Melanotan--czyżby koniec solarium ? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-02, 09:35   #211
maldini3
Przyczajenie

Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

kolezanko prosze podaj ten sprawdzony sklep
maldini3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 11:47   #212
julia 26
Przyczajenie

Ja też zamawiam ze strony www.melanotansklep.com.pl i uważam że ten sklep ma napewno dobre produkty ponieważ sama zamawiam jakieś 3miesiące i naprawde to działa oczywiście chodze raz na tydzien na solarium myśle że ten melanotan bardzo dobrze utrzymuje moją opalenizne. Ja mimo tych różnych opini jestem zadowolona i chetnie polecam ten sklep.
julia 26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 21:51   #213
ewcia1807
Zakorzenienie

Czytam o tym i czytam i mam coraz większa pokusę
Troszkę boję się tych zastrzyków i mdłości.

Dziewczyny, a skóra nie schodzi tak jak np. po typowym opalaniu?

28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 21:10   #214
karolinados
Przyczajenie

4 zastrzyk a efekty juz zaczynają być widoczne
karolinados jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 23:28   #215
brawa97
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez karolinados Pokaż wiadomość
z jakiej strony zamawiałaś?
brawa97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 13:39   #216
karolinados
Przyczajenie

Ja mam melanotan2 od Blond_Venus, robiłyśmy zamówienie z usa, co do polskich stron to bałabym się tam zamawiać
karolinados jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:03   #217
brawa97
Przyczajenie

dzięki za info
brawa97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:17   #218
Katarzyncia23
Raczkowanie

ja mam melanotan od www.melanotansklep.com.pl

no i musze powiedziec ze stosowalam 2 tygodnie i nie zauwazylam zadnych rezultatow poza zwiekszona iloscia pieprzykow, jednakze gdy poszlam sie opalac w weekend majowy to w 3 dni jestem opalona na hiszpanke i nie jestem czerwona, ani nie schodzi mi skora. normalnie bylabym czerwona jak rak i oblazila.
dziwne...
ale tam gdzie sie nie opalalam to skora niestety biala.
teraz chce zamowic kolejna buteleczke ale nie wiem skad ? jesli nie znajde nic innego to zamowie z www.melanotansklep.com.pl, moze po dluzsym sstosowaniu bedize widac roznice w nieopalonych miejscach.
Katarzyncia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:54   #219
Blond_Venus
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus

Cytat:
Napisane przez karolinados Pokaż wiadomość
dopiero 4 brałaś? ja już po osmiu jestem i wizycie na słoneczku nie muszę się już smarować tapetą, na czym mi najbardziej zależalo. Inne laski też mi piszą, że nawet bez solarium ciemnieje im skóra cieszę się, że wszyscy zadowoleni
Stary 2012-05-10, 16:43   #220
strong18
Przyczajenie

Witam nie wiem ile mam w tłoczyć wody do ampułki ile to bedzie na insulinówce 40 kresek to będzie 2ml. Ktoś pomoże
strong18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 19:27   #221
strong18
Przyczajenie

A i zapomniałem się zapytać a 0,5mg to na strzykawce 5 kresek. Dzięki za odpowiedz
strong18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:55   #222
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Semcia7 Pokaż wiadomość
Witam.
Ja już od dwóch lat zamawiam ze strony melanotan-sklep.pl i jestem zadowolona.
Wcześniej zamawiałam od koleżanki z USA i był identycznym z tym polskim Melanotanem (nawet naklejka).
coś mi sie wydaje, że jesteś sprzedawcą z tej stronki,ktory reklamuje swój (s)hit ORYGINALNY MELANOTAN NIE MA NAKLEJKI! sprzedawcy sami je drukują i przyklejają dlatego są takie rozne...
poza tym wszyscy co brali z tej stronki nie widzieli jakoś żadnych efktów i nie od dziś wiadomo,że w PL są sprzedawane jakieś podróby, nie wiadomo skąd to się bierze i jakie później będą skutki wstrzykiwania tego gówna, bo jakby ktoś zapomniał, to nie jest jakiś zwykły samoopalacz, tylko hormon!
Desperaci i tak kupią, ale przekonają się , że to kasa wywalona w błoto.Też miałam okazje przekonac sie na wlasnej skórze, dlatego odradzam...

Edytowane przez Blond_Venus
Czas edycji: 2012-05-11 o 13:42
Blond_Venus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:04   #223
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agn_sad Pokaż wiadomość
Co do naklejek to niekoniecznie prawda, bo zdarzyło mi sie zamowic oryginalny melanotan bezposrednio z USA i owszem najklejki na nim byly
bo kupiłas zapewne od hanlarza pojedyncze sztuki ale jak ktos bezposrednio zamawia wieksza ilosc, to nie ma zazwyczaj na nich naklejek... no i nie ma szans, żeby były identyczne jak polskie

Czas edycji: 2012-05-13 o 21:50
Stary 2012-05-13, 21:42   #224
patti_w
Przyczajenie

muszę powiedzieć ze tez jestem zadowolona. może i nawet zaskoczona takiego efektu.
jestem po 6tej dawce, po urlopie i ładnie opalona
patti_w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 14:53   #225
maldini3
Przyczajenie

Ja wam powiem tak że prawie cały melanotan jest produkowany w chinach. Przedewszystkim ten dostepny w usa. Mam znajomego który zajmuje sie rozprowadzaniem melanotanu w Usa i wszystkie zamówienia są z chin. Na terenie usa jest zakazana jego produkcja, mozna go tylko importowac i sprzedawac przez internet. Kwestia tego który jest lepszy zależy od jego przechowywania i swieżości. Jest to peptyd który nieodpowiednio przechowywany traci na stężeniu i nie ma tego 10mg.
W polsce tez mozna kupic dobry. Mozna sobie tez zamówic w usa ( wysyłaja na cały świat). Jedyne pewne żródło jest z australi gdzie sprzedawany jest w aptekach, z nalepka która zawiera date produkcji i przydatności. Jest pakowany w pudełko z ulotka, a fiolka ma wybity nr produkcyjny. Reszte to chinskie.
Stary 2012-05-14, 14:58   #226
maldini3
Przyczajenie

Cytat:
Dziewczyno mówisz że jestem sprzedawcą a sama proponujesz innym Melanotan przy okazji oczerniając wszystkie sklepy na około bo przecież tylko ty masz ten "ORYGINALNY"
Ja wyraziłam swoją opinie bo od tego jest forum i nie interesuje mnie skąd wy sobie kupujecie a polscy sprzedawcy też pewnie zamawiają z zagranicznych stron bo wątpię by robili sobie Melanotan w "piwnicy: lub sprzedawali mąkę.
Pozdrawiam i Miłego Dnia
Ja wam powiem tak że prawie cały melanotan jest produkowany w chinach. Przedewszystkim ten dostepny w usa. Mam znajomego który zajmuje sie rozprowadzaniem melanotanu w Usa i wszystkie zamówienia są z chin. Na terenie usa jest zakazana jego produkcja, mozna go tylko importowac i sprzedawac przez internet. Kwestia tego który jest lepszy zależy od jego przechowywania i swieżości. Jest to peptyd który nieodpowiednio przechowywany traci na stężeniu i nie ma tego 10mg.
W polsce tez mozna kupic dobry. Mozna sobie tez zamówic w usa ( wysyłaja na cały świat). Jedyne pewne żródło jest z australi gdzie sprzedawany jest w aptekach, z nalepka która zawiera date produkcji i przydatności. Jest pakowany w pudełko z ulotka, a fiolka ma wybity nr produkcyjny. Reszte to chinskie.
Stary 2012-05-14, 23:15   #227
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyno mówisz że jestem sprzedawcą a sama proponujesz innym Melanotan przy okazji oczerniając wszystkie sklepy na około bo przecież tylko ty masz ten "ORYGINALNY"
Ja wyraziłam swoją opinie bo od tego jest forum i nie interesuje mnie skąd wy sobie kupujecie a polscy sprzedawcy też pewnie zamawiają z zagranicznych stron bo wątpię by robili sobie Melanotan w "piwnicy: lub sprzedawali mąkę.
Pozdrawiam i Miłego Dnia
Zaproponowałam RAZ (bo wiem ,że to jest 100% oryginał) złożenie się na paczkę a ty proponujesz jakieś gówno ze stronki, gdzie 99% była niezadowolona (ty jesteś w tym 1%) u mnie jak widzisz piszą co rusz dziewczyny, że są bardzo zadowolone, a wiekszosc narzeka na polskie stronki (dziwnym trafem oprócz ciebie więc się rozumie samo przez się...
Nie muszę oczerniać polskich sklepów, one robią to same za siebie, swoją jakością... miałam okazję przekonać sie na własnej skórze, wiec takie mam zdanie a nie inne.Znając Polskę i cwaniactwo wcale bym się nie zdziwiła, gdyby produkowane to zostało w piwnicy
Stary 2012-05-15, 22:36   #228
patti_w
Przyczajenie

generalnie niech każdy robi co uważa i zamawia gdzie chce. skoro byłaś zadowolona ok. ale może tez tak być, ze jesteś z tego powodu zadowolona ponieważ nie miałaś porównania. ja jestem zadowolona ale tez nie miałam porównanie jak Blond_Venus. dlatego czeba szanować zdanie i opinie drugiej osoby a rób jak uważasz! bo po to jest forum...! akurat na temat tej strony nie słyszałam dobrej opinii i bym NIE zamawiała.
patti_w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 21:56   #229
Katarzyncia23
Raczkowanie

hej dziewczyny czy zamawiała któraś ostatnio melanotan ze stronki http://www.melanotansklep.com.pl/ ? bo wy ja tak zachwalacie a ja zamowilam juz 10 dni temu 3 ampulki i zadna do mnie nie dotarla, a sprzedawca zmienił adres mailowy i nie odpisuje na moje wiadomosci...
ja odnalazlam jego nowy adres mailowy z tej strony (bo stary jest juz nieaktualny jak mowilam) i napisalam wiadomosc, ale nadal nie mam zadnej odpowiedzi.
pierwszym razem melanotan dostalam (zamawialam 1 ampulke). Teraz zamowilam 3 ampulki i widac sprzedawcy nie oplacalo mi sie ich wysylac.
Jezeli dostane w koncu moja przesylke to wam oczywiscie o tym napisze, zeby nie oczerniac niewinnych osob, aczkolwiek w tym momencie wszystko wyglada niezbyt dobrze (zmiana maila, brak przesylki, zmiana szaty graficznej strony na inna). Poki nie napisze ze przesylke otrzymalam to radze Wam do tej pory nie zamawiac nic z tego sklepu.
Katarzyncia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 11:23   #230
Xlaseczka
Przyczajenie

Witam serdecznie mogę zamówić melanotan ze Stanów...sama chcę dla siebie gdyż wiem że zródło jest pewne i efect zachwycający. z Polskich ofert radzę nie korzystać :/ różne opinie są na ich temat więc wolę nie ryzykować i nie wstrzykiwać sobie w brzuch jakiegoś świństwa. Szukam osób chętnych gdyż koszt przesyłki jest trochę spory bo 20 dolarów,więc jeśli ktoś chce proszę pisać angel1713@wp.pl
Możliwość spotkania i obgadania wszystkiego w warszawie
Xlaseczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 09:56   #231
Blond_Venus
Raczkowanie

w związku z tym,że niektóre z was mi tu żyć nie dają zrobię w drodze wyjątku zamówienie dla was... w sumie mi się przyda też jeszcze jedna buteleczka,bo to tak szybko się kończy...
pisać na priv, która będzie chętna,żebym wiedziała ile mam zamówić.

Pozdrawiam!
Stary 2012-05-30, 10:33   #232
Blond_Venus
Raczkowanie

Czas edycji: 2012-06-06 o 17:21
Stary 2012-06-02, 21:07   #233
madzia1128
Przyczajenie

Witam , ja mam pytanie do takaja 13 , widze ze jestes w temacie , czy wiesz cos na temat stosowania melanotanu jesli biore antykoncepcje ?
czy nalezy jakis czas odczekac po pigułkach ?
pozdrawiam ..
madzia1128 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 14:17   #234
Blond_Venus
Raczkowanie

Paczuszka dotarła

Czas edycji: 2012-10-30 o 15:06
Stary 2012-06-05, 19:40   #235
madzia1128
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agn_sad Pokaż wiadomość
Kochani, mam 3 opakowania na sprzedaż. Jak ktoś zainteresowany to więcej info na prv.

Witaj, czytam to forum i widze ze jestes zorientowana w temacie , ja co prawda stosuje melan...od 3 dni ale z tego polskiego melanotansklep który tak wiele osob OPISUJE ze sprzedają szajs , tak mysle ze skoro Ty masz oryginalny (dobrze rozumiem , ze ze sprawdzonego przez siebie źródła???) to zakupiłabym od CIEBIE JEDNĄ BUT. CHYBA ZE JUZ SIE SPOŹNIŁĄM BO CHĘTNYCH NIE BRAKUJE !!
POZDRAWIAM
madzia1128 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 22:52   #236
komerka
Przyczajenie

dziewczyny, ja słyszałam od znajomego, że ten melanotan można wypić, niekoniecznie trzeba robić zastrzyki, ale obawiam się o wątrobę, jak myślicie?Ten kolega wypija dawkę przeznaczoną do zastrzyku, albo wstrzykuje sunvea zamiast do nosa to do gardła, nie wiem czy to dobry sposób, Czy ktoś tak próbował?
komerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 23:18   #237
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez komerka Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja słyszałam od znajomego, że ten melanotan można wypić
pierwszę słysze! wersja do nosa jest, ale żeby to pić? i działa normalnie wypity m2????
Stary 2012-06-08, 16:50   #238
komerka
Przyczajenie

ten kolega mówi, że jest opalony, ale słabiej niż po wstrzyknięciu,może kłamie.
Chciałabym się zapytać czy dużo wyskakuje podczas stosowania MT2 pieprzyków? A najbardziej interesuje mnie, czy po odstawieniu znikają całkowicie czy jednak zostaje po nich ślad w postaci małych przebarwień? Czy wyskakują również na twarzy?Jak to zaobserwowałyście?
komerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 23:41   #239
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez komerka Pokaż wiadomość
Chciałabym się zapytać czy dużo wyskakuje podczas stosowania MT2 pieprzyków? A najbardziej interesuje mnie, czy po odstawieniu znikają całkowicie czy jednak zostaje po nich ślad w postaci małych przebarwień? Czy wyskakują również na twarzy?Jak to zaobserwowałyście?
dużo wyskakuje malusieńkich pieprzyków, rok temu jak używałam to powyskakiwały,później jak przestałam brać to jakoś nie rzucały mi się w oczy, muszę teraz zaobserwować... ponoć to jest efekt odwracalny i one jaśnieją, ale to dopiero ci powiem, jak zrobię znów przerwę a wyskakują w naprawdę dziwnych miejscach na twarzy na szczęscie sie u mnie nie pojawiły, bardziej na rękach...[COLOR="Silver"]
Stary 2012-06-10, 17:09   #240
eurovan
Przyczajenie

czesc- mam pytanko czy masz moze na zbyciu jedno opakowanie?-jezeli tak to czy mozesz podeslac za pobraniem?
eurovan jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości