Nowy Rok - czas na zmiany ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-26, 23:32   #1
Maggie20
Wtajemniczenie

GG do Maggie20

Nowy Rok - czas na zmiany ;)

Hej Muszę przyznać, że często zaglądam na to forum i widzę, że jest ono naprawdę pomocne Postanowiłam więc poprosić was o pomoc...
Do tej pory moje eksperymenty z wyglądem ograniczały się do zmiany fryzury, koloru włosów itp... Chciałabym dokonać tym razem większej i bardziej trwałej zmiany, stać się bardziej "zauważalna", bo wydaje mi się, że nie wyróżniam się z tłumu

Chciałabym dobrać w końcu odpowiednią fryzurę do swojej twarzy, zastanawiam się też nad zmianą koloru (obecnie brąz).
Poza tym prosiłabym was o rady dotyczące makijażu - do tej pory używałam tylko błyszczyka i delikatnych cieni
Czy mogłybyście mi poradzić jak podkreślić oczy, żeby były bardziej wyraziste? No i w ogóle, jak dobrać fajny, promienny makijaż

Z góry dziękuję wam za wszelką pomoc Załączam zdjęcia:
Na pierwszym po eksperymentach z kolorami, na drugim obecny kolor, na trzecim jeszcze jaśniejszy, na czwartym dzisiejsze zdjęcie z pofalowanymi włosami, na ostatnim zbliżenie oczu - żebyście pomogły mi je ożywić jakoś
Maggie20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 23:42   #2
rimlora
Zadomowienie

Dot.: Nowy Rok - czas na zmiany ;)

Zapuszczaj wlosy , w dlugich bedzie Ci slicznie
rimlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 23:58   #3
Maggie20
Wtajemniczenie

GG do Maggie20

Miałam długie Tylko u mnie jest tego typu problem, że mam te włosy dość cienkie i jak są długie to jest wrażenie, że jest ich mało... Może masz jakiś pomysł na cięcie, żeby wyeliminować ten problem?
Stary 2009-12-27, 00:25   #4
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maggie20 Pokaż wiadomość
Miałam długie Tylko u mnie jest tego typu problem, że mam te włosy dość cienkie i jak są długie to jest wrażenie, że jest ich mało... Może masz jakiś pomysł na cięcie, żeby wyeliminować ten problem?
ja mam cienkie włosy ale mam ich dużo. Zapuszczałam za łopatki i faktycznie nie wyglądało to ciekawie. Poszłam do fryzjerki i skróciła mi je do połowy łopatek, wycieniowała... i teraz wyglądam jakbym miała dużo więcej włosów. Dlatego polecam cieniowanie u dobrego fryzjera

Panna Młoda'13

goldika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 00:26   #5
Maggie20
Wtajemniczenie

GG do Maggie20

Czyli potwierdzasz tezę, że lepiej mi będzie w dłuższych włosach?

Dziękuję wam dziewczyny za zainteresowanie
Stary 2009-12-27, 01:42   #6
KarOoOlaYyna
Raczkowanie

Cześć, proponowałabym Ci przede wszystkim zrobić sobie grzywkę na ukos, ponieważ o ile mnie oko nie myli masz wysokie czoło.
Moja propozycja grzywki:

http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura416146.htm

Natomiast jeśli chodzi o długość włosów masz średniej długości i sama musisz zdecydować w których się lepiej czujesz czy w takich jak masz długich czy całkiem krótkich , zostając przy takiej długości jaką masz obecnie proponuje pocieniować włoski aby dodały Ci troszkę objętości.
Moja propozycja długości włosków(fryzury):

http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura411202.htm <fajnie pocieniowane od góry

http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura412807.htm <ta fryzurka też jest pocieniowana tylko inaczej ułożona aha no i zwróć uwagę na kolor,myślę, że będzie Ci w nim ładnie o ile się nie mylę jest to ciemna czekolada

<-----To moje propozycje jeżeli chodzi o włosy

Pytałaś również o makijaż, możesz podkreślać oczy czarną kredką albo innymi kolorami, albo po prostu robić kreski eyelinerem< ale to już trochę bardziej skomplikowane.Jesteś młodziutka więc będą Ci pasowały takie delikatne pamiętaj aby nie przesadzać.
Moje propozycje:

http://ikf.styl.fm/makijaze/makijaz418682.htm <delikatny przy użyciu czarnej kredki i cieni

http://ikf.styl.fm/makijaze/makijaz418054.htm <przy użyciu eyeliner'u ale tutaj już trzeba mieć wprawę, trzeba ćwiczyć by kreska na powiece wyszła równiutka

To tyle mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam, jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, potrzebujesz jakiejś rady a spodobały Ci się moje propozycje to wal śmiało

Każdy ma swój gust ja tylko doradziłam.
KarOoOlaYyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 01:55   #7
Maggie20
Wtajemniczenie

GG do Maggie20

Wow, dziękuję Ci za propozycje Makijaże są naprawdę genialne! Wypróbuję coś takiego A co do włosów : grzywkę na ukos? Cały czas ją tak obcinam, tylko strasznie szybko mi odrasta ;D Może rzeczywiście powinnam ją pocieniować jeszcze mocniej...

Co do koloru, tu jest śmiesznie... Bo farbowałam ostatnio u fryzjerki na czarno i wyszło mi jakimś cudem właśnie coś takiego jak tu
http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura412807.htm

Generalnie bardzo dużo pomogłaś KarOoOlaYyno
Dziękuję jeszcze raz

Ps. nie jestem aż taka młodziutka, mam 20 lat ;D
Stary 2009-12-27, 13:07   #8
karolanka
Raczkowanie

Hm, podoba mi się ta postrzępiona grzywka, taka zadziorna troszkę
Bez względu na to, czy włosy będziesz zapuszczać czy nie, powinnaś postawić na dobre cieniowanie u fryzjera, który wie co robi (jakoś mało takich...). I jeśli podkręcasz włosy, to omijaj grzywkę-pofalowana wygląda troche dziwnie.
Na Twoim miejscy przeszłabym się do kosmetyczki delikatnie wyregulować brwi, bo sprawiają wrażenie lekko zaniedbanych i to one pierwsze rzucają się w oczy. Policzki modeluj delikatnie różem, lub bronzerem. Makijaże podane przez KarOoOlaYyna świetne i powinny Ci jak najbardziej pasować To tyle ode mnie.
karolanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:36   #9
KarOoOlaYyna
Raczkowanie

Cytat:
Wow, dziękuję Ci za propozycje Makijaże są naprawdę genialne! Wypróbuję coś takiego A co do włosów : grzywkę na ukos? Cały czas ją tak obcinam, tylko strasznie szybko mi odrasta ;D Może rzeczywiście powinnam ją pocieniować jeszcze mocniej...

Co do koloru, tu jest śmiesznie... Bo farbowałam ostatnio u fryzjerki na czarno i wyszło mi jakimś cudem właśnie coś takiego jak tu
http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura412807.htm

Generalnie bardzo dużo pomogłaś KarOoOlaYyno
Dziękuję jeszcze raz

OO bardzo się ciesze, że pomogłam Jeśli chodzi o grzywkę to wiem, że masz na ukos ale jest zbyt długa,powinna być moim zdaniem krótsza i pocieniowana(tak jak na zdjęciach) ważne aby zasłaniała Ci czoło.To Tylko moje zdanie
Masz 20 lat?bardzo młodo wyglądasz, zazdroszczęi przepraszam.
A za pomoc, nie ma za co oczywiście
KarOoOlaYyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:45   #10
rimlora
Zadomowienie

Cytat:

wow!!
Myslalam , ze masz okolo 12-14 lat
rimlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 14:31   #11
Laramie
Zadomowienie

Koniecznie zapuść włosy. Później zainwestuj wizytę u dobrego fryzjera - on będzie wiedział co zrobić, żeby optycznie zwiększyć ich objętość.
Masz śliczne oczy. Moim zdaniem powinnaś tuszować rzęsy i podkreślać oczy czarną kredką. Coś w tym stylu http://ikf.styl.fm/makijaze/makijaz418682.htm

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
wow!!
Myslalam , ze masz okolo 12-14 lat
Też tak myślałam. Ba, byłam pewna.
Laramie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 18:19   #12
Maggie20
Wtajemniczenie

GG do Maggie20

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Hm, podoba mi się ta postrzępiona grzywka, taka zadziorna troszkę
Bez względu na to, czy włosy będziesz zapuszczać czy nie, powinnaś postawić na dobre cieniowanie u fryzjera, który wie co robi (jakoś mało takich...). I jeśli podkręcasz włosy, to omijaj grzywkę-pofalowana wygląda troche dziwnie.
Na Twoim miejscy przeszłabym się do kosmetyczki delikatnie wyregulować brwi, bo sprawiają wrażenie lekko zaniedbanych i to one pierwsze rzucają się w oczy. Policzki modeluj delikatnie różem, lub bronzerem. Makijaże podane przez KarOoOlaYyna świetne i powinny Ci jak najbardziej pasować To tyle ode mnie.
Dziękuję Też myślałam o wyregulowaniu brwi... Tak zrobię

Cytat:
Napisane przez KarOoOlaYyna Pokaż wiadomość
OO bardzo się ciesze, że pomogłam Jeśli chodzi o grzywkę to wiem, że masz na ukos ale jest zbyt długa,powinna być moim zdaniem krótsza i pocieniowana(tak jak na zdjęciach) ważne aby zasłaniała Ci czoło.To Tylko moje zdanie
Masz 20 lat?bardzo młodo wyglądasz, zazdroszczęi przepraszam.
A za pomoc, nie ma za co oczywiście
Nie masz za co przepraszać, masę ludzi mówi mi, że młodo wyglądam Ja to odbieram jako komplement A grzywkę mam zamiar wypróbować przy najbliższej wizycie u fryzjera, dziękuję

Cytat:
Napisane przez Laramie Pokaż wiadomość
Koniecznie zapuść włosy. Później zainwestuj wizytę u dobrego fryzjera - on będzie wiedział co zrobić, żeby optycznie zwiększyć ich objętość.
Masz śliczne oczy. Moim zdaniem powinnaś tuszować rzęsy i podkreślać oczy czarną kredką. Coś w tym stylu http://ikf.styl.fm/makijaze/makijaz418682.htm

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Też tak myślałam. Ba, byłam pewna.
Dziękuję za komplement ;* Właśnie do tej pory nie wiedziałam jak je podkreślić Teraz trochę poeksperymentuję z waszymi propozycjami
Stary 2009-12-27, 18:30   #13
wioolusiaaa
Zakorzenienie

masz chyba wysokie czoło? zapuść włoski, zrób jakąś fajną grzywkę. Może jakiś ładny odcień brązu, jakiś ciepły kolor i do tego jasne refleksy. Wyreguluj brwi. Nie wiem czy chcesz też zmienić coś w stylu? może bardziej kobiece ubrania? chyba, że chcesz zostawić jak jest i dobrze się czujesz ale szczerze, myślę, że będziesz fajnie wyglądała z taką fryzurą, do tego jakieś eleganckie ciuszki, a co do makijażu do jakiś lekki podkład, podkreśl kości policzkowe i fiolet na powieki
Stary 2009-12-27, 18:49   #14
Maggie20
Wtajemniczenie

GG do Maggie20

Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
masz chyba wysokie czoło? zapuść włoski, zrób jakąś fajną grzywkę. Może jakiś ładny odcień brązu, jakiś ciepły kolor i do tego jasne refleksy. Wyreguluj brwi. Nie wiem czy chcesz też zmienić coś w stylu? może bardziej kobiece ubrania? chyba, że chcesz zostawić jak jest i dobrze się czujesz ale szczerze, myślę, że będziesz fajnie wyglądała z taką fryzurą, do tego jakieś eleganckie ciuszki, a co do makijażu do jakiś lekki podkład, podkreśl kości policzkowe i fiolet na powieki
Mam średnio wysokie czoło, ale fakt - z grzywką wyglądam lepiej Co do włosów - też myślałam żeby trochę je ożywić jakimiś jaśniejszymi refleksami
Jeśli chodzi o ciuszki - chciałabym właśnie wyglądać bardziej kobieco Co prawda nie noszę się całkowicie na luźno czy sportowo, ale chyba przydałoby się coś zmienić Za propozycje makijażowe też dziękuję, zrobię kilka eksperymentów

I naprawdę dziękuję wam za tak duży odzew - bardzo mi pomagacie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości