okropny efekt farbowania + z rudych na blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-27, 13:33   #1
xxxbellaxxx
Przyczajenie

okropny efekt farbowania + z rudych na blond

Witam. Cóż, jak trwoga to do Boga, więc bardzo proszę Was o poradę.
Mój naturalny kolor włosów był średnim brązem. Jakiś rok temu przefarbowałam na czerń, a potem żeby już ich tak nie niszczyć silnymi farbami, stosowałam te utrzymujące się po kilka tygodni, tzw. zmywalne. Potem dałam włosom trochę odpocząć, czerń wywabiła się do nieco jaśniejszego odcienia, pojawiły się spore brązowe odrosty.
I wtedy mi odbiło, że chcę być blondynką Niestety, jestem bardzo uparta... I mam za swoje.
Oczywiście, spodziewałam się, że tak raz dwa się tego nie da załatwić, ale... Kupiłam 2 ( mam długie włosy) farby Schwarzkopf XXL color platynowy blond, i jak się można oczywiście spodziewać, w większości wyszły rude. W większości, bo na górze, tam gdzie były odrosty są bardzo, bardzo jasne. Okropny widok. Po paru dniach, kupiłam kolejne dwie blond farby, Loreal. Rude włosy pojaśniały, tak, że są jeszcze bardziej rude, a te na górze jak były, takie są... Koszmar. I stan włosów, to również makabra. Wiem, że nie powinnam była, ale jak się jest niezrównoważonym, to potem tak jest.
Ech, co mi radzicie? Rozjaśniać dalej? Jeśli tak, to może polećcie jakąś farbę, która nie "zabije" włosów? Czy może na razie położyć ciemny blond i dać im odpocząć? W tej chwili nie mogę iść do fryzjera, więc muszę sama jakoś się ratować.
Proszę, poradźcie mi coś.
Pozdrawiam.
xxxbellaxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 14:06   #2
Hortencja
Zadomowienie

Dot.: okropny efekt farbowania + z rudych na blond

Najlepiej juz ich nie rozjaśniaj bo je popalisz! Platyny to i tak nie osiągniesz, ja bym na Twoim miejscu położyła jakiś brąz żeby przykryć rudości, dała włosom odpocząć kilka miesięcy i wybrała się dopiero wtedy do fryzjera na PROFESJONALNE farbowanie.

2 more months...
Hortencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 14:48   #3
xxxbellaxxx
Przyczajenie

Chyba będę musiała tak zrobić... A jak myślisz, brąz w miarę równomiernie pokryje tę farbę? W sensie, czy na górze nie będzie dużo jaśniejszy?
Stary 2009-12-27, 20:53   #4
Hortencja
Zadomowienie

Myślę że przy dobrej farbie uda się to w miarę równomiernie pokryć. Polecam jakąś "lepszą" farbę w tym celu, może nawet taką zmywalną? bo Twoje włosy ostatnio niemało przeszły i nie zapomnij o intensywnej regeneracji i wtedy jak już włoski dojdą do siebie możesz próbować powoli schodzić do blondu.

2 more months...
Hortencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 23:51   #5
xxxbellaxxx
Przyczajenie

Dziękuję za rady
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości