Może i mnie Drogie Wizazanki doradzicie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-28, 18:42   #1
ninethe
Przyczajenie

Może i mnie Drogie Wizazanki doradzicie :)

Mam duże oczy, i gęste włosy... Ale do tego trądzik i zgryz. O ile ze zgryzem sobie sama muszę poradzić, to do reszty, której zbytnio nie potrafię podkreslic, może otrzymałabym jakąś poradę, co zrobić, by wyglądać ładniej? Za kilkanaście dni, konczę 18 lat. Chciałabym się jakoś choć troszkę odmienić na tę okazję. Niedługo też będzie studniówka mojego chłopaka... Może mogłybyście mi doradzić, w jakich kolorach, makijażu byłoby mi dobrze? )

Pozdrawiam!
Jesteście wielkie
ninethe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:06   #2
bubus900
Zakorzenienie

Dot.: Może i mnie Drogie Wizazanki doradzicie :)

Cześć . Pozwole sobie powiedziec pare slow. Po pierwsze, jak dla mnie szpeci Cie odrost i makijaz. Wlosy masz ladne, ale trzeba je jakos uporzadkowac . Co powiesz, na lekkie podciecie, pocieniowanie i ciemny braz ? Uważam, ze przy Twoich niebieskich ?oczach, ladnie bedzie wygladac braz. Generalnie uwazam, ze pasowalyby Ci proste wlosy , ewentualnie lekko podkrecone oraz grzywka na bok.
Makijaz- na pewno nie to, co zaprezentowalas. Ja na Twoim miejscu postawilabym tylko na wytuszowane rzesy, jakis podklad , troche rozu na policzkach i blyszczyk w naturalnych odcieniach. I to chyba tyle
Stary 2009-12-28, 19:15   #3
CytrynowaPannica
Zadomowienie

Po pierwsze, myślałaś może o podkręcaniu włosów bardziej? Tak jak na przykład tutaj? http://www.fryzury.net.pl/wp-content...06/curly_1.jpg albo http://wierszeicytaty.pl/foto/modnefryzury.jpg
A może lepiej wyglądałabyś w prostych? Masz wysokie czoło. Zastanawiałaś się nad grzywką w bok?

Masz problemy z trądzikiem. Używasz jakichś podkładów? Polecam Maybelline Affinitone - rewelacyjny. Cena ok. 23 zł.

Co do oczek, są duże i niebieskie więc śliczne naturalnie.
Ale możesz podkreślić je dobrą, nierozmazującą się kredką lub eyelinerem. Makijaż, który masz na zdjęciu numer dwa jest okropny - wybacz.
Kredka np. Gosh albo L'oreal - są troszkę drogie, ale bardzo wydajne.

Jeśli chodzi o koloryt skóry - myślę, że mogłabyś używać kremów, które go stopniowo ujednolicą. Np. ziaja.
Jeśli nie masz nic przeciwko, możesz skorzystać raz, dwa z solarium. Oczywiście z głową, by nie popalić skóry.

Aa! Koniecznie odwiedź kosmetyczkę i wyreguluj brwi.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-28 o 20:14
CytrynowaPannica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:20   #4
ninethe
Przyczajenie

Dziękuję za rady Co do włosków, mam je naturalnie kręcone Niestety, ale posłuszne prostownicy są do pół godziny - nie żartuję Więc raczej niz prócz ewentualnego obcięcia z nimi nie zrobię. Ale pomysł z zafarbowaniem bardzo mi się podoba.
Rozumiem, że proponujecie mi grzywkę na bok? hmm
Stary 2009-12-28, 19:26   #5
CytrynowaPannica
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ninethe Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady Co do włosków, mam je naturalnie kręcone Niestety, ale posłuszne prostownicy są do pół godziny - nie żartuję Więc raczej niz prócz ewentualnego obcięcia z nimi nie zrobię. Ale pomysł z zafarbowaniem bardzo mi się podoba.
Rozumiem, że proponujecie mi grzywkę na bok? hmm
Tak jest. Ciemny brąz. Chyba, że czujesz się lepiej w jasnym.
CytrynowaPannica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:40   #6
lotta_983
Zakorzenienie

na Twoim miejsu zapusciłabym włosy, nadała im mocniejszego skretu ..ujednoliciła kolor i wyregulowała brwi..masz bardzo ładna i dziewczeca buzie..duzo Ci nie trzeba, zeby wygladac ładniej

http://www.pmiska.pl/

lotta_983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:44   #7
bubus900
Zakorzenienie

Zalezy jakiej prostownicy uzywasz . Wierz mi- kazde wlosy da sie wyprostowac, tak, aby efekt nie trwal pol godziny. Sama mam bardzo podobne wlosy do Twoich i wiem, co mowie . Prostownica musi byc dobra, najlepiej laserowa -warta swojej ceny. Nie niszczy wlosow, zamyka luski dzieki czemu wlosy ladnie sie blyszcza . Teraz na rynku jest naprawde wiele dobrych prostownic, trzeba tylko sie rozejrzec. Moze poczytasz opinie tu na wizazu albo sama wypróbujesz np u kolezanek ? . W ciemnym brazie i grzywce na skos moim zdaniem wygladalabys naprawde slicznie .
Stary 2009-12-29, 14:54   #8
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Na pewno byś wyglądała zupełnie inaczej w prostych włosach, bo to jednak duża zmiana (wiem po koleżankach). Jednak nie rozumiem, po co tak niszczyć włosy? Ogólnie jesteś bardzo ładną dziewczyną i nie potrzeba ci wielkich zmian. A jeżeli twoja cera działa ci an nerwy to polecam znaleźć dobrego dermatologa w twojej okolicy i się do niego wybrać. Uważam, że lepiej wpierw wyleczyć trądzik, a potem nakładać makijaż, ale to oczywiście moje skromne zdanie. ^^

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Ach i jeszcze zapomniałam dodać, że podpisuję się pod jedną dziewczyną: z brwiami koniecznie do kosmetyczki.
SekretnyWachlarz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 15:37   #9
Paramore
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
na Twoim miejsu zapusciłabym włosy, nadała im mocniejszego skretu ..ujednoliciła kolor i wyregulowała brwi..masz bardzo ładna i dziewczeca buzie..duzo Ci nie trzeba, zeby wygladac ładniej
Zgadzam się
Nie radzę prostować, szkoda włosów. Tym bardziej, że masz śliczny skręt
I ładnie Ci w tym kolorze, co masz, jednak w brązie też byłoby Ci do twarzy
Jeśli poczynisz jakie zmiany, pochwal się nimi na fotkach

Paramore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 15:38   #10
ghana
Zakorzenienie

GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana

piekne oczy <3 ktore niestety nieco 'gina' z powodu zbyt gestych brwi idz do kosmetyczki na regulacje, a zobaczysz wielka zmiane jesli chodzi o wlosy widzialabym Cie w jakims czekoladowym brazie i albo falowane[chyba kojarzysz takie typowo amerykanskie fale, niczym gwiazdy z czerwonych dywanow] lub proste w ogole na Twoim miejscu wybralabym sie do fryzjera, zeby nieco przerzedził Ci wlosy, beda sie lepiej ukaldac
ghana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 16:35   #11
karolanka
Raczkowanie

No to może też swoje trzy grosze dorzucę
Skoro prostownica na włosy nie działa, to nie ma co na siłę walczyć z ich naturą! Lepiej zadbać, żeby były zdrowe i lśniące. Można farbnąć na jakiś ładny kolorek (ale nie za ciemny, nie ma się co przytłaczać) i podkreślać te śliczne loczki.
Na problemy z trądzikiem więcej poradzi dobry kosmetyk (la roche posay affaclar k mnie wyleczył z trądziku całkiem skutecznie), lub dobry dermatolog, niż najlepszy nawet podkład.
Co do makijażu, to nie służy ci ciemny cień rozmazany po prostu wokół oka. Pobaw się z przyciemnieniem zewnętrznego kącika, a rozświetleniem wewnętrznego-nie będzie to wyglądać tak płasko. I może pobaw się z jakimiś innymi kolorami niż szarość, czerń-np. ciemna zieleń, brązy, szaro-granatowy...Delikatna czarna kreska przy rzęsach. I przejdź się do kosmetyczki na delikatną regulację brwi-efekt gwarantowany.
karolanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:08   #12
ninethe
Przyczajenie

Postanowiłam (według rad niektórych) ujednolicić kolor, podkreślić skret oraz okiełznać zarościk na buzi Co uważacie teraz?

I kolejne fotki (przepraszam, ze nie w jednym poście, ale miałam malenkie problemy techniczne)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-03 o 21:22 Powód: post pod postem
Stary 2010-04-05, 18:36   #13
xzyciejestbuenox
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: Może i mnie Drogie Wizazanki doradzicie :)

Będę szczera..2 zdjęcie totalna masakra..xd nie używaj kredki .. Zainwestuj w jakiś tusz podkreślająco-pogrubiający
Włosy masz ładne spróbuj założyć opaskę i zrobić z tyłu głowy "ślimaka" ;p albo próbowałaś warkocz?
xzyciejestbuenox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 19:29   #14
Lisbeth
☠ ☢ ☠

nie maluj dolnej powieki, nie pasuje ci.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 19:47   #15
Yasminee
Raczkowanie

ojj zdecydowanie lepiej po wyregulowaniu
Cudne masz te oczy i doradziłabym ci na nie jakiś neutralny cień i lekko przyciemniony w konciku...
na okiełznanie loków hmm.. .możesz spróbowac lekko pasmami natrzeć w nie żel do włosów (tak lekko zwilzoną reka przeciągnać od nasady w duł)
Stary 2010-04-05, 22:21   #16
ninethe
Przyczajenie

Dziękuję wam bardzo serdecznie za rady. Kredka wylądowała w koszu

Mam jeszcze pytanie... Uważacie, że powinnam przysłaniać czoło? ;>
Stary 2010-04-05, 22:35   #17
Kwapis.
Rozeznanie

Znawczynią nie jestem ale uważam że:
Nawet nie probuj prostować tych pieknych lokow. Idz do fryzjera, pocieniuj troche wlosy nadaj im lekkosci pielegnuj ale nie prostuj. I tez jestem za ciemnym brązem

Co do twojego pytania z zasłanianiem czoła to podoba mi sie ten sposób wykonany przez Ciebie http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1270309283.
Ładna spinka ewentualnie wsuwka w kolorze włosów i bedzie dobrze

Makijaż hmm za dużo go nie potrzeba:tusz do rzęs, lekki podkład, róż do policzków albo bronzer i błyszczyk tylko żadna ciemna kres pod okiem

Być normalna. Niemożliwe !

Kwapis. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 22:40   #18
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Nie musisz zakrywać czoła, ale jeśli już bardzo chcesz to przypadkiem nie rób grzywki
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 07:53   #19
ninethe
Przyczajenie

Zakochałam się w http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1198694620 , sądzę, że przy cieniowaniu mogłabym uzyskać podobny efekt... Jednak czy widzicie mnie w czymś takim? Preferuję ciemne, szare ubrania, taka radosna fryzurka mogłaby troszkę rozweselić mój look... Ale czy warto kombinować?

PS: Zna ktoś może fryzjera w okolicach Sosnowcam Katowic który zna się na stopniowaniu loczków?
Stary 2010-04-07, 12:20   #20
stubbornme
Zadomowienie

okej
to moze i ja doradze...

po pierwsze włosy:
koniecznie zrob cos z tym odrostem.. to nie wyglada ladnie, i szpeci nawet najladniejsze dziewczyny. Zafarbuj sie na jakis ladny ciemny karmel
skróć lekko włoski, zrób przedziałek na bok. - fryzjer doradzi ci napewno.
poza tym podkreśl kosmetykami wlosy by wygladaly na bardziej miekkie i zadbane. ten kolor co masz jest ok - ale zadbaj o ich pielegnacje, poza tym mysle ze ladnie byloby ci w roznych upieciach.

co do makijazu - napewno nie to co teraz... wyglada jak rozmazany.
przede wszystkim wymodeluj twarz - dobrze dobrany podklad zdziala cuda polecany Affinitone powyzej to dobry pomysl. Pod oczy wybierz jasniejszy korektor, twarz wymodeluj pudrem brazujacym (jasnym! nie ciemna czekolada) przede wszystkim policzki po skosie zeby twarz wygladala na mniej okragla. Przy brwiach daj jasny matowy cien - jasnobezowy. poza tym wytuszuj rzesy.
NAJWAZNIEJSZE to jednolity kolor cery i dobre wymodelowanie. Zrezygnuj z kresek

stubbornme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 13:18   #21
ninethe
Przyczajenie

Tak więc.

Całkowicie opanowałam odrost.
Mam przedziałek oraz grzywkę na bok.
Mam nieco postopniowane włoski
Zaczęłam stosować krem wyrównujący koloryt skóry
Zmieniłam makijaz oka na taki jaki zaproponowała mi karolanka.

Lepiej choć troszkę wyglądam?

Pozdrawiam i dziękuję za wiele cennych rad!
Stary 2010-11-01, 10:02   #22
ninethe
Przyczajenie

Witajcie! Od mojej przemiany minęło już kilka dobrych miesięcy. Ostatnio jednak stwiedziłam, że chciałabym coś zmienić w moich włosach - prócz koloru (ten który zaproponowała mi jedna z wizażanek według mnie, był strzałem w dziesiątkę). Kompletnie nie wiem czy zapuszczać włoski dalej, czy może jednak skrócić.

Może doradzicie raz jeszcze?

Pozdrawiam!
Stary 2010-11-01, 13:09   #23
kasiencja
Pani Buka

Wpisy w blogu: 2

ja bym wróciła do krótszych, wycieniowanych włosów, podoba mi się taka burza loków a na tych najnowszych zdjęciach skręt jakby popsuty... moja siostra ma bardzo podobne włosy i lepiej wygląda, gdy są one pocieniowane lekko.

grzywka jest ok, brwi też masz ładne widzę już i fajnie, że zrezygnowałaś z kredki na dolnej powiece - zdecydowanie, jeśli malować, to górną. ale to oczywiście moje zdanie

kasiencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:46   #24
ninethe
Przyczajenie

Witajcie! ) Ostatnio zastanawiam się, czy aby nie pójść do fryzjera i zrobić sobie grzywkę na skos, coś takiego:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...ed=0CB0Q9QEwAA

Jak wam się widzi mój pomysł? Próbować czy zapomnieć? Jeżeli grzywka to iść w tym kierunku, czy może zupełnie innym?

Pozdrawiam

PS: Wstawiam kilka zdjęc na codzien + jedno w wyprostowanych włosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klaudia 245.jpg (92,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jajaja.jpg (125,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P070810_14.00[01].jpg (149,5 KB, 55 załadowań)
Stary 2011-06-09, 20:20   #25
ninethe
Przyczajenie

Po zrealizowaniu waszych rad.

)) Lepiej? Gorzej? Mi się osobiście o wiele bardziej podoba niż na początku, gdy zakładałam tutaj wątek.

DZIĘKUJĘ za cenne rady z forum ))
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości