Co Robie zle? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-02, 15:45   #1
bor0wka
Raczkowanie

Co Robie zle?

Witam wszystkich
Mam problem, robię tipsy od niedawna, mój problem mianowicie to to ze gdy utwardzam żel na następny dzień mi podchodzi pod niego powietrze lub tips mi się odkleja od paznokcia, próbowałam rożnych produktów, i te droższe i te tańsze, i zawsze to samo. ostatnimi czasy robiłam sobie paznokcie od razu nowe kiedy pod żel podeszło mi powietrze musiałam wszystkie paznokcie 'zdjąć' i zrobić nowe, to chyba jakaś choroba. i strasznie paznokcie mi się zniszczyły są dokładnie jak papier. może dla tego pod żel mi podchodzi powietrze? Nie wiem, pomóżcie.

Edytowane przez bor0wka
Czas edycji: 2010-01-02 o 15:49
bor0wka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:23   #2
Natii890706
Zadomowienie

Dot.: Co Robie zle?

Może być kilka przyczyn,źle zmatowiony pazur,źle odsunięte skórki lub po prostu zalane skóry ;p
Natii890706 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 17:29   #3
byliczka
Zakorzenienie

Wyszukiwarka :/
Stary 2010-01-02, 19:21   #4
kiniaczek711
Raczkowanie

Jest już kilka wątków już z tym tematem.
A przyczyn jak pisały wcześniej dziewczyny może być kilka. Najlepiej będzie jak napiszesz co po kolei robisz, być może znajdziemy jakiś błąd.

kiniaczek711 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:16   #5
bor0wka
Raczkowanie

no to tak, przyklejam paznokcia, oddzielam skorki, matuje blokiem polerskim paznokcia i nakładam żel, później nadmiar zelu usuwam patyczkiem rozanym i wkladam do lampy i tak przez trzy warstwy.
możne temu bo mam miękkie paznokcie?
Dziękuje za odpowiedzi, ślicznie dziękuje
Stary 2010-01-02, 23:30   #6
Natii890706
Zadomowienie

ja zanim przykleję tipsa matuje płytkę odsuwam skórki a potem kleje...
Przy nakładaniu żelu nie powinnaś mieć jego nadmiaru w okolicach skórek,ja przy skórkach daje skąpo żelu,wg mnie to prawdopodobnie zalane skórki sa Twoim problemem.
a czy odsuwasz skórki?
Natii890706 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:30   #7
DobraDusza88
Zakorzenienie

Skoro robisz tak jak piszesz to się nie dziwię, że masz problemy z trzymaniem się masy! :/
Stary 2010-01-02, 23:32   #8
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Skoro robisz tak jak piszesz to się nie dziwię, że masz problemy z trzymaniem się masy! :/
no raczej

proponuje zacząc od zapoznania się ze sposobami przedłużania, a później przechodzic do praktyki.
Stary 2010-01-02, 23:55   #9
bor0wka
Raczkowanie

dołączyłam zdjecie na samej gorze w pierwszym watku. i wydaje mi się ze nie zalewam skorek.
wiem ze daleko mi do doskonałości, i bardzo bym chciała iść na kurs ale na razie brak pieniędzy, ale wybaczcie dziewczyny. i za to ze zaśmiecam wam forum również, ponieważ szukałam wątku w wyszukiwarce podobnego do tego, znalazłam 4 podobne posty, lecz nie znalazłam odpowiedzi na mój problem, wiec jeszcze raz wybaczcie. Pozdrawiam.
Stary 2010-01-03, 00:03   #10
Mangdzia23
Rozeznanie

GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23

Cytat:
Napisane przez bor0wka Pokaż wiadomość
dołączyłam zdjecie na samej gorze w pierwszym watku. i wydaje mi się ze nie zalewam skorek.
wiem ze daleko mi do doskonałości, i bardzo bym chciała iść na kurs ale na razie brak pieniędzy, ale wybaczcie dziewczyny. i za to ze zaśmiecam wam forum również, ponieważ szukałam wątku w wyszukiwarce podobnego do tego, znalazłam 4 podobne posty, lecz nie znalazłam odpowiedzi na mój problem, wiec jeszcze raz wybaczcie. Pozdrawiam.

Witaj
Forum to kopalnia wiedzy
Jak dobrze poszukasz to dowiesz się wszystkiego
Ja gdy zaczynałam się interesować pazurkami to spędzałam na forum 4-6 godz. dziennie i ważne info spisywałam w zeszycie
Jeżeli masz fioła tak jak na punkcie pazurów to bierz się za przeglądanie Forum i korzystaj z rad wspaniałych Pazuromaniaczek
Powodzenia
cel - 69kg

Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 00:13   #11
bor0wka
Raczkowanie

również potrafię tu siedzieć po kilka godzin dziennie, i oglądać zdjęcia.
oglądać photoblogi i to mnie chyba zaczarowało ze można coś tak pięknego stworzyć na paznokciach.
Stary 2010-01-03, 00:13   #12
kiniaczek711
Raczkowanie

Czyli rozumiem, że nie masz ukończonego kursu....
Przede wszystkim zanim zaczniesz prace nad paznokciami powinnaś zapoznać się z jakimikolwiek podstawami. Bo to jak robisz w tej chwili paznokcie woła o pomstę do nieba!(bez urazy oczywiście). I nie dziwie się, że jak kończysz robić paznokcie one są już zapowietrzone.

Przede wszystkim przed przyklejeniem tipsa należy najpierw odsunąć skórki, następnie lekko zmatowić naturalną płytkę (TYLKO NIE PIŁOWAĆ A ZMATOWIĆ!) ponieważ klej na śliskiej powierzchni paznokcia długo się nie potrzyma, i jeżeli chodzi o odsuwanie skórek to należy robić to metalowym kopytkiem, ponieważ drewnianym patysiem nie usuniesz tzw obrąbka naskórnego, który znajduję się pod skórkami, a który często jest przyczyną zapowietrzeń. Następnie płytkę paznokcia należy odtłuścić np. cleanerem poczekać aż wyschnie. Naklejasz tipsa napewno wiesz ze trzeba lekko spilować powieszchnię TIPSA żeby zatrzeć róznicę między naturalną płytą a tipsem. Usuwasz puł, który powstał przy piłowaniu jeszcze raz przejerzdzasz cleanerem czekasz az wyschnie i najlepiej przed polozeniem żelu wytrawić plytkę primerem wtedy żel lepiej się trzyma.

No kochana tak w wielkim skrócie należało by zacząćpracę nad paznokciami, ale przede wsyztskim proponuję najpierw wiedza później praktyka

Stary 2010-01-03, 00:18   #13
bor0wka
Raczkowanie

Dzieki śliczne
nie spodziewałam się tak szybkich odpowiedzi.
nie robię nikomu paznokci ponieważ wiem ze mogla bym komuś zrobić krzywdę, a tipsy nie trzymały by się długo. myślę o kursie już od dawna ale w moim mieście nie ma żadnych kursów musiała bym jechać gdzieś dalej, pomyśle nad tym we wakacje. ale dziękuje. pozdrawiam

Edytowane przez bor0wka
Czas edycji: 2010-01-03 o 00:25
Stary 2010-01-03, 00:29   #14
kiniaczek711
Raczkowanie

A jeżeli chodzi o zalewanie skórek to na zdj nie widać zalanych skórek, ale ale ale..... jeżeli nakładasz żel staraj się nie zalewać skórek należy zostawić około 1mm odstępu lepiej dać mniej masy i więcej warstw niż zalać skórki, no i przede wszystkim paznokcie na zdj są za płaskie za mało na nich masy brak krzywej i nie używaj tipsów French i proponuje zainwestować w dobry cover

Stary 2010-01-03, 00:42   #15
bor0wka
Raczkowanie

dobrze zakupie cover. w ogole go nie ozywałam, nawet nie wpadłam na to żeby go kupić xd. ponieważ uzywam cały czas żelu jednofazowego.

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
i nie używaj tipsów French

a czemu ? ;>
Stary 2010-01-03, 07:34   #16
byliczka
Zakorzenienie

Kiniaczku zapomniałaś o jednej zasadniczej rzeczy: matowimy pilnikiem a nie blokiem. To taka rada na dobry początek.
Stary 2010-01-03, 11:50   #17
kiniaczek711
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Kiniaczku zapomniałaś o jednej zasadniczej rzeczy: matowimy pilnikiem a nie blokiem. To taka rada na dobry początek.

Zgadzam się w 100% rzeczywiście zapomniałam dodać :P

Stary 2010-01-03, 16:59   #18
kiniaczek711
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bor0wka Pokaż wiadomość
dobrze zakupie cover. w ogole go nie ozywałam, nawet nie wpadłam na to żeby go kupić xd. ponieważ uzywam cały czas żelu jednofazowego.

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

a czemu ? ;>

bo tipsy french wyglądają okropnie!

Stary 2010-01-05, 22:42   #19
kiniaczek711
Raczkowanie

No i napisz czy jakiś postęp widać po zastosowaniu sie rad dziewczyn no i przede wszystkim wklej zdj.

Stary 2010-01-06, 14:03   #20
bor0wka
Raczkowanie

niestety skończył mi się primer xd i zakończyłam prace na jednym kciuku. ale zaraz zrobię zdjecie i wkleję no tips trzyma mi sie 5 dni ;d no sukces, bez żadnych zapowietrzeń.
Stary 2010-01-06, 14:19   #21
nelvana
Raczkowanie

ja robię tak :
1.najpierw proszę aby klientka umyła dłonie mydłem głównie paznokcie
2.dezynfekcja dłoni
3.odsuwam skórki metalowym dłutkiem
4.matowię delikatnie płytkę pilnikiem papierowym 180 zawsze nowym dla każdej klientki
5.przemywam odtłuszczaczem
6.nakładam primer
tak przygotowuję płytkę przed dalszym przedłużaniem i jest ok

<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:44   #22
bor0wka
Raczkowanie

ile zajmuje Wam zazwyczaj robienie paznokci żelowych? ;*
Stary 2010-01-06, 16:06   #23
DobraDusza88
Zakorzenienie

mnie teraz tak ok 3,5 h. ale zaczynałam od praktycznie 5 h
Stary 2010-01-06, 16:11   #24
kiniaczek711
Raczkowanie

I gdzie to zdjęcie??

Ja paznokcie robię od 3 do 4 godzin. Ale jak zaczynałam noooo trwało to troszeczkę dłużej ale nie będę się chwalić hihihi

Stary 2010-01-06, 16:34   #25
byliczka
Zakorzenienie

Obecnie frencz 1.20 minut. Rekord miałam w 1h i7minut Ale to był ekstremalny przypadek gdzie uwijałyśmy się jak głupie :P
Stary 2010-01-06, 16:41   #26
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
Ja paznokcie robię od 3 do 4 godzin. Ale jak zaczynałam noooo trwało to troszeczkę dłużej ale nie będę się chwalić hihihi
To tak jak ja :/ Ale przyznam, że ja się grzebię wszystko robię powoli, dokładnie.... fakt, że czas pracy się powoli skraca, aler tylko dlatego, że dochodzę do większej wprawy i zrobienie uśmiechu czy wybudowanie krzywych jest coraz łatwiejsze, a nie dlatego, że robię coraz szybciej. Ja się w ogóle nie lubię i nie umiem spieszyć A wiem, że to błąd Macie jakieś pomysły jak sobie zamontować turbodoładowanie?

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 18:22   #27
kiniaczek711
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
To tak jak ja :/ Ale przyznam, że ja się grzebię wszystko robię powoli, dokładnie.... fakt, że czas pracy się powoli skraca, aler tylko dlatego, że dochodzę do większej wprawy i zrobienie uśmiechu czy wybudowanie krzywych jest coraz łatwiejsze, a nie dlatego, że robię coraz szybciej. Ja się w ogóle nie lubię i nie umiem spieszyć A wiem, że to błąd Macie jakieś pomysły jak sobie zamontować turbodoładowanie?

Ja mam dokładnie to samo, robię wszystko powoli i dokładnie, ale tylko dlatego że sama wymagam od osoby, która coś dla mnie robi(np paznokcie chociaż to już rzadkość bo sama sobie robię paznokcie, ale jak czasem mi się zachce żeby ktoś inny zajął się moimi pazurami to idę i wszystko kontroluję hehe no cóż choroba zawodowa) żeby robiła to profesjonalnie i jak należy, ale to chyba takie zboczenie

A z tym turbodoładowaniem, to proponuje śilniczek w pu....ke i jakoś pójdzie :P Ale Turbodymomen i tak nas zawstydzi;P

Edytowane przez kiniaczek711
Czas edycji: 2010-01-06 o 18:34
Stary 2010-01-07, 09:05   #28
La Monica
La Moderatoiure

Jak autorka nie ma zamiaru zamieszać zdjęć swoich postępów, to temat się nadaje bardziej na "Przedłużanie paznokci" i tam go przeniosę jeśli nie będą wstawiane zdjęcia.

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 10:25   #29
nelvana
Raczkowanie

mi zajmuje to 3-4 godz robię w domu i wiecie jak to jest a to kawka a to przerwa na papieroska bo klientka nie chce mi dmuchać w twarz a to pokaże jakieś zdjęcie w telefonie itp. i tak to idzie mozolnie

<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 22:05   #30
bor0wka
Raczkowanie

Post Dot.: Co Robie zle?

zdjęcia słabej jakości bo robione telefonem, i strasznie płaskie i w ogóle straszne..

te ostatnie zdj kciuka french był namalowany i starałam się stosować do waszych rad i o dziwo tips dalej bardzo dobrze się trzyma a minęło chyba 6 dni xd wstyd dodawac takie zdjęcia.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości