Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-06, 11:07   #31
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
wpadnie tu taka laska, jako pierwszy post założy temat, a już w drugim (delikatnie mówiąc) wyraża swoje niezadowolenie i innym ubliża a potem wielce obrażona znika
No i jeszcze w galerii by się przydało!

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Myślę, że nawet na całym Wizażu by nie zaszkodziło. To naprawdę fajny pomysł. Przecież to nie musi być jakaś kosmiczna liczba - bo ja wiem, 30? 50 postów?
Jak na całym wizażu, to skąd nowe osoby miałyby te posty wziąć

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
stylistyka paznokci
Więcej informacji mi nie trzeba Dobrze by było gdybyś poza zrobieniem kursu jeszcze dowiedziała się czym dokładnie się zajmujesz
Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość

po co mam iść za 7 miesięcy na kurs i wydać kuupę kasy
No właśnie, po co?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
kursy jako kursy nie są przerażające, przerażający są ludzie którzy je kupuja!
Cytat:
No i zanim jeszcze im taki filmik przyjdzie rozmyślają o własnym salonie i swoich przyszłych wyszukanych stylizacjach A życie, jak to życie, samo zweryfikuje i ostudzi ich zapędy
Albo i nie ostudzi.

Po co kupować książki i gazetki? Taki kurs to jednorazowy wydatek, a żeby się czegoś nauczyć z gazetek to trzeba czasu, by je kolekcjonować i ile kasy! O potrzebie czytania już nie wspomnę... A na dvd przecież same obrazki są

Możemy sobie języki strzępić, a i tak niczego to nie zmieni.

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:36   #32
nelvana
Raczkowanie

no cóż z tych kursów z allegro to polecam tylko te "Wzorki na paznokcie krok po kroku" bo możesz sobie podpatrzyć jak zrobić np. ładny prost przeciągany wzorek na frenchu
Jeżeli już sama myślisz o otworzeniu salonu to zainwestuj w dobry kurs poszukaj na forum tutaj dziewczyny naprawdę polecają dobre instruktorki Ja nie miałam tyle szczęścia poszłam na kurs żelowy który organizowała szkoła jak robiłam technika usług kosmetycznych i tragedia dostałam produkty NailDasign z kursu wyniosłam tylko wiedzę ile warst żelu się nakłada i w którą wtapiać ozdoby no ale wtedy byłam laikiem było mi mało i poszłam do szkoły na styliz.paznok i jeszcze gorsza tragedia Pani pracuje tylko na tipsach.French uczy nas robić za pomocą tipsów frech a o kwiatach to możemy zapomnieć b nie umie robićcałą moją wiedzę poszerzam chodząc na seminaria do AP no i internet oraz prasa więc zanim zdecydujesz się otworzyć własny salon to idz na dobry kurs ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz bo nie od razu Rzym zbudowali tracić klientkę jest bardzo łatwo a żeby zyskać to będziesz musiała dużo pracować na ich zaufanie ale i tak powodzenia życzę

<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:41   #33
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość

Po co kupować książki i gazetki? Taki kurs to jednorazowy wydatek, a żeby się czegoś nauczyć z gazetek to trzeba czasu, by je kolekcjonować i ile kasy! O potrzebie czytania już nie wspomnę... A na dvd przecież same obrazki są

Możemy sobie języki strzępić, a i tak niczego to nie zmieni.
Ja tam bardzo lubię czytać, a czas zawsze się znajdzie, np. zamiast jakiegoś serialu bądź filmu Często sięgam po jakiś artykuł, jak mi się coś przypomni. Gazetki nie wyobrażam sobie nie kupić A powiem szczerze, ze oprócz tych branżowych, to rzadnych innych się u mnie nie kupuje. Mam co prawda fioła na punkcie książek i je dosyć często kupuję.
Kupuję trzy gazetki + zaległe numerki też kupiłam. Fakt - sporo kasy się nazbiera, ale to stopniowy wydatek. Przez 3 dni na kursie wszystkiego i tak się nie dowiesz i nie zapamiętasz a takie czasopisma to idealne uzupełnienie wiedzy.
Stary 2010-01-06, 12:23   #34
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Cytat:
oprócz tych branżowych, to rzadnych innych się u mnie nie kupuje.
U mnie jeszcze czasem komputerowe, jeśli jest coś ciekawego, no i od czasu do czasu Murator

Roks, ale po co się wysilac, skoro można iść na łatwiznę?

Stary 2010-01-06, 13:42   #35
mysiak
Wtajemniczenie

Cytat:
Jak na całym wizażu, to skąd nowe osoby miałyby te posty wziąć
Ograniczenie dotyczyłoby zakładania nowych tematów (wątków) przed "popełnieniem" pewnej liczby postów. Nie pisania jakichkolwiek postów...
W ten sposób na Paznokciach nie przybywałoby miesięcznie po 4 nowe wątki pt. "Co sądzicie o tym zajefajnym zestawie?" a na ślubnym "Mam super suknię do sprzedania". Byłoby to o tyle fajne, że polityka Wizażu zakłada niekasowanie tematów

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2010-01-06 o 13:48
mysiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:53   #36
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:

Roks, ale po co się wysilac, skoro można iść na łatwiznę?
Masz rację, kurczaki, a my głupie tyle kasy wydajemy
A wystarczy założyć nowy temat i zapytać, co kupić i poprosić o instrukcję nakładania żeli
Stary 2010-01-06, 14:39   #37
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Cytat:
polityka Wizażu zakłada niekasowanie tematów
Wg mnie akurat zmiana tej polityki przyniosłaby lepsze skutki. Wiem to z doświadczenia - moderatora jak i administratora forum.

Cytat:
Masz rację, kurczaki, a my głupie tyle kasy wydajemy
A wystarczy założyć nowy temat i zapytać, co kupić i poprosić o instrukcję nakładania żeli
Wysilamy się, wydajemy w cholerę kasy... i po co? Leczyć się trza z nadgorliwości

Stary 2010-02-10, 20:27   #38
Arbuzowaa
Raczkowanie

co do tematu i autorki wątku to jak postawisz mi piwo to ja Ci taki "certyfikat" zrobie w Corelu
ludzie kochani, kto to widział zeby kupowac kurs z certyfikatem za 100 złoty ... Szkoda mi ludzi którzy tracą na takie wielkie G pieniądze a pózniej krzywdzą klijentki przepiłowanymi płytkami i zakrwawionymi i wyciętymi do mięsa skórkami

niepoprawna optymistka

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it."
Arbuzowaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 19:00   #39
ana92pl
Rozeznanie

Jupiii ja pierwszy dzień kursu mam już za sobą (dziś)
druga część jutro ! <JUPiii!!!>
jak pisałam wcześniej: kurs chciałam zrobić w moje urodziny w lipcu, ale zdecydowałam się teraz; pare miesięcy wcześniej.
mam ferie, wolny czas, więc czemu nie ?! nie chcę już być dłużej-tak jak to nazywacie - `pseudostylistką`
dziewczyny Dx mówie wam, samej nigdy nie dowiecie się tyle ile od stylistki, instruktorki. Spędziłam dziś 8 godzin w świetnej atmosferze i nauczyłam się wielu przydatnych i kilku nowych rzeczy !! nie mogę się doczekać jutra. pozdrawiam Was i .. zamiast marnować kasę i paznokcie zaoszczędzcie i idzcie na kurs ! papa ide ćwiczyc usmieszek )
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 21:04   #40
byliczka
Zakorzenienie

Ana pisz to wszędzie Błaaagaaam! Może będzie mniej dziewczyn które jak słyszą słowo kurs od ręki się obrażają
Stary 2010-02-16, 01:30   #41
chubka
Rozeznanie

GG do chubka

Mam książeczkę ,,Zostać mistrzem'' polecam, jest bardzo przydatna, gazetki też żadnej staram się nie ominąć
Patrząc na ten wątek z czystym sumieniem moge stwierdzić,że dziewcznki mają anielską cierpliwość, teksty typu nie ma tu nikogo normalnego czy tam nienormalne jesteście są niekulturalne i prowokują, mi aż się gotuje w środku jak czytam takie cos takie teksty świadczą o Tobie i Twoim braku kultury, tym bardziej, że otrzymałaś spokojne i normalne odpowiedzi, nie powinnaś się unosić bo na pewno na zdrowie ci to nie wyjdzie... Zadałaś pytanie otrzymałaś grzeczne odpowiedzi, żebys lepiej dała sobie z tym pomysłem spokój, a one wiedzą co mówią, ja też uważam, że aby otworzyć salon potrzeba paru dobrych lat praktyki, ja po ok roku nie odważyła bym się na pewno. Takich wątków jest milion pińcet i faktycznie działają jak płachta na byka, naprawdę wystarczy trochę czasu, żeby poszukać, nauczyła byś się z filmiku np robić tatuaże? wiedziała byś jak głęboko wbijać kolkę i jak ładnie cieniować? Otworzyłabyś po filmie instruktarzowym salon tatuażu? Stylizacja paznokci to tez praca na żywym organiźmie, mozna łatwo komuś zrobić krzywdę, mało tego, przez swoją niewiedzę sama możesz się czymś zarazić. to tak się mówi, ,,będę robić tylko sobie'' na początku owszem, ale później siostra zachce, po siostrze koleżanka itd itp, a Ty pomyślisz ,,czemu nie'' i zaczniesz robić ,,tipsy'' które nie przypominają prawidłowo przedłużonych paznokci wszystkim na około i po co robić kurs?? Jak i tak babeczki myślą,że wszystko jest git majonez, a Ty obrośniesz w piórka bo przecież pazurki się podobają i nawet nie będziesz wiedziała, że to co robisz to czyste ,,ZŁO''.
Jakakolwiek wypowiedź w tym wątku nie ma na celu zniszczenia, zniechęcenia i poniżenia Ciebie, wszystko co tu jest napisane, napisane zostało po to, żeby naprowadzić cie na dobrą drogę, żebyś wiedziała co musisz zrobić, żeby się tym zajmować i przede wszystkim jak PRAWIDŁOWO WYKONYWAĆ SWOJĄ PRACĘ.
Mało tego, jeżeli osoba jest bezrobotna (nie wiem jak jest w Twoim przypadku) opłacane są kursy z funduszu, znam osoby, które są po takim kursie i to nie jest byle co, jeszcze co lepsze jak znajdziesz pracodawcę, który po ukończeniu kursu podpisze z Tobą umowę na min. 6 m-cy wybierasz sobie sama kurs i robisz go kiedy chcesz, jeszcze co lepsze, w przypadku osób uczących się w gimnazjum i szkołach średnich czasami też z funduszu organizowane są kursy ZA DARMOLA więc jeżeli ktoś na prawdę chce nie potrzebuje pieniędzy na kurs. Trzeba tylko posiedzieć, poszukać, nie trzeba nawet wychodzić poza wizaż, bo tu wszystko o czym napisałam jest. Jeżeli na prawdę interesujesz się tym i wiążesz z tym zawodem swoja przyszłość dowiedz się o takie kursy, to nie boli, a zaoszczędzisz ok 2 tys bo u nas kursy z bezrobotniaka sa właśnie tyle warte, sprawdzałam. Życzę powodzenia i nie zniechęcaj się, traktuj innych tak jakbyś sama chciała być traktowana i bądź miła, a wyjdzie Ci to na zdrowie i być może zyskasz wsparcie (o ile zejdziesz na właściwą drogę) Pozdrawiam.
Stary 2010-02-16, 09:03   #42
NailsByEm
Raczkowanie

GG do NailsByEm

Przerażają mnie te kursy na allegro..
Za jedyne 19.90 zgłębisz całą wiedzę na temat na temat stylizacji paznokci ?
a za 14.90 zostaniesz wizażystką
najbardziej przeraża mnie to ,że wydają tam certyfikaty...
to po cholere ja chodziłam 2 lata do szkoły i płaciłam mega duże czesne?
tu za niecałe 40 zł - mam wiedze w pigułce;p

masakra jakaś..

[vichy]630607[/vichy]
NailsByEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:26   #43
Nail Style
BAN stały

Witam wszystkie znudzone swoimi problemami "dziewczyny", które obecnie naruszają prawo w kilku paragrafach. Już tłumaczę dlaczego. Otóż okazuje się iż jestem właścicielem firmy, którą tu oczerniacie - zniesławiacie, oczernienie, czy obmawiacie- mowa tu o firmie NAIL STYLE - grozi do 1 roku pozbawienia wolnosci oraz karą grzywny do 5 000 zł na rzecz poszkodowanego- poszukajcie w przypisach Kodeksu karnego, czyli ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm).Pierwszym z omawianych tu karnoprawnych środków ochrony czci jest przepis art. 212 K.k., zgodnie z którym „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.). Wniosek zostanie właścicie sporządzony jesli nie uzyskamy odpowiednich przeprosin, oraz usunięcie waszych nudnych i głupich opinii. Żadna z was nie zna się na prawie i nie odróżnia szkolenia korespondencyjnego od stacjonarnego, więc uwazam, że nie mamy o czym rozmawiać. Dorośniecie - i odezwijcie się. Moderatorowi mogę oczywiście przesłać odpowiednie dokumentu rejestracji firmy - regon oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej, oraz wpis do instytucji szkoleniowej - co stawia nas w swietle prawa - szkoła i placówką szkoleniową, potwierdzoną w Ministerstwie Edukacji Narodowej.
Nail Style jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 17:13   #44
anick88
Wtajemniczenie

o matko.. tu tez..
prosze nie zasmiecaj forum..
nam tu dobrze na takim glupim i bezuzytecznym..

aa, dziewczyny - wlasciwy wybor kursu jest wazny
jak zle wybierzecie, to was moga pozwac - to jest karalne ;P
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 18:34   #45
chubka
Rozeznanie

GG do chubka

Cytat:
Napisane przez Nail Style Pokaż wiadomość
Witam wszystkie znudzone swoimi problemami "dziewczyny", które obecnie naruszają prawo w kilku paragrafach. Już tłumaczę dlaczego. Otóż okazuje się iż jestem właścicielem firmy, którą tu oczerniacie - zniesławiacie, oczernienie, czy obmawiacie- mowa tu o firmie NAIL STYLE - grozi do 1 roku pozbawienia wolnosci oraz karą grzywny do 5 000 zł na rzecz poszkodowanego- poszukajcie w przypisach Kodeksu karnego, czyli ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm).Pierwszym z omawianych tu karnoprawnych środków ochrony czci jest przepis art. 212 K.k., zgodnie z którym „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.). Wniosek zostanie właścicie sporządzony jesli nie uzyskamy odpowiednich przeprosin, oraz usunięcie waszych nudnych i głupich opinii. Żadna z was nie zna się na prawie i nie odróżnia szkolenia korespondencyjnego od stacjonarnego, więc uwazam, że nie mamy o czym rozmawiać. Dorośniecie - i odezwijcie się. Moderatorowi mogę oczywiście przesłać odpowiednie dokumentu rejestracji firmy - regon oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej, oraz wpis do instytucji szkoleniowej - co stawia nas w swietle prawa - szkoła i placówką szkoleniową, potwierdzoną w Ministerstwie Edukacji Narodowej.
Mój Boże! tu też!? a tu co znowu nie tak, bo nie chciało mi sie juz czytac tego wywodu... jestem zniesmaczona...

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

BAN jeeeeaaaa!!!!! jupi jupi jupi! toż to plaga egipska była
Stary 2010-02-16, 18:45   #46
justi9
Rozeznanie

to juz nie mozna wlasnego zdania powiedziec co to ma b yc

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

a i tak powiem bo mi nerw puscil prawo prawem ale bez przegiecia czy ktos kto to litanie wystawil obejrzal sobie prace pseudostylistek ...???????? - oto efekty takowego kursu !!!!!!! laska sobie kupi i chce salon otworzyc!!!!!! zalosne to po prostu jest !!!!!!!! p.s ciekawa jestem czy po takim kursie osoba ktora prawem straszy podlozyla by sie takowej " stylistce" - bardzo watpie............
justi9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:51   #47
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez Nail Style Pokaż wiadomość
Niszcząc zasoby forum oraz prowokowanie kłótni na podstawie wyimaginowanych "strat" naraża Pan moją firmę na straty.
Realne i mierzalne w konkretnych pieniądzach. Dużych.

Dalsze niszczenie zasobów forum spowoduje odpowiednią reakcję mojej firmy. Stosowną do poniesionych strat.

"Pomówienia" o których Pan pisze dotyczą stwierdzenia, że kurs kosztuje 80 zł? Czy tego, że certyfikat za 80 zł upoważnia osoby po kursie korespondencyjnym do ingerowania w ludzki organizm w sposób pozwalający na spowodowanie trwałego uszczerbku na zdrowiu? Innych pomówień tutaj nie widzę, wypowiedzi negatywne dotyczą osób wykonujących zabiegi na dłoniach na podstawie korespondencyjnego kursu (którego nie oceniam), którymi ponoć (bo nie jestem w stanie tego stwierdzić) Pan handluje.

Jak dla mnie wystawił Pan samodzielnie bardzo negatywną laurkę swojej firmie i ciekaw jestem, czy znajdzie Pan prawnika, który znajdzie zapis kodeksu cywilnego nakazujący mojej firmie, abym chronił Pana przed Pańskimi i samodzielnymi próbami pogrążenia swojego wizerunku.

EOT.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-02-16 o 19:57
zlosliwiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:20   #48
chubka
Rozeznanie

GG do chubka

lepiej niech tek ktoś (Pan/Pani) nie wchodzi na pseudo bo to do będzie apokalypsa!!!
Stary 2010-02-16, 20:35   #49
byliczka
Zakorzenienie

Chubka obawiam się że byłby zachwycony, w końcu poziom wcale się wiele nie różni.
Stary 2010-02-16, 20:53   #50
justi9
Rozeznanie

no przeciez darujcie 80 zl certyfikat ??????????? to jest szczyt nie wyrobie.... no ... kazda by sie wypowiedziala i czesc a tak ktos zamieszcza jakies prawnicze wywody to dziala jak plachta na byka i jak tu czegos nie powiedziec wiecie co zapytam siostre szwagra na ten temat jest prawnikiem - zobaczymy co powie pozatym dlaczego inni nie atakuja ? np. ND ? a tez na forum maja duzo negatywow otoz dlatego ze nam wolno wypowiadac sie w tej kwesti co polecic a co nie

"Wniosek zostanie właścicie sporządzony jesli nie uzyskamy odpowiednich przeprosin, oraz usunięcie waszych nudnych i głupich opinii." - jak to mowia prawda w oczy kole ..... czy jakos tak
Stary 2010-02-16, 21:56   #51
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justi9 Pokaż wiadomość
no przeciez darujcie 80 zl certyfikat ??????????? to jest szczyt nie wyrobie.... no ... kazda by sie wypowiedziala i czesc a tak ktos zamieszcza jakies prawnicze wywody to dziala jak plachta na byka i jak tu czegos nie powiedziec wiecie co zapytam siostre szwagra na ten temat jest prawnikiem - zobaczymy co powie pozatym dlaczego inni nie atakuja ? np. ND ? a tez na forum maja duzo negatywow otoz dlatego ze nam wolno wypowiadac sie w tej kwesti co polecic a co nie

"Wniosek zostanie właścicie sporządzony jesli nie uzyskamy odpowiednich przeprosin, oraz usunięcie waszych nudnych i głupich opinii." - jak to mowia prawda w oczy kole ..... czy jakos tak
Justi chodzi o to że jest wiele osób, które myślą że bez jakiejkolwiek wiedzy, podstawowej choćby, na tematy prawne mogą postraszyć innych i to zadziała. Niestety wynika z tego, że tego typu osoby albo mają bardzo mały rozumek, albo czytają zbyt dużo komentarzy na onecie. Bo wojowanie pozwami obraca się jedynie przeciwko osobie "posądzającej", no i po co to wszystko...
Stary 2010-02-16, 22:11   #52
donia_26
Raczkowanie

A ja mam taki kursik z alegro na dvd w domu jest zajefajny ilu tam bzdur Dzięki bogu skończyłam też normalny(powiedzmy) kurs i przeczytałam tony czasopism i zaliczyłam nawet jakiś pokaz w EF . I powiem tak NIEMA JAK DOBRY KURS
donia_26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 22:12   #53
chubka
Rozeznanie

GG do chubka

Cytat:
Chubka obawiam się że byłby zachwycony, w końcu poziom wcale się wiele nie różni.
Byliczko, właśnie o to chodzi, że to by była katastrofa, oczerniać takie cudeńka! No jak tak można, powiedz jak?? Wszystkie byśmy w sądzie siedziały jak w kurniku, jedna na drugiej
Stary 2010-02-17, 13:41   #54
justi9
Rozeznanie

Wszystkie byśmy w sądzie siedziały jak w kurniku, jedna na drugiej[/QUOTE]

: hahaha:
Stary 2010-02-18, 16:12   #55
zanecicha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez donia_26 Pokaż wiadomość
A ja mam taki kursik z alegro na dvd w domu jest zajefajny ilu tam bzdur Dzięki bogu skończyłam też normalny(powiedzmy) kurs i przeczytałam tony czasopism i zaliczyłam nawet jakiś pokaz w EF . I powiem tak NIEMA JAK DOBRY KURS
Ahhh... "lub czasopisma"
Co do czasopism... warto je nawet oglądać, aby doznać czasami ekstazy. (Albo galerie niektórych wizażanek...)
To tak niedotyczące ogólnej sprawy... piję wino, aby zapić depresję, sumetk, żal z powodów pewnych spraw i się rozmarzyłam o nowej gazecie paznokciowej.
Jakież te paznokcie są odstesowujące... nałóg niczym papierosy, alkohol bądź narkotyki dla niektórych...
Jutro chyba pójdę zakupić jakieś gazety lub może w końcu coś zaprenumeruję...
zanecicha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:42   #56
kala289
Raczkowanie

kurs z allegro jest wart tyle samo co filmiki z youtube. tyle, że filmiki obejrzy się za darmo tak na marginesie: na stronie eurofashion są filmy instruktażowe wydane przez ezflow czy ibd. moim skromnym zdaniem można się z nich więcej dowiedzieć niż z kursów z allegro a jakoś nikt nie pobiera za to opłat i nie wydaje certyfikatów.
kala289 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:10   #57
byliczka
Zakorzenienie

Kala z różnicą taką, że na youtube można znaleźć filmiki step by step ropbione przez największych specjalistwó z branży, a kupując taki allegrowy shit nie nauczysz się poprawnie ani jednej czynności.
Stary 2010-02-19, 18:55   #58
kala289
Raczkowanie

Cytat:
Kala z różnicą taką, że na youtube można znaleźć filmiki step by step ropbione przez największych specjalistwó z branży, a kupując taki allegrowy shit nie nauczysz się poprawnie ani jednej czynności.
wiem bo sama je często przeglądam i muszę potwierdzić to co już wielokrotnie zostało tu napisane - bez dobrego instruktora/instruktorki ani rusz.
Stary 2010-02-19, 19:13   #59
mysiak
Wtajemniczenie

Już kiedyś wspominałam, że nabyłam drogą kupna takowy kurs za jakieś 10zł. Trzy sprawy, które mnie urzekły:
1) kadrowanie + jakość filmu, sprawiające że połowę widzisz, połowy się domyślasz
2) terminologia + wymowa ("nakładamy primer" - z wyraźnym, polskim i, "formujemy krzywom" itd.)
3) narratorka - niewidoczna i tajemnicza, sądząc po głosie, omdlewająca blond piękność w powłóczystej, bladoróżowej sukni, mówiąca delikatnym, zgaszonym głosem, momentami wręcz szepcząca

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2010-02-19 o 19:15
mysiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 19:36   #60
kala289
Raczkowanie

Cytat:
Już kiedyś wspominałam, że nabyłam drogą kupna takowy kurs za jakieś 10zł. Trzy sprawy, które mnie urzekły:
1) kadrowanie + jakość filmu, sprawiające że połowę widzisz, połowy się domyślasz
2) terminologia + wymowa ("nakładamy primer" - z wyraźnym, polskim i, "formujemy krzywom" itd.)
3) narratorka - niewidoczna i tajemnicza, sądząc po głosie, omdlewająca blond piękność w powłóczystej, bladoróżowej sukni, mówiąca delikatnym, zgaszonym głosem, momentami wręcz szepcząca
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości