Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-26, 23:52   #3991
winyl
Zakorzenienie

Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić Antidral lub Ziaję?
Antidral to praktycznie w każdej aptece. Natomiast z ziają się nie spotkałam, a chętnie kupię zamiast etiaxilu za 40-60zł :P.
Tylko czy ta ziaja rzeczywiście jest tak skuteczna?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-01-27, 00:17   #3992
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Antidral to praktycznie w każdej aptece. Natomiast z ziają się nie spotkałam, a chętnie kupię zamiast etiaxilu za 40-60zł :P.
Tylko czy ta ziaja rzeczywiście jest tak skuteczna?
W/g mnie tak poczytaj opinie w KWC.
Ziaja jest w Tesco, Realu oraz niektórych aptekach-musicie poszukać, ten bloker jest szybko wykupywany
Stary 2011-01-27, 10:12   #3993
carolyna86
Zakorzenienie

Bloker Ziaji jest najlepszy z najlepszych!! Nabiegałam się niesamowicie po mieście zanim go znalazłam: ani w marketach, ani w aptekach. Dopiero upolowałam go w małej drogerii - za 7,20 zł!!

carolyna86 jest offline  
Stary 2011-01-27, 13:54   #3994
dance makabre
Wtajemniczenie

Miałam kłopot z nadpotliwością jakiś rok temu- najpierw kupiłam ten Super Deo, dobrze neutralizował zapach potu ale wydzielało się go nadal tak samo dużo, potem Driclor- pomógł mi, po jakichś dwóch tygodniach (z przerwami 3-dniowymi) stosowania nie mam problemów z poceniem aż do dziś, ale co się przy nim nacierpiałam... Nakładałam go na suchą, niegoloną powierzchnię, ale swędzenie i podrażnienie było tak silne, że po godzinie (nie mogłam zasnąć) zazwyczaj zmywałam. Następnego dnia- wielki czerwony placek pod każdą pachą, z wysuszoną, pękającą skórą- do tego stopnia, że zanim mogłam go ponownie zastosować mijały jakieś 3 dni, podczas których skóra się goiła, a potem znowu ten koszmar... Generalnie- wrażliwcom nie polecam. Nadal mam przebarwienia (takie jak potrądzikowe) pod pachami...

Btw- jeśli brakuje Wam ruchu, bardzo polecam capoeirę Od dwóch tygodni chodzę na zajęcia i jestem megazadowolona. To dość specyficzna sztuka walki- dużo ma z tańca, nie używa się tam rąk do ataku, głównie różnego rodzaju kopnięcia, przewroty, gwiazdy, uniki... Dużo akrobacji, a to wszystko przy muzyce jak do samby
Potwornie męczące, ale mimo bólu wszystkich możliwych mięśni ma się ochotę przyjść na kolejne zajęcia, bo to jest po prostu czysta radocha
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline  
Stary 2011-01-27, 15:44   #3995
Haylee
Zakorzenienie

szukam i szukam i nie potrafię znaleźć..
znacie jakieś samoopalacze/kremy brązujące bez parabenów? nie muszą być jakieś świetne...
Stary 2011-01-27, 15:55   #3996
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić Antidral lub Ziaję?
W aptece antidral kosztuje ok 18zł.
Stary 2011-01-27, 17:43   #3997
paspartu
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Btw- jeśli brakuje Wam ruchu, bardzo polecam capoeirę Od dwóch tygodni chodzę na zajęcia i jestem megazadowolona. To dość specyficzna sztuka walki- dużo ma z tańca, nie używa się tam rąk do ataku, głównie różnego rodzaju kopnięcia, przewroty, gwiazdy, uniki... Dużo akrobacji, a to wszystko przy muzyce jak do samby
Potwornie męczące, ale mimo bólu wszystkich możliwych mięśni ma się ochotę przyjść na kolejne zajęcia, bo to jest po prostu czysta radocha
Ja tam caopeiry nie lubię. A jeśli chodzi o ruch to ja preferuję basen i biegi
Stary 2011-01-27, 19:44   #3998
winyl
Zakorzenienie

Chciałam Wam powiedzieć, że bloker można spokojnie znaleźć w drogeriach Firlit .

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-01-27, 21:57   #3999
dance makabre
Wtajemniczenie

Firlit? W Łodzi chyba tego nie ma, przynajmniej na nigdzie nie zauważyłam

Ja za basenem nie przepadam- pływać uwielbiam, ale mimo wszystko moje AZS się zaostrza od chlorowanej wody i jestem cała w czerwonych plackach, wysuszona, popękana. Tak więc nie bardzo

Edit: Nabyłam dzisiaj krem z nagietkiem BD. Jakie macie z niego wrażenia? Mam zamiar stosować go jako krem na dzień, bo mój doczesny Garnier czerwony był jednak trochę za lekki na zimę.
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."

Edytowane przez dance makabre
Czas edycji: 2011-01-27 o 23:07
Stary 2011-01-29, 00:12   #4000
dance makabre
Wtajemniczenie

Dziewczyny, mam w domu aspirynę bayerowską musującą- można z tego zrobić maseczkę aspirynową? Bo gdzieś czytałam, że zwykłe niemusujące są potrzebne, ale znowuż niepowlekane... jak to jest?
Stary 2011-01-29, 12:54   #4001
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
Bloker Ziaji jest najlepszy z najlepszych!! Nabiegałam się niesamowicie po mieście zanim go znalazłam: ani w marketach, ani w aptekach. Dopiero upolowałam go w małej drogerii - za 7,20 zł!!
Dla dziewczyn z Bydgoszczy: bloker ziaji można kupić w aptece na osiedlu leśnym przy ul. 11 listopada.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-01-29, 16:02   #4002
Alassiel
Raczkowanie

Ja blocker z Ziaji kupiłam za 5,95zł w malutkiej prywatnej drogerii Od pierwszego użycia go pokochałam i nie zamienię go na nic innego
A pomyśleć, że kiedyś kupowałam Etiaxil za 60-70zł... Działał całkiem nieźle, ale zupełnie zmasakrował mi skórę, do teraz mam z nią problemy (sucha i wiecznie podrażniona, mimo stosowania balsamów) :/

Edytowane przez Alassiel
Czas edycji: 2011-01-29 o 16:04
Alassiel jest offline  
Stary 2011-01-29, 18:12   #4003
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Ja blocker z Ziaji kupiłam za 5,95zł w malutkiej prywatnej drogerii Od pierwszego użycia go pokochałam i nie zamienię go na nic innego
A pomyśleć, że kiedyś kupowałam Etiaxil za 60-70zł... Działał całkiem nieźle, ale zupełnie zmasakrował mi skórę, do teraz mam z nią problemy (sucha i wiecznie podrażniona, mimo stosowania balsamów) :/
Jak dobrze to czytać! Ja również używałam etiaxilu (nadal nie mogę przeboleć tej ceny), pomagał, więc go kupowałam, w pewnym momencie przestałam kupować, bo miałam inne wydatki i zauważyłam, ze w zasadzie już nie potrzebuję. Teraz problem powrócił i obawiałam się, że będę musiała wrócić do etiaxilu, ale właśnie kupiłam bloker . Jeszcze nie używałam, ciągle zapominam :P. Mam nadzieję, że dziś nie zapomnę i że będzie działal!

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-01-29, 20:28   #4004
dance makabre
Wtajemniczenie

Dzeiwczyny, znalazłyście w końcu jakiegoś godnego zastępcę dla Palomy? Bo przogtowuję się do zamówienia na dozie i wpadł mi w oko żel Aloe Vera Drinking Gel - 99% czystego aloesu rzekomo, a 500ml kosztuje tylko 20 zł (1000ml kosztuje 33zł) Chyba spróbuję, ale na wszelki wypadek: miał ktoś?
Stary 2011-01-29, 21:02   #4005
Maqua
Zakorzenienie

Dziewczyny, pomocy! gdzie w Szczecinie dostanę maski Kallosa?
Maqua jest offline  
Stary 2011-01-29, 21:10   #4006
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Dzeiwczyny, znalazłyście w końcu jakiegoś godnego zastępcę dla Palomy? Bo przogtowuję się do zamówienia na dozie i wpadł mi w oko żel Aloe Vera Drinking Gel - 99% czystego aloesu rzekomo, a 500ml kosztuje tylko 20 zł (1000ml kosztuje 33zł) Chyba spróbuję, ale na wszelki wypadek: miał ktoś?
Nie jestem pewna czy to ta nazwa, ale chyba go miałam i kompletnie mi nie pasował . W przeciwieństwie do palomy, która była super. Możesz podesłać jakieś zdjęcie, jak wygląda opakowanie?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-01-30, 12:52   #4007
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam zamiar zamowic zel aloesowy za 12 zl na doz firmy MELALEUCA ale wczesniej nie uzywalam, widzialam kilka w aptece.
Stary 2011-01-30, 14:29   #4008
dance makabre
Wtajemniczenie

Na dozie jest tego całe mnóstwo! Nie moge się zdecydować aż
Pomożecie?

Aloe Vera Żel, 30 g-12.60 zł
Skład: Aloe Barbadensis, Carbomer 940, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Diazolidinylurea, Disodium Edetate, Methyl hydroxybenzoate, Allantoin, Propyl Hydroxybenzoate, CI 47005, CI 42090, CI 15985.

Aloe Vera Drinking Gel, 500 ml- 20,09 zł
Składu nie podano, ale jest informacja: Preparat ten jest naturalny i nie zagęszczany pektynami, a zawartość czystego aloesu wynosi w nim aż 99%.

Aloe Vera A-Z, sok z aloesu, 900ml- 25,21 zł
Skład: certyfikowany sok z aloesu 99,8%, kwas cytrynowy 0,1% (regulator pH), sorbinian potasu 0,1% (konserwant).

Aloe Prima Vera, płyn, 900 ml- 20,03 zł
Skład: sok z aloesu - 99,78 %, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Aloe Vera, sok, z aloesu, (Virdepol), 500 ml- 22,63 zł
Skład: Aloe vera ekstrakt - 99% sok, substancje pomocnicze: metyloceluloza, sorbinian potasowy.

Wziełabym przedostatni- najwięcej aloesu, najlepszy stosunek ilości do ceny, ale czy benzoesan sodu szkodzi włosom?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 98949.jpg (14,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 115813.jpg (10,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 122285.jpg (12,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 127757.jpg (10,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 131083.jpg (11,4 KB, 8 załadowań)

Czas edycji: 2011-01-30 o 14:38
Stary 2011-01-30, 23:19   #4009
gad
Rozeznanie

na dozie masz teraz litrowy sok z aloesu z oleofarmu za 27 pln, chyba bardziej się opłaca

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline  
Stary 2011-01-31, 18:32   #4010
dance makabre
Wtajemniczenie

Właścieiw to za 25.51 Faktycznie chyba najbardziej się opłaca, dzięki

Edit: Właśnie złożyłam spore zamówienie na doz- czuję się jak bóg
A wzięłam:
-olej rycynowy
-sok aloesowy
-zieloną glinkę
-Humavit ze skrzypem i pokrzywą

A propo suplementacji: ile i jakie suplementy, żeby nie przesadzić i nie zniszczyć sobie wątroby? Póki co zamówiłam ten Humavit- niedrogi, ma w składzie drożdże, skrzyp i pokrzywę, zobaczymy jak się spisze. Ale tylko się naczytałam na wątkach urodowych o braniu cynku, kwasu foliowego, kompleksu witamin B, tranu, olejów, kwasów Omega, witaminy C, magnezu... Każdy co innego i wszystko ponoć pomaga Jak to jest?

Czas edycji: 2011-01-31 o 20:54
Stary 2011-02-01, 00:14   #4011
gad
Rozeznanie

ha, ja ostatnio zamowilam
sok aloesowy
spirulinę
cynk
juvit C
lecytynę forte
baikaderm
alantan
tonik ze srebrem koloidalnym
allergal
pokrzywę
i olej z ogórecznika
pogięło mnie kompletnie, ale doszłam do wniosku, że wolę wydawać na pielęgnację niż na ubrania bluzkę zawsze można zmienić, skóry nie
a sok aloesowy z oleofarmu polecam, zawsze mam litr w zapasie w lodowce, uzywam jako toniku i do picia

ps. a propos humavitu, to ja na przyklad drozdzy przyjmować nie mogę w ogole, pod zadnym pozorem i zadna postacia

Edytowane przez gad
Czas edycji: 2011-02-01 o 00:15
gad jest offline  
Stary 2011-02-01, 16:40   #4012
dance makabre
Wtajemniczenie

No no no, ładne zakupy Ja mam zamiar stosować ten sok aloesowy właśnie jako tonik, no i wcierkę w skalp, może też wykombinuję jakiś psikacz na długość. Pić narazie nie zamierzam.

To moje drugiego podejście do drożdży (kiedyś przygotowałam sokie kubek mleka z drożdżami, ale miałam ostry odwruch wymiotny, takie to paskudne było, więc zrezygnowałam ), zobaczymy jak się spisze.

Drożdży nie możesz jeść nawet w pizzy czy chlebie?
I do czego służy ten baikaderm?

Czas edycji: 2011-02-01 o 17:36
Stary 2011-02-02, 01:35   #4013
peach_passion
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
ha, ja ostatnio zamowilam
sok aloesowy
spirulinę
cynk
juvit C
lecytynę forte
baikaderm
alantan
tonik ze srebrem koloidalnym
allergal
pokrzywę
i olej z ogórecznika
pogięło mnie kompletnie, ale doszłam do wniosku, że wolę wydawać na pielęgnację niż na ubrania bluzkę zawsze można zmienić, skóry nie
a sok aloesowy z oleofarmu polecam, zawsze mam litr w zapasie w lodowce, uzywam jako toniku i do picia

ps. a propos humavitu, to ja na przyklad drozdzy przyjmować nie mogę w ogole, pod zadnym pozorem i zadna postacia
jak się sprawdza olej z ogórecznika?
peach_passion jest offline  
Stary 2011-02-02, 15:29   #4014
gad
Rozeznanie

a bardzo dobrze, przyjmuje razem albo na zmiane z wiesiolkiem, zmiana jakosci cery naprawde zauwazalna golym okiem
tylko ze ja mam świrka na punkcie suplementacji olejami i naturalnymi wyciagami i sokami, uprzedzam
wyprobuje wcierke z aloesu dzisiaj, zobaczymy, na razie mam wode brzozowa -stosuje dwa razy dziennie w ramach intensywnej kuracji i jestem b.zadowolona

gad jest offline  
Stary 2011-02-02, 15:51   #4015
peach_passion
Zakorzenienie

to super ja od jakiegoś czasu stosuję wiesiołka i zastanawiałam się nad ogórecznikiem. chyba się skuszę
peach_passion jest offline  
Stary 2011-02-02, 15:52   #4016
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

a u mnie olej z wiesiołka sprawdza się milion razy lepiej niż ten z ogórecznika

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012

Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline  
Stary 2011-02-02, 21:32   #4017
Serendipity
Zakorzenienie

Przyjmujecie te oleje w kapsułkach, czy na łyżkę i do gardła ?
Stary 2011-02-02, 22:07   #4018
honey1012
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
a bardzo dobrze, przyjmuje razem albo na zmiane z wiesiolkiem, zmiana jakosci cery naprawde zauwazalna golym okiem
tylko ze ja mam świrka na punkcie suplementacji olejami i naturalnymi wyciagami i sokami, uprzedzam
wyprobuje wcierke z aloesu dzisiaj, zobaczymy, na razie mam wode brzozowa -stosuje dwa razy dziennie w ramach intensywnej kuracji i jestem b.zadowolona
A co powiesz o działaniu innych suplementów z opisu?

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline  
Stary 2011-02-03, 11:05   #4019
Ag4
AGA :)

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Przyjmujecie te oleje w kapsułkach, czy na łyżkę i do gardła ?
Ojoj : crazy: w postaci płynnej bym nie przełknęła.
Jeszcze nie brałam żadnego oleju co prawda, ale jeśli bym się zdecydowała to tylko na tabsy

Nigdzi enie mogę dostać blokera ziaji o którym tak debatujecie :/ Zamówiłam antirdal, już kolejne opakowanie. Jestem z niego zadowolona

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2011-02-03, 11:40   #4020
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ojoj : crazy: w postaci płynnej bym nie przełknęła.
Jeszcze nie brałam żadnego oleju co prawda, ale jeśli bym się zdecydowała to tylko na tabsy

Nigdzi enie mogę dostać blokera ziaji o którym tak debatujecie :/ Zamówiłam antirdal, już kolejne opakowanie. Jestem z niego zadowolona
ja blokera znałazłam w tesco, zobacz moze tez winnych supermarketach

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości