Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-28, 13:55   #4801
winyl
Zakorzenienie

Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
To ja z innej beczki, znacie jakiś sposób na to, by pomadka trzymała się na ustach dłużej niż godzinę? Próbowałam już wielu, od Essence po Lancome i żadna nie jest trwała
Polecam pomadki MACa . Używanie konturówki albo uniwersalnie bazy np. http://www.maccosmetics.co.uk/produc...Lip/index.tmpl

Albo np. modne teraz 'lip stains' czyli wszelkie pomadki w pisaku itd., tylko one STRASZNIE wysuszają usta.

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-08-28, 14:23   #4802
Ishani
Zadomowienie

A tam, jak dla mnie pisaki Astora są po prostu super I nie wysuszają prawie wcale, ja i tak zresztą bez przerwy czymś nawilżam usta ;p
Ishani jest offline  
Stary 2011-08-28, 14:23   #4803
bita smietana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Polecam pomadki MACa . Używanie konturówki albo uniwersalnie bazy np. http://www.maccosmetics.co.uk/produc...Lip/index.tmpl

Albo np. modne teraz 'lip stains' czyli wszelkie pomadki w pisaku itd., tylko one STRASZNIE wysuszają usta.
o wow, to działa jak baza pod makijaż? Podbija kolor i przedłuża trwałość? Chyba przetestuję, bo wiem, że pomadki MAC są super, ale nie mam do nich dostępu stacjonarnie, a na allegro to wiesz...

Miałam lip staina z max factora (lipfinity się chyba nazywa) i nie mogę się przekonać, właśnie przez to wysuszenie ust, brzydko wyglądają takie prawie popękane, a jak nałożę na pomadkę nawilżającą, to wcale się tak dobrze nie trzyma
Stary 2011-08-28, 15:06   #4804
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A tam, jak dla mnie pisaki Astora są po prostu super I nie wysuszają prawie wcale, ja i tak zresztą bez przerwy czymś nawilżam usta ;p
Ja nigdy niczego nie używam do ust (tzn. nic nawilżającego, wszelkich balsamów, pomadek itd. ) i żadna, nawet najbardziej matowa szminka mi nie zrobiła krzywdy. Pomalowałam się pisakiem astora i mi strasznie wysuszył usta .

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-08-28, 15:17   #4805
bita smietana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja nigdy niczego nie używam do ust (tzn. nic nawilżającego, wszelkich balsamów, pomadek itd. ) i żadna, nawet najbardziej matowa szminka mi nie zrobiła krzywdy. Pomalowałam się pisakiem astora i mi strasznie wysuszył usta .
Ale masz dobrze, moje często pękają, dlatego często je nawilżam, by temu zapobiec

Winyl, ta seria prep+prime jest w ogóle w pl? bo boję się, że pojadę do Krakowa(tam jest najbliższy MAC) i nie będzie
Stary 2011-08-28, 19:34   #4806
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Ale masz dobrze, moje często pękają, dlatego często je nawilżam, by temu zapobiec

Winyl, ta seria prep+prime jest w ogóle w pl? bo boję się, że pojadę do Krakowa(tam jest najbliższy MAC) i nie będzie
Jest na pewno, miałam puder z tej serii (btw. muszę kupić znowu ). Sama się zastanawiam nad tym primerem do ust, ale póki co moja lista szminek się rozszerza, a wolę sobie kupić szminkę niż primer, także trochę poczeka ...

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-08-29, 21:56   #4807
201703061224
Konto usunięte

wizazanki kochane, farbuje wlosy castingiem crem gloss, czy polecacie cos innego? inny krem koloryzujacy?
201703061224 jest offline  
Stary 2011-08-29, 22:21   #4808
KinkyGirl
BAN stały

Zależy na jaki kolor. ja ogólnie farbuję syossem i polecam. Co do castingów-nie maluj nim na brązy, no chyba, że po kilku myciach chcesz mieć rude refleksy.
KinkyGirl jest offline  
Stary 2011-08-30, 11:33   #4809
201703061224
Konto usunięte

wlasnie maluje na czekoladowy braz i wychodza rude refleksy.. jednak moje naturalne wlosy sa brazowo-rude wiec wyglada znosnie malowalam tez goldwellem tyle ze na rudo i nie polecam ..
201703061224 jest offline  
Stary 2011-09-17, 13:54   #4810
russian_roulette
Przyczajenie

witam, dołączam się do wątku i jednocześnie zamiszczam moje patenty:
- Carmex - najlepsza pomadka ochronna jaką w życiu miałam, pomaga na sperzchnięte usta, niezastąpiona jak ktoś uprawia sporty zimowe i przede wszystkim jako środek zapobiegawczy przed zimnem/opryszczką
- maseczka z siemienia lnianego na twarz oraz włosy - na twarz bardzo fajnie oczyszcza, skóra jest napięta, wygładzona, na włosach jest również efekt wygładzenia ale także włosów jest więcej objętościowo
- Skinoren - zdecydowanie najlepszy środek dla posiadaczek cer z tendencją do 'niespodzianek', próbowałam z zamiennikiem Acne Derm - ale mi Skinoren zdecydowanie lepiej służy.
Bardzo fajnie złuszcza naskórek, niweluje przebarwienia, zapobiega powstawaniu wyprysków ale też pomaga w gojeniu tych, które już powstały.
- wkładki żelowe do butów na obcasie - może to nie jest nowość, ani żaden hit, ale zdecydowanie polecam dziewczyną, które lubią chodzić w obcasach, serio te wkładki działają cuda!
- opaska do spania na oczy - nigdy bym się nie spodziewała, że jest to tak pomocne i przydatne. Mając ją na oczach zdecydowanie lepiej mi się śpi i zmniejszyły mi się sińce pod oczami!
- kapsułki z olejku wiesiołkowego do ciała - raz na tydzień tuż po wyjściu z kąpieli zamiast balsamu aplikuję sobie taką kapsułkę - cudownie nawilża, pięknie pachnie, i jest dużo bardziej skoncentrowana jak popularne oliwki/balsamy.
- zwykły szary pumeks do pięt - jedyne co faktycznie pomaga w walce ze zgrubiałym naskórkiem
- płyn micelarny z Pharmaceris - tańszy odpowiednik płynu micelarnego z Biodermy, nie widzę między nimi różnicy, a cena niższa o połowę
- peelingi enzymatyczne - mi służą zdecydowanie lepiej niż te mechaniczne, są delikatniejsze i faktycznie bardzo dobrze oczyszczają skórę
- mycie włosów metodą OMO- faktycznie ogromna różnica niż zwykłe mycie, przede wszyskim różnicę zobaczą dziewczyny z włosami farbowanymi - farba się wolniej wypłukuje oraz dziewczyny z włosami zniszczonymi.
- samoopalacz Clarins do twarzy - bardzo fajny kolor, nie zapycha, nie zatyka, moja skóra jest pełna blasku cały rok, mankamentem jest cena, ale ja go sobie bardzo chwalę

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
wizazanki kochane, farbuje wlosy castingiem crem gloss, czy polecacie cos innego? inny krem koloryzujacy?
polecam krem koloryzujący RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL - mniej niszczy włosy jak casting, nie wypłukuje się na rudy kolor, ma więcej odcieni - popielate brązy, chłodne odcienie etc.
Stary 2011-09-17, 15:07   #4811
Ishani
Zadomowienie

Fajne patenty, napisz jak robisz maseczkę z siemienia
A ta opaska to żelowa czy materiałowa?
Ishani jest offline  
Stary 2011-09-18, 15:39   #4812
russian_roulette
Przyczajenie

Cytat:
Fajne patenty, napisz jak robisz maseczkę z siemienia
A ta opaska to żelowa czy materiałowa?
maseczki z siemienia:
- maseczka na twarz - używa siemienia mielonego, kilka łyżek zalewam gorącą wodą (nie wrzątkiem), mieszam i ciepłą papkę nakładam na twarz i przykładam ligninę.
- na włosy - stosuję całe nasiona, gotuję siemie lniane, kiedy już jest odpowiedniej konsystencji odsączam ziarenka i taki napar nakładam na włosy.

opaska - materiałowa, w żelowej mogłoby się niewygodnie spać
Stary 2011-09-20, 16:11   #4813
Ishani
Zadomowienie

Dzięki, a gdzie taką kupić? ^^
Ja widziałam tylko we flo, znajdzie się gdzieś taniej?
Ishani jest offline  
Stary 2011-09-20, 21:26   #4814
Haylee
Zakorzenienie

kobietki... ratujcie spiekło mi twarz na solarium (głupia, nie opalało mi nigdy twarzy to się zniżyłam na tym wyrku... efekt: świnka na twarzy) i kolorek teraz jest już ładny, bo minęło kilka dni, ale schodzi mi skóra ;> peeling średnio pomaga potrzebuję mega nawilżenia... co polecicie?
Stary 2011-09-20, 22:40   #4815
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki, a gdzie taką kupić? ^^
Ja widziałam tylko we flo, znajdzie się gdzieś taniej?
Oysho, Six, I am, czasami są w h&m i c&a

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-09-24, 00:27   #4816
zywieczdroj
Zakorzenienie

Hej dziewczyny, nie wiem czy też macie problem z wrastającymi włosami po depilacji, ale jeśli tak to znalazłam fajny patent, może i na Was podziała
Mianowicie polecam ten oto preparat zaraz po depilacji : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...ki.html&next=1
I później żeby nie wysuszyc skóry smaruję nogi oliwką. Mi pomogło w dużym stopniu, a co lato praktycznie nie mogłam odsłonić nóg...
zywieczdroj jest offline  
Stary 2011-09-27, 22:41   #4817
Miss Puppet
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
kobietki... ratujcie spiekło mi twarz na solarium (głupia, nie opalało mi nigdy twarzy to się zniżyłam na tym wyrku... efekt: świnka na twarzy) i kolorek teraz jest już ładny, bo minęło kilka dni, ale schodzi mi skóra ;> peeling średnio pomaga potrzebuję mega nawilżenia... co polecicie?
pewno już za późno, ale na przyszłość: na początek żel aloesowy lub/i woda termalna, a potem jak już przejdzie najgorsze - natłuszczanie maścią z wit.A

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie moze jakis nieperfumowany i w miare nawilzajacy krem do rak? Mam AZS i po kazdym kremie swedza mnie rece i wyskakuja kropki
może maść nagietkowa

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek, napoju sojowego i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline  
Stary 2011-09-29, 17:11   #4818
JuStYsCk2
Zadomowienie

no to teraz coś odemnie

Encanto - Zabieg keratynowy do włosów
3 lata próbowałam uporać się ze zniszczonymi włosami. Dodam, że mam proste włosy i wcale nie chciałam ich prostować. Moim problemem było jedno wielkie siano na głowie po eksperymentach fryzjerskich, rozdwojone a nawet roztrojone końcówki w koncu obciełam włosy do ramion i jakoś je ratowałam jednak postanowiłam wydać ostatnie pieniądze na Encanto i teraz mam długie i dobrze wyglądające włosy - niestety moje były tak zniszczone, że zabieg musze powtarzać co 3-4 miesiące

Peeling kawowy do ciała

Tu chyba nie musze zbyt wiele mówić myślę, że ten peeling jest znany każdej wizażance, jednak dla mniej wtajemniczonych polecam filmik
http://www.youtube.com/watch?v=bo3wyv3w5tM

Dodam, ze nie lubie bawić się w robienie smarowideł i bardzo długo zbierałam się do zrobienia tego peelingu ale miałam wolny dzien, zrobiłam go i jestem zachwycona

got2b Powder´ful
Kupilam go kiedy był w promocji, ot tak dla wypróbowania i teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego uwielbiam miec podniesione włosy u nasady, sypie troche tego proszku na ręke i wsmarowuje we włosy, jak dla mnie rewelacja. Mam go już 2 miesiące i nie widać żeby się kończył dodam, że używam go codziennie

na cienie pod oczami:

biała wazelina
czytałam kiedyś o jej wspaniałych właściwościach właśnie na tego typu problemy i spróbowałam sińce zdecydowanie sie pomniejszyły i straciły ten paskudny fioletowy odcień, jednak szukam dalej gdyż jestem z tych osób które lubią próbować nowych rzeczy

Maybelline instant age rewind - korektor pod oczy

używałam wielu korektorów a ten był moim pierwszym i zawsze do niego wracam mam odcień dark i kupiłam go ostatnio na allegro. Zauważyłam, że korektor własnie w tym odcieniu jest dużo tanszy od jasnego i średniego, dla mnie to plus bo ten kolor idealnie mi pasuje dziewczyny jeśli nie macie bardzo jasnej cery to również wam go polecam ja nie mam ciemnej ani nawet śniadej karnacji a odcień jest idealny, powiedziałabym nawet dosyć jasny po rozprowadzeniu. Krostki też super zakrywa

Mincer Anti allergique - puder w kremie do cery z problemami naczynkowymi
Zamówiłam na allegro podkład z revlonu ale czekając na to, aż do mnie doleci musiałam zainwestować w coś tanszego kupilam ten podklad w sklepie zielarskim i jestem bardzo zadowolona. mam odcień opalony i tu akuat jest całkiem ciemny idealny do letniej opalenizny. Bardzo ładnie kryje i jest dosyć trwały, w ciągu dnia poprawiałam makijaż dosłownie kilka razy. Nie znam się zabardzo na składach ale myślę, że jest on bardziej naturalny niż chemiczny

teraz coś dla fanek opalania

Eveline SunCare przyspieszacz opalania
używałam go na słońcu i w solarium i daje mu 6 gwiazdek jest super, posmarowalam się nim idąc z koleżanką na miasto a wracając do domu całe nogi i ramiona miałam aż spieczone polecam
JuStYsCk2 jest offline  
Stary 2011-09-29, 17:22   #4819
nagiAkt
Zadomowienie

wazelina na cienie pod oczami... pierwsze słysze. Czytałam, owszem, że na noc można ją wklepać pod oczy i to w magiczny sposób ma zapobiegać zmarszczkom, ale o cieniach nie słyszałam, no cóż, trzeba spróbować

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline  
Stary 2011-09-29, 19:49   #4820
paula-zla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
no to teraz coś odemnie

3 lata próbowałam uporać się ze zniszczonymi włosami. Dodam, że mam proste włosy i wcale nie chciałam ich prostować. Moim problemem było jedno wielkie siano na głowie po eksperymentach fryzjerskich, rozdwojone a nawet roztrojone końcówki w koncu obciełam włosy do ramion i jakoś je ratowałam jednak postanowiłam wydać ostatnie pieniądze na Encanto i teraz mam długie i dobrze wyglądające włosy - niestety moje były tak zniszczone, że zabieg musze powtarzać co 3-4 miesiące

Peeling kawowy do ciała

Tu chyba nie musze zbyt wiele mówić myślę, że ten peeling jest znany każdej wizażance, jednak dla mniej wtajemniczonych polecam filmik
http://www.youtube.com/watch?v=bo3wyv3w5tM

Dodam, ze nie lubie bawić się w robienie smarowideł i bardzo długo zbierałam się do zrobienia tego peelingu ale miałam wolny dzien, zrobiłam go i jestem zachwycona

got2b Powder´ful
Kupilam go kiedy był w promocji, ot tak dla wypróbowania i teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego uwielbiam miec podniesione włosy u nasady, sypie troche tego proszku na ręke i wsmarowuje we włosy, jak dla mnie rewelacja. Mam go już 2 miesiące i nie widać żeby się kończył dodam, że używam go codziennie

na cienie pod oczami:

biała wazelina
czytałam kiedyś o jej wspaniałych właściwościach właśnie na tego typu problemy i spróbowałam sińce zdecydowanie sie pomniejszyły i straciły ten paskudny fioletowy odcień, jednak szukam dalej gdyż jestem z tych osób które lubią próbować nowych rzeczy

Maybelline instant age rewind - korektor pod oczy

używałam wielu korektorów a ten był moim pierwszym i zawsze do niego wracam mam odcień dark i kupiłam go ostatnio na allegro. Zauważyłam, że korektor własnie w tym odcieniu jest dużo tanszy od jasnego i średniego, dla mnie to plus bo ten kolor idealnie mi pasuje dziewczyny jeśli nie macie bardzo jasnej cery to również wam go polecam ja nie mam ciemnej ani nawet śniadej karnacji a odcień jest idealny, powiedziałabym nawet dosyć jasny po rozprowadzeniu. Krostki też super zakrywa

Mincer Anti allergique - puder w kremie do cery z problemami naczynkowymi
Zamówiłam na allegro podkład z revlonu ale czekając na to, aż do mnie doleci musiałam zainwestować w coś tanszego kupilam ten podklad w sklepie zielarskim i jestem bardzo zadowolona. mam odcień opalony i tu akuat jest całkiem ciemny idealny do letniej opalenizny. Bardzo ładnie kryje i jest dosyć trwały, w ciągu dnia poprawiałam makijaż dosłownie kilka razy. Nie znam się zabardzo na składach ale myślę, że jest on bardziej naturalny niż chemiczny

teraz coś dla fanek opalania

Eveline SunCare przyspieszacz opalania
używałam go na słońcu i w solarium i daje mu 6 gwiazdek jest super, posmarowalam się nim idąc z koleżanką na miasto a wracając do domu całe nogi i ramiona miałam aż spieczone polecam
A wazelina nie zapcha? Jak ja posmarowałam skórę pod oczami czymś tłustym to wyskakiwały mi małe krostki...
i don't want to get over you

wymienię
paula-zla jest offline  
Stary 2011-09-29, 20:01   #4821
nagiAkt
Zadomowienie

zapycha, zapycha ale to też zależy kogo. W sumie pod oczami od zapychania?
może to wysypka była czy coś.. no nie wiem sama.

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline  
Stary 2011-09-29, 20:08   #4822
paula-zla
Zakorzenienie

Nie, to były dwie krostki, więc raczej nie wysypka. U mnie to norma, jestem wrażliwcem i sucharem, więc ciągle coś mi się nowego tworzy

wymienię
paula-zla jest offline  
Stary 2011-09-29, 22:09   #4823
JuStYsCk2
Zadomowienie

oj tu niestety nie moge nic powiedzieć w 100% dla mojej cery było ok i naprawde fajnie mi pomogło na cienie pod oczami chodź niestety nie znikneły całkiem ;/ i raczej nigdy nie znikną
JuStYsCk2 jest offline  
Stary 2011-09-29, 22:56   #4824
paula-zla
Zakorzenienie

Odnośnie proszku do włosów: http://moderosa.creatorsofdesire.com/?page=5
Naprawdę fajny efekt!

Ile kosztuje to cudo?

wymienię
paula-zla jest offline  
Stary 2011-09-30, 11:31   #4825
JuStYsCk2
Zadomowienie

ok 20 zł ja kupilam w promocji za 14 ale to bylo kawałek czasu temu
ja oczywiście polecam, nie wyobrażam sobie układac fryzury bez niego
JuStYsCk2 jest offline  
Stary 2011-09-30, 11:34   #4826
paula-zla
Zakorzenienie

Chyba się skuszę

wymienię
paula-zla jest offline  
Stary 2011-09-30, 22:09   #4827
KinkyGirl
BAN stały

Cytat:
ok 20 zł ja kupilam w promocji za 14 ale to bylo kawałek czasu temu
ja oczywiście polecam, nie wyobrażam sobie układac fryzury bez niego

Też go kupiłam i to chyba na tej samej promocji, bo za czternaście złotych:P Mnie jednak nie zachwycił, wolę zwyczajnie potapirować włosy. Może miałam za długie włosy? Bo mam za łopatki i proste na całej długości, ostatnio pocieniowałam i najkrótsze mam do linii brody. Także spróbuję teraz i zobaczymy
KinkyGirl jest offline  
Stary 2011-10-01, 18:12   #4828
JuStYsCk2
Zadomowienie

tez mam długie włosy, takie jak na avatarze hmmm moze to zależy od struktury włosa? Moje są cienkie i poddatne
JuStYsCk2 jest offline  
Stary 2011-10-01, 19:36   #4829
bialaczekoladka
Zakorzenienie

Cytat:
no to teraz coś odemnie

biała wazelina

Co do wazeliny to wyprobuje, chociaz szczerze mowiac mysle ze zadziala raczej natluszczajaco na te okolice oczu niz rozjasniajaco lecz nic nie szkodzi sprobowac

Natomiast to keratynowe prostowanie to mnie powala z nog, juz dawno o tym slyszalam, ale cena mnie stanowczo odstraszala jak orientowalam sie jakie sa ceny koszty takich zabiegow wynosily ok 500zl a teraz znalazlam na all zestaw za 69zl http://allegro.pl/trwale-prostowanie...849370697.html i teraz mam pytanie czy jestes w stanie stwierdzic czy to podrobka jakas? Warto zaryzykowac?
bialaczekoladka jest offline  
Stary 2011-10-01, 20:11   #4830
JuStYsCk2
Zadomowienie

Oni sprzedają chyba odlewki ja kupilam encanto zaraz jak był taki szał na niego i płaciłam ok 300 zł. Sama robiłam w domu i jakoś żyje starczyło mi na 5 razy a teraz koleżanka zamówiła i robilam na jej produktach Zastanawia mnie tylko to, że moj encanto miał ciemno zielone napisy i był taki gęsty a ona kupiła taki sam który ty pokazałaś ( tylko na innej aukcji i całość) czyli jasno zielone napisy i jest rzadki... hm nie wiem która może być podróbką ale szczerze mówiąc robilam jednym i drugim i efekt ten sam
JuStYsCk2 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości