Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-19, 16:39   #211
marta6704
Zakorzenienie

Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
kupiłam sobie w weekend babydreama chroniącego przed wiatrem i mrozem oraz aloesowy żel palomy bo pamiętam że był chwalony w poprzedniej części wątku, tylko nie pamiętam już na co był taki dobry... wypowiedzą się jakieś zwolenniczki tychże kosmetyków?? chciałabym znaleźć im jak najwięcej zastosowań
Ja używam babydreama na twarzu już 2 tygodnie nie zapchał mnie, nie jestem taka czerwona jak wyjdę na powietrze i wieczorem jak zmywam makijaż mam taką mięciutką buzię

Co do Palomy to słyszałam, że jest dobra na wszystko, np. jako maseczka do twarzy, na wszelkie rany i do włosów też

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
moje patenty na stres:
-codzienne picie oleju z Omega3 np. lnianego, jedzenie orzechów
-picie ziół i zielonej herbaty wieczorem przy wizażowaniu lub czytaniu
-olejki eteryczne np.ylang-ylang i świece zapachowe- wanilia rządzi
-kontakt ze zwierzakami, nawet cudzymi
-zajmowanie się swoimi pasjami np. malowaniem, czytaniem, szyciem
-na egzaminach pisemnych pomaga mi spryskanie się perfumami, których -używa moja mama i żucie gumy ( tyle, że ja używam moich ulubionych perfum i od razu lepiej się czuje, pewniej)
-wysiłek fizyczny, najbardziej taniec i rowerek, naprawdę pomaga
-gotowanie nowych przepisów a potem jedzenie
-długi spacer z TŻ lub masaż od TŻ
-oglądanie głupich filmików na YouTube
-sen, najlepiej z termoforem w nogach a przed snem ulubiony serial, komedia lub książka, nigdy nie kładę się spać jeżeli nie jestem naprawdę senna bo wtedy rozmyślam o problemach i nie mogę zasnąć
-systematyczne uczenie się i chodzenie na zajęcia, ale to mi nie zawsze wychodzi
-a kiedy jestem bardzo wkurzona najbardziej pomaga mi sprzątanie, taka forma medytacji
Też tak robie i czytam wizaż przedewszystkim z dużym kubkiem zielonej.
marta6704 jest offline  
Stary 2010-01-19, 16:47   #212
oczko1205
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
oj ja tez tyle kolosów
sesja zapasem przerażona jestem i nieefektywna również ;p
ale damy rade
to tak jak Ja, jestem w trakcie sesji ale jakos nie przejmuje sie za bardzo egzaminami, pocieszam sie ze jakby cos nie poszlo to zawsze jest jeszcze jedna szansa -poprawka i to mi pomaga, na szczescie do tej pory nie musiałam korzystac z poprawek
Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A co ja mam powiedzieć jak obronę mam za chwilę
spokojnie obrona wcale nie jest taka straszna, ja juz mialam i całkiem fajnie wspominam, lepiej niz egz, ale niestety sesja mi sie skonczy to biore sie za konczenie pracy mgr i tez mnie czeka obrona druga w mojej wyzszej edukacji ehh najpierw zachce sie czlowiekowi studiowac a potem marudzi ale co tam, ja przed egz staram sie wygospodarowac troche czasu na upiekszanie i relaks, kapiel pachnaca przy swiecach i muzyka to jest to co mi pomaga, ładny i wygodny stroj, kapka ulubionych perfum, delikatny makijaz i od razu czlowiek sie lepiej czuje na egz
Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Na co pomaga?
na porost włosów, łupież, czasami zmniejsza przetłuszczanie sie włosów tzn skóry głowy bo wode brzozowa wciera sie w skóre gdyz zawiera alkohol i włosy może wysuszyc
Stary 2010-01-19, 17:04   #213
Haylee
Zakorzenienie

Ag4, ale jeśli uczysz się bardzo dużo, rozumiesz wszystko i nie zdajesz? mam dość... z jednego przedmiotu miałam pecha, bo pytała ustnie (nie pisałam jednego kolosa bo byłam chora) i byłam pytana jako ostatnia, a kobieta nie wiedziała już jakie pytania wymyślić i jak *****a, to powiedziałam tylko połowę (a byłam mega obryta) i wielce oburzenie, ze sie nie nauczyłam (to nic, ze potrafiłam odpowiedzieć na wszystkie wcześniejsze pytania, które zadawała innym... ) miałam pecha...ale łaskawie pozwoliła przyjść jeszcze na konsultacje... a innego kolosa też dzisiaj pisałam - byłam pewna, że zdam, bo mi fajnie poszło, przed chwilą się dowiedziałam, że nie zdałam. no i kapa do indexu. spałam dzisiaj 3 godziny, wyglądam jak warzywo, a wszystko na nic.... a jutro kolejne kolokwium... ;( ;(
Stary 2010-01-19, 18:03   #214
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Mi w rossmanie powiedzieli że nie prowadzą Palomy będe w piatek w krk w rossmanie koło Bagateli mam nadzieje że tam będą mieli strasznie mnie ciekawi ten żelik a jak stosujesz wodę brzozową ? wcierasz w skalp?
Tak

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Na co pomaga?
Odkąd jej używam moje straaasznie zniszczine włosy odżyły. Wiadomo, że nie są jak z reklamy, ale jest lepiej, są mocniejsze, gładsze, nie elektryzują się i nie plączą
Stary 2010-01-19, 19:03   #215
Ag4
AGA :)

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Kurcze a ja nigdzie nie moge spotkać tego żelu palomy i odżywki jantar a Wy tak zachwalacie
Paloma w Ross a odżywka jantar w aptekach dbam o zdorwie albo poprostu na ich stronce ☠☠☠☠☠☠☠

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Ag4, ale jeśli uczysz się bardzo dużo, rozumiesz wszystko i nie zdajesz? mam dość... z jednego przedmiotu miałam pecha, bo pytała ustnie (nie pisałam jednego kolosa bo byłam chora) i byłam pytana jako ostatnia, a kobieta nie wiedziała już jakie pytania wymyślić i jak *****a, to powiedziałam tylko połowę (a byłam mega obryta) i wielce oburzenie, ze sie nie nauczyłam (to nic, ze potrafiłam odpowiedzieć na wszystkie wcześniejsze pytania, które zadawała innym... ) miałam pecha...ale łaskawie pozwoliła przyjść jeszcze na konsultacje... a innego kolosa też dzisiaj pisałam - byłam pewna, że zdam, bo mi fajnie poszło, przed chwilą się dowiedziałam, że nie zdałam. no i kapa do indexu. spałam dzisiaj 3 godziny, wyglądam jak warzywo, a wszystko na nic.... a jutro kolejne kolokwium... ;( ;(
Kurcze! bardzo mi przykro! Trzymam kciuki za jutrzejszego kolosa!
Ja generalnie zdaję wszystko za 1wszym razem i mam bdb oceny. Dużo się uczę i generalnie wmawiam sobie, że umiem, uspokajam się przed egzaminem i wchodzę pewna. Wiem, że stres mnie 'zabija' i raczej nie jest moim sprzymierzeńcom dlatego staram się zawsze wylozowac przed egzaminem, chociaż łatwo nie jest :/
Ostatnio miałam egzamin i czekam na wyniki (mają być jutro) i chyba ogo nie zdam, był bardzo trudny i generalnie mało pytań było na temat zupełnie czegoś innego się spodziewaliśmy :/

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość

Odkąd jej używam moje straaasznie zniszczine włosy odżyły. Wiadomo, że nie są jak z reklamy, ale jest lepiej, są mocniejsze, gładsze, nie elektryzują się i nie plączą

Mi nie pomaga używałam jakiś czas, ale niestety zero efektów :/

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2010-01-19, 19:10   #216
Śnieżka
Zakorzenienie

mnie ostresowuje jak kupie sobie coś fajnego,wypije kawke,pójde na spacer albo na imprezeke potańczyc i spotkać sie ze znajomymi ;d
no i wizaz oczywiście xd
i muzyka
Śnieżka jest offline  
Stary 2010-01-19, 22:02   #217
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
co do BD to ja używam na łydki, piety i do rąk. na twarz nie nakładam

a żel palomwy wcieram w skalp,
nakładam na końcówki, albo jak mam lekko kręconą kitkę to nakładam na 'loki' żeby były podkreślone i się dłużej trzymały

ostatnio miałam uczulenie od swetra na łokciu,
nic sobie nie radzilo aż w końcu przypomniałam sobie o palomie - jak ręką odjął po 2-3 dniach

dziś kupiłam nową tubkę bo w promo a już jestem w połowie swojej.
Wzięłam też olejek na rozsepy baby dream i krem do rąk z mocznikiem na wypróbowanie.
jak eidać i jedno i drugie jest bardzo uniwersalne
Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Ja używam go na końcówki i sprawuję się genialnie. Dla porównania, tam gdzie nie rozprowadziłam palomy mam straszne siano, a tak gdzie tak to gładkie i nawilżone włosy
jutro i ja zastosuję w ten sposób, bo akurat nie mam już nic na końcówki
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Ja używam babydreama na twarzu już 2 tygodnie nie zapchał mnie, nie jestem taka czerwona jak wyjdę na powietrze i wieczorem jak zmywam makijaż mam taką mięciutką buzię

Co do Palomy to słyszałam, że jest dobra na wszystko, np. jako maseczka do twarzy, na wszelkie rany i do włosów też
ja też używam bd ale na noc, a jak robi się na nim makijaż?? bo jest dość tłusty...
Stary 2010-01-20, 10:57   #218
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Czy mógł by mi ktoś podać linka do żelu do mycia Babyderm tego z Rossmana, kończy mi się żel do mycia twarzy a nie wiem dokładnie który to bo jest chyba kilka takich oliwek

PanzerKitty jest offline  
Stary 2010-01-20, 11:21   #219
Ag4

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Czy mógł by mi ktoś podać linka do żelu do mycia Babyderm tego z Rossmana, kończy mi się żel do mycia twarzy a nie wiem dokładnie który to bo jest chyba kilka takich oliwek
Chodzi Ci o ten?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...l-do-mycia.htm

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2010-01-20, 13:24   #220
dragon_she
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Moje sposoby na stres:

- spojrzenie na problem z dalszej perspektywy, rozlozenie problemu na czynniki pierwsze (kiedy powstal, czemu, jak mu zaradzic), slowem- zrobic sobie plan dzialania jak ten problem zlikwidowac, kiedy mam w dloni kartke z planem, od razu problem zmniejsza sie o polowe (nie dzialalo w wypadku sesji bo tu wiadomo ze chodzi po prostu o to, zeby sie uczyc!!)
- spacer w parku, ogladanie przyrody, dotykanie zwierzat, ulubiona muzyka, zmeczenie sie na silowni, taniec, goracy kubek czekolady (wcale nie kaloryczne, chodzi o taki napoj czekoladowy, tylko 40kcal ), sobotni wieczor w pubie ze znajomymi (moj ulubiony sposob na stres!)

ja juz skonczylam edukacje, ale pamietam jak mnie kolokwia i egzaminy wykanczaly psychicznie, ale im wiecej sie uczylam tym bardziej bylam niepewna siebie (wiesz, ile jeszcze nie wiesz)... bywalo tak, ze zapominalam czegos chociaz bylam obkuta bo stres zrobil swoje ale na to tez sa sposoby: wykladowca tez czlowiek i jesli widzi cie na kazdych zajeciach to wie, ze cos umiesz, ja na jednym egzaminie ustnym nie powiedzialam NIC, KOMPLETNIE NIC!! to byla medodologia... powiedzialam p doktor ze umiem ale zapomnialam wszystkiego wstawila mi 3, chociaz normalnie byla surowa.... ale widziala mnie zawsze gdzies w przednich rzedach i to sluchajaca na zajeciach a nie spiaca... takze oplaca sie cale polrocze uwazac
wiele razy prof zwalnial grupke osob z egzaminu widzac, ze cale polrocze pracowali...
powodzenia!

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2010-01-20 o 13:33
dragon_she jest offline  
Stary 2010-01-20, 13:52   #221
Ag4

Ja czekam własnie na wyniki,
całą noc nie spałam, dziś ledwo żyję, nie mam w ogóle siły, apetytu też nie :/
nie powiem jak wyglądam z tej okazji zdecydowanie anty-naj.

Żeby nie było OT,
kupiłam wczoraj m.in. krem do rąk isany z mocznikiem, suuuper jest! zapach śrendio mi się podoba, ale działanie na tak!

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2010-01-20, 15:45   #222
uparta Marti
Zakorzenienie

Cytat:

Żeby nie było OT,
kupiłam wczoraj m.in. krem do rąk isany z mocznikiem, suuuper jest! zapach śrendio mi się podoba, ale działanie na tak!
tez go wczoraj kupiłam i jestem nim zachwycona ! nie wiem jak wcześniej mogłam sie bez niego obejść. Jest to najlpeszy krem jak do tej pory miałam
Stary 2010-01-20, 15:45   #223
Charlotte95
Wtajemniczenie

Hej. Jestem nowa generalnie na forum i już zauważyłam jak się tępi wszystkie off-topy i tego typu rzeczy, ale totalnie nie wiem gdzie mam zadać swoje pytanie. Zależy mi żeby było na biochemii bo tutaj widzę doświadczone panie (kłaniam się nisko przed wszystkimi którym udało się opanować całą tą sztukę).
Ale do rzeczy: mam niecałego 15 lat, cerę okropnie tłustą, na nosie wągry, pryszczy raczej brak, ewentualnie malutkie. Dzięki codziennemu wizażowemu nauczaniu powoli rezygnuje z kosmetyków wysuszających i matujących na rzecz nawilżających. Moje pytanie tyczy się peelingu mechanicznego - czy w moim wieku wskazane jest go używać? Dodam, że zadawałam je już dwóm kosmetyczkom - jedna powiedziała, że tak, a druga (mam wrażenie, że lepiej wykwalifikowana) - że nie, dopiero po 20 r. życia, bo na razie skóra sama sobie radzi ze złuszczaniem i nie należy tego procesu zaburzać.
Charlotte95 jest offline  
Stary 2010-01-20, 15:49   #224
Haylee
Zakorzenienie

Cytat:
na pewno będą pozytywne! a co do wyglądu, to u mnie tragicznie było wczoraj, więc wiem jak się czujesz też twarz miałam poszarzałą i wyglądałam jak warzywo
ja też jestem już po tym kolejnym kolosie, z maty, ale raczej zdałam więc tylko 3 zaliczenia w plecy eh... nie lubię niepatrzystych semestrów... w parzystych zawsze mam wszystko pozaliczane w pierwszym terminie
(pewnie to przez rozleniwienie po wakacjach)
Ale dzisiaj byłam na małych zakupkach, aby moje włoski też były naj (keratynka z artiste z Natury)

Cytat:
wykladowca tez czlowiek i jesli widzi cie na kazdych zajeciach to wie, ze cos umiesz, ja na jednym egzaminie ustnym nie powiedzialam NIC, KOMPLETNIE NIC!! to byla medodologia... powiedzialam p doktor ze umiem ale zapomnialam wszystkiego wstawila mi 3, chociaz normalnie byla surowa.... ale widziala mnie zawsze gdzies w przednich rzedach i to sluchajaca na zajeciach a nie spiaca... takze oplaca sie cale polrocze uwazac
wiele razy prof zwalnial grupke osob z egzaminu widzac, ze cale polrocze pracowali...
powodzenia!
super trafiłaś! u mnie nie każdy wykładowca jest takim człowiekiem

eh jeszcze co do stresu - dragon_she, tak jak pisałaś - zrobić sobie plan chciałabym przejść jakiś krótki kursik z zarządzania czasem... na onecie nawet był taki artykuł niedawno, że jakieś tak menadżerki i dyrektorki wielkich międzynarodowych firm jakoś potrafią znaleźć czas na wszystko - na pracę, rodzinę, przyjaciół i przyjemności typu basen, joga...
Stary 2010-01-20, 17:21   #225
tusia13pl
Rozeznanie

GG do tusia13pl

Mi pomaga robienie takich czynności przy których nie muszę myśleć jak czytanie, przeglądanie internetu w tym wizażu. Takie wyłączenie się.
tusia13pl jest offline  
Stary 2010-01-20, 20:50   #226
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Hehe Oczko1205 znalazła mój wątek z przepisami na domowe kosmetyki Jak chcecie to ściągajcie jest ich cała masa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=298752

PanzerKitty jest offline  
Stary 2010-01-21, 02:37   #227
dragon_she
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Hej. Jestem nowa generalnie na forum i już zauważyłam jak się tępi wszystkie off-topy i tego typu rzeczy, ale totalnie nie wiem gdzie mam zadać swoje pytanie. Zależy mi żeby było na biochemii bo tutaj widzę doświadczone panie (kłaniam się nisko przed wszystkimi którym udało się opanować całą tą sztukę).
Ale do rzeczy: mam niecałego 15 lat, cerę okropnie tłustą, na nosie wągry, pryszczy raczej brak, ewentualnie malutkie. Dzięki codziennemu wizażowemu nauczaniu powoli rezygnuje z kosmetyków wysuszających i matujących na rzecz nawilżających. Moje pytanie tyczy się peelingu mechanicznego - czy w moim wieku wskazane jest go używać? Dodam, że zadawałam je już dwóm kosmetyczkom - jedna powiedziała, że tak, a druga (mam wrażenie, że lepiej wykwalifikowana) - że nie, dopiero po 20 r. życia, bo na razie skóra sama sobie radzi ze złuszczaniem i nie należy tego procesu zaburzać.
hmm nie chcialabym wprowadzac w blad, ale wyraze swoje zdanie
1) nie ufam kosmetyczkom (przepraszam, jesli tu sie takowe znajduja, ale mam wrazenie, ze 80% kosmetyczek w ogole nie wiedza co robia)
2) dla mnie peeling to peeling, czy zetrzesz martwy naskorek mechanicznie czy rozpuscisz go enzymatycznie - efekt bedzie taki sam, zluszczenie naskorka, wiec ten proces odnowy naskorka i tak i tak bedzie w jakis sposob ''zaklocony'', ze zacytuje Twoja kosmetyczke
3) moim zdaniem nie tyle wiek ma cos do rzeczy ile stan cery... sprobowalabym delikatnego peelingu mechanicznego raz na 2 tygodnie i obserwowala cere
4) moim zdaniem mlode osoby nie powinny robic peelingu czesciej niz raz na 2 tygodnie (mam 25 lat i nadal robie peeling rzadziej niz co 14 dni) chyba ze cera naprawde jest szara i widac, ze tego peelingu potrzebuje

sprostujcie mnie, dziewczyny, jesli cos zle gadam
Stary 2010-01-21, 07:11   #228
Charlotte95
Wtajemniczenie

serdecznie dziękuję
Jeżeli chodzi o patenty to ja dorzucę picie szałwi na nadpotliwość (zbesztajcie mnie, jeśli to już było). Efekt może nie spektakularny ale był
Charlotte95 jest offline  
Stary 2010-01-21, 08:06   #229
Ag4

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
tez go wczoraj kupiłam i jestem nim zachwycona ! nie wiem jak wcześniej mogłam sie bez niego obejść. Jest to najlpeszy krem jak do tej pory miałam
Taaaak! jest genialny!!!

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
na pewno będą pozytywne! a co do wyglądu, to u mnie tragicznie było wczoraj, więc wiem jak się czujesz też twarz miałam poszarzałą i wyglądałam jak warzywo
ja też jestem już po tym kolejnym kolosie, z maty, ale raczej zdałam więc tylko 3 zaliczenia w plecy eh... nie lubię niepatrzystych semestrów... w parzystych zawsze mam wszystko pozaliczane w pierwszym terminie
(pewnie to przez rozleniwienie po wakacjach)
Ale dzisiaj byłam na małych zakupkach, aby moje włoski też były naj (keratynka z artiste z Natury)
Jeszcze nie ma :/ Kurcze, naprawde już nie mam siły nawet się denerwiwać :/

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Mi pomaga robienie takich czynności przy których nie muszę myśleć jak czytanie, przeglądanie internetu w tym wizażu. Takie wyłączenie się.
Mi też ale nie mam czasu niestety na to teraz :/

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
serdecznie dziękuję
Jeżeli chodzi o patenty to ja dorzucę picie szałwi na nadpotliwość (zbesztajcie mnie, jeśli to już było). Efekt może nie spektakularny ale był
Było, ale nie zaszkodzi powtórzyć

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2010-01-21, 11:27   #230
marta6704
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ja też używam bd ale na noc, a jak robi się na nim makijaż?? bo jest dość tłusty...
Bd wchłania się u mnie dosyć dobrze gdzieś po około 10 minutach i makijaż robię bez problemu, nie ma zadnych zacieków itp, podkład ładnie się rozsmarowuje, konieczny jest tylko na zakończenie muśnięcie pudrem bo inaczej buzia się błyszczy.
marta6704 jest offline  
Stary 2010-01-21, 14:37   #231
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Bd wchłania się u mnie dosyć dobrze gdzieś po około 10 minutach i makijaż robię bez problemu, nie ma zadnych zacieków itp, podkład ładnie się rozsmarowuje, konieczny jest tylko na zakończenie muśnięcie pudrem bo inaczej buzia się błyszczy.
ja też zawsze jeszcze pudruję buzię w takim razie i ja spróbuję go pod makijaż
Stary 2010-01-21, 14:56   #232
PanzerKitty
Wtajemniczenie

A tutaj jeszcze jeden mój wątek może was zainteresuje

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=299099

PanzerKitty jest offline  
Stary 2010-01-21, 15:32   #233
oczko1205
Raczkowanie

Cytat:
Hehe Oczko1205 znalazła mój wątek z przepisami na domowe kosmetyki Jak chcecie to ściągajcie jest ich cała masa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=298752
sporo fajnych rzeczy w Twoim watku jest,jak pomyśle że dopiero go o9dkryłam heh ciekawe co jeszcze odkopie na wizazu

Cytat:
A tutaj jeszcze jeden mój wątek może was zainteresuje

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=299099
a pewnie ze Nas zainteresuje wszystko co sprawi że bedziemy piekniejsze jest jak najbardziej mile widziane
PanzerKitty jestes genialna
a tak swoja droga własnie robie henne na brwiach i rzesach (troche pod górke mam a rzesami bo nie ma mi kto pomoc wiec albo zrobie najpierw jedno oko,potem drugie albo tak jak kiedys namoczyłam dobrze czysta szczoteczke od zuzytego tuszu henna i dokładnie `wytuszowałam` rzesy po kilku min zmyłam i było git) na brwiach piekny efekt, na rzesach taki sobie-na wyjscie musi byc tusz! ale jak siedze w domu i nigdzie nie wychodze wiec sie nie maluje(oszczedze buzke) to po hennie oczka zupełnie inaczej wyglądają, tak ładniej i sie lepiej czuje
Stary 2010-01-21, 15:59   #234
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Właśnie siedze z maską na włosach 2 żółtka , nafta, olej rycynowy i oliwa z oliwek włosy mi garściami wypadają, trza się ratować

PanzerKitty jest offline  
Stary 2010-01-21, 18:43   #235
thefit
Raczkowanie

Cytat:
Właśnie siedze z maską na włosach 2 żółtka , nafta, olej rycynowy i oliwa z oliwek włosy mi garściami wypadają, trza się ratować

Na mnie niestety nie dzialaja takie domowe wynalazki Czy oliwa z oliwek i miod, czy zoltko,rycyna, cytryna. Wlosy za kazdym razem sa niemile w dotyku, matowe i trudno sie rozczesuja

Zamowilam na mazidlach rozne oleje i bede je dodawac po kilka kropli do odzywek kupnych, mam nadzieje, ze to poprawi stan wloskow.

Przyzwyczailam sie do codziennego ich mycia, przez co juz teraz MUSZE je myc codziennie ,bo nastepnego dnia sa strasznie tluste, od tego strasznie przesuszyly mi sie koncowki

thefit jest offline  
Stary 2010-01-21, 19:49   #236
Ag4

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
Przyzwyczailam sie do codziennego ich mycia, przez co juz teraz MUSZE je myc codziennie ,bo nastepnego dnia sa strasznie tluste, od tego strasznie przesuszyly mi sie koncowki

Ja tez myję codziennie Niestety inaczej miałabym przetłuszczone już na 2gi dzień:/

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2010-01-21, 20:19   #237
dontknow
Zakorzenienie

GG do dontknow

im częściej się myje- tym szybciej się przetłuszczają. taki paradoks (przepraszam, jesli ktos wczesniej to napisal- nie czytalam dzisiaj tego watku).

moim ostatnim naj naj naj patentem do wlosow jest ŻEL LNIANY własnej roboty.
chyba nic nie jest w stanie okielznac moich fal jak on :P!
Stary 2010-01-21, 20:20   #238
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

A ja wczoraj zakręciłam włosy i dziś rano wgniotłam w nie Palomę. I szok, loki trzymały się cały dzień Trochę się rozprostowały, wiadomo, ale to bardzo duży sukces
Stary 2010-01-21, 20:24   #239
*Catherrine*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
sporo fajnych rzeczy w Twoim watku jest,jak pomyśle że dopiero go o9dkryłam heh ciekawe co jeszcze odkopie na wizazu

a pewnie ze Nas zainteresuje wszystko co sprawi że bedziemy piekniejsze jest jak najbardziej mile widziane
PanzerKitty jestes genialna
a tak swoja droga własnie robie henne na brwiach i rzesach (troche pod górke mam a rzesami bo nie ma mi kto pomoc wiec albo zrobie najpierw jedno oko,potem drugie albo tak jak kiedys namoczyłam dobrze czysta szczoteczke od zuzytego tuszu henna i dokładnie `wytuszowałam` rzesy po kilku min zmyłam i było git) na brwiach piekny efekt, na rzesach taki sobie-na wyjscie musi byc tusz! ale jak siedze w domu i nigdzie nie wychodze wiec sie nie maluje(oszczedze buzke) to po hennie oczka zupełnie inaczej wyglądają, tak ładniej i sie lepiej czuje
Skąd masz hennę? Mam właściciwie czarne rzęsy... Ale może dolne bym sobie machnęła bo są ciut jaśniejsze A henna pogrubia troszkę czy tylko farbuje?

Dziewczyny ile czekacie mniej więcej na przesyłkę z mazideł? Moja była wysłana 6 (a przynajmniej taką info dostałam) i jeszcze nie dotarła
Stary 2010-01-21, 20:35   #240
--Olka--
Zakorzenienie

Z tą paczką to trochę kiepsko... Niemożliwe, żeby tyle czasu jej nie było. Do mnie paczki z mazideł (czy innych sklepów) docierają następnego dnia (ostatecznie dzień później) po otrzymaniu maila z informacją o wysłaniu.
Radziłabym napisać jak najszybciej wiadomość z zapytaniem o tę paczkę (na mazidłach jest kontakt). A może listonosz zostawił awizo i gdzieś się zapodziało (miałam taką sytuację)? Nie zaszkodziłoby też udać się na pocztę.

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości