Cera naczynkowa=porada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-04, 17:30   #1
nataliaaaaaa
Raczkowanie

Cera naczynkowa=porada

Witam.Proszę o profesjonalna poradę.Mianowicie mam cera naczynkową.Stosuje kosmetyki ,które zdecydowanie pomagają mi z tym problem(kremy, żele, ) stosuje peeling enzymatyczny. Jednak mam dość bladą karnację i chciałabym używać fluidu. I rodzi się problem.przestestowalam wiele fluidow.obecnie uzywam |Vichy Norma Teint. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt ze mając ten fluid na twarzy w momencie kiedy sie zaczerwniie(poprzez stres lub zbyt cieple pomieszczenie) fluid jakby spływał z twarzy i powstaja takie male grudki..stosuje takze oczywiscie baze i korektor zielone..jednak wciaz to samo sie dzieje
Ktoś ma taki sam problem?proszę o radę
nataliaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:34   #2
sarah22
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22
Dot.: Cera naczynkowa=porada

może potrzebujesz utrwalacza aby makijaz nie schodził..
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:19   #3
nataliaaaaaa
Raczkowanie

jaki utwardzacz np?
nataliaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 17:29   #4
sarah22
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22

np. firmy Kryolan..to dobra Niemiecka firma z tego co czytałam..nie wiem jednak jak utrwalają makijaż bo dopiero zamierzam kupić utrwalacze..
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 04:55   #5
mrowkaa06
Raczkowanie

Raczej nie polecałabym utrwalacza Kryolana na co dzień zwlaszcza dla cery naczyniowej bo wg mnie może za bardzo podrażniać skórę. A może właśnie za dużo nakładasz tego wszystkiego na twarz (i baza i korektor) i dlatego podkład się waży. Też miałam taki problem gdy nałożyłam trochę bardziej tłusty krem, bazę, korektor i podkład - wszystko się zważyło. Moja rada - zrezygnuj z bazy/spróbuj innej lub zmień korektor albo podkład. Ja w tej chwili używam zielonego podkładu w kremie Inglota i podkładu Revlona Color Stay i jest ok (też mam cerę naczyniową)
mrowkaa06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 19:43   #6
kasiaa_004
Przyczajenie

Do utrwalania makijażu najlepiej sprawdzają sie pudru sypkie Ale też mam taki problem
Stary 2014-07-29, 16:41   #7
kate_jk
Raczkowanie

kryolan jest zbyt ciezki na co dzien, tego uzywa sie zazwyczaj do sesji zdjeciowych. ja mam puder matujacy z loreala - tzw. transparentny i dzieki temu sie nie swiece
kate_jk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 14:17   #8
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Raczej nie polecałabym utrwalacza Kryolana na co dzień zwlaszcza dla cery naczyniowej bo wg mnie może za bardzo podrażniać skórę. A może właśnie za dużo nakładasz tego wszystkiego na twarz (i baza i korektor) i dlatego podkład się waży. Też miałam taki problem gdy nałożyłam trochę bardziej tłusty krem, bazę, korektor i podkład - wszystko się zważyło. Moja rada - zrezygnuj z bazy/spróbuj innej lub zmień korektor albo podkład. Ja w tej chwili używam zielonego podkładu w kremie Inglota i podkładu Revlona Color Stay i jest ok (też mam cerę naczyniową)
Absolutna racja. To zupełnie nie jest kosmetyk codziennego użytku.
Widocznie masz skórę tłustą. Zainwestowałabym w dobry podkład( no może nie w Revlona) matujący ,ew w bibułki matujące w komplecie.
Na wizażu jest duży wątek podkładowy. Tam z pewnością uzyskasz pomoc, musisz jednak napisać trochę o swojej cerze .

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości