Żele MISTERO MILANO ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-08, 08:52   #61
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez AsiaSzeremeta Pokaż wiadomość
Droga Alicjo
porównuję je oczywiście do oryginału, produktu, który jako lakier hybrydowy pojawił się jako pierwszy na świecie, czyli SHELLAC-a.
Produkt hybrydowy, jego rewolucyjność i innowacyjność jest wynikiem odpowiedniego składu: rozpuszczalników (zapewniają łatwość aplikacji jak w przypadku lakieru), monomerów (zapewniają długotrwały efekt podobny do żelu), polimerów (ułatwiają proces usuwania).
LAKIER HYBRYDOWY powinien dać się usunąć w kilka chwil czystym kosmetycznym acetonem, niekoniecznie trzeba używać do tego zabiegu specjalnych płynów.
Mam nadzieję, że pomogłam
............
przecież MM też ściąga się acetonem,poza tym te tak zwane płyny do ściągania też sa na bazie acetonu tylko wzbogacone o składniki nawilżające(np lanoline) żeby aceton zbyt agresywnie nie wysuszał skóry i paznokci.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:28   #62
Alicja_Chrzanowska
Przyczajenie

Droga Asiu

pragnę wyjaśnić, iż określenie "lakier hybrydowy" nie jest nazwą zarejestrowaną przez CND dla "jedynego oryginalnego" produktu, Shellaca nie widziałam by firma ta używała takiego określenia, a tym bardziej go rejestrowała Określenie to funkcjonuje w Polsce w innych krajach przybiera inne nazwy, lakiero-żel, żellac, itp., tak więc nie można go przypisywać tylko i wyłącznie jednej firmie Jest to określenie kategorii produktów, a nie konkretnego produktu danej marki.

Zapewne nie używałaś bazy EASY OFF z oferty Mistero Milano, gwarantuje Ci, iż zachowuje się ona identycznie jak wspomniany przez Ciebie Shellac, a przy tym jest sporo tańsza

Baza 2w1 również daje możliwość ściągania acetonem, wystarczy w tym celu nie używać primera jednakże większość klientek w salonach wybiera trwałość zabiegu ponad łatwość usuwania, stąd też tak duża popularność lakierów 2w1

Darko jeżeli niewinny róż jest zbyt jasny to polecam nowy beżowy kolor, jest naprawdę śliczny: http://www.misteromilano.pl/pl/lakie...etto-9-ml.html
Alicja_Chrzanowska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 09:27   #63
AsiaSzeremeta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Alicja_Chrzanowska Pokaż wiadomość
Droga Asiu

pragnę wyjaśnić, iż określenie "lakier hybrydowy" nie jest nazwą zarejestrowaną przez CND dla "jedynego oryginalnego" produktu, Shellaca nie widziałam by firma ta używała takiego określenia, a tym bardziej go rejestrowała Określenie to funkcjonuje w Polsce w innych krajach przybiera inne nazwy, lakiero-żel, żellac, itp., tak więc nie można go przypisywać tylko i wyłącznie jednej firmie Jest to określenie kategorii produktów, a nie konkretnego produktu danej marki.

Zapewne nie używałaś bazy EASY OFF z oferty Mistero Milano, gwarantuje Ci, iż zachowuje się ona identycznie jak wspomniany przez Ciebie Shellac, a przy tym jest sporo tańsza

Baza 2w1 również daje możliwość ściągania acetonem, wystarczy w tym celu nie używać primera jednakże większość klientek w salonach wybiera trwałość zabiegu ponad łatwość usuwania, stąd też tak duża popularność lakierów 2w1
Droga Alicjo
Nikt nie pisze, że lakier hybrydowy jest nazwą zarezerwowaną dla Shellac-a. Ja poprostu napisałam iż żelo lakiery MM nie są hybrydą skoro trzeba je ściągać przy pomocy m.in. pilnika. Nie próbowałam tych produktów ale do naszego salonu zawitało już kilka klientek, które miały zrobiony manicure właśnie żelo lakierem MM i nie dało rady tego usunąć przy pomocy acetonu, trzeba było piłować.
Odsyłam ponadto do wątku: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429302&page=16
Zawsze można zrobić test, tylko niezależny.
AsiaSzeremeta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 13:14   #64
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Droga Alicjo
Nikt nie pisze, że lakier hybrydowy jest nazwą zarezerwowaną dla Shellac-a. Ja poprostu napisałam iż żelo lakiery MM nie są hybrydą skoro trzeba je ściągać przy pomocy m.in. pilnika. Nie próbowałam tych produktów ale do naszego salonu zawitało już kilka klientek, które miały zrobiony manicure właśnie żelo lakierem MM i nie dało rady tego usunąć przy pomocy acetonu, trzeba było piłować.
Odsyłam ponadto do wątku: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429302&page=16
Zawsze można zrobić test, tylko niezależny.
a czy Shellac hybryda jest?? bo ja w opisie zadnego z tych produktow nie znalazlam tej nazwy.. Mam wrazenie, ze te "ambitniejsze" stylistki same ochrzcily shellac manicurem hybrydowym.Ja w moim salonie tez mam klientki, ktore przychodza do mnie raz na 3-4 tygodnie z hybrydami MM (bo sama je im najkladam) i jakos nie mam problemow ze sciagnieciem ich acetonem.. Ja mam taka propozycje, zeby w salonach byly dwie uslugi - hybrydy i shellac i niech klientka sam wybiera..
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 14:21   #65
AsiaSzeremeta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
a czy Shellac hybryda jest?? bo ja w opisie zadnego z tych produktow nie znalazlam tej nazwy.. Mam wrazenie, ze te "ambitniejsze" stylistki same ochrzcily shellac manicurem hybrydowym.Ja w moim salonie tez mam klientki, ktore przychodza do mnie raz na 3-4 tygodnie z hybrydami MM (bo sama je im najkladam) i jakos nie mam problemow ze sciagnieciem ich acetonem.. Ja mam taka propozycje, zeby w salonach byly dwie uslugi - hybrydy i shellac i niech klientka sam wybiera..
Tak shellac to hybryda. jeżeli zakupisz sobie produkt z tyłu na buteleczce jest wyraźnie napisane Hybrid Nail Color.
I nie ma co być złośliwym i wypisywać coś o ambitniejszych stylistkach. Osobiście uważam, że powinno się być dobrze przygotowanym do dyskusji zanim zaczynasz kogoś obrażać.
W tym roku odbyły się pierwsze mistrzostwa manicure hybrydowego w Warszawie - trzeba było przyjechać i zmierzyć się jak to uważasz z tymi "ambitniejszymi" stylistkami.
W internecie każdy może być anonimowy i pisać co mu slina na język przyniesie, ale jak przychodzi do prawdziwych zawodów wtedy nie ma chętnych.
Zalecam na przyszłość zdecydowanie więcej pokory
Stary 2011-12-10, 18:38   #66
Alicja_Chrzanowska
Przyczajenie

Asiu wydaje mi się, że największy problem jest w tym (jak sama twierdzisz), że nie używałaś lakierów hybrydowych MM. Jak już wcześniej napisałam w ofercie są dwie bazy 2w1 i EASY OFF. EASY OFF to rozwiązanie do złudzenia przypominające zasadę działania Shellaca, dlatego nie wiem czemu się tak upierasz przy tym, że nie są to lakiery hybrydowe.

Ponownie przywołam opis ze strony MM:

"Podkładowy lakier hybrydowy EASY OFF przeznaczony jest dla osób oczekujących maksymalnie 2 tygodniowej trwałości zabiegu manicure hybrydowego oraz możliwości jego bezinwazyjnego usunięcia. Lakier hybrydowy gwarantuje bardzo dobrą przyczepność do naturalnej płytki paznokcia, a dzięki rzadkiej konsystencji również łatwą aplikację. Dzięki opatentowanej formule bazy, stylistka jest w stanie w przeciągu 5 minut w pełni usunąć lakier z paznokcia za pomocą płynu DISSOLVERE bez konieczności użycia pilnika. 

Sposób użycia: Odtłuścić paznokcie preparatem STANDARD lub ANTYSETTICO. Nałożyć jedną warstwę Lakieru PERMANENTE UV EASY OFF BASE podkładowego, utwardzić ją w lampie UV (36W) przez 2 minuty. Następnie należy nałożyć pierwszą warstwę kolorowego Lakieru PERMANENTE UV, utwardzić ją w lampie UV przez 1 minutę. Jeżeli kolor nie został jednolicie wybarwiony czynność tę należy powtórzyć. By odpowiednio zabezpieczyć i wybłyszczyć paznokieć należy nałożyć końcową warstwę Lakieru PERMANENTE UV EASY OFF LUCIDO nawierzchniowego oraz utwardzić w lampie UV przez 2 minuty.

Usuwanie lakieru PERMANENTE UV EASY OFF: Owinąć paznokcie nasączonym wacikiem lub zamoczyć w płynie do rozmiękczania polimeru DISSOLVERE. Po 5 minutach przy użyciu patyczka usunąć rozmiękczony lakier z powierzchni paznokci."

Wydaje mi się, że dalsza polemika nie ma sensu do czasu, aż nie poznasz produktu. Tylko wtedy jesteś w stanie udzielić merytorycznej odpowiedzi.
Alicja_Chrzanowska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 19:27   #67
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
Tak shellac to hybryda. jeżeli zakupisz sobie produkt z tyłu na buteleczce jest wyraźnie napisane Hybrid Nail Color.
I nie ma co być złośliwym i wypisywać coś o ambitniejszych stylistkach. Osobiście uważam, że powinno się być dobrze przygotowanym do dyskusji zanim zaczynasz kogoś obrażać.
W tym roku odbyły się pierwsze mistrzostwa manicure hybrydowego w Warszawie - trzeba było przyjechać i zmierzyć się jak to uważasz z tymi "ambitniejszymi" stylistkami.
W internecie każdy może być anonimowy i pisać co mu slina na język przyniesie, ale jak przychodzi do prawdziwych zawodów wtedy nie ma chętnych.
.. a po co ja mam brac udzial w zawodach z manicure hybrydowego?? Mam nadzieje, ze nie wygladaly one pod wzgledem organizacjo tak, jak te ostatnie targi w Warszawie - bo jak dla mnie byloby to wyrzucenie pieniedzy w bloto..
Kiedys byla taka madra dyskusja na temat produktow ABC Nailstore - drogie to jak nie wiem co, a w porownnaiu z innymi o WIELE TANSZYMI produktami wcale nie wypadaly lepiej. Pani Beatka z DR nawet eksperyment przeprowadzala.. Moim zdaniem to milosniczki oryginalnego shellacu oburzaja sie na posty, w ktorych pisze sie o innych zelach w lakierze czy tez lakierach w zelu jako o hybrydach..te dziewczyny, ktore nie pracuja na CND nie pisza o tym ze wykonuja usluge shellac hybrydami np. Indigo, tylko ze wykonuja manicure hybrydowy - a jak juz wczesniej zostalo napisane ta nazwa nie zostala przypisana tylko produktom shellac..
A ja pokusze sie o wykonanie eksperymentu na paznokciach mojej cioci - nie bede ich matowic, naloze produkty MM i przez dwa tygodnie bede wykonywac fotki, a na koniec sciagne zel w lakierze/lakier w zelu ( juz sie zaczynam gubic.. ) acetonem
p.s. piszac o ambitniejszych stylistach nie mialam na mysli niczego zlosliwego - ja caly czas sie ucze i zdaje sobie sprawe, ze sa madrzejsze ode mnie. Nie biore udzialu w zawodach, bo zadne nie odbywaja sie we Wroclawiu (zreszta tutaj jesli chodzi paznokcie nie dzieje sie nic), ale doskonalymi sedziami sa moje klientki, ktore wracaja regularnie...
Stary 2011-12-18, 21:33   #68
anad17
Przyczajenie

A czy ktoś pracował już na nowych żelach LED'owych MM?
Podobno każdy utwardza się w 30 sekund !
Czekam na info z niecierpliwością!
anad17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:03   #69
annabachlaj
Przyczajenie

Zaglądam tu bardzo rzadko ale szukałam coś na temat akrylów z ibd i natrafiłam na ten temat. Już od ponad roku pracuję na produktach MMi jestem bardzo z nich zadowolona. Jeśli chodzi o hybrydy to w zeszłym roku byłam na pokazie we Wrocławiu to był wlaśnie ich początek i powiem tak zakupiłam sobie na próbę bazę 2 w 1 i kolor Głęboki amarant wiele razy próbowałam na sobie i ciągle mi coś nie wychodziło. Do tego pędzelek w buteleczkach do kitu krótki, krzywo ucięty jak miotła. I tak jak dziewczyny pisały schodzi szary kolor z buteleczki co ciągnie sie za pędzlem na paznokieć i to wszystko spowodowało że bardzo się rozczarowałam. Teraz myślę że firma zauważyła te wady i zostały usunięte bo widzę że pędzelki są czarne i równiejsze a nie jak na początku przeźroczyste, zostały rownież naklejone naklejki na nakrętce oznaczające kolor więc myślę że i może formuła tych lakierów została polepszona. Zamówie na próbę jeszcze raz, może tym razem będę mogła powiedzieć że jestem w pełni z nich zadowolona jak z pozostałych produktów.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

A jeśli chodzi o żele led to naprawdę przełom w żelowej technice zdobienia paznokci. Do tej pory pracowałam na 1 fazowym Esperto i nie zamieniłabym go na żaden inny . Super konsystencja, zero pieczenia, super się poziomuje. Cover beżowy kolor naturalny dopasowujący się do koloru płytki, biały Angelo Bianko super konsystencja, śnieżno-biały, nie pozostawia smug i utwardza się bez problemu. A od miesiąca pracuję na żelach Led. Musiałam nauczyć się na nowo stylizacji paznokci ponieważ do tej techniki są inne żele 3 fazowe które mają inną konsystencję. Naprawdę utwardzają się w 30 sek aż trudno się przyzwyczaić że nie trzeba paznokci trzymać bez końca w lampie. W ofercie są dwa rodzaje żeli mi podpasował 3 fazowy konstrukcyjny przeźroczysty bo jest podobnej konsystencji jak 1fazowy przeźroczysty esperto a jeśli chodzi o cover i biały to nie musiałam z nich rezygnować poniewaz w lampie led utwardzają się wszystkich firm żele białe i covery oraz żele kolorowe.

Edytowane przez annabachlaj
Czas edycji: 2012-01-15 o 13:44
annabachlaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:21   #70
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Cytat:
Możesz podać namiar na relacje z tych mistrzostw? Strasznie ciekawa jestem jak to wyglądało... Pracowałyście rozumiem na Shellacu?

sunniva2007 - były ostatnio mistrzostwa we Wrocławiu... Miały mieć swój finał na targach ale że targi odwołali mistrzostwa miały charakter stricte internetowy. Nieskromnie nawet się przyznam, że wygrałam jedną z dwóch kategorii
Stary 2012-01-15, 21:57   #71
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Możesz podać namiar na relacje z tych mistrzostw? Strasznie ciekawa jestem jak to wyglądało... Pracowałyście rozumiem na Shellacu?

sunniva2007 - były ostatnio mistrzostwa we Wrocławiu... Miały mieć swój finał na targach ale że targi odwołali mistrzostwa miały charakter stricte internetowy. Nieskromnie nawet się przyznam, że wygrałam jedną z dwóch kategorii

wiesz co, po pseudo targach w Warszawie, ktore odbyly sie 27 list (dzien wczesniej odbyl sie kongres, ktory tez moje znajome nazwaly smiechu wart) boje sie jechac na jakiekolwiek targi organizowane w tym roku.. wiadomosc, ze te zostaly odwolane mnie nie dziwi. Ale gratuluje wygranej
a co do hybryd z MM. Przed swietami robilam hybrydy mojej cioci (uzylam bazy i topu z serii Easy off oraz koloru gleboki amarant). Swoja plytke ciocia ma fajna, nie matowilam jej, tylko odtluscilam..
wrzucam zdjecia -pazurki przed malowaniem, zaraz po malowaniu i jakies 8 dni po zabiegu. Niestety nie mam fotki zaraz po sciagnieciu, bo ja mieszkam jakies 30 km od cioci, wiec kontakt fizyczny mamy utrudniony, ale wiem, ze te paznokcie spokojnie wytrzymaly 2,5 tyg i przez ten okres przeszly naprawde wiele. Ciocia sciagnela je sobie sama, bo prowadzi branze zwiazana z kosmetyka wiec mniej wiecej wie o co chodzi z tym acetonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG3288.jpg (95,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG3289.jpg (142,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG3301.jpg (124,6 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-01-15 o 22:06
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości