Radykalna zmiana z w這s闚 ciemnych na blond - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-01-06, 17:02   #1
Melman93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Melman93

Radykalna zmiana z w這s闚 ciemnych na blond

Witam!
Tak jak w tytule, chcia豉m si was podpyta o rady dot, radykalnej zmiany z bardzo ciemnych w這s闚 na blond.
Od mniej wi璚ej roku kombinuje z kolorem w這s闚, najpierw by造 rude, potem czerwone, to zn闚 wr鏂i豉m do naturalnego br您u, lecz bodaj瞠 dwa dni temu po這篡豉m sobie granatow farb na wierzch w這s闚. Wysz豉, czarno-szaro-niebieska. W ka盥ym razie mam bardzo ciemne w這sy, i bardzo zniszczone. Planuj je skr鏂i mocno, aby troch si podbudowa造 i przefarbowa na taki ostry platynowy blond. Oczywi軼ie zmiana nast徙i u fryzjera, sama kombinowa nie chc. Czy kto "prze篡" tak przemian? I czy w og鏊e na jednej wizycie to si sko鎍zy?
Stary 2010-01-06, 17:51   #2
Lavandee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Radykalna zmiana z w這s闚 ciemnych na blond

A co z brwiami? B璠ziesz mia豉 platynowe w這sy i br您owe brwi?
Lavandee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-06, 18:04   #3
bianka12345
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 86

Ojej... nie wiem czy fryzjer podejmie sie farbowania na blond zniszczonych w taki spos鏏 wlosi徠... Powiem Ci, ze ja mia豉m kiedy blond, potem br您, potem na tym br您ie pasemka az do 鈔edniego blondu 9na tym etapie mia豉m bardzo 豉dne, naprawione w這sy), nast瘼nie jeden gej mnie tak urz康zi, 瞠 mia豉m rude wlosy wiec w ramch reklamacji przefarbowano mnie na ciemny br您 (my郵a豉m, ze zejd z tego 鈍iata)... No i w akcie desperacji po tygodniu wybra豉m sie do salonu (bo by czynny w niedziele) kt鏎y kiedy by ok, ale jedna "鈍ietna" fryzjerka zrobi豉 mi baleja wsadzaj帷 moje w這sy pod lamp wi璚 pasemka odpada造 w po這wie... Po tym by jeszcze jeden balejaz u mojej sta貫j fryzjerki, kt鏎a w軼iekla na mnie niesamowicie za t zdrad opitoli豉 mi w這sy kawa貫k za ramiona... Myslalam, ze zabije... No ale dosz豉m do blondu potem ju sama. Po tym przyd逝gim wst瘼i powiem Ci, ze rozjasnia豉m je Joann Blond Reflex (troch), a nast瘼nie farbowa豉m farbami Wella Kolleston i tak jest do dzisiaj. Jestem z nich bardzo zadowolona, oczywi軼ie och豉dzam kolor maseczka Joanna (profesjonalna, porzeczkowa), p造kankami i szamponem Joanna i baaaardzo o nie dbam wszelkimi Wiza穎wymi sposobami nie wy豉czaj帷 keratyny, olej闚, polecam Seboradin regeneruj帷y i Nano effect... Oj trzeba si nastara niestety.. Ale og鏊nie powiem Ci, 瞠 jest granica do jakiej farbowane w這sy mog si rozja郾i kt鏎ej niestety nie przekroczysz no chyba, ze chcesz zeby odpad造 Ci w這sy... Pozdrawiam

Edytowane przez bianka12345
Czas edycji: 2010-01-06 o 18:04 Pow鏚: liter闚ka
bianka12345 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-06, 21:02   #4
magda700
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Szczerze to przemy郵 to ja ca造 czas farbowa豉m na czarno w這sy naturalnie 鈔edni br您 ponad rok temu postanowi豉m 瞠 zrobie sobie blond. Jak to by sie zdawa這 nie takie proste najpierw nie farbowa豉m 2 miesi帷e aby zmywac farbe po czym powoli pasemka coraz wiecej co 2 miesiace wizyty a dzis mam jasny blond nie sa w stanie ideaalnym ale jako wygladaj. Sama tego chcia豉m ale ju tesknie za jakimi kasztanami.
magda700 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-06, 23:46   #5
PoisonCandy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 296
GG do PoisonCandy

ja mam naturalne w這sy blond - takie mysie blond a fryzjerki nie chcia造 mi na platynowy farbowa. Najch皻niej robi造 mi jasny blond baleja itp ale 瞠by ca貫 w這sy zrobi na r闚ny i 豉dny blond to ci篹ko szczeg鏊nie z ciemnego koloru.
Po za tym rozja郾ianie w這s闚 cholernie!!!! niszczy w這sy. Po dw鏂h latach platynowego blondu praktycznie 豉ma造 mi sie jak je dotyka豉m dlatego radze ci sie bardzo mocno zastanowi nad tym. Chcesz odbudowa w這sy to zetnij i nie farbuj, a przynajmniej nie rozja郾iaj.
Pomy郵 te o tym jak szybko b璠zie ci wida odrosty i jak brzydko to b璠zie wygl康a, bo przy platynowym blondzie odrosty wygl康aj bardzo brzydko.
Kocha豉m moje jasne platynowe blond w這sy ale mia豉m z nimi tyle problem闚 瞠 ju chyba nigdy sie na taki kolor nie zdecyduje.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

zapomnia豉m o jeszcze jednym napisa nastaw sie na to 瞠 wydasz bardzo du穎 u fryzjera za tak przemian i najprawdopodobniej na jednej wizycie sie nie sko鎍zy
PoisonCandy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-07, 15:21   #6
Melman93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Melman93

Hym, dzi瘯uje zatem za odpowied. Macie racj, nie warto w moim wieku a tak niszczy sobie w這s闚, tym bardziej 瞠 ju i tak nie wygl康aj jak kiedy, i "wypadaj w r瘯ach". Przefarbuj jednolicie w這sy na br您 i dam sobie spok鎩 do 30-stki Jeszcze raz dzi瘯uje za rady, podpowiedzi i skuteczne odstrasznie
Stary 2010-01-08, 21:38   #7
Pamelunia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Wink Dot.: Radykalna zmiana z w這s闚 ciemnych na blond

Cytat:
Napisane przez Melman93 Poka wiadomo嗆
Hym, dzi瘯uje zatem za odpowied. Macie racj, nie warto w moim wieku a tak niszczy sobie w這s闚, tym bardziej 瞠 ju i tak nie wygl康aj jak kiedy, i "wypadaj w r瘯ach". Przefarbuj jednolicie w這sy na br您 i dam sobie spok鎩 do 30-stki Jeszcze raz dzi瘯uje za rady, podpowiedzi i skuteczne odstrasznie
Oj ja mam naturalne 鈔edni a ciemny blond . Zafarbowa豉m pewnego razu na ciemny br您 . Posz豉m do fryzjera na dekoloryzacje i zap陰ci豉m 250 z z farbowaniem . To by豉 pora磬 . Na這篡豉 mi rozja郾iacz mocny i tylko odrost by jak 鄴速ko blond a reszte w這s闚 rozj御ni造 si na zwyk造 br您 z rudym refleksem . Potem ta niepowa積a fryzjerka na to blond mi po這篡豉 . Oczywi軼ie nie za豉pa這 tylko zg喚bi這 refleks Kurde Nast瘼nie stwierdzi陰 ze nie wypusci mnie z tym 鄴ltkiem na czukbku . To farbne豉 na ciemniejszy blond troche . I mia豉m rudawy blond . Nazajutrz od razu przefarbowa豉m na moj ten sam ciemny blond . I ju nigdy nie wracam do jasnych hahaha ;' ***
Fourteen Ann <3

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.