Avon, uniwersalna kredka do makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-04-29, 10:51   #1
guest
Zakorzenienie

Avon, uniwersalna kredka do makijażu

hej [img]icons/icon7.gif[/img]
kusi mnie, zeby kupic sobie na lato [img]icons/icon7.gif[/img] mam jednak pytanie nt koloru... ktory w katalogu niekoniecznie musi sie pokrywac z rzeczywistoscia, wiec, moze ktoras miala i podpowie [img]icons/icon12.gif[/img] czy kolor "schimmering bronze" (?) jest zimnym brązem, czy cieplym?
jezeli cieply, to chyba sobie odpuszcze, chociaz w katalogu wyglada ladnie, a na przerazajacej trwalosci mi nie zalezy [img]icons/icon12.gif[/img]

aha! i tak przy okazji zapytam. jaka firma dysponuje pomadka w kolorze ostrej, ciemnej czerwieni (rowniez zimna kolorystyka). nie bordo i nie roz, tylko wlasnie czerwien. cos w stylu 'dawnej' Madonny [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-29, 13:00   #2
Ptasia
Raczkowanie

Re: Avon, uniwersalna kredka do makijażu

w sprawie czerwonej szminki: mam czerwoną Rouge Pulp L'oreala, jest BARDZO intensywnie czerwona, za bardzo jak dla mnie (i jeszcze ten połysk), choć kupiłam ją do czerwonej sukienki na duże wyjście; jeśli zależy Ci na tak intensywnym efekcie to polecam, choć efekt nie jest b. długotrwały, jak to ze szminką nabłyszczającą.
Ptasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-29, 19:11   #3
oceania
Rozeznanie

GG do oceania

no wiec-zamówiłam uniwersalną... Arabian Glow kolor Shimm. Bronze. W katalogu wygląda super, ale w rzeczywistości wygląda jak sunny bronze...spotkało mnie rozczarowanie...
oceania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-30, 07:00   #4
Wioletta
Rozeznanie

hej Martyna,
dla mnie to byl KOSZMAR z tym arabian glow
NIE POLECAM ZDECYDOWANIE
pozdrawiam
Wioletta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-30, 13:50   #5
guest
Zakorzenienie

bylo: Avon, teraz: czerwona pomadka

dzieki! [img]icons/icon7.gif[/img]
sprawdze L'oreala w takim razie! jeszcze na niego nie trafilam. szukam tej czerwonej pomadki juz od dawna, a wszedzie niestety, nie to... w ogole ciezko jest mi dobrac pomadke, ktora pasowalaby do mojej urody i nie sprawiala wrazenia 'przyklejonej na sile'. wszystko na mnie wyglada 'pomaranczowo', za cieplo.... [img]icons/icon9.gif[/img]
a jaka jest orientacyjna cena Rouge Pulp?
pozdrawiam!
Stary 2002-04-30, 15:27   #6
Ptasia
Raczkowanie

Re: bylo: Avon, teraz: czerwona pomadka

Wydaje mi się, że Rouge Pulp kosztuje ok. 35 zł [img]icons/icon7.gif[/img]
Ptasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-30, 15:40   #7
Mgiełka
Rozeznanie

GG do Mgiełka

Mam Shimmering Bronze i Shimmering Gold. Różnica jest tak nieznaczna, że musiałam na opakowaniach zaznaczyć, która jest która. Oba kolory są dosyć ciepłe, ale każdej kredki użyłam może 3 razy. Zgodnie z nazwą powinny się choć trochę błyszczeć, ale tego nie robią. Jakieś tam drobinki mają, ale w śladowych ilościach (właśnie "wymalowałam" sobie dłoń, żeby wiedzieć, o czym mówię). Nie polecam.
Mgiełka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-30, 15:50   #8
guest
Zakorzenienie

dziekuje bardzo!
szkoda, ze nie warto.... mialam nadzieje, ze to cos lepszego... [img]icons/icon9.gif[/img]

pozdrawiam serdecznie! i zycze milego dlugiego weekendu [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-05-06, 12:09   #9
guest
Zakorzenienie

Re: bylo: Avon, teraz: czerwona pomadka

hej [img]icons/icon7.gif[/img]
bylam w sephorze ogladac i przy okazji doprowadzilam jedna z dziewczyn do szalu i obledu [img]icons/icon7.gif[/img] uparlam sie na te czerwien potwornie i nie odpuszcze! [img]icons/icon12.gif[/img]
niestety, jakos nie mialam ochoty za bardzo sprawdzac kolorow na ustach, a na reku wszystko wygladalo albo rozowo, albo pomaranczowo... zgroza... Rouge Pulp faktycznie byl najbardziej zblizony do tego co chcialam, ale chyba odrobine za jasny [img]icons/icon9.gif[/img] chyba z pol godziny dziewczyna usilowala cos wreszcie znalezc i odczepic sie od natretnej klientki, ale guzik , nie ma latwo [img]icons/icon12.gif[/img] oczywiscie nie znalazla, a ja wyszlam odrobine rozczarowana... [img]icons/icon30.gif[/img]

i tu mam pytanie. w jakis sposob sprawdzacie kolor pomadki w sklepach? na reku, czy na ustach, ryzykujac opryszczka i parchami w najlepszym wypadku? [img]icons/icon12.gif[/img] czy w sephorze dysponuja probkami kosmetykow kolorowych i czy jest sens sie o nie dopominac? te 30-kilka zloty, to nie majatek, ale po co mam kupowac kolejny kosmetyk, ktorego nie bede uzywac?

pozdrawiam! [img]icons/icon40.gif[/img]
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości