Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-20, 19:59   #241
frywolna franka
Zakorzenienie

Dot.: Baza pod makijaż. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez beniaczek4 Pokaż wiadomość
szukam zielonej bazy...pomoże ktoś?? ;D
Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
L'Oreal Secrets coś tam (ok. 60zł chyba), Smashbox (w Sephorze) ok. 200zł.
MUFE też ma.
Stary 2011-03-21, 08:22   #242
Terha
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Warto.
Miałam Art Deco, Lumene, teraz mam MACa. Bardzo trwałe. Tubki MACa używam już 3 rok. Lumene wyrzuciłam, bo stwierdziłam, że już chyba nie powinnam jej już stosować (choć NIC na to nie wskazywało...).
Polecam każdemu.

Dzięki za odpowiedź
Terha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:17   #243
beniaczek4
Przyczajenie

Dot.: Baza pod makijaz

dziękuję Laseczki
beniaczek4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:20   #244
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27
Dot.: Baza pod podkład

ja polecam z oriflame beuty w bialym opakowaniu, matuje, wykładza,utrwala rowniez nadaje sie na powieki pod cienie
Stary 2011-03-28, 03:48   #245
bentkuff
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
ja polecam z oriflame beuty w bialym opakowaniu, matuje, wykładza,utrwala rowniez nadaje sie na powieki pod cienie
czy ty czasem nie mas ztej samej bazy co ja ?? taką zgiordani gold ? w szklanym opakowaniu ?? chyba radiant pearl ??
bentkuff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:43   #246
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały

Może Delia albo Dax ? Dobrze matuje MAC i Rouge Bunny Rouge, ale są dość drogie
jaPieknoscDniaBlog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:44   #247
mbamboo
Wtajemniczenie

Używałam kiedyś Sephory i była bardzo fajna, teraz mam Sorayę i właśnie zastanawiam się, czy to nie jej wina, że mam więcej krostek niż normalnie. Ale równie dobrze może to być sprawka hormonów, więc ciężko mi ocenić... Na pewno mogę powiedzieć, że ładnie utrwala makijaż i nie świecę się po niej.
Stary 2011-03-28, 23:32   #248
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
czy ty czasem nie mas ztej samej bazy co ja ?? taką zgiordani gold ? w szklanym opakowaniu ?? chyba radiant pearl ??
nie ja mam z serii ob czyli oriflame beauty matująca na bazie silikonow, ta z serii GG ktora masz ma dzialanie rozswietlajace i napinające
Stary 2011-04-02, 21:31   #249
lovela5
Raczkowanie

dobra baza wygladzajaca pod podklad ?

Możecie jakąś polecić ?
wyczytalam cos o DENI CARTE... ktos z was ja uzywal moze ?
lovela5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 17:56   #250
bentkuff
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
nie ja mam z serii ob czyli oriflame beauty matująca na bazie silikonow, ta z serii GG ktora masz ma dzialanie rozswietlajace i napinające

no ja się przejechałam strasznie na tej bazie..brrrr dodałam recenzję, eh najgorsza baza jaką używałam- jak ktoś ma wybór i szuka bazy ( taniej) do cery suchej to niech wybiera soraya te silikonową do cery suchej..
bentkuff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:22   #251
Paolka1987
Przyczajenie

Baza pod cienie z Artdeco jest naprawdę✂genialna używam jej już od kilku lat i nie znam lepszego produktu, ogromnie wydajna pod warunkiem,✂że używa się✂jej w miarę systematycznie (w przeciwnym razie zastyga w pudełeczku). Jeśli chodzi o bazy pod podkład to używałam już kilku ale dla mnie Smash Box jest najlepszy ale to tylko moja subiektywna opinia świetnie odbija światło przez co pory są zdecydowanie mniej widoczne.
Paolka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:59   #252
sheepka
Rozeznanie

Miałam bazę z Gosha (nie zachwyciła mnie w ogóle), z MACa Prep + Prime (ta też jakoś mi nie podpasowała...nie spełniała tych rzeczy, które producent obiecał), i Loreal'a studio secret w słoiczku (zdecydowanie lepsza od tych 2 poprzednich) ale wciąż szukam czegoś jeszcze lepszego Jeszcze jakoś nie trafiłam na coś, co mnie powali
Stary 2011-04-14, 20:56   #253
gosica
Zadomowienie

ja od jakiegoś czasu używam bazy Dax Cashmere wygladzającej, naprawdę jest świetna. dobrze nawilża buzię, nie muszę używać kremu-po umyciu pianką mam widoczne suche skórki. i to w niej lubię najbardziej, że nie trzeba nakładać kremu a buzia i tak jest ładnie nawilżona
dobrze się na niej trzyma podkład, jak o 9 rano nałożę go na twarz to po 17 jeszcze świetnie się trzyma. także polecam no i przezroczyste opakowanie też jest plusem, widać kiedy się konczy.
muszę jeszcze popróbować tej rozświetlającej.
gosica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:05   #254
enczis
Przyczajenie

witajcie dziewczyny, jestem tu nowa i poszukuję informacji na temat baz pod makijaż. Trochę poszperałam na forum ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania
A mianowicie: posiadam bazę Dermiki Callaction i niby wszystko fajnie, bo matuje twarz, przedłuża trwałość makijażu ale jest jedno ALE... Zauważyłam, że gdy mam ją na twarzy i robię sobie zdjęcia z fleszem moja twarz świeci się w strefie T i na policzkach w okolicy nosa (dodam że mam cerę raczej normalną i rzadko w ogóle się świecę), natomiast 'na żywo' twarz z bazą wygląda bardzo matowo i naturalnie. Czy wam też kiedyś się coś takiego zdarzyło? I czy możecie mi polecić dobrą bazę, która będzie nadawała się również do zdjęć? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
enczis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 13:30   #255
NATALA5214
Raczkowanie

Wink Jaka baza pod podkład do cery mieszanej?

mam 15 lat...
NATALA5214 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 11:15   #256
capriart
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 8
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Jaka baza pod podkład do cery mieszanej?

Polecam bazę z Kryolana, jest super! a bazą dającą efekt zmatowienia najlepszą jest Smashbox light, stosuje ją na strefę T. Świetną bazą pod oczy jest MUFE Elixir HD, rewelacyjnie nawilża delikatna skórę pod oczami i nie powoduje zbierania się korektora w załamaniach zmarszczek.

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!

capriart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 15:42   #257
Karola784
Przyczajenie

Również polecam bazę kryolan, silikonową, dla mnie jest idealna, matuje, skóra nie świeci się po niej.
Karola784 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 17:02   #258
fiona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
nikt jej nie zna????

Ja ja mam i swietnie wygladza cere u mnie.Jednak do mojej tlustej cery sie nie sprawdza gdyz nie matuje wogole,ale to chyba nie jest jej zadanie.
fiona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:23   #259
powoli_znikajaca
Rozeznanie

Exclamation Jak dobrze nałożyć bazę pod cienie Artdeco

Witajcie, mam tę bazę od kilku tygodni i na początku byłam zachwycona jej działaniem, teraz mam mieszane odczucia i obawy. Z początku używałam na nią cienie jasne, cieliste z miss sporty i wydawało się nie rozdzielać przez cały dzień (a może tak mi się tylko wydawało, biorąc pod uwagę ich naturalny jasny kolor), skoro na tak taniej firmie zdawały się trzymać idealnie, pomyślałam że na lepszych tym bardziej wytrzymają w stanie nie naruszonym lecz od kiedy kupiłam cienie loreal quad pro i zaczęłam je kłaść na bazę to po kilku godzinach ok. 3 h cienie normalnie się rozdzielają na zgięciu powieki jakby żadnej bazy nie było. Nie wiem co jest przyczyną, nie przy wszystkich cieniach się tak dzieje, jednak zauważyłam to znacznie częściej.
Nie wiem, może źle ją nakładam i tu oczekuję porady, kiedy i jak dobrze ją nałożyć by spełniała oczekiwania.
Próbowałam już : najpierw nakładam normalnie podkład, potem ta baza, na to cienie itd., robiłam też test by nałożyć jej mniej, bo myślałam, że zbyt wiele jej nakładam, próbowałam kłaść bez podkładu pod spodem, próbowałam najpierw wytrzeć oddzielony podkład na powiece i dopiero wtedy zaaplikować bazę... nadal z cieniami quad pro dzieje się to samo. Miałam wrażenie, że cień który służy w tej palecie za rozświetlający, ma konsystencje musu, że on tak się oddziela więc zaczęłam aplikować inny jasny , co prawda wytrzyma dłużej ale efekt jest ten sam.
Czekam na Wasze porady i doświadczenia, bo niedługo biorę ślub i nie chcę takiej sytuacji

powoli_znikajaca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:25   #260
Silvia91
Rozeznanie

Ja od siebie mogę polecic :

1. Baze pod makijaż z Delii - silikonowa,tania bo za niecale 11 zl,makijaz utrzymuje sie naprawde dlugo
2. Baze pod makijaż Soraya - silikonowa,troszke drozsza od wyzej wymienionej bo ok 33 zl,ale rowniez bardzo dobra
3.Baze pod makijaz Pierre Rene-silikonowa,ok 20 zl,tez sprawdza sie u mnie swietnie
4.Baze pod makijaz Kobo-kremowa,najdelikatniejsza ze wszystkich,polecam ja szczegolnie dla suchej skory,bo dobrze nawilza,20 zl,tez dobrze utrzymuje makijaz,aczkolwiek wole silikonowe,sa mocniejsze

Jesli chodzi o bazy pod cienie do powiek to moimi faworytami sa :

1.Baza z Virtual Joko-ok 10 zl,na niej cienie za 4 zl staja sie intensywne i trzymaja sie caly dzien oraz cala impreze
2.Baza z Kobo - ok 17 zl,tez rewelacyjna
3.Baza z Catrice - ok 16 zl,bardzo dobra,posiada wygodny aplikator

To by bylo na tyle

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:47   #261
p4w
Zakorzenienie

Dot.: Jak dobrze nałożyć bazę pod cienie Artdeco

Cytat:
Napisane przez powoli_znikajaca Pokaż wiadomość
Witajcie, mam tę bazę od kilku tygodni i na początku byłam zachwycona jej działaniem, teraz mam mieszane odczucia i obawy. Z początku używałam na nią cienie jasne, cieliste z miss sporty i wydawało się nie rozdzielać przez cały dzień (a może tak mi się tylko wydawało, biorąc pod uwagę ich naturalny jasny kolor), skoro na tak taniej firmie zdawały się trzymać idealnie, pomyślałam że na lepszych tym bardziej wytrzymają w stanie nie naruszonym lecz od kiedy kupiłam cienie loreal quad pro i zaczęłam je kłaść na bazę to po kilku godzinach ok. 3 h cienie normalnie się rozdzielają na zgięciu powieki jakby żadnej bazy nie było. Nie wiem co jest przyczyną, nie przy wszystkich cieniach się tak dzieje, jednak zauważyłam to znacznie częściej.
Nie wiem, może źle ją nakładam i tu oczekuję porady, kiedy i jak dobrze ją nałożyć by spełniała oczekiwania.
Próbowałam już : najpierw nakładam normalnie podkład, potem ta baza, na to cienie itd., robiłam też test by nałożyć jej mniej, bo myślałam, że zbyt wiele jej nakładam, próbowałam kłaść bez podkładu pod spodem, próbowałam najpierw wytrzeć oddzielony podkład na powiece i dopiero wtedy zaaplikować bazę... nadal z cieniami quad pro dzieje się to samo. Miałam wrażenie, że cień który służy w tej palecie za rozświetlający, ma konsystencje musu, że on tak się oddziela więc zaczęłam aplikować inny jasny , co prawda wytrzyma dłużej ale efekt jest ten sam.
Czekam na Wasze porady i doświadczenia, bo niedługo biorę ślub i nie chcę takiej sytuacji
nie nakładaj rolującego się podkładu pod tylko bazę na suchą powiekę, odczekaj chwilkę i przypudruj powieki - na to nakładaj cienie

jak powieka jest zagruntowana czymś co się roluje - podkład to logiczne, że cienie też się zrolują

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 07:31   #262
powoli_znikajaca
Rozeznanie

Właśnie od kilku dni nie nakładam podkładu na powieki tylko baze z soraya, na to baze pod cienie i na to cienie.. mimo to po ok. 3- h lekko widać, że cień zaczyna się oddzielać. Nie wiem co jest grane

Stary 2011-07-07, 09:53   #263
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie od kilku dni nie nakładam podkładu na powieki tylko baze z soraya, na to baze pod cienie i na to cienie.. mimo to po ok. 3- h lekko widać, że cień zaczyna się oddzielać. Nie wiem co jest grane
a przypudrowałaś?
jeśli to nie pomoże to zwyczajnie słaba baza
EDIT:
teraz doczytałam że jeszcze jakąś bazę pod bazę kładziesz - im więcej warstw tym większa szansa na rolowanie - na suchą powiekę (przetrzyj tonikiem albo płynem micelarnym) nałóż bazę i przypudruj - na to cienie

3220g 54 cm

------------------

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-07-07 o 09:56
Stary 2011-07-07, 14:18   #264
capriart
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 8
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart

Jako najlepszą bazę pod cienie do powiek polecam bazę Urban Decay w fioletowym opakowaniu. Na niej nic się nie zroluje i cienie prztrwają cały dzień. Można przypudrować powiekę jesli ktoś ma tłustą cerę.

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!

capriart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:54   #265
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

matująca beztłuszczowa baza pod makijaż AA
recenzja TUTAJ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010534.jpg (40,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010538.jpg (21,4 KB, 9 załadowań)
Stary 2011-07-07, 22:14   #266
powoli_znikajaca
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a przypudrowałaś?
jeśli to nie pomoże to zwyczajnie słaba baza
EDIT:
teraz doczytałam że jeszcze jakąś bazę pod bazę kładziesz - im więcej warstw tym większa szansa na rolowanie - na suchą powiekę (przetrzyj tonikiem albo płynem micelarnym) nałóż bazę i przypudruj - na to cienie
Dzięki, jutro spróbuje nawet na krem nie kłaść tylko jak mówisz nanieść na suchą powiekę

Stary 2011-07-08, 09:55   #267
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki, jutro spróbuje nawet na krem nie kłaść tylko jak mówisz nanieść na suchą powiekę
tak, koniecznie tak spróbuj - ja kładę na krem, ale czasem mam gorszy okres (tzn. moja skóra) i się rolują cienie (dodam, ze używam górnopółkowych, ale dla tłustych powiek to nie ma mocnych) po ok 5-6 godzinach, a ja potrzebuję trwałości min 10 godzin
wtedy rano nakładam krem na powieki też, czekam aż się wchłonie (robię śniadanie, ubieram dziecko itd), a potem przecieram oczy tonikiem i dopiero baza - cienie trzymają się aż do zmycia, ale zawsze muszę przypudrować, bo inaczej po ok 6 godzinach mi się zrolują nawet na bazie Urban Decay

a tak na marginesie i tak za najlepszą uważam Lumene

3220g 54 cm

------------------
Stary 2011-07-17, 19:34   #268
martulasia
Przyczajenie

Baza pod podkład.

Witam! Poszukuję jakieś bazy pod podkład najlepiej gdyby była bezbarwna żeby fajnie wyrównała kolor skóry i wgl. najlepiej gdyby kosztowała około nie więcej niż 30zł. Szukam i nic takiego znaleść nie mogę. A i żeby nie zapychała porów to najważniejsze! Twarz jest młodziutka ale trzeba ją jakoś wyrównać .

Jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość.
martulasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 21:51   #269
agniecha4791
Zadomowienie

Dot.: Baza pod podkład.

Cytat:
Napisane przez martulasia Pokaż wiadomość
Witam! Poszukuję jakieś bazy pod podkład najlepiej gdyby była bezbarwna żeby fajnie wyrównała kolor skóry i wgl. najlepiej gdyby kosztowała około nie więcej niż 30zł. Szukam i nic takiego znaleść nie mogę. A i żeby nie zapychała porów to najważniejsze! Twarz jest młodziutka ale trzeba ją jakoś wyrównać .

Jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość.
U góry masz zakładkę Kosmetyk Wszech Czasów tam znajdziesz opinie o prawie każdym kosmetyku, który znajduje się na rynku:
http://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=77
Stary 2011-07-18, 00:00   #270
dillingerine
Zadomowienie

Dot.: Baza pod podkład.

Cytat:
Napisane przez martulasia Pokaż wiadomość
najlepiej gdyby była bezbarwna żeby fajnie wyrównała kolor skóry i wgl.
Aha.

Silikonowa z Eveline, dostępna w Rossach.
dillingerine jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
baza, baza ingrid, baza na zaczerwienienia, baza pod makijaż, baza pod podkład, baza silikonowa, cera naczynkowa, jaką bazę wybrać, kaszmir, krem, matująca, podkład, rozszerzone pory, skóra, sucha, tłusta skóra

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości