DIOR - kolorówka cz.II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-14, 01:30   #271
króliczek
Zakorzenienie

Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Szalona

Właśnie, te purple to tylko fioletem mnie uwiodły
A Shimmerek to ten o którym myślisz Ja też bym chciałbym różowy ewentualnie. Z tego co czytałam, to one podobno bardzo delikatne są.
Podwójny róż też niby interesujący. Nie mogę się doczekać, aż sama wszystko pomacam
hihi, ja jutro idę po shimmerek głównie i dior addict 557
a co z cieniami to zobaczę i dam znać o shimmerku
króliczek jest offline  
Stary 2010-01-14, 10:24   #272
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shineeee Pokaż wiadomość
Kobietki poszłam dzisiaj do Sephory i oczywiście nie mogłam się powstrzymać żeby czegoś nie kupić...i wzięłam Dior Serum de Rouge nr 640 to o które wcześniej gdzieś tam pytała RedShine,CUDOWNE jest, kolor delikatny,ale widoczny,rozprowadza się mmmmm... naprawdę polecam, nie lubię ogólnie szminek,ale ta jest wyjątkowa,zawsze denerwuje mnie jak wieje wiatr a mam rozpuszczone długie włosy i kleją mi się do błyszczykawięc postawiłam dzisiaj na serum i strzał w 10!!!!
Oglądałam też lakiery, jak tylko zobaczyłam nr 189 Porcelaine Porcelain to odrazu wiedziałam że bez niego się stamtąd nie ruszam,pani musiała przeglądać cała szufladę z lakierami i na szczęście był, dziś nie zdążyłam nim pomalować paznokci bo nie dawno wróciłam,ale jutro postaram się wstawić zdjęcia jak to na mnie wygląda
Załącznik 2784034 Załącznik 2784035

Gratuluję zakupów
i bardzo proszę o zdjęcie szminki choć na ręce, czaje sie na ten kolor a nie mam gdzie sprawdzić. lakierek tez chętnie bym zobaczyła na pazurku zważywszy na fakt że jestem zakochana w kokosku piękny kolor, trwały mam go od poniedziałku na paznokciach, wszystko robię w domu i nic nie odpryskuje, nic nie ścirea i ten piękny blask niezmienny od poniedziałku. na prawdę polecam, kupiłam bo ktoś tu mamił pięknymi paznokciami i wklejał nowe i nowe zdjęcia ale teraz dziekuję temu kusicielowi lakiery świetne jakościowo.
Desti to dla Ciebie: roza::r oza:

Desti Mystic Smokys 004 piekne, też chcę je mieć.
hola ola jest offline  
Stary 2010-01-14, 11:01   #273
desti
Zakorzenienie

Shineeee gratuluje zakopow ... ja te szminki ogoladama ale zadnego koloru dla mnie nie bylo... i ja jednak nieszminkowa jestem ... lakierek tez chetnie obejrze na pazurkach ...

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
jestem zakochana w kokosku piękny kolor, trwały mam go od poniedziałku na paznokciach, wszystko robię w domu i nic nie odpryskuje, nic nie ścirea i ten piękny blask niezmienny od poniedziałku. na prawdę polecam, kupiłam bo ktoś tu mamił pięknymi paznokciami i wklejał nowe i nowe zdjęcia ale teraz dziekuję temu kusicielowi lakiery świetne jakościowo.

Desti Mystic Smokys 004 piekne, też chcę je mieć.
hie hie... ciesze sie, ze Ci sie podoba... a mowilam, ze sa trwale ... i sliczne do tego ...

a piateczki ... ehhhh... siedzie i sie gapie na te zdjecie...
desti jest offline  
Stary 2010-01-14, 11:13   #274
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Shineeee gratuluje zakopow ... ja te szminki ogoladama ale zadnego koloru dla mnie nie bylo... i ja jednak nieszminkowa jestem ... lakierek tez chetnie obejrze na pazurkach ...

hie hie... ciesze sie, ze Ci sie podoba... a mowilam, ze sa trwale ... i sliczne do tego ...

a piateczki ... ehhhh... siedzie i sie gapie na te zdjecie...

Sa piękne
hola ola jest offline  
Stary 2010-01-14, 13:16   #275
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
hihi, ja jutro idę po shimmerek głównie i dior addict 557
a co z cieniami to zobaczę i dam znać o shimmerku
Addict 557....Ja też się na niego czaję, dlaczego mi przypominasz...

No i czekam już niecierpliwie na wiadomości

Cytat:
Gratuluję zakupów
i bardzo proszę o zdjęcie szminki choć na ręce, czaje sie na ten kolor a nie mam gdzie sprawdzić. lakierek tez chętnie bym zobaczyła na pazurku zważywszy na fakt że jestem zakochana w kokosku piękny kolor, trwały mam go od poniedziałku na paznokciach, wszystko robię w domu i nic nie odpryskuje, nic nie ścirea i ten piękny blask niezmienny od poniedziałku. na prawdę polecam, kupiłam bo ktoś tu mamił pięknymi paznokciami i wklejał nowe i nowe zdjęcia ale teraz dziekuję temu kusicielowi lakiery świetne jakościowo.
Polowałyśmy na kokoska wcześniej, to teraz na szminkę 640 Fajnie, że jesteś tak zadowolona z lakieru! Ja chyba na skrzydłach dzisiaj polecę na pocztę W sumie zdałoby się, bo zaspy nadal niesamowite...
RedShine jest offline  
Stary 2010-01-14, 14:29   #276
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shineeee Pokaż wiadomość
Kobietki poszłam dzisiaj do Sephory i oczywiście nie mogłam się powstrzymać żeby czegoś nie kupić...i wzięłam Dior Serum de Rouge nr 640 to o które wcześniej gdzieś tam pytała RedShine,CUDOWNE jest, kolor delikatny,ale widoczny,rozprowadza się mmmmm... naprawdę polecam, nie lubię ogólnie szminek,ale ta jest wyjątkowa,zawsze denerwuje mnie jak wieje wiatr a mam rozpuszczone długie włosy i kleją mi się do błyszczykawięc postawiłam dzisiaj na serum i strzał w 10!!!!
Oglądałam też lakiery, jak tylko zobaczyłam nr 189 Porcelaine Porcelain to odrazu wiedziałam że bez niego się stamtąd nie ruszam,pani musiała przeglądać cała szufladę z lakierami i na szczęście był, dziś nie zdążyłam nim pomalować paznokci bo nie dawno wróciłam,ale jutro postaram się wstawić zdjęcia jak to na mnie wygląda
Załącznik 2784034 Załącznik 2784035

Tez mam lakier w tym odcieniu i pomadke - oba produkty rewelacyjne
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline  
Stary 2010-01-14, 17:24   #277
RedShine
Zakorzenienie

Odebrałam dzisiaj lakier Coconut
Jestem baaaaardzo zadowolona. Świetnie się rozprowadza, 2 warstwy dają piękny mleczny odcień i schnie błyskawicznie. Cudo

Desti -
RedShine jest offline  
Stary 2010-01-14, 17:28   #278
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Bylam dzis po raz kolejny w Kaufhoff przyjrzec sie temu diorowi wiosennemu ... i sie w sumie zalamalam. Dam Coquette szanse na oku, ale podejrzewam ze na 90% pojdzie w swiat. O ile ja ktos w ogole bedzie chcial

Cienie Diora sa (wg mnie) w ogole nie napigmentowane. Jedyne co robia to blyszcza. Nawet te matow(sz)e
UrbanWarrior jest offline  
Stary 2010-01-14, 17:31   #279
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Bylam dzis po raz kolejny w Kaufhoff przyjrzec sie temu diorowi wiosennemu ... i sie w sumie zalamalam. Dam Coquette szanse na oku, ale podejrzewam ze na 90% pojdzie w swiat. O ile ja ktos w ogole bedzie chcial

Cienie Diora sa (wg mnie) w ogole nie napigmentowane. Jedyne co robia to blyszcza. Nawet te matow(sz)e
A dla mnie z kolei te matowe są bardzo dobrze napigmentowane Ale jasne Iridescenty faktycznie, wszystkie wyglądają prawie identycznie
RedShine jest offline  
Stary 2010-01-14, 17:34   #280
magtru
Rozeznanie

Ja co prawda nie mam coconutka, ale z mojego też jestem zadowolona...jakis mleczny będzie lada chwila w wiosennej kolekcji, to sobie sprawię
magtru jest offline  
Stary 2010-01-14, 17:36   #281
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Przyszły moje Smoky Crystal i Pearly Crystal
To teraz mogę czekać spokojnie na wiosenną kolekcję

Na razie testowałam tylko na dłoni i owszem, jasne są podobne i w sumie najchętniej zrobiłabym z tych 10 kolorków jakąs jedną paletkę, hehe.
Stary 2010-01-14, 17:43   #282
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość

Na razie testowałam tylko na dłoni i owszem, jasne są podobne i w sumie najchętniej zrobiłabym z tych 10 kolorków jakąs jedną paletkę, hehe.

Gratuluję zakupu. poproszę o kolorki na ręce
hola ola jest offline  
Stary 2010-01-14, 17:52   #283
desti
Zakorzenienie

Cytat:

tez dzis macalam wiosenna kolekcje ... no coz... cienie pomacalam tylko te ktore kupilas... o ile w opakowaniu wyglada swietnie... to faktycznie jest niemrawa ... kolorki na rece slabe... troche blink blink... ale w innych paletkach juz takie mam i ti przynajmniej porzadnie napigmentowane ...

roz tez nie moj kolor ... jakos mi w brzoskwinie wpadal... albo moze to swiatlo w Dougim...

te rozswietlacze tez nie zachwycily... testowalam ten rozowy... daje taki jakis jasny perlowy polysk... ale to juz shimmery sa lepsze ...

Kupilam baze pod makijaz , Lip polish 004... ktory w rzeczywistosci jest mlecznym jasnym rozem ... i jasny lakier do pazurkow

Gothic_Daisy gratulacje ... fajny zakup ...

RedShine ciesze sie, ze Ci sie podoba ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-01-14 o 17:53
desti jest offline  
Stary 2010-01-14, 17:56   #284
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
tez dzis macalam wiosenna kolekcje ... no coz... cienie pomacalam tylko te ktore kupilas... o ile w opakowaniu wyglada swietnie... to faktycznie jest niemrawa ... kolorki na rece slabe... troche blink blink... ale w innych paletkach juz takie mam i ti przynajmniej porzadnie napigmentowane ...

roz tez nie moj kolor ... jakos mi w brzoskwinie wpadal... albo moze to swiatlo w Dougim...

te rozswietlacze tez nie zachwycily... testowalam ten rozowy... daje taki jakis jasny perlowy polysk... ale to juz shimmery sa lepsze ...

Kupilam baze pod makijaz , Lip polish 004... ktory w rzeczywistosci jest mlecznym jasnym rozem ... i jasny lakier do pazurkow

Ale zaszalalas Ja sie dzis wysmarowalam rozem Clinique od Ciebie i ... Jestem mega szczesliwa
Stary 2010-01-14, 17:56   #285
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

Liczę na zdjęcie nawych skarbów, których gratuluję
hola ola jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:01   #286
desti
Zakorzenienie

Cytat:

Ale zaszalalas Ja sie dzis wysmarowalam rozem Clinique od Ciebie i ... Jestem mega szczesliwa
to ja tez jestem szczesliwa, ze pasuje ... no troszczeke zaszalalam ... maz mial juz spiecie w oczach bo chwile wczesniej wyludzilam torebke w Fossilu ... i jak mnie widzi jak ciagne do perfumerii to najchetniej by mnie ogluszyl i przetransportowal dalej ... bo ja potem stoje wiecznosc przy witrynach i dumam...

Cytat:
Liczę na zdjęcie nawych skarbów, których gratuluję
dziekuje ... zdjecia beda... bede kusic nowym lakierem ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-01-14 o 18:02
desti jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:09   #287
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
to ja tez jestem szczesliwa, ze pasuje ... no troszczeke zaszalalam ... maz mial juz spiecie w oczach bo chwile wczesniej wyludzilam torebke w Fossilu ... i jak mnie widzi jak ciagne do perfumerii to najchetniej by mnie ogluszyl i przetransportowal dalej ... bo ja potem stoje wiecznosc przy witrynach i dumam...
Moj TZ , gdy spacerujemy i pojawia sie jakas Sephora na horyzoncie, automatycznie rozglada sie za Starbucksem Siada sobie, kupuje kawe i czyta gazete. A ja mam swiety spokoj

A tak swoja droga - fajny ten Twoj malz. Chodzi na poczte dobrowolnie, bez turbodoladowania, licytuje Ci kosmetyki na ebayu, kupuje torebki ... gratuluje swietnego wyboru
Stary 2010-01-14, 18:10   #288
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość

Dokładnie! Zwłaszcza ten fiolet środkowy z jasnej paletki dodałabym do smoky zamiast tego różu dziwnego....

Cytat:

Lip Polish w kolorze mlecznego różu
Coconut podoba się bardzo i już mi się marzą kolejne kolory Teraz będę testować jego wytrzymałość
RedShine jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:13   #289
desti
Zakorzenienie

Cytat:
A tak swoja droga - fajny ten Twoj malz. Chodzi na poczte dobrowolnie, bez turbodoladowania, licytuje Ci kosmetyki na ebayu, kupuje torebki ... gratuluje swietnego wyboru
z internetu go mam ... tzn. poznalismy sie na onetowskim czacie ... czasami uparty jak osiol, szczegolnie jak chodzi o cos do zalatwienia (czyli typowy facet ) ... ale faktycznie na moje rozne manie patrzy z poblazeniem i sie nie czepia ... ogolnie jest bardzo kochany ...
desti jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:17   #290
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

dziekuje ... zdjecia beda... bede kusic nowym lakierem ...
Lakierem do paznokcie i do ust. z Twojego opisu wydaje się być w idealnym i pożądanym przez mnie kolorze a że mam 02 więc żeby mu nie było przykro kupię mu braciszka 04
hola ola jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:29   #291
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:
z internetu go mam ... tzn. poznalismy sie na onetowskim czacie ... czasami uparty jak osiol, szczegolnie jak chodzi o cos do zalatwienia (czyli typowy facet ) ... ale faktycznie na moje rozne manie patrzy z poblazeniem i sie nie czepia ... ogolnie jest bardzo kochany ...
akurat ... na onecie na pewno z ebaya go masz

wysłałam munlajty, powinnaś mieć w ciągu kilku dni
króliczek jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:39   #292
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Lakierem do paznokcie i do ust. z Twojego opisu wydaje się być w idealnym i pożądanym przez mnie kolorze a że mam 02 więc żeby mu nie było przykro kupię mu braciszka 04
zaraz wstawie zdjecia... dla porownania z 001 i 002 ... na tych zdjeciach w necie wygladal srednio ale w rzeczywistosci jest cudny ...

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
akurat ... na onecie na pewno z ebaya go masz

wysłałam munlajty, powinnaś mieć w ciągu kilku dni
Kicajku 8 lat temu to o ebayu nikt nie slyszal ...

dziekuje ... i czekam ...
desti jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:56   #293
magtru
Rozeznanie

Oj, a ja czekam z niecierpliwością na fotki nowego lakieru, w wykonaniu Desti to dzieło sztuk i pokuszenie ( jak zwykle), są już w Douglasie?
magtru jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:09   #294
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
zaraz wstawie zdjecia... dla porownania z 001 i 002 ... na tych zdjeciach w necie wygladal srednio ale w rzeczywistosci jest cudny ...

Kicajku 8 lat temu to o ebayu nikt nie slyszal ...

dziekuje ... i czekam ...
Czekam, czekam juz widzę Twoje piękne zdjęcia
hola ola jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:19   #295
*majka*
Zakorzenienie

Cytat:
tez dzis macalam wiosenna kolekcje

.
Ja sie chyba nie doczekam,tez kcem pomacac Latalam dzis po perfumeriach i nigdzie nie ma

Gratuluje zakupow Czekam na foteczki
Stary 2010-01-14, 20:02   #296
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Oj, a ja czekam z niecierpliwością na fotki nowego lakieru, w wykonaniu Desti to dzieło sztuk i pokuszenie ( jak zwykle), są już w Douglasie?
u mnie w Douglasie sa ...

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Ja sie chyba nie doczekam,tez kcem pomacac Latalam dzis po perfumeriach i nigdzie nie ma

Gratuluje zakupow Czekam na foteczki
Maju u mnie jest w Douglasie, Kaufhofie i Müllerze... wiec w sumie wszedzie... tzn. bylam w Nürnbergu... nie wiem jak np. w Regensburgu... bo oni tacy troche do tylu sa... czasami ...
desti jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:08   #297
*majka*
Zakorzenienie

Cytat:
Maju u mnie jest w Douglasie, Kaufhofie i Müllerze... wiec w sumie wszedzie... tzn. bylam w Nürnbergu... nie wiem jak np. w Regensburgu... bo oni tacy troche do tylu sa... czasami ...
To,ze u mnie nie ma,to sie nie dziwie,ale zeby Düsseldorf byl tak do tylu...
Stary 2010-01-14, 20:19   #298
shineeee
Raczkowanie

a w PL kolekcja będzie od 01.02.2010
shineeee jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:21   #299
króliczek
Zakorzenienie

u mnie dzisiaj też nie było, bo nikomu się nie chciało przynieść z dołu, więc jutro znów będę musiała się przejść. pfffffffffffrrrrrrrt
króliczek jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:31   #300
lilypad
BAN stały

Zgłasza się kolejna fanka Diora Moimi must have są Shimmery, podwójne i paskowane róże (Tropical Orchid, Exotic Roses i Spicy Desert ), błyszczyki Rouge Creme de Gloss i DiorKiss, i lakiery do paznokci Każdej nowej kolekcji wyczekuję z niecierpliwością i szybszym biciem serca
lilypad jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości