DIOR - kolorówka cz.II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-27, 21:58   #3361
kamelya
Zadomowienie

Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Desti, szczel swatche a może się udana oczętach?

mam ten sam problem ze "zjadaniem" kolorów. Obiecałam Corii Pink Idol na oczach i zdjęcia wyszły mi do bani, czyli nie do publikacji...
kamelya jest offline  
Stary 2010-04-27, 22:04   #3362
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje a jak sie wymiesza te kolorki ?? ...
a to już jutro może, padła mi bateria w kompakcie i nim doładuję to trochę minie. Poza tym może jutro będzie słońce, to efekt drobinek będzie widocznie lepszy

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość

mam ten sam problem ze "zjadaniem" kolorów. Obiecałam Corii Pink Idol na oczach i zdjęcia wyszły mi do bani, czyli nie do publikacji...
He he, no bo właśnie coś mi zaczęło świtać w głowie, że ktoś, coś mi obiecał

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Corii tego pasiaka ze zniżką kupiłam, do poprawek używam też na podkład
Desti ja nie mieszam, bo sie brudzii i to brzydko wygląda
Doris w porównaniu z innymi to ciężka, ja Inglotowych pedzelków nie lubię takie drapaki
No to tak jak ja, ze zniżką fajnie, że chociaż wkłady można kupić taniej
No widziałam pomieszane kolorami testery - paskudnie to wyglądało

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 096 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-04-27, 22:12   #3363
kamelya
Zadomowienie

Corii, ja pamiętam o obiecanych fotkach, ale umiejętnosci cosik brak
kamelya jest offline  
Stary 2010-04-27, 22:13   #3364
desti
Zakorzenienie

Cytat:

juz pare razy probowal maz zrobic zdjecia na oczetach ... ale niestety pewnie nie to swiatlo... i ja pewnie za delikatnie maluje... do publikacji to sie nie nadaje... a sama sobie nie potrafie zrobic zdjecia lustrzanka ...

ale swatacha jutro machne ...

Nielot ... Ty lepiej rob zdjecia tym Twoim skarbom bo ja czekam ... z tym nie mieszaniem mnie rozbawilas ...
desti jest offline  
Stary 2010-04-27, 22:15   #3365
pingwin2
Zakorzenienie

ja nie lubie upapranych kosmetyków
i dlatego jak nie jestem pewna, ze coś mi pasje to nie miziam żeby na wymianę dać nowe

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2010-04-27, 22:26   #3366
doris144
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

Nielot ... Ty lepiej rob zdjecia tym Twoim skarbom bo ja czekam ... z tym nie mieszaniem mnie rozbawilas ...
Tu się musze zgodzic z koleżanką Nielotem. wymieszany biszkopcik jest nieatrakcyjny. Zresztą chyba byloby cięzko go wypieszac, bo ma duze paski. Lepiej wyglada, jak sie po kolei nakłada
doris144 jest offline  
Stary 2010-04-27, 22:27   #3367
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii, ja pamiętam o obiecanych fotkach, ale umiejętnosci cosik brak
Ja jak robię zdjęcia umalowanych oczów, to kilka w różnym świetle, a potem wybieram te, które najlepiej odzwierciadlają rzeczywistość, chociaż żadne w 100%

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 096 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-04-27, 22:44   #3368
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do mnie zawitał kompakt Diorskin Nude (ten trójkolorowy). Miodzio on Ci jest
Mowilam, mowilam! On jest rewelacyjny jako samodzielny podklad, ja nie nakladam pod niego nic i mam buzie matowa caly dzien, a wyglada jakby nic na niej nie bylo

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Tu się musze zgodzic z koleżanką Nielotem. wymieszany biszkopcik jest nieatrakcyjny. Zresztą chyba byloby cięzko go wypieszac, bo ma duze paski. Lepiej wyglada, jak sie po kolei nakłada
Zgadzam sie. Tez stosuje kolory osobno - najciemniejszy pieknie rzezbi policzki. (nr 32).
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline  
Stary 2010-04-27, 23:06   #3369
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mowilam, mowilam! On jest rewelacyjny jako samodzielny podklad, ja nie nakladam pod niego nic i mam buzie matowa caly dzien, a wyglada jakby nic na niej nie bylo

Zgadzam sie. Tez stosuje kolory osobno - najciemniejszy pieknie rzezbi policzki. (nr 32).
No to widzę, ze dobrze wybrałam Numer 32 to chyba najbardziej powszechny w wyborze
Musze wypróbować przy okazji na samą buzię bez podkładu. Np z bazą rozświetlającą tylko

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 09:37   #3370
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Do mnie zawitał kompakt Diorskin Nude (ten trójkolorowy). Miodzio on Ci jest
A jednak go kupiłaś . Bardzo rozświetla czy tylko tak w pudełku wygląda? I jak długo Twoja skóra bez poprawek wytrzymuje po nałożeniu go?
Stary 2010-04-28, 10:05   #3371
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
A jednak go kupiłaś . Bardzo rozświetla czy tylko tak w pudełku wygląda? I jak długo Twoja skóra bez poprawek wytrzymuje po nałożeniu go?
Esterek
Pani w perfumerii mi go poleciła, wypacykowała mnie nim i stało sie : wyjść bez niego nie mogłam
On nie rozświetla jakoś bardzo, raczej pięknię modeluje buzię i wygląda się tak jakoś ładniej
Jak wczoraj nałożyła mi go po południu, to do północy nic się nie świeciło. Dalsze testy będa w najbliższych dniach

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 10:28   #3372
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Esterek
Pani w perfumerii mi go poleciła, wypacykowała mnie nim i stało sie : wyjść bez niego nie mogłam
On nie rozświetla jakoś bardzo, raczej pięknię modeluje buzię i wygląda się tak jakoś ładniej
Jak wczoraj nałożyła mi go po południu, to do północy nic się nie świeciło. Dalsze testy będa w najbliższych dniach
A no to super . Dla mnie to świetna wiadomośc .
Ja się na niego napalałam od samego początku, ale przeszło mi jak go pomacałam i konsultantka w dodatku nie polecała go cerom mieszanym bo zbyt rozświetlajacy i może podkreślac skłonnośc do błyszczenia. Ale skoro tak, to muszę go sobie na ryjka połozyc i wtedy zdecydowac .
Stary 2010-04-28, 10:38   #3373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A no to super . Dla mnie to świetna wiadomośc .
Ja się na niego napalałam od samego początku, ale przeszło mi jak go pomacałam i konsultantka w dodatku nie polecała go cerom mieszanym bo zbyt rozświetlajacy i może podkreślac skłonnośc do błyszczenia. Ale skoro tak, to muszę go sobie na ryjka połozyc i wtedy zdecydowac .
Esterku, że się tak brzydko wyrażę - pani konsultantka jest Gooopia Ja się nauczyłam ich nijak nie słuchać (oprócz jednej), bo szkoda nerwów. Anyway, ja mam mieszaną cerę i wszystko co aplikowałam do tej pory po jakims czasie mi się lekko zaczynało świecić i trzeba było poprawkę,a ten kompakt nie!!! Jak cały dzień wytrzyma, to chyba pójdę sobie wkład na zapas kupić
I ja naprawdę nie widziałam, żeby mi się cokolwiek świeciło po aplikacji tego Nude... miałam po prostu ładnie ujednoliconą buzię, która nabrała kolorków. Podobno w słońcu widać delikatne drobinki, ale tego już nie sprawdzałam.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-04-28 o 10:40
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 10:42   #3374
p4w
Zakorzenienie

Corii, niedługo wybywam z moim dzieciem na spacer - zajdziemy też do pobliskiego CH do Sephory - każę im przeszukiwać szuflady

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-04-28, 10:47   #3375
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Corii, niedługo wybywam z moim dzieciem na spacer - zajdziemy też do pobliskiego CH do Sephory - każę im przeszukiwać szuflady
Wybacz p4w ten atak głupawki, ale wyobraziłąm sobie jak stawiasz personel na nogi w celu dokładnego przeszukania szuflad
Kochana nie daj się proszę zbyć niczym, powiedz, ze już miałas takie przypadki, ze Pani mówiła, ze nie ma a okazywało się, ze jest. Niech poszukają, to w końcu ich praca
Ja wczoraj widziałam i Kokietkę i Peral Glow w Dougim. Więc są jeszcze.
I daj znać, jak efekty, życze owocnego szukania

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-04-28 o 10:48
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 10:52   #3376
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Wybacz p4w ten atak głupawki, ale wyobraziłąm sobie jak stawiasz personel na nogi w celu dokładnego przeszukania szuflad
Kochana nie daj się proszę zbyć niczym, powiedz, ze już miałas takie przypadki, ze Pani mówiła, ze nie ma a okazywało się, ze jest. Niech poszukają, to w końcu ich praca
wejdę i powiem tak - nie wyjdę dopóki nie znajdziecie kokietki

w razie problemów sama zanurzę się w otchłań szufladową za Twoim przykładem

dam znać oczywiście, ale pewnie tylko do jednej Sephory dziś dojdę z wózkiem, bo do reszty za daleko

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:00   #3377
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

dam znać oczywiście, ale pewnie tylko do jednej Sephory dziś dojdę z wózkiem, bo do reszty za daleko
O tak, ostro od razu od wejścia

Generalnie to klientkom nie wolno zaglądac w szuflady, raz pani mnie opitoliła za to że grzebię, a ja jej odpysklowałam, że czekam już ponad kwadrans i nie moge si doczekac, aż ktoś mnie obsłuży, to robię to sama

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:04   #3378
p4w
Zakorzenienie

Cytat:

Generalnie to klientkom nie wolno zaglądac w szuflady, raz pani mnie opitoliła za to że grzebię, a ja jej odpysklowałam, że czekam już ponad kwadrans i nie moge si doczekac, aż ktoś mnie obsłuży, to robię to sama

myślę, ze dam radę
pod warunkiem, ze wózek przejdzie mi przez bramki
a jak nie to będę wydawać dyspozycje spoza Sephory

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:06   #3379
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Oj tak, potwierdzam, mnie też się zdarzyło ze konsultantka mówiła ze produktu brak, a gdy poprosiłam żeby przeszukała szufladę, nagle produkt był .
A kokietkę też widziałam, więc jeszcze są .

Cytat:

Owocnych łowów .

Laski, gdzie trzymacie swoje kosmetyki? Bo mój kufer już pęka w szwach i czas na przeprowadzkę, tylko nie za bardzo wiem gdzie przenieśc kosmetyki .
Kolejnego kufra nie chcę kupowac, bo wielkie to i zagraca komodę . Myślałam o wiklinowych koszykach z Ikei, wstawianych do szuflady...ale nie jestem przekonana..
Macie jakieś pomysły?
Stary 2010-04-28, 11:09   #3380
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
myślę, ze dam radę
pod warunkiem, ze wózek przejdzie mi przez bramki
a jak nie to będę wydawać dyspozycje spoza Sephory
Twarda z Ciebie sztuka

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Laski, gdzie trzymacie swoje kosmetyki? Bo mój kufer już pęka w szwach i czas na przeprowadzkę, tylko nie za bardzo wiem gdzie przenieśc kosmetyki .
Kolejnego kufra nie chcę kupowac, bo wielkie to i zagraca komodę . Myślałam o wiklinowych koszykach z Ikei, wstawianych do szuflady...ale nie jestem przekonana..
Macie jakieś pomysły?
Ja trzymam w garderobie - mam taka szafę przesuwaną w sypialni na wieszaki u góry a na dole jest półka i ja tam mam wszystkie perfumy i precjoza kolorówkowe mają ciemno, chłodno i sucho - warunki idealne

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:09   #3381
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:

szczerze mówiąc, to nigdzie nie jest napisane, że w szuflady zaglądać nie można, jednemu sępowi się dostało jak próbowała mnie opier***, bo ja nie lubię takiego nonsensu i tak jej się dostało, że chyba zmalazła o 10 cm
bo ogólnie w seph. jak tylko chcesz się rozejrzeć, to krążą za Tobą 3 sępy i ochrona ( bo ja jednak wyglądam na 12 lat, jak się ubiorę w codziennie ciuchy), a jak coś już chcę, to oczywiście nigdy nikogo nie ma.
ogólnie nienawidzę sephory.
króliczek jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:14   #3382
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc, to nigdzie nie jest napisane, że w szuflady zaglądać nie można, jednemu sępowi się dostało jak próbowała mnie opier***, bo ja nie lubię takiego nonsensu i tak jej się dostało, że chyba zmalazła o 10 cm
bo ogólnie w seph. jak tylko chcesz się rozejrzeć, to krążą za Tobą 3 sępy i ochrona ( bo ja jednak wyglądam na 12 lat, jak się ubiorę w codziennie ciuchy), a jak coś już chcę, to oczywiście nigdy nikogo nie ma.
ogólnie nienawidzę sephory.
Owszem nie jest, ale zdarzyło się parę razy, że babka mnie upomniała, ale jak pisałam Ester, odszczeknęłam jej wtedy - mnie to nijak nie zniechęca i szperam po ich szufladach.
Ochrona już do dawna nie zwraca na mnie uwagi w okolicznych perfumeriach, bo zna mnie jak swoją kieszeń z racji częstych wizyt

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:19   #3383
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:
Owszem nie jest, ale zdarzyło się parę razy, że babka mnie upomniała, ale jak pisałam Ester, odszczeknęłam jej wtedy - mnie to nijak nie zniechęca i szperam po ich szufladach.
Ochrona już do dawna nie zwraca na mnie uwagi w okolicznych perfumeriach, bo zna mnie jak swoją kieszeń z racji częstych wizyt
ja w sephorach jestem od święta, z wiadomego powodu.
i ogólnie nie zdarzyło się tak, żeby mnie tak nie zirytowali. nie cierpię i już.
króliczek jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:23   #3384
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Oj tak, potwierdzam, mnie też się zdarzyło ze konsultantka mówiła ze produktu brak, a gdy poprosiłam żeby przeszukała szufladę, nagle produkt był .
A kokietkę też widziałam, więc jeszcze są .

Owocnych łowów .

Macie jakieś pomysły?
dzięki
ja trzymam w wiklinowych zamykanych koszyczkach - osobny na cienie, osobny na róze i rozświetlacze i osobny na podkłady
perfumy, sypańce i meteory mam w wiklinowej wlizeczce

Cytat:
Twarda z Ciebie sztuka

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Ja trzymam w garderobie - mam taka szafę przesuwaną w sypialni na wieszaki u góry a na dole jest półka i ja tam mam wszystkie perfumy i precjoza kolorówkowe mają ciemno, chłodno i sucho - warunki idealne
nie twarda tylko zdesperowana

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:24   #3385
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja w sephorach jestem od święta, z wiadomego powodu.
i ogólnie nie zdarzyło się tak, żeby mnie tak nie zirytowali. nie cierpię i już.
Jedyne czego nie cierpię w perfumeriach to tych babek - jedne głupsze od drugiej, a jak się pytasz o jakieś kolekcje które mają dopiero być, to na bank odpowiedza "my nie dostałysmy żadnej informacji" ...jezu no, to po cholerę tam siedza ?? Bo ich kompetencja tez pozostawiają sporo do życzenia.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
nie twarda tylko zdesperowana
Zdesperowna - znaczy niebezpieczna i lepiej wtedy nie zadzierac

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:28   #3386
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Jedyne czego nie cierpię w perfumeriach to tych babek - jedne głupsze od drugiej, a jak się pytasz o jakieś kolekcje które mają dopiero być, to na bank odpowiedza "my nie dostałysmy żadnej informacji" ...jezu no, to po cholerę tam siedza ?? Bo ich kompetencja tez pozostawiają sporo do życzenia.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Zdesperowna - znaczy niebezpieczna i lepiej wtedy nie zadzierac
ja zawsze jak szukam kogoś do pomocy to słyszę - ja nie z tego działu jestem i nie wiem, zawołam koleżankę
koleżanka przychodzi po dłuższej chwili, ja znów to samo nawijam, a ona cos tam powie - ja jej, ze to nie prawda - a ona przepraszam zawołam koleżankę
więc zwykle jak ktos podchodzi i pyta w czym pomóc - ja z usmiechem odpowiadam - dziękuję poradzę sobie sama

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:35   #3387
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
ja zawsze jak szukam kogoś do pomocy to słyszę - ja nie z tego działu jestem i nie wiem, zawołam koleżankę
koleżanka przychodzi po dłuższej chwili, ja znów to samo nawijam, a ona cos tam powie - ja jej, ze to nie prawda - a ona przepraszam zawołam koleżankę
więc zwykle jak ktos podchodzi i pyta w czym pomóc - ja z usmiechem odpowiadam - dziękuję poradzę sobie sama
Dlatego ja nie wiem, co te panie tam robią i za co im płaca

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:40   #3388
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego ja nie wiem, co te panie tam robią i za co im płaca
ja myślę, że traktują tą pracę zwyczajnie bez namaszczenia (jak my kosmetyki traktujemy) i wiedzą tylko mniej więcej, a nie szperają w necie nowości, zapowiedzi itd...

ale ostatnio wybierałam perfumy na prezent i psikałam sobie po papierkach, a potem oczywiście nie wiedziałam co jest co i nic już nie czułam , a Pani wąchała i wszystko mi podpisała a nie wiedziała przecież czym psikałam

niezła była

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:45   #3389
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
ja myślę, że traktują tą pracę zwyczajnie bez namaszczenia (jak my kosmetyki traktujemy) i wiedzą tylko mniej więcej, a nie szperają w necie nowości, zapowiedzi itd...
Zawsze mi sie wydawało, ze jak ktoś pracuje w S. albo w D gdzie są markowe kosmetyki, to laikiem być nie może, a tym bardziej powinni miec informacje na bieżąco nt nowosci, ale pare wizyt w tychże przybytkach przybytkach zweryfikowało mi te poglądy.
A co do perfum, ja kiedyś jedną przetestowałam na tę okolicznosc spryskałam kilka blotterków i potem pomieszałam i się jej pytam który jest który, bo mnie się pomieszały. Nie bez namyslu odpowiedziała, ale czy to sie akurat zgadzało, to ja juz nie wiem
Poza tym praca to praca, albo się jest kompetentnym albo nie ma co w tej branzy szukać.
Co by to było, gdyby mnie ludzie w pracy pytali się w mailach o to i owo, a ja bym i odpowiadała "a zawołam kolege", albo"a ja nie wiem, nie zajmuje sie tym".

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-04-28 o 11:48
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-28, 12:04   #3390
króliczek
Zakorzenienie

my wiemy o kosmetykach więcej niż te wszystkie specjalisty z S. i D.

a w ogóle to wściekła jestem... mój Typowy Żółw nie wysłał paczki do Wizażanki i ją przede mną schował. Ile on ma lat, jak się pytam...

no i oczywiście, zamówiłam najnowszego Muglera, a dostałam co innego i sprzedająca upiera się, że nie wymieni, bo najnowszego już nie ma. kiepski dzień ;(
króliczek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości