DIOR - kolorówka cz.II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-22, 20:19   #2011
sine.ira
Zakorzenienie

Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
O wiosennej to już się nie pamięta
Boże, ja w sobotę wlazłam do Marionnaud bo dostałam cynk, że właśnie wszedł nowy katalog u nich - w sensie, na nowy sezon. Wzięłam więc sobie jeden, czytam - a tam napisane wiosna 2010. Jakież było moje osłupienie, bo byłam przekonana, ze to na lato już wydali bo przecież wszystko co mnie interesowało z wiosennych kolekcji od dawna mam kupione i już latem żyję od dłuższego czasu
Mamy tutaj chyba zbyt szybkie tempo
Stary 2010-03-22, 20:23   #2012
lilypad
BAN stały

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no nie , bo byłaby zbyt brązowa a tak to widzę że jak nic musisz kupić obie
A wżyciu nie kupie obu, no way Nie kupię żadnej, bo bym się tylko denerwowała patrząc na te morelkowe cieplaki
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Boże, ja w sobotę wlazłam do Marionnaud bo dostałam cynk, że właśnie wszedł nowy katalog u nich - w sensie, na nowy sezon. Wzięłam więc sobie jeden, czytam - a tam napisane wiosna 2010. Jakież było moje osłupienie, bo byłam przekonana, ze to na lato już wydali bo przecież wszystko co mnie interesowało z wiosennych kolekcji od dawna mam kupione i już latem żyję od dłuższego czasu
Mamy tutaj chyba zbyt szybkie tempo
W końcu dopiero wiosna od wczoraj, to i tak rzucili katalog przed nadejściem wiosny

Serio, ja już zdążyłam zapomnieć co było rzucone w wiosennych kolekcjach
lilypad jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:27   #2013
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
W końcu dopiero wiosna od wczoraj, to i tak rzucili katalog przed nadejściem wiosny
No właśnie

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:

Serio, ja już zdążyłam zapomnieć co było rzucone w wiosennych kolekcjach
Ja już sobie przypomniałam z katalogu Marionnaud
Stary 2010-03-22, 20:29   #2014
moniq_c
Zakorzenienie

[QUOTE=lilypad;18067059]A wżyciu nie kupie obu, no way Nie kupię żadnej, bo bym się tylko denerwowała patrząc na te morelkowe cieplaki

/QUOTE]

mam dla Ciebie plan genialny Musisz znaleźć sobie wspólniczkę, której będą się podobały tylko te kolory których Ty nie chcesz, i sobie wydłubiecie i się wymienicie i stworzycie swoje paletki idealne
Uwierz mi, da się w mojej kokietce jak ją przytaszczyłam do domu , to WSZYSTKIE kolory w kasetce latały!!! tzn nie wypadały na zewnątrz, ale ewidentnie miały luz i pewnie by wypadły. A że nie chciało mi się wracać z nią do sklepu (daleko) to podważyłam pęsetką, wydłubałam, i poprzyklejałam od nowa na super glue
moniq_c jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:33   #2015
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No
O wiosennej gadalysmy w styczniu, wiec juz nam sie powoli znudzila jako temat do rozmow
...
desti jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:34   #2016
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
no corii, musisz zacząć robić notatki żeby nadążyć za tymi pisarczykami, bo dziewczyny tu smarują bez opamiętania po parę stron dziennie
diorowe lato to te tutaj morele : http://www.temptalia.com/dior-addict...or-summer-2010
na szczęście nie dla mnie uffff

PS. Corii, właśnie wyczytałam na KWC że zachwalasz podkład sisleya na który mam przeogromną potrzebę po przetestowaniu paru próbek i jestem juz ugotowana, będzie mój mam pytanie tylko jaką Ty masz cerę? Bo ja mam raczej tłustą, nada się na dłuższą metę??? Bo efekt podoba mi się przeogromnie!!!!!
Już powoli nadążam i się wprawiam Jeszcze chwila a będę na bieżąco
No zachwalam podkład Sisley'a, chociaż dzisiaj miałam zweryfikować tą recenzję, bo jednak po kilkunastu godzinach, zaczyna mi się świecić na strefie "T" Ale ja testowałam sporo i jeszcze nic na mnie nie wytrzymało w stanie nienaruszonym.
Cerę mam mieszaną, z tendencją raz do suchej, a raz do tłustej - w zależności od pory roku
Do tłustej może być problem - tak mi się wydaje.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:36   #2017
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
...
No co, nieprawde powiedzialam?

Pamietam jeszcze to podniecenie z jakim na poczatku stycznia, niedlugo po nowym roku, pierwszy raz kliknelam na linka do look of the day wykonany Pearl Glow i jak mnie strasznie z nog skosilo, to co ujrzalam (czyli te azjo-oczka i cholernie niewyregulowane brwi). Od tamtej pory mi sie skutecznie Pearl Glow odechcialo

Stare dzieje. Teraz niech nas azjatka letnimi postraszy

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:37   #2018
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
w mojej kokietce jak ją przytaszczyłam do domu , to WSZYSTKIE kolory w kasetce latały!!! tzn nie wypadały na zewnątrz, ale ewidentnie miały luz i pewnie by wypadły. A że nie chciało mi się wracać z nią do sklepu (daleko) to podważyłam pęsetką, wydłubałam, i poprzyklejałam od nowa na super glue
Moniq, miałam podobnie ze smokami - jeden kolorek prawie wyleciał, a reszta się ruszała, ale jednak nie chciało mi się jechać z powrotem do sklepu. Tym bardziej, że wepchnęłam je głębiej i się trzymają

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:39   #2019
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No co, nieprawde powiedzialam?
sama prawde... dlatego mnie to tak rozbawilo ...
desti jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:39   #2020
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moniq, miałam podobnie ze smokami - jeden kolorek prawie wyleciał, a reszta się ruszała, ale jednak nie chciało mi się jechać z powrotem do sklepu. Tym bardziej, że wepchnęłam je głębiej i się trzymają
mi ostatnio rozpadł się shimmer i meteorkowe wieczko, to podziałałam sobie super glue
króliczek jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:43   #2021
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Właśnie oblookołam sobie nowości letnie u Diora i powiem, że na szczęście żadne morele i brązy w cieniach mnie nie ruszają - za ciepłe dla mnie, ufff.
Za to poszłam po południu do Sephory drugi raz, zrobiłam aferę, za poranne potraktowanie z buta i inna, milsza pani obiecała mi ściagnąć skądś Pearl Glow i zadzwonić, jak już je będzie miała

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:51   #2022
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Już powoli nadążam i się wprawiam Jeszcze chwila a będę na bieżąco
No zachwalam podkład Sisley'a, chociaż dzisiaj miałam zweryfikować tą recenzję, bo jednak po kilkunastu godzinach, zaczyna mi się świecić na strefie "T" Ale ja testowałam sporo i jeszcze nic na mnie nie wytrzymało w stanie nienaruszonym.
Cerę mam mieszaną, z tendencją raz do suchej, a raz do tłustej - w zależności od pory roku
Do tłustej może być problem - tak mi się wydaje.
no ale na chłopski rozum to chyba tylko jakbym się cementem zabetonowała na stałe to bym się nie świeciła?? Po jakimś czasie to chyba naturalne jest i po każdym pudrze się człowiek świeci i nie ma co wybrzydzać? No weź mi go z głowy nie wybijaj bo zakochałam się jak w żadnym innym jeszcze 1 raz w życiu pudrować się po podkładzie nie chciałam!!!!! Ja!!!!!! co się pudruję zawsze i wszędzie!!!!!!

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mi ostatnio rozpadł się shimmer i meteorkowe wieczko, to podziałałam sobie super glue
hm, czyli że co? Dior ostatnio fuszerkę odwala??? Że to nie tylko moja ostatnia w sklepie kokietka,więc może cośtam, ale że i w innych im się to zdarzyło? Bo ja się na nich trochę obraziłam za te luźne cienie, nie powiem
moniq_c jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:53   #2023
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:
hm, czyli że co? Dior ostatnio fuszerkę odwala??? Że to nie tylko moja ostatnia w sklepie kokietka,więc może cośtam, ale że i w innych im się to zdarzyło? Bo ja się na nich trochę obraziłam za te luźne cienie, nie powiem
czy ja wiem... ja miałam tylko problem z 1 rzeczą, a mam pełno diorków, więc zrzucam na wypadek przy pracy poza tym super glue się sprawdził, więc irytacja mi prędko minęła
króliczek jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:55   #2024
lilypad
BAN stały

Cytat:
no ale na chłopski rozum to chyba tylko jakbym się cementem zabetonowała na stałe to bym się nie świeciła?? Po jakimś czasie to chyba naturalne jest i po każdym pudrze się człowiek świeci i nie ma co wybrzydzać?
Ja świecę się tylko po jednym podkładzie, szczęśliwym zwycięzcą jest Nude Diora w płynie. Normalnie jak wysmarowana olejem

Cała reszta, od niskiej, przez średnią do wysokiej półki - na mnie trwają w stanie idealnym (a teraz mam tak ładną cerę, że stosuję prochy i wyglądam mniamniuśnie ).
lilypad jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:56   #2025
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
no ale na chłopski rozum to chyba tylko jakbym się cementem zabetonowała na stałe to bym się nie świeciła?? Po jakimś czasie to chyba naturalne jest i po każdym pudrze się człowiek świeci i nie ma co wybrzydzać? No weź mi go z głowy nie wybijaj bo zakochałam się jak w żadnym innym jeszcze 1 raz w życiu pudrować się po podkładzie nie chciałam!!!!! Ja!!!!!! co się pudruję zawsze i wszędzie!!!!!!
Pani w perfumerii mi powiedziała, że na mieszanej i tłustej cerze, żaden podkład nie wytrzyma calutki dzień bez świecenia się choćby najmniejszego. Dlatego po to są pudry, żeby odświeżyć make -up w ciągu dnia, coby się nie świecił, jak choinka elektryczna
Ja akuratnie jestem na fazie testów Diorskin Nude
Ale, też się świeci - szybciej niż Sisley.
Kochana, ja Ci nic z głowy wybijać nie chcę, bo ja całkiem niedawno przechodziłam identiko zachwyty nad Sisley, jak Ty teraz
Uważam, że jest naprawdę super
Ja nigdy nie używałam naraz podkładu i pudru - chciałam dopiero zacząć, stąd podejście do Diorskina
Aktualnie nie mam Sisley u siebie za jasny jednak miałam kolorek i wymieniłam się z pewną Wizażanką, teraz czekam, aż przyjdzie do mnie ciemniejszy.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-03-22 o 20:59
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:58   #2026
moniq_c
Zakorzenienie

mi jeszcze nie minęła, bo przy tym dłubaniu dziabnęłam parę razy po cieniu niechcący i to mi się nie podobało jeszcze bardziej
moniq_c jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:01   #2027
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:
mi jeszcze nie minęła, bo przy tym dłubaniu dziabnęłam parę razy po cieniu niechcący i to mi się nie podobało jeszcze bardziej
aaa bo ja nie musiałam dziubać niczym, bo mi cały wkład shimmerkowy wypadł
króliczek jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:01   #2028
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Pani w perfumerii mi powiedziała, że na żadnej buzi, żaden podkład nie wytrzyma calutki dzień bez świecenia się choćby najmniejszego. Dlatego po to są pudry, żeby odświeżyć make -up w ciągu dnia, coby się nie świecił, jak choinka elektryczna
Ja akuratnie jestem na fazie testów Diorskin Nude
Ale, też się świeci - szybciej niż Sisley.
Kochana, ja Ci nic z głowy wybijać nie chcę, bo ja całkiem niedawno przechodziłam identiko zachwyty nad Sisley, jak Ty teraz
Uważam, że jest naprawdę super
Ja nigdy nie używałam naraz podkładu i pudru - chciałam dopiero zacząć, stąd podejście do Diorskina
Aktualnie nie mam Sisley u siebie za jasny jednak miałam kolorek i wymieniłam się z pewną Wizażanką, teraz czekam, aż przyjdzie do mnie ciemniejszy.
NO! I tak do mnie mów bo ja już mam cały szatański plan że jak wlezę na bezcłówkę to bez niego nie wychodzę!!! Zamieszkam na lotnisku normalnie jak go nigdzie nie znajdę, i już to jest dla mnie właśnie pierwszy podkład po którym nie chcę się pudrować, do tej pory to był dla mnie można powiedzieć obowiązek
moniq_c jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:02   #2029
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Ja to niedługo bankrutem zostanę

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-03-22 o 21:03
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:05   #2030
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
aaa bo ja nie musiałam dziubać niczym, bo mi cały wkład shimmerkowy wypadł
no to kurka co? Trzeba im może do tego Diora zapas super gluta wysłać żeby od razu porządnie robili , a nie takie partactwo. U mnie to było czymś takim rzadkim przyklejone, jakby rozpuszczony przezroczysty zel, ciągnął się jak guma do żucia i dlatego wolałam profilaktycznie wydłubać i zapobiec nieszczęściu
moniq_c jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:10   #2031
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny a czy ktoras z Was posiada paletke z zamierzchłych czasów z letniej kolekcji z TAMTEGO sezonu? Zdaje sie ze nazywala sie Sketch Pink czy jakos tak? Jesli tak, to jak wrazenia? Mocne są te róze?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:14   #2032
moniq_c
Zakorzenienie

ja tam się z różowymi nie lubię więc nie mam
moniq_c jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:15   #2033
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A zapomniałam się pochwalić, nabyłam sobie Lip Polish w kolorze Patel Pink

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:18   #2034
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ktoras z Was posiada paletke z zamierzchłych czasów z letniej kolekcji z TAMTEGO sezonu? Zdaje sie ze nazywala sie Sketch Pink czy jakos tak? Jesli tak, to jak wrazenia? Mocne są te róze?
z tamtego sezonu czyli z 2009? masz na myśli tą? http://2.bp.blogspot.com/_REn7L01ICU...0/IMG_3798.jpg
króliczek jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:19   #2035
lilypad
BAN stały

Cytat:
A zapomniałam się pochwalić, nabyłam sobie Lip Polish w kolorze Patel Pink
O boże polish. Co ja wczoraj przechodziłam Normalnie miałam żałobę narodową, bo myślałam, że zgubiłam mojego polisza W sobotę lekko straciłam świadomość na imprezie, w niedzielę się budzę i pam, ni ma go (polisza, of kors). Nawrzeszczałam na TŻa, bo pamiętałam, że kazałam mu pilnować moich rzeczy a on odwalił fuszerę I byłam bardzo, bardzo, bardzo zła.
A co się dzisaj rano okazało? Że polisz mi wypadł z torebki w samochodzie I żałoba się skończyła

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-03-22 o 21:20
lilypad jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:22   #2036
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
O boże polish. Co ja wczoraj przechodziłam Normalnie miałam żałobę narodową, bo myślałam, że zgubiłam mojego polisza W sobotę lekko straciłam świadomość na imprezie, w niedzielę się budzę i pam, ni ma go (polisza, of kors). Nawrzeszczałam na TŻa, bo pamiętałam, że kazałam mu pilnować moich rzeczy a on odwalił fuszerę I byłam bardzo, bardzo, bardzo zła.
A co się dzisaj rano okazało? Że polisz mi wypadł z torebki w samochodzie I żałoba się skończyła
Cóż, najwyżej byś kupiła nowego a w jakim masz kolorku polisza?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:23   #2037
Agatau88
Zakorzenienie

To jak ktoras ma te pinki niech sie chwali, proszę

tak króliczku ta

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-03-22 o 21:25
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:33   #2038
moniq_c
Zakorzenienie

o bożesztymój jak mawiała ciocia stasia, ależ one różowe!!!
moniq_c jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:38   #2039
lilypad
BAN stały

Cytat:
Cóż, najwyżej byś kupiła nowego a w jakim masz kolorku polisza?
002
Nie wiem, czy bym kupiła - TŻ ma za tydzień urodziny i muszę z kasy wyskoczyć
lilypad jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:55   #2040
moniq_c
Zakorzenienie

no to akurat okazja w sam raz, żeby i sobie malutki prezencik nabyć żeby Ci smutno nie było że tylko on prezenty dostaje
mój kuzyn kiedyś tak robił i skutkowało - przy okazji komunii jego siostry on też dostał prezenty bo wcześniej ryczał że wszyscy goście tylko jej coś dają
moniq_c jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości