DIOR - kolorówka cz.II - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 17:08   #2821
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a mi dzisiaj pani diorowa powiedziała, że 970 niczym się nie różnią od starych no ciekawe

ja w końcu wyszłam z niczym(pomijając bronzer Guerlaina i róż BB), nic mnie nie zachwyciło

w kolorystyce sie niczym nie roznia, ale to jakby nowy naklad, nowe wydanie w ulepszonej technologii....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:12   #2822
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Króliczku, może ten? On się nazywa Pink Sugar..
si

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
w kolorystyce sie niczym nie roznia, ale to jakby nowy naklad, nowe wydanie w ulepszonej technologii....
Viki - ja to wiem, Ty to wiesz, ale diorkowe panie nie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:16   #2823
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
si
Z nieba mi spadasz , bo ogladałam go tylko w necie na razie.
Mogłabym tak na szybko o swatcha na rączce prosic ?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:20   #2824
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
si

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------


Viki - ja to wiem, Ty to wiesz, ale diorkowe panie nie
krolik, to czekam na Twoj nowy watek, skoro odwyk juz zakonczony
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:24   #2825
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Z nieba mi spadasz , bo ogladałam go tylko w necie na razie.
Mogłabym tak na szybko o swatcha na rączce prosic ?
jutro cyknę i wkleję na wątek bobbi brown, mam rozładowaną baterię w aparacie

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
krolik, to czekam na Twoj nowy watek, skoro odwyk juz zakonczony
wkrótce

tylko czekam jeszcze na trzy diorkowe paletki i wtedy będę decydować
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:30   #2826
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No taka prawda
Redi, kupiłaś te róże chanela, do których Ci linki podesłałam?
No tak, i teraz będę o nich myśleć.... A jestem o krok od kliknięcia nowych, ulepszonych Stylish Move...

A różyk Chanela sobie też kliknęłam, wczoraj! W końcu będę miała Rose Dust
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:38   #2827
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jutro cyknę i wkleję na wątek bobbi brown, mam rozładowaną baterię w aparacie
Ok, nie ma pośpiechu . Z góry dzięki .

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No tak, i teraz będę o nich myśleć.... A jestem o krok od kliknięcia nowych, ulepszonych Stylish Move...

A różyk Chanela sobie też kliknęłam, wczoraj! W końcu będę miała Rose Dust
Ojj za mną też Stylish Move chodzą .
Redi ja też czekam na mój Rose Dust i w ogóle znów w różomanię wpadłam, bo czaję się jeszcze na róż MACA i spodobał mi się róż BB ( jutro Króliś wklei swatcha tego różu o którym ja myślę ) i jeszcze jakiś chanelek by się przydał, no i ciągle macam tego guerlaina, którego Ty masz, wczoraj babka w S mnie nim malowała .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 17:49   #2828
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ojj za mną też Stylish Move chodzą .
Redi ja też czekam na mój Rose Dust i w ogóle znów w różomanię wpadłam, bo czaję się jeszcze na róż MACA i spodobał mi się róż BB ( jutro Króliś wklei swatcha tego różu o którym ja myślę ) i jeszcze jakiś chanelek by się przydał, no i ciągle macam tego guerlaina, którego Ty masz, wczoraj babka w S mnie nim malowała .
Oj, za mną już długo te cienie chodzą. Odpuściłam Smoki chyba na dobre (bo jedynie ten fiolet mnie urzekł, reszta jest wtórna bardzo) i chyba ostatecznie kupię sobie jedynkę fioletową A SM wyglądają mi na takie, gdzie będę używać wszystkich kolorów, no i takich mi brakuje w kuferku

Widzę, że idziemy w tym samym kierunku kolorystycznym Rose Dust to będzie mój pierwszy Chanelowy róż i jestem go bardzo ciekawa, bo odcieni na liście mam mnóstwo. Kusi mnie jeszcze róż Clarinsa i na BB czy Maca to wolę już nie spoglądać A jak Ci się widzi ten Guerlain po makijażu? Widoczny był wystarczająco?



Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-13 o 17:51
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:50   #2829
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Corii to skoro masz nowa to moglabys sprawdzic na opakowaniu, badz tej smiesznej instrukcji, czy w nazwie jest iridescent? Bylabym zobowiazana
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:53   #2830
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jutro cyknę i wkleję na wątek bobbi brown, mam rozładowaną baterię w aparacie

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------


wkrótce

tylko czekam jeszcze na trzy diorkowe paletki i wtedy będę decydować

a co ciekawego zakupilas z kategorii diorkowych paletek?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:57   #2831
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Oj, za mną już długo te cienie chodzą. Odpuściłam Smoki chyba na dobre (bo jedynie ten fiolet mnie urzekł, reszta jest wtórna bardzo) i chyba ostatecznie kupię sobie jedynkę fioletową A SM wyglądają mi na takie, gdzie będę używać wszystkich kolorów, no i takich mi brakuje w kuferku

Widzę, że idziemy w tym samym kierunku kolorystycznym Rose Dust to będzie mój pierwszy Chanelowy róż i jestem go bardzo ciekawa, bo odcieni na liście mam mnóstwo. Kusi mnie jeszcze róż Clarinsa i na BB czy Maca to wolę już nie spoglądać A jak Ci się widzi ten Guerlain po makijażu? Widoczny był wystarczająco?
No ja już mam Tea Rose chanel i jestem nim zauroczona, daje bardzo naturalny efekt rumieńca. No i krzywdy sobie nim nie można zrobic. Z racji że jest twardy to używam twardego skośnego pędzla do różu, dziś próbowałam dużym miękkim, to musiałam się nieźle namachac żeby efekt był widoczny . No i maże się nim od kiedy go mam a ubytku żadnego nie widac .
A z Clarinsa jaki kolorek? Może 20 - Rose ?
Co do Guerlaina, to efekt był baardzo delikatny, nie żebym lubiła miec bardzo mocno podkreślone poliki, ale tu naprawdę mało co widziałam. Może wina w pędzlu, bo był użyty duży, bardzo miękki. Pewnie przy twardym pędzlu efekt byłby bardziej widoczny . No i to co mi się nie podoba, to że przy nabieraniu różu, on się bardzo pyli . Wszystko inne na tak zdecydowanie .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 18:07   #2832
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No ja już mam Tea Rose chanel i jestem nim zauroczona, daje bardzo naturalny efekt rumieńca. No i krzywdy sobie nim nie można zrobic. Z racji że jest twardy to używam twardego skośnego pędzla do różu, dziś próbowałam dużym miękkim, to musiałam się nieźle namachac żeby efekt był widoczny . No i maże się nim od kiedy go mam a ubytku żadnego nie widac .
A z Clarinsa jaki kolorek? Może 20 - Rose ?
Co do Guerlaina, to efekt był baardzo delikatny, nie żebym lubiła miec bardzo mocno podkreślone poliki, ale tu naprawdę mało co widziałam. Może wina w pędzlu, bo był użyty duży, bardzo miękki. Pewnie przy twardym pędzlu efekt byłby bardziej widoczny . No i to co mi się nie podoba, to że przy nabieraniu różu, on się bardzo pyli . Wszystko inne na tak zdecydowanie .
Tea Rose mam kolejny na liście Póżniej Narcisse i Caprice i ewentualnie Rose Petale... A z Clarinsa chcę właśnie#20 Rose Co do Guerlain to może faktycznie wina w pędzlu, albo mialaś pomieszane wszytskie 4 kolory. Ja tego jasnego nie używam do mieszania z pozostałymi, bo rozjasnia dość mocno. Daję go tylko na szczyty kości policzkowych i wtedy efekt jest
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:16   #2833
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Tea Rose mam kolejny na liście Póżniej Narcisse i Caprice i ewentualnie Rose Petale... A z Clarinsa chcę właśnie#20 Rose Co do Guerlain to może faktycznie wina w pędzlu, albo mialaś pomieszane wszytskie 4 kolory. Ja tego jasnego nie używam do mieszania z pozostałymi, bo rozjasnia dość mocno. Daję go tylko na szczyty kości policzkowych i wtedy efekt jest
Redi, ja Narcisse sobie odpuściłam, ale Caprice i Rose Petale (może, bo bardzo drobinkowy) chętnie bym posiadła . Clarins bardzo fajny, ma fajną zbitą strukturę, taką jak lubię i efekt można stopniowac. Chociaż jasny nie jest i już 1 warstwa z powodzeniem wystarczy .
Rzeczywiście miałam pomieszane wszystkie kolory przy nakładaniu Guerlaina, a Ty mi zdradziłaś dobry patent . Tylko nie wiem czy się cieszyc czy płakac bo teraz już na pewno go kupię, tylko co ja zrobię z tyloma różami .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:44   #2834
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Oj, za mną już długo te cienie chodzą. Odpuściłam Smoki chyba na dobre (bo jedynie ten fiolet mnie urzekł, reszta jest wtórna bardzo) i chyba ostatecznie kupię sobie jedynkę fioletową A SM wyglądają mi na takie, gdzie będę używać wszystkich kolorów, no i takich mi brakuje w kuferku

Widzę, że idziemy w tym samym kierunku kolorystycznym Rose Dust to będzie mój pierwszy Chanelowy róż i jestem go bardzo ciekawa, bo odcieni na liście mam mnóstwo. Kusi mnie jeszcze róż Clarinsa i na BB czy Maca to wolę już nie spoglądać A jak Ci się widzi ten Guerlain po makijażu? Widoczny był wystarczająco?


Redi skoro Ty smoki odpuszczasz to ja tez a pomyśleć że kilkanaście dni temu tak sie na nie napalałyśmymnie tez najbardziej tam kusił fiolet i kupię tak jak Ci pisałam macana próbę.
Chanel Rose Dust jest piekny gratujeszyn Słonko ja ma Orchid rose i wczoraj kupiłam sobie rózyk helenki cudny fotka w zbiorach...




Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No ja już mam Tea Rose chanel i jestem nim zauroczona, daje bardzo naturalny efekt rumieńca. No i krzywdy sobie nim nie można zrobic. Z racji że jest twardy to używam twardego skośnego pędzla do różu, dziś próbowałam dużym miękkim, to musiałam się nieźle namachac żeby efekt był widoczny . No i maże się nim od kiedy go mam a ubytku żadnego nie widac .
A z Clarinsa jaki kolorek? Może 20 - Rose ?
Co do Guerlaina, to efekt był baardzo delikatny, nie żebym lubiła miec bardzo mocno podkreślone poliki, ale tu naprawdę mało co widziałam. Może wina w pędzlu, bo był użyty duży, bardzo miękki. Pewnie przy twardym pędzlu efekt byłby bardziej widoczny . No i to co mi się nie podoba, to że przy nabieraniu różu, on się bardzo pyli . Wszystko inne na tak zdecydowanie .

Esterr daj fotkę Tea Rose on taki śliczny, następny mojej liście mnie guerlain zapycha w całej rozciąglości więc udaje że ta firma nie istnieje


Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Redi, ja Narcisse sobie odpuściłam, ale Caprice i Rose Petale (może, bo bardzo drobinkowy) chętnie bym posiadła . Clarins bardzo fajny, ma fajną zbitą strukturę, taką jak lubię i efekt można stopniowac. Chociaż jasny nie jest i już 1 warstwa z powodzeniem wystarczy .
Rzeczywiście miałam pomieszane wszystkie kolory przy nakładaniu Guerlaina, a Ty mi zdradziłaś dobry patent . Tylko nie wiem czy się cieszyc czy płakac bo teraz już na pewno go kupię, tylko co ja zrobię z tyloma różami .
Słonka Narcisse jesy mega jasny dla maksymalnie bladolicych, Rose Petale jak dla mnie za bardzo blink vlink - którego ostatnio ja

Clarinski tez fajny ale najfajniejszy mój helenkowy...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:52   #2835
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

skoro mowa o Stylist Moove... mam fiolety Night Butterfly i chciałam kupić jeszcze jedną paletkę i nie wiem czy wziąć właśnie SM - tu fiolety się pokrywają czy Petal Shine poradźcie coś
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:53   #2836
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Esterr daj fotkę Tea Rose on taki śliczny, następny mojej liście mnie guerlain zapycha w całej rozciąglości więc udaje że ta firma nie istnieje

Słonka Narcisse jesy mega jasny dla maksymalnie bladolicych, Rose Petale jak dla mnie za bardzo blink vlink - którego ostatnio ja
Clarinski tez fajny ale najfajniejszy mój helenkowy...
Fotkę mogę zrobic jutro przy dziennym świetle, nie chcę robic z lampą bo przekłamie kolor . Jest w mojej aktualizacji, więc możesz zajrzec na "nasze zbiory" .
Narcisse sobie darowałam, dla mnie za jasny. Rose Petale kolor fajny, ale drobinek dużo, więc się zastanawiam .
Twoja helenka śliczna, fakt

A żeby nie było tak wielkiego OT to wklejam dzisiejsze zdobycze
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:56   #2837
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
a co ciekawego zakupilas z kategorii diorkowych paletek?
aa doszły mi Tropical Light, Earth Reflection i Secret Charm z wymianek, poza tym jeszcze Twilight i Moonlight ( Desti, Lilypad )
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:04   #2838
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
aa doszły mi Tropical Light, Earth Reflection i Secret Charm z wymianek, poza tym jeszcze Twilight i Moonlight ( Desti, Lilypad )
Aaaa, 5 nowych paletek
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:07   #2839
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
aa doszły mi Tropical Light, Earth Reflection i Secret Charm z wymianek, poza tym jeszcze Twilight i Moonlight ( Desti, Lilypad )
wow ciekawa jestem Twoich opinii

na temat Tropical light, Secret charm i Moonlight....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 19:13   #2840
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Aaaa, 5 nowych paletek

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
wow ciekawa jestem Twoich opinii

na temat Tropical light, Secret charm i Moonlight....
Munlajty powinnam mieć chyba w czwartek Tropicale są dosyć przeciętne, a Secretów jeszcze dobrze nie wymęczyłam
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:23   #2841
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Fotkę mogę zrobic jutro przy dziennym świetle, nie chcę robic z lampą bo przekłamie kolor . Jest w mojej aktualizacji, więc możesz zajrzec na "nasze zbiory" .
Narcisse sobie darowałam, dla mnie za jasny. Rose Petale kolor fajny, ale drobinek dużo, więc się zastanawiam .
Twoja helenka śliczna, fakt

A żeby nie było tak wielkiego OT to wklejam dzisiejsze zdobycze
Esterr sie nie pali poczekam na foto, moja karta musi odzipnąć po wczorajszych zakupach Rose Petale- te drobinki mnie odpychają bo raz że blink blink a dwa to zapychanie - panicznie sie boje, bo buźke ma wreszcie gładziutka bez niespodzianek a korektor nakladam tylko na sińce pod oczami


Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
aa doszły mi Tropical Light, Earth Reflection i Secret Charm z wymianek, poza tym jeszcze Twilight i Moonlight ( Desti, Lilypad )
Królisiu gratulejszyn zakupów Moonów i ER wprawdzie sie pozbyłam ale może Ty będziesz zadowolona
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:26   #2842
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Królisiu gratulejszyn zakupów Moonów i ER wprawdzie sie pozbyłam ale może Ty będziesz zadowolona
wiem, że się munów pozbyłaś serce mi złamałaś

ER lecą do mnie od Desti, bo ja w sumie brązów nie mam

a Ty to chyba nie przepadasz za serią irridescent, co? bo ja uwielbiam
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:47   #2843
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wiem, że się munów pozbyłaś serce mi złamałaś

ER lecą do mnie od Desti, bo ja w sumie brązów nie mam

a Ty to chyba nie przepadasz za serią irridescent, co? bo ja uwielbiam
Wybacz Królisiu niech Ci ER dobrze służą

ja za blink blink jak kupowałam ER byłam na tak, teraz mi sie odwidziało
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:56   #2844
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Wybacz Królisiu niech Ci ER dobrze służą

ja za blink blink jak kupowałam ER byłam na tak, teraz mi sie odwidziało
wybaczone bo i tak będę mieć munki, to co mam przeżywać

a ja ciągle jestem na blink blink i chyba nigdy mi nie przejdzie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:01   #2845
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
skoro mowa o Stylist Moove... mam fiolety Night Butterfly i chciałam kupić jeszcze jedną paletkę i nie wiem czy wziąć właśnie SM - tu fiolety się pokrywają czy Petal Shine poradźcie coś
czy ktoś mi pomoże
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:07   #2846
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

P4w ja bym nie wiedziala ktore wybrac ... bo obie paletki sa zupelnie rozne... ale skoro masz motyle to moze faktycznie 809... chociaz reszta kolorow w 970 jest inna jak w motylach...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:13   #2847
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

wybor zalezy od preferencji klientki

ja tam nie wybralabym petal shine bo:

wszystko kolorki sa w jasniejszej tonacji i wszystkie opalizujace i brakuje mi ciemnego kolorka do linera - dla mnie to wymog numer 1.

i wydaje mi sie ze petal shine pasuje do duzych oczu i/lub ciemnej np. brazowej tenczowki - delikatne fiolety super przy takich wygladaja....

a jak ktos ma srednio duze oczka i niebieskie to bardziej sklanialabym sie do stylish moive...

no ale to juz sa moje prywatne upodobania....zalezy kto co lubi...

Desti, jestes genialna z tymi swatchami...! od razu widac o co chodzi!!!!!
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:18   #2848
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
Desti, jestes genialna z tymi swatchami...! od razu widac o co chodzi!!!!!
...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:34   #2849
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
P4w ja bym nie wiedziala ktore wybrac ... bo obie paletki sa zupelnie rozne... ale skoro masz motyle to moze faktycznie 809... chociaz reszta kolorow w 970 jest inna jak w motylach...
Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
wybor zalezy od preferencji klientki

ja tam nie wybralabym petal shine bo:

wszystko kolorki sa w jasniejszej tonacji i wszystkie opalizujace i brakuje mi ciemnego kolorka do linera - dla mnie to wymog numer 1.

i wydaje mi sie ze petal shine pasuje do duzych oczu i/lub ciemnej np. brazowej tenczowki - delikatne fiolety super przy takich wygladaja....

a jak ktos ma srednio duze oczka i niebieskie to bardziej sklanialabym sie do stylish moive...

no ale to juz sa moje prywatne upodobania....zalezy kto co lubi...

Desti, jestes genialna z tymi swatchami...! od razu widac o co chodzi!!!!!
preferencje są takie ze chce obie
dziekuję Desti
swatche oblukałam już wieeele razy i nadal nic nie wiem

po swatchach chyba wolę Stylist Move, ale ten powtórzony kolor mówi, zebym wzieła Pelat Shine
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:34   #2850
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Mówisz, masz , nr 267
Esterr dasz fotkę mazidełka na ustach lub na dłoni
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.