Farba rudy, blond, br您 - pomocy! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-01-10, 13:23   #1
CzarownicaWu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Farba rudy, blond, br您 - pomocy!

Hej dziewczyny
Wrobi豉m si w straszny problem z w這sami. Nawet nie pr鏏uj si z tym podpi望 pod inny w徠ek, bo "napa熥a豉m" sobie tak na g這wie, 瞠 nawet nie wiem, ja mia豉bym opisa sw鎩 problem 瞠by co na ten temat znale潭 w wyszukiwarce ;((
Porad嬈ie co.
Mam w這sy bardzo kr鏒kie (ok.3-4cm). Mia豉m naturalny kolor ciemny mysi blond, w這sy wypiel璕nowane, mocne i zdrowe. Co mnie "szczeli這" i zafarbowa豉m sobie farb Loreal z這ty blond (ju nie pami皻am kt鏎y). Wyszed marchewkowy i taki jaki... "intensywny" nie wiem czy mnie rozumiecie? Polecia豉m do fryzjerki, kt鏎a na這篡豉 mi na to jaki blond (i faktycznie stal si troch mniej marchewkowy) a potem na ten "mniej marchewkowy" zrobi豉 mi rozja郾iaczem platynowe pasemka. Nast瘼nie po oko這 3 dniach posz豉m znowu do fryzjerki i na ten "mniej marchewkowy z pasemkami" na這篡豉m zimny popielaty blond.
W tej chwili mam na g這wie co w stylu prawie-瞠-bia貫go blondu z marchewkowymi refleksami. I w og鏊e mi ten kolor nie pasuje
Ja jestem raczej dziewczyn o naturalnym typie urody i naturalnym stylu (nie maluj si, ubieram w stylu jak to m鎩 tata okre郵a "angielska wie" ) i chocia wszyscy mi m闚i, 瞠 to co mam na g這wie wygl康a fajnie to ja po prostu nie mog. Szlag mnie trafia jak patrz do lustra.
Moje pytanie jest takie:
Czy jestem w stanie osi庵n望 naturalny look w tej chwili, w sensie mi ju jest wszystko jedno, czy mia豉bym farbowa na ciemny blond, 鈔edni br您 czy jak捷 rud mied byle tylko efekt by豚y bardziej naturalny, a nie taki "roziskrzony, ksi篹niczkowaty glamour"
Oczywi軼ie, nie ukrywam, 瞠 WOLAxBYM farbowa w domu ni u fryzjera no chyba 瞠 absolutnie odradzacie.
POMOCY!!
CzarownicaWu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-10, 16:51   #2
evelai
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Farba rudy, blond, br您 - pomocy!

hmmm nie jestem profesjonalistk ale wydaje mi si, 瞠 jedyny spos鏏 瞠by osi庵n望 w tym wypadku jaki naturalny kolor, to "pomalowa" je na co ciemniejszego w stylu: 鈔edni blond, jasny br您. Taki ciemniejszy kolor powinien przykry te rudo軼i. Wydaje mi si, 瞠 przez ja郾iejsz farb rude pasma b璠 dalej widoczne. Ale musisz sprawi sobie jak捷 dobr od篡wk do w這s闚, bo po tylu farbowaniach b璠zie z nimi kiepsko. Pozdrawiam i 篡cz powodzenia
evelai jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-10, 17:58   #3
CzarownicaWu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Echhhh, ja bym strasznie chcia豉 mie w豉郾ie ciemny blond albo jasny br您 tylko teraz pytanie czy na takim miksie kolorystycznym jaki mam w tej chwili nie wyjdzie mi jaki bo ja wiem r騜owy? Zielony? O r騜nych rzeczach mo積a w necie przeczyta :P
CzarownicaWu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-11, 15:24   #4
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Ciemna farba pokryje to, co masz teraz na g這wie Jednak w miar zmywania si farby b璠 prze鈍itywa jasne refleksy Masz kr鏒kie w這sy szybko Ci odrosn..... pomy郵 czy nie warto poczeka? Za kilka miesi璚y b璠ziesz mia豉 sw鎩 kolor
Skoro wszyscy znajomi m闚i, 瞠 kolor jest fajny to NAPEWNO tak jest
Stary 2010-01-11, 15:46   #5
lala1993
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Mam podobny problem ...
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to mysi blond. Jednaj co mnie podkusi這 w wakacje i zrobi豉m rozja郾iaczem bardzo jasne pasemka. wszyscy m闚ili mi, 瞠 pasuje mi taki kolor lecz ja po ok 2/3 miesi帷ach kiedy zobaczy豉m gigantyczne odrosty postanowi豉m zafarbowa si ca豉 na ciemny blond s康z帷, 瞠 powoli zaczn wraca do naturalnego koloru. Wysz豉 mi marchewka... Tego samego dnia na這篡豉m br您ow farb lecz by豉m ruda...
Po nie ca造m tygodniu rozja郾i豉m ca貫 w這sy na bia這 a 瞠 min窸y 3 miesi帷e od tego zdarzenia zn闚 瞠by zakry odrosty zrobi豉m wczoraj br您owe pasemka..
Mam strasznie naciapane na tej g這wie... nie wiem juz co mam robi ale nigdy wiece nie b璠 sama robi eksperyment闚 na g這wie

teraz 瞠by jako wygl康a chcia豉 bym si ca豉 zrobi na br您 ale nie mam ju si造 do tych w這s闚 i nic ju z nimi nie robie
lala1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.