Makijaż w trakcie leczenia trądziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-15, 13:27   #1
beatrise
Raczkowanie

Makijaż w trakcie leczenia trądziku

Ja aktualnie jestem w trakcie leczenia trądziku różowatego i mam pytanie odnośnie makijażu, a dokładnie podkładu.

Rano dermatolog zalecił mi smarowanie się maścią Protopic, ale moja skóra po niej strasznie się świeci i wygląda jak by w ogóle się ta maść nie wchłaniała ;/

Czy rano po posmarowaniu się maścią Protopic mogę nałożyć podkład? Czy nie zakłuci to mojego leczenia?

Czy pod podkład korygujący muszę zastosować korektor, czy już nie ma takiej potrzeby?
beatrise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:49   #2
ranka
Kici kici miau miau

Dot.: Makijaż w trakcie leczenia trądziku

zalezy to od tego w jakim stanie jest skora.
moze sprobuj matujacego pudru sypkiego, albo np. skrobi ktora matuje albo np. jakiego puderku z BU (biochemii urody) - maja tam fajne sypkie matujace puderki
ranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:02   #3
beatrise
Raczkowanie

Dot.: Makijaż w trakcie leczenia trądziku

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
zalezy to od tego w jakim stanie jest skora.
moze sprobuj matujacego pudru sypkiego, albo np. skrobi ktora matuje albo np. jakiego puderku z BU (biochemii urody) - maja tam fajne sypkie matujace puderki
jestem w trakcie leczenia i ta moja skóra nie wygląda za dobrze i właśnie dermatolod poleciła mi ten podkład korygujący Uniflance z La Roche ( podobno dobrze matuje i jakieś ma działanie leczące i nie powoduje wyprusków ) więc dla mnie idealny. Ale jak tu się posmarować jak mam tą maść na twarzy ehhh

Wczoraj posmarowałam się próbką innego podkładu, ale oczywiście nie posmarowałam się tą maścią z rana. A dzisiaj miałam wyrzuty sumienia i tylko mam nadzieje, że to nie pogorszy mojego stanu skóry.
Bo niby nie powinno się przerywać kuracji.

Na wieczór smaruję się kremem nawilżającym więc może pozamieniać sobie te kosmetyki i tą maść smarować na noc?
Ale boję się, że może dostać się do oczu bo ciężko spać całą noc i do tego się kontrolować ;/

Popatrzę na te puderki z BU

Edytowane przez beatrise
Czas edycji: 2010-01-15 o 14:03
beatrise jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości