Nowa farba-Palette color&gloss - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-23, 13:18   #91
Yenes
Rozeznanie

Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

Wielkie dzięki a długo trzymałas? Bo jakby co to potrzymam troche krócej niż zalecane

EDIT: Zapomniałam zapytać, czy kolor wyszedł raczej zimny? Ktoś gdzieś pisał że ni taki, ni taki ale może u Ciebie wyszedł wyraźniej w któraś strone?

Edytowane przez Yenes
Czas edycji: 2010-05-23 o 13:19
Yenes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 13:56   #92
Leseratte
Zadomowienie

Trzymałam tyle ile każą na opakowaniu. kolor zdecydowanie zimny.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:23   #93
shopoholic
Rozeznanie

Dziewczyny, ja już miesiąc po farbowaniu, dopiero teraz kolor zmył się całkowicie i teraz żałuję... Już miesiąc po, a włosy urosły mi tylko ok. 2 mm ! ;/ wypadają bardziej, szybciej się łamią.. oczywiscie widac to dopiero gdy kolor juz sie splukuje, bo zaraz po farbowaniu wyglądały na zdrowsze, no ale niestety . Nie kupie jej napewno ze wzgledu na to zniszczenie. Może spróbuje garnier golor&shine .
shopoholic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 20:56   #94
Ciotman
Przyczajenie

GG do Ciotman

Mam w planach zafarbować sobie włosy tą farbą (Truskawkowy Koktail), czy ktoś już ją wypróbował? Dodam, że wcześniej miałam zafarbowane Palette Color Shampoo Ciemną czekoladą (która teraz już prawie całkowicie się zmyła). Jak myślicie - wyjdzie ten kolor dość jasny? Zależy mi na widocznej czerwieni, macie jakieś inne Palettki do polecenia?
Ciotman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 22:16   #95
Leseratte
Zadomowienie

dziś znowu farbowałam mrożoną mokką i znów pełen zachwyt - ta farba to najlepsza odzywka dla moich włosów, są piękne po prostu
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 01:29   #96
Mini007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ciotman Pokaż wiadomość
Mam w planach zafarbować sobie włosy tą farbą (Truskawkowy Koktail), czy ktoś już ją wypróbował? Dodam, że wcześniej miałam zafarbowane Palette Color Shampoo Ciemną czekoladą (która teraz już prawie całkowicie się zmyła). Jak myślicie - wyjdzie ten kolor dość jasny? Zależy mi na widocznej czerwieni, macie jakieś inne Palettki do polecenia?
Ja miałam. Wszystko opisane tutaj, ogólnie polecam ten wątek i gdzieś tam są inne moje czerwienie.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=155
Pozdrawiam
Mini007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 18:07   #97
Ciotman
Przyczajenie

GG do Ciotman

dzięki, zaraz zajrzę (:
Ciotman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 18:38   #98
dorota liwia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już miesiąc po farbowaniu, dopiero teraz kolor zmył się całkowicie i teraz żałuję... Już miesiąc po, a włosy urosły mi tylko ok. 2 mm ! ;/ wypadają bardziej, szybciej się łamią.. oczywiscie widac to dopiero gdy kolor juz sie splukuje, bo zaraz po farbowaniu wyglądały na zdrowsze, no ale niestety . Nie kupie jej napewno ze wzgledu na to zniszczenie. Może spróbuje garnier golor&shine .
Wątpię, że Garnier Color&Shine będzie lepszy... Sama farbowałam w grudniu zeszłego roku i nie dość, że włosy mało rosną, wypadają, to nadal nie mogę się pozbyć tego rudawego odcienia z włosów A miałam kolor czekolada...
dorota liwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:08   #99
aanneke
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dorota liwia Pokaż wiadomość
Wątpię, że Garnier Color&Shine będzie lepszy... Sama farbowałam w grudniu zeszłego roku i nie dość, że włosy mało rosną, wypadają, to nadal nie mogę się pozbyć tego rudawego odcienia z włosów A miałam kolor czekolada...
Tak, popieram. Ja też używałam Garniera, 3 mies. temu. Włosy na początku ok, po zmyciu się szamponu wypadają i wypadają, przesuszone. Przed Garnierem używałam Castinga, ale spierał się na czerwono (a kolor czerwony nie był).
Chciałabym teraz spróbować z miodowym lub migdałowym Palette, bo kolor moich włosów jakiś taki nijaki, ale boję się, że znów nasili się wypadanie włosów. Choć z drugiej strony, przeglądając wątek, widzę, że zdecydowana większość nie skarży się na efekty uboczne malowania. Nie wiem.. Mam pytanie do osób, które malowały blondami - wychodzą dużo ciemniej (bo brązy, po Waszych opiniach, tak)?

Edytowane przez aanneke
Czas edycji: 2010-06-14 o 20:13
aanneke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 09:35   #100
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

ja kupilam wczoraj gorzka czekolade;] na poewno wychodzi ciemno ale mam nadziejej ze sie bedzie splukiwac POWOLUTKU;] farbowal ktos tym kolorkiem?? jakie efekty?
Stary 2010-06-23, 09:50   #101
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

a mam jeszcze jedno pytanie dziewczeta bo ja mam tylko jedno opakowanie goracej czekolady i teraz tak czytam ze to jedno to za malo. Mylicie ze moglabym zmieszac goraca czekolade z rozgrzewajacym imbirem. Ja sie nie znam na tych liczbach przy farbach i nie wiem jakie mozna laczyc. Prosze o pomoc goraca czekolada nr 3-65, rozgrzewajacy imbir nr 7-0 . Mozna je zmieszac? czy dzieki tem wyjdzie farbka troche jasniejsza??
Stary 2010-06-27, 18:36   #102
natrixx
Przyczajenie

Wczoraj zrobiłam sobie kolor Smakowity toffy 6-6 i powiem wam, że myślałam, że w ogóle mi nie chyciło (mam średni bląd) . Po wysuszeniu jednak było widać różnicę i powiem wam, że wcale te włosy nie są takie ciemne spodziewałam się o ton, dwa ciemniejszych. Mnie się podoba Jak któraś chce mogę foty wrzucić jak sobie zrobię wiec jak cos to pisać ;d
pzdr. i miłego farbowania ;dd
natrixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 13:22   #103
mmmiley
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez natrixx Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam sobie kolor Smakowity toffy 6-6 i powiem wam, że myślałam, że w ogóle mi nie chyciło (mam średni bląd) . Po wysuszeniu jednak było widać różnicę i powiem wam, że wcale te włosy nie są takie ciemne spodziewałam się o ton, dwa ciemniejszych. Mnie się podoba Jak któraś chce mogę foty wrzucić jak sobie zrobię wiec jak cos to pisać ;d
pzdr. i miłego farbowania ;dd
Wrzuć zdjęcia jak możesz Dzisiaj kupiłam ten sam odcień i jestem ciekawa co z tego będzie...
mmmiley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 15:42   #104
shopoholic
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mmmiley Pokaż wiadomość
Wrzuć zdjęcia jak możesz Dzisiaj kupiłam ten sam odcień i jestem ciekawa co z tego będzie...
tez chce zobaczyc foty
shopoholic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:13   #105
syndi35
Raczkowanie

Ja też! Wrzucaj !!!
syndi35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 21:06   #106
mmmiley
Rozeznanie

Zrobiłam smakowite toffee 6-6 i jest dużo ciemniejsze od tego na opakowaniu a mój naturalny kolor wcale nie jest ciemny. Są fajne, rude refleksy ale całość przytłacza. Nie jest źle ale niestety ciemniejsze!
mmmiley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 22:32   #107
natrixx
Przyczajenie

niestety jutro dopiero wrzucę bo mój aparat coś szwankuje dziś ;/
A wczoraj nie dałam rady bo na chrzcie byłam.

mmmiley pewnie dlatego mamy inne zdania bo ja dawałam ten kolorek na włosy ciemne, a ty na jasne to napewno wydają Ci się ciemniejsze. Może nie jesteś przyzwyczajona do swoich włosów jako ciemnych. Ale jak będziesz myła włosy to ładnie Ci się za jakiś czas wymyje ;]
Ja staram się już nie myć tak często głowy ( co 2 dni)
bo nie chce, żeby ten kolor się zmył ;P Spróbuje je przyzwyczaić tak co 3 dni?
ee . może się uda

Ale jak któraś ma włosy ciemne średni blond - ciemny blond to powinno być ok
Także polecam i na pewno kupię ten kolorek ponownie ;D
Stary 2010-06-30, 20:20   #108
natrixx
Przyczajenie

Cześć dzisiaj załączam zdjęcia kolorku 6-6 Smakowity Toffee .
Nie sa one odzwierciedleniem koloru bo aparat jak aparat idealnie nie pokaże (przynajmniej mój). Moim zdaniem na zdj. wyszły za ciemne.
Przynajmniej mi się wydaje bo przed chwilą patrząc na mój kolor włosów myślałam, że wgl koloru już nie mam nadal mam takie wrażenie, ale kolor jednak jest. Jakieś schizy? xd mniejsza.
Moim zdaniem kolor na pewno nie podobny do tego na opakowaniu.
Bo ciemniejszy ale mnie się podoba bardzo.
Ma ładny rudy połysk ale ciemny jest fakt.
Chociaż mi to nie przeszkadza bo spodziewałam się ciemniejszego jak już pisałam.

1 zdj . to te rejony ciemniejsze to tylko aparatem tak wyszło jakoś.
4 zdj. pod lampę nocną.
Stary 2010-07-13, 14:29   #109
dolly19
Przyczajenie

Hej
jestem tutaj nowa, czytalam caly watek na forum, ale nie udalo mi sie znalezc konkretnych odpowiedzi na moje watpliwosci. Wlasnie kupilam "farbę" o której jest tutaj mowa, kolorek 6-6 SMAKOWITY TOFEE, mam wlosy o kolorze platynowego blondu, dosyc duze 3,4 cm odrosty o naturalnym kolorze, jakim jest ciemny, mysi blond. Jutro farbuję włoski i jestem ciekawa efektu
Czy ktora z Was juz próbowała takich sztuczek ? ))
Pozdrawiam, dolly19.
dolly19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 00:29   #110
EarlGrey
Wtajemniczenie

Dzisiaj farbowałam mroźną moccą, wyszedł nieco ciemniejszy niż na opakowaniu. Ale właśnie przed chwilą przeczytałam, że to nie jest farba tylko szampon koloryzujący. Moje pytanie: czym się różni farba od szamponu koloryzującego a do tego jeszcze szamponetka? Czy szampon koloryzujący rzeczywiście schodzi po 6-8 tygodniach?
Stary 2010-07-30, 12:20   #111
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

oficjalnie powiniem sie wyplukac po 28 myciach, szamponetka to przewaznie ok 6 myc, farba trwala sie "nie wyplukuje". Jeeednak co do tej farby
to ja zafarbowalama goroca czekolada miesiac temu i kolor mi sie nie wyplukuje;/ mam ciemna łeb i nic sie nie zanosi by sie to wyplukalo....;/
Stary 2010-07-30, 13:26   #112
EarlGrey
Wtajemniczenie

ineska1986 ja mam nadzieję, że będzie się spłukiwał. Wyszedł mi ciemny, i choć nie wyglądam najgorzej, to nie jestem w stu procentach przekonana. Ja szampon kładłam na włosy, świeże, na drugi dzień zaraz po myciu, więc mam nadzieje, że włoski gorzej przyjęły kolor. A jak nie to cóż, zafarbuję, na nieco jaśniejszy, ale stopniowo, chcę dojść do średniego brązu, a ta mocca to takie trochę pod wpływem chwili. No ale jak farbowałaś miesiąc temu, to może jeszcze za wcześnie, żeby schodziła, jak często myjesz włoski?
Stary 2010-07-30, 13:44   #113
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

codziennie;/ i myje od miesiaca przeciwlupiezowym zeby to cholerstwo wyplukac;/ mowie ci masakra poprostu jakas. Ja sie zdecydowalam na ta goraca czekolade ze wzgledu ze ladny kolor na pudelku i zdaqwalam sobei sprawe ze siemny ale sw\twierdzilam - szampon to sie wyplucze- a tu niestety tak sie wzarl we wlosy ze szok;/;/;/ poprawdze na poczatku sie wyplukiwal ale nie za duzo;/ teraz wlosy mam ciemny braz;/ a ja chce jasny;/ i serce mnie boli na mysl o rozjasnianiu bo mam wlosy w miare dob\rej kondycji ale o taka kondycje walczylam 2 lata;/ i nie chce ich niszyc przez pie******** palette;/ ja jestem zalamana przez to;/
Stary 2010-07-30, 14:09   #114
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

wracam do naturalnych włosów i chciałam je ostatni raz pofarbowac, zeby jak najbardziej reszta przypominała odrost. Zrobiłam próbe na pasemku. Kolor Rozgrzewający imbir 7.0 Kolor włosów babki na opakowaniu- idealny.

Trzymałam tylko 15minut. Kolor zamiast ciemnego blondu, wyszedł bardzo ciemny brąz, miejscami aż czarne pasemko z rudym poblaskiem. Po pierwszym myciu pasemko o dziwo zrobiło się w odcieniu jasnego popielatego brązu. Włos na całej dlugosci złapał rowno, bardzo ładnie błyszczy i jest gładki. Nakładałam na włosy rozjasniane farba do bardzo jasnego popielatego blondu, naturalne ciemny blond.

Ale nie skusze się, zeby nałozyc to na całosc.
Stary 2010-07-30, 14:49   #115
EarlGrey
Wtajemniczenie

ineska1986 a farbowałaś na świeże włosy? Powiem Ci, że i tak mnie mocno pocieszyłaś, że z czekolady spłukał Ci się na brąz, ja się boję, bo mam troszkę taki grafitowy, że jak będzie schodził to zrobi się wypłowiały jak siwy, zobaczymy. Ja wiem, że ogólnie koloryzacja niszczy, ale skoro to szampon koloryzujący a nie farba, to, zaryzykuj i farbnij sie na jaśniejszy? Nie będziesz musiała czekać, aż odrosną wtedy zainwestuj w jakąś lepszą odżywkę i myślę, że nie zniszczą się aż tak bardzo.

mysia m szkoda, że ja wcześniej o tym nie pomyślałam, żeby zrobić próbkę na włosach, cóż mądry Polak po szkodzie...

Edytowane przez EarlGrey
Czas edycji: 2010-07-30 o 14:51
EarlGrey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 23:37   #116
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

ja mam teraz naszykowale loreal feria P50;] narazie nie rozjasniam chce dosjsc do koloru siersci setrera irlandzkiego ;] ale jak sie nie da rozjasnic farbami stopniowo to pomysle nad tym;] tym bardziej ze ja co miesiac farbuje wlosy bo nie umeim patrzec na odroty;]
Stary 2010-08-05, 23:26   #117
delicious90
Przyczajenie

Witam dziewczyny
Szamponetke 6-6 Smakowity Toffee mam w domu od jakichś 2 miesięcy. kolor na opakowaniu bardzo mi sie spodobał wiec pod wplywem chwili kupiłam ją. przed pomalowaniem wlosow hamuje mnie jedno... mialam pomalowane wlosy na kolor ciemny brąz troche z rudawym przebłyskiem. biorac pod uwage ze bylo to dawno mam takie tylko koncowki, jakies 10 cm.... reszta jest w moim naturalnym kolorze czyli sredni/ jasny brąz (moje wlosy wcale nie wygladaja tak tragicznie jak to opisuje ;p kolor dosc plynnie przechodzi i wygląda to jak bym miala przycimnione koncowki)
no ale moj problem polega na tym.. co wyjdzie z moich wlosow jak potraktuje je smakowitym toffee? kolor zamaluje wszystko czy tylko pogorsze sprawe i włosy wyjda mi dwu/ trzy kolorowe? prosze pomozcie , doradzcie...?
delicious90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:55   #118
mysia m
Zakorzenienie

delicious, ja miałam taki mix- od połowy długosci po dekoloryzacji z czerni, wyzej z 5 cm rozjaśniane farbami rozjasniajacymi, kolejne 5cm farba jasny blond a ostatnie 2cm naturalny odrost ciemny blond popielaty.. złapało idealnie równiutko i z tego, co widze, to się spłukuje rowniez rowno. Ale robiłam tylko pasmo. Tylko wyszło 5razy ciemniej niz na opakowaniu.

------dopisano 17.08-------

minęły prawie 3 tygodnie od zafarbowania pasemka. ten szampon trzyma się jak trwała farba a nawet lepiej. kolor jest fantastyczny, bo zrobił sie taki jak u babki z opakowania. nie wypłukuje się do rudego a do popielatego. obecnie jest to ciemny blond popielaty. na całej długosci pasma jest równy. pasmo błyszczące i ładniejsze od pozostałych włosów. kolor bardzo naturalny.. nawet zastanawiam się czy nie wyrównac tym do odrostów. bo obecnie nie odróznia sie od naturalnego koloru i miekko przechodzi w reszte włosów.

ale zaznaczam, ze trzymałam tą farbke tylko 15min moze nawet 10. i rozrobiłam z wodą utlenioną z apteki, tez ma 3%. aczkolwiek jest dosc lejka, wiec pewnie dałam jej mniej, niz zaleciłby producent.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-08-17 o 09:59
mysia m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 13:31   #119
lea88
Zakorzenienie

Ja robilam wlosy Smakowitym Toffee jakies 3 tyg temu. Lsni mniej niz Casting.. i niestety tez mniej niz Joanna.. Nie niszczy bardzo wlosow. Kolor na wlosach robionych wczesniej Brazem Joanny (szampon 24 mycia, ktory sie nie zmyl) zlapal w miare rowno. Kolor wyszedl jak na opakowaniu. Na odrostach szybciej sie zmywa niestety. Ciekawe czy zmyje sie calkiem, poki co kolor nadal jest ciemniejszy niz moje naturalne wlosy, ale nie tak ciemny jakbym chciala. Nie jest to na pewno tez karmel- raczej cieply jasny braz. Zdjecia nie oddaja zupelnie koloru, wiec raczej nie wkleje, bo to nie ma sensu.
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:23   #120
mysia m
Zakorzenienie

jestem prawie zdecydowana, zeby nałozyc imbir 7-0 na całosc. Kolor z pasemka praktycznie zmył się do zera. Jest co prawda o jeden ton ciemniejsze, ale popielate a nie żółte czy rude a o taki efekt mi chodzi. Widze wiec, ze jesli nawet za ciemno wyjdzie, to po paru myciach się wyrówna.

dam znac, jesli zrobię.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości