Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-01, 22:35   #3121
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziekuje Hexx, chyba wybiore sie do Galilu. I jeszcze nie pisalam Ci (choc cala reszta tak ze naprawde slicznie wygladasz w nowym avku.
Aljako, nie wolisz dla Piotrusia kupic Babydreama niebieskiego? jest naprawde spoko

Zapomnialam, jeszcze TO Estee Lauder bardzo lubie
Dziekuje
Jak masz w poblizu Galilu to nie czekalabym Owocnego testowania

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Halle niet, dla mnie to sztuczna wanilia, ogólnie fajne tylko przez pierwsze 10 min. Obczaję Ungaro, Sandera i kasztanka. Diesel plus plus U mnie nie ma, ale poczytam nuty

Dziękuję:cmok :
A widzisz
Diesel plus plus to taka mleczna wanilia-ciekawa chociaz meczyla mnie na dluzsza mete.
Stary 2010-02-01, 22:36   #3122
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja zwariuję z moją pocztą Najpierw zaginęły mi 2 przesyłki z EGM (ale to było dawno) ostatnio z CS i Conservatorie z grudnia, a teraz meteorki od KKZJ Rosebudów też nie widać

No i jak tu coś wysyłać [COLOR="Silver"]
Normalnie nie lubie oskarżać lub podejrzewac ludzi , ale znałam listonoszkę która straciła prace bo otwierała nawet listy ludziom na wiosce z ciekawości ...Trochę to dziwne że Ci giną ciągle te paczki , może powinnaś zgłosić na swoją poczte że nagminnie nie dochodza do Ciebie paczki . Zgłosic ci nie zaszkodzi, może akurat cos pomoże...
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dzisiaj najprostsza zapiekanka na świecie, pomidory pod mozzarellą

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jezeli lubisz paczule to polecam te wersje spehorowa ale jezeli nie to odradzam.Natomiast jak szukasz smakowicie oblednej wanilii to polecam wersje sephorowa ale Vanilla vanilla lub Pink Sugar Aquoliny-obledny slodziak
Juliette has a gun znasz czy w ciemno?i ktora dokladnie?

Poobserwuj to
http://allegro.pl/item900143691_sohu...k_sephora.html

i polecam mgielki Victoria Secret-oblednie trwale
Tylko o perfumach zaczęły i już króliczek się z kapelusza pojawił

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Kosztuje kilka złotych, może zaryzykuję
Mi się wydaje że mnie zapycha wszystko co to tanie , żeby czasem nie zapchać portfela za dużą ilością gotówki

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
Aqua, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Xanthan Gum, Chondrus Crispus, Glucose, Glycerin, Diisostearoyl, Plyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Octocrylene, Magnesium Sulfate Heptahydrate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrogenated Castor Oil, cera alba, bha, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1, 3-diol, parfum
No włąśnie te Myristate podejrzewam że w kulkach Guerlain mnie zapycha Poczekam jeszcze trochę az skóra wróci do normy i przetestuję kulki jeszcze raz...

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
kurcze zapomniałam...ja będę w Przemyślu dopiero w piątek Najwyżej Ci jakoś podrzucę razem z odsypkami dla Sel i odbiorę to co masz dla Ferg.
Anioł...a co ty kombinujesz , hę ??? Święta juz się skończyły

Cytat:
Zadzwonię i się umówimy
Do mnie to nie zadzwonisz...
selene211 jest offline  
Stary 2010-02-01, 22:44   #3123
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

Cytat:

Frenko dziękuję bardzo za przesyłkę Po ja Cię prosiłam o tą próbkę... jak mi się ten zapach podoba Ciekawa jestem bardzo finishera.
Ufff, dobrze, że doszło, bo nie pisałaś i nie pisałaś, myślałam, że gdzieś po drodze się zagubiło. A jakiego finishera Ci wysłałam??

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że mnie zapycha wszystko co to tanie , żeby czasem nie zapchać portfela za dużą ilością gotówki
Stary 2010-02-01, 22:45   #3124
braworka
Zakorzenienie

Aljako a zadowolona z primera benefita jesteś,
czekam na opinie

braworka jest offline  
Stary 2010-02-01, 22:55   #3125
angel of sadness
Zadomowienie

Frenko na nalepce jest napisane: "Hi Def Pro finishing powder" i jeszcze podkład Light cool flawless foundation, to chyba lumiere?

edit: witam w domku

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2010-02-01 o 22:57
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:03   #3126
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Cytat:
Moglas zdjecie wstawic
Nie bardzo podoba mi sie ten sklad tymbardziej,ze z tego co pamietam Piotrus ma problemy skorne?
Teoretycznie jest oparty na lagodnych detergentach ale za jest dosc drazniacy konserwant i mam nadzieje,ze nie zrobi krzywdy.
Uzywalas juz tego?bo jezeli nie to moze zrob test na dloni-jak nie bedzie sie nic dzialo to powinno byc OK.
dziękuje
znaczy jutro mu łapsko umyję ew. będzie dla mnie
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziekuje Hexx, chyba wybiore sie do Galilu. I jeszcze nie pisalam Ci (choc cala reszta tak ze naprawde slicznie wygladasz w nowym avku.
Aljako, nie wolisz dla Piotrusia kupic Babydreama niebieskiego? jest naprawde spoko

Zapomnialam, jeszcze TO Estee Lauder bardzo lubie
no do Rossmana nie doszłam ale jutro będę
Cytat:

Frenko dziękuję bardzo za przesyłkę Po ja Cię prosiłam o tą próbkę... jak mi się ten zapach podoba Ciekawa jestem bardzo finishera.

Kami dasz radę wytrzymać z kremem do piątku?
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
A i jeszcze mi się przypomniało: Aljaka, a może najzwyczajniej w świecie nie myć Piterka codziennie, też taka szkoła krążyła, bardzo polecana na skórne problemy. umyj mu tylko mydełkiem małe klejnociki i rączki, a resztę, jak potrzeba po prostu tylko opłucz pod bieżącą wodą. Chociaz pewnie najlepsza byłaby taka odstala?Ale nakremuj go oczywiście całego. a może do czasu całkowitej poprawy po prostu powrócić do pielegnacji noworodkowej - w przegotowanej wodzie? aż tak wiele zachodu nie będzie. być może okaże się, że to na wodę akurat może być uczulony a nie kosmetyki i jedzenie.

a tak z ciekawości spytam i jeżeli to nie tajemnica- jakie i jak się przyjęło mu nowe mleko?
myjemy go co 3 dni
ogólnie jest lepiej .... moim zdaniem to nir jest uczulenie pokarmowe .... młody był przez 10 dni tylko na tym mleku-śmierdzielu i nic a nic sie nie poprawiło, cały czas było gorzej i gorzej ... podrapał sie do krwi nawet (wtedy chyba pisałam o pomoc). Więc niewiele myśląc wróciłam do normalnego mleka i zaczęłam traktować to jako b.mocne wysuszenie skóry (Paula) .... i o to chodziło .... jest lepiej ... młody miał okres mieszanek różnych .. teraz jesteśmy na maści tranowej, na zmianę z oliwką, alantolina, krem nawilżający (tak to sie pisze) pranie w oilatum (Atojka ), a co najważniejsze ... młody się coraz mniej drapie ... pierwszy raz taplał sie w wodzie a nie drapał
Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
Aljako a zadowolona z primera benefita jesteś,
czekam na opinie
zaopiniuję jutro jak użyję

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:06   #3127
Annieee
Wtajemniczenie

a w ogóle to ja jestem zachwycona szamponem baby dreama... jakieś bardziej puszyste te włosy się zrobiły niż po innych, chyba się przerzucę całkowicie na niego
niech sesja się już skończy, bo na głowę dostaję

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:15   #3128
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
i wg mnie UBV Luthensa absolutnie nie jest wytrawny tylko słodki choć piękny
Znaczy jest słodki i to bardzo ale w taki... wytrawny sposób kurde nie jestem dobra w opisywaniu zapachów no ale ten... on nie jest taką cukierkową wanilią, ze słodyczą z Flowerbomb ma niewiele wspólnego... to taka "poważna" wanilia polana mlekiem kokosowym, o.

Hexx ma rację, niszowe zapachy choćby miały nuty takie jak zapachy popularne, to i tak pachną zupełnie inaczej, niepowtarzalnie. Nie zaryzykowałabym strzału w ciemno.

Cytat:
I ode mnie też nic? Nie wierzę! 22.01. nadałam priorytetem
No nie ma
a wiecie co jest najlepsze? Jak wychodziłam z domu to pracownik wychodzący już z pracy podał mi dwie paczuszki mówiąc, że własnie je listonosz przywiózł. Jedna z nich to odlewka wspólnozakupowa, A DRUGA TO PACZKA Z USA NADANA 4 DNI ROBOCZE TEMU. Nosz pimpek, a paczek krajowych nadanych 14 dni temu ani widu ani słychu!

Ale tym będę się martwiła za chwilę, tymczasem...
Aniany DZIĘKUJEMY!

szalona mi zapakowała paczuszkę w ładny papier... i jakby kulki same w sobie były małym prezentem, to dopakowała jeszcze krem do rąk, próbkę perfum, kartkę i duuuużo słodyczy no masakra!

Aljaka i braworka - będziemy się dzielić zaraz skrobię PW.

A Tobie Aniu się odwdzięczymy na pewno! Tylko adres podaj, bo w euforii (i obawie że się spóźnię do TŻta ) potargałam papier w iment i nie mam jak podejrzeć, czy tam był Twój adres i jaki

Cytat:
Violl, agusia weźcie mnie nie martwcie, dziewczyny podostawaly na drugi dzień Wszystkim wysyłałam polecone priorytety.
Ale przecież wierzę i czekam cierpliwie, jak nie dojdą w tym tygodniu to zacznę się martwić i będziemy interweniować.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no, ja czekam tylko na lauress

poszłam robić sałatkę z tuńczyka i jedno dziecię wyżarło mi 1/3 tuńczyka a następnie oboje wyżarli mi połowę papryki
i to pierwsze jeszcze krzyczało - nie lubię czosnku, nie dawaj bo nie będę tego jeść a teraz stoi i wciąga pęto swojskiej kiełbasy
O tak tak, Lauress

i...

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
A w ogóle chciałam powiedzieć, że PORAŻKA!! Mam baaardzo silne podejrzenia o zapychanie- Bielenda. Odstawiłam dzisiaj no i zobaczymy. Ja już nie wiem, jakiego na zimę kremu mam używać. Jakieś pomysły? Bo obecnie wyglądam jak skrzyżowanie tego emotikona z biedronką... Żenada, no... Idę popłakać w kąciku.
Ty nawet nie kracz...

Cytat:
Szybko zobaczysz efekty. Ta dieta jest fajna, bo w ogóle nie jest się głodnym, ba, do uczucia głodu nie wolno wręcz dopuścić. I przypomniało mi się jeszcze a propos przekąsek, jeśli lubisz sery - z żółtych rycki edam, niewiele ponad 20% tłuszczu, z pleśniowych camembert w niebieskim opakowaniu z lidla, tylko 13% tłuszczu
Przeczytałam "z żółtych cycki"

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Violl za ile chcesz puścić Les Belles? Właśnie natknęłam się na Twoją aukcję
Zaraz Ci napiszę PW

Cytat:
edit: witam w domku
Witamy

a w ogóle to...!!! ukochane dżinsy (znoszone już, fakt, pięcioletnie, tyrane regularnie) mi dzisiaj poszły w szwach na tyłku tzn. nie tyle w szwach co nici się obok szycia rozeszły, dżins puścił. A przecież nie przytyłam aż tak, nie cisnęły mnie Nachylam się nad TZtowym chrześniakiem, gaworzę do niego w najlepsze a TŻ do mnie, że mi portki pękły i widać co nieco myślałam, że sobie jaja robi! buuuuuu... a w sklepach nie ma takich... same z jakimiś marszczeniami, rozprutymi i zaszytymi dziurami... nieeeee ja lubię proste, gładkie... z delikatnymi przetarciami ewentualnie tylko... Na dodatek to były moje jedyne jasne dżinsy, gdzie ja takie znajdę

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:22   #3129
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Violl, byłam dziś w CCC w ZT, ale nie było Twoich kozaków niestety Jutro za to ciąg dalszy kupowania WSZYSTKICH RZECZY - będę w Arkadii, to zajrzę do CCC, bo i dla siebie fajne butki widziałam
Współczuję spodni...

Atojka, ja od 9 w robo siedzę, buuuuuu.

Allegrowiczki, pomóżcie mi proszę w jednej kwestii: chcę opchnąć parę książek i dostałam zapytanie, czy zakończę aukcję przed czasem i na jakich warunkach. Ktoś już chce zapłacić tylke, ile sobie zażyczyłam, dał ofertę, a tu niunia z takim pytaniem. Nie mam pojęcia, co jej odpisać

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-02-01 o 23:25
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:22   #3130
aljaka

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:36   #3131
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Violl, byłam dziś w CCC w ZT, ale nie było Twoich kozaków niestety Jutro za to ciąg dalszy kupowania WSZYSTKICH RZECZY - będę w Arkadii, to zajrzę do CCC, bo i dla siebie fajne butki widziałam
Współczuję spodni...

Allegrowiczki, pomóżcie mi proszę w jednej kwestii: chcę opchnąć parę książek i dostałam zapytanie, czy zakończę aukcję przed czasem i na jakich warunkach. Ktoś już chce zapłacić tylke, ile sobie zażyczyłam, dał ofertę, a tu niunia z takim pytaniem. Nie mam pojęcia, co jej odpisać
Dziękuję że się rozejrzałaś

Co do Allegro - ja jeśli nie zależy mi na ewentualnej wyższej kwocie to piszę, że ok, mogę zakończyć przed czasem a cena wówczas wynosi X złotych. I pytam czy się niunia decyduje, czy jednak woli wziąć udział w licytacji Albo piszę, że nie kończę aukcji przed czasem i zapraszam do licytacji

achaaaa ale czekaj - już ktoś zalicytował tak? A to ja bym nie kończyła przed czasem, lepiej sobie nie pogrywać z tym co już zaczął licytację Ewentualność zakończenia aukcji rozważam tylko jeśli jeszcze nikt nie licytuje.

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
To chyba nie z powodu moich dżinsów?

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-02-01 o 23:38
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:41   #3132
86Paula
Zakorzenienie

Aljako, bardzo sie ciesze, ze Piotrkowi jest lepiej. Smaruj go, smaruj. A wapno mu podajesz? Nam sie konczy i trzeba kupic nowe. Mala nie lubi go brac. Choc zwykle leki lyka grzecznie.

Kamilo, nie zauwazylam ze pisalas o serach- ja mam jakis chudy ser, bodajze 9% jesli nic nie pokickalam..a ser bardzo lubie.
86Paula jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:42   #3133
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Dziękuję że się rozejrzałaś

Co do Allegro - ja jeśli nie zależy mi na ewentualnej wyższej kwocie to piszę, że ok, mogę zakończyć przed czasem a cena wówczas wynosi X złotych. I pytam czy się niunia decyduje, czy jednak woli wziąć udział w licytacji Albo piszę, że nie kończę aukcji przed czasem i zapraszam do licytacji

achaaaa ale czekaj - już ktoś zalicytował tak? A to ja bym nie kończyła przed czasem, lepiej sobie nie pogrywać z tym co już zaczął licytację Ewentualność zakończenia aukcji rozważam tylko jeśli jeszcze nikt nie licytuje.
Niezamaco
Ano właśnie - koleś już pacnął, głupio by było, jeszcze by mi kwasu narobił, więc napiszę, że niech sobie niunia licytuje Dzięki

Aljaka, co jes?
Stary 2010-02-01, 23:48   #3134
Annieee
Wtajemniczenie

no bo Aljaka to się z kulek cieszy zaczynam się cieszyć, że nie zamawiałam z Wami, skoro mogłyby mnie zapchać, jako i z Sel poczyniły se

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:49   #3135
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:

Tylko o perfumach zaczęły i już króliczek się z kapelusza pojawił
Jakos samo tak wyszlo nic nie poradze,ze ten temat dziala na mnie jak magnes,staram sie opanowac ale ostatnio straszliwie sie rozpasalam perfumeryjnie.....

Cytat:
Tutaj nie ma recepty,poznalam wiele selektywnych bubli,ktore wiele soba nie wnosza,dzialanie na zasadzie placebo i potrafia tez zrobic kuku....

Cytat:
No włąśnie te Myristate podejrzewam że w kulkach Guerlain mnie zapycha Poczekam jeszcze trochę az skóra wróci do normy i przetestuję kulki jeszcze raz...
Mozesz zle reagowac na wszelkie isopropyle/myristate i ich kombinacje,ktore niestety sa najbardziej popularnym skladnikiem komodogennym
Poza tym meteory maja w sobie sztuczne skladniki zapachowe,ktore tez potrafia podrazniac.

Cytat:
dziękuje
znaczy jutro mu łapsko umyję ew. będzie dla mnie
Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze ale podobnie jak Atoja nie przepadam za Daxem-jakos malo co z tej firmy dobrze tolerowalam....
Ze swojej strony polecam jeszcze serie Linomag-od plynu po masci i zasypke,naprawde dobrej klasy produkty do pielegnacji skor problemowych.W zasadzie to taki moj niezbednik oprocz popularnych firm aptecznych.

Seria Babydream jest takze godna polecenia

Cytat:

Wiesz,jezeli masz juz osobe chetna,ktora zaplaci tyle sobie zyczysz to dalabym spokoj ze sprzedaza poza aukcja-tymbardziej,ze osoba licytujaca jest juz pewnikiem.
Napisz,ze jest juz oferta w licytacji a jezeli jest chetna to zapraszasz do udzialu w aukcji i tyle
Takie jest moje zdanie
Stary 2010-02-01, 23:52   #3136
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Znaczy jest słodki i to bardzo ale w taki... wytrawny sposób kurde nie jestem dobra w opisywaniu zapachów no ale ten... on nie jest taką cukierkową wanilią, ze słodyczą z Flowerbomb ma niewiele wspólnego... to taka "poważna" wanilia polana mlekiem kokosowym, o.

Hexx ma rację, niszowe zapachy choćby miały nuty takie jak zapachy popularne, to i tak pachną zupełnie inaczej, niepowtarzalnie. Nie zaryzykowałabym strzału w ciemno.

Ale przecież wierzę i czekam cierpliwie, jak nie dojdą w tym tygodniu to zacznę się martwić i będziemy interweniować.
Kokosa nie lubimy, i brzoskwini też nie. Rany, ja chyba naprawdę jestem zbyt wybredna, to tak ogólnie Dziękuję za wszystkie propozycje i przepraszam, że znów Was zamęczałam Bo tak to jest, jak nie ma możliwości niuchnąć- tylko wkurza się ludzi, no bo kto normalny kupuje perfumy w ciemno (jeszcze takie dziwadło jak ja)

Violl, ja wiem, że Ty mi wierzysz, po prostu chciałabym żebyście dziewczyny dostały wasze mazidełka nooo Sama wiem, jak zawsze wyglądam paczki W razie czego numery nadania mam, będziemy tropiły

Cytat:

Wybierz opcję, która ci się bardziej opłaca, tzn w tym wypadku, skoro już ktoś dał minimalną, nie ma sensu kombinować. Moim skromnym zdaniem
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:53   #3137
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiesz,jezeli masz juz osobe chetna,ktora zaplaci tyle sobie zyczysz to dalabym spokoj ze sprzedaza poza aukcja-tymbardziej,ze osoba licytujaca jest juz pewnikiem.
Napisz,ze jest juz oferta w licytacji a jezeli jest chetna to zapraszasz do udzialu w aukcji i tyle
Takie jest moje zdanie
Tak zrobiłam, dziękuję
Ev, dzięki i Tobie
Alem się rozcałowała

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-02-01 o 23:55
Stary 2010-02-01, 23:57   #3138
Viollet87
Zakorzenienie

Prawie całą farmę musiałam ręcznie wyplewić bo mi się paliwo do maszyn skończyło! Proszę o paliwo i krowy

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-01, 23:57   #3139
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Kokosa nie lubimy, i brzoskwini też nie. Rany, ja chyba naprawdę jestem zbyt wybredna, to tak ogólnie Dziękuję za wszystkie propozycje i przepraszam, że znów Was zamęczałam Bo tak to jest, jak nie ma możliwości niuchnąć- tylko wkurza się ludzi, no bo kto normalny kupuje perfumy w ciemno (jeszcze takie dziwadło jak ja)
Wiesz ile zaliczylam strzalow w ciemnobardzo duzo a najwiekszym ryzykanctwem bylo kupowanie niszy
Przezylam choc czasami wedrowalam w dziwne rejony nut zapachowych....

Wcale nie jestes wybredna,szukasz po prostu swojego zapachu!

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda
Tak zrobiłam, dziękuję
Ev, dzięki i Tobie
Alem się rozcałowała
Czulosci nigdy za wiele a tak powaznie to zawsze mozna poznac inny punkt widzenia.
Ciesze sie,ze moglam pomoc w podjeciu decyzji

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-02-01 o 23:59
Hexxana jest offline  
Stary 2010-02-02, 00:04   #3140
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
zamęczałam Bo tak to jest, jak nie ma możliwości niuchnąć- tylko wkurza się ludzi, no bo kto normalny kupuje perfumy w ciemno (jeszcze takie dziwadło jak ja)
czasem się zdarza i mnie
do teraz nie mogę odżałować tej Parisienne, której odlewkę brałam od Violl... na mojej mamie kocham ten zapach, na testerach w perfumeriach też no a na mnie to jakbym w ogóle się zlała jakimś śmierdziuchem

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2010-02-02, 00:04   #3141
braworka
Zakorzenienie

Viol
odpisałam, dzięki!!

braworka jest offline  
Stary 2010-02-02, 00:08   #3142
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Prawie całą farmę musiałam ręcznie wyplewić bo mi się paliwo do maszyn skończyło! Proszę o paliwo i krowy
poszła krowa bo paliwa już nie ma, są tylko te mystery boxes, w których się czasem paliwo trafia

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2010-02-02, 00:12   #3143
Viollet87
Zakorzenienie

Fenk ju i w takim razie chętnie będę przygarniać także tajemnicze pudełka raz trafiłam w nim na dolara farmowego

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-02, 00:26   #3144
aljaka

Cytat:
a jak sie daje krowy ... ja też chce a z niespodzianek Aluch a sie tak cieszy .... wieczorem je zbieram i rano ... mamo włączę farmę i odpakuje prezenty ... no zobaczę czy są oczywiście

Cytat:
poszła krowa bo paliwa już nie ma, są tylko te mystery boxes, w których się czasem paliwo trafia
mi też

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2010-02-02, 00:30   #3145
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
a jak sie daje krowy ... ja też chce
masz taką zakładkę "free gifts" i tam są krowy- tam gdzie też niespodzianki (no ale przecież chyba wiesz skoro mam prezenty od Ciebie przecież). i już wysyłam krówencję, rano na dobry początek dnia Wam zamuuuuczy

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2010-02-02, 00:32   #3146
aljaka

Cytat:
masz taką zakładkę "free gifts" i tam są krowy- tam gdzie też niespodzianki (no ale przecież chyba wiesz skoro mam prezenty od Ciebie przecież). i już wysyłam krówencję, rano na dobry początek dnia Wam zamuuuuczy
a dupa ..... mi sie wyświetla ze se cos tam muszę zainstalować ....
a co sie robi z prywatnymi prezentami ?

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2010-02-02, 01:00   #3147
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak zrobiłam, dziękuję
Ev, dzięki i Tobie
Alem się rozcałowała
Całuśna dziewczyna

Cytat:
Wiesz ile zaliczylam strzalow w ciemnobardzo duzo a najwiekszym ryzykanctwem bylo kupowanie niszy
Przezylam choc czasami wedrowalam w dziwne rejony nut zapachowych....

Wcale nie jestes wybredna,szukasz po prostu swojego zapachu!
Dzięki, po prostu mi głupio, że najpierw proszę o pomoc, a później kręcę nosem. Tylko że ja tak mam ze wszystkim, nie chwytam się 'półśrodków', musi zaskoczyć i tyle. Pewnie dlatego mam mało ubrań w szafie i 90% to te ulubione

Wysłałam pewną miłą Wizażankę na łowy- może coś dla mnie upoluje

Cytat:
czasem się zdarza i mnie
do teraz nie mogę odżałować tej Parisienne, której odlewkę brałam od Violl... na mojej mamie kocham ten zapach, na testerach w perfumeriach też no a na mnie to jakbym w ogóle się zlała jakimś śmierdziuchem
Paryżanka, to moje odkrycie, jak już kiedyś pisałam, zapach może nie do końca był mój na blotterze, ale idealnie odwzorował zapach różańca mojej babci z Rzymu- paciorki z drzewa różanego i takaż szkatułka Za to na mnie to niesamowity kameleon- najpierw czysta róża, po godzinie róża z miętą a na koniec cedr ze szczyptą wanilii. Najlepsze jest to że połowy składników nie ma wymienionych z nazwy, tzn. ja wiem, że syntetyczne i w ogóle i że połączenia niektórych ekstraktów dają nieoczekiwane rezultaty, ale i tak mnie to bawi. Tak samo addict zalatywał mi miętką

Żem się rozpisała

Jeszcze raz wielkie dzięki dziewczyny:cm ok: Uwielbiam rozmawiać o perfumach
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-02-02, 01:22   #3148
ferguusson
Zakorzenienie

Vio, te jeansy można fajnie zszyc, nawet jeśli nie lubisz aplikacji i haftow jeśli nie znajdziesz drugich podobnych to nie wyrzucaj tych.

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-02-02, 02:31   #3149
aniany
Rozeznanie

GG do aniany

Witam wieczorowa pora

Viol, ciesze sie ze paczuszka doszla do Ciebie, no i mam jeszcze wiare w poczte polska, bo rzeczywiscie szybko doszlo. Te kulki... to bylo ich troche wiecej, ale gdy je tak pakowalam, to sobie mysle przeciez nie wysle jakichs polamanych, ukruszonych, czy tego pylu na dole pudelka - wiec zrobilam selekcje, i proszek tez wyrzucilam madra ja
Taaa, ladny papier, hehhehe, dobre sobie, przeciez musialam jakos zakleic to pudelko po telefonie bo nie mialam w co zapakowac. No ale, podsumowywujac, ciesze sie ze wszystko doszlo. "Na zdrowie" - lub "na ladna cere" dziewczyny !

Jakos jestem odporna na te Wasze manie, bo temat perfum tez mnie narazie nie kreci. Chociaz moja ulubiona TH - Dream juz sie konczy, bede musiala sie rozejrzec za czyms nowym.

Aaaa, Ferg, gratuluje zareczyn !!!!!!!!

Dziewczyny, pytanie troche osobiste....
Co sadzicie o szczepionce HPV? Czy moze ktoras z Was szczepila sie? Bo mam mieszane uczucia, a z kazda wizyta u ginekologa, czuje sie normalnie karcona za to ze sie jeszcze nie zaszczepilam....

Przepraszam ze tak tylko powierzchownie i z doskoku, ale brak natchnienia i weny.
Stary 2010-02-02, 07:14   #3150
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

Pierwsza! (że tak po onetowsku zakrzyknę )

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie troche osobiste....
Co sadzicie o szczepionce HPV? Czy moze ktoras z Was szczepila sie? Bo mam mieszane uczucia, a z kazda wizyta u ginekologa, czuje sie normalnie karcona za to ze sie jeszcze nie zaszczepilam....

Przepraszam ze tak tylko powierzchownie i z doskoku, ale brak natchnienia i weny.
Wg badań szczepionka ma największy sens, jeśli dotyczy osoby, która nie podjęła jeszcze współżycia- czyli potencjalnie bez kontaktu z wirusem. Także- nic na siłę i z rozsądkiem. Poza tym szczepionka jest dość nowa, nie ma jeszcze badań dotyczących odporności po kilkudziesięciu latach. włala.

Tagi
minerały ; plotki ;

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości