Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-11, 23:49   #4771
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

dziewczyny prosze Was strasznie o rade nie znalazlam nigdzie tematu gdzie pomagacie dobrac kolorek. mam problem i nie wiem ktory kolor wybrac. na ta chwile jestem zdecydowana na probki z everyday minerals kolorki: fairly light lub light medium. zastanawia mnie tez fairly light neutral.

mam problem ze zidentyfikowaniem cery. niby jest bardziej szarawa ale jednak nie ma zimnego odcienia. lekko zlotawa a jednak wpada w bez. opalam sie na ....szarosc;D ktora pozniej zlocieje i ladny brazik zloty wychodzi. napewno nie mam rozowej ani brzoskwiniowej cery. nie jest tez ciemna ale nie jest tez bardzo porcelanowa. jest dosc jasna.

zalanczam 2 foty. co prawda jest na nich minimalna ilosc podkladu( pharmaceris kolor sand) tak ze gdy zmywam twarz nic nie widac
obecnie mam lekko zarozowiana cere z powodu brania izoteku dlatego patrzcie w dekold;D tam kolor bedzie najodpowiedniejszy

jesli nie ten watek przeniescie mnie na odpiwiedzni z tym postem
Stary 2010-02-11, 23:50   #4772
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Lemirko, gdzie się umawiamy? I jak my się w ogóle rozpoznamy?
Może pod fontanną na rynku? Żeby nie tak standardowo pod pręgierzem?
Jak zobaczysz kogoś w zielonej kurtce to ja.
a Is - powinnyśmy rozpoznać w końcu są fotki na makijażach
Lemirka jest offline  
Stary 2010-02-11, 23:54   #4773
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
no to jest pierwsze prawo pakowania- walizka jest zawsze za mala
jak znajdziesz cos u mnie za Flatka to mozesz wziac albo olej monoii (jesli upchniesz w walizce ofkors) light pinka bede miec dla ciebie (chyba, bo nie wiem czy mi EDM dobrze wyslalo, a kolor nie moj) i konserwant Optiphen, telocapilu nie mam ale mam slynna lukrecje (dzialanie podobne) z zamowienia z Dominika. generalnie jak cos chcesz to pisz smialo
edit; aa i mam chyba blush brusha z blusche na zbyciu. jeszcze nie zdecydowalam, ale chyba raczej do oddania, bo ja jakos sie nim nie umiem poslugiwac
Mam jedną taką walizkę, która pewnie nie byłaby za mała - bo zasadniczo zmieściłabym się ja sama do niej, jakby mi trochę nogi powyginał Ale na 1,5 dnia raczej nie będę jej ciągnąć
Chętnie Ci oddam flata za blush brusha oleju monoi odkopsnę kawałek - z minerałów nic nie chcesz?
Light pinka z przyjemnością wypróbuję i Optiphen przyjmę, ale za lukrecję dzięki, zdaje się, że trzeba się przy tym namęczyć

Sel

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-02-11 o 23:56
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2010-02-11, 23:55   #4774
Isilindil
Jestem groszek... ;)

olkie zapraszam na wątek EDM

Lemirko, myślę że ja tez nie będę mieć problemu z rozpoznaniem Was

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2010-02-11, 23:58   #4775
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
olkie zapraszam na wątek EDM

Lemirko, myślę że ja tez nie będę mieć problemu z rozpoznaniem Was
ktos mnie przeniesie;D proosze;d
Stary 2010-02-12, 00:04   #4776
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Prawidłowo! O to chodzi właśnie. A jakby coś zgrzytło delikatniusio, to porozmawiać. Wiesz, cieszę się, że tak siebie odkrywacie, i że jesteście szczęśliwi. W ogóle mega się cieszę wraz z wszystkimi ciężarnymi Wami, bo jakoś tak gdy o tym pomyślę, to mi się cieplej na sercu robi
Porozmawialiśmy jesteśmy ze sobą już 3 lata, niejako już "dotarliśmy się" charakterami, ale ciągle się poznajemy i cieszę się... a to, że przy okazji wychodzą spore różnice charakterów... no cóż. Najbardziej mnie cieszy, że (po wstępnych nerwach, łzach i awanturze z mojej strony - bo ja nerwus...) potrafimy podyskutować na chłodno. I zabawne, ze pisząc to do mnie nagle zszedłeś na temat ciąży... bo poniekąd tego moja i TŻta rozmowa dotyczyła

Cytat:
A co to były za olejki i sera dokładnie? To przejrzę zawartości, może faktycznie zestawienie było za ostre...
Używałam olejku myjącego z BU (pomarańczowego) oraz: serum Lemon + HA na noc, serum Granat + HA na dzień. Było super, ale do czasu. Nigdy więcej Moja skóra kocha chemię.

Cytat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403243 dla ludzi o mocnych nerwach.. znaczy... nic obrzydliwego ale... na głupotę nie mam lekarstwa... #173 i do koooońca...
...
jaaaaa...
przeczytałam tylko 3 strony i wymiękłam... pomijając powód tej burzy którego nawet nie umiem skomentować tak, aby oddać to co myślę... ale w ogóle co za atmosfera Tu na plotach tak miło i bezpiecznie...

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-02-12, 00:08   #4777
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Porozmawialiśmy jesteśmy ze sobą już 3 lata, niejako już "dotarliśmy się" charakterami, ale ciągle się poznajemy i cieszę się... a to, że przy okazji wychodzą spore różnice charakterów... no cóż. Najbardziej mnie cieszy, że (po wstępnych nerwach, łzach i awanturze z mojej strony - bo ja nerwus...) potrafimy podyskutować na chłodno. I zabawne, ze pisząc to do mnie nagle zszedłeś na temat ciąży... bo poniekąd tego moja i TŻta rozmowa dotyczyła

Używałam olejku myjącego z BU (pomarańczowego) oraz: serum Lemon + HA na noc, serum Granat + HA na dzień. Było super, ale do czasu. Nigdy więcej Moja skóra kocha chemię.

...
jaaaaa...
przeczytałam tylko 3 strony i wymiękłam... pomijając powód tej burzy którego nawet nie umiem skomentować tak, aby oddać to co myślę... ale w ogóle co za atmosfera Tu na plotach tak miło i bezpiecznie...
Miło, spokojnie, nikt nie rzuca mięchem

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2010-02-12, 00:10   #4778
washingpowder
Raczkowanie

Nie, twoja skóra była zbyt eksploatowana To tak jak z mydłem siarkowym - jak nie położysz po nim grubej warstwy nawilżacza, masz miesiąc pięknej cery a potem..... klops ;p Chociaż tutaj to się tyczy dokładnie przesuszenia skóry i nadprodukcji sebum. Ja używam mydła siarkowego mniej więcej raz na dwa dni, ale nie wyobrażam sobie po nim jakiegokolwiek peelingu. Myję twarz, a potem OD RAZU nakładam grubą warstwę kremu - wystarczy 20 minut i białej warstewki już nie ma - skóa pije jak gąbka.

Violciu, 3mam za Was mocno kciuki. Jeżeli macie takie rozmowy i tak się docieracie, to tylko świadczy o Waszym zaangażowaniu i miłości. Widać, że to coś bardzo, bardzo poważnego Życzę szczęscia tak mocno jak tylko umiem

Edytowane przez washingpowder
Czas edycji: 2010-02-12 o 00:20
washingpowder jest offline  
Stary 2010-02-12, 00:13   #4779
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Violl ...jeszcze dużo takich docierek będzie, i nie zawsze mogą się skończyć tak miło, więc trzymam kciuki za inteligentne rozwiązanie przyszłych problemów- tak jak dziisaj .
Faktycznie , u nas bezpiecznie No , jedynie na Selenosława uważaj
Stary 2010-02-12, 00:31   #4780
cotka
Zadomowienie

Cytat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403243 dla ludzi o mocnych nerwach.. znaczy... nic obrzydliwego ale... na głupotę nie mam lekarstwa... #173 i do koooońca...
moim zdaniem to juz nie glupota, a problemy psychiczne i z takimi rzeczami sie idzie do lekarza.
nie mowie tego jakos kpiaco, bo w koncu sama korzystam z jego pomocy i tez najlepsza osoba nie jestem/bylam.
takich rzeczy zupelnie zdrowy czlowiek nie robi
albo ja taka naiwna
tak czy owak, cala dyskusja wydaje mi sie zupelnie zbedna i i te komentarze w stosunku do tej dziewczyny tez nie sa ok, bo tak naprawde nikt nie wie czy nie cierpi na jakies zaburzenie osobowosci czy cos
Cytat:
za lukrecję dzięki, zdaje się, że trzeba się przy tym namęczyć
no ja tam wsypalam troche 'na oko', dodalam mocznik, dolalam alkoholu i wody i mam znaczy z grubsza trzymalam sie proporcji, ale niczego nie wazylam hehe jakbym na studiach tak mieszala to bym chyba wydzial sfajczyla
a z mineralow to ja nie wiem co ja moge chciec masz jakis brazowy cien?
Stary 2010-02-12, 00:41   #4781
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
no ja tam wsypalam troche 'na oko', dodalam mocznik, dolalam alkoholu i wody i mam znaczy z grubsza trzymalam sie proporcji, ale niczego nie wazylam hehe jakbym na studiach tak mieszala to bym chyba wydzial sfajczyla
a z mineralow to ja nie wiem co ja moge chciec masz jakis brazowy cien?
Mocznik to zuo w moim przypadku
Brązowy cień (a właściwie pigment) mam, ale z MACa, nie z minerałów - jak ces, to sypne Zasadniczo w wątku mam wszystko, rzuć okiem jeszcze, może róż któryś?
Nie chce mi się spać, słucham Nelly i Pink - mój ukochany kawałek ostatnio to "Please don't leave me" I chyba sobie tosty zrobię
Stary 2010-02-12, 00:45   #4782
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Młodziutki stażem Proszku ( i wiekiem wśród nas), widzę, że świetnie radzisz sobie z wielocytowaniem -normalnie jak conajmniej stary czy stały bywalec wizażu. Avka nam tu swego wklej - taką tu mamy zasadę jak ktoś chce z nami "plotkować"
atoja jest offline  
Stary 2010-02-12, 00:46   #4783
washingpowder
Raczkowanie

Mi też się kompletnie nie chce spać, ale chyba jednak się położę. Dziś tak samo miałem wielką fazę na "Stupid girls" ^^ Ta piosenka jest tak subtelnie ironiczna, o ile mogę to tak nazwać

Dobranoc Dziewczęta

Wkleję Atojko, wkleję I dziękuję za miłe słowa!

PS kocham ten wątek plotkowy ^^

Edytowane przez washingpowder
Czas edycji: 2010-02-12 o 00:47
Stary 2010-02-12, 00:50   #4784
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Atoja, jesteś jeszcze?
Stary 2010-02-12, 00:55   #4785
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

ach no tak, FF na walentynki morskie się szykuje zapomniałam... Ale masz fajnie kobito. Możemy się zamienić walizkami. Wiesz na początku też się krępowałam, ale teraz nawet wyruszając na jedną noc bez dwóch się nie ruszam. I WCALE SIĘ TEGO NIE WSTYDZĘ. Zawsze moge powiedzieć, że w jednej jest ręcznik, poduszka, kołderka dziecka i jej żarło. I fakt, jest. No ale co ja pod tym ukryję to czy mi się przyda czy nie to przynajmniej mam spokojną głowę... A najgorzej jak ni z tego ni z owego wyskoczy; a to??? po co ci?? no i racjonalnie pomyślę i rozpakuję, wówczas na bank sie przyda ba, nawet jest niezbędne... Do tego potrafi powiedzieć: ja ci przeciez nie mówiłem, byś wypakowała tylko się spytałem....

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Atoja, jesteś jeszcze?
jo jezdem jezdem i rozmyśluję....
atoja jest offline  
Stary 2010-02-12, 00:55   #4786
cotka
Zadomowienie

Cytat:
Mocznik to zuo w moim przypadku
Brązowy cień (a właściwie pigment) mam, ale z MACa, nie z minerałów - jak ces, to sypne Zasadniczo w wątku mam wszystko, rzuć okiem jeszcze, może róż któryś?
Nie chce mi się spać, słucham Nelly i Pink - mój ukochany kawałek ostatnio to "Please don't leave me" I chyba sobie tosty zrobię
mocznika nie trzeba dobra juz nie gadam
to moze Memphis Rose poprosze, wyglada ladnie
Stary 2010-02-12, 00:55   #4787
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ach no tak, FF na walentynki morskie się szykuje zapomniałam... Ale masz fajnie kobito. Możemy się zamienić walizkami. Wiesz na początku też się krępowałam, ale teraz nawet wyruszając na jedną noc bez dwóch się nie ruszam. I WCALE SIĘ TEGO NIE WSTYDZĘ. Zawsze moge powiedzieć, że w jednej jest ręcznik, poduszka, kołderka dziecka i jej żarło. I fakt, jest. No ale co ja pod tym ukryję to czy mi się przyda czy nie to przynajmniej mam spokojną głowę... A najgorzej jak ni z tego ni z owego wyskoczy; a to??? po co ci?? no i racjonalnie pomyślę i rozpakuję, wówczas na bank sie przyda ba, nawet jest niezbędne... Do tego potrafi powiedzieć: ja ci przeciez nie mówiłem, byś wypakowała tylko się spytałem....
leżę
A faktem jest niezbitym, że jak nie masz parasolki, to zacznie padać

Cotka - mówisz i masz
Stary 2010-02-12, 00:57   #4788
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Mi też się kompletnie nie chce spać, ale chyba jednak się położę. Dziś tak samo miałem wielką fazę na "Stupid girls" ^^ Ta piosenka jest tak subtelnie ironiczna, o ile mogę to tak nazwać

Dobranoc Dziewczęta

Wkleję Atojko, wkleję I dziękuję za miłe słowa!

PS kocham ten wątek plotkowy ^^
e tam miła... zastanawiam się po prostu dlaczego....
atoja jest offline  
Stary 2010-02-12, 00:59   #4789
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
e tam miła... zastanawiam się po prostu dlaczego....
Ja też Hmm, nie bez powodu Cię lubię
Stary 2010-02-12, 01:24   #4790
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Ja też Hmm, nie bez powodu Cię lubię
ba! bo my to się wie... mamy powody

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

cooootka
atoja jest offline  
Stary 2010-02-12, 02:24   #4791
Annieee
Wtajemniczenie

Kamilko, dziękuję, poczekam, nie spieszy się możesz jeszcze zdradzić w jakiej masz formule?

Cytat:
wymiękłam dość szybko, ale... to jest prawdziwa głupota.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Może pod fontanną na rynku? Żeby nie tak standardowo pod pręgierzem?
u Was też pod pręgierzem?

Cytat:
A najgorzej jak ni z tego ni z owego wyskoczy; a to??? po co ci?? no i racjonalnie pomyślę i rozpakuję, wówczas na bank sie przyda ba, nawet jest niezbędne... Do tego potrafi powiedzieć: ja ci przeciez nie mówiłem, byś wypakowała tylko się spytałem....[COLOR="Silver"]

Cytat:
A faktem jest niezbitym, że jak nie masz parasolki, to zacznie padać
zawsze! ale jak przyjedziesz do Poznania w końcu, to możesz nawet bez parasolki, na pewno Cię poratujemy (chociaż dziś popsułam jedną, znaczy wiatr ją popsuł, musiałam uważać, żeby sobie oka nie wykłuć) tylko przyjeżdżaj no!

cotka, ale av!

nie mogę spać... czuję niedosyt pędzlowy, tak jak sobie starałam wmówić, że nie potrzebuję duo fiberka z blusche, tak teraz już wiem, że muszę go mieć muszę mieć też płaszczyk wiosenny z h&m, póki w promocji. i pewnie jeszcze milion innych rzeczy, bo przecież bielizny nigdy nie za mało- postanowiłam, idę na zakupy. szkoda, że sklepy zamknięte o tej porze

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2010-02-12, 07:08   #4792
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

dzień dobry
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2010-02-12, 07:13   #4793
washingpowder
Raczkowanie

Dzień dobry ^^

Jaki dziś piękny dzień się zapowiada! Szukam jakichś naturalności do twarzy dla Tżeta, wczoraj zobaczyłem u Niego samą chemię na półce
Mydełko afrykańskie będzie, uhuhu^^
Stary 2010-02-12, 08:06   #4794
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Masz na mysli to zwierzatko wielkosci dloni?
małe ale jakie buńczuczne
Cytat:

A panience skonczyly sie argumenty
muszę iść poczytać

dzień dobry
dobrego nawilżacza potrzebuję, znowu mam wiór w garle i nosie
i znowu zasypało i podjazdu ni ma
idę na kawusię
Stary 2010-02-12, 08:15   #4795
Falabella
Zakorzenienie

Cytat:
Dzień dobry ^^

Jaki dziś piękny dzień się zapowiada! Szukam jakichś naturalności do twarzy dla Tżeta, wczoraj zobaczyłem u Niego samą chemię na półce
Mydełko afrykańskie będzie, uhuhu^^
Dzień Dobry wszystkim

Ja planuję zakup mydełka afrykańskiego dudu osun i tego ciapaka z ghany, który wygląda jak twarde wymiocinki Aha i pod prysznic mydło z mlekiem oślim i mydełko z masą perłową

Z tej stronki: www.shea.pl

Mam kilka ulubionych naturalnych sklepów, dla portfela masakra

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2010-02-12 o 08:30
Falabella jest offline  
Stary 2010-02-12, 08:42   #4796
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

nie będzie emotek

[QUOTE=aljaka;17120236]Ilona .... moj DB nadał zwykłą paczkę .. nie priorytetową ... dał mi rano kwitek..... poznaniak /QUOTE]

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Poza tym 22ml są najładniejsze
Nierówne z tych co na razie odpakowałam mam tylko 5ml, 10ml są już lepsze No i nie wiem co mam zrobić z tymi brzydszymi, generalnie działają, tylko wygląd mają gorszy
Agusiu, dziekuję, przesyłka dotarła, ale to nic
dziękuję, dziękuję, dziękuję za śliczne kolczyki

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Prosze chetne na Wonderbra o wysylanie do mnie PW ze zgloszeniem. Chcialabym podliczyc, ile nas finalnie bedzie i sprawdzic koszty wysylki.
poczekajcie na mnie, poczekajcie na mnie :biegnie:

Cytat:
A ja nawet nie mam w domu nic slodkiego
to ja mam za nas dwie, całą szafkę

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
Jenyy, zjadłam 7 pączków

Ktoś mnie pobije?
szacun

Cytat:
to ktora mam prosic o krem, bo juz nie wiem?
Cotko piękny av!

Faktycznie czasem prędzej działam niż myślę Różnie ludzie reagują i macie 100% rację, bo pozory mylą, zatem odczczekuję swój wczorajszy post :hau hau:

no i dzień dorby!
Stary 2010-02-12, 08:52   #4797
IlonaP
Zakorzenienie

właśnie, cotko, nie poznałam Cię
Stary 2010-02-12, 09:00   #4798
pranie
Wtajemniczenie

Jestem. Ja znow tyram od rana, co za los..
pranie jest offline  
Stary 2010-02-12, 09:06   #4799
Falabella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Jestem. Ja znow tyram od rana, co za los..
Od tygodnia wstaję o 5.00 żeby dojechać na rehabilitacje
Ale dziś już ostatni dzień i ferie, ferieee xD

Falabella jest offline  
Stary 2010-02-12, 09:14   #4800
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Bry z robo, walizka stoi obok i się cieszy. Oczywiście, że się nie zmieściłam, mam dodatkowo wypchany plecak i torbę z butami TŻ Mam nadzieję, że tory będą przejezdne i lotniska nie zamkną...
Cotko
Annieee
Zamknij wątek

Tagi
minerały ; plotki ;

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości