Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-25, 23:56   #1861
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Atojko kochana, za ChRl nie mogę dobić się do Twojego albumu. Chyba musimy się zaprzyjaźnić

Ja wiem, że dzieci mają być samodzielne, twórcze, że trzeba im dawać przestrzeń, traktować po partnersku, a nie z górki i takie tam, ale czy nie mogłyby przy okazji słuchać się matki? Czy ja dużo wymagam, no czy dużo? O tak im dziś zrobiłam A potem było mi tak

A idę se spać, kolorowych!

Viol, napisz mi na PW, co Ci końkretnie zeskanować, wiem, że o rodzinie, o amerykańskiej?

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2010-01-25 o 23:58
gadmarka jest offline  
Stary 2010-01-26, 00:00   #1862
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

spot
Wszystko doszlo nienaruszone. Nic sie nie rozsypalo.
Nawet bylam zdziwiona ,ze to doszlo bo koperta byla nie zaklejona - trzymala sie tylko troche.
Po zawartosci jednak widze,ze nikt w niej mimo to nie grzebal.
Chyba musze pochwalic moja poczte

Fajnie ,ze impreza sie udala
Stary 2010-01-26, 00:03   #1863
86Paula
Zakorzenienie

wlasnie tez sie zastanawiam, czemu te dzieci nie chca sluchac nic a nic

dobranoc!
86Paula jest offline  
Stary 2010-01-26, 00:04   #1864
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
No to się dogadały, gites Kamilanna, napiszę pewnie jutro wieczorem, o ile będę miała siłę do kompa siąść po tym maratonie...

Trzymajcie jutro kciuki
Bede czekac na wiesci
Stary 2010-01-26, 00:04   #1865
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Ha! No i ja mogę w końcu pozachwycać się Atojką
Atoju jesteś śliczniutka, masz piekne oczy, cerę, ach. Slicznie Ci w granacie
I córcia równie piękna przesłodka
Dziękuję!

Fanko! mocno zaciśnięte!

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2010-01-26 o 00:05
gadmarka jest offline  
Stary 2010-01-26, 00:05   #1866
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

e tam nic na siłę, NIE MUSIMY - ja chcę! wizaż dziś wariuje okropnie i mój profil też. jestem już widoczna w kazdej kwestii dla wszystkich z netu nie tylko z wizażu bez wyjątków. Raz jestem, raz mnie nie ma itd...

No właśnie co do dzieci masz rację... tylko jak je tej samodzielności przyuczyć? jak ja jej nawet muszę zwracać uwagę, by połknęła tą papkę i takie tam potem sensacje... no nie na moje nerwy już. i albo zaczną wreszcie ze mną współpracować, albo ja ich wykończę, ktoś padnie albo ja albo reszta
atoja jest offline  
Stary 2010-01-26, 00:07   #1867
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Ja wiem, że dzieci mają być samodzielne, twórcze, że trzeba im dawać przestrzeń, traktować po partnersku, a nie z górki i takie tam, ale czy nie mogłyby przy okazji słuchać się matki? Czy ja dużo wymagam, no czy dużo? O tak im dziś zrobiłam A potem było mi tak
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
wlasnie tez sie zastanawiam, czemu te dzieci nie chca sluchac nic a nic

dobranoc!
ej mamuski
a Wy sie sluchalyscie
Stary 2010-01-26, 00:09   #1868
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

ooooo Spocik kochany, czyli zasada wrzuć na luz i będzie git u ciebie też się sprawdza. Cieszę się,że odreagowałaś.

Fanko trzymam i ja, choc nie wydaje mi się by były Ci w jakikolwiek sposób potrzebne przy Twojej wiedzy, inteligencji i umiejetnościach, ale... ale wiedz,że zawsze ciepło i miło o Tobie myślę i wspieram cię
atoja jest offline  
Stary 2010-01-26, 00:12   #1869
86Paula
Zakorzenienie

no ja ponoc grzeczna bylam
nie wiem w kogo to moje dziecie poszlo

ja wybuchowa jestem okropnie. i tez czesto sie przez to obrywa moim domownikom. ale co, mala za chwile i tak z usmiechem do mnie przychodzi. takie sa dzieci. i ta ich bezwarunkowa milosc wlasnie powoduje czesto wyrzucty sumienia. tez czesto mam jazdy na to ze jestem zlym czlowiekiem, matka itd. tylko ze troche racji w tym jest moim zdaniem chyba.

cholera, jak mnie boli, chyba pojde juz wreszcie do tego lozka, choc cos spac mi sie nie chce...
86Paula jest offline  
Stary 2010-01-26, 00:12   #1870
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
e tam nic na siłę, NIE MUSIMY - ja chcę! wizaż dziś wariuje okropnie i mój profil też. jestem już widoczna w kazdej kwestii dla wszystkich z netu nie tylko z wizażu bez wyjątków. Raz jestem, raz mnie nie ma itd...

No właśnie co do dzieci masz rację... tylko jak je tej samodzielności przyuczyć? jak ja jej nawet muszę zwracać uwagę, by połknęła tą papkę i takie tam potem sensacje... no nie na moje nerwy już. i albo zaczną wreszcie ze mną współpracować, albo ja ich wykończę, ktoś padnie albo ja albo reszta
No pewnie, że nie. Chcemy!

no my wczoraj robiliśmy układ (ja z małym) bo widzę ze smutny chodzi, to pytam o co chodzi, no że krzyczymy, to mówię, my nie krzyczymy ty nas sie słuchasz, on że zgoda i co? zapomniał, a matka grzcznie prosi, przypomina, no jak grochem o ścianę. Przekichane. Nas była 3, że też oni z nami nie zwariowali, to się dziwię

No dobra, zmykam, bo jurto o 6 pobudka, nienawidzę tego Czy nie mogłabym pracować w bardzej ludzkich godzinach, powiedzmy tak od 10 do 14
Stary 2010-01-26, 00:13   #1871
spot
Rozeznanie

co do koperty to akurat byłam pewna, że zakleiłam - aż tak źle ze mną nie jest cobym nie wiedziała, że się klei
ale widać kiepsko się kleiło
miłych testów
Stary 2010-01-26, 00:16   #1872
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość

co do koperty to akurat byłam pewna, że zakleiłam - aż tak źle ze mną nie jest cobym nie wiedziała, że się klei
ale widać kiepsko się kleiło
miłych testów
Jeszcze raz dziekuje
Stary 2010-01-26, 00:24   #1873
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

No ja akurat (właśnie zauwazyłam,że ciagle naduzywam tu słowa na i właśnie) nie mogę powiedzieć złego słowa na siebie,ze byłam kiedykolwiek niegrzeczna myślę, że prędzej jest to objaw faworyzacji przez mamę mojej sis, stąd teraz mimo niewielkiej różnicy wieku nie mamy wspólnego języka ani zbytnich więzi.

I moje dziecię to pierwsze też jest naprawdę grzeczne (czaaasem sie jej zdarzy) tylko do szału mnie doprowadza ta jej obecnośc 28h/dobę i to trzymanie się mnie jak na łańcuszku. jest naprawde słodka i miła i bystra i śmieszna i ach i och. żeby małpiszon jeszcze tylko jadł a nie mi sie darł jak opętana i ile to kłopotów przez to mam i to przy łażenie.
A drugie jak takie będzie to ja się albo dokonam w sobie takieji wówczas będę. Ale pocieszam się,że mało prawdopodobne, by poszła w ślady siostrzyczki. A poza tym nie wiem jak to zrobię, ale ani dnia dłużej niż macierzyński. Zatem zaraz zabieram się za swe CV i niech się w one z tatkiem swym w trójcę świętą martwią

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-01-26 o 00:29
atoja jest offline  
Stary 2010-01-26, 08:10   #1874
IlonaP
Zakorzenienie

dzień brrrrr dobrrryyy
-26 stopni
dzieci mają labę dziś
Stary 2010-01-26, 08:12   #1875
kamilawu
Zakorzenienie

Halo, gdzie jesteście? Tu się pisze! Pozamarzałyście, czy co?

Atoja, a może twoje kłopoty z dobraniem różu wynikają ze złego pędzla? Bardzo fajne dla niedoświadczonych są duo fibery, np. z cs Nigdy sobie takim pędzlem krzywdy nie zrobisz, bo ma włosie o różnej długości, dzięki czemu proszek nakłada się cieniusieńką warstewką i nie robią się matrioszkowe placki z różu, których tak się obawaisz. Nawet intensywne kolory wyglądają subtelnie
kamilawu jest offline  
Stary 2010-01-26, 08:30   #1876
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
o dziecku pisałam bo jej się dostało:h ahaha:
marzyłabym o takim romantyku choć jak patrzę, to chyba wolę jego taką stateczność i powagę i umiar w gestach i słowach, wrecz brak czasem, niż być zacałowywana na śmierć. Czułabym się taka osaczona i nie brałabym tych wyznań serio chyba... jakoś niespecjalne mam doświadczenia z takimi "wylewnymi" facetami
tak myślałam, że o córci, bo faceta bym nie zdzierżyła takiego, zresztą jakoś sobie nie wyobrażm faceta w takiej sytuacji

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Ale moja Miki, to tak całymi dniami... każda okazja jest dobra, każde moje schylenie, na pocałunek itp...no czasem aż do przesady... i tylko ta mama i mama.. a ja taka niedobra
to ja mam takiego synka, no normalnie kilkadziesiąt razy na dzień...

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
(...)
dziękuję za zainteresowanie
imprezka całkiem, całkiem udana (nawet nie musiałam udawać, tylko po prostu dobrze się bawiłam)
miałam tylko po drodze małe przygody, bo jechałam z koleżanką i w jej autku ogrzewanie właśnie w sobotę się zbuntowało
i po godzinie jazdy, okazało się że reszta ekpiy, którą mieliśmy hurmem wejść i zrobić "niespodzianka!" jest jeszcze daleko w lesie ...
więc siedziałyśmy sobie 40 minut w tych - 21stopniach
ale za to ile pogadałyśmy...

dziś rano mój may biedny samochodzik znowu nie odpalił (mimo, że tu tylko -21st),
ale mąż tym razem okazał się gentelmanem i pojechał ze mną do pracy, chociaż tez skrobaliśmy szybę od środka i sporo śnieguz niej się sypało
wogóle od wczoraj już był całkiem, całkiem
(ja ostrożnie)

btw, kolega próbując pozbyć się zamarzniętego śniegu z przedniej szyby polał ją wrzątkiem - zamarzł w moment i zrobiła się tak gruba warstwa lodu, że 40 minut nie mógł odjechać
fajnie, że sie dobrze bawilaś
przygoda niezła
mąż czyżby wytzuty sumienia dobrze?
a kolega i faceci śmią twierdzić, że przewyższaja nas inteligencja
Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Atojko kochana, za ChRl nie mogę dobić się do Twojego albumu. Chyba musimy się zaprzyjaźnić

A idę se spać, kolorowych!
duuuużo
Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
ej mamuski
a Wy sie sluchalyscie
musiałam

jestem pewna że coś mi wycięło

a zdjęcia mi się nie otwierają
Stary 2010-01-26, 08:49   #1877
pranie
Wtajemniczenie

Fanko, trzymam kciuki!
Spotku, dumna jestem, tak trzymac.
Witam sie.. ale zimno.. Dziecko obudzilo sie z pomyslem, ze jest kotkiem, ciagle miauczy i mleka chce.. paranoja
Zwloklam sie i na lodowaty parter poszlam zobaczyc, co w skrzynce. A tam tylko rachunek za internet
pranie jest offline  
Stary 2010-01-26, 09:10   #1878
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Fanko, trzymam kciuki!
Witam sie.. ale zimno.. Dziecko obudzilo sie z pomyslem, ze jest kotkiem, ciagle miauczy i mleka chce.. paranoja
Zwloklam sie i na lodowaty parter poszlam zobaczyc, co w skrzynce. A tam tylko rachunek za internet
moje jest kotkiem od dłuższego czasu, jedno i drugie w zasadzie, miauczą i jeszcze liżą
Oli w przerwach bywa jeszcze ślimaczkiem - czemu

atoja, dopiero teraz doczytałam, jak się urodzi okruszek to dopiero zobaczysz co oznacza
Cytat:
tylko do szału mnie doprowadza ta jej obecnośc 28h/dobę i to trzymanie się mnie jak na łańcuszku
będziesz musiała odnaleźć w sobie pokłady cierpliwości i spokoju
ja miałam problem przyznam szczerze, mój błąd
Stary 2010-01-26, 09:16   #1879
pranie
Wtajemniczenie

Moj tez lize i lazi na czworaka, ciekawa jestem jak slimaczek sie objawia? wije sie po podlodze?
pranie jest offline  
Stary 2010-01-26, 09:18   #1880
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

witam się i ja!!!!
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Halo, gdzie jesteście? Tu się pisze! Pozamarzałyście, czy co?

Atoja, a może twoje kłopoty z dobraniem różu wynikają ze złego pędzla? Bardzo fajne dla niedoświadczonych są duo fibery, np. z cs Nigdy sobie takim pędzlem krzywdy nie zrobisz, bo ma włosie o różnej długości, dzięki czemu proszek nakłada się cieniusieńką warstewką i nie robią się matrioszkowe placki z różu, których tak się obawaisz. Nawet intensywne kolory wyglądają subtelnie
eee nie, mam i skunksa i nowego doma i sephorowski. No nie robię plamy, umiem nałożyć, czy poradzić z ocieplaniem koloru, ale po prostu takie mam odczucia. aaaa i jeszcze zostały pomarańcze i brzoskwinie - no jak chora jak żółtek, chińczyk po wakacjach czy co. tak sobie teraz myśle,ze czy to możliwe,że może mi pasować tylko wymodelowanie dołków pod policzkami ew. bronzerem lub z deka ciemniejszym podkładem? BEZ RÓŻY????? czy moja psychika po prostu jest spaczona?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
tak myślałam, że o córci, bo faceta bym nie zdzierżyła takiego, zresztą jakoś sobie nie wyobrażm faceta w takiej sytuacji

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

to ja mam takiego synka, no normalnie kilkadziesiąt razy na dzień...

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

fajnie, że sie dobrze bawilaś
przygoda niezła
mąż czyżby wytzuty sumienia dobrze?
a kolega i faceci śmią twierdzić, że przewyższaja nas inteligencja

duuuużo
musiałam

jestem pewna że coś mi wycięło

a zdjęcia mi się nie otwierają

czyżby jakaś mi się tu akurat rodzina szykuje? kolejna wizażowa siostra???
Cytat:
Fanko, trzymam kciuki!
a ja mam za swoje. Mała bawi się w jakby w przywoływanie porządku(to akurat jej odwieczna zawsze powodująca dobry humor zabawa). i woła do swoich upadających specjalnie kredek, ze śmiechem powodującym śmiech dookoła: no choć tu zułwiazu, gdzie ty mi lecis.
ma dziewczyna od małego zacięcie i pasję. Przynajmniej będzie dobrym inspektorem nadzoru w urzędzie skarbowym albo dyrektorką służby więziennej, człowiekiem z pasją i zaangażowaniem pilnie wypełniajacym swe obowiązki

U mnie wczoraj na parapecie leżał rachunek od komórkowców a w nim podziękowanie i uznanie reklamacji mojej wraz z gratulacjami sukcesu... no nieźle mi się udało, aż za 20 zł list pochwalny dostałam

- Kochanie, co dziś na obiad?
- Nic
- Jak to nic? wczoraj nic nie było, przedwczoraj też nie, i dziś?????
- No tak. Ugotowałam na kilka dni
atoja jest offline  
Stary 2010-01-26, 09:29   #1881
pranie
Wtajemniczenie

Atoja, ja tez tak mialam z rozami, myslalam ze tylko na bronzery jestem skazana (zreszta tylko jeden mi podpasowal, Tahiti Sweetie, reszta za pomaranczowa albo niewidoczna), ale jakos w koncu 2 roze znalazlam ktore wygladaja ok. Moze to kwestia dobrania koloru?
pranie jest offline  
Stary 2010-01-26, 09:43   #1882
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
No to się dogadały, gites Kamilanna, napiszę pewnie jutro wieczorem, o ile będę miała siłę do kompa siąść po tym maratonie...

Trzymajcie jutro kciuki
będę trzymać mocno To ja bym poprosiła dzisiaj o 16....

Cytat:
Fanko, trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
moje jest kotkiem od dłuższego czasu, jedno i drugie w zasadzie, miauczą i jeszcze liżą
Oli w przerwach bywa jeszcze ślimaczkiem - czemu

urocze maluchy... a co robi Oli, jak jest ślimaczkiem ?

Spotku cieszę się, że impreza się udała i trzymam kciuki żeby wszystko było ok

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2010-01-26 o 09:46
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-01-26, 09:53   #1883
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Moj tez lize i lazi na czworaka, ciekawa jestem jak slimaczek sie objawia? wije sie po podlodze?
Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
(...)
urocze maluchy... a co robi Oli, jak jest ślimaczkiem ?

Spotku cieszę się, że impreza się udała i trzymam kciuki żeby wszystko było ok
ślimaczek objawia się głównie werbalnie - Oli twierdzi że jest ślimaczkiem, spróbujcie powiedzieć do niej per kotku, słoneczko itd
wicie się po podłodze to standard
Cytat:
(...)
czyżby jakaś mi się tu akurat rodzina szykuje? kolejna wizażowa siostra???

a ja mam za swoje. Mała bawi się w jakby w przywoływanie porządku(to akurat jej odwieczna zawsze powodująca dobry humor zabawa). i woła do swoich upadających specjalnie kredek, ze śmiechem powodującym śmiech dookoła: no choć tu zułwiazu, gdzie ty mi lecis.
ma dziewczyna od małego zacięcie i pasję. Przynajmniej będzie dobrym inspektorem nadzoru w urzędzie skarbowym albo dyrektorką służby więziennej, człowiekiem z pasją i zaangażowaniem pilnie wypełniajacym swe obowiązki

(...)

- Kochanie, co dziś na obiad?
- Nic
- Jak to nic? wczoraj nic nie było, przedwczoraj też nie, i dziś?????
- No tak. Ugotowałam na kilka dni

Stary 2010-01-26, 10:07   #1884
evelinek_r
Wtajemniczenie

Przezabawne te wasze dzieciaki

Ja dziś w nocy spałam w dresie, jest tak piekielnie zimno w tym pokoju, że ostatnie kilka nocy budziłam się co godzinę szczękając zębami W dzień niemal cały czas farelka chodzi, no ale na noc jej przecież nie zostawię. Jeszcze w tym tygodniu mamy dwie środy- najgorszy dzień na uczelni, bo nasz genialny rektor stwierdził, że za dużo śród przepadło i odrabiamy w czwartek A ja musz0313F22D18 jeszcze wpisy zebrać i dowiedzieć się o dwa egzaminy, bo pisaliśmy już x czasu temu, a wyników ni widu, ni słychu. Ech.

Praniuszku meowwww
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-01-26, 10:09   #1885
marioladabr
Zakorzenienie

Cześć dziewczynki!

Fajnie u Was i nie chce mi się pracować .... autko stare ale zapaliło bez problemu - uwielbiam toyoty

Mój mały tez bywał kotkiem (z miałkaniem i lizaniem) a ja musiałam być mamą kotka i też miałkałam odkąd mamy prawdziwego kota w domu to już nie ma tej zabaway - a może mój synek wyrósł...

Do dentysty trzeba chodzić i dzieci do tego przyzwyczajać. Jak się robi wszystko na bieząco to nic nie boli (mam taka teorię)

Atojka, możemy sie umówic na którąś pięną sobotę na malowanie, mam troche róży do potestowania

Co ja jeszcze chciałam....
aaa, dziękuję pięknie za komentarze avka, ale na żywo tak sobie bez grzywki wyglądam...
No i powiedzcie mi skąd skrót TŻ? Bo jakoś nie mam pojęcia dlaczego tak a nie inaczej
marioladabr jest offline  
Stary 2010-01-26, 10:14   #1886
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Towarzysz życia (życiowy)

dzień dobry
a mój Tż wczoraj wymyślił ...DB - Dar Boży i tym podobne, hi hi

przemyślenia poranne:

a ja mam fajnie z moimi dziatwami wiecie ...... zazdrość na poziomie -15425478, nul, nic, niente .... po urodzeniu młodego, mała mi nie przesypiała nocy i ogólnie chodziła jak na prochach, reagowała na niego szybciej niż ja .... 15min temu z pokoju dochodził taki śmiech, ze sama zrywałam boki przed kompem ... no na maksa ...a i fenomen:
Pietrla nauczył sie udawać kaszel ... i przedrzeźnia Alę ... nas ma w pompie, możemy kaszleć, aż nam płucaa na zewnątrz wylecą ... ale jak ona wyda coś z siebie, to ten się odwraca robi ehe, ehe ... i oczywiście potem sobie bije brawo (nauczył sie tydzień temu)
i ogólnie nie narzekam, mam taką zasadę, by nie oczekiwać za dużo (eżeli chodzi o posłuszeństwo) i ogólnie proporcjonalnie do wieku .... i ciągle przypominam sobie, jak ja odbierałam świat jako dziecko (oj mocno i dużo pamiętam ... niestety)
np teraz
Pietrula śpi a Ala bawi się klockami .... co rusz jej jakiś spadnie
- ja dostałabym już burę, ze mam być cicho i że jestem złą siostrą
- Ala usłyszał prośbę by ograniczyła dźwięki .. i usłyszałam szept mamusiu, tak tak, ja własnie cichutko jestem i widzę jak każdy klocuszek kładzie wolniutko, cichutko ... a że jej czasem któryś wypadnie ... młodego to nie rusza ona.. no kurcze ma 3,5 roku, no nie .... dlaczego mnie tak nikt nie traktował

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2010-01-26 o 10:28
aljaka jest offline  
Stary 2010-01-26, 10:16   #1887
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Towarzysz życia (życiowy)
O dzięki nie wpadłam na to
marioladabr jest offline  
Stary 2010-01-26, 10:16   #1888
IlonaP
Zakorzenienie

TowarzyszŻycia
Stary 2010-01-26, 10:25   #1889
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

no jak to nie wiecie co robią ślimaki????ślimaki łobuziaki ! widać kto nie oglądał świnki Peppy

Mariola i inne chętne zgłaszam się na testera

Cytat:
atoja, dopiero teraz doczytałam, jak się urodzi okruszek to dopiero zobaczysz co oznacza

Cytat:
tylko do szału mnie doprowadza ta jej obecnośc 28h/dobę i to trzymanie się mnie jak na łańcuszku
będziesz musiała odnaleźć w sobie pokłady cierpliwości i spokoju
ja miałam problem przyznam szczerze, mój błąd

o Ila, a ja dopiero teraz zauważyłam twój post. nie ma tego problemu, nie martwie się mam już tyyyle wizyt dentystycznych poumawianych w zamian, że... Ale na poważnie to mam nadzieję, że poza pielegnacją również i ta panna nie bedzie ode mnie wymagać na początku zbyt wiele... ale świeczki w oczach mam i panikę na samą myśl.. Cierpliwości to ja też nie mam, ale wydaje mi się,że i tak jestem już aniołem w porównaniu z tym co kiedyś

Aaaa Aniele, następna, co zdaje na same piątki, a nas tu straszy poprawkami. Ale wspieram cię w myślach
atoja jest offline  
Stary 2010-01-26, 10:25   #1890
pranie
Wtajemniczenie

Ila, tu spytam, bo szybciej, zamowilas juz zbiorowe Lauress? Bo tak rozmyslam, ze Organze jednak bym wziela.. Jak we wspolnym, to probke, jak sama to juz pewnie full size
pranie jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerały ; plotki ;

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości