Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-20, 19:39   #1081
fortepianistka
Rozeznanie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dobór koloru to nielada wyzwanie jednak
nie wiedziałam ze bedzie to az takie trudne.
Dzis smarowałam Ayperi 02 i już prawie wyczerpałam tą próbkę ale nie jestem pewna...
Mam trzy kolory, od jeden z wizazanek przyjdą jeszcze dwa i od przemiłej pani Sylwii jeszcze 4. Jak zaden sie nie sprawdzi to chyba się poddam.

Widac na allegro jakie wziecie maja Pixie, pani Sylwia musi mieć mnostwo roboty a i tak znajduje czas dla każdego, jestem w szoku.

Tak się cieszę z tych polskich minerałków i obsługi zasługującej na wielkie
Stary 2010-04-20, 20:19   #1082
Mirelkaaa
Zakorzenienie

w weekend zrobię zdjęcie i wyslę email do pani Sylwii z prośbą i dobranie koloru
szykują się zakupy
wezmę sobie biga kiss of sun w pudełeczku, bo próbkę już ostatnio wykonczyłam
tylko czemu korektor dodaja tylko do primera, który mi niepotrzebny i podkładu natural, który mi nie lezy
nie ma na nie popytu...?
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-20, 20:22   #1083
Anetuniaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Mam próbki
zrobiłam sobie paski, żeby porównac Caramel Coretto i niestety żaden odcień nie jest wystarczająco żółty nawet sinnie 2 i 3. Wszystkie są jakieś pomarańczowe... brałam wszystkie kolory w żółtej tonacji, łącznie 10próbeczek. No ale liczę, że jednak coś będzie do mnie pasowało, w końcu z lauressa mam dobrany odcień niepodobny do blusche
Ps. Chyna idę się maziac, słońce jeszcze świeci

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

No i mam już ponad pół godz Pixie na sobie cudo! Na początek poszedł Sinnie 2 ale to jednak nie mój kolor, jest zbyt pomarańczowy (??) muszę spróbowac czegoś na 2 poziomie ale w innym kolorze. Ale dziś już mi się nie chce
Cieszę się że masz już swoje próbki. Ja dzisiaj pierwszy raz w życiu wysmarowałam się minerałkami i powiem że jestem mile zaskoczona, ale jutro nałożę go więcej bo dzisiaj aż przesadziłam z oszczędnością Ach i muszę przyznać że bez primera trzymał się lepiej niż mój dotychczasowy podkład l'oreal true match a mam teraz @ więc jestem pod wrażeniem prochy to będzie moja nowa miłość
Czekam więc z niecierpliwością na przesyłkę od Ciebie i jeszcze raz dziękuję
Stary 2010-04-20, 20:37   #1084
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Cieszę się że masz już swoje próbki. Ja dzisiaj pierwszy raz w życiu wysmarowałam się minerałkami i powiem że jestem mile zaskoczona, ale jutro nałożę go więcej bo dzisiaj aż przesadziłam z oszczędnością Ach i muszę przyznać że bez primera trzymał się lepiej niż mój dotychczasowy podkład l'oreal true match a mam teraz @ więc jestem pod wrażeniem prochy to będzie moja nowa miłość
Czekam więc z niecierpliwością na przesyłkę od Ciebie i jeszcze raz dziękuję
Ooo to cieszę się, że testujesz już minerałki i jesteś pozytywnie do nich nastawiona
paczuszka leci do Ciebie od wczoraj mam nadzieję, że będziesz z niej zawodolona

Ja siedzę sobie w Pixie i po 2,5godz coś mnie szczypac zaczyna

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-04-20, 21:09   #1085
Chaigata
Zakorzenienie

Goldika, ja też po Pixie dziwnie się czułam.
W sensie, że coś mnie swędziało i pojawiły się malutkie krostki.
Stary 2010-04-20, 21:58   #1086
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Goldika, ja też po Pixie dziwnie się czułam.
W sensie, że coś mnie swędziało i pojawiły się malutkie krostki.
nie strasz...
kurcze to chyba testy zrobię konkretne za tydzień bo Tż będę miała teraz a nie chcę go straszyc (chociaż i tak uważa, że bez mejkapu mi najlepiej- podlizywanie sie)

ale za to nadal jestem zakochana w Kiss of Sun
primerka nie testowałam chociaz mam próbkę, wolę monistat i na niego od razu prochy.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-04-21, 06:26   #1087
kobri
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

wersja cover ostro wysusza (mnie ) i przy zmywaniu tez czułam to swędzenie ale gdy użyłam większej ilości kremu znikło ;>

kobri jest offline  
Stary 2010-04-21, 08:23   #1088
Chii1986
Zakorzenienie

Ja myślę, że w końcu coś wybiorę dla siebie z kolorów i wezmę biga chętnie bym wzięła też o ton ciemniejszy refill na lato i może kabuki... ale ostatnio tyle wydałam na Pixie że teraz chyba nie dam rady;-)

w sumie dobrze, że Kiss of sun wzięłam refill (wychodzi ok połowa biga edm) bo potrzeba go naprawdę malutko by nałożyć na makijaż, więc starczy na długo.

Dziś przetestuję Tinkerbell 1

póki co nic mnie nie zapycha, nie wysusza itp. zielony korektor leży nieużywany ale jak pogorszy mi się cera to będę go testować.
Stary 2010-04-21, 13:32   #1089
asix86
Wtajemniczenie

Dziewczyny, chcę kupić primer, myślałam o opakowaniu refill, ale właściwie kusi mnie primer z pudełeczkiem a do niego póki co jest gratis zielony korektor..
Zastanawiam się czy przydałby mi się, mam nieraz lekko zaczerwienione policzki, lekkie przebarwienia i czasem delikatne krosteczki na dolnej części policzka (dermatolog powiedziała mi, że jest to delikatne rogowacenie mieszkowe). Czy w takim przypadku przydałby mi się zielony korektor? Na policzki zawsze nakładam więcej podkładu, żeby to pozakrywać i właściwie jest OK, zielonym korektorem w proszku nie potrafiłam za bardzo się posługiwać.
Mam żółty, raz pokusiłam się o zaaplikowanie go na policzki pod podkład, ale podkład zwarzył mi się (nie wiem czy to przez korektor..), więcej razy nie próbowałam

No i niestety muszę wziąć jeszcze raz próbki bo nie znalazłam koloru dla siebie i właściwie mam wątpliwości czy znajdę ideał czy będę musiała mieszać poziom 0+1. A po zachwytach kryciem podkładu naturalnego, będę jednak szukać koloru dla siebie z podkładu kryjącego, mimo wszystko wolę mieć idealnie pokrytą cerę . Ale wezmę też 1 lub 2 próbki naturalnego, może trafię kolor i będę miała w razie czego podkład jak już pozbędę się tych przebarwień stosując naturalną pielęgnację z BU

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-04-21 o 13:33
asix86 jest offline  
Stary 2010-04-21, 18:07   #1090
Mirelkaaa
Zakorzenienie

dziewczyny chyba 1 raz trafiłam z odcieniem
a mianowicie pasuje mi creamy bisque lucy
i teraz moje pytanie
myślicie, ze pani Sylwia zna odcienie Lucy?
cos mi się nie wydaję
albo moze któras z was uzywa tego odcienia lucy i doradzi jakis odcien pixie w formule cover?
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-21, 18:10   #1091
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
i teraz moje pytanie
cos mi się nie wydaję
albo moze któras z was uzywa tego odcienia lucy i doradzi jakis odcien pixie w formule cover?
ciemniejsze zna Bo 3 próbki ciemniejszych odcieni właśnie od Sylwii mam
cathy jest offline  
Stary 2010-04-21, 18:24   #1092
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ciemniejsze zna Bo 3 próbki ciemniejszych odcieni właśnie od Sylwii mam
hmm może jednak spróbuję i zapytam czy wie co byłoby odpowiednikiem
zapytac nie zaszkodzi, ew. innym razem wyślę kawałek twarzy i szyi
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-21, 18:29   #1093
Anetuniaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
nie strasz...
kurcze to chyba testy zrobię konkretne za tydzień bo Tż będę miała teraz a nie chcę go straszyc (chociaż i tak uważa, że bez mejkapu mi najlepiej- podlizywanie sie)

ale za to nadal jestem zakochana w Kiss of Sun
primerka nie testowałam chociaz mam próbkę, wolę monistat i na niego od razu prochy.
Goldi dostałam paczuszkę od Ciebie, ale sie cieszę aaaaaaaa jeszcze raz dziękuję aaa chyba zaraz lecę myć makijaż posiedzę poczekam aż buzia odpocznie i muszę coś dziś wypróbować

Jeśli chodzi zaś o Pixie to ponieważ piszecie że wysusza postanowiłam nałożyć dziś pod makijaż krem shiseido nawilżający z filtrem (próbka od siostry, ja nie wydaje na takie fanaberie ) i niestety buzia zaraz po umalowaniu była cudna ale później makijaż mi się zważył więc będę poszukiwać dalej czegoś "pod". Jedyne czego się wiec dzisiaj nauczyłam to ze mogę nakładać dwie cienkie warstwy i dalej wygląda ładnie nie tynkowo a buzia wtedy jak marzenie.

Dzisiaj zamówiłam serum regulujące lemon z olejkiem z Tamatu myślicie że się nada pod Pixie?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
i teraz moje pytanie
cos mi się nie wydaję
Ja myślę że mozesz zapytać co Ci szkodzie a nóż widelec będzie wiedziała
Stary 2010-04-21, 18:37   #1094
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Dzisiaj zamówiłam serum regulujące lemon z olejkiem z Tamatu myślicie że się nada pod Pixie?
To serum zawiera kwas salicylowy-nie radzilabym Ci uzywac go na dzien bez wysokiego filtra. To serum raczej na noc teraz a na dzien cos z filtrem.
Stary 2010-04-21, 20:12   #1095
Mirelkaaa
Zakorzenienie

dziewczyny a jednak Pani Sylwia ma mój kolor lucy
dostałam błyskawiczną odpowiedź, ze odpowiednikiem powinien byc blosoom2
w ten odcien bym nie celowała
na dnaich szykuje sie zamówienie z Lucy i Pixie
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-21, 22:39   #1096
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Goldi dostałam paczuszkę od Ciebie, ale sie cieszę aaaaaaaa jeszcze raz dziękuję aaa chyba zaraz lecę myć makijaż posiedzę poczekam aż buzia odpocznie i muszę coś dziś wypróbować

Dzisiaj zamówiłam serum regulujące lemon z olejkiem z Tamatu myślicie że się nada pod Pixie?[COLOR="Silver"]

to się cieszę, że doszła podkładzików tak mało w woreczkach bo tylko takie próbki miałam części nawet nie otworzyłam

Ja jutro wracam do testowania Pixie jutro na twarz poleci pewnie Cameo 2

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-04-22, 02:03   #1097
Anetuniaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
To serum zawiera kwas salicylowy-nie radzilabym Ci uzywac go na dzien bez wysokiego filtra. To serum raczej na noc teraz a na dzien cos z filtrem.
O widzisz jak to dobrze kogoś mądrego sie poradzić dzięki za info muszę o tym poczytać jeszcze
Stary 2010-04-22, 06:45   #1098
kobri
Rozeznanie

Dziewczyny mam pytanie, miałaby jakaś porównanie breena 0,1 z calista 0,1,2? różnią czymś się bardzo? i czy mają odcień taki podchodzący pod (wręcz) biel-beż ;> bez żółtości ? bo calista 1 byłaby ok tylko nadal jest ciut za ciemna : O dzięki za odpowiedź

kobri jest offline  
Stary 2010-04-22, 11:11   #1099
megan_77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, miałaby jakaś porównanie breena 0,1 z calista 0,1,2? różnią czymś się bardzo? i czy mają odcień taki podchodzący pod (wręcz) biel-beż ;> bez żółtości ? bo calista 1 byłaby ok tylko nadal jest ciut za ciemna : O dzięki za odpowiedź
Mam próbki podkładu kryjącego Breena1 i Calista1.
W woreczku strunowym Breena jest jaśniejsza, Calista jest bardziej ziemista.
Z EDM pasuje mi Perfect , Multitasting oraz Linen intensiv (w zależności od pory roku). Wg moich spostrzeżeń (ale mogę się mylić) to Breena podobna jest do Linen, a Calista do Perfectu.
Teraz żałuję bo zamówiłam próbki i wziełam Breena2 a chyba teraz wolałabym Calista2.
Calista chyba lepiej na mnie leżała, bo lepiej mi w Perfekcie.
Popisiłam p. Sylwie o radę, który odcień byłby zbliżony do Multitastingu i uzyskałam odpowiedź, że warto spróbować Aubrey 1 i 2 oraz Trixie 1 i 2.
Zaproponowane odcienie też zamówiłam z relifem Matt & Smooth Powder "Kiss Of Sun".

Co do podkładu Cover De Luxe (bo taki tylko testowałam) po pierwszej próbie byłam rozczarowana. Najpierw na moją twarz położyłam primer na filtr, potem podkład + puder wygładzjący. Było to w dzień, w którym byłam zabiegana i robiłam zakupy przedświąteczne - czyli warunki ekstremalne dla podkładu. Niestety czułam szczypanie, szczególnie w miejscach naczynkowych no i podkład nie wyglądał estetycznie, miejscami się był widoczny a w innych miejscach się starł.

Postanowiłam mu dać jeszcze jedną szanse. Zmieniłam tylko primer na puder bampusowy pod i efekt był zadawalający. Nic mnie nie szczypało. Lepiej na mnie wyglądał niż EDM, które ostatni nie chcą na mnie dobrze leżeć. Więc będę dalej testować

Napiszę jeszcze o Kabuki Pixie - jak dla mnie rewelacja. Pięknie nakłada się nim róż na kości policzkowe i jest taki mięciutki.
megan_77 jest offline  
Stary 2010-04-22, 13:56   #1100
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Z EDM pasuje mi Perfect , Multitasting oraz Linen intensiv (w zależności od pory roku). Wg moich spostrzeżeń (ale mogę się mylić) to Breena podobna jest do Linen, a Calista do Perfectu.
Teraz żałuję bo zamówiłam próbki i wziełam Breena2 a chyba teraz wolałabym Calista2.
Calista chyba lepiej na mnie leżała, bo lepiej mi w Perfekcie.
ja też mam Breena1 i Calista1 i sama nie wiem, którą wybrać bo obie mi pasują ale chyba minimalnie wolę Breena1 bo jest właśnie tak jak piszesz najbardziej zbliżona do Linen, którego używam.

Dziś właśnie testuję Calista1 na twarzy- testowałam już Breena1, Ayperi1, Tinkerbell1- właściwie wszystkie mi w miarę pasują ale najbardziej Breena właśnie dziś od razu po nałożeniu Calisty miałam wrażenie, że nieco odcina się od koloru mojej cery ale potem ładnie się wtopiła.

Niebawem przetestuję dwójki by wybrać coś na lato.

edit: bez nałożenia kremu przed makijażem po pixie mam uczucie ściągniętej, wysuszonej skóry.. z edm tak nie miałam a właściwie nigdy pod edm żadnego kremu nie kładłam...na szczęście jak nałożę pixie na krem to jest ok

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2010-04-22 o 16:05
Chii1986 jest offline  
Stary 2010-04-22, 15:56   #1101
kilianna
Zakorzenienie

Ja także dziś zaczęłam swoją przygodę z Pixie. Najpierw zamówiłam pędzel flat top i ilka próbek, zobaczymy jak się będą sprawować na mojej wymagającej skórze. Pędzelek na razie zebrał moje pozytywne opinie Zobaczymy jak później.
Przede wszystkim jednak jestem pod wrażeniem szybkości i jakości "obsługi" w firmie Pixie. Właścicielka przemiła, doradziła, pomogła, szybko odpowiedziała i wysłala zamówione rzeczy.
kilianna jest offline  
Stary 2010-04-22, 18:04   #1102
kobri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, teraz załuję, że nie wziełam breeny :/ wylądowałam z samymi żółtkami : P na szczęscie opalam się na żółto

kobri jest offline  
Stary 2010-04-22, 19:13   #1103
jusssi
Rozeznanie

Dostałam dzisiaj paczkę z moimi minerałkami i na pierwszy rzut oka wydawalo mi się ze wziełam za jasne ale po nałożeniu już nie mam takiego wrażenia. W warunkach domowych podkład sprawdził się bardzo dobrze, aż dziwne że się nie świece - jutro sprawdzę w pomieszczeniu z klimą, moja cera źle to znosi.

Najmilej zaskoczył mnie kiss of sun, w woreczku wygląda na taki pomarańczowy jakby ale po nalożeniu nie widać koloru za to skóra jest taka gładziutka. W gratisie dostalam primer i też mi się podoba ( jak na pierwszy rzut oka ).

Ale takie moje małe spostrzeżenie, że śmiało można by było zrezygnować z tak porażającej liczby odcieni ponieważ mam 10 a po nałożeniu nie ma między nimi, aż takiej różnicy. Po prostu będzie mi się tylko trudniej zdecydować przy zamawianiu biga, a swoją drogą jak mi się kiedyś udawało dobrać podkład w drogerii, kiedy było 5 odcieni na krzyż
jusssi jest offline  
Stary 2010-04-22, 19:23   #1104
kilianna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jusssi Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj paczkę z moimi minerałkami i na pierwszy rzut oka wydawalo mi się ze wziełam za jasne ale po nałożeniu już nie mam takiego wrażenia. W warunkach domowych podkład sprawdził się bardzo dobrze, aż dziwne że się nie świece - jutro sprawdzę w pomieszczeniu z klimą, moja cera źle to znosi.

Najmilej zaskoczył mnie kiss of sun, w woreczku wygląda na taki pomarańczowy jakby ale po nalożeniu nie widać koloru za to skóra jest taka gładziutka. W gratisie dostalam primer i też mi się podoba ( jak na pierwszy rzut oka ).

Ale takie moje małe spostrzeżenie, że śmiało można by było zrezygnować z tak porażającej liczby odcieni ponieważ mam 10 a po nałożeniu nie ma między nimi, aż takiej różnicy. Po prostu będzie mi się tylko trudniej zdecydować przy zamawianiu biga, a swoją drogą jak mi się kiedyś udawało dobrać podkład w drogerii, kiedy było 5 odcieni na krzyż
też mam wrażenie, że za dużo tych odcieni, bo one nie różnią się aż tak bardzo. Mam kilka próbek 1 koloru, rózne odcienie i prawie nie ma różnicy, choć w sumie może to i dobrze? Jak słusznie zauwazyłaś, kiedyś kupowałyśmy podkłady/pudry, gdzie gama kolorystyczna ograniczała się do kilku odcieni i jakoś trzeba było z tym żyć, ech to było okropne, co?
kilianna jest offline  
Stary 2010-04-22, 20:39   #1105
Shade_23
Zadomowienie

Dostałam dziś moje próbeczki!! Już się nie mogę doczekać testowania... Dostałam aż 5 kolorków dodatkowo jako gratis!
Odcienie neutralne są przepięknie zimne! Długo takich szukałam... Oby tylko moja kapryśna cera je polubiła... Aż się boję rozczarowania...
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-04-22, 23:01   #1106
Sahira
Rozeznanie

Ja również dzisiaj dostałam próbki - pięknie zapakowane i także 5 gratis. W ogóle to dopiero po złożeniu zamówienia trafiłam na wątek i plułam sobie w brodę, bo wszystkie kolory na stronie aukcji wydawały się ciemne i jaskrawe, trudno było właściwie cokolwiek wywnioskować na ich temat. Kiedy obejrzałam zdjęcia, stwierdziłam,że te, które zamówiłam, będą chyba jednak niestety za jasne. Byłam zła na siebie, bo w końcu tanie te próbki nie są... a zamówienie było impulsywne.
Ale chyba będzie ok.. Na razie nie miałam co prawda okazji nic przetestować, mam nadzieję, że chociaż jeden odcień będzie pasować...
Sahira jest offline  
Stary 2010-04-22, 23:09   #1107
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Ja również dzisiaj dostałam próbki - pięknie zapakowane i także 5 gratis. W ogóle to dopiero po złożeniu zamówienia trafiłam na wątek i plułam sobie w brodę, bo wszystkie kolory na stronie aukcji wydawały się ciemne i jaskrawe, trudno było właściwie cokolwiek wywnioskować na ich temat. Kiedy obejrzałam zdjęcia, stwierdziłam,że te, które zamówiłam, będą chyba jednak niestety za jasne. Byłam zła na siebie, bo w końcu tanie te próbki nie są... a zamówienie było impulsywne.
Ale chyba będzie ok.. Na razie nie miałam co prawda okazji nic przetestować, mam nadzieję, że chociaż jeden odcień będzie pasować...
To mamy podobnie
Ale zgadzam się z KIMŚ, kto napisał, że lepiej by było, gdyby zamiast rysunków były normalne zdjęcia minerałków... Tak jak ma EDM i inne firmy... Te rysunki jakoś tak... nie przemawiają.

Wypaćkałam mordkę wszystkimi próbkami Wyglądam jak indianin! Mam plamkę przy plamce. Już widzę na 100%, że żadne ciepłe odcienie mi nie pasują, natomiast neutrale bossskie!!!! Ach.......
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-04-22, 23:58   #1108
Sahira
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
To mamy podobnie
Ale zgadzam się z KIMŚ, kto napisał, że lepiej by było, gdyby zamiast rysunków były normalne zdjęcia minerałków... Tak jak ma EDM i inne firmy... Te rysunki jakoś tak... nie przemawiają.

Wypaćkałam mordkę wszystkimi próbkami Wyglądam jak indianin! Mam plamkę przy plamce. Już widzę na 100%, że żadne ciepłe odcienie mi nie pasują, natomiast neutrale bossskie!!!! Ach.......
Miło to czytać, bo większość moich próbek to właśnie neutrale . Mam generalnie wielki problem z doborem właściwego - idealnego odcienia, bo 1) większość jest zbyt pomarańczowych, często nawet w "zwykłych" podkładach kolor ivory wygląda na mnie marchewkowo 2) chłodniejsze odcienie często wpadają z kolei w róż - co wygląda na mojej cerze fatalnie 3)ciepłe kolory są najczęściej zbyt żółte. No więc nadzieja w neutralach.
Sahira jest offline  
Stary 2010-04-23, 00:07   #1109
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Miło to czytać, bo większość moich próbek to właśnie neutrale . Mam generalnie wielki problem z doborem właściwego - idealnego odcienia, bo 1) większość jest zbyt pomarańczowych, często nawet w "zwykłych" podkładach kolor ivory wygląda na mnie marchewkowo 2) chłodniejsze odcienie często wpadają z kolei w róż - co wygląda na mojej cerze fatalnie 3)ciepłe kolory są najczęściej zbyt żółte. No więc nadzieja w neutralach.
Doookładnie mam ten sam problem. Jestem zimna jak chol... era Na szczęście tylko w kwestii typu urody. Potrzebuję takiego "ziemistego" odcienia... Nie wiem czy masz próbkę Ailive? - Ten jest taki totalnie beżowy... Ciekawy odcień. Właśnie na ten stawiam (ale wzięłam 3 i jest ciemny!), oraz chyba najładniej wtopił się Breena 3... Też trójka a dużo jaśniejszy

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-04-23 o 00:08
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-04-23, 08:25   #1110
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
jakbym czytała o sobie neutrale Pixie to dla mnie strzał w dziesiątkę wszystkie mi pasują poza Ailive, który jest jednak zbyt różowy i wyglądam w nim jak prosiak za to inne neutrale są takie nieokreślone i ziemiste tak jak moja nieokreślona cera więc pasuje;-)

pamiętam drogeryjne podkłady, szczególnie jakieś 6-7 lat temu, gdy o jasne odcienie było bardzo ciężko, bo teraz chociaż allegro poratuje - zawsze za pomarańczowe i za ciemne...cudnie musiałam wyglądać z taką pomarańczową twarzą odcinającą się od szyi
na szczęście potem znalazłam najjaśniejszy Dermablend,moja miłość... ale po co nakładać taki ciężki podkład jak minerały kryją niemal równie dobrze a wyglądają naturalniej

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości