Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-20, 18:47   #91
EmilaDz78
Zadomowienie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rozumiem wasze podekscytowanie nowa mineralna firma w Polsce ale posty niektorych osob zaczynaja sie ocierac o spam. Zeby nie bylo, ze mi-sie-tylko-wydaje oddalysmy z Rozi ten watek pod obserwacje szefostwa, sami zdecyduja
Przypominam, ze reklama na Wizazu jest platna i osoby podejrzane o "szeptany marketing" poniosa konsekwencje.
Zaznaczam, ze nie zwracam sie do nikogo konkretnie, wiec jesli komus przyjdzie odpowiadac na ten post w sposob obronny niech sobie zawczasu daruje. Ja tu tylko sprzatam

Tez jestem ciekawa czym nas Pixie mile zaskoczy ale moze poczekajmy na konkrety zamiast siac peany na wyrost?
Przepraszam Vril odnoszę wrażenie że na tym forum reklamujemy wiele firm a Polskiej nie można? (Raczej wychwalamy)

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-01-20 o 18:48
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-01-20, 18:56   #92
vril
Zakorzenienie

Zgodnie z regulaminem nie. Poza tym zalozycielka Pixie jest jedna z Wizazanek.
I jeszcze jedno - ja tu jestem moderatorem, osoba, ktora ma egzekwowac regulamin i tylko tyle, nie oczekujcie ode mnie zmian dzialania portalu - nie ja jestem jego wlascicielem.
vril jest offline  
Stary 2010-01-20, 19:01   #93
wiedzma86
Rozeznanie

Ale ona się tutaj nie wypowiada

wiedzma86 jest offline  
Stary 2010-01-20, 19:14   #94
vril
Zakorzenienie

Ale osoby bedace jej beta-testerami tak. Czy ja naprawde musze to tlumaczyc?
vril jest offline  
Stary 2010-01-20, 19:28   #95
margi86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Mam korektor kolor zółty.

po obejrzeniu zdjęc na aukcji, nigdy nie zdecydowałabym się na zakup różowego bądź zielonego, gdyż wynikało, że są one maksymalnie napigmentowane- teraz trochę żałuję. moim problemem jest skórka jak opłatek pod oczami, niebieskie żyłki i popękane naczynka wokół oka, co tworzy fioletowe, "przećpane" obwódki. przeważnie korektor ważył się po paru minutach, dlatego nie nakładałam. dzisiaj pierwszy raz nałożyłam kamuflaż pixie na cały dzień i jestem bardzooo zadowolona

ma on dosc twardą konsystencję- nie nakładamy go jak krem, a raczej ślizgamy palcem po powierzchni, tak jak niektóre błyszczyki. i dzięki Bogu, bo zapłakałabym się, że wydałam 35 zł na takie maleństwo- jednak sądzę, że wystarczy na bardzo, bardzo długo. na paluchu zostaje faktycznie mocno zółta maź, jednak po ociepleniu od dotyku i nałożeniu pod oczy, staje się newidoczny, dobrze kryje i pięknie rozświetla jedyne co mi przeszkadza, to zachowywanie się na zasadzie oleju kokosowego- od ciepła staje się minimalnie..oleisty? dobrze się trzyma, łatwo przykryc odrobinką podkładu,żeby całkowicie zagłuszyc żółte tony. w kazdym razie, jak pisałam wyżej- jestem bardzo zadowolona i sądzę, że w najbliżyszym czasie skuszę się na różowy nie jestem pewna, czy dobrze poradzi sobie z bardzo dużymi sińcami.. jednak nie posiadam ciemnych, nakładałam minimalną ilośc, więc nie będę sie wypowiadała pod tym kątem do tego dostałam z 10 ml kremu po oczy, super nawilża i rozmiękcza skórkę, a pachnie..jak fix do dań chińskich, wiem, że to głupie hehe mam nadzieję, że pomogłam, z zastrzeżeniem , że potrzebuję tylko ujednolicenia i rozświetlenia tej strefy na niespodzianki również nałożyłam i sprawdził się
kasiaen1 dałabyś może rade zrobić zdjęcie jak ten odcień wygląda na ręce, albo na twarzy?, na zdjeciu z all wygląda tak bardzo napigmentowany ze troche si e boje kupić a tez mam cienie pod oczami i bardzo by mi zalezało na fotce w realu jak on wygląda. Dzieki bardzo. Pozdrawiam.
margi86 jest offline  
Stary 2010-01-20, 20:06   #96
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez margi86 Pokaż wiadomość
kasiaen1 dałabyś może rade zrobić zdjęcie jak ten odcień wygląda na ręce, albo na twarzy?, na zdjeciu z all wygląda tak bardzo napigmentowany ze troche si e boje kupić a tez mam cienie pod oczami i bardzo by mi zalezało na fotce w realu jak on wygląda. Dzieki bardzo. Pozdrawiam.
Podpisuje się
A już w ogóle szczytem marzeń było by porównanie z Sunlight i Morning z EDM
Stary 2010-01-20, 20:15   #97
braworka
Zakorzenienie

Cytat:
Rozumiem wasze podekscytowanie nowa mineralna firma w Polsce ale posty niektorych osob zaczynaja sie ocierac o spam. Zeby nie bylo, ze mi-sie-tylko-wydaje oddalysmy z Rozi ten watek pod obserwacje szefostwa, sami zdecyduja
Przypominam, ze reklama na Wizazu jest platna i osoby podejrzane o "szeptany marketing" poniosa konsekwencje.
Zaznaczam, ze nie zwracam sie do nikogo konkretnie, wiec jesli komus przyjdzie odpowiadac na ten post w sposob obronny niech sobie zawczasu daruje. Ja tu tylko sprzatam

Tez jestem ciekawa czym nas Pixie mile zaskoczy ale moze poczekajmy na konkrety zamiast siac peany na wyrost?

tak tak
zgłaszałam na plotkowym że ten wątek to raczej do zawieszenia,
tak na 2 mc, jak firma ruszy z podkładami.

a potem się okaże że dzięki tym wszystkim dodatkom będzie to pseudominerał

braworka jest offline  
Stary 2010-01-20, 20:30   #98
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Dodatki są mineralne i naturalne czego można się u producenta dowiedzieć, także nie wypowiadamy opinii skoro nie znamy składu kosmetyku...

Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2010-01-20 o 20:55
SugaMama1988 jest offline  
Stary 2010-01-20, 20:48   #99
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Mam korektor kolor zółty.

po obejrzeniu zdjęc na aukcji, nigdy nie zdecydowałabym się na zakup różowego bądź zielonego, gdyż wynikało, że są one maksymalnie napigmentowane- teraz trochę żałuję. moim problemem jest skórka jak opłatek pod oczami, niebieskie żyłki i popękane naczynka wokół oka, co tworzy fioletowe, "przećpane" obwódki. przeważnie korektor ważył się po paru minutach, dlatego nie nakładałam. dzisiaj pierwszy raz nałożyłam kamuflaż pixie na cały dzień i jestem bardzooo zadowolona

ma on dosc twardą konsystencję- nie nakładamy go jak krem, a raczej ślizgamy palcem po powierzchni, tak jak niektóre błyszczyki. i dzięki Bogu, bo zapłakałabym się, że wydałam 35 zł na takie maleństwo- jednak sądzę, że wystarczy na bardzo, bardzo długo. na paluchu zostaje faktycznie mocno zółta maź, jednak po ociepleniu od dotyku i nałożeniu pod oczy, staje się newidoczny, dobrze kryje i pięknie rozświetla jedyne co mi przeszkadza, to zachowywanie się na zasadzie oleju kokosowego- od ciepła staje się minimalnie..oleisty? dobrze się trzyma, łatwo przykryc odrobinką podkładu,żeby całkowicie zagłuszyc żółte tony. w kazdym razie, jak pisałam wyżej- jestem bardzo zadowolona i sądzę, że w najbliżyszym czasie skuszę się na różowy nie jestem pewna, czy dobrze poradzi sobie z bardzo dużymi sińcami.. jednak nie posiadam ciemnych, nakładałam minimalną ilośc, więc nie będę sie wypowiadała pod tym kątem do tego dostałam z 10 ml kremu po oczy, super nawilża i rozmiękcza skórkę, a pachnie..jak fix do dań chińskich, wiem, że to głupie hehe mam nadzieję, że pomogłam, z zastrzeżeniem , że potrzebuję tylko ujednolicenia i rozświetlenia tej strefy na niespodzianki również nałożyłam i sprawdził się
Bomba! Wierze ze i u mnie sie sprawdzi. W sumie to nie mam wielgachnych cieni pod oczami ale taka jedną żylke widoczną i czesto zmeczone oczy. No zobaczymy jak bedzie

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2010-01-20, 20:53   #100
AnkaFranka
Rozeznanie

Cytat:

zgadzam się z Vril
też mnie uderzyło, że aż tyle zachwytów, trochę to podejrzane ....
AnkaFranka jest offline  
Stary 2010-01-20, 20:53   #101
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Aniu dziękuję za propozycję ale nie chcę Cię wykorzystywać. Pewnie go kupię tylko poczekam na więcej opinii.

Kasiu, a ten korektor nie warzy się ? Ta konsystencja nieco mnie niepokoi, a dokładnie uwaga o tym jak to robi się oleisty. Nakładam pod oczy sporo korektora i dlatego o to pytam.

Dla mnie bez sensu zamykać wątek bo firma nie działa jeszcze w pełni.
Jest na all, dziewczyny testowały kiedyś te podkłady, możemy porozmawiać o korektorach itp.

Moim zdaniem zachwyty są zrozumiałe-w końcu kilka z nas miało do czynienia z podkładami (może nie do końca tymi samymi które pojawią się w ofercie ale jednak), pamiętam że wszystkie były bardzo zadowolone
Wiadomo, teraz się ekscytujemy i gadamy jak najęte ale to kwestia kilku dni i nasze emocje opadną

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-01-20 o 20:55
agabil1 jest offline  
Stary 2010-01-20, 21:05   #102
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Dla mnie bez sensu zamykać wątek bo firma nie działa jeszcze w pełni.
Jest na all, dziewczyny testowały kiedyś te podkłady, możemy porozmawiać o korektorach itp.

Moim zdaniem zachwyty są zrozumiałe-w końcu kilka z nas miało do czynienia z podkładami (może nie do końca tymi samymi które pojawią się w ofercie ale jednak), pamiętam że wszystkie były bardzo zadowolone
Wiadomo, teraz się ekscytujemy i gadamy jak najęte ale to kwestia kilku dni i nasze emocje opadną
Popieram! Zgadzam się w 100%.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2010-01-20, 21:10   #103
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Popieram! Zgadzam się w 100%.
Ja również
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-01-20, 21:12   #104
wiedzma86
Rozeznanie

Cytat:
Ale osoby bedace jej beta-testerami tak. Czy ja naprawde musze to tlumaczyc?

Jeśli mogłabym prosić to tak...
Ponieważ ja nadal nie rozumiem jednego - na każdym wątku dot. konkretnej firmy ( jak już Emila zauważyła) są wszelkie ochy i achy lub tez negatywne opinie... Każda z nas jest testerem... I uważam, że fajnie, że piszą o swoich spostrzeżeniach. Ja nie miałam okazji brać udziału w testach, jedynie co znam to ich pędzle.
Nie rozumiem też, dlaczego wątek ma niby zostać zawieszony bo firma nie działa jeszcze w 100% ... I tutaj podpisuję się pod tym, co napisała Aga lub Susanna.

Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2010-01-20 o 21:15
wiedzma86 jest offline  
Stary 2010-01-20, 21:49   #105
vril
Zakorzenienie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_szeptany
Marketing szeptany jest forma reklamy - reklama jest na Wizazu platna.

Prosze nie przekrecac moich wypowiedzi - nie pisalam, ze watek zostanie zamkniety ale ze jest pod obserwacja.
Ja tez sie ciesze, ze powstaje polska firma mineralna ale czytajac pierwsze trzy strony tego watku chyba nie tylko pojedynczym osobom przyszlo do glowy, ze czesc postow az zgrzyta od marketingu.

Wiedzma - pozostale watki na tym forum nie sa poswiecone polskim producentom.
Edit. Jeden watek jest - Kolorowka.com. Zastanawiajace jednak, ze tam sie az takie peany nie wykluly.

Czego wy sie spodziewacie, ze przymkniemy oko na darmowe zasilanie czyjejs bazy klientow? Moze na poczatku, z braku jednoznacznych przeslanek ale prosze nie liczcie na to, ze bedziemy na stale omijac wzrokiem ewidentne proby spamowania forum.
Poza tym - czy ja sie zwrocilam do kogos konkretnie? Lojalnie ostrzeglam czym grozi nieoplacona reklama na Wizazu i po co te dalsze dyskusje, chyba kazdy zna regulamin? Niepotrzebnie tworzy sie ferment na watku.

Wrocmy prosze do meritum watku.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-20 o 22:17
vril jest offline  
Stary 2010-01-20, 21:54   #106
wiedzma86
Rozeznanie

Ja nie twierdzę, że personalnie, ale poprosiłam o wytłumaczenie.
I wcale nie przekręcam Twoich wypowiedzi - tę część odniosłam do słów Braworki.

wiedzma86 jest offline  
Stary 2010-01-20, 22:59   #107
braworka
Zakorzenienie

o pędzlach -jest watek,
o pudrach i korektorach ogólnych - jest wątek.
można i tam rozmawiać.

a tu zanim firma ruszy czyli za 2 miesiące będzie 50-100 stron z postami typu :
"nie moge sie doczekac, fajne pędzle, też zamówie, miła Pani"
i wtedy wyszukanie konkretnej informacji o produktach będzie mega trudne,
bo do przejrzenia tyle stron " a ja przecież nie mam czasu"

Już teraz prawdziwych/ważnych opinii jest kilka,
max 10 postów z czterech stron

no i gwarantuje że na 30-40 stronie nadal ktoś się zapyta
"czy te pędzle to takie same jak w EDM"

SugaMama1988
- zdaje mi się że była kiedyś mowa o założeniu wątku
i ustalono z Vril, że jak firma ruszy to wtedy, prawda?
Nie wyrażam opinii o składzie, bo nie znam ani składu, ani produktu.
To tylko takie moje małe wredne przypuszczenie.

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-01-20 o 23:01
braworka jest offline  
Stary 2010-01-20, 23:17   #108
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Dobrze poniekąd się z Tobą zgadzam ale skoro pedzle są dostępne w ogólnej sprzedaży, a teraz jeszcze korektory to nie wiem po co rozrzucać to po innych watkach-skoro firma istnieje i już coś sprzedaje.
Co do składu -napisałaś to moim zdaniem wrednie i mam prawo to tak odczuć a używanie słowa pseudomineralne w sposób w jaki go użyłaś tworzy jakąś opinię, wybacz ale w momęcie kiedy o produkcie nie masz pojęcia i nie raczyłaś zasięgnąć w tym temacie informacji.
Vril, nie życzę sobie formułowania tego typu stwierdzen jako była bym jedną z beta-testerek bo oczywiście miedzy innymi te słowa były kierowane do mnie i nie musiałaś robić tego personalnie aby konkretne osoby wiedziały ,że to do nich.
Nie ukrywam ani żadna z reszty testujących dziewczyn tego nie robi że miałyśmy możliwość zapoznać się z produktami Pixie, pędzle kupiłam za swoje ciężko zarobione pieniądze i nie rozumiem dlaczego nie miała bym wydać w tym temacie opini?Produkty są świetne i nie sądze aby pozytywne opinie porduktów innych firm były trkatowane jako marketing szeptany, a że firma jest nowa i niewiele osób miało do czynienia z ich produktami no to nie moge nic poradzić.Żadnych korzyści nie przyjełam, nie przyjmę ani nie przyjmuję od firmy i uważam takie słowa za oszczerstwo.
A celem tego pprtalu jest chyba promowanie w jakiś sposób produktów dobrych , tanich i skutecznych, polecanie sobie rzeczy i produktów godnych uwagi wzajemnie.
I to i tylko to czynię.
Dla jasności nie omieszkam pojechać po jakimś produkcie jeśli mi zaszkodzi czy też nie będzie sie sprawdzał i zrobię to uczciwie a nie żeby zatrzeć jakieś wątpliwości...

Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2010-01-20 o 23:22
SugaMama1988 jest offline  
Stary 2010-01-21, 01:13   #109
alkaxy
biegam dla Zabawy

Nie znam podkładów ani korektorów, pędzel miałam tylko w ręcę, więc stricte się nie wypowiem o produktach. Ale jakoś średnio mi pasuje to, że reklamują się na allegro cytatmi z KWC. Chyba, że pytali autorki o zgodę
Średnio bym się z tym czuła jakbym napisała opinię, a ktoś jej poźniej użył do zwiększenia sprzedaży.
Tylko mnie nie zlinczujcie za ten post.
alkaxy jest offline  
Stary 2010-01-21, 04:00   #110
201610052004
Konto usunięte

to załóżmy, że ktoś kupi korektory albo chce o nie zapytać, to w którym wątku powinien to zrobić?
201610052004 jest offline  
Stary 2010-01-21, 08:23   #111
deneb3
Zadomowienie

no i na innych wątkach np EDM są rozmowy o kosmetykach, ich testowaniu, wychwalaniu itp
nie rozumiem też różnicy

jak będzie czynna firma to będzie można wychwalać a teraz nie?
deneb3 jest offline  
Stary 2010-01-21, 08:57   #112
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Proponuję ostudzić negatywne emocje. Rozumiem podekscytowanie nową, polską firmą, sama je przeżywam.
Vril chciała jedynie zasygnalizować, że Właścicielka jest jedną z wizażanek, większość z nas wie którą i łatwo tutaj o nadużycia- stąd odniesienia do marketingu szeptanego. Szefostwo z przymrużeniem oka patrzy na takie wątki (mazidła, BU, ZSK), ale niech wszystko zostanie w granicach rozsądku. Reklamowanie sklepu może się odbywać za pomocą mikroreklamy, jest o tym cale podforum i właściwie są to najważniejsze rzeczy jakie trzeba przekazać.

Chciałabym powiedzieć, ze jesteśmy jedną wielką rodziną i lubimy się bardzo i musimy wspierać, ale zajedzie Cariną...
rozwielitka jest offline  
Stary 2010-01-21, 09:18   #113
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
(...)

Chciałabym powiedzieć, ze jesteśmy jedną wielką rodziną i lubimy się bardzo i musimy wspierać, ale zajedzie Cariną...

kliknęłam właśnie różowy korektor i kabuki
mam nadzieję, że znajdę wreszcie coś, co nie wysuszy mi okolic oczu, to zaczyna zakrawać na poszukiwania św. graala
Stary 2010-01-21, 19:45   #114
Farraige
BAN stały

Witajcie,

...Odkryłam ów wątek i postanowiłam zdania nie zamieniać... Lecz po prostu nie mogę milczeć - poczułam się "wywołana do tablicy".

Jest mi ogromnie przykro, że zasugerowano mi i innym Wizażankom w sposób niebezpośredni "szeptany marketing". Uważam coś takiego za pomówienie i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Jestem człowiekiem uczciwym, który nigdy nie posunąłby się do takich niegodziwych działań. Szkoda tylko, że nie mogę tego udowodnić.

Na początek chciałabym oświadczyć, że chociaż cieszę się, że takowy wątek powstał - nigdy nikogo nie zachęcałam to założenia owego wątku, ani też nikogo nie zachęcałam do wyrażania pochlebnych opinii.

Parę dziewczyn jakiś czas temu zgodziło się testować produkty (nazwanych tu na tym forum beta-testerkami) i to tyle. Wszystkie opinie są dobrowolne i nikt tu nie jest w żadnym układzie. To jakiś niedorzeczny nonsens.

Pisze tu ktoś, że tyle pochlebnych opinii to podejrzana sprawa... Czy naprawdę pochlebne opinie muszą oznaczać jakiś "przekręt"? Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi, podkreślając ponownie, że bardzo nie podobają mi się te sugestie.

Edytowane przez Farraige
Czas edycji: 2010-01-21 o 19:47
Farraige jest offline  
Stary 2010-01-21, 19:54   #115
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Farraige Pokaż wiadomość
Witajcie,

...Odkryłam ów wątek i postanowiłam zdania nie zamieniać... Lecz po prostu nie mogę milczeć - poczułam się "wywołana do tablicy".

Jest mi ogromnie przykro, że zasugerowano mi i innym Wizażankom w sposób niebezpośredni "szeptany marketing". Uważam coś takiego za pomówienie i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Jestem człowiekiem uczciwym, który nigdy nie posunąłby się do takich niegodziwych działań. Szkoda tylko, że nie mogę tego udowodnić.

Na początek chciałabym oświadczyć, że chociaż cieszę się, że takowy wątek powstał - nigdy nikogo nie zachęcałam to założenia owego wątku, ani też nikogo nie zachęcałam do wyrażania pochlebnych opinii.

Parę dziewczyn jakiś czas temu zgodziło się testować produkty (nazwanych tu na tym forum beta-testerkami) i to tyle. Wszystkie opinie są dobrowolne i nikt tu nie jest w żadnym układzie. To jakiś niedorzeczny nonsens.

Pisze tu ktoś, że tyle pochlebnych opinii to podejrzana sprawa... Czy naprawdę pochlebne opinie muszą oznaczać jakiś "przekręt"? Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi, podkreślając ponownie, że bardzo nie podobają mi się te sugestie.
Nie przejmuj się, tutaj zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie się podobało.
lukrecja222 jest offline  
Stary 2010-01-21, 20:17   #116
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Farraige Pokaż wiadomość
Witajcie,

Moderatorzy muszą dmuchać na zimne i węszyć podstęp bo taka jest po prostu ich praca

Niczym się nie przejmuj tylko kręć podkłady

Trzymam kciuki za sukces

agabil1 jest offline  
Stary 2010-01-21, 20:42   #117
kasiaen1
Zadomowienie

Dziewczyny jestem bez internetu, więc przepraszam, że nie odpowiadałam- zdjęcia bardzo chętnie zrobię, nawet dzisiaj, wezme na pendriva i wrzucę jutro raczej sam korektor w pojemniczku i jak na ręku, bo mam taki aparat który nie złapie nic w tej szarówie, chociaz postaram się

Agabil- ja też nakładam dużo, ciężko mi powiedzieć po paru dniach czy z całą pewnością się nie waży ani troszkę, bo wiadomo, że czasami są lepsze, a czasami gorsze dni dla cery, jednak na mojej cerze nie waży się, a przede wszystkim nie zmazuje.. i już wiem , że przy najbliższym zastrzyku finansowym zakupię zgrzewkę tego kamuflażu, bo po x godzinach nie wracam z zerem makijażu wokół oczu, a tak zawsze było jedyny minus, chociaż nie wiem czy do korektora, to to, że mimo w miare normalnej cery bardzo "tłuszczą" mi się powieki i jak przedobrzę, to po nałożeniu muszę zebrac palcem nadmiar w załamaniu. jednak mi akurat jest to bez różnicy, bo bardziej zależy mi na terenach"podocznych"

to tyle z mojej strony, na szybko w jakiejś kafejce- postaram się o te zdjęcia jutro

a co do kryptoreklamy to rozumiem moderatorki, ale z druigiej strony jeśli firma produkuje po prostu dobre produkty (wg wypowiedzi dziewczyn które testowały) to ciężko pisac , że jest inaczej, albo unikać odpowiedzi na pytania a że wiemy już sporo o składnikach i innych , to czemu nie dzielić się tym z innymi
kasiaen1 jest offline  
Stary 2010-01-21, 20:48   #118
Falabella
Zakorzenienie

O matko, a cóż to za podejrzenia...

Tak, zapewne wszystkie dziewczyny są tajnymi agentkami Pixie Cosmetics Ciekawi mnie, dlaczego w każdym innym wątku innych firm akceptowane są ochy i achy tylko polskiej nie...

Tak jak i w innych wątkach, piszą tu osoby, które miały styczność z produktami Pixie, niektóre są już przecież w sprzedaży (pędzle, korektory).

Reszta wyraża entuzjazm słysząc pozytywne recenzje, jak w każdym innym przypadku, gdy coś jest ogólnie chwalone.

Dziwi mnie nagłe czepienie się akurat tego wątku, akurat tej firmy. W każdym innym, każdej innej-dzieje się dokładnie to samo.

W sobotę zamawiam flata i kabuki Intrygują mnie korektory, ale chyba dam spokój, nie mam cieni pod oczami-wręcz przeciwnie, mam naturalnie jaśniejszą skórę w tym miejscu

Falabella jest offline  
Stary 2010-01-21, 21:18   #119
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Dziewczyny jestem bez internetu, więc przepraszam, że nie odpowiadałam- zdjęcia bardzo chętnie zrobię, nawet dzisiaj, wezme na pendriva i wrzucę jutro raczej sam korektor w pojemniczku i jak na ręku, bo mam taki aparat który nie złapie nic w tej szarówie, chociaz postaram się

Agabil- ja też nakładam dużo, ciężko mi powiedzieć po paru dniach czy z całą pewnością się nie waży ani troszkę, bo wiadomo, że czasami są lepsze, a czasami gorsze dni dla cery, jednak na mojej cerze nie waży się, a przede wszystkim nie zmazuje.. i już wiem , że przy najbliższym zastrzyku finansowym zakupię zgrzewkę tego kamuflażu, bo po x godzinach nie wracam z zerem makijażu wokół oczu, a tak zawsze było jedyny minus, chociaż nie wiem czy do korektora, to to, że mimo w miare normalnej cery bardzo "tłuszczą" mi się powieki i jak przedobrzę, to po nałożeniu muszę zebrac palcem nadmiar w załamaniu. jednak mi akurat jest to bez różnicy, bo bardziej zależy mi na terenach"podocznych"

to tyle z mojej strony, na szybko w jakiejś kafejce- postaram się o te zdjęcia jutro

a co do kryptoreklamy to rozumiem moderatorki, ale z druigiej strony jeśli firma produkuje po prostu dobre produkty (wg wypowiedzi dziewczyn które testowały) to ciężko pisac , że jest inaczej, albo unikać odpowiedzi na pytania a że wiemy już sporo o składnikach i innych , to czemu nie dzielić się tym z innymi
Kasiu, serdecznie dziękuję za opinię.
Kusi mnie ten korektor coraz bardziej, szkoda że akurat teraz cierpię na totalny brak gotówki. No i mam kilka innych korektorów muszę o nim poważnie pomyśleć.

dzięki jeszcze raz

agabil1 jest offline  
Stary 2010-01-21, 21:20   #120
Astro
Zadomowienie

Uff znalazłam ten wątek. Oczywiście jak każda chyba wizażanka interesująca się minerałami chcę choćby z ciekawości przetestować nowe minerały. Czy któraś testowała już zielony korektor?? Jest lepszy niż mint EDM??

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości