Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-26, 20:31   #1171
monika9725
Rozeznanie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

pilnie szukam odrobiny próbki Ayperi 2 lub 3,
w zamian ma do oddania próbki Faylinn 1 i 2 w obu formułach, Bliss 2, Calista 3, Breena 3 i Tinkerbell 2 i primer Prime Me Powder,
czy znajdzie sie chętna na małą wymianę?
Stary 2010-04-26, 22:06   #1172
Shade_23
Zadomowienie

Dziewczyny czy ten refill się opłaca?? Waszym zdaniem na ile starczy? (3,5 gram) Czy może lepiej kupić pełnowymiarowy podkład?

Monika9725 ja w razie czego mam Ayperi i mogłabym się wymienić na Breena lub Calista... Ale nie opłaca Ci się bardziej zamówić i przy okazji jeszcze inne wypróbować?
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-04-26, 22:27   #1173
kasiaen1
Zadomowienie

używam cover de luxe oraz primera i faktycznie zaleczają buzię i mają na nią fajny wpływ. Niestety primer makabrycznie wręcz podkreśla suche skórki (nakładam na podkład) i podsusza, jednak jest najlepszy jaki używałam do tej pory. Dzięki temu połączeniu wydostałam się z dołka zwątpienia mineralnego, bo wszystkie inne firmy odwróciły się nagle do mnie. No i co ważne formuła ta ma jakby wyeliminowane pomarańczowe tony o których mówiłam, nawet takie żółtki jak sinnie trzymają ładnie kolor przez cały dzień.
Stary 2010-04-26, 22:40   #1174
monika9725
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ten refill się opłaca?? Waszym zdaniem na ile starczy? (3,5 gram) Czy może lepiej kupić pełnowymiarowy podkład?

Monika9725 ja w razie czego mam Ayperi i mogłabym się wymienić na Breena lub Calista... Ale nie opłaca Ci się bardziej zamówić i przy okazji jeszcze inne wypróbować?
W sumie to ja już wybrałam breena 2, ale prawie pasuje mi też Tinkerbell, a właśnie pomiędzy jest Ayperi, wiec wolałabym go sprawdzić przed zakupieniem biga.
Reszta próbek, które zamawiałam jest mi niepotrzebna, wiec chętnie oddam za ten Ayperi.
Co do wielkości refila, to zależy czy dużo używasz. Ja używam edm pół roku i zuzyłam połowę z 5,5g.
Jeżeli chcesz te próbki to napisz mi, które i adres na pw, jutro się wybieram na pocztę to wyślę
Stary 2010-04-27, 09:59   #1175
Mirelkaaa
Zakorzenienie

dzisiaj albo jutro powinno przyleciec moje zamówienie, a wnim puderek matujący, już się nie mogę doczekać
kaoliny i luminizing EDM kompletnie mnie nie matuje
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-27, 10:39   #1176
Chii1986
Zakorzenienie

Ja po 10maja zamawiam biga i refill o ton ciemniejszy i pewnie jeszcze kabuki. Nadal waham się nad breeną i tinkerbellem bo oba pasują bardzo dobrze.

Co do trwałości jestem coraz bardziej zadowolona- makijaż trzyma się o wiele dłużej niż edm. Czasami mam tylko wrażenie, że po nałożeniu primera i cover jest super a jak dorzucę kiss of sun to makijaż jest przeładowany, widać zbyt pudrowy efekt np.na nosie, podkreślenie suchych skórek. Ale może to wina nakładania bo nakładam flat topem, nie mam jeszcze kabuki.

Zauważyłam też, że zawsze po dniu z pixie pojawiają mi się małe podskórne niespodzianki na policzkach... co jest bardzo dziwne, bo ja na policzkach nigdy absolutnie nie miewam pryszczy itp. Mam nadzieję, że to jednak nie wina pixie
Stary 2010-04-27, 10:47   #1177
monika9725
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja po 10maja zamawiam biga i refill o ton ciemniejszy i pewnie jeszcze kabuki. Nadal waham się nad breeną i tinkerbellem bo oba pasują bardzo dobrze.

Co do trwałości jestem coraz bardziej zadowolona- makijaż trzyma się o wiele dłużej niż edm. Czasami mam tylko wrażenie, że po nałożeniu primera i cover jest super a jak dorzucę kiss of sun to makijaż jest przeładowany, widać zbyt pudrowy efekt np.na nosie, podkreślenie suchych skórek. Ale może to wina nakładania bo nakładam flat topem, nie mam jeszcze kabuki.

Zauważyłam też, że zawsze po dniu z pixie pojawiają mi się małe podskórne niespodzianki na policzkach... co jest bardzo dziwne, bo ja na policzkach nigdy absolutnie nie miewam pryszczy itp. Mam nadzieję, że to jednak nie wina pixie
widzę, że masz podobny dylemat do mnie a sprawdzałaś ten odcień pomiędzy - Ayperi?
Stary 2010-04-27, 10:50   #1178
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
widzę, że masz podobny dylemat do mnie a sprawdzałaś ten odcień pomiędzy - Ayperi?
tak też pasuje bardzo dobrze, nawet Calista pasuje. W sumie pasują mi wszystkie neutrale poza Ailive... składniam się ku Breena, sama nie wiem czemu ;-) zobaczę jeszcze jak wypadnie Breena 2 i Tinkerbell 2 i wtedy pomyślę- chciałabym kupić poziom1 i 2 z tej samej linii czyli np. Breena 1 i Breena2...

jak jest mało pasujących kolorów to jest problem a jak dużo pasuje to jeszcze gorzej;-)
Stary 2010-04-27, 16:46   #1179
Mirelkaaa
Zakorzenienie

nie dostałam dzisiaj zamówienia pixie
pewnie dotrze jutro
już się nie mogę doczekac

tak to jest jak próbki lecą z USA to czekamy, a jak wiemy, ze mogę dojsc w 1-2 dni to się bardziej niecierpliwimy niz przy paczkach z USA

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-04-27 o 16:47
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-27, 18:43   #1180
fortepianistka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość

Tez się zastanawiam nad refillem a bigiem.
Refill pewnie szybko zuzyję, płacę poczcie tyle samo ile za duży i nie dostaję pudełeczka.
Ale na duży jednorazowo trzeba wydać dużo kaski, a jak się opale to i tak pójdzie w odstawkę.
CO robic ?
Myslalam ze pani sylwia mnie zachęci korektorkiem gratisowym do biga(wtedy by nie było wątpliwości), ale ponoć się skończyły
Stary 2010-04-27, 19:23   #1181
megan_77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
tak też pasuje bardzo dobrze, nawet Calista pasuje. W sumie pasują mi wszystkie neutrale poza Ailive... składniam się ku Breena, sama nie wiem czemu ;-) zobaczę jeszcze jak wypadnie Breena 2 i Tinkerbell 2 i wtedy pomyślę- chciałabym kupić poziom1 i 2 z tej samej linii czyli np. Breena 1 i Breena2...

jak jest mało pasujących kolorów to jest problem a jak dużo pasuje to jeszcze gorzej;-)
Mnie też pasuje Calista1, ale moim faworytem jest Breena2 - idealna, bardzo dobrze się w niej czuję. Dzisiaj testowałam Ayperi2 - ładnie też wydląda, ale na chwilę obecną ciutkę za ciemny - może będzie dobry na lato.
Tinkerbell 2 - po nałożeniu wydawał mi się za żółty, ale potem ładnie się wtopił, ale jednak to nie mój faworyt.
Jutro jeszcze przetestuję Ayperi1 i sprawdzę czy będzie lepszy od Breena2.
Też się zastanawiam czy biga brać, może wezmę na początek 2 refill z dwoma kolorami (jeden jaśniejszy na teraz i ciut ciemniejszy na lato)
ale jeszcze to rozważam
megan_77 jest offline  
Stary 2010-04-27, 19:27   #1182
goldika
Zakorzenienie

A mnie od 2dni Pixie kompletnie zawodzi po całej lini... zaczynam sie swiecic po okj 4 godz na calej buzi, do tego wazy sie chwile po rozpoczeniu swiecenia. a nakladam tak samo jak poprzednio, niczego nie zmienilam.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-04-27, 20:03   #1183
katty86
Rozeznanie

Jak długo czekacie zazwyczaj na odpowiedź p.Sylwii?
Wczoraj kupiłam pędzle,napisałam maila w sprawie doboru kolorów,ale do tej pory bez odzewu. Nie wiem czy może mail nie doszedł i wysłać jeszcze raz czy po prostu p.Sylwia nie ma ostatnio czasu.
katty86 jest offline  
Stary 2010-04-27, 20:29   #1184
Anetuniaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
nie dostałam dzisiaj zamówienia pixie
pewnie dotrze jutro
już się nie mogę doczekac

tak to jest jak próbki lecą z USA to czekamy, a jak wiemy, ze mogę dojsc w 1-2 dni to się bardziej niecierpliwimy niz przy paczkach z USA
Zgadzam się z tobą w 100% na FT z pixie z próbkami nie mogłam się doczekać po prostu a na próbki z edm czekałam niecierpliwie tylko chwilę a potem zapomniałam a tu hop i są
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
A mnie od 2dni Pixie kompletnie zawodzi po całej lini... zaczynam sie swiecic po okj 4 godz na calej buzi, do tego wazy sie chwile po rozpoczeniu swiecenia. a nakladam tak samo jak poprzednio, niczego nie zmienilam.
hmmm może zbliża ci się okres? i hormony szaleją.
Stary 2010-04-27, 20:30   #1185
_Alessandra
Zakorzenienie

Hej dziewczyny !
Odkąd wkręciłam się w biochemię i w pełni naturalne kosmetyki do pięlęgnacji, zaczęłam coraz bardziej zastanawiać się nad minerałkami-
I moją uwagę przykuła właśnie ta firma - niedrogo , firma polska, koszty i czas oczekiwania mniejsze niż z USA, więc czemuż by nie wypróbować.
I tak od jakiegoś tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką pędzla Flat-Top i 7 próbek - dwa rodzaje pudrów i podkłady w dwóch wersjach - mniej i bardziej kryjące. Przyznaję się bez bicia - próbek jeszcze nie wypróbowałam, bo nie wiem czemu ale mi jakoś tak szkoda ich ruszać haha ;D Ale obiecuję, że w następnym tygodniu jak będę miała wolne to w końcu je wypróbuję i może skuszę się w końcu na jakiś kosmetyk mineralny - najbardziej zależy mi na podkładzie i pudrze, ponieważ używam tego codziennie a nie chcę katować mojej skóry już drogeryjną chemią, bo nie działa zbyt dobrze na moją skórę, a wypróbowałam już naprawdę ogrom tego typu produktów I do tego już okres wiosna/lato, więc chcę mojej twarzy dać dłuuugie wolne i przy okazji nie straszyć - mam cerę mieszaną, ze skłonnością do zmian trądzikowych,zaskórników i drobnych ranek I najbardziej właśnie boję się, że większych zmian tego typu kosmetyki mi nie ukryją/będą szybko schodzić itd.. Ale to się jeszcze zobaczy, mam nadzieję, że będzie ok

Co do obsługi - P. Sylwia jest najsympatyczniejszym sprzedawcą jakiego do tej pory poznałam ! Bardzo kompetentna, rzeczowa ale przy tym ogromnie ciepła, miła i serdeczna Cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania , do tego 'poszła mi na rękę' i bez problemu wysłała pędzelek z próbkami poza allegro, ponieważ nadal czekam na aktywację konta i nie mogłabym dokonać zakupu a bardzo mi na pędzelku zależało Pomimo drobnego kłopotu wynikającego z tego, że nie dogadałyśmy się jakoś - ja wysłałam pienążki przelewem, ale nie wysłałam meilem mojego adresu a Pani Sylwia go przeoczyła przy przelewie - bardzo dobrze z niego wybrnęła Poprzepraszałyśmy się obie za kłopot i P.Sylwia do 3 próbek co dostaje się przy pędzlu dodała jeszcze 4 od siebie za tą "zwłokę" - bardzo miły i profesjonalny gest z Jej strony Ale po wysłaniu produktu, dostałam go w tempie 2-3 dni, także błyskawicznie ! Wszystko ładnie zapakowane, bardzo dobrze pozabezpieczane, cud, miód i orzeszki

Mam nadzieję, że przekonam się do kosmetyków mineralnych i będę z nich tak bardzo zadowolona jak Wy

Do katty86 - ja bardzo szybko dostawałam od P.Sylwii odpowiedzi , wręcz w tempie ekspresowym Więc możliwe, że może ma teraz nawał pracy, albo jakiś powód jest, że nie odpisuje

książkoholiczka

10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline  
Stary 2010-04-27, 21:03   #1186
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Jak długo czekacie zazwyczaj na odpowiedź p.Sylwii?
Wczoraj kupiłam pędzle,napisałam maila w sprawie doboru kolorów,ale do tej pory bez odzewu. Nie wiem czy może mail nie doszedł i wysłać jeszcze raz czy po prostu p.Sylwia nie ma ostatnio czasu.
pani Sylwia zazwyczaj odpowiada bardzo szybko, choc czasem czekalam do nastepnego dnia-chyba wszystko zalezy od jej czasu. Nigdy nie zostawila mnie bez odpowiedzi-czekaj cierpliwie, pani Sylwia na pewno odpisze.
Stary 2010-04-27, 21:33   #1187
katty86
Rozeznanie

Dzięki za odpowiedzi.W takim razie będę czekać.
Choć trochę szkoda,że tak wyszło,bo miałam nadzieję że przed weekendem dojdzie paczuszka.Trudno.Będę testować w przyszłym tygodniu.Już nie mogę się doczekać.
katty86 jest offline  
Stary 2010-04-28, 09:07   #1188
aaniutek
Rozeznanie

GG do aaniutek

Kolejne zamówienie z Pixie już dziś powinno u mnie być.
Obkupiłam całą rodzinę i połowę znajomych. Dla siebie zamówiłam neutrale więc wstawię fotki. (choć wszystkie na 4 poziomie).

aaniutek jest offline  
Stary 2010-04-28, 15:54   #1189
Mirelkaaa
Zakorzenienie

nie dorały dzisiaj moje pixiaki
kurcze,a byłam pewna, ze dzisiaj będą
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-28, 16:24   #1190
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
nie dorały dzisiaj moje pixiaki
kurcze,a byłam pewna, ze dzisiaj będą
PP zawsze ma czas-Priorytet polecony powinien dojsc w ciagu 1 dnia, ale reklamacje mozna skladac najwczesniej po uplywie 3 dni, bo tyle trwa u nich czas doreczania priorytetu. Tylko Pocztexu pilnuja, by byl na czas.
Stary 2010-04-28, 16:30   #1191
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
PP zawsze ma czas-Priorytet polecony powinien dojsc w ciagu 1 dnia, ale reklamacje mozna skladac najwczesniej po uplywie 3 dni, bo tyle trwa u nich czas doreczania priorytetu. Tylko Pocztexu pilnuja, by byl na czas.
ja przelewałam kaske w niedziele i dlatego wyczekiwałam pixie, ale myślę, ze spokojnie dotrze do konca tygodnia...:O
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-28, 16:43   #1192
fortepianistka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
reklamacje chyba dopiero po kilkinastu dniach się składa
u mnie tydzien to szybko jak na priorytet, a mieszkam w mieście gdzie sortownia poczty jest na całe pomorze
Stary 2010-04-28, 18:39   #1193
aaniutek
Rozeznanie

GG do aaniutek

Buuuu, nie było żadnej przesyłki. A stół przygotowany na rozkładanie tych wszystkich paczuszek.

aaniutek jest offline  
Stary 2010-04-28, 18:55   #1194
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Witam,
Dziś otrzymałam moją pierwszą paczuszkę z Pixie
Coś czuje, że nie ostatnią. Przyszły do mnie: zielony korektor, Flat Top i 6 próbek podkładu Cover de Luxe.
Po wstępnych testach wiem, że najbardziej pasują mi Tinkerbell1 i Calista1. Teraz tylko sprawić trwałość w warunkach ekstremalnych

Zostały mi próbki: Fayette1, Breena2, Cameo1 i Aubrey1 i chętnie się zamienie na próbkę primera lub kiss of sun.
Stary 2010-04-28, 20:52   #1195
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
Buuuu, nie było żadnej przesyłki. A stół przygotowany na rozkładanie tych wszystkich paczuszek.
a no widzisz ja juz tez byłam pewna, ze dzisiaj dostanę
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-28, 21:13   #1196
Leseratte
Zadomowienie

Mam nadzieję, że jutro Pixie pojawi się na all
Leseratte jest offline  
Stary 2010-04-28, 21:17   #1197
monika9725
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że jutro Pixie pojawi się na all
przecież jest cały czas na allegro...?
Stary 2010-04-28, 21:31   #1198
Leseratte
Zadomowienie

Skoro tak, to allegro mi szwankuje; nic się nie wyświetla.
Leseratte jest offline  
Stary 2010-04-28, 21:34   #1199
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
przecież jest cały czas na allegro...?
no właśnie

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

ps: przezuc tylko kolejną strone na all
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-04-28, 23:20   #1200
curry
Zadomowienie

Cytat:
ja przelewałam kaske w niedziele i dlatego wyczekiwałam pixie, ale myślę, ze spokojnie dotrze do konca tygodnia...:O
Ja przelalam w czw wieczorem i dopiero dzis dostalam. Wydaje mi sie, ze przesadzacie, myslicie, ze p. Sylwia siedzi caly dzien przy komputerze i zaraz po przelewie biegnie na poczte? Przeciez ona prowadzi firme, kreci te podklady, pewnie caly czas pracuje nad nowymi produktami/formulami... Juz wiele razy bylo wspomiane, ze na przesylke z USA czekamy po kilka tygodni, nie wspominajac juz o zaginionych paczkach.
Podklad Cover Pixie to moj nr 1(1b to meow FF) a mysle, ze mam spore porownanie, testowalam chyba wszystkie firmy, ktore maja "wlasne" tematy na wizazu.
Moj aktualny kolor z pixie to cameo 1, mam tez 2 na lato
Nie moge sie doczekac az pixie rozszerzy swoja oferte.

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2010-04-28 o 23:22
curry jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości