Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-14, 13:20   #1411
babulenka
Rozeznanie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Z tego co ja wiem od p.Sylwi to składniki zamawia z CS i chyba TBR ,znalazła ostatnio dostawce z Japonii podobno świetna jakość skł.
Opakowania zamawia w twj samej firmie co Guerlain i inne,ja o jakość jestem spokojna
Jak masz jakies pytania to zapytaj p.Sylwie to bardzo sympatyczna osoba,podkłady kręci sama.
Emilko, dzięki. Pytałam, bo dziwne mi sie wydało, że niby zakład produkcyjny a nie ma swojej działającej strony i sprzedaje poprzez All.
Ale juz rozmawiałam i rozwiałam swoje wątpliwości. Faktycznie Pani Sylwia bardzo profesjonalnie opowiada o minerałkach. Kupuję.
babulenka jest offline  
Stary 2010-05-14, 15:37   #1412
Mirelkaaa
Zakorzenienie

dostałam refil blossom3
w opakowaniu nie wygląda jakos na specjalnie ciemniejszy
kolejne testy
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-05-14, 21:06   #1413
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Ja dzis w pokladzie Pixie na primerze self made wg przepisu tutejszego przetrwalam caly dzien. Przed chwila zmylam makijaz, choc wygladal nadal dobrze.
Ze o oczach nie wspomne, ale to inny watek
Stary 2010-05-14, 21:20   #1414
pingwin2
Zakorzenienie

nie wiem czy to mogę tutaj napisać, ale szukam pixi z poziomu 2 i 3 Ellette, Bliss, Faylinn, Trixie, Ailive
w zamian mogę oddać Blossom 2 i 3 i Shaylee 3 formuły Cover i Natural Finish
mam 4 próbki z niewielkim ubytkiem

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2010-05-15 o 08:19
pingwin2 jest offline  
Stary 2010-05-14, 21:23   #1415
moniar83
Zadomowienie

GG do moniar83

Kochane jaki kolor byłby zbliżony do EDM: golden medium, winged butter, light olive; Blusche: mochaccino

Chciałabym poróbować Pixie
Z góry Dzięki za rady
Stary 2010-05-14, 21:50   #1416
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Kurcze dziś Pixie zrobiły na mnie niebywałe wrażenie
Cały dzień psia pogoda (trochę się uraziłam po dworze), matura i jeszcze małe świętowanie, a one przetrwały do wieczora bez poprawek.
Stary 2010-05-14, 22:19   #1417
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Kochane jaki kolor byłby zbliżony do EDM: golden medium, winged butter, light olive; Blusche: mochaccino

Chciałabym poróbować Pixie
Z góry Dzięki za rady
zapytaj Pani Sylwii

swoja droga wsypywałam dzisiaj refil do pojemniczka 10ml i wsypałam do pełna (reszta zostala w strunce) i jak na to nałozyłam siteczko to chyba domyslacie się co sie stało?
proszek wyleciał na mnie przez dziureczki i obsypał mnie i wszystko wokół
jak ja nie cierpię przesypywac tych proszków
chciałam jak najwiecej upchnac w tych 2g i mam

czyli tak podsumowując to refil pixie to takie 3 porządne sample EDM, bez siteczek:ehem
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-05-15, 15:42   #1418
ChihPyh
Zadomowienie

GG do ChihPyh

Dziewczyny, mam małą prośbę (albo i wielką, zalezy jak na to patrzeć ).
Chcę zamówić na allegro próbki podkładu Pixie. Chciałam zamówić Natural Finish, ale poczytałam sobie wasze wypowiedzi i już sama nie wiem... Chyba jednak wolałabym Cover de Luxe. Na co dzień nie używam w zasadzie żadnego podkładu, więc skoro już mam coś kłaść na gębę, to niech chociaż ukrywa to, czego nie chcę pokazywać A ostatnio cera daje mi nieźle popalić

Czy mogłybyście mi pomóc z doborem odcienia próbek? Niedawno wycyganiłam w Sephorze próbki jasnych podkładów i ze wszystkich jedynym podkładem, jaki mniej więcej zdawał egzamin u mnie, jeśli chodzi o kolor był Bourjois 10 Hours Sleep Effect, numer 71. Aczkolwiek nadal był trochę za ciemny, tak o pół tonu-ton... No i krycie było niemalże zerowe Dlatego chciałam wypróbować podkłady mineralne.

Osobiście wydaje mi się że mam cerę w neutralnym, ew. chłodnym odcieniu (?). Jeśli chodzi o jasność, to nie mam w swoim otoczeniu nikogo, kto ma tak jasną skórę, jak ja, więc osobiście myślałam nad najjaśniejszymi odcieniami - 0, ale jak popatrzyłam na wasze zdjęcia, to zgłupiałam, bo wiele z was wydaje mi się strasznie jasna, a używacie 1, 2... Ogólnie po przejrzeniu (przyznaję, że dość pobieżnie) wątku, zgłupiałam totalnie.

Z opisu na allegro wybrałam odcienie Pari, Aubrey, Ailive, Calista, Trixie, ale nie wiem, czy słusznie. Pomożecie?

Wkleje linki do zdjec w albumie, coby było łatwiej (wole nie umieszczac zdjec w watku, bo wole wiedziec, co sie z moimi zdjeciami dzieje, moc je usunac, modyfikowac - mam nadzieje, że to nie problem). Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie z waszej strony.

- http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=62090
- http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=52787
- http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=62089 (wybaczcie minę i ogólnie całokształt tego zdjęcia, ale to jest najbardziej aktualne z tych trzech )
Stary 2010-05-15, 15:53   #1419
kasiura
Rozeznanie

GG do kasiura

Cytat:
Napisane przez ChihPyh Pokaż wiadomość
Chcę zamówić na allegro próbki podkładu Pixie. Chciałam zamówić Natural Finish, ale poczytałam sobie wasze wypowiedzi i już sama nie wiem... Chyba jednak wolałabym Cover de Luxe. Na co dzień nie używam w zasadzie żadnego podkładu, więc skoro już mam coś kłaść na gębę, to niech chociaż ukrywa to, czego nie chcę pokazywać A ostatnio cera daje mi nieźle popalić

Czy mogłybyście mi pomóc z doborem odcienia próbek? Niedawno wycyganiłam w Sephorze próbki jasnych podkładów i ze wszystkich jedynym podkładem, jaki mniej więcej zdawał egzamin u mnie, jeśli chodzi o kolor był Bourjois 10 Hours Sleep Effect, numer 71. Aczkolwiek nadal był trochę za ciemny, tak o pół tonu-ton... No i krycie było niemalże zerowe Dlatego chciałam wypróbować podkłady mineralne.

Osobiście wydaje mi się że mam cerę w neutralnym, ew. chłodnym odcieniu (?). Jeśli chodzi o jasność, to nie mam w swoim otoczeniu nikogo, kto ma tak jasną skórę, jak ja, więc osobiście myślałam nad najjaśniejszymi odcieniami - 0, ale jak popatrzyłam na wasze zdjęcia, to zgłupiałam, bo wiele z was wydaje mi się strasznie jasna, a używacie 1, 2... Ogólnie po przejrzeniu (przyznaję, że dość pobieżnie) wątku, zgłupiałam totalnie.

Z opisu na allegro wybrałam odcienie Pari, Aubrey, Ailive, Calista, Trixie, ale nie wiem, czy słusznie. Pomożecie?

Wkleje linki do zdjec w albumie, coby było łatwiej (wole nie umieszczac zdjec w watku, bo wole wiedziec, co sie z moimi zdjeciami dzieje, moc je usunac, modyfikowac - mam nadzieje, że to nie problem). Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie z waszej strony.

- http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=62089 (wybaczcie minę i ogólnie całokształt tego zdjęcia, ale to jest najbardziej aktualne z tych trzech )
ja Ci nie pomoge, go sama mam inny, bardzi żółtawo zielony kolor cery i nie znam sie na chlodnych odcieniach pixie, wiec może niech się wypowiedzą dziewczyny o podonym odcieniu do Ciebie: raczej chłodnym, z domieszką różu jak widze.
Ale moim zdaniem, powinnaś to co napisałaś wraz ze zdjęciami wysłać do p. Sylwii, twórczyni Pixie i ona jak nikt inny najlepiej Ci dobierze kolor i janość
Stary 2010-05-15, 15:54   #1420
fortepianistka
Rozeznanie

jak patrze na ciebie to jestes mega blada, ja miałam do testowania i Aubrey i Caliste i nie wiem jak w 0 ale w 1 i 2, aubery jest dość zółta a calista u mnie pomaranczowawa a ty jestes prawie biała
najlepiej zgłoś się do pani sylwii

ja chwilowo z braku kasy zuzywam próbki które mam, ale przydałoby się zamówic w końcu jakąs normalną ilość. i to pudełeczko tak kusi
Stary 2010-05-15, 16:04   #1421
ChihPyh
Zadomowienie

GG do ChihPyh

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
Ale moim zdaniem, powinnaś to co napisałaś wraz ze zdjęciami wysłać do p. Sylwii, twórczyni Pixie i ona jak nikt inny najlepiej Ci dobierze kolor i janość
Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
jak patrze na ciebie to jestes mega blada, ja miałam do testowania i Aubrey i Caliste i nie wiem jak w 0 ale w 1 i 2, aubery jest dość zółta a calista u mnie pomaranczowawa a ty jestes prawie biała
najlepiej zgłoś się do pani sylwii

ja chwilowo z braku kasy zuzywam próbki które mam, ale przydałoby się zamówic w końcu jakąs normalną ilość. i to pudełeczko tak kusi
O, nie wiedziałam, że tak można. Dziękuję, dziewczyny za radę

A co do pudełeczka - jest cudowne, aż mam ochotę zamówić od razu jakieś pełnowymiarowe opakowanie, ale nie będę się wygłupiać Zresztą i tak jestem zbyt wielkim tchórzem na takie kupowanie czegokolwiek w ciemno. Już z zamówieniem próbek cykorzę
Stary 2010-05-15, 21:29   #1422
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:

tak jak pisały dziewczyny napiszdo Pani Sylwii, ale powinnas chyba brac odcien 0

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-05-15 o 21:31
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-05-16, 11:04   #1423
goldika
Zakorzenienie

Ja jednak rezygnuję z Pixie tak jak zakochana jestem w ich pudrze mat coś tam to z podkładami nie mogę się dogadac. A na siłę nie widzę sensu skoro istnieje firma z której jestem szczerze zadowolona. Aczkolwiek chętnie zamówię raz jeszcze finiszerka

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-05-17, 08:48   #1424
kobri
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja jednak rezygnuję z Pixie tak jak zakochana jestem w ich pudrze mat coś tam to z podkładami nie mogę się dogadac. A na siłę nie widzę sensu skoro istnieje firma z której jestem szczerze zadowolona. Aczkolwiek chętnie zamówię raz jeszcze finiszerka
mi chyba też podkłady nie odpowiadają, nakładam je różnymi sposobami na kremy i bez i jakoś nie chcą wytrzymywać w stanie choćby dobrym na twarzy

kobri jest offline  
Stary 2010-05-17, 17:44   #1425
ChihPyh
Zadomowienie

GG do ChihPyh

Mam pytanko jeszcze jedno - długo trzeba czekać na odpowiedź p. Sylwii? Bo wysłałam w sobotę jej mail od razu po tym, jak mi to poradziłyście i jeszcze nie dostałam żadnej odpowiedzi i się zastanawiam, czy się przypominać, czy grzecznie czekać na odp.
Tzn. ja rozumiem, że pewnie p. Sylwia jest zalatana i może nie mieć czasu odpisywać, ale już tak się napaliłam na te minerałki (moje pierwsze ), że się nie mogę doczekać - już bym chciała zamówić, ale troszkę się boję zaufać swojemu instynktowi, co do wyboru kolorów
Stary 2010-05-17, 20:49   #1426
braworka
Zakorzenienie

proszę, litości, napisałaś maila w sobotę i w poniedziałek do 17 jeszcze nie odpisała

braworka jest offline  
Stary 2010-05-17, 21:29   #1427
ChihPyh
Zadomowienie

GG do ChihPyh

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
proszę, litości, napisałaś maila w sobotę i w poniedziałek do 17 jeszcze nie odpisała
I po co złośliwości? Zapytałam ORIENTACYJNIE ile mogę czekać, coby się na coś nastawić. Zresztą często mi poczta zawodzi i zwyczajnie się zastanawiam, czy aby na pewno doszło. Poza tym napisałam też, że nie oczekuję odpowiedzi w mgnieniu oka i że rozumiem, że tak nie będzie - na nikogo nie napadam, nie irytuję się - pytam. Chyba mam do tego prawo, prawda?
Stary 2010-05-17, 21:43   #1428
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
I po co złośliwości? Zapytałam ORIENTACYJNIE ile mogę czekać, coby się na coś nastawić. Zresztą często mi poczta zawodzi i zwyczajnie się zastanawiam, czy aby na pewno doszło. Poza tym napisałam też, że nie oczekuję odpowiedzi w mgnieniu oka i że rozumiem, że tak nie będzie - na nikogo nie napadam, nie irytuję się - pytam. Chyba mam do tego prawo, prawda?
Zeby zalagodzic sytuacje-pani Sylwia, jak usiadzie do kompa, odpisuje wszystkim i rzetelnie, widac, nie miala czasu przez weekend. Spokojnie czekaj, odpisze na pewno. Mnie nigdy nie zawiodla jeszcze.
Stary 2010-05-18, 08:31   #1429
fortepianistka
Rozeznanie

jeśli chodzi o dobór koloru zawsze u mnie to trwało dłuzej niz zwykla odpowiedz, pani sylwia musi usiąść ze swatchami zeby doradzic idealnie a nie byleby.
Ale najlepiej pisac przez allegro, wtedy masz pewność ze doszło i pani sylwa zareaguje, inaczej moze wpaść do spamu itp
Stary 2010-05-18, 15:46   #1430
jagoda83
Rozeznanie

witajcie po małej przerwie, nie testowałam przez weekend pixie, wiec nie mam co kometowac.. od jutra wracam do testów
w weekend byłam całe dnie na uczelni, wiec postanowilam sie wypackac swoim revlonem.... przez co dorobiłam sie 3 pryszczy wiec z podkulonym ogonem wracam do minerałów, bo po nich nic nie miałam, mimo ze walcze z tradzikiem i miałam juz zaleczoną twarz, wiec kolejny raz przekonalam sie ze aby miec doskonala cere, nie wolna robic makeup'u no chyba ze mineralny
acha, flat top pixie.......genialnie sie nakladało plynnego revlona
kupiłam termalke, wiec bede probowac pixie na mokro

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-18 o 15:48
jagoda83 jest offline  
Stary 2010-05-19, 20:42   #1431
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

wczoraj testowalam Pixe
najpierw deszcz, potem zaparowany autobus, potem znowu deszcz, wkoncu zobaczylam sie w lusterku w samochodzie - super! nie mial mi kto zabardzo ocenic ale moj chlopak stwierdzil że ładnie wygladam, a potem sie zdziwil że mam jakis podklad. nastepnie siłownia - i wytrzymalo silownie
zwarzylo mi sie z boku na nosie i obok nosa na policzku...ale tam dalam za duzo by ukryc zaczerwienienia...chyba bede musiala pomyslec nad korektorem

ale ogolnie pozytyw dalszy dzien spedzilam bardzo aktywnie, i przetrzymal. Okolo godziny 19 zmylam makijaz pomalowalam sie podkladem Lumiere... wsumie 10godz mialam go na sobie (zmylam poniewaz mialam zaczerwieniona i czerwona twarz, az swedziala i byla napuchnieta, to musze zbadac, mam nadzieje że nie od podkladu tylko twarz TZ mnie podraznia)

tylko estetyka uzycia mi sie nie zbyt podoba...za bardzo kremowy, troche sie mecze przy nakladaniu...wysypywaniu odpowieniej ilosci...
ale to moje fanaberie gdybym miala pelnowymiarowe opakowanie a nie te struny to inaczej bym na niego patrzyla..

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-05-19 o 20:44
inc0rrect jest offline  
Stary 2010-05-19, 22:49   #1432
murilega
Przyczajenie

echh to chyba tylko ja mam jakąś dziwną twarz, szczególnie w tych miejscach, które chcę uryć! Ja mam wrażenie, że mi się poci w strefie T twarz - szczególnie po całym dniu w szkole i dojazdem do niej... Bo gdy mam taki mniej wymagający dzień, to jest nawet OK. Może to kwestia złego primera czy coś ... Dziewczyny, co wy robicie, że Wasz makijaż wytrzymuje cały dzień? Ja nakładam primer Pixie, podkład kryjący, a na to puder ryżowy lub mąkę ziemniaczaną Jutro spróbuję wymieszać te ostatnie, może będzie coś lepiej...

A tak przy okazji Czy wiecie może, jaki jest jaśniejszy podkład od Calisty 0? Nawet ona odcina mi się od szyi . A twarz mam różowawą
murilega jest offline  
Stary 2010-05-20, 00:29   #1433
ChihPyh
Zadomowienie

GG do ChihPyh

A ja dostałam maila od Pani Sylwii i zamówiłam już pędzelek flat top i cztery próbki. Wzięłam Pari 0, Ailive 0, Calista 0 i Calista 1. Już się nie mogę doczekać aż przyjdą Mam nadzieję, że któryś mi podpasuje
Stary 2010-05-20, 18:50   #1434
jagoda83
Rozeznanie

kurcze, nie bede rezygnowac z pixie...
ale nie moge dac sobie rady z przetluszczeniem i wazeniem sie podkładu.... po kilku godzinach nie wyglada to estetycznie, mimo ze z daleka cera wyrównana i ładna...
czytalam, ze to nie wina podkladu a tego co dajemy przed i po, to ma decydowac o trwalosci i matowniu...
ale sama juz nie wiem co tu zrobić :-(
Stary 2010-05-20, 20:01   #1435
fortepianistka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez murilega Pokaż wiadomość

A tak przy okazji Czy wiecie może, jaki jest jaśniejszy podkład od Calisty 0? Nawet ona odcina mi się od szyi . A twarz mam różowawą
Calista to jeden z tych który u mnie był mocno rożowy, inne były dużo bledsze choć na tym samym poziomie- testowałam wiekszosc neutrali i zółtki.

Ja w końcu zamówilam refilla Aubrey 02, i próbke primera - na wesele bede tesować primerek.
Stary 2010-05-21, 10:14   #1436
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez murilega Pokaż wiadomość
echh to chyba tylko ja mam jakąś dziwną twarz, szczególnie w tych miejscach, które chcę uryć! Ja mam wrażenie, że mi się poci w strefie T twarz - szczególnie po całym dniu w szkole i dojazdem do niej... Bo gdy mam taki mniej wymagający dzień, to jest nawet OK. Może to kwestia złego primera czy coś ... Dziewczyny, co wy robicie, że Wasz makijaż wytrzymuje cały dzień? Ja nakładam primer Pixie, podkład kryjący, a na to puder ryżowy lub mąkę ziemniaczaną Jutro spróbuję wymieszać te ostatnie, może będzie coś lepiej...

Bo dziala adrenalina, hormon obronny organizmu, stad roznica pomiedzy makijazem zrobionym w domu, gdy nic nie dzieje sie takiego, coby powodowalo u nas wzrost adrenaliny, a makijazem w dni mega aktywne.
Na trwalosc makijazu wplywa stopien nawilzenia skory, uzyte kosmetyki-moze u ciebie trzeba uzyc inny krem? Wez ze soba puder wykanczajacy i po prostu popraw makijaz w ciagu dnia
A co do koloru podkladu-moze zapytaj pania Sylwie? Ona doradzi.

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
kurcze, nie bede rezygnowac z pixie...
ale nie moge dac sobie rady z przetluszczeniem i wazeniem sie podkładu.... po kilku godzinach nie wyglada to estetycznie, mimo ze z daleka cera wyrównana i ładna...
czytalam, ze to nie wina podkladu a tego co dajemy przed i po, to ma decydowac o trwalosci i matowniu...
ale sama juz nie wiem co tu zrobić :-(
jw. A robisz przerwe miedzy primerem a podkladem( czasowa?) moze inny primer?
Stary 2010-05-21, 10:32   #1437
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
jw. A robisz przerwe miedzy primerem a podkladem( czasowa?) moze inny primer?
A powinno się robić czy nie? Bo ja nie robię, a może to błąd?
Stary 2010-05-21, 10:58   #1438
Chii1986
Zakorzenienie

Mi Pani Sylwia nie odpisała a pisałam tydzień temu ..ale rozumiem, że dostaje tyle maili i może przeoczyć, zresztą moje pytanie było mało ważne

ja chyba jednak kupię te 2 bigi czasami Pixie wydaje mi się lepsze od edm, czasami gorsze...zależy od dnia ale kolory mi odpowiadają, pojemność duża i wysyłka szybka.

Czasami Pixie wygląda na mnie pięknie, czasami ciężko, nierówno, waży się po paru godzinach...

ja nie zauważyłam by przerwa czasowa między nałożeniem primera i podkładu miała znaczenie- czasami nakładam od razu jeden po drugim,czasami czekam...u mnie efekt i trwałość bez zmian.
Stary 2010-05-21, 14:04   #1439
och
Rozeznanie

Cześć dziewczyny! Mam głupie pytanie, ale muszę je zadać - czy ten primer Pixie: http://www.allegro.pl/item1038267030...er_refill.html można użyć sam, w sensie na nałozony wczesniej krem, jako puder i nie nakładać na to już nic więcej? Czy ten primer bardzo matowi skórę? Szukam pudru mineralnego, ale PUDRU, nie podkładu, a widzę,ze większość pudrów mineralnych trzeba nakładać na podkład...domyślam się, że dlatego, że na tłustej twarzy po kremie będą smugi... Pomyślalam więc, że kupię sam primer, który chyba na kremie powinien się sprawdzać, a na to już nic bym nie nakładała, tylko nie wiem, czy dobrze ten primier matowi...
Mam nadzieję,że w miarę zrozumiale napisałam o co mi chodzi Kolor tego primera odpowiadałby mi z tego co widzę na zdjęciu...
och jest offline  
Stary 2010-05-21, 14:24   #1440
fortepianistka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mam głupie pytanie, ale muszę je zadać - czy ten primer Pixie: http://www.allegro.pl/item1038267030...er_refill.html można użyć sam, w sensie na nałozony wczesniej krem, jako puder i nie nakładać na to już nic więcej? Czy ten primer bardzo matowi skórę? Szukam pudru mineralnego, ale PUDRU, nie podkładu, a widzę,ze większość pudrów mineralnych trzeba nakładać na podkład...domyślam się, że dlatego, że na tłustej twarzy po kremie będą smugi... Pomyślalam więc, że kupię sam primer, który chyba na kremie powinien się sprawdzać, a na to już nic bym nie nakładała, tylko nie wiem, czy dobrze ten primier matowi...
Mam nadzieję,że w miarę zrozumiale napisałam o co mi chodzi Kolor tego primera odpowiadałby mi z tego co widzę na zdjęciu...
tu masz puder, powinien spełnić twoje oczekiwania
http://www.allegro.pl/item1049818397...th_probka.html

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości