Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-27, 22:14   #1531
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Caly czas się waham, Pani Sylwia jeszcze nie wysłała mi paczki
2 bigi + refill, hmm, ale Pixie tak pięknie na mnie leży
ja bym pewnie do 2 bigów dobierała, zeby pędzelek dostac, ale ja narazie nic nie potrzebuję juz kupione

jak tak łądnie lezy to moze jakies zdjęcie?
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-05-27, 22:39   #1532
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
wiadomo to kolejna ilosc proszku na twarzy i lepiej wygląda na poczatku bez poprawek, ale lepiej wyglada to niz ten "olej"
a nie mam czasu na zmywanie makijazu i robienie od nowa
i nawet by mi się nie chciało
a najczęsciej poprawiam nos i policzki tą gąbeczka co jest przy bigu oczywiscie ją tez ruguratnie piorę
matowi mocniej i szybciej niz pędzel i nie muszę ze soba tyle zabierać
a to zalezy jak zaczynam dzien to omiatam lekko ale kulistymi ruchami
a jak mam juz ze sobą pędzel w drodze to raczej omiatam tylko twarz

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

a myslałam, ze Ty nie wiedziałas i dlatego nie brałas 2 bigów
To musisz mieć ładną cerę, bez niedoskonałości i zaczerwienień Bo ja wole gdy juz się zaczynam świecić przyłożyć do skóry bibułkę matującą lub nawet zwykły papier toaletowy gdy nie mam bibułek pod ręką Bo takie mizianie na tym oleju () powoduje u mnie po pierwsze ścieranie podkladu (i uwidaczniają się wypryski i zaczerwienienia), widoczne placki bo rownomiernie nie da sie tego rozprowadzic i ogolnie nie wygląda to dobrze Ale przy mineralnym tak jeszcze nie robilam wiec moze sie myle, tylko przy plynnym podkladzie

Już nie moge się doczekać 10-tego Biorę Flat Topa, próbki podkładu Cover de Luxe (Pani Sylwia doradziła mi Tinkerbell 2 i 3, ale ja mam jasna cerę i mysle ze 3 bedzie za ciemny, w ogole nie jest on mocno szarawy a mało żółty?), probka Mat&Smooth Powder Kiss of Sun i probka primer prime me.

Czytałam w komentarzach, że często dostaje sie gratisy: darmowe próbki więc może nie zamawiać od razu probek np. primera, bo moze dostalabym gratis hehe Jak myslicie?
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-27, 23:09   #1533
kasiura
Rozeznanie

GG do kasiura

Cytat:
Już nie moge się doczekać 10-tego Biorę Flat Topa, próbki podkładu Cover de Luxe (Pani Sylwia doradziła mi Tinkerbell 2 i 3, ale ja mam jasna cerę i mysle ze 3 bedzie za ciemny, w ogole nie jest on mocno szarawy a mało żółty?)
nie wiem co używałaś wcześniej? tzn jaką masz jasność?

ja ostatnio z ciekawości sprawdziłam podkład drogeryjny niemineralny w płynie Loreala i OCZYWIŚCIE najjaśniejszy z dostepnych byl zdecydowanie za ciemny dla mnie ( o jakies 2 tony ) a z Pixie uzywam 2ki, w lecie pewnie 3 ki, wiec oceniam je jako jasne

Tinkerbell jest taki sam jak moja cera, ale w Breenie wygladam bardziej promiennie, wiec sie wacham...

pozatym Tinkerball jest szarawożółty, nie tak szary jak Korat z Meow, ale zdecydowanie mniej żółty niż Shaylle

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2010-05-27 o 23:10
kasiura jest offline  
Stary 2010-05-27, 23:26   #1534
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
widziałam Twoje zdjęcia nie raz i ja zadnego błysku nie widzę
a ja błyszczę się jak lampka

kliknęłam Ci 5
Ha ale nie widziałaś po 8 h w ciasnym, małym i dusznym biurze koszmar. Generalnie po 4 h bibułka matujaca to konieczność. Ale i tak uważam, ze przy Pixie cera przetluszcza mi się trochę mniej niż gdy używałam EDM
Dziekuję za glosa

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość

kliknelam na 5* , slicznas Susanko.
Dziękuję to dzięki mineralom wygladam jakoś
Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Ja ocenilam na 5. Na tym zdjeciu masz makijaz mineralny? Podklad idealnie dobrany - jaki to?
Dziękuję
Na 99,9% to podkład Pixie, o ile pamiętam to Tinkerbell2 Generalnie mieszam Tinkerbell2 z odrobiną Tinkerbell3 żeby ożywić odcień.

Cytat:
śliczny makijaż, kliknęłam
.
Dziękuję

Cytat:
To musisz mieć ładną cerę, bez niedoskonałości i zaczerwienień Bo ja wole gdy juz się zaczynam świecić przyłożyć do skóry bibułkę matującą lub nawet zwykły papier toaletowy gdy nie mam bibułek pod ręką Bo takie mizianie na tym oleju () powoduje u mnie po pierwsze ścieranie podkladu (i uwidaczniają się wypryski i zaczerwienienia), widoczne placki bo rownomiernie nie da sie tego rozprowadzic i ogolnie nie wygląda to dobrze Ale przy mineralnym tak jeszcze nie robilam wiec moze sie myle, tylko przy plynnym podkladzie

Już nie moge się doczekać 10-tego Biorę Flat Topa, próbki podkładu Cover de Luxe (Pani Sylwia doradziła mi Tinkerbell 2 i 3, ale ja mam jasna cerę i mysle ze 3 bedzie za ciemny, w ogole nie jest on mocno szarawy a mało żółty?), probka Mat&Smooth Powder Kiss of Sun i probka primer prime me.

Czytałam w komentarzach, że często dostaje sie gratisy: darmowe próbki więc może nie zamawiać od razu probek np. primera, bo moze dostalabym gratis hehe Jak myslicie?
Iwona ja też jak się swiecę to przykładam papier toaletowy albo husteczkę (jeśli nie mam pod ręką bibułek matujących). Co do odcieni to z EDM używałam Sweet Almond i był to IDEAŁ (już wycofany ze sprzedaży niestety). Pixie ma bardzo podobne odcienie ale to nie ejst TO. Dlatego tak jak pisałam wyżej - mieszam Tinkerbell2 z Tinkerbell3 i jest bardzo bardzo fajnie.
Co do odcieni to u mnie Tinkerbell wychodzi bardziej szarawo, ziemiście. Ale nie martw się - zawsze mozesz dosypać coś żółtszego Z kolei odcienie Shaylee były dla mnie za żółte daltego zostaję przy Tinkerbell.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2010-05-28, 08:10   #1535
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
ja bym pewnie do 2 bigów dobierała, zeby pędzelek dostac, ale ja narazie nic nie potrzebuję juz kupione

jak tak łądnie lezy to moze jakies zdjęcie?
Proszę

jednak zamieniłam refilla na biga

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-28 o 08:31
asix86 jest offline  
Stary 2010-05-28, 08:34   #1536
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Proszę

w obu ślicznie aż nie wiem w którym lepiej ale chyba w nr 2

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2010-05-28, 08:36   #1537
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
dzięki
dlatego wzięłam oba w bigach,
powinny dojść w poniedziałek/wtorek
Stary 2010-05-28, 08:55   #1538
Susanna
Zakorzenienie

Ciekawe jakie gratisy dostaniesz

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2010-05-28, 08:56   #1539
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Ciekawe jakie gratisy dostaniesz
Pędzel jest teraz dodawany do dwóch bigów
Stary 2010-05-28, 09:02   #1540
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Pędzel jest teraz dodawany do dwóch bigów
O super

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2010-05-28, 09:49   #1541
fortepianistka
Rozeznanie

Wczoraj dostałam mojego refillka
W sumie trochę się zdziwiłam, bo był to taki sam woreczek strunowy jak z próbkami, tylko ze napchany na maksa.
W moim opakowaniu po Essence(na którym nie było pojemności napisanej nigdy) zajęło może połowę (chyba nawet nie) miejsca do sitka.

Wziełam próbkę primera na wesele i dostałam próbkę kiss of sun.
Myślicie ze jak nałozę na wesele primer potem Cover De Luxe a potem Kiss of Sun to nie będe wyglądała jak jakaś zdzira ?
I co wziąć do poprawek ze sobą ?
Stary 2010-05-28, 10:43   #1542
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Myślicie ze jak nałozę na wesele primer potem Cover De Luxe a potem Kiss of Sun to nie będe wyglądała jak jakaś zdzira ?
I co wziąć do poprawek ze sobą ?
A dlaczego jak zdzira?
Primer ma za zadanie absorbowac sebum, podklad ujednolicac skore, a kiss of sun dawac osteteczne wykonczenie. Wbrew temu wygladowi finiszer ten wcale nie daje efektu tynku na twarzy. Dzis sprobowalam nalozyc go gabeczka i nadal makijaz wyglada naturalnie ( dla porowniania na druga polowe twarzy nalozylam finisher z SN oil control untined) o efektach napisze pozniej, choc juz mam swojego faworyta.
Ja bym wziela bibulki matujace i kiss of sun, ale moze wyprobuj wszystko przed weselem?
Stary 2010-05-28, 10:48   #1543
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość

ja ostatnio z ciekawości sprawdziłam podkład drogeryjny niemineralny w płynie Loreala i OCZYWIŚCIE najjaśniejszy z dostepnych byl zdecydowanie za ciemny dla mnie ( o jakies 2 tony ) a z Pixie uzywam 2ki, w lecie pewnie 3 ki, wiec oceniam je jako jasne

Tinkerbell jest taki sam jak moja cera, ale w Breenie wygladam bardziej promiennie, wiec sie wacham...

pozatym Tinkerball jest szarawożółty, nie tak szary jak Korat z Meow, ale zdecydowanie mniej żółty niż Shaylle
Idealny dla mnie był Light Almond EDM i to napisalam Pani Sylwii i doradziła mi wlasnie Tinkerbell 2 i 3, ale wezme też Breene za Twoją sprawą Ja wlasnie potrzebuje szarawo-zoltego, bo duzo zoltych ktore wybieralam byly za zolte

Ten L'oreal długo był moim ulubionym podkładem, a mam dość jasną cerę (Tak jak Sussanka mniej więcej) Nie chcę nawe myśleć jak wtedy musiałam wyglądać w ich najjaśniejszym nawet odcieniu Wczoraj wlasnie wyrzucilam stare pol pudełka starego L'oreala

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Ha ale nie widziałaś po 8 h w ciasnym, małym i dusznym biurze koszmar. Generalnie po 4 h bibułka matujaca to konieczność. Ale i tak uważam, ze przy Pixie cera przetluszcza mi się trochę mniej niż gdy używałam EDM
Dziekuję za glosa

Dziękuję
Na 99,9% to podkład Pixie, o ile pamiętam to Tinkerbell2 Generalnie mieszam Tinkerbell2 z odrobiną Tinkerbell3 żeby ożywić odcień.

Dziękuję

Iwona ja też jak się swiecę to przykładam papier toaletowy albo husteczkę (jeśli nie mam pod ręką bibułek matujących). Co do odcieni to z EDM używałam Sweet Almond i był to IDEAŁ (już wycofany ze sprzedaży niestety). Pixie ma bardzo podobne odcienie ale to nie ejst TO. Dlatego tak jak pisałam wyżej - mieszam Tinkerbell2 z Tinkerbell3 i jest bardzo bardzo fajnie.
Co do odcieni to u mnie Tinkerbell wychodzi bardziej szarawo, ziemiście. Ale nie martw się - zawsze mozesz dosypać coś żółtszego Z kolei odcienie Shaylee były dla mnie za żółte daltego zostaję przy Tinkerbell.
A z czym żółtym np. moglabym pomieszac? Mysle ze nie bede musiala bo az tak zolta nie jestem A probowalas Light Almond z EDM? I jaki byl dla Ciebie?

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Proszę

Jest faktycznie pieknie

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-05-28 o 10:45
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-28, 10:54   #1544
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:

A próbowałaś Ayperi? To kolorek poomiędzy Tinkerbell a Breena.

Cytat:

Jest faktycznie pieknie
Dziękuję
Stary 2010-05-28, 11:04   #1545
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:

Jaki masz numerek Breeny?

Jeszcze Ayperi, kurcze moja lista zaczyna sie powiekszac Dobrze, ze wezme Flat Topa to 3 probki mam juz gratis, reszte domówie Mam LHK z EDM, ale gdy go piore po uzyciu to czasem nie wysycha mi na drugi dzien (gdy np. maluje sie wieczorem)

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-05-28 o 11:05
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-28, 11:11   #1546
goldika
Zakorzenienie

Hodowco_pokrzyw widzę finiszer z SN testujesz, dziekuje i czekam na relacje

Ja dziś mam na sobie Cameo1 i wygląda lepiej niż Shaylee1. Kurcze za duzo tych kolorow

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-05-28, 11:17   #1547
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Mam LHK z EDM, ale gdy go piore po uzyciu to czasem nie wysycha mi na drugi dzien (gdy np. maluje sie wieczorem)
Mialam ten sam problem, dokupilam kolejny flat top i kolejny kabuki a teraz czekam na jescze jeden flat top. bo jesli maluje sie 2 razy w ciagu dnia, na nastepny dzien nie mam flata-jakos dlugo mi schna te pedzle.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Hodowco_pokrzyw widzę finiszer z SN testujesz, dziekuje i czekam na relacje
Obiecalam wczoraj Moj zdecydowany faworyt to Pixie. Ladnie zespolil sie z calym makijazem-dzis primer Diva Defense z CS oraz Aubrey 2 CdL Pixie. Ten puder uwidocznil mi jakies suche skorki, o ktorych nie mialam pojecia, pobielil makijaz, no i odczuwam sciaganie i suchosc. makijaz trzyma sie na obydwu pudrach tak samo, nie blyszcze sie z zadnej strony. Wizualnie ladniej wygladam w Kiss of sun. Cd relacji po kilku godzinach.
cd
Po 5 godzinach zmylam makijaz, wlasciwie nie bylo roznic, choc caly czas z kiss of sun bylo duzo lepiej, jesli chodzi o ogolny wyglad.

Edytowane przez hodowca_pokrzyw
Czas edycji: 2010-05-28 o 21:20
hodowca_pokrzyw jest offline  
Stary 2010-05-28, 11:41   #1548
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200;19632928[COLOR=Silver

[/COLOR]
A z czym żółtym np. moglabym pomieszac? Mysle ze nie bede musiala bo az tak zolta nie jestem A probowalas Light Almond z EDM? I jaki byl dla Ciebie?
Próbowałam LA ale dla mnie on był za jasny, wygladałam jakoś tak niezdrowo, trochę jak córka młynarza Kurcze cieżko mi doradzić z czym mogłabyś pomieszać, dla mnie w Pixie stopień 3 w tych 2 podkładach, które wymieniłam jest bardzo żółty.

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2010-05-28, 11:49   #1549
kasiura
Rozeznanie

GG do kasiura

iwona200
Breene mam 2 i jest w sam raz, ale ja generealnie na twarzy nie widze roznicy pomiedzy 2 i 3
Auperi tez wez, rzeczywiscie to cos pomiedzy Breena i Tinkerball

Light Almond byl dla mnie odrobinke za zolty i za ciemy ( ale to bylo w zimie), ja( i moze Ty tez? ) jestem odrobine bardziej zielona niz zolta... i Tinkerball wlasnie taki jest

Asix86 mialam auperi, ja mam z nimi taki problem, ze wszystkie te odcienie mi pasuja...
Stary 2010-05-28, 13:14   #1550
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Asix86 mialam auperi, ja mam z nimi taki problem, ze wszystkie te odcienie mi pasuja...
Ayperi

Dziś postanowiłam pomalować się podkładem EDM..
Ojej.. Pixie to jest jednak to
mam dziś straszne uczucie ściągnięcia skóry, przy EDM właśnie czasem czułam ściągnięcie, czasem nie. Dziś czuję i wcale nie podoba mi się to .
Przy używaniu/testowaniu (bo z próbek) od ponad miesiąca Pixie - zapomniałam o tym uczuciu!!!

Jeśli chodzi o primer to słyszałam opinie o wysuszaniu.. ja jeszcze nie zaobserwowałam czy wysusza mnie, czy nie. Ale wiem, że pomimo, że czasem pod podkład Pixie kładę primer Pixie - nie mam uczucia ściągnięcia cery. Nawet jeśli podkład nakładam na mokro!
Stary 2010-05-28, 14:06   #1551
behemotkot
Rozeznanie

Witam.
Z Pixie... mam 2 pędzle: kabuki i flat top---> cudowne obydwa !!! używam ich od co najmniej 6 miesięcy i mogę z czystym sumieniem je polecić...świetnie zrobione, myję je często i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby chociaż 1 włosek wypadł
fakt,że flat top zleciał mi z dużej wysokości na podłogę i trochę rączka się rusza, ale to moja wina
poza tym czekam oczywiście z niecierpliwością na otwarcie sklepu internetowego na ich stronie...oj zapowiada się zakupowe szaleństwo
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline  
Stary 2010-05-28, 14:08   #1552
Susanna
Zakorzenienie

Ja jestem ciekawa czy Flat Top z Pixie kiedyś zacznie drapać tak jak ten z EDM. Pewnie tak skoro jest ten sam producent.

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2010-05-28, 15:51   #1553
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Proszę

ślicznie
mówiłam już, że sliczna kobietak z Ciebie?
gdyby minerałki tak na mnie lezały...
wyglądasz jakbys nie miała makijazu tylko taką idealną skórę

Cytat:
tez mi się 2 bardziej podoba, ale róznica minimalna i w obu ślicznie

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:

Co Ty mam duze naczynka, których nie da się zakryc, mnóstwo sebum i czasmai mi cos powyskakuje
sucha skóra
ale ja nie mówię, ze efekt po nałozeniu potem primera jest ładny, ale lepszy niz bez
zamówiłam sobie moje 1 w zyciu bibułki matujące

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Dziekuję za glosa

Dziękuję

Dziękuję

mnie po EDM tez najbardzie wybłyszcza
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-05-28, 17:55   #1554
goldika
Zakorzenienie

Dziewczyny pomocy! Dopasowalam sobie odcien Cameo2, ale stwierdzilam ze Covera nie chce tylko ta lzejsza formule. Ale z tego co pamietam to ta Natural cos tam wypadala ciemniej niz Cover czyli bedzie mi pasowal Cameo1? Chce od razu biga bo sie na pedzel napalilam a Cameo2 w coverze jest mi ciut za ciemne

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-05-28, 18:10   #1555
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny pomocy! Dopasowalam sobie odcien Cameo2, ale stwierdzilam ze Covera nie chce tylko ta lzejsza formule. Ale z tego co pamietam to ta Natural cos tam wypadala ciemniej niz Cover czyli bedzie mi pasowal Cameo1? Chce od razu biga bo sie na pedzel napalilam a Cameo2 w coverze jest mi ciut za ciemne
Na lato to lepiej wziac ciut ciemniejszy,bo nawet jak bedziesz bardzo uwazała na słonce to cera ci się przyciemni i cameo 1 będzie za jasny,pozatym mozna zawsze delikatnie przeciagnąc szyję podkładem.
A tak wogóle to róznica jest niewielka między formułami,ja też wolę Natural Finish
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-05-28, 19:46   #1556
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja jestem ciekawa czy Flat Top z Pixie kiedyś zacznie drapać tak jak ten z EDM. Pewnie tak skoro jest ten sam producent.
właśnie ostatnio drapią mnie moje flat topy, jeden mam ciut ponad rok, drugi ciut poniżej rok. Pewnie Pixie też będą drapały, zastanawiam się czy źle nie piorę pędzelków (albo a szamponie Babydream, albo mydło Carex, kiedyś w żelu oliwkowym Ziaji) nie kłade odżywek na pędzle :p

Cytat:
ślicznie
mówiłam już, że sliczna kobietak z Ciebie?
gdyby minerałki tak na mnie lezały...
wyglądasz jakbys nie miała makijazu tylko taką idealną skórę

tez mi się 2 bardziej podoba, ale róznica minimalna i w obu ślicznie

Nie mówiłaś

Ten drugi to Breena1 i ten kolor wybrałam jako najlepiej pasujący, ale Ayperi1 fajnie wygląda w słoneczny dzień (w Breenie wówczas troszkę blado..), a przynajmniej tak mi się wydaje..

Tak swoją drogą to mam już serdecznie dość wybierania kolorów (ja.. i mój TŻ ), tak się cieszę, że idą do mnie wreszcie bigi

Cytat:
Z moich małych obserwacji wywnioskowałam, że
poziom 0 w formule naturalnej jest pomiędzy
poziomami 0 a 1 w formule kryjącej (ale może tak się złożyło tylko tych kolorach co miałam, a miałam dwie próbki)
Stary 2010-05-28, 19:50   #1557
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Na lato to lepiej wziac ciut ciemniejszy,bo nawet jak bedziesz bardzo uwazała na słonce to cera ci się przyciemni i cameo 1 będzie za jasny,pozatym mozna zawsze delikatnie przeciagnąc szyję podkładem.
A tak wogóle to róznica jest niewielka między formułami,ja też wolę Natural Finish
Czyli ta formuła Natural tez troche kryje?
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-28, 19:53   #1558
yopi_kasiulka
Raczkowanie

Dziewczyny, jak dokładnie nakładacie Pixie? na sucho czy na mokro ?

ja do tej pory testowałam na sucho i jednakjestem niezadowolona z efektu... dosyć szybko podkład jakby zszedł mi ze skóry i zaczęłam się świecić oraz było widać niedoskonałości. Ten słaby efekt krycia najbardziej mnie męczy...
wypróbowałam przed chwilą nałożyć podkład na mokro - krycie lepsze, ale musiałabym przetestować całodniowo, żeby sprawdzić czy się jakieś błotko nie zrobi ;]

Napiszcie jak nakładacie i jak jest u Was z kryciem?
yopi_kasiulka jest offline  
Stary 2010-05-28, 19:56   #1559
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie ostatnio drapią mnie moje flat topy, jeden mam ciut ponad rok, drugi ciut poniżej rok. Pewnie Pixie też będą drapały, zastanawiam się czy źle nie piorę pędzelków (albo a szamponie Babydream, albo mydło Carex, kiedyś w żelu oliwkowym Ziaji) nie kłade odżywek na pędzle :p

Nie mówiłaś

Ten drugi to Breena1 i ten kolor wybrałam jako najlepiej pasujący, ale Ayperi1 fajnie wygląda w słoneczny dzień (w Breenie wówczas troszkę blado..), a przynajmniej tak mi się wydaje..

Tak swoją drogą to mam już serdecznie dość wybierania kolorów (ja.. i mój TŻ ), tak się cieszę, że idą do mnie wreszcie bigi

Z moich małych obserwacji wywnioskowałam, że
poziom 0 w formule naturalnej jest pomiędzy
poziomami 0 a 1 w formule kryjącej (ale może tak się złożyło tylko tych kolorach co miałam, a miałam dwie próbki)
no to juz powiedziałam

tez mam dosc dobierania kolorów
i tak nie jest tak jak powinno, ale ja juz się poddałam
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-05-28, 20:09   #1560
yopi_kasiulka
Raczkowanie

ja jestem na początku drogi dobierania koloru i już mam dość :P
pierwsza była Breena 1 - nawet ok z szyją i dekoltem, ale jak wypróbowałam Breene 2 - to lepiej się czułam - nie aż tak blado na twarzy; Ayperi 2- też nawet ok - ale trochę cera bez wyrazu; przed chwilą nałożyłam Faylinn 1 - i widzę, że ten też pasuje ;]
następne do testów będą: Bliss 1 i Ellette 1... ciekawe czy tez będą ok? hehehe
yopi_kasiulka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości