Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 13:34   #1591
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Trochę nie na temat,ale widzę,że rozmawiacie o spryskiwaniu podkładu.
Jak dużo spryskujecie?Chodzi mi o to ile psików,tylko mgiełka czy sporo.
Pixie to moje pierwsze minerały i marnie mi idzie nakładanie.
Oglądałam filmiki na youtube,czytam wasze wypowiedzi,ale teoria sobie a praktyka sobie.
Próbowałam i flatem i kabuki,spryskuje wodą twarz po nałożeniu podkładu ale mimo wszystko nadal widać puder,wchodzi on w pory,nie wygląda to dobrze.
Spryskujecie po każdej warstwie czy tylko po ostatniej?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 13:41   #1592
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ciężko opisać psikanie Ale ja robię 2 krótkie psiki na pędzel, jeśli stwierdzę że wody jest za dużo (na wyczucie) to strzepuję nadmiar. Twarz spryskuję wodą termalną na zakończenie makijażu gdy już wszystko jest nałożone.
Przypuszczam, że jeśli podkład włazi w pory i jest widoczny to nakładasz go za dużo.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2010-05-31 o 13:43
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 14:11   #1593
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Możliwe,że za dużo nakładam,bo mam sporo do krycia,a nie mam jeszcze korektora kupionego.
Staram się nakładać cienkie warstwy a więcej(dwie warstwyto za mało,co najmniej trzy), ale może i tak za dużo.
No i ja nie spryskuję pędzla tylko makijaż na koniec.
Muszę poćwiczyć.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 14:22   #1594
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Możliwe,że za dużo nakładam,bo mam sporo do krycia,a nie mam jeszcze korektora kupionego.
Staram się nakładać cienkie warstwy a więcej(dwie warstwyto za mało,co najmniej trzy), ale może i tak za dużo.
No i ja nie spryskuję pędzla tylko makijaż na koniec.
Muszę poćwiczyć.
Ja dzis 3 warstwy nalozylam i to okazalo sie za duzo...nie lubie siebie takeij...Zainwestowalam w jajo do nakladania makijazu, juz nie moge sie doczekac, kiedy je dostane i wyprobuje.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 14:59   #1595
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Możliwe,że za dużo nakładam,bo mam sporo do krycia,a nie mam jeszcze korektora kupionego.
Staram się nakładać cienkie warstwy a więcej(dwie warstwyto za mało,co najmniej trzy), ale może i tak za dużo.
No i ja nie spryskuję pędzla tylko makijaż na koniec.
Muszę poćwiczyć.
A co nakładasz pod minerały? Jakiś krem, serum?

Bo u mnie jesli naloze mineraly na skore oczyszczona ale bez odpowiedniej bazy czyli lekkiego dobrze wchlaniajacego sie kremu (nie moze pozostawiac warstewki tlustej) lub takiegoż serum to makijaz wchodzi w pory, podkresla suche skorki i szybciutko sie wazy Wiec moze tu tkwi problem

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------


Zaraz biorę się za zamówienie z PIXIE Długo sie czeka na przesylke?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:07   #1596
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
A co nakładasz pod minerały? Jakiś krem, serum?

Bo u mnie jesli naloze mineraly na skore oczyszczona ale bez odpowiedniej bazy czyli lekkiego dobrze wchlaniajacego sie kremu (nie moze pozostawiac warstewki tlustej) lub takiegoż serum to makijaz wchodzi w pory, podkresla suche skorki i szybciutko sie wazy Wiec moze tu tkwi problem

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------


Zaraz biorę się za zamówienie z PIXIE Długo sie czeka na przesylke?
Minerały nakładam na humektan.
Wczoraj nakładałam primer i podkład w formule natural finish,nakładałam flatem.
Dziś fomuła kryjąca,bez primera,nakładana kabuki.Chyba lepiej trochę wygląda niż wczoraj ale jeszcze nie tak jak trzeba.
Dzięki za odpowiedzi.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:32   #1597
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Doszły do mnie Tinkerbelle i kabuki dopiero teraz zauważyłam, że w podkładach są małe połyskujące drobinki
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 15:47   #1598
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Doszły do mnie Tinkerbelle i kabuki dopiero teraz zauważyłam, że w podkładach są małe połyskujące drobinki
a jakie nr tinkerbell wzielas?

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Minerały nakładam na humektan.
Wczoraj nakładałam primer i podkład w formule natural finish,nakładałam flatem.
Dziś fomuła kryjąca,bez primera,nakładana kabuki.Chyba lepiej trochę wygląda niż wczoraj ale jeszcze nie tak jak trzeba.
Dzięki za odpowiedzi.
a wchlania ci sie calkowicie ten humektan? bo ja go tez mam i o ile swietnie sie sprawdzal przy podkladach plynnych to przy mineralach porażka, bo u mnie zostawial lekka warstewke lepka i chocbym caly dzien tak chodzila to mi sie ona nie wchlonela

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Zrobilam zamowienie, chcialam zamowic taki sam odcien w Natural Finish jak w Cover de Luxe dla porownania odcieni w formulach, ale w natural finish nie ma tych wszystkich ktore sa w cover de luxe np. tinkerbell
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:09   #1599
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
a jakie nr tinkerbell wzielas?

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------


a wchlania ci sie calkowicie ten humektan? bo ja go tez mam i o ile swietnie sie sprawdzal przy podkladach plynnych to przy mineralach porażka, bo u mnie zostawial lekka warstewke lepka i chocbym caly dzien tak chodzila to mi sie ona nie wchlonela

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Zrobilam zamowienie, chcialam zamowic taki sam odcien w Natural Finish jak w Cover de Luxe dla porownania odcieni w formulach, ale w natural finish nie ma tych wszystkich ktore sa w cover de luxe np. tinkerbell
Humektan czekam aż się wchłonie a resztę wycieram jakby tam coś zostało.
Ze zmianą kremu to u mnie będzie marnie,bo wszystko mnie podrażnia.Obecnie najbardziej mi pasuje dermogal,ale że to tłuścioch to pod makijaż używam humektanu,który moja skóra też w miarę akceptuje.
Szczerze mówiąc to za marnie teraz jestem z kasą żeby testować kremy "z górnej półki",a te z dolnej już przetestowałam.
Zresztą dziewczyny pisały,że nakładają minerały na humektan,więc chyba może być.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:16   #1600
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Tinkerbell 1 i 2.

Z edm zazwyczaj używałam Linen. Tinkerbell mi najbardziej pasuje, poza tym pasuje też Breena i Ayperi.

Trochę żałuję, że nie wziełam nr 2 i 3 bo jednak na lato przydałby się ciemniejszy ale ja się słabo opalam i nie mam na to czasu więc 1 i 2 chyba bardziej mi się przydadzą... a jakbym się jednak opaliła to użyję bronzera.

ja nakładam minerały tak jak fortepianistka jak coś nie jest zakryte to nakładam jeszcze na wierzch ciut korektora sypkiego albo cover punktowo nakładam i wklepuję.

Na mokro muszę jeszcze raz spróbować..pierwsza próba była z za ciemnym odcieniem i wyglądało to nieładnie.


Szukam jakiegoś taniego kremu pod minerały... póki co używam ziaji i nie jest źle ale może na innym kremie byłoby lepiej
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:26   #1601
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Humektan czekam aż się wchłonie a resztę wycieram jakby tam coś zostało.
Ze zmianą kremu to u mnie będzie marnie,bo wszystko mnie podrażnia.Obecnie najbardziej mi pasuje dermogal,ale że to tłuścioch to pod makijaż używam humektanu,który moja skóra też w miarę akceptuje.
Szczerze mówiąc to za marnie teraz jestem z kasą żeby testować kremy "z górnej półki",a te z dolnej już przetestowałam.
Zresztą dziewczyny pisały,że nakładają minerały na humektan,więc chyba może być.
Oczywiscie, jesli Tobie odpowiada to moze byc Ja mam bardzo tlusta skore i u mnie to wyglada tak, ze humektan sie nie wchlania do matu, a gdy zetre ta warstewke ktora zostala to makijaz mi wchodzi w pory ;( Najlepiej u mnie wyglada make-up na kremie ktry sie wchlania do absolutnego matu, czyli najczesciej matujacym, ale teraz mam problem bo wszystko mnie zapycha ;( Zamowilam wlasnie krem z JOPPA Moisturizer with Acai Berry i zobaczymy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Tinkerbell 1 i 2.

Z edm zazwyczaj używałam Linen. Tinkerbell mi najbardziej pasuje, poza tym pasuje też Breena i Ayperi.

Trochę żałuję, że nie wziełam nr 2 i 3 bo jednak na lato przydałby się ciemniejszy ale ja się słabo opalam i nie mam na to czasu więc 1 i 2 chyba bardziej mi się przydadzą... a jakbym się jednak opaliła to użyję bronzera.

ja nakładam minerały tak jak fortepianistka jak coś nie jest zakryte to nakładam jeszcze na wierzch ciut korektora sypkiego albo cover punktowo nakładam i wklepuję.

Na mokro muszę jeszcze raz spróbować..pierwsza próba była z za ciemnym odcieniem i wyglądało to nieładnie.


Szukam jakiegoś taniego kremu pod minerały... póki co używam ziaji i nie jest źle ale może na innym kremie byłoby lepiej
A bardzo jasna ta 1? Bo ja tez zamowilam 1 i 2 choc Pani Sylwia mi doardzila 2 i 3 to wydaje mi sie ze 3 bedzie zdecydowanie za ciemna a 2 moze tez...
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 17:36   #1602
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
a jakie nr tinkerbell wzielas?

Zrobilam zamowienie, chcialam zamowic taki sam odcien w Natural Finish jak w Cover de Luxe dla porownania odcieni w formulach, ale w natural finish nie ma tych wszystkich ktore sa w cover de luxe np. tinkerbell
a pytalas Pani Sylwii o to?

też sie zastanawiam nad Tinkerbell ale wolałabym chyba Natural...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:54   #1603
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
a pytalas Pani Sylwii o to?

też sie zastanawiam nad Tinkerbell ale wolałabym chyba Natural...
Nie, bo zauwazylam jak juz kliknelam, a chcialam od razu zaplacic zeby szybciej miec mineraly bo nie mam sie czym miziac juz
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:00   #1604
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Możliwe,że za dużo nakładam,bo mam sporo do krycia,a nie mam jeszcze korektora kupionego.
Staram się nakładać cienkie warstwy a więcej(dwie warstwyto za mało,co najmniej trzy), ale może i tak za dużo.
No i ja nie spryskuję pędzla tylko makijaż na koniec.
Muszę poćwiczyć.
To spróbuj spryskać pędzel najpierw a potem utrwal makijaż wodą termalną na sam koniec. Moze bedzie lepiej (tz. powinno być).
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:31   #1605
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, jesli Tobie odpowiada to moze byc Ja mam bardzo tlusta skore i u mnie to wyglada tak, ze humektan sie nie wchlania do matu, a gdy zetre ta warstewke ktora zostala to makijaz mi wchodzi w pory ;( Najlepiej u mnie wyglada make-up na kremie ktry sie wchlania do absolutnego matu, czyli najczesciej matujacym, ale teraz mam problem bo wszystko mnie zapycha ;( Zamowilam wlasnie krem z JOPPA Moisturizer with Acai Berry i zobaczymy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------


A bardzo jasna ta 1? Bo ja tez zamowilam 1 i 2 choc Pani Sylwia mi doardzila 2 i 3 to wydaje mi sie ze 3 bedzie zdecydowanie za ciemna a 2 moze tez...
nie miałam próbki poziomu 3 więc nie wiem jaka jest różnica między 2 a 3. Miedzy 1 i 2 różnica nie jest duża ale jednak jest- na lato dla mnie 2 bedzie akurat na zimę też ewentualnie chociaż gdy jestem blada to 1 lepiej się wtapia i bardziej pasuje.
Ciężko mi ocenić jak bardzo jasne jest 1.. jak dla mnie to mniej więcej na tym samym poziomie co linen edm.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:49   #1606
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
To spróbuj spryskać pędzel najpierw a potem utrwal makijaż wodą termalną na sam koniec. Moze bedzie lepiej (tz. powinno być).
Dzięki,spróbuję tak jutro zrobić.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 21:06   #1607
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja chyba będę musiała kupic blossom4
bo 3 taka jasniejsza, a jak sie ciut opalę to bedzie za jasna
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 21:46   #1608
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziś testowałam kiss of sun na podkładzie EDM
nic nie daje.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:45   #1609
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Wreszcie przyszedł długo wyczekiwany przez mnie listonosz i przyniósł mi podkłady i pędzelek .

Pudełeczka rzeczywiście śliczne
słodkie ale nie przesłodzone

Wcześniej czytałam, że ktoś miał problem, że jak odkleił całe siteczko to zbyt dużo proszku się przez nie wydobywało, dlatego, zanim odkleje moje podkłady, chciałam zapytać się czy zostawiacie trochę naklejki, czy odrywacie calość?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 11:03   #1610
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Wreszcie przyszedł długo wyczekiwany przez mnie listonosz i przyniósł mi podkłady i pędzelek .

Pudełeczka rzeczywiście śliczne
słodkie ale nie przesłodzone

Wcześniej czytałam, że ktoś miał problem, że jak odkleił całe siteczko to zbyt dużo proszku się przez nie wydobywało, dlatego, zanim odkleje moje podkłady, chciałam zapytać się czy zostawiacie trochę naklejki, czy odrywacie calość?
jeśli chodzi o pudełeczka z cover to ja odklejam tylko do połowy... bo rzeczywiście sporo proszku wylatuje. Pudełeczko z primerem też mam do połowy zaklejone chociaż on jest drobniejszy i wylatuje go jakoś mniej- no ale primera się mało nakłada więc wystarcza w zupełności
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 11:05   #1611
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o pudełeczka z cover to ja odklejam tylko do połowy... bo rzeczywiście sporo proszku wylatuje. Pudełeczko z primerem też mam do połowy zaklejone chociaż on jest drobniejszy i wylatuje go jakoś mniej- no ale primera się mało nakłada więc wystarcza w zupełności
Dzięki
Ale odkleiłaś do połowy i ucięłaś nożyczkami pół nalepki ?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 11:25   #1612
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dzięki
Ale odkleiłaś do połowy i ucięłaś nożyczkami pół nalepki ?
tak dokładnie odkleiłam do połowy odklejoną połowę nalepki uciełam nożyczkami
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 11:27   #1613
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
tak dokładnie odkleiłam do połowy odklejoną połowę nalepki uciełam nożyczkami
Dzięki, też tak chciałam zrobić, ale chciałam się upewnić szkoda że musi zostać kawałek nalepki, ale lepiej najpierw oderwać kawałek żeby zobaczyć jak będzie lecieć
Dzięki
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 15:54   #1614
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja zrobiłam dziurki pineską w tej naklejce
i nic nie odklejałam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:34   #1615
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja boję się, że za dużo wysypię (jak nie raz zdarzało mi się przy innych podkładach), więc wycięłam żyletką tylko kawałeczek naklejki na jedną dziurkę

Z okazji urodzin dostałam od siostry pędzelek EDM do korektora i jestem zachwycona. Nakładam 1 lub 2 warstwy CDL, a to co widać traktuje podkładem na tymże pędzelku. Na koniec termalka i wyglądam idealnie
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:34   #1616
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja tez przymierzam sie do pixie - na razie zamówie chyba primer i puder wykonczeniowy - myslicie ze bedzie dobrze sie Łaczyc z podkladem EDM ? mam tą nową wersje i nie jestem w 100 % zadowolona po tym jak zmienili skŁad,
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:37   #1617
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja uzywam finiszera pixie do podkladow lauress i jest git
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:07   #1618
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

losek78 primer Pixie nie działa z nową formułą EDM, ani trochę nie przedłuża makijażu Wydaje mi się, że wykończeniowy Kiss of Sun też niebardzo wygląda na EDM - z produktami Pixie jest o niebo lepiej.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:09   #1619
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Odkleiłam połowę siteczka ale szczerze mówiąc słabo mi leci proszek, nie wiem czy aż tak dużo zużywam podkładu w porównaniu do Was czy po prostu jak jest dużo podkładu to leci słabiej, a jak się juz trochę zużyje to leci mocniej. Ale może lepiej jak słabo leci i lekko uderzyć pudełeczkiem w miseczkę, niż lekko przechylić pudełeczko i wysypać przez przypadek za dużo podkładu
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:12   #1620
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no to sie zmartwilam , to moze najlepiej zamówie wszystko z pixie ,
z EDM mam beige neutral matte - czy z pixie celowac tez w beż neutralny? - zalezy mi aby nie miaŁ rózowych tonów
cere mam przetŁuszczjącą i z tendencja do przesuszania i naczynka wiec zupelnie nie wiem jaką formuŁe brac
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.