Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-07, 21:29   #1711
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez ChihPyh Pokaż wiadomość
Jednak mam problem z nakładaniem podkładu w okolicach brody. Mam tam dosyć chropowatą skórę (zaskórniki, krostki ) i podkład wygląda jednak trochę nienaturalnie. Jakby za dużo go tam było, a nakładam naprawdę ociupinkę. Miałyście może podobny problem? Jak temu jakoś zaradzić? Nakładanie na mokro zdałoby egzamin? Skoro podkład wtedy lepiej się wtapia w skórę... Pytam, bo nie mam wody termalnej, ale jesli mogłoby to pomóc, to kupię
Ja nakladam na ta okolice pukajac flat topem, naprawde odrobinke, potem rozcieram i pryskam hydrolatem, podklad pieknie sie wtapia.
Podzielam Twoj zachwyt Pixie. Chyba nawet Luske oddam(w dobre rece)
Stary 2010-06-07, 21:52   #1712
ChihPyh
Zadomowienie

GG do ChihPyh

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Ja nakladam na ta okolice pukajac flat topem, naprawde odrobinke, potem rozcieram i pryskam hydrolatem, podklad pieknie sie wtapia.
Podzielam Twoj zachwyt Pixie. Chyba nawet Luske oddam(w dobre rece)
Ja robię dokładnie to samo, ale na sucho, bez pryskania czymkolwiek - chyba się rozejrzę za wodą termalną jakąś

A jeszcze muszę pochwalić panią Sylwię - bardzo mi pomogła w doborze próbek i jest bardzo miła Teraz tylko czekać, aż powstanie sklep internetowy Pixie i będzie większy wybór produktów - chętnie się obkupię, jeśli moja skóra się nie zbuntuje - na razie przy każdym spojrzeniu w lustro mam efekt "wow", nawet po nieprzespanej nocy
Stary 2010-06-08, 11:17   #1713
The light
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
ja kilka stron wczesniej sie o to pytałam, bo mnie wysypało, jednak nie jestem pewna czy było to pixie, raczej krem do twarzy... tak czy siak wysypka znika, pixie nie odstawiłam wiec mam nadzieje, ze to nie byla jej wina (cała szyje i policzki miałam w krostkach), jednak nie siejmy zametu.. moze u Ciebie to rowniez nie wina pixie?? (dla mnie pixie to tez pierwsze minerały, edm na razie czeka na zamowienie) pij wapno i dbaj delikatnymi kosmetykami o cere
acha, a dlugo juz testujesz pixie??
bo ja od kilku tyg, a takie uczulenie chyba pojawiloby sie od razu a nie po czasie??
Czytalam o Twoim wysypie ale... moja skora reaguje alergicznie wlasnie po jakims czasie(zwykle tydzien). Pixie uzywalam 3/4 dni pod rzad. A 2 tygodnie wczesniej zaczelam stosowac OCM. Na razie odstawilam i jedno i drugie.
Oczywiscie moze sie okazac, ze ani jedno ani drugie nie jest winowajca tylko..truskawki ktore jadlam wlasnie tego dnia. Uczulenie wyskoczylo podczas peelingu ktory robilam wieczorem. Natychmiast zaczely wychodzic "bable" i krostki.

Z Pixie jestem bardzo zadowolona, bo nie swiece sie tak jak po EDM i trzyma sie dluzej dlatego nie chcialabym miec tego uczulenia

Poczekamy, zobaczymy
The light jest offline  
Stary 2010-06-08, 12:27   #1714
coldold
Proszkonizatorka

Dziewczyny przepraszam, jeśli już o tym pisałyście, ale cofnęłam się parę-(naście) postów wstecz i nic, ale co się stało? Gdzie mogę teraz nabyć Pixie, na allegro już nie ma nic
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline  
Stary 2010-06-08, 12:52   #1715
yopi_kasiulka
Raczkowanie

coldold spokojnie, pewnie Pani Sylwia zmienia aukcje;]

Dziewczyny, ja za to mam problem z nosem zazwyczaj robią mi się takie smugi na nim i nic się z tym już nie da zrobić. Czy ja źle nakładam, czy to może być przesuszenie?

Dzisiaj stwierdziłam, że nałożę kolorek, który najmniej mi pasował na ręku - Aubrey 1 - był bardzo pomarańczowy. O dziwo - na buzi wygląda najlepiej ze wszystkich, które do tej pory używałam, czyli Ellette, Faylinn, Breena, Ayperi, Bliss - nigdy bym się nie spodziewała, że powinnam "strzelać" w takie ciepłe odcienie - mam tu na myśli ten pomarańcz ;p
Czyli jednak nie można się sugerować ręką ;]

Edytowane przez yopi_kasiulka
Czas edycji: 2010-06-08 o 13:00
yopi_kasiulka jest offline  
Stary 2010-06-08, 12:55   #1716
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez yopi_kasiulka Pokaż wiadomość
Też tak pomyślałam, ale najpierw było panika normalnie
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline  
Stary 2010-06-08, 12:56   #1717
monika9725
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, jeśli już o tym pisałyście, ale cofnęłam się parę-(naście) postów wstecz i nic, ale co się stało? Gdzie mogę teraz nabyć Pixie, na allegro już nie ma nic
Myślę, że to tymczasowe. Już wcześniej była taka sytuacja, że produkty Pixie zniknęły z allegro na kilka dni. Spowodowane to było problemami powodziowymi, więc może więc sytuacja się powtarza.
Stary 2010-06-08, 16:09   #1718
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yopi_kasiulka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ja za to mam problem z nosem zazwyczaj robią mi się takie smugi na nim i nic się z tym już nie da zrobić. Czy ja źle nakładam, czy to może być przesuszenie?

Dzisiaj stwierdziłam, że nałożę kolorek, który najmniej mi pasował na ręku - Aubrey 1 - był bardzo pomarańczowy. O dziwo - na buzi wygląda najlepiej ze wszystkich, które do tej pory używałam, czyli Ellette, Faylinn, Breena, Ayperi, Bliss - nigdy bym się nie spodziewała, że powinnam "strzelać" w takie ciepłe odcienie - mam tu na myśli ten pomarańcz ;p
Czyli jednak nie można się sugerować ręką ;]
Sprobuj tez nalozyc podklad za pomoca "stukania" pedzlem niz tarcia.
Zadne testy nareczne, swatche netowe nie zastapia testow nagebnych. Bo na rekach mamy zupelnie inny kolor skory niz na twarzy.
Jesli mamy kilka podkladow do wyboru i nie wiemy, ktory jest lepszy, najlepiej nalozyc jeden na jedna polowe twarzy, a drugi na druga i obserwowac w ciagu dnia, jak sie obydwa zachowuja, ktory sie ociepla, ktory pomaranczowieje itd itd. OCzywiscie lepiej wtedy z domu nie wylazic...
Stary 2010-06-08, 17:37   #1719
Ahtaga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
Myślę, że to tymczasowe. Już wcześniej była taka sytuacja, że produkty Pixie zniknęły z allegro na kilka dni. Spowodowane to było problemami powodziowymi, więc może więc sytuacja się powtarza.
ja zamawiałam jeszcze wczoraj to było 7 godzin do końca aukcji, więc pewnie poprostu czas aukcji sie skonczyl i trzeba poczekać aż zamieszczą nowe;]
Ahtaga jest offline  
Stary 2010-06-08, 23:00   #1720
kmb1
Zakorzenienie

Nałożyłam dzisiaj na całą buzię tinkerbell3 (mogłam się pomylić w pisowni) - za ciemny dla mnie niby , powinno być 1, ale po testach myślę,że dwójka byłaby dla mnie akurat . Szkoda tylko, że jak wieczorem zmyłam makijaż (trzymał się lepiej niż luśka, tylko trochę mniej krył) to miałam pełno takiej czerwonej kaszki na twarzy... coż, będę jeszcze próbować, ale poza pixie niczego nie zmieniłam , więc myślę,że to jednak podkład nie dla mnie.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2010-06-08, 23:50   #1721
ChihPyh
Zadomowienie

GG do ChihPyh

Dzisiaj nałożyłam inną próbkę Pixie, inny odcień, lepiej dopasowany do mojej skóry niż poprzedni i strasznie mnie wysypało. I teraz nie wiem, czy to wina tego podkładu, czy tego, że się rozchorowałam w międzyczasie Mam nadzieję, że to nie Pixie, bo już się zdążyłam rozentuzjazmować na punkcie tych podkładów Zresztą ten poprzedni odcień mnie nie zapychał, a przecież formuła jest mniej więcej taka sama
Stary 2010-06-09, 11:08   #1722
iwona200
Zakorzenienie

Od wczoraj testuję PIXIE i chyba to nie dla mnie

Okazalo sie ze wszystkie probki jakie zamowilam sa za żółte dla mnie (Tinkerbell, Ayperi, Breena, Shaylee) i Cover de Luxe waży sie u mnie ;( Przypomina mi Intensive EDM z ktorej nie bylam zadowolona Moze źle nakladam, na złą bazę? Nakladam krem matujący zmieszany z żelem hialuronowym, wchlania sie do matu, potem nie nakladalam zadnego primera tylko od razu podklad i pryskalam hydrolatem. Powchodzil mi w pory na nosie i na jednym policzku tak brzydko wygladal, nie wiem jak to okreslic ale był widoczny. PO jakimś czasie zbiera się (waży?) na skrzydełkach nosa i brodzie. Łatwo zrobić nim maskę, gdy nałożę jedna warstwę wygląda naturalnie, ale nie kryje dobrze, więcej warstw juz tworzy maskę.

Dodam ,że ostatnio uzywałam matte z EDM i pampered puss MEOW i nakladalam tak samo i efekt był trwalszy i ogolnie lepszy tylko ze slabo kryły

Kurczę, a myślałam, że znajdę w końcu minerały dla siebie ;(

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-06-09 o 11:09
iwona200 jest offline  
Stary 2010-06-09, 12:13   #1723
Mirelkaaa
Zakorzenienie

to ja powiem (nie bijcie) że nakładam tak z 7 warstw
1-2 warstwy to mnie w ogóle nie kryja
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-06-09, 12:14   #1724
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
I nie masz maski?
iwona200 jest offline  
Stary 2010-06-09, 12:16   #1725
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
wow podziwiam! Nakładam 3 warstwy na wielkie wyjścia

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2010-06-09, 12:48   #1726
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Od wczoraj testuję PIXIE i chyba to nie dla mnie

Okazalo sie ze wszystkie probki jakie zamowilam sa za żółte dla mnie (Tinkerbell, Ayperi, Breena, Shaylee) i Cover de Luxe waży sie u mnie ;( Przypomina mi Intensive EDM z ktorej nie bylam zadowolona Moze źle nakladam, na złą bazę? Nakladam krem matujący zmieszany z żelem hialuronowym, wchlania sie do matu, potem nie nakladalam zadnego primera tylko od razu podklad i pryskalam hydrolatem. Powchodzil mi w pory na nosie i na jednym policzku tak brzydko wygladal, nie wiem jak to okreslic ale był widoczny. PO jakimś czasie zbiera się (waży?) na skrzydełkach nosa i brodzie. Łatwo zrobić nim maskę, gdy nałożę jedna warstwę wygląda naturalnie, ale nie kryje dobrze, więcej warstw juz tworzy maskę.

Dodam ,że ostatnio uzywałam matte z EDM i pampered puss MEOW i nakladalam tak samo i efekt był trwalszy i ogolnie lepszy tylko ze slabo kryły

Kurczę, a myślałam, że znajdę w końcu minerały dla siebie ;(
Znajdziesz, znajdziesz, byle sie nie poddawac. Pierwsza rzecz, mineraly nie beda wygladaly tak, jak podklad niemineralny-bez bazy wygladzajacej np silikonowej, wszelkie niedoskonalosci beda widoczne, jesli skora nie bedzie dobrze przygotowana wczesniej.
Mialam to samo na poczatku-EDM wygladal na poczatku pieknie, a potem warzyl sie i splywal. To samo z Lucy-przy niej w dodatku, gdy usilowalam dokonac jakis poprawek w ciagu dnia, podklad sie scieral i zostawala plama, ktorej nie moglam niczym zamaskowac, Pixie na poczatku warzylo mi sie tez.
A teraz, po 2 miesiacach uzywania jest super, bez zadnych primerow, finisherow, niczego. Sam podklad wyglada wiele godzin pieknie-byc moze to duza zasluga pielegnacji, czestych pilingow, maseczek, i nawilzania, nawilazania. Plus serum z CP i emu oil na noc.
Stary 2010-06-09, 14:44   #1727
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
I nie masz maski?
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
wow podziwiam! Nakładam 3 warstwy na wielkie wyjścia
mówiac 7 warstw mam na mysli jedno roztarcie proszku na pędzlu
czy mam maske? moze efekt nie jest taki,ze wyglądam jakbym nie miała podkładu, ale jakiejs widocznej maski chyba nie mam... chyba... bo czasami słyszę, ze mam naturalny, lekki makijaz, ale kto wie, bo napewno nie wygląda to tak naturalnie jak np u asix86 wybacz, ze uzyłam Twojego przykładu
nie mogę nakładac mniej, bo mnie to w ogóle nie kryje niestety minusy są takie, ze później podkła lubi się lekko zwarzyc, ale nie jest to jakies tragiczne...
po prostu mam duzo do krycia i nie wyobrazam sobie wyjsc z 2 warstewkami, bo to nic nie daje u mnie (moje naczynka)
zazdroszcze dziewczynom, które nakładaja 2 warstwy i mają przykryte co trzeba

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-06-09 o 14:45
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-06-09, 15:04   #1728
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
napewno nie wygląda to tak naturalnie jak np u asix86 wybacz, ze uzyłam Twojego przykładu
Dziękuję
No ale ja to akurat twierdzę, że nakładam bardzo dużo podkładu
Poza tym nieraz jak przesadzę to jest lekka maska (ale to tylko na policzku który wymaga większego krycia)

A mówiąc warstwa co macie na myśli?
Bo u mnie jedną warstwę liczę tak, że nakładam proszek na pędzel i miziam jeden policzek, potem znów nakładam proszek na pędzel i drugi policzek, a przy okazji miziam też tym czoło, nos i brodę czyli na zrobienie jednej warstwy nakładam dwa razy proszek na pędzel.
(na jeden raz na pędzel nakładam mniej więcej tyle proszku ile pokazywała kiedyś Cathy na blogu.. no może trochę więcej)

Mój makijaż wygląda tak, że
- najpierw kładę 2 warstwy na cała twarz, czyli 4 razy nabranie proszku na pędzel
- później punktowo (pędzelkiem do korektora nakładam tyle, żeby zakryć przebarwienia na policzkach i skroniach) - na to idzie dość dużo podkładu (mniej więcej łącznie tyle ile na nałożenie jednej porcji na duży pędzel - czyli na 0,5 warstwy)
- później dla wyrównania kładę znów 1-2 warstwy na cała twarz czyli 2-4 razy nabranie proszku na pędzel
(ale w podsumowaniu na czoło nakładam naprawdę niewiele proszku)

Czyli jak Mirelka nakładasz 7 warstw to ja wg Twojej miary nakładam 6-8 warstw+punktowo(gdzie idzie tyle proszku ile na jedną warstwę)
Czyli dużo

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-06-09 o 15:09
asix86 jest offline  
Stary 2010-06-09, 15:16   #1729
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
mówiac 7 warstw mam na mysli jedno roztarcie proszku na pędzlu
ahaaa a ja myślałam, że 7 razy w znaczeniu "malujesz" całą twarz(nabierasz tyle razy na pędzel żeby pokryć równomiernie twarz) i potem znów całą i tak siedem razy....wtedy na bank byłaby maska

ale jeśli chodzi ci o to ile razy musisz zanurzać pęzel w proszku by pokryć pudrem całą twarz to ja też ok 7-8 razy... raz mi się nabierze więcej raz mniej. Edm był jakiś bardziej treściwy i mniej musiałam się "namachać", proszek z Pixie jakoś ginie w pędzlu więc nabieram wiele razy żeby pokryć całą twarz i wtedy makijaż jest naturalny. Drugą warstwę nakładam tylko gdy mam niedoskonałości .

Czyli ja w sumie by nałożyć jedną warstwę "maczam" pędzel w proszku 7-8 razy plus punktowe poprawki.
Stary 2010-06-09, 15:46   #1730
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Pixie dziś po raz kolejny mnie zadziwiły.
Przez kilka godzin chodziłam to w słońcu, to znów przebywałam w silnie klimatyzowanych pomieszczeniach. Byłam niemal pewna, że z mojego makijażu prawie nic nie zostało. Przeglądam się w lustrze, a tu tylko lekki glow na nosie, wystarczyła tylko lekka poprawka pudrem Matt&Smooth. Szok całkowity
Teraz wiem już na 100%, że Pixie to najlepsze, co mi się trafiło
Stary 2010-06-09, 16:03   #1731
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Przez kilka godzin chodziłam to w słońcu, to znów przebywałam w silnie klimatyzowanych pomieszczeniach. Byłam niemal pewna, że z mojego makijażu prawie nic nie zostało. Przeglądam się w lustrze, a tu tylko lekki glow na nosie, wystarczyła tylko lekka poprawka pudrem Matt&Smooth. Szok całkowity
popieram mam takie same wrażenia , tez mam dzis na sobie...próbki mi się kończą czas pomyśleć o refilu mój typ to elette 2 jednak , ale nie wiem czy wyrobie finansowo w tym miesiącu

papeteria jest offline  
Stary 2010-06-09, 16:13   #1732
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Znajdziesz, znajdziesz, byle sie nie poddawac. Pierwsza rzecz, mineraly nie beda wygladaly tak, jak podklad niemineralny-bez bazy wygladzajacej np silikonowej, wszelkie niedoskonalosci beda widoczne, jesli skora nie bedzie dobrze przygotowana wczesniej.
Mialam to samo na poczatku-EDM wygladal na poczatku pieknie, a potem warzyl sie i splywal. To samo z Lucy-przy niej w dodatku, gdy usilowalam dokonac jakis poprawek w ciagu dnia, podklad sie scieral i zostawala plama, ktorej nie moglam niczym zamaskowac, Pixie na poczatku warzylo mi sie tez.
A teraz, po 2 miesiacach uzywania jest super, bez zadnych primerow, finisherow, niczego. Sam podklad wyglada wiele godzin pieknie-byc moze to duza zasluga pielegnacji, czestych pilingow, maseczek, i nawilzania, nawilazania. Plus serum z CP i emu oil na noc.
Pixie to nie moje pierwsze minerały, przerobiłam ich już sporo I (o zgrozo) najlepszy dla mnie był pseudo mineralny Loreal True Match tylko, że wszystkie kolory są dla mnie dużo za ciemne. Może to tez kwestia nawilżania, bo teraz niczym nie nawilżam buzi ponieważ mam trądzik i wszystko mnie zapycha, czekam na krem z JOPPA z wizażowego zamowienia

Jakiego dokladnie serum uzywasz? EMU tez chce zamowic
iwona200 jest offline  
Stary 2010-06-09, 16:30   #1733
Mirelkaaa
Zakorzenienie

a ja myślałam, ze wy jestescie takie zdolne i jednym zanurzeniem pędzla w proszku przykrywacie cała twarz a to ja sie tak muszę namachać
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-06-09, 16:43   #1734
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Pixie to nie moje pierwsze minerały, przerobiłam ich już sporo I (o zgrozo) najlepszy dla mnie był pseudo mineralny Loreal True Match tylko, że wszystkie kolory są dla mnie dużo za ciemne. Może to tez kwestia nawilżania, bo teraz niczym nie nawilżam buzi ponieważ mam trądzik i wszystko mnie zapycha, czekam na krem z JOPPA z wizażowego zamowienia

Jakiego dokladnie serum uzywasz? EMU tez chce zamowic
To nie watek do pisania o sposobie pielegnacji skory-zapraszam na naturalna pielegnacje, juz pisalam o serum to nie moje odkrycie a naszej guru i pionierki w dziedzinie pielegnacji-Cathy
Stary 2010-06-09, 16:44   #1735
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
a ja myślałam, ze wy jestescie takie zdolne i jednym zanurzeniem pędzla w proszku przykrywacie cała twarz a to ja sie tak muszę namachać
ja właśnie też tak myślałam
Stary 2010-06-09, 16:50   #1736
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
ja właśnie też tak myślałam
a ja się potem dziwię, ze mi maikijaz tyle czasu zajmuje jak muszę po 7 razy sam pedzel do podkładu moczyc w proszku, a primer, mint, korektor, puder, róż?
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-06-09, 16:57   #1737
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
a ja się potem dziwię, ze mi maikijaz tyle czasu zajmuje jak muszę po 7 razy sam pedzel do podkładu moczyc w proszku, a primer, mint, korektor, puder, róż?
Ja na większe wyjścia maluję się ok 30 min, ale to łącznie z oczami
Stary 2010-06-09, 17:27   #1738
monika9725
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
U mnie podobnie Miałam narazie zrezygnować z Pixie (bez wyraźniejszych powodów), dzisiaj wymaziałam się resztką próbki. Kilka godzin spędziłam w upale (w tym samochód bez klimatyzacji) i po powrocie do domu jestem w szoku. Korektor spod oczu zniknął, tusz w częsci też, a Pixie jak było rano tak jest Mam tylko wrażenie, że trochę sciemniało.
Mam nadzieję, że nic się nie stało i podkłady wkrótce pojawią się na allegro, bo zamierzam zaopatrzyć się w biga, tylko jeszcze zastanawiam się nad kolorem. Chyba wezmę jednak breena, dzisiaj miałam calistę i nie do końca to jest to co powinno.

Edytowane przez monika9725
Czas edycji: 2010-06-09 o 20:31
monika9725 jest offline  
Stary 2010-06-09, 17:35   #1739
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
no ja z ocazmi, kreski itp to nawet 40, ale dopiero ucze się
a bez oczu tak normalnie to z 25 minut
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-06-09, 19:48   #1740
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
A ja..im mam wiecej czasu przed wyjsciem, tym dluzej sie maluje
Niemniej z oczami to jakies 40 minut mi schodzi. Nie umiem szybciej.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości