Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-10, 22:13   #1771
iwona200
Zakorzenienie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
odechciało mi się jak zobaczyłam cene
To tak jak mi
iwona200 jest offline  
Stary 2010-06-10, 22:18   #1772
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
To tak jak mi
wole kupic za 17 zera bronzer EDM i tez będzie fajnie
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-06-10, 23:00   #1773
kmb1
Zakorzenienie

Kasiulko- to nie mam pojęcia co robisz źle, mi 3 warstwy kryją mocno , a mam bardzo czerwone przebarwienia na policzkach. Czasem na same poliki kładę z 5 warstw . Może spróbuj jednak więcej podkładu dać ? Albo popróbuj z Lucy Minerals - kryją baardzo mocno .

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2010-06-10, 23:53   #1774
biala17a
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez yopi_kasiulka Pokaż wiadomość
kmb1 - mam cover de luxe - delikatne 3 warstwy nakładane flat topem- dlatego się dziwię, że tak mało kryje, bo Wy tu mówicie, że przy 3 to już się maska robi może za mało biorę? :/ przebarwienie po krostce jest - i to nie jedno:|
hmm, ale jedni uwazaja ze jedno "namaczanie pędzla" rowna sie jedna warstwa a inni ze jedna warstwa to po prostu jedna warstwa, kilkanascie postow wczesniej byla o tym dyskusja
biala17a jest offline  
Stary 2010-06-11, 00:07   #1775
yopi_kasiulka
Raczkowanie

u mnie warstwy oznaczają na przykładzie policzka to, że trzykrotnie jest namaczany pędzel i nakładany podkład na policzek. 1warstwa na całą twarz = trzykrotne maczanie pędzla - maczam-> jeden policzek, maczam -> drugi pol, maczam-> czoło;]
Takie wielkie nadzieje pokładałam w Pixie, żeby móc w Polsce zamawiać i nie musieć tyle szukać:P ale chyba będę musiała jeszcze coś wypróbować- może właśnie Luśkę - dzięki kmb1
yopi_kasiulka jest offline  
Stary 2010-06-11, 11:38   #1776
AliMa5
Rozeznanie

Witam. szukalam na forum ale chyba musze zapytac osobiscie expertkijestem w trakcie testowania coverDeLuxe.Ailive0 i 1 wtopily sie idealnie w cere(jakby nic nie bylo a jest idealna), calista1 i breena1 mam lekko zolte(prawie tego nie widac), natomiast ayperi1 mam zolty i to widac. oznacza to ze dla mnie sa tylko neutrale,bardzo chlodne(jasna karnacja,zarozowiona,tera z prawie przezroczysta po retinoidach).czy moze jednak probowac dalej strzelac w cieplejsze tony??

testowalam tez Kiss Of Sun i zolty sie zrobil... jakis dziwny przypadek ze mnie..a przewaznie mieszcze sie w normach

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-06-11 o 11:55
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-06-11, 12:26   #1777
ChihPyh
Zadomowienie

GG do ChihPyh

Dzisiaj pierwszy raz nałożyłam minerały na krem z filtrem i... TRAGEDIA! Nie dość, że buzia mi się świeciła, mimo kolejnych nakładanych warstw i jeszcze pudru na to, podkład mi ściemniał tak, że szkoda gadać, to jeszcze po niecałych dwóch godzinach wszystko spłynęło... I teraz się zastanawiam, czy nie darować sobie minerałów na lato, bo jednak z kremu z filtrem nie zrezygnuję w taki skwar. Bo na zwykły krem nawilżający wszystko ładnie się wtapia, ładnie wygląda, ogólnie byłam zachwycona. Też tak macie przy kremach z filtrem, czy tylko ja? Da się coś z tym zrobić?
Stary 2010-06-11, 12:34   #1778
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ChihPyh Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz nałożyłam minerały na krem z filtrem i... TRAGEDIA! Nie dość, że buzia mi się świeciła, mimo kolejnych nakładanych warstw i jeszcze pudru na to, podkład mi ściemniał tak, że szkoda gadać, to jeszcze po niecałych dwóch godzinach wszystko spłynęło... I teraz się zastanawiam, czy nie darować sobie minerałów na lato, bo jednak z kremu z filtrem nie zrezygnuję w taki skwar. Bo na zwykły krem nawilżający wszystko ładnie się wtapia, ładnie wygląda, ogólnie byłam zachwycona. Też tak macie przy kremach z filtrem, czy tylko ja? Da się coś z tym zrobić?
Ja tam miałam z EDM, miałam jakiś świecący tynk na twarzy
Po jakim czasie od nałożenia filtra nakładasz minerałki? Może trzeba jeszcze poczekać?
skarpetta jest offline  
Stary 2010-06-11, 12:40   #1779
pingwin2
Zakorzenienie

co z Pixi jest podobne do Lucy Bisque

mi pomaga nakładnie startera z Lauress na filtr

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2010-06-11, 12:42   #1780
ChihPyh
Zadomowienie

GG do ChihPyh

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ja tam miałam z EDM, miałam jakiś świecący tynk na twarzy
Po jakim czasie od nałożenia filtra nakładasz minerałki? Może trzeba jeszcze poczekać?
Dzisiaj miałam akurat trochę czasu, więc czekałam jakieś 15 minut od nałożenia filtra - dla mnie to i tak dużo, szczegolnie, że rano zwykle wstaję na ostatnią chwilę i każda sekunda się liczy. Dziwne to, tym bardziej, że moj krem nawilżający na dzień też ma filtr, mierny, bo mierny (śmieszna ósemka ), ale filtr jest, a nic się nie dzieje złego z makijażem

EDIT: A, i w ramach primera nałożyłam glinkę, więc jakoś oddzieliłam filtr od podkładu, a i tak taka kupa się z niego zrobiła...

Edytowane przez ChihPyh
Czas edycji: 2010-06-11 o 12:45
ChihPyh jest offline  
Stary 2010-06-11, 15:25   #1781
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Po kilkunastu dniach testów Pixie wyłoniłam dziś moich faworytów:
Breena 1 na zimę i Breena 2 na lato.
Shaylee 1 jako kolor zastępczy choc lezy tez idealnie.

Wieczorem jak będę mieć czas to wypisze wszystkie kolory testowane wraz z opisem i przyrównaniem do podkładów innych firm.

Co do Ziemi Egipskiej (Bi-Kor , IKOS) to nie ma czego żałować ze się nie kupi. Ja bez żalu przestałam używać (lub używać do nóg w lecie) po przeczytaniu składu:
Talc, Nylon-12, Paraffinuem Loquidum, Dimethicone, Polysorbate-20, C12-15 Alky Benzoate, Magnesium Aluminum Silicate, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum Parkii Butter, Simmondsia Chinensis Oil (JoJoba Oil), Retinyl Palmitate, Ethylhexl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Acrylates Copolymer, HDI/Trimethylol, Hexyllactone Crosspolymer, Parfum, Magnesium Carbonate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Arachis Hypogaea Oil, Silica (+/-) May contain: Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).

Ziemia słoneczna Lavertu tez ma "nieciekawy skład".
Talc, Mica, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Magesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Simmondsia Chinensis, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Sodium Dehydroacetate, Ethylhexyl Methoxycinramate, Tocopherl Acetate, Parfum Bha. (+/- Cl 77891, CI 77491, CI 77492, CI77499, CI 77407, CI 772888, CI 77289, CI 75470)
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2010-06-11 o 15:41
Eenax jest offline  
Stary 2010-06-11, 15:48   #1782
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Po kilkunastu dniach testów Pixie wyłoniłam dziś moich faworytów:
Breena 1 na zimę i Breena 2 na lato.
Shaylee 1 jako kolor zastępczy choc lezy tez idealnie.

Wieczorem jak będę mieć czas to wypisze wszystkie kolory testowane wraz z opisem i przyrównaniem do podkładów innych firm.

Co do Ziemi Egipskiej (Bi-Kor , IKOS) to nie ma czego żałować ze się nie kupi. Ja bez żalu przestałam używać (lub używać do nóg w lecie) po przeczytaniu składu:
Talc, Nylon-12, Paraffinuem Loquidum, Dimethicone, Polysorbate-20, C12-15 Alky Benzoate, Magnesium Aluminum Silicate, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum Parkii Butter, Simmondsia Chinensis Oil (JoJoba Oil), Retinyl Palmitate, Ethylhexl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Acrylates Copolymer, HDI/Trimethylol, Hexyllactone Crosspolymer, Parfum, Magnesium Carbonate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Arachis Hypogaea Oil, Silica (+/-) May contain: Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).

Ziemia słoneczna Lavertu tez ma "nieciekawy skład".
Talc, Mica, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Magesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Simmondsia Chinensis, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Sodium Dehydroacetate, Ethylhexyl Methoxycinramate, Tocopherl Acetate, Parfum Bha. (+/- Cl 77891, CI 77491, CI 77492, CI77499, CI 77407, CI 772888, CI 77289, CI 75470)
jaki dłuugi skład
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-06-11, 17:28   #1783
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
bo z Ciebie taka ładna blondynka, że na 1 rzut oka widać, że Ci w różach do twarzy
w ogóle blondynkom ładnie w różach
to teraz wyskoczyłaś ale dzięki kochana za ten komplement

A ja dziś nałożylam pixie natural finish na filtr i było git tzn nic sie nie zważyło, podkład super się trzymał ,ale coś mnie buzka szczypała i pod nosem miałam czerwoną plamkę (TZ w sklepie się spytał co mam pod nosem i czy się goliłam ) podejrzewam ów filtr ale nie wiem , na szczescie zaczerwienienie znikło , podkład mam nadal w nieruszonym stanie z lekkim glow teraz ale nie
jest zle

a i podkład pixie też zniknął z moich zbiorów :cry; dziś zużyłam ostatnią próbkę faylinn 2 i nadal nie mogę się zdecydować między elette a faylinn ale juz przynajmniej wiem ze chce poziom 2 choc najlepiej gdybym zamówiła oba tzn poziom 1 i 2 ....ale to chyba zostawie na nastepny miesiac bo w tym mam sporo wydatków a poki co musze zużyć inne zapasy woreczków z podkładami ...czuje ze szybko zatesknie za pixie
miałam kiedyś ziemie egipską i nieodwracalnie zafarbowała mi skunksa komuś chyba też emilii chyba ?

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-06-11 o 17:31 Powód: literówki
papeteria jest offline  
Stary 2010-06-11, 19:46   #1784
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Dzisiaj przyszedł do mnei flat top zkaupiony u Pani Sylwii oraz próbka Faylinn1, podkład leży świetnie (mam tą lżejszą formułę) nie widać porów, wszytsko ładnie ukryte

Tylko mam problem z kolorem, w Faylinn1 wyglądam troszke trupio, i mogła by być ciut bardzie żółta
Z EDM używam Light Neutral

Chciałąbym zamówić sobie jeszcze próbki, tylko nie wiem któych kolorków...
Myślę o : Shaylee, Marigold, Blossom

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2010-06-11 o 19:50
sugarfree87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 19:54   #1785
kmb1
Zakorzenienie

Blossom mniej żółty, Shaylee bardziej .

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2010-06-11, 20:19   #1786
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszedł do mnei flat top zkaupiony u Pani Sylwii oraz próbka Faylinn1, podkład leży świetnie (mam tą lżejszą formułę) nie widać porów, wszytsko ładnie ukryte

Tylko mam problem z kolorem, w Faylinn1 wyglądam troszke trupio, i mogła by być ciut bardzie żółta
Z EDM używam Light Neutral

Chciałąbym zamówić sobie jeszcze próbki, tylko nie wiem któych kolorków...
Myślę o : Shaylee, Marigold, Blossom
no co ty ? ja też używałam z edm light neutral wiec z pixie proponuje ci własnie faylinn ale poziom 2 elette 2 ew blossom ale ten juz bardziej żółty jest

papeteria jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:51   #1787
Mirelkaaa
Zakorzenienie

a ja dostałam ostatnio zielony korektor z wymianki i jakos się zawiodłam
chciałam nim kryć całe naczynka na policzkach i nosie i mimo, ze nie jest to zły korektor to podkład gorzej na nim lezy lekko się warzy...
a nie uzywam zielonego korektora punktowo
przynajmniej wiem, ze jak korektory sie pojawia to nie będę kupowac, zaoszczędzę kase
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-06-11, 22:34   #1788
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Zrobiłam sobie takie małe podsumowanie testów podkładów Pixie w formule CdL i NF (różnica w kolorze u mnie na buzi była prawie niewidoczna a co do krycia to w CdL 2 warstwy a w NF nakładam 3).

Moze komuś się przyda (choć wiem ze każdy odcień skóry jest indywidualny i inaczej będzie sie podkład układał).

Z innych firm pasują mi kolory:
- EDM: Olive Fair int., Perfect matte i Golden Fair matte (zima) a w lecie Fawn int. i Fairy Summer int. oraz Light Almond Int.
- Blusche: English Toffe form. oryginal matte (zima)
- Buff'd: Light form. lifgt (zima)
- Aromaleigh: Vole 1N (zima)
- Lucy: Cream (lato) i Light (zimą)
- Joppa: Ginger form. Simple Radiance (zima)

Mam cerę jasna w tonacji żółto-szarej.
Cera jest mieszana z sporadycznymi (około okresowymi) niespodziankami. Wiekowo 30+. Delikatne zmarszczki pod oczami.

Aby było porównanie wszystkie testy podkładów były na kremie Biotherm Age Fit i primerze Pixie.
Jako finiszer była używana skrobia ryżowa.

Średnio makijaż się ładnie trzymał około 8 godzin (co jest u mnie sukcesem bo moja buzia wchłania strasznie podkłady i tradycyjny podkład np. PharmacerisF wsysała w 2 godzinki a Color Stay wcinało w 3).
W międzyczasie potrzebowałam 1 przypudrowania lub 1-2 użycia bibułek matujących.
Makijaż wytrzymuje nawet spływanie potem w upały (np. takie jak wczoraj czy dziś czyli około 30-parę stopni).
Podkład nie podkreślił mi zmarszczek pod oczami (co mnie baaardzo cieszy).

Podsumowanie kolorów (z lekkim "wybrzydzaniem" no bo miałam w czym przebierać):

Ayperi 1 - W teście paskowym - żuchwowym kolor bardzo ładnie się stopił z skóra była prawie niewidoczny. W teście na całej twarzy podkład się ładnie stopił odcień ma taki sam jak moja buzia ale kolorystycznie wybija się delikatnie różowa nutka. Buzia ma zdrowy kolor.
Aubrey 0 - W teście paskowym - żuchwowym kolor delikatnie sie odcina jest trochę za jasny i ma różowe nutki. W teście na całej twarzy podkład się dość dobrze stopił odcień ma minimalnie jaśniejszy niż buzia ale kolorystycznie wybija się delikatnie różowa nutka. Buzia ma zdrowy kolor.
Aubrey 1 - W teście paskowym - żuchwowym kolor trochę za ciemny widoczne różowe nutki. W tescie na całej buzi odcień okazał sie ciut za ciemny i różowe nutki są zauważalne. Ogólnie buzia wygląda zdrowo.
Blossom 1- W teście paskowym - żuchwowym kolor wyszedł za zólty z lekka szarością. W teście na całej twarzy podkład na dobry odcień natomiast kolor wyszedł za zimny. Buzia miała lekko szarawy odcień i wyglądała na zmęczoną.
Bliss 1 - W teście paskowym - żuchwowym kolor bardzo ładnie się stopił z skóra była prawie niewidoczny. W teście na całej twarzy podkład się ładnie stopił odcień ma taki sam jak moja buzia ale kolorystycznie coś mi nie pasuje. Buzia ma normalny kolor.
Breena 1- W teście paskowym - żuchwowym kolor odcinał sie delikatnie od buzi był za jasny. W teście na całej twarzy podkład się ładnie stopił kolorystycznie ale odcień ciut za jasny. Buzia ma zdrowy kolor. Moj faworyt kolorem a odcieniem mieszanka z poziomem 2 jest idealna.
Breena 2 - W teście paskowym - żuchwowym kolor jest Ok ale odcień ciut za ciemny. W teście na całej twarzy podkład ma dobry kolor ale jest za ciemny. Idealna jest mieszanka z odcieniem1. Cera wygląda zdrowo i promiennie.
Calista 1 - W teście paskowym - żuchwowym kolor wyszedł za jasny i lekko za chłodny. W teście na całej twarzy podkład odcieniem sie dopasował choc mógłby bym minimalnie ciemniejszy. Kolorystycznie jest ciut za chłodny (różowe nutki). Cera wygląda zdrowo.
Elette 1 - W teście paskowym - żuchwowym wyszły pomarańczowe nutki. W teście na całej twarzy podkład się dość ładnie wtopił po chwili znikły pomarańczowe nutki ale za tao pojawiły sie różowe. Buzia ma zdrowy kolor.
Shaylee 1 - W teście paskowym - żuchwowym kolor ładnie się stopił z skóra ale wybijały sie lekkie żółte nutki. W teście na całej twarzy podkład się ładnie stopił odcień ma taki sam jak moja buzia. Kolor idalany ale Breena wydaje mi sie lepiej mi pasuje mimo tego ze muszę robić miks kolorystyczny. Buzia wyg;da zdrowo i promiennie.
Faylin 0 - W teście paskowym - żuchwowym kolor bardzo ładnie się stopił z skóra była prawie niewidoczny. W teście na całej twarzy podkład okazał sie za jasny a kolorystycznie wtopił sie dopiero po dłuższym czasie wybiły sie w nim tez lekko różowe nutki . Cera wygladała "dziwnie".
Faylin 1 - j/w z tym ze kolor jest ociupinkę za ciemny.

I na koniec największe rozczarowanie a po swatch-ach Cathy celowałam właśnie w te kolory:
Tinkerbell 1- W teście paskowym - żuchwowym kolor bardzo ładnie się stopił z skóra był niewidoczny. W teście na całej twarzy podkład się okazał sie za jasny natomiast kolor wyszedł koszmarny. Wyglądam w nim jak bym przeszła nie lekką chorobe.
Cera wyglądała ziemiscie i niezdrowo.

Antyfaworyt:
Tinkerbell 2- W teście paskowym - żuchwowym kolor okazał sie trochę z ciemny i zóltawy. W teście na całej twarzy wyszedł tonacja dobrze dopasowany natomiast kolor: BAJECZNY!!! Mogłabym w konkury stanac z Wodnikiem Szuwarkiem lub jakaś Topielica. (tak "pieknej" szarości opalizującej na zielono to nie widziała dobre "naście" lat od kiedy to miałam koszmarne zatrucie pokarmowe)

No i to by było na tyle. (bo nie wiem co jeszcze mogłabym dopisać).
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2010-06-12 o 06:38 Powód: Poprawa błedu w nazwie 1 podkładu
Eenax jest offline  
Stary 2010-06-12, 00:07   #1789
kawa.
Raczkowanie

Eenax - wow, jak skrupulatnie spisywałaś wszystkie testy odcieni
Mam to samo z Breena i Tinkerbell - Breena 3 wygląda dobrze, chociaż wymieszałabym z poziomem 2, a Tinkerbell robi ze mnie ofiarę zatrucia pokarmowego... ;P
kawa. jest offline  
Stary 2010-06-12, 07:18   #1790
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Opisy robiłam sobie od razu bo na 100% bym nie spamiętała co w kolorach mi pasuje a co nie (z pamięcią u mnie kiepsko) zwłaszcza ze wszystkie sa do siebie dość podobne w woreczkach.
Pomijam juz fakt testowałam ostatnio jeszcze około 20 innych proszków wiec na moja pamięć nie liczyłam.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2010-06-13, 17:48   #1791
kawa.
Raczkowanie

papeteria a jakiego filtru używasz?
W te kilka gorących dni nakładałam jak zwykle LRP Active C XL (mały filtr, bo 15) i Cover de Luxe i właśnie potem szczypała mnie twarz - nigdy jeszcze mi się to nie zdarzyło. A jak się trochę spociłam, to podkład się zrobił ciastowaty :|
Jutro spróbuję inny krem nawilżający, mam nadzieję, że to nie wina podkładu, bo się pogniewam na Pixie...
kawa. jest offline  
Stary 2010-06-14, 11:59   #1792
iwona200
Zakorzenienie

Mam na twarzy Tinkerbell 2 i jest trochę za żółty jak widać Tinkerbell 1 jest za jasny a 3 raczej za ciemny, Ayperi 2 jest chyba jeszcze bardziej żółta, a Breena 2 jest trochę za beżowa (?). Juz nie wiem jaki kolor mógłby mi pasować idealnie Jak myślicie?
iwona200 jest offline  
Stary 2010-06-14, 12:26   #1793
AliMa5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
papeteria a jakiego filtru używasz?
W te kilka gorących dni nakładałam jak zwykle LRP Active C XL (mały filtr, bo 15) i Cover de Luxe i właśnie potem szczypała mnie twarz - nigdy jeszcze mi się to nie zdarzyło. A jak się trochę spociłam, to podkład się zrobił ciastowaty :|
Jutro spróbuję inny krem nawilżający, mam nadzieję, że to nie wina podkładu, bo się pogniewam na Pixie...
mnie tez szczypie troche po nalozeniu, potem przestaje, a nie nakladam filtrow. tak sie dzieje w gorace dni. jak jest chlodniej to wszystko gra..
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-06-14, 12:28   #1794
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Mam na twarzy Tinkerbell 2 i jest trochę za żółty jak widać Tinkerbell 1 jest za jasny a 3 raczej za ciemny, Ayperi 2 jest chyba jeszcze bardziej żółta, a Breena 2 jest trochę za beżowa (?). Juz nie wiem jaki kolor mógłby mi pasować idealnie Jak myślicie?
moim zdaniem nie jest za żółty, nic się nie odznacza
enaiv jest offline  
Stary 2010-06-14, 12:47   #1795
DorisC1
Przyczajenie

Dziewczyny, mam kilka próbek pudrów z PIXIE, ale boję się ich używać....mam cerę alergiczną i bardzo wrażliwą i boję się że mogą mnie uczulić...może wiecie coś na temat tego czy uczulają...czy są testowane dermatologiczna....bo boję się zaryzykować....mam ich pędzel flat i jest super, ale pędzel to pędzel a puder to co innego...dajcie znać
DorisC1 jest offline  
Stary 2010-06-14, 13:02   #1796
pati23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez DorisC1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam kilka próbek pudrów z PIXIE, ale boję się ich używać....mam cerę alergiczną i bardzo wrażliwą i boję się że mogą mnie uczulić...może wiecie coś na temat tego czy uczulają...czy są testowane dermatologiczna....bo boję się zaryzykować....mam ich pędzel flat i jest super, ale pędzel to pędzel a puder to co innego...dajcie znać
Doris nie spróbujesz to się nie dowiesz. Testy dermatologiczne muszą mieć, ale to nie znaczy że cię nie uczulą. Spróbuj na małym fragmencie skóry czy nie zareagujesz uczuleniem po 24 h. Życzę ci żeby jednak żeby wzystko było ok.

A jakieś inne kosmetyki mineralne cię uczuliły ?
pati23 jest offline  
Stary 2010-06-14, 13:03   #1797
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:
A próbowałaś Cameo albo Shaylee? Może te będą dobre?

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2010-06-14, 13:45   #1798
skarpetta
Wtajemniczenie

Dziewczyny mogłaby któraś pokazać zdjęcia jak wyglądają na skórze z linii odcieni przygaszonych, mocno-kryjących, np. Breena. Chodzi mi o odcienie najjaśniejsze, czyli 0.
skarpetta jest offline  
Stary 2010-06-14, 14:25   #1799
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
to moze mieszaj 1 z 2
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-06-14, 14:25   #1800
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
A próbowałaś Cameo albo Shaylee? Może te będą dobre?
Cameo nie mam, ale mam Shaylee 2 w Natural Finish, jeszcze nie zuywalam, ale wydaje mi sie jeszcze bardziej zolty niz reszta
iwona200 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości