Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-06, 20:36   #2041
EmilaDz78
Zadomowienie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dzisiaj doszedł do mnie beżowy korektor jutro testy.
A tak wogóle to jestem złamana znalazłam mój KWC wśród podkładów czyli Pixie Natural Finish Shaylee 3 i zaczynam podejrzewać go o uczulenie
Jak go używam to na czole i policzkach wyskakują czerwone drobne krostki z osoczem,odstawiam i powoli wszysko wraca do normy.
Jeszcze raz go odstawie nie zmienie nic w pielęgnacji i zobaczymy,jezeli pixie będzie winowajcą to znów będę szukała idealnego podkładu
Albo zacznę molestowac p.Sylwię zeby wypuściła podkład bez Alg,bo to chyba one mi szkodzą
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:04   #2042
capuccino
z innej bajki

A są algi w tym podkładzie? Jak oznaczone? Pytam z ciekawości.

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:29   #2043
Andzia1971
Raczkowanie

Czy wiadomo jak długo nie będzie pixie na all?
Andzia1971 jest offline  
Stary 2010-07-07, 12:12   #2044
Mirelkaaa
Zakorzenienie

a ja wam powiem, ze po 30 godzinach bez snu żółty korektor nie dał rady
jak na codzien jest nawet "za fajny" tak w ekstremalnych warunkahc nie dał rady

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

i powiem jeszcze, ze Luśka ostatnio wyglada na mnie ooookkkkropnie! i cały czas maziam się podkładem Pixie
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2010-07-07, 12:35   #2045
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dzisiaj doszedł do mnie beżowy korektor jutro testy.
A tak wogóle to jestem złamana znalazłam mój KWC wśród podkładów czyli Pixie Natural Finish Shaylee 3 i zaczynam podejrzewać go o uczulenie
Jak go używam to na czole i policzkach wyskakują czerwone drobne krostki z osoczem,odstawiam i powoli wszysko wraca do normy.
Jeszcze raz go odstawie nie zmienie nic w pielęgnacji i zobaczymy,jezeli pixie będzie winowajcą to znów będę szukała idealnego podkładu
Albo zacznę molestowac p.Sylwię zeby wypuściła podkład bez Alg,bo to chyba one mi szkodzą

mam identycznie. Siedze w domu 3 dzien, bez makijazu, cera sie uspokaja. Ale jak wczoraj na kilka godzin pomalowalam sie pixie, od razy wysypka, okolice nosa ostatnio mi atakuje no i czolo, a tam nigdy nic nie mialam.

Juz nie wiem co zrobic, EDM sie warzyl, ale takich cyrków nie bylo hm.
Chyba wroce, do podkladu ktory fajnie sie sprawdzal, avene couverance. Ale szkoda mi tych pedzli do mineralkow, troche zainwestowalam w to.
Stary 2010-07-07, 14:28   #2046
kawa.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Tak kusicie tymi korektorami,sama chętnie bym kliknęła a w portfelu pustki.
Nie wiecie dokładniej od kiedy p.Sylwia idzie na urlop?
I jeszcze powtórzę moje pytanie. bo pozostało bez odpowiedzi.
Czy miałyście przypadki uczulenia/podrażnienia przez korektory?
Mam strasznie wrażliwą cerę i tego się najbardziej obawiam.
Na razie na żadne prochy nie dostałam uczulenia, ale korektory EDM (te bez Lauroyl Lysine i te z) robiły mi wysyp nieswędzących czerwonych kropek pod oczami, takich suchych. Pixie nie robi kropek, może dlatego, że nie jest prochem?
kawa. jest offline  
Stary 2010-07-07, 15:19   #2047
jagoda83
Rozeznanie

co do mojego wczesniejszego zapytania:
dziewczyny czy macie jakies swoje typy co do kolorów podkladów, ktore kryłyby miejsca majace czerwone, fioletowe zabarwienie?
bo ja ostatnio mialam wiecej pryszczy niz ostatnio i zauwazylam, ze nie ktore to podkreslaja, przynajmniej u mnie, ailive, pari tak robia :-(
zauwazylam, ze adorbelle 0 jest u mnie prawie odpowiedni... taki kompromis, bo nadal nie wiem jaki kolor pelnowymiarowego zamowic...
chyba przed 9 lipca musze cos zamowic, bo potem nie bede miała czym sie packac..

AliMa5 Trixie niestety nie mam porownania :-(

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Nie wiem jaką masz resztę ciała.
Generalnie,ze względu na naczynka,ja unikam różowych tonów w podkładach, może być kapka żółci.Kolorystycznie mi pasuje breena i calista.
Katty a masz moze calista 2? bo ja mam poziom 0 i 1, ale w nich nadal czuje sie blada.... ale ogolnie calista swietnei wyglada ;-) chyba zamowie calista 2, aubrey 0 i gdyby calista 2 byla za ciemna pomieszam te dwa kolory...
tu moje fotki jakby ktos chciał luknąć
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1505

moze ma ktos calista poziom 2 i sie wypowie?

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-07-07 o 15:34
jagoda83 jest offline  
Stary 2010-07-07, 16:20   #2048
katty86
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
co do mojego wczesniejszego zapytania:
dziewczyny czy macie jakies swoje typy co do kolorów podkladów, ktore kryłyby miejsca majace czerwone, fioletowe zabarwienie?
bo ja ostatnio mialam wiecej pryszczy niz ostatnio i zauwazylam, ze nie ktore to podkreslaja, przynajmniej u mnie, ailive, pari tak robia :-(
zauwazylam, ze adorbelle 0 jest u mnie prawie odpowiedni... taki kompromis, bo nadal nie wiem jaki kolor pelnowymiarowego zamowic...
chyba przed 9 lipca musze cos zamowic, bo potem nie bede miała czym sie packac..

AliMa5 Trixie niestety nie mam porownania :-(

Katty a masz moze calista 2? bo ja mam poziom 0 i 1, ale w nich nadal czuje sie blada.... ale ogolnie calista swietnei wyglada ;-) chyba zamowie calista 2, aubrey 0 i gdyby calista 2 byla za ciemna pomieszam te dwa kolory...
tu moje fotki jakby ktos chciał luknąć
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1505

moze ma ktos calista poziom 2 i sie wypowie?
Ja miałam calista3,ale i to praktycznie całą zużyłam.
Także niestety nie pomogę.
katty86 jest offline  
Stary 2010-07-07, 16:52   #2049
jagoda83
Rozeznanie

a czy ten poziom 3 był bardzo ciemny? bo skoro zuzylas to dobry objaw bo ja najbardziej obawiam sie, ze kolor okaze sie ciemny i jakis pomaranczowy?

ja w sumie poziom 2 bym chciała.. ale tam te kolorki i nasycenie podobne, wiec jak poziom 3 nie byl jakis przerazajacy to byloby fajne
Stary 2010-07-07, 17:20   #2050
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
mam identycznie. Siedze w domu 3 dzien, bez makijazu, cera sie uspokaja. Ale jak wczoraj na kilka godzin pomalowalam sie pixie, od razy wysypka, okolice nosa ostatnio mi atakuje no i czolo, a tam nigdy nic nie mialam.

Juz nie wiem co zrobic, EDM sie warzyl, ale takich cyrków nie bylo hm.
Chyba wroce, do podkladu ktory fajnie sie sprawdzal, avene couverance. Ale szkoda mi tych pedzli do mineralkow, troche zainwestowalam w to.
Ja też na czole nigdy takiej masakry nie miałam,nawet jak byłam nastolatką
Teraz jadę na Blusche i próbkach Lumiere,mam ochotę naskrobać mail p.Sylwi czy nie planuje wprowadzic podkładów bez "polepszaczy":brzydal :

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Korektor beżowy bardzo fajny ,tylko trochę zbyt dużo różowych tonów jak dla mnie .Iealny mix beżowy z zółtym
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-07-07, 17:21   #2051
katty86
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
a czy ten poziom 3 był bardzo ciemny? bo skoro zuzylas to dobry objaw bo ja najbardziej obawiam sie, ze kolor okaze sie ciemny i jakis pomaranczowy?

ja w sumie poziom 2 bym chciała.. ale tam te kolorki i nasycenie podobne, wiec jak poziom 3 nie byl jakis przerazajacy to byloby fajne
Tzn. wiesz,ja generalnie nie jestem zbyt jasna,miałam próbki na poziomie 2 i za ciemne nie były na pewno.Oprócz Calisty 3,zużyłam też Breena 2 i Breena 3.
Żaden z nich nie był pomarańczowy ani różowy czy brzoskwiniowy. Calista3 jest taka trochę żółta,ale nie mocno,pisze w porównaniu do Breena 2 i Breena 3.
A po co chcesz brać poziom 3 zamiast 2?
katty86 jest offline  
Stary 2010-07-07, 17:27   #2052
jagoda83
Rozeznanie

nie chce brak poziomu 3, wiem jak wyglada 0 i 1, ty wiesz i mi napisałas jak wyglada 3, wiec staram sie wyobrazic jak ma sie nasycenie w poziomie 2
wiem, moze to niedorzeczne, ale kazda rade i porownanie warto znac
mam breena poziom 1 i uwazam ze jest jasna, gdybym ja miala brac to pewnie tez 2
ale calista 1 wydaje mi sie cieplejsza niz breena 1, dlatego wole te pierwsza calista (ale wiekszy poziom)
choc breena i calista zuwazylam kryja znacznie lepiej niz inne odcienie - to tak na marginesie

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-07-07 o 17:28
jagoda83 jest offline  
Stary 2010-07-07, 17:43   #2053
katty86
Rozeznanie

Dokładnie,calista jest ciut cieplejsza od breeny.
Z tego co piszesz to calista2 powinna Ci pasować,chociaż calista3 też ciemna nie jest.Ktoś pisał,że calista jest jaśniejsza niż inne kolory o tych samych numerkach.
A aubrey 0 też Ci pasuje czy zamawiasz ją tylko w razie ewentualnego rozjaśnienia?

Nie wiem czy miałaś kontakt z minerałami lumiere,ja mam teraz light medium warm ff i pasuje mi idealnie.To tak,żeby dać Ci obraz mojej "jasności".

Ps.a patrzyłaś swatchy na blogu Cathy?
katty86 jest offline  
Stary 2010-07-07, 17:46   #2054
jagoda83
Rozeznanie

niestety Cathy nie ma swatchy wszystkich kolorków :-(
aubrey?? przepraszam pomyliło mi się, adorbelle 0 miałam na mysli - to taki powiedzmy odcien idealnie stapiajacy sie z moja cera ale za jasny troche... czytałam ze poziom 1 jest juz zupelnie inny niz 0, bardziej pomaranczowy, niestety... dlatego ten kolor odpada.
ja stosowałam jedynie pixie, edm jest w drodze, wiec nie mam porownania z innymi firmami.

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-07-07 o 17:52
jagoda83 jest offline  
Stary 2010-07-07, 17:53   #2055
katty86
Rozeznanie

A może poproś Panią Sylwię o radę?Ona najlepiej będzie wiedzieć jak jest z kolorami.
katty86 jest offline  
Stary 2010-07-07, 17:58   #2056
jagoda83
Rozeznanie

nie bede jej zawracac głowy przed planowana przerwa... a poza tym, jak ostatnio dobierała mi pod zdjecia to w sumie dobrała ok, ale za jasne... tz wpasowały sie, ale podkreslały bladosc
teraz lato i wogle... wiec po prostu zamowie te co mi pasuja w wersji 2 lub 3, chyba calista w koncu

probka ailivie 2 jest dla mnie za ciemna, ale sprawdza sie na poliki jako brazer
tylko, ze ailivie podkresla zasinienia, przebarwienia czerwone.. wiec na cala twarz sie nie nadaje
wiec nawet jak cos jest za ciemne, to da sie wykorzystac... a kolorki tak sie wtapiaja, ze mozna dac na cala twarz

ja ryzykuje i zamawiam w ciemno calista 2 lub 3 najwyzej pomieszam z czyms jasnym i bedzie git, a jasnych probek jeszcze mam.. ale wydaje mi sie, ze kolorek bedzie dobry i nic nie bede musiala robic

dzieki Katty za rady, pozdrawiam

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-07-07 o 18:13
jagoda83 jest offline  
Stary 2010-07-07, 18:45   #2057
AliMa5
Rozeznanie

U mnie ailive1 kryje wszystkie czerwone miejsca(a mam ich mam). i to chyba moj kolor idealny,ale jeszcze bede probowala go ocieplac sinnie1.

dzisiaj przyszedl korektor bezowy. no wiec jak go zobaczylam to sie przerazilam bo jest naprawde ciemny(jak dla mnie).
1. po rozsmarowaniu na rece tez byl za ciemny, jednak w opakowaniu pod spodem jest jasniejszy, nie wiem czemu tak. no wiec musialam sie nim wypackac).
2. nie piecze nic, nie uczulil, zobacze co bedzie jak zmyje ale narazie jest w porzadku.
3. pod oczy bardzo fajny(tyle ze moglby byc ciut jasniejszy).
4. swietnie sie wtapia w skore, nie pozostawiajc widocznych granic
5. na drobne niedoskonalosci idealny, ale dziewczyny ktore maja wiecej do ukrycia nie beda zadowolone
6. jesli naloze go malo, nie zakrywa krostek, przebarwien, a jesli wiecej to niestety go widac(byc moze dlatego ze dla mnei za ciemny)
7. mysle ze zostanie moim korektorem pod oczy
8. nie widze zeby sie walkowal

pragne dodac ze to moje pierwsze wrazenia, wiec moga sie zmienic. i jeszcze wazny jest fakt, ze od paru dni mam masakre na twarzy, ktorej nie mialam juz baaardzo dlugo i nie wiem co jest przyczyna.to dziwne ale widze pogorszenie gdy sie nie maluje hmm. moze to hydrolat z kocanki?

mam nadzieje ze przyda sie Wam ten raport

achh musze jeszcze dodac ze probowalam dzisiaj tez matt&smooth ale transparent i efekt ten sam co kiss of sun, tylko kiss mnie lekko zolci a transparent lekko bieli hehe, chyba je pomieszam

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-07-07 o 18:51
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-07-07, 18:57   #2058
capuccino
z innej bajki

To dobrze, że nie kupiłam korektora Dziękuję za "raport"

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-07-07, 19:05   #2059
anoska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8

echh, przyszły do mnie moje pierwsze próbki i ogólnie pierwsze w życiu minerały.
5 próbek, wszystkie za jasne strasznie podkreślają suche skórki, nie wiedziałam nawet, że je mam -.- wszystkie wypukłości też podkreślone. czułam się jak porcelanowa lala. mimo to chodziłam cały dzień, żeby zobaczyć jak się sprawują... o 30 minutach pojawiło się lekkie świecenie. po 3h świeciłam się jak latarnia. nie wiem już czy dalej szukać koloru z pixie czy spróbować z innymi, np z luśką...
Stary 2010-07-07, 19:18   #2060
AliMa5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
To dobrze, że nie kupiłam korektora Dziękuję za "raport"
a prosze bardzo), bede "raportowac" dalej

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
echh, przyszły do mnie moje pierwsze próbki i ogólnie pierwsze w życiu minerały.
5 próbek, wszystkie za jasne strasznie podkreślają suche skórki, nie wiedziałam nawet, że je mam -.- wszystkie wypukłości też podkreślone. czułam się jak porcelanowa lala. mimo to chodziłam cały dzień, żeby zobaczyć jak się sprawują... o 30 minutach pojawiło się lekkie świecenie. po 3h świeciłam się jak latarnia. nie wiem już czy dalej szukać koloru z pixie czy spróbować z innymi, np z luśką...
mialam identycznie z cover de lux, ale jak zmienilam formule na natural to jest o niebo lepiej. jak narazie moim idealem jest lumiere
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-07-07, 22:03   #2061
fortepianistka
Rozeznanie

przez to ze tak mowicie ze pixie nie bedzie skusiłam sie na refillka, tym razem w formule nie kryjącej bo wydaje mi sie ze lepiej wygladał w testach na mojej skórze
dorzuciłam tez zielony korektorek i teraz znowu czekam zniecierpliwiona na przesyłke ;d
Stary 2010-07-08, 11:32   #2062
jagoda83
Rozeznanie

no i pixie znika z allegro a własnie chciałam zamowic
Stary 2010-07-08, 13:05   #2063
lanka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
dołączam do Wasz, dziś przyszedł do mnie Flat i próbki z Pixie
Mimo niedobranego odcienia (pierwsza próbka ) efekt zwala z nóg.

Musze jeszcze opanować nakładanie bo tu i ówdzie nałożyłam za grubo, ale nie wytarło się cały dzień...
Za namowa Elianki poszlam troszke w kosmetyki mineralne. Jestem bardzo poczatkujaca w mineralnej materii i na razie testuje, ale juz po pierwszych probach (Elemental Beauty i Lucy Minerals) wiem, ze na pewno nie porzuce podkladow mineralnych na korzysc czegokolwiek innego

Nie mialam jeszcze mozliwosci testowania Pixie, ale widze mnostwo dobrych recenzji - szczegolnie zoltego korektora. Czy nie wiecie kochane czegos na temat zielonego korektora? Mam potworny rumien i naczynka, ale jeszcze nigdy nie udalo mi sie przekonac do uzywania jakichkolwiek korektorow zielonych, bo wychodzily mi jakies takie trupio szare. Macie jakies doswiadczenia z korektorami minerlanymi na naczynka? Czy Pixie ma cos takiego w skladzie?
No i jak Wasze opinie na temat flat top brush z Pixie? Delikatny i dobry? Mam na razie tylko jeden pedzel flat z Lucy Minerals i jest cudny - choc nie ukrywam cena tez cudna... Rozgladam sie za alternatywnym, poniewaz MUSZE miec kilka flat i je wymieniac, bo nie nadazam z praniem

Edytowane przez lanka
Czas edycji: 2010-07-08 o 16:11
lanka jest offline  
Stary 2010-07-08, 14:04   #2064
anoska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość

mialam identycznie z cover de lux, ale jak zmienilam formule na natural to jest o niebo lepiej. jak narazie moim idealem jest lumiere
uff podbudowałaś mnie. mam akurat jedną próbką z formuły natural (gratis p. Sylwii), później ją przetestuję i może nie będzie podkreślać wszystkiego dookoła. dzięki
Stary 2010-07-08, 15:01   #2065
moodlishka
Raczkowanie

Ja tez juz niedlugo bede probowac kolorki .
Zamowilam pedzel i 3 probki: kiss of sun, CDL sinnie i NF shaylee 1. Mam nadzieje ze trafie z kolorkiem .
Stary 2010-07-14, 00:25   #2066
Paulinozaur
Raczkowanie

Hej dziewczyny,
czy nie wiecie, kiedy będzie można kupić znowu te kosmetyki na allegro albo już w ich internetowym sklepie? szukam tej informacji i nie mogę znalezc...
Paulinozaur jest offline  
Stary 2010-07-14, 11:39   #2067
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Paulinozaur Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
czy nie wiecie, kiedy będzie można kupić znowu te kosmetyki na allegro albo już w ich internetowym sklepie? szukam tej informacji i nie mogę znalezc...

Nie wiadomo. Producentka () kosmetyków poszła na operację. Przypuszczam, że tak w połowie sierpnia się pojawią (ale to tylko moje przypuszczenia).

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-07-14, 14:18   #2068
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

wklejam ten słodki woreczek w ktorym dostałam kosmetyki

jak mnie można zadowlić takimi rzeczami i te pudełeczko mi sie podoba

co do beżowego korektora- jestem zadowolona z zakupu i dziekuje dziewczyna które mi go poleciły, co do moich naczynek-niestety nie zakrywa, zielonego korektora z EDM nie mogę opuscic (nic dziwnego, aby zakryc takie naczynka trzeba je przełamywac zielonym kolorem sam beż nie wystarczy) ale ogolnie świetnie sprawdza się na oczy, punktowo itd. na początku sie przestraszylam bo w opakowaniu wydawal się ciemny, brazowy. Nie ma żadnych tonow żółtych (a moj podklad ma sporo) poprostu typowy beżowy brąz
ale jak nałozyłam na twarz -inna bajka, wogóle nie widac że mam korektor, nic nie wchodzi w zmarszczki itd, nie wiem jak z trwałością, ale to że wygląda mega naturalnie i robi cuda ze skorą pod oczami mi wystarczy mam odcien z poziomu 2 taki light medium

1)multi tasking EDM, 2)pixie beżowy, 3)Clear EDM. Wsumie nie sugerować się, bo na twarzy ten kolor jednak jest jaśniejszy mam takie wrażenie, a napewno nie ciemnieje jak większość korektorow
inc0rrect jest offline  
Stary 2010-07-15, 19:57   #2069
Lorri
Moderator

W sprawie uczulenia - ja bym stawiała nie na "polepszacze", tylko na pigmenty, w szczególności zielony tlenek chromu (CI 77228) - częsty alergen powodujący wyprysk kontaktowy. Osobiście unikam również instynktownie tlenku cyny, traktując go jako zupełnie zbędny związek metalu, którego nie zna moja skóra (można go spotkać w kolorowych mikach np. z CS).

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2010-07-15, 21:36   #2070
capuccino
z innej bajki

Korektory są na allegro, sprzedaje je ktoś inny... I "użyczył" sobie recenzji z wizażu

*
*

capuccino jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości