Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-29, 16:57   #2281
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Wydaje mi się że prędzej jakieś twarzowe zostaną wprowadzone niż oczne... aczkolwiek mnie to akurat cieszy

SugaMama1988 jest offline  
Stary 2010-08-30, 11:31   #2282
ksenka
Zadomowienie

Dziewczyny ja do tej pory mialam doczynienia z tylko jednymi mineralkami EDM i przyznam ze mi pasuja ale tak zachwalacie te pixie ze chcialam sprobowac w edm mam kolor OLIVE MEDIUM w matte i intensive i obydwie formuly lubie, mam tlusta cere i troche niedoskonalosci jak to przy tlustej cerze bywa, czy ma ktoras z was porownanie do olivek z edmu bo mam cere oliwkowo zolta i tylko takie odcienie mnie interesuja.
ksenka jest offline  
Stary 2010-08-30, 11:42   #2283
Irja
Zakorzenienie

Teraz ja mogę zdać relację z moich testów minerałów Pixie O dziwo kolory nawet pasowały, mogłyby być tylko bardziej wpadające w brąz, ale nie narzekałam. To są moje pierwsze minerały, więc do innych porównania jeszcze nie mam (na kilka próbek z innych firm jeszcze czekam), ale to co mogę powiedzieć, to to, że niestety po jakimś czasie podkład ważył mi się na nosie, miałam formułę Cover De Luxe.
Następnym razem spróbuję inną, może będzie lepiej A mam cerę mieszaną, problemową, więc zależy mi na kryciu.
Stary 2010-08-30, 11:56   #2284
agneiw
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
bo mam cere oliwkowo zolta i tylko takie odcienie mnie interesuja.
Polecam sprobowac Shaylee i Tinkerbell. Poziom jasnosci myślę, że około 4.
Mi z edm pasowal Light Almond, latem Olive Neutral, a z Pixie uzywam Tinkerbell 2 (latem 3)
agneiw jest offline  
Stary 2010-08-30, 17:01   #2285
martusienka
Wtajemniczenie

Pani Sylwia napisała mi, że dostała wiele próśb o niewycofywanie formuły Natural Finish, więc jeszcze sę nad tym zastanawiają i muszą przemyśleć wszystko dokładnie.

A ja na razie zostaję przy EDM, bo jeszcze na Allegro można je dostać. Później będę sie martwić i szukać czegoś innego.

martusienka jest offline  
Stary 2010-08-30, 17:18   #2286
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Polecam sprobowac Shaylee i Tinkerbell. Poziom jasnosci myślę, że około 4.
Mi z edm pasowal Light Almond, latem Olive Neutral, a z Pixie uzywam Tinkerbell 2 (latem 3)
dzieki

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Pani Sylwia napisała mi, że dostała wiele próśb o niewycofywanie formuły Natural Finish, więc jeszcze sę nad tym zastanawiają i muszą przemyśleć wszystko dokładnie.

A ja na razie zostaję przy EDM, bo jeszcze na Allegro można je dostać. Później będę sie martwić i szukać czegoś innego.
no wlasnie mi bardzo pasuje edm ale dopiero kupilam pelnowymiarowe opakowanie a juz jest ich na all coraz mniej szkoda ze zbiorowych zamowien nikt z edm nie robi bo jakby bylo wiecej osob to nie byla by taka droga ta przesylka a podklady naprawde bardzo mi pasuja, a pixie chcialabym sprubowac ale duzo osob pisze ze ich zapychaja albo maja uczulenie albo sie waza:/ jedyne wyjscie to zamowic i przetestowac
ksenka jest offline  
Stary 2010-08-30, 20:53   #2287
Strawberry_Baby
BAN stały

Hej Chciałabym zacząć używać minerałów Pixie, gdyż słyszałam, że mają bardziej kremową formułę niż EDM. Do tej pory z EDM używałam formuły intensive odcien multi tasking neutral. Był on dla mnie za jasny, trochę za różowy i strasznie wysuszał, a później świeciła mi się twarz. Używałam też pudru z Sephory (wiem, ze to nie 100% minerały, ale w 99%). Odcień 25 Beige i na lato był ok, ale w zimie był za żółty. Konsystencja mi odpowiadała, ale buzia i tak się zaczynała świecić po jakimś czasie. Mogłybyście mi polecić jakiś odcień i konsystencję z Pixie? Powiedzcie mi, czy minerały z Pixie dobrze kryją przebarwienia i wypryski?
Strawberry_Baby jest offline  
Stary 2010-08-31, 14:15   #2288
The light
Zadomowienie

Rzeczywiscie pixie jest bardziej kremowa niz EDM, super kryje i buzka jest bardziej aksamitna.
Ubolewam jednak nad tym, ze pixie mnie uczula
podejrzewam alantoine (ktora w innych kosmetykach rowniez mnie uczula) a szkoda. Skora mnie swedzi i wyskakuja mi drobne krostki, zwlaszcza blisko wlosow oraz na szyi.
Co do warzenia sie mineralkow zauwazylam, ze u mnie zle dziala uzywanie niezmydlalnej frakcji oleju sojowego pod EDM, natomiast humektan jest ok
The light jest offline  
Stary 2010-08-31, 15:26   #2289
Klarcia79
Raczkowanie

Dawno mnie tu nie było i co czytam? Formuła MF ma być wycofana?
Dlaczego?
Dostałam parę próbek tej formuły przy zamówieniach - zdziwiłam się, że leży na mnie lepiej od CDL i teraz chcę kliknąć na kolejny refill. Ale skoro ma być wycofana, to chyba skuszę się na biga...
Klarcia79 jest offline  
Stary 2010-09-01, 16:56   #2290
emmi578
Raczkowanie

Tak tylko zapytam czy ogólnie minerały można kupić w drogierii czy są sprzsedawane tylko na stronach? bo w każdym wątku w który wchodzę jest napisany adres strony internetowej(czyli z enie ma sprzedazy w drogieriach), a ja nie chciałabym kupiować w internecie podkłądu(to mi akurat potzrebne z minerałów) no bo wiadomo kolor może być nie taki jaki powinien itp.
Wybaczcie że pytam tutaj, ale już nawet nie wiem gdzie, więc padło na was
emmi578 jest offline  
Stary 2010-09-01, 17:24   #2291
martusienka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez emmi578 Pokaż wiadomość
Tak tylko zapytam czy ogólnie minerały można kupić w drogierii czy są sprzsedawane tylko na stronach? bo w każdym wątku w który wchodzę jest napisany adres strony internetowej(czyli z enie ma sprzedazy w drogieriach), a ja nie chciałabym kupiować w internecie podkłądu(to mi akurat potzrebne z minerałów) no bo wiadomo kolor może być nie taki jaki powinien itp.
Tu jest link do KWC z podkładami mineralnymi. http://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria-...-mineralne.htm Jak widać są też i te drogeryjne firmy, aczkolwiek nie wiem ile one mają wspólnego z prawdziwymi minerałami. Musisz tam poszukać.

martusienka jest offline  
Stary 2010-09-01, 18:29   #2292
emmi578
Raczkowanie

dziękuje bardzo już idę szukać

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

oj już tu szukałam wcześniej i w sumie to miałąm na myśli takie prawdziwe minerałki, a nie te robione przez maybeline itp, bo wiadomo że są i tak wzbogacone jakimś świństwem. CHodziło mi o prawdziwe minerałki w zwykłych sklepach ale cóż już nie przeszkadzam i tak dzieki za pomoc
emmi578 jest offline  
Stary 2010-09-01, 18:34   #2293
Irja
Zakorzenienie

emmi, tych prawdziwych nie kupisz w drogerii, jedynie przez strony internetowe, ale każda firma oferuje próbki, dziewczyny tutaj potrafią doradzić kolor aby nie błądzić za długo i nie tracić majątku, więc warto zaryzykować i próbować
Stary 2010-09-01, 18:42   #2294
Jazzlyn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emmi578 Pokaż wiadomość
Znajdziesz w drogeriach podkłady "mineralne" np firmy Maybelline, L'Oreal, Rimmel, Revlon, Max Factor, ale mineralne są one tylko z nazwy, skład mają często nie lepszy od zwykłych podkładów.
Co do koloru to większość firm sprzedaje próbki i tym właśnie się kierujemy dobierając odpowiedni odcień.
Dodam jeszcze od siebie, że dopiero gdy sięgnęłam po minerały dobrałam idealny dla siebie odcień podkładu, przy drogeryjnych pomimo możliwości testowania zazwyczaj nie było tak dużego wyboru, nie miałam tez wtedy pojęcia że podkłady mogą być ciepłe, złote, brzoskwiniowe, neutralne, chłodne, beżowe, oliwkowe itp
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-09-01, 19:15   #2295
emmi578
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
emmi, tych prawdziwych nie kupisz w drogerii, jedynie przez strony internetowe, ale każda firma oferuje próbki, dziewczyny tutaj potrafią doradzić kolor aby nie błądzić za długo i nie tracić majątku, więc warto zaryzykować i próbować
Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Znajdziesz w drogeriach podkłady "mineralne" np firmy Maybelline, L'Oreal, Rimmel, Revlon, Max Factor, ale mineralne są one tylko z nazwy, skład mają często nie lepszy od zwykłych podkładów.
Co do koloru to większość firm sprzedaje próbki i tym właśnie się kierujemy dobierając odpowiedni odcień.
Dodam jeszcze od siebie, że dopiero gdy sięgnęłam po minerały dobrałam idealny dla siebie odcień podkładu, przy drogeryjnych pomimo możliwości testowania zazwyczaj nie było tak dużego wyboru, nie miałam tez wtedy pojęcia że podkłady mogą być ciepłe, złote, brzoskwiniowe, neutralne, chłodne, beżowe, oliwkowe itp
No dobrze dziękuje za pomoc pewnie skorzystam i albo kiedyś postaram się o próbki, albo wstawię tutaj zdjęcia i jak będziecie miały ochotę to mi doradzicie jaki kolor.
Generalnie z zamawianiem będę mieć problem bo osobiście nie posiadam żadnych kont itp (może za rok sobie założe), ale od czego ma się rodzeństwo może brat coś poradzi

A robicie może na tym forum jakieś zbiorowe zamówienia? tak pewnie byłoby jeszcze prościej
emmi578 jest offline  
Stary 2010-09-01, 19:27   #2296
Irja
Zakorzenienie

No pewnie Tutaj masz różne zamówienia http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=122 Każda firma ma swój wątek zamówieniowy, a dodatkowo każda ma swój oddzielny temat aby nie zaśmiecać tego w którym robi się zamówienie Bardziej opłaca się przyłączyć do zamówienia, wtedy przesyłka dzielona jest na ilość uczestniczek
Stary 2010-09-01, 19:44   #2297
emmi578
Raczkowanie

dlatego właśnie spytałąm czy są organizowane zbiorowe, bo to raz że taniej z dwa że sama to jak mówiłam ciężko byłoby załątwić
po raz kolejny dziękuje ;D
emmi578 jest offline  
Stary 2010-09-01, 22:14   #2298
VooDooDoll
Raczkowanie

Jedyne drogeryjne minerały, które mi przychodzą do głowy to Isadora. Ale za mały słoiczek mocno rozświetlającej formuły w pięciu tylko chyba kolorach trzeba zapłacić około 70-80 zł. To nędznie w porównaniu z innymi firmami, które mają kilka formuł i zwykle do kilkudziesięciu nawet kolorów i odcieni.
Stary 2010-09-02, 09:32   #2299
agaccia
Przyczajenie

Dziewczyny, mam pytanko.
Czy jak robiłyscie zamówienie to dostałyście jakieś info, że paczka zostala wysłana? Czy trzeba cierpliwie czekać na listonosza ?
I w jakim tempie są realizowane zamówienia ostatnio? Zamawiałam w ubiegły czwartek, jest szansa, że do poniedzialku do mnie dotrze?
agaccia jest offline  
Stary 2010-09-02, 09:39   #2300
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agaccia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanko.
Czy jak robiłyscie zamówienie to dostałyście jakieś info, że paczka zostala wysłana? Czy trzeba cierpliwie czekać na listonosza ?
I w jakim tempie są realizowane zamówienia ostatnio? Zamawiałam w ubiegły czwartek, jest szansa, że do poniedzialku do mnie dotrze?
nie wysylaja info o wyslaniu paczki mysle ze dzis lub jutro powinna dojsc do Ciebie przesylka, w pn to juz raczej na pewno

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-09-02, 09:43   #2301
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

napisz do Sylwii bo do mnie paczki dochodzą na drugi dzień...

SugaMama1988 jest offline  
Stary 2010-09-02, 11:38   #2302
lollipop.ania
Zadomowienie

hej : ))
chciałabym zakupić podkład cover de luxe,ale nie wiem czy potrzebuję takiego dużego krycia, podkład EDM formuła intensive waży mi się na twarzy czyli jednak cover będzie nie dla mnie i powinnam zdecydować sie na natural finish? oraz nie mam pojęcia w jakie kolory strzelać...po "przeczytaniu" wątku oraz informacji na allegro obstawiam kolory neutralne albo beże. Z EDM używałam Golden Fair, ale był dla mnie chyba za jasny więc kupiłam ton ciemniejszy Fawn, który okazał się za żółty ;p proszę o pomoc
Stary 2010-09-02, 13:13   #2303
stokrotka85
Przyczajenie

Cześć
Kto pyta nie błądzi, a już szczególnie na Wizażu Od dłuższego czasu zaczytuję się w mineralnych wątkach, sprawdzam, porównuję ale zawsze ta euforia opada( zazwyczaj z braku funduszy) i odkładam jakiekolwiek "zakupy" na później. Zamierzałam zacząć od EDM, ale skoro wkrótce dostęp do nich może być utrudniony postanowiłam poszukać innego rozwiązania i trafiło na Pixie Cosmetics. Mam dość pomarańczowego efektu jaki zazwyczaj dają tradycyjne podkłady(do bladolicych nie należę a ciemniejsze kolory to czasem zupełna porażka) dlatego mam nadzieję, że minerały zdadzą egzamin na mojej buzi. Zdjęcia potrafią czasem przekłamać kolor, ale myślę, ze moja cera jest złotawa, nieco oliwkowa więc może powinnam spróbować odcienia Shaylee? Zastanawiam się jeszcze nad tym czy formuła Cover De Luxe nie będzie wyglądać zbyt sztucznie na mojej twarzy bo poza okresowymi niespodziankami nie mam z cerą większych problemów.
Proszę zatem Panie specjalistki o pomoc i wszelkie sugestie za które będę bardzo wdzięczna .
stokrotka85 jest offline  
Stary 2010-09-02, 13:17   #2304
agaccia
Przyczajenie

Hehe, wystarczyło napisać na forum i oto paczuszka już u mnie jest
Oprocz tego co zamawiałam, dostałam dodatkowo jeszcze kilka próbek kolorów więc już w ogóle jest cudnie
Idem siem mazać

PS
Czym najlepiej malować pasiaki? Pędzelek do cieni da radę? Paluchem?

Mój zbiór:
agaccia jest offline  
Stary 2010-09-02, 14:54   #2305
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agaccia Pokaż wiadomość
Hehe, wystarczyło napisać na forum i oto paczuszka już u mnie jest
Oprocz tego co zamawiałam, dostałam dodatkowo jeszcze kilka próbek kolorów więc już w ogóle jest cudnie
Idem siem mazać

PS
Czym najlepiej malować pasiaki? Pędzelek do cieni da radę? Paluchem?

Mój zbiór:
wedlug mnie najlepiej palcem paski robic ale generalnie u mnie test paskowy nie wypalil to co w paskowym mialo byc dla mnie dobre, to na calej twarzy okazalo sie pomylka. Polecam po prostu malowac cala twarz jednym kolorem i obserwowac. Jak nie pasuje, to odrzucic i sprobowac z nastepnym i tak niestety az do skutku.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-09-02, 16:04   #2306
agaccia
Przyczajenie

No dobra, zrobilam sie na indianina
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wedlug mnie najlepiej palcem paski robic ale generalnie u mnie test paskowy nie wypalil to co w paskowym mialo byc dla mnie dobre, to na calej twarzy okazalo sie pomylka. Polecam po prostu malowac cala twarz jednym kolorem i obserwowac. Jak nie pasuje, to odrzucic i sprobowac z nastepnym i tak niestety az do skutku.
Mówisz? Heh, a miałam nadzieję, że to bedzie takie proste
Nic to, po prostu zacznę testować od tych które najlepiej wyszły na teście. A są to moim zdaniem: 10,3,4 i 6. A jak Wy myślicie?
agaccia jest offline  
Stary 2010-09-02, 16:37   #2307
goldika
Zakorzenienie

mysle ze 3

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-09-02, 18:34   #2308
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
hej : ))
chciałabym zakupić podkład cover de luxe,ale nie wiem czy potrzebuję takiego dużego krycia, podkład EDM formuła intensive waży mi się na twarzy czyli jednak cover będzie nie dla mnie i powinnam zdecydować sie na natural finish? oraz nie mam pojęcia w jakie kolory strzelać...po "przeczytaniu" wątku oraz informacji na allegro obstawiam kolory neutralne albo beże. Z EDM używałam Golden Fair, ale był dla mnie chyba za jasny więc kupiłam ton ciemniejszy Fawn, który okazał się za żółty ;p proszę o pomoc
Jeżeli używałaś Fawn to Cameo 1-2 był by ok.,ale jak był za zółty to moze coś bardziej w beż,najlepiej zapytaj p.Sylwii

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka85 Pokaż wiadomość
Cześć
Kto pyta nie błądzi, a już szczególnie na Wizażu Od dłuższego czasu zaczytuję się w mineralnych wątkach, sprawdzam, porównuję ale zawsze ta euforia opada( zazwyczaj z braku funduszy) i odkładam jakiekolwiek "zakupy" na później. Zamierzałam zacząć od EDM, ale skoro wkrótce dostęp do nich może być utrudniony postanowiłam poszukać innego rozwiązania i trafiło na Pixie Cosmetics. Mam dość pomarańczowego efektu jaki zazwyczaj dają tradycyjne podkłady(do bladolicych nie należę a ciemniejsze kolory to czasem zupełna porażka) dlatego mam nadzieję, że minerały zdadzą egzamin na mojej buzi. Zdjęcia potrafią czasem przekłamać kolor, ale myślę, ze moja cera jest złotawa, nieco oliwkowa więc może powinnam spróbować odcienia Shaylee? Zastanawiam się jeszcze nad tym czy formuła Cover De Luxe nie będzie wyglądać zbyt sztucznie na mojej twarzy bo poza okresowymi niespodziankami nie mam z cerą większych problemów.
Proszę zatem Panie specjalistki o pomoc i wszelkie sugestie za które będę bardzo wdzięczna .
Tez od razu pomyślałam o Shaylee 2 lub 3(wcale nie jest taki ciemny)
Ja osobiście wolę formułę Natural Finish nakladam 2-3 warstwy i kryje niezle
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-09-02, 19:05   #2309
lollipop.ania
Zadomowienie

dziekuje za odpowiedz
Pani Sylwi hmm... czyli mam pisac na adres emailowy : pixiecosmetics@pixiecosme tics.pl ??
Stary 2010-09-02, 19:52   #2310
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz
Pani Sylwi hmm... czyli mam pisac na adres emailowy : pixiecosmetics@pixiecosme tics.pl ??
Szczerze to nie wiem ale spróbuj ,i koniecznie wyślij fotki

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Dziewczynom p.Sylwia dobierała odcienie ze zdjęć i miała dużą skuteczność
EmilaDz78 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości