Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-27, 21:06   #2401
lele
Zakorzenienie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jeszcze raz dziękuję
Ciekawi mnie jakie będą nowe pędzle
lele jest offline  
Stary 2010-09-27, 22:43   #2402
kawa.
Raczkowanie

Dziewczyny, wypowiedzcie się proszę, bo już nie mam siły...
Zużyłam cały refill Cover de Luxe Breena 3, ale jakoś wyglądam w tym kolorze tak niemrawo, więc zamówiłam kolejne próbki, bo czymś muszę się paćkać.
W Calista 3 wyglądam dobrze, lepiej niż w Breena, ale jakoś nie zakochałam się, jest to "poprawny" odcień, nie ma szału.
Za to Ailive 2 przy pierwszej próbie bez primera zrobił ze mnie prosiaczka i podkreślił wszystkie zaczerwienienia, za to dzisiaj z primerem Pixie wygląda zaskakująco dobrze. Niestety tylko w dziennym świetle jest ok - w sztucznym ble - tak deczko za różowo.
Tak jak pewnie większość z Was mam inne odcienie szyi i twarzy - szyja jest jaśniejsza. Jak użyje na twarz ocienia odpowiadającego jasności szyi, to robi się ze mnie zombie.
Już nie wiem, co mam wybrać. Czy w tak szerokiej gamie odcieni, jaką ma Pixie można nie dobrać nic dla siebie?
kawa. jest offline  
Stary 2010-09-27, 23:01   #2403
Aerith
Organizatorka

uzywam pixie od miesiaca. to co zauwzylam to napewno poprawa cery, syfki pojawiaja mi sie duzo rzadziej.
mam problem niestety z odcieniem. posiadam Cover de luxe Ayperi 2. Od razu po nalozeniu ( i przy nakladaniu) jest ok, ale pozniej gdy nie naloze pudru i sie zaczynam swiecic kolor wydaje mi sie na mojej cerze ciut za oliwkowy. nie wiem czy dobrze to okreslam. ale jakos za blado i za zielono to wyglada nie jest to co prawda tragedia ale bede szukala innego odcienia.

z korektorow jestem zadowolona sczegolnie z zielonego (lecza mi sie przy nim szybciej syfki).

wracajac do podkladow to krycie dla mnie jest idealne, czasem dziwne rzeczy mi sie tylko dzieja w okolicach brody z podkladem (moze to wina zaskornikow w tym miejsu?). robi sie stasznie tlusta i jakby ciezka... ale nie zawsze.

ogolnie polecam pixie

zamówienia zagraniczne

Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline  
Stary 2010-09-27, 23:10   #2404
Irja
Zakorzenienie

Ja zmieniłam formułę Cover De Luxe na Natural Finish i jestem bardzo zadowolona
Tak jak CDL ważył mi się na nosie i twarz się świeciła, tak teraz nie mam tego problemu Makijaż utrzymuje się cały dzień, chociaż jedną poprawkę w ciągu dnia robiłam, ale to raczej z przyzwyczajenia i miejsca w którym akurat się znajdowałam...
NF troszkę mniej kryje, ale też nieźle radzi sobie z niespodziankami i nierównościami skóry. Testuje jeszcze kolory, ale mam już swojego faworyta i chyba niebawem przyjdzie czas na biga
Stary 2010-09-27, 23:33   #2405
Aerith
Organizatorka

z nosem tez mam ten problem ... nie do konca rozumeim na czym polega wazenie sie podkladu ale moze to wlasnie sie na mnei dzieje od czasu do czasu jak tylko bede miala mozliwosci finansowe to wyprobuje NF - mam nadzieje, ze bedzie lepiej!

zamówienia zagraniczne

Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline  
Stary 2010-09-27, 23:37   #2406
fabregasowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Tak jak CDL ważył mi się na nosie i twarz się świeciła, tak teraz nie mam tego problemu Makijaż utrzymuje się cały dzień, chociaż jedną poprawkę w ciągu dnia robiłam, ale to raczej z przyzwyczajenia i miejsca w którym akurat się znajdowałam...
NF troszkę mniej kryje, ale też nieźle radzi sobie z niespodziankami i nierównościami skóry. Testuje jeszcze kolory, ale mam już swojego faworyta i chyba niebawem przyjdzie czas na biga
Natural finish lepiej matuje od Cover de luxe?
fabregasowa jest offline  
Stary 2010-09-28, 12:09   #2407
klaaa
Zadomowienie

A ja mam inne pytanie. Dziewczyny, które pisały do Pani Sylwii o pomoc w doborze odcienia, ile czekałyście na odpowiedź? Bo ja pisałam do niej w piątek i nic, a naszło mnie teraz na zakup minerałów
klaaa jest offline  
Stary 2010-09-28, 12:17   #2408
biala17a
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wypowiedzcie się proszę, bo już nie mam siły...
Zużyłam cały refill Cover de Luxe Breena 3, ale jakoś wyglądam w tym kolorze tak niemrawo, więc zamówiłam kolejne próbki, bo czymś muszę się paćkać.
Już nie wiem, co mam wybrać. Czy w tak szerokiej gamie odcieni, jaką ma Pixie można nie dobrać nic dla siebie?
Z tą breeną to masz tak jak ja dostalam ją w kryjacej formule jako gratis od pani Sylwi i byla tak na granicy dopasowania - niby sie nie odcinała, ale to nie bylo idealne dopasowanie. Uzywalam ją jak chcialam miec troche bardziej kryjący makijaz. A na codzien jako moj odcien używalam Aubey 2 w formule natural finish..
Pisze uzywalam, bo wydaje mi sie, ze przez trzy miesiace, podczas ktorych odstawilam Pixie dla Lucy i Lumiere proszek jakos sciemmnial w woreczku
biala17a jest offline  
Stary 2010-09-28, 12:19   #2409
CruelOrchid
Wtajemniczenie

To może się przypomni. P Sylwia miała jakieś problemy z kompem.. ja napisałam jakoś w czwartek-piątek przypomniałam się w niedziele bo odpisała że nie ma swoich notatek i będzie musiała to "organoleptycznie" sprawdzić i dostałam prawie natychmiastowa odpowiedź
CruelOrchid jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:34   #2410
klaaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
To może się przypomni. P Sylwia miała jakieś problemy z kompem.. ja napisałam jakoś w czwartek-piątek przypomniałam się w niedziele bo odpisała że nie ma swoich notatek i będzie musiała to "organoleptycznie" sprawdzić i dostałam prawie natychmiastowa odpowiedź
Weszłam właśnie na pocztę i miałam pisać ponownie, a tam patrzę dwie minuty temu przyszła odpowiedź . No to wygląda na to, że dziś wezmę się za zamówienie .
klaaa jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:44   #2411
skarpetta
Wtajemniczenie

Czy któraś z Was mająca problemy z komedogennością zauważyłam zapychanie (w moim przypadku podskórne gule) po używaniu korektora Pixie?
skarpetta jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:55   #2412
Irja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
z nosem tez mam ten problem ... nie do konca rozumeim na czym polega wazenie sie podkladu ale moze to wlasnie sie na mnei dzieje od czasu do czasu jak tylko bede miala mozliwosci finansowe to wyprobuje NF - mam nadzieje, ze bedzie lepiej!
Wypróbuj koniecznie, bo ja już chciałam zrezygnować z Pixie, ale doszły do mnie próbki innych firm, które jak na razie w ogóle się nie sprawdziły, więc postanowiłam, że dam jeszcze szansę formule NF i jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
Natural finish lepiej matuje od Cover de luxe?
Moim zdaniem zdecydowanie tak Po CDL świeciłam się już po ok 2 godzinach, i skóra była naprawdę tłusta, a przy NT tego nie ma aczkolwiek teraz stosuję dodatkowo frakcję sojową, a jej zadaniem jest matowić skórę przez cały dzień, więc może to też ma znaczenie, ale i bez tego NF super wygląda na twarzy.
Stary 2010-09-28, 15:30   #2413
apka88
Raczkowanie

GG do apka88

hej dziewczyny mam pytanie
byc moze byla tutaj mowa już na ten temat, ale troche tych stron jest...
mianowicie chciałam zapytac, czy któras z Was miała kiedys podklad z EDM'u i teraz używa pixie? a jeśli tak to chodzi mi o EDM'owy Fairly summer albo light neutral i jak sie to ma do któregoś z odcieni w pixie. Nie mam pojęcia jakie są tutaj odpowiedniki a w sumie te odcienie z EDM mi odpowiadają i chcialabym cos podobnego, ewentualnie "ciut" ciemniejszego
z góry dzieki za pomoc
Stary 2010-09-28, 15:40   #2414
magica
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do magica

Cytat:
Napisane przez apka88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie
byc moze byla tutaj mowa już na ten temat, ale troche tych stron jest...
mianowicie chciałam zapytac, czy któras z Was miała kiedys podklad z EDM'u i teraz używa pixie? a jeśli tak to chodzi mi o EDM'owy Fairly summer albo light neutral i jak sie to ma do któregoś z odcieni w pixie. Nie mam pojęcia jakie są tutaj odpowiedniki a w sumie te odcienie z EDM mi odpowiadają i chcialabym cos podobnego, ewentualnie "ciut" ciemniejszego
z góry dzieki za pomoc
hej ja w EDM miałam light neutral i teraz z próbek pixie odpowiadają mi fayette 2 i ellete 2. Fayette przed chwilą porównałam z light neutral i jest niemalże identyczny- przynajmniej w pudełku. Elette za to trochę jasniejszy i bardziej wpadający w beż.

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline  
Stary 2010-09-28, 17:17   #2415
kawa.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Z tą breeną to masz tak jak ja dostalam ją w kryjacej formule jako gratis od pani Sylwi i byla tak na granicy dopasowania - niby sie nie odcinała, ale to nie bylo idealne dopasowanie. Uzywalam ją jak chcialam miec troche bardziej kryjący makijaz.
Już wiem, że podkład muszę mieć totalnie neutralny bez wybijających się jakichkolwiek tonów, bo one dają na mojej twarzy zabarwienie - Ailive jest różowe, Tinkerbell i Ayperi zielonkawe, Shaylee, Blossom, Cameo mega żółte, a Aubrey, Faylinn i Ellette pomarańczowe... (Nawet nie zorientowałam się, że aż tyle odcieni przetestowałam )
Szkoda, że nie ma odcieni neutralnych w formule NF, chociaż CdL teraz na zimę pewnie będzie lepszy.

Czy któreś z Was mają problemy z dopasowaniem podkładu z świetle sztucznym, przy jednoczesnym dobrym dopasowaniu w dziennym?
kawa. jest offline  
Stary 2010-09-28, 18:16   #2416
apka88
Raczkowanie

GG do apka88

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
hej ja w EDM miałam light neutral i teraz z próbek pixie odpowiadają mi fayette 2 i ellete 2. Fayette przed chwilą porównałam z light neutral i jest niemalże identyczny- przynajmniej w pudełku. Elette za to trochę jasniejszy i bardziej wpadający w beż.
super, dzieki bardzo za informacje i myslalam wlasnie ze sobie zamówie w takim razie próbki tych odcieni które podalas ale widze, ze próbek podkładów nie ma... tak bylo zawsze czy może tylko chwilowo nie jest nic wystawionego?
Stary 2010-09-28, 18:18   #2417
CruelOrchid
Wtajemniczenie

są przecież próbki z CDL... nie ma formuły NF bo ponoć ma być wycofana
CruelOrchid jest offline  
Stary 2010-09-28, 19:10   #2418
apka88
Raczkowanie

GG do apka88

a właśnie chodziło mi o NF :/
Stary 2010-09-28, 23:52   #2419
Irja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez apka88 Pokaż wiadomość
a właśnie chodziło mi o NF :/
Napisz do Pani Sylwii Ja ostatnio tak zrobiłam i na drugi dzień mi odpisała, że próbki formuły NF już wystawiła
Stary 2010-09-29, 08:32   #2420
Pestka6
Raczkowanie

a ja mam pytanko ma ile aplikacji starcza próbeczka podkładu??

a tak wogółe to witam minerałoholiczki jestem tu nowa i mocno zielona w temacie
przez przypadek trafiłam na forum o minerałach zawsze wydawało mi się, że takie pudry są mało kryjące włściwie bardziej matujące. Teraz po przestudiowaniu forum wiem że wcale tak nie jest Wciąż poszukuje idealnego podkładu dla siebie, jakiś czas temu używałam siseido sun protection liquid foundation drugiego tonu po najjaśniejszym niestety nie pamiętam numerka (to chyba był mój ideał) ,ale naglę znikł z półek drogerii , pani w sephora powidziała mi że wycofano go z produkcji no to kupiłam coś innego poleconego przez tą pania tzn.clinique anti blemish solutions liquid makeup 02 ale nie jestem zadowolona z tego podkładu jest dla mnie za ziemisty
no i postanowiłam spróbować minerałów i mam nadzieje że polubimy się
wczoraj zamówiłam swoje pierwsze próbeczki i pędzelki z allegro
to cała moja historia ,a więc jeszcze raz witam was wszystkie bardzo serdecznie
Pestka6 jest offline  
Stary 2010-09-29, 19:06   #2421
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Ja tez uwielbiam Natural finisch,CDL kiepsko sie trzyma i owarza
Uwielbiam Twojego bloga ,nie jestem maniaczka mody ale dzięki Tobie zaczełam kupowac dodatki i wogóle zwracać baczniejszą uwagę na to co na siebie zakładam.

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-09-29 o 19:08
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-09-30, 00:33   #2422
Irja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pestka6 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko ma ile aplikacji starcza próbeczka podkładu??
Mnie starcza na ok 4 razy, ale czasem troszkę więcej nakładam aby lepiej coś zakryć albo robię poprawkę W każdym razie na testy z powodzeniem taka próbka wystarcza

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja tez uwielbiam Natural finisch,CDL kiepsko sie trzyma i owarza
Uwielbiam Twojego bloga ,nie jestem maniaczka mody ale dzięki Tobie zaczełam kupowac dodatki i wogóle zwracać baczniejszą uwagę na to co na siebie zakładam.
Aż się zarumieniłam Naprawdę Bardzo Ci dziękuję nie spodziewałam się takich słów Zawsze mam wrażenie, że tworzę tego bloga dla siebie, przyjaciółki i kuzyna To naprawdę bardzo miłe co napisaś
Stary 2010-09-30, 09:09   #2423
Pestka6
Raczkowanie

Cytat:
Mnie starcza na ok 4 razy, ale czasem troszkę więcej nakładam aby lepiej coś zakryć albo robię poprawkę W każdym razie na testy z powodzeniem taka próbka wystarcza
kurcze miałam nadzieję, że na dłużej

Edytowane przez Pestka6
Czas edycji: 2010-09-30 o 09:13
Pestka6 jest offline  
Stary 2010-09-30, 12:27   #2424
Irja
Zakorzenienie

Cytat:
Jak nie masz za wiele do ukrycia, to może starczy na trochę dłużej Ogólnie to niewiele potrzeba tego proszku
Może niech jeszcze jakaś dziewczyna się wypowie
W każdym razie big na pewno starcza na dłużej niż zwykły fluid/puder
Stary 2010-09-30, 13:03   #2425
Pestka6
Raczkowanie

Cytat:
Jak nie masz za wiele do ukrycia, to może starczy na trochę dłużej Ogólnie to niewiele potrzeba tego proszku
Może niech jeszcze jakaś dziewczyna się wypowie
W każdym razie big na pewno starcza na dłużej niż zwykły fluid/puder
jak używałam siseido sun protection liquid foundation to starczał mi na pół roku przy codziennym malowaniu ale cenę miał też nie za niską i jeszcze do kompletu jakiś sypki puder do matowienia.
Pestka6 jest offline  
Stary 2010-09-30, 13:54   #2426
magica
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do magica

Mi też na ok.3-4 razy

A mam pytanie:na ile starcza refill 3,5 g? bo właśnie taki zamówiłam i jestem ciekawa

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline  
Stary 2010-09-30, 14:02   #2427
alunialunia
Zadomowienie

dostałam dzisiaj swoje próbki pixie i faktycznie malutko proszku w woreczkach,w lumiere jednak próbki są większe

załapałam się na próbkę korektora zółtego w ładnym pudełeczku z motylkiem

jutro testy

alunialunia jest offline  
Stary 2010-09-30, 14:54   #2428
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Cytat:
Ja używam, używam i używam

Dzisiaj dla odmiany prochy spisały się wzorowo Może dlatego, że mój flat top nie zdążył wyschnąć i nakładałam podkład gdy był mocno wilgotny. Wszystko się pięknie wtopiło i zakryło co potrzeba. Puder nałożyłam innym pędzlem. Mam za sobą dzień w szkole, w tym dwie godziny wf-u i buzia jest prawie całkiem matowa (zaraz machnę jeszcze raz). Za chwilę wychodzę i wracam wieczorem, jeśli mój makijaż wytrwa to się poważniej zastanowię nad bigiem
Stary 2010-09-30, 17:26   #2429
EmilaDz78
Zadomowienie

Irja cieszę sie jak przybywa nowa minerałoholiczka
Ja to taka Twoja cicha wielbicielka ,pewnie nie tylko ja,a ostatnie zdjęcia te wyjazdowe(w takim starym budynku0 przepiękne ,padłam stylizacja i atmosfera tych zdjęć,dobra nie offtopuje bo mnie pogonią

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj swoje próbki pixie i faktycznie malutko proszku w woreczkach,w lumiere jednak próbki są większe

załapałam się na próbkę korektora zółtego w ładnym pudełeczku z motylkiem

jutro testy
Mi próbka starczała na 5-6 aplikacji ,a wydaje mi sie ze używam sporo prochu
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-09-30, 17:40   #2430
alunialunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość

Mi próbka starczała na 5-6 aplikacji ,a wydaje mi sie ze używam sporo prochu
może ja za dużo proszku nakładam w takim razie z lumiere zużywam taką jedną małą łyżeczkę 0,15 ml z mazideł, a patrząc na próbkę pixie nie wiem czy na 4 razy mi starczy..a mi się wydawało,że mało nakładam

alunialunia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości