Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-18, 18:44   #2521
EmilaDz78
Zadomowienie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Czy któras z was dziewczynki ma jekies info kiedy pojawia sie pedzle?? botroche juz czekam i ciagle ciasza Mysle czy nie zamowic EDM bo moge sie nie doczekac na pixie
Lada moment mają się pojawić
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-10-18, 19:59   #2522
MARINA
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Lada moment mają się pojawić
Dziekuje Skarbie. poczekam do końca tydnia w takim razie Moze wytrzymam:P
MARINA jest offline  
Stary 2010-10-19, 11:50   #2523
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Moje pierwsze zamówienie Pixie, nie wiem czy dobrze trafiłam z kolorami bo aparat trochę kolory pożarł.

próbki cover de luxe
zielony korektor
próbka bezowego korektora
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-10-19, 14:34   #2524
aniazett
Przyczajenie

Jeżeli mogę się wypowiedzieć odnośnie pędzli, to posiadam EDMoskiego Flata a ostatnio zakupiłam na all z firmy Sanshuade Minerals cały zestaw i szczerze je polecam. Z tego co inne dziewczyny pisały, to pędzel Pixie, EDM i Sanshuade są produkowane w tym samym miejscu,a my płacimy więcej za logo danej marki.
aniazett jest offline  
Stary 2010-10-19, 14:41   #2525
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez aniazett Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę się wypowiedzieć odnośnie pędzli, to posiadam EDMoskiego Flata a ostatnio zakupiłam na all z firmy Sanshuade Minerals cały zestaw i szczerze je polecam. Z tego co inne dziewczyny pisały, to pędzel Pixie, EDM i Sanshuade są produkowane w tym samym miejscu,a my płacimy więcej za logo danej marki.
też mam te pędzle 2 duże i jeden mały, rzeczywiście są bardzo fajne
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-10-19, 14:52   #2526
Irja
Zakorzenienie

Ishikawa, masz bardzo ładną cerę, ja na Twoim miejscu wybrałabym formułę NF
Jest lżejsza i myślę, że byłabyś z niej zadowolona, chociaż oczywiście życzę aby CDL też była dobra
To tak niezwiązane z tym co napisałaś, ale tak mnie naszło aby podzielić się swoim spostrzeżeniem
Stary 2010-10-19, 15:08   #2527
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Moje pierwsze zamówienie Pixie, nie wiem czy dobrze trafiłam z kolorami bo aparat trochę kolory pożarł.

próbki cover de luxe
zielony korektor
próbka bezowego korektora
Calista jest taka różowa?
skarpetta jest offline  
Stary 2010-10-19, 15:13   #2528
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ishikawa, masz bardzo ładną cerę, ja na Twoim miejscu wybrałabym formułę NF
Jest lżejsza i myślę, że byłabyś z niej zadowolona, chociaż oczywiście życzę aby CDL też była dobra
To tak niezwiązane z tym co napisałaś, ale tak mnie naszło aby podzielić się swoim spostrzeżeniem
dzieki :d każda rada cenna jest
Bałam się, że NF może byc za lajtowa na moje pajączki na policzkach i nosie,ale korektor je dobrze zakrył

Skarpetto, Calista jest neutralna bez zdecydowanych tonów.
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-10-19, 21:41   #2529
Agrias
Przyczajenie

Dziewczyny, mam mały problem. Muszę wybrać szybko odcień podkładu(szykują się połowinki, mi się skończył podkład, który tak btw był troszkę za ciemny). Zastanawiam się nad Breena 0, Ayperi 0 albo Tinkerbell 0. Nie wiem także , czy wybrać Cover De Luxe czy Natural Finish Foundation. Pewnie napiszecie, że powinnam wybrać ten drugi, bo jest bardziej lekki a ja nie wyglądam na osobe, która ma problemy ze skórą, no ale zobaczymy. Z góry dziękuję dziewczyny
Agrias jest offline  
Stary 2010-10-19, 22:06   #2530
Irja
Zakorzenienie

Cytat:
Bałam się, że NF może byc za lajtowa na moje pajączki na policzkach i nosie,ale korektor je dobrze zakrył
Mnie niestety wyskakują co chwilę różne niespodzianki i mam po nich czerwone ślady ale formuła NF całkiem nieźle sobie z nimi radzi

Cytat:
Napisane przez Agrias Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam mały problem. Muszę wybrać szybko odcień podkładu(szykują się połowinki, mi się skończył podkład, który tak btw był troszkę za ciemny). Zastanawiam się nad Breena 0, Ayperi 0 albo Tinkerbell 0. Nie wiem także , czy wybrać Cover De Luxe czy Natural Finish Foundation. Pewnie napiszecie, że powinnam wybrać ten drugi, bo jest bardziej lekki a ja nie wyglądam na osobe, która ma problemy ze skórą, no ale zobaczymy. Z góry dziękuję dziewczyny
Z kolorem niestety nie pomogę i najlepiej gdybyś napisała do Pani Sylwii, ale co do formuły, to nie widać abyś miała problemy z cerą więc bierz NF
Stary 2010-10-19, 22:45   #2531
Agrias
Przyczajenie

Dziękuję Chyba nie mam innego wyjścia, trzeba napisać do pani Sylwii
Agrias jest offline  
Stary 2010-10-20, 02:09   #2532
Irja
Zakorzenienie

Pani Sylwia najlepiej doradzi
Stary 2010-10-20, 16:56   #2533
MARINA
Raczkowanie

Kochanie moje i przyszly moje Pixiorki. I sie ciut zalamalam.
Wysłałam Pani Sylwi zdjęcia aby pomogła mi w doborze i stwierdziła, że te które zamowilam nie beda dobre bo pasują mi typowe beże i takie mi też wyslala
Bliss 3
Ellette 2 i 3
Auberey 3
Faylinn 3
Trixie 2
...juz Wam piszę moje spostrzezenia... a wlaściwie jedno. Na mojej buzi wszystkie są różowe lub pomaranczowe ( nie podobaja mi sie sa bardzo maloo naturalne) a co za tym idzie odznaczaja sie od szyi ktora jest zolto oliwkowa raczej<hahaah>
ja nie wiem co ze mna jest nie tak
Generalnie formula cudowna!!! Bardzo mi odpowiada Kiss of Sun rewelacja! Jutro wyślę wam fotki (jak dorwę od kogoś w akademiku aparat) w świetle dziennym kolorkow i same ocenicie co jest nie tak
Buziaki
Aha jako gratisik dostalam primerek i do kiss of sun korektor( prosilam o zolty 2 razy ale dostalam bezowy((((() nie jest fajny niestety za ciemny dla mnie

Edytowane przez MARINA
Czas edycji: 2010-10-20 o 17:18
MARINA jest offline  
Stary 2010-10-21, 14:38   #2534
MARINA
Raczkowanie

Kochane podziele sie moimi spostrzezeniami odnśnie pixiorkow
Zacznę od złych wieści
- Korektor beżowy jest jakby to powiedziec niefajny. Tak jak pisalam wcześniej jest za ciemny przede wszystkim...ale pomijając ten fakt niestety nie kryje dobrze cieni pod oczami, mimo że moim zdaniem mam minimalne, wchodzi w zmarszcki pod oczkami i generalnie jest taki jakis maziasty...chyba że ja sie nie umiem nim posługiwać
-Kolejna dziwna rzecz to taka że coś mi podkreśla skórki i suche miejsca (stosuje krem nawilżający przed) może to wina primerka
W każdym razie jutro sprobuje bez niego nałożyc CDL.
-Jeśli chodzi o samą konsystencję CDL to jes super, łatwo sie rozprowadza, nie robi smug itp( tylko mam problem z kolorem ale to juz inna bajka)
-Zakończę na największym pozytywi a mianowicie na Kiss of Sun. Jest cudowny, buzia jest milusia,wlasciwie nie daje koloru i pieknie matowi. Malowalam sie o 8.00 i dopiero o 12.30 zrobilam malutka poprawke miedzy oczami i czole. Ale wytarczylo muśnięcie.

Zdjęcia kiepskiej jakości...ale widać że kolor zly (Fayette 2) a koaktor nie poradzil sobie z zaczerwieniona broda
Buzaiki
jak macie Kochane jakies uwago co moge poprawic...zrobic lepiej piszcie

Edytowane przez MARINA
Czas edycji: 2010-11-07 o 16:34
MARINA jest offline  
Stary 2010-10-21, 15:00   #2535
Aerith
Organizatorka

ja mam dziwny problem, nie wiem czy jest spowodowanym luszczeniem sie delikatnym skory przez uzywanie Triacnealu. Ale CDl zaczal mi sie mazac i scierac z brody a na nosie zosatwia dziwne smugi:< nie wiem co sie dzieje

zamówienia zagraniczne

Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline  
Stary 2010-10-21, 15:34   #2536
Irja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
ja mam dziwny problem, nie wiem czy jest spowodowanym luszczeniem sie delikatnym skory przez uzywanie Triacnealu. Ale CDl zaczal mi sie mazac i scierac z brody a na nosie zosatwia dziwne smugi:< nie wiem co sie dzieje
Ja też tak miałam, ale teraz używam pod minerały żelu hialuronowego i tego nie ma Chwilowo oszczędzam próbki w formule FM i wykańczam CDL i nie mogę na nic narzekać
Stary 2010-10-21, 15:43   #2537
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:

Skarpetto, Calista jest neutralna bez zdecydowanych tonów.
oo tu się muszę sprzeciwić, Ishi, NF nie da rady zdecydowanie,poza tym trwałość nie powala,także zostań przy tej kryjącej

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-10-21, 16:34   #2538
fabregasowa
Zakorzenienie

Cytat:
Zacznę od złych wieści
- Korektor beżowy jest jakby to powiedziec niefajny. Tak jak pisalam wcześniej jest za ciemny przede wszystkim...ale pomijając ten fakt niestety nie kryje dobrze cieni pod oczami, mimo że moim zdaniem mam minimalne, wchodzi w zmarszcki pod oczkami i generalnie jest taki jakis maziasty...chyba że ja sie nie umiem nim posługiwać
-Kolejna dziwna rzecz to taka że coś mi podkreśla skórki i suche miejsca (stosuje krem nawilżający przed) może to wina primerka
-Jeśli chodzi o samą konsystencję CDL to jes super, łatwo sie rozprowadza, nie robi smug itp( tylko mam problem z kolorem ale to juz inna bajka)
-Zakończę na największym pozytywi a mianowicie na Kiss of Sun. Jest cudowny, buzia jest milusia,wlasciwie nie daje koloru i pieknie matowi. Malowalam sie o 8.00 i dopiero o 12.30 zrobilam malutka poprawke miedzy oczami i czole. Ale wytarczylo muśnięcie.

Zdjęcia kiepskiej jakości...ale widać że kolor zly (Fayette 2) a koaktor nie poradzil sobie z zaczerwieniona broda
Buzaiki
aż tak bardzo pomarańczowo nie jest, ale faktycznie to raczej nie twój kolor. Ja też planowałam zamówić fayette, to teraz się może zastanowie. Mam żółtą szyję, twarz szarą(rano), po kilku godzinach nabiera żywszego koloru beżu. No i rumieńce;/
fabregasowa jest offline  
Stary 2010-10-21, 17:03   #2539
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
oo tu się muszę sprzeciwić, Ishi, NF nie da rady zdecydowanie,poza tym trwałość nie powala,także zostań przy tej kryjącej
dzieki
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-10-21, 17:21   #2540
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Zacznę od złych wieści

Buzaiki
Na moje oko Shaylee 2 będzie idealnym odcieniem,a rzadko się mylę,na cienie lepszy jest ż,ółty korektor,i koniecznie jak będziesz coś zamawiała weż na próbę formułę Natural Finisch
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:13   #2541
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

kiedy zacznie w koncu dzialac ta strona? tak dobrze sie zapowiadala a ty utknelo w martwym punkcie
Stary 2010-10-21, 19:00   #2542
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

EmilaDz78 rzadko się myliszto moze ja zrobię zdjęcie i poproszę Cię o opiniębo nie moge trafić z kolorem ani z Lumiere ani z Pixie

Mam korektor beżowy,niestety mnie też nie kryje cieni i włazi w zmarszczki
Potwierdzam że Kiss of Sun jest cudowny choć jak zobaczyłam jego kolor to się przestraszyłam
Stary 2010-10-21, 19:19   #2543
MARINA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Na moje oko Shaylee 2 będzie idealnym odcieniem,a rzadko się mylę,na cienie lepszy jest ż,ółty korektor,i koniecznie jak będziesz coś zamawiała weż na próbę formułę Natural Finisch
Dzieki kochana jesteś nieoceniona. Zamowię Shaylle w takim razie, a przy okazji NF
A jak myslisz co mnie tak wysuszyło na brodzie i nosku?
MARINA jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:27   #2544
19agusia91
Zakorzenienie

Witam
Jaki kolor odpowiadałby Ayperi 0 w formule NF? Mam CDL, ale słabo się trzyma, chyba za ciężka..
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-10-22, 13:26   #2545
Aerith
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ja też tak miałam, ale teraz używam pod minerały żelu hialuronowego i tego nie ma Chwilowo oszczędzam próbki w formule FM i wykańczam CDL i nie mogę na nic narzekać
zastanawiam sie czy te smugi i scieranie Cdl nie sa wina pudru bambusowego z jedwabiem, ktory od kilku dni nakladam na filtr (jako taki niby primer), potem CDL, a potem znow troche pudru. Dzis sprawdze jak bedzie bez bambusa jako primera

zamówienia zagraniczne

Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline  
Stary 2010-10-22, 17:19   #2546
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
EmilaDz78 rzadko się myliszto moze ja zrobię zdjęcie i poproszę Cię o opiniębo nie moge trafić z kolorem ani z Lumiere ani z Pixie

Mam korektor beżowy,niestety mnie też nie kryje cieni i włazi w zmarszczki
Potwierdzam że Kiss of Sun jest cudowny choć jak zobaczyłam jego kolor to się przestraszyłam
Dawaj to zdjęcie ale w razie pomyłki nie bić

Cytat:
Dzieki kochana jesteś nieoceniona. Zamowię Shaylle w takim razie, a przy okazji NF
A jak myslisz co mnie tak wysuszyło na brodzie i nosku?
Spróbuj do swojego ulubionego kremu nawilzającego dodać kropelkę jakiegoś olejku (ja lubię te w jojobie-Klik lub maceraty-Klik)
albo zmień krem ,pij więcej wody w końcu sezon grzewczy w pelni no i łykaj kwasy omega,więcej oliwy z oliwek,oleju lnianego i tłustych ryb z pewnością cera sie nawodni od środka a i olej z wiesiołka jest super(np:kapsułki)
Fluidy są ciężkie mają dużo polepszaczy więc nawet jak są suche skórki to ich nie widć
Nie wiem czy primer może pogarszać sytuację ,ja rzadko używam ,spróbuj bez.
Ale sie wymądrzyłam
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-10-22, 18:33   #2547
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Emila zrobię fotę w niedzielęa jak się nie spiszesz to Cię znajdę
Stary 2010-10-22, 20:35   #2548
aneta12182
Zakorzenienie

Dziewczyny, pomożecie? Chciałabym spróbować naszych polskich minerałków, bo z EDM nie jestem zbytnio zadowolona. Oczywiście chodzi o dobranie odcienia. Dwa pierwsze zdjęcia- mam na sobie Fairly Light Neutral z EDM. Jakoś mi nie pasuje, niby nie jest ani za ciemny ani za jasny- więc chyba źle dobrana tonacja. Trzecie i czwarte zdjęcie-bez makijażu, niestety przy sztucznym świetle (dwa poprzednie zdjęcia były robione w świetle naturalnym). Mam nadzieję, że coś doradzicie. Zastanawiałam się nad:
calista 2
breena 2
faylinn 1
ellen 2.
Bardzo oględnie, na oko dobierałam kolory, więc bardzo proszę o pomoc . Najpierw oczywiście zamówię próbki, ale chcę wiedzieć, jakie zamówić .
aneta12182 jest offline  
Stary 2010-10-23, 09:31   #2549
jusssi
Rozeznanie

A ja mam takie pytanie jakich filtrów używacie pod pixie?

Ja najpierw nakładam żel hialuronowy 1% z BU a na to próbowałam krem z dermiki spf 30 ale po tym właśnie robię się taka tłusta i po jakimś czasie waży mi się podkład a pod edm tego nie miałam. Więc chciałam zapytać czego używacie ?
jusssi jest offline  
Stary 2010-10-23, 12:58   #2550
ksenka
Zadomowienie

A pedzelki miesiac temu jak pytalam to mialy byc do dwoch tygodni i dalej nie ma stronka tez nie dziala ciagle pisza ze wkrotce:/
ksenka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości