Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-13, 17:26   #2671
EmilaDz78
Zadomowienie

Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Czy możecie mi poradzić w doborze koloru, mam mętlik w głowie jeśli chodzi o dobór koloru Pixie CDL.
Z Lumiere używałam Laight Medium Golden, był troszeczkę za ciemny, który mógłby odpowiadać tej kolorystyce, tylko troszkę jaśniejszy? Ewentualnie z neutralnych.
Czy odcienie CDL i NF bardzo się od siebie różnią?
Ja z Lumiere tez używam Light Medium Golden a na lato Medium Golden z tym ze LMG jest trochę za jasny. Z pixie uzywam Shaylee 3,spróbuj z Shaylee 2 lub 1
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-11-14, 13:30   #2672
Aerith
Organizatorka

a ja musze podziekowac jednej z wizazanek (Irja) za doradzenie mi zmiany CDL na NF.Różnica kolosalna. Na mnie NF kryje tak samo jak CDL natomiast dużo trudniej przedobrzyć z ilością. Nakładam podobe ilosci, ale czasem mi zdarzylo mi sie za duzo nalozyc CDL przez co pozniej sie swiecilam. Wg mnie NF lepiej matuje i przede wszystkim sie nie wazy

zamówienia zagraniczne

Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline  
Stary 2010-11-14, 20:56   #2673
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
a ja musze podziekowac jednej z wizazanek (Irja) za doradzenie mi zmiany CDL na NF.Różnica kolosalna. Na mnie NF kryje tak samo jak CDL natomiast dużo trudniej przedobrzyć z ilością. Nakładam podobe ilosci, ale czasem mi zdarzylo mi sie za duzo nalozyc CDL przez co pozniej sie swiecilam. Wg mnie NF lepiej matuje i przede wszystkim sie nie wazy
U mnie właśnie NF się waży. Ale dobrze, że Ci służy.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-11-15, 14:59   #2674
_Chofi_
Przyczajenie

EmilaDz78 - dziękuję
Dziewczyny, a czy wiecie może czy duża jest różnica pomiędzy poziomem pierwszym a drugim w podkładach Pixie? Bo zamówiłam sobie kilka próbek i nieźle leżą Calista i Breena, ale są jednak ciut za jasne.
_Chofi_ jest offline  
Stary 2010-11-15, 18:31   #2675
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez _Chofi_ Pokaż wiadomość
EmilaDz78 - dziękuję
Dziewczyny, a czy wiecie może czy duża jest różnica pomiędzy poziomem pierwszym a drugim w podkładach Pixie? Bo zamówiłam sobie kilka próbek i nieźle leżą Calista i Breena, ale są jednak ciut za jasne.
Najlepiej poradź się Pani Sylwii, albo poszukaj swatchy. Chociaż jeśli chodzi o Caliste, to chyba nie ma takiego dużego przeskoku.
Ja właśnie zamówiłam po raz drugi kilka próbek, aby określić idealny odcień. Do tego jeszce pędzel w nowym wydaniu.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-11-15 o 18:35
Stary 2010-11-15, 20:29   #2676
MARINA
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Macie może dziewczynki jakieś przecieki kiedy będzie nowa formuła?? Znalazłam już swoje kolorki pixie!!! Niestety CDL mi nie służy. Jak pisalam wyzej szybko się blyszcze za to NF juz fajniej sie sprawujei dluzej utrzymuje
Pozdrowionka Pixiorki
MARINA jest offline  
Stary 2010-11-16, 02:05   #2677
Irja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
nawet nie wiesz jak się cieszę ja w końcu będę musiała zamówić biga, bo próbki z Pixie już mi się pokończyły i w zastępstwie używam Blusche, ale to jednak nie to samo. Do Pixie w formule NF (chociaż ostatnio i na CDL nie mogłam narzekać) mam zaufanie i wiem, że cały dzień mogę wyglądać dobrze Jednak co Pixie to Pixie (chociaż primer i korektor pasuje mi z Blusche )
Stary 2010-11-16, 09:20   #2678
gosia1207
Rozeznanie

hej, kiedyś używałam minerałków, teraz chciałabym spróbować Pixie, powiedzcie mi czy dane odcienie różnią się między sobą w tych 2 formułach, chodzi mi czy dany odcień tak samo wygląda w jednej jak i drugiej formule? pytam bo kiedyś z jakiejś firmy mineralnej się różniły kolory w formułach i to w widoczny sposób
gosia1207 jest offline  
Stary 2010-11-16, 09:26   #2679
kate27
Raczkowanie

GG do kate27

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
hej, kiedyś używałam minerałków, teraz chciałabym spróbować Pixie, powiedzcie mi czy dane odcienie różnią się między sobą w tych 2 formułach, chodzi mi czy dany odcień tak samo wygląda w jednej jak i drugiej formule? pytam bo kiedyś z jakiejś firmy mineralnej się różniły kolory w formułach i to w widoczny sposób
GdL jest trochę jaśniejsze od NF
kate27 jest offline  
Stary 2010-11-16, 11:44   #2680
gosia1207
Rozeznanie

dzięki za odpowiedz może jeszcze Was się poradzę, jakie byście mi poleciły odcienie? wrzucam zdjęcie bez makijażu twarzy. wiem że bardziej cieplejsze odcienie by mi pasowały, ale czy żółte, beże czy oliwkowe? nie wiem też jakie numery wybrać, bo też mam problem że szyja jest jaśniejsza od twarzy. i swatche na bloku cathy są ciemniejsze niż http://lipstickonthecup.blogspot.com...r-de-luxe.html - jak patrzę na te to nawet jestem skłonna wziąć 4 i 3
gosia1207 jest offline  
Stary 2010-11-16, 17:46   #2681
wie-wiórka
Rozeznanie

Nie spodziewałam się, że to kiedykolwiek powtórzę, ale - zakochałam się w podkładzie Pixie od pierwszego nałożenia. Szok, dotychczas zdarzyło mi się to tylko z Lumiere... Nie mam dobrych doświadczeń z primerem Pixie, a na podkłady skusiłam się ot tak A teraz muszę się pozbyć jednego Lumiera'a, a zdobyć Marigold 1 w formule NF.
wie-wiórka jest offline  
Stary 2010-11-16, 18:47   #2682
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Macie może dziewczynki jakieś przecieki kiedy będzie nowa formuła?? Znalazłam już swoje kolorki pixie!!! Niestety CDL mi nie służy. Jak pisalam wyzej szybko się blyszcze za to NF juz fajniej sie sprawujei dluzej utrzymuje
Pozdrowionka Pixiorki
Nowa formuła będzie po Nowym Roku, wiadomość z pierwszej ręki - od Pani Sylwii.

Stary 2010-11-16, 19:42   #2683
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Nowa formuła będzie po Nowym Roku, wiadomość z pierwszej ręki - od Pani Sylwii.
Zbankrutuję
skarpetta jest offline  
Stary 2010-11-16, 20:59   #2684
martysek
Zadomowienie

No to dołączam jako kolejna opętana Pixie i to moje pierwsze minerałki, jakie testuje.
Skusiłam się na żółty korektor, który jest bosssski

W odpowiedzi na pierwszego maila ze zdjęciami Pani Sylwia doradziła mi Ellette 1 i Faylinn 1 oraz Breena 1 i Calista 1, ja wzięłam do tego Shaylee 1, Bliss 1 i Blossom 1.

Co mnie bardzo zaskoczyło, to fakt, że kolory różnią się między sobą minimalnie i tak naprawdę można zużyc nawet te z pozoru niepasujące próbki, a i tak nie będziemy straszyć cegłą na buzi.

Parę dni temu na prośbę Pani Sylwii przesłałam zdjęcie bez makijażu oraz po nałożeniu Ellette i Faylinn i wspólnie orzekłyśmy, że w Ellette wyglądam zdrowiej i promienniej
Pani Sylwia jest po prostu niesamowita!

Przyznam, że nigdy nie używałam podkładu ani korektora, gdyż nie mam problematycznej cery (no, może trochę zbyt wrażliwą). Cieni pod oczmi nigdy jako takich nie miałam, ale żółty korektor tak niesamowicie rozświetla i rozjaśnie spojrzenie, że nie wiem, jak mogłam żyć bez niego

Jak na razie jestem na 58. stronie i cały czas próbuję was nadrobić.
martysek jest offline  
Stary 2010-11-18, 09:24   #2685
ksenka
Zadomowienie

Co to ma byc za formula? do jakiej cery wiadomo cos??? a i pytalam jaki kolorek do abyssiniana z meow jest podobny z pixie to jak ktos wie to prosze o odp
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-18, 09:47   #2686
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Co to ma byc za formula? do jakiej cery wiadomo cos??? a i pytalam jaki kolorek do abyssiniana z meow jest podobny z pixie to jak ktos wie to prosze o odp
Uzywam Abyssinian 3 FF, z Pixie pasujacy mi kolorek to Shaylee (2 lub 3)-zawiera sporo zolci, planuje sprobowac tez Tinkerbell- bardziej neutralny. Chyba poczekam z zamowieniem na nowa formule.
dudkaaa jest offline  
Stary 2010-11-18, 09:47   #2687
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Klocia, o tym pisała dwie strony wstecz:

"Ta nowa formuła ma być lzejsza i nie bedzie wysuszac - pigmenty beda w naturalnych oslonach hydrofob. i nie beda wchlaniac wody z naskorka....

A i bedzie ta formula matowic w bardzo inteligentny sposob - nie bedzie wysuszać. I podobno będzie miała mniej białych pigmentów niż Natural Finish.

Takie informacje dostałam od p. Sylwii"

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2010-11-18, 10:06   #2688
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Uzywam Abyssinian 3 FF, z Pixie pasujacy mi kolorek to Shaylee (2 lub 3)-zawiera sporo zolci, planuje sprobowac tez Tinkerbell- bardziej neutralny. Chyba poczekam z zamowieniem na nowa formule.
tez uzywam abyssinian 3 FF i bardzo zblizony ten shaylee? bardzo zolty? bo nie chce wygladac jak chinczyk heh
Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Klocia, o tym pisała dwie strony wstecz:

"Ta nowa formuła ma być lzejsza i nie bedzie wysuszac - pigmenty beda w naturalnych oslonach hydrofob. i nie beda wchlaniac wody z naskorka....

A i bedzie ta formula matowic w bardzo inteligentny sposob - nie bedzie wysuszać. I podobno będzie miała mniej białych pigmentów niż Natural Finish.

Takie informacje dostałam od p. Sylwii"
o dzieki nie zauwazylam
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-18, 13:11   #2689
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
tez uzywam abyssinian 3 FF i bardzo zblizony ten shaylee? bardzo zolty? bo nie chce wygladac jak chinczyk heh
Ksenko podaje Ci linka do blogu Cathy:
http://mineralnekosmetyki.pl/2010/03...-po-raz-drugi/
tu znajdziesz swatche prawie wszystkich podkladow Pixie, niestety brakuje Tinkerbell (byl wprowadzony troche pozniej, ale chociaz ocenisz sobie Shaylee. Jak bede w domu to postaram sie porownac Abyssinian i Shaylee 2 i 3 (dzis mam na sobie 2, i dochodze do wniosku ze jednak nie musze probowac Tinkerbell, S. to moj kolor, choc formula mi srednio sluzy)
dudkaaa jest offline  
Stary 2010-11-18, 20:19   #2690
ksenka
Zadomowienie

dudkaaa no rzeczywiscie fajny kolorek ten shaylee, faylinn tez ladnie wyglada mialam olive medium z edm ktory wczesnym latem byl idealny pozniej troche za jasny i jest prawie identyczny wiec bede chyba probowac obydwu kolorkow a jaka formule stosowalas?
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-18, 21:01   #2691
aania88
Rozeznanie

Hej Śledzę ten wątek od jakiegos czasu i zamówiłam pędzel z próbkami, no i najbardziej odpowiada mi wspomniany wcześniej Shaylee 2, chociaż jest trochę za żółty. Mam też z CDL Tinkerbell 2 i Breena 2, więc gdyby któraś z Was była z Krakowa i chciała się wymienić próbkami to zapraszam Szukam czegoś z NF podobnego do Shaylee.
aania88 jest offline  
Stary 2010-11-19, 08:47   #2692
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
dudkaaa no rzeczywiscie fajny kolorek ten shaylee, faylinn tez ladnie wyglada mialam olive medium z edm ktory wczesnym latem byl idealny pozniej troche za jasny i jest prawie identyczny wiec bede chyba probowac obydwu kolorkow a jaka formule stosowalas?
Olive medium - jak pamietam to taki ciemny kolor byl chyba? Abyssinian 3 FF nie bedzie za jasny? To w Pixie moze zamow poziom 3 i 4 ? 2 i 3 malo sie roznia od siebie. Porownalam w domu, sa baaaardzo podobne do Abyssinian, wiec mam nadzieje ze beda Ci pasowac
Ja wole kryjace podklady, wiec mowie o Cover de Luxe. Jak dla mnie kryje srednio, podkresla jakies zmarszczki, nierownosci i pory, fatalnie, ale to po prostu fatalnie (nie znajduje slow na opis tego zjawiska...) wyglada na moim nosie a do tego znika z twarzy za to kolor jest idealny
Jak widac nie jest stworzony dla mnie, ale sie nie poddaje, bede kombinowac teraz na mokro (te probeczki sa malutkie, kolor dopasuje ale testy w roznych warunkach sa ograniczone- bede musiala wykorzystac do tego inne kolorki). no i czekam na nowa formule
dudkaaa jest offline  
Stary 2010-11-19, 09:23   #2693
ksenka
Zadomowienie

No 3ka abyssiniana troszke jasna (olive medium na lato byl tylko, teraz sie odznacza wiec juz musza byc w tej porze jasniejsze podkladziki) ale przyciemniam bronzerkiem a teraz ze juz taka pora to jestem jasniejsza niz w lecie to sie tak nie rzuca w oczy, zamowilam teraz 4 abyss... i zobaczymy jaki bedzie, kurcze wlasnie kazdy ma inna opinie na temat pixow na jednych leza dobrze innym nie pasuja w ogole heh probki pewnie zamowie do pedzelka ale jakos taka nie przekonana do tego pixie jestem
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-19, 22:49   #2694
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie

Hej chcialabym do Was dolaczyc jaki mi polecicie kolor w tonacji neutralnej cos ze srednich bezy?

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline  
Stary 2010-11-20, 01:51   #2695
Wikiess
Przyczajenie

Hej

Potrzebuję jak dobrać dla siebie odpowiedni odcień podkładu Cover de Luxe i chcę zainwestować w próbki. Czy wie może któraś jaki kolor jest najbardziej zbliżony do Buff Ivory i Cool Fair z EDM? Będę bardzo bardzo wdzięczna
Wikiess jest offline  
Stary 2010-11-20, 11:25   #2696
krolowa zurawin
Zadomowienie

hej ostatnio pojawiły się na all nowe pędzelki... jako,że ja nie lubię ich zamawiać na all próbowałam je znaleźć w sklepie stacjonarnym... i udało się we Wrocławiu na rynku są te pędzelki.Co mogę o nich powiedzieć... na pewno są śliczne (sama kupiłam flata),nieziemsko miękki i chyba rzeczywiście troszkę lepiej kryje
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-11-20, 13:23   #2697
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
hej ostatnio pojawiły się na all nowe pędzelki... jako,że ja nie lubię ich zamawiać na all próbowałam je znaleźć w sklepie stacjonarnym... i udało się we Wrocławiu na rynku są te pędzelki.Co mogę o nich powiedzieć... na pewno są śliczne (sama kupiłam flata),nieziemsko miękki i chyba rzeczywiście troszkę lepiej kryje
nowe masz na mysli te w cieniejszej szacie graficznej? w sklepie stacjonarnym ile kosztuja?

I jak myslicie do nakładania pudru mineralnego lepszy bedzie flat top czy kadłubek?

Zakochana
Stary 2010-11-20, 13:39   #2698
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
nowe masz na mysli te w cieniejszej szacie graficznej? w sklepie stacjonarnym ile kosztuja?

I jak myslicie do nakładania pudru mineralnego lepszy bedzie flat top czy kadłubek?
I ten i ten ma swoje zwolenniczki. Przy użyciu flat topa uzyskujemy nieco mocniejsze krycie.

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2010-11-20, 13:48   #2699
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
I ten i ten ma swoje zwolenniczki. Przy użyciu flat topa uzyskujemy nieco mocniejsze krycie.
a ktory ze tak powiem marnuje mniej pudru i jest gestszy?

Zakochana
Stary 2010-11-20, 13:58   #2700
alunialunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
a ktory ze tak powiem marnuje mniej pudru i jest gestszy?
zdecydowanie falt top

alunialunia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości