Okropna cera w młodym wieku. Rozszerzone pory i wypryski... co poradzić? / Foto. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-18, 08:11   #1
Ati
Raczkowanie

Unhappy

Okropna cera w młodym wieku. Rozszerzone pory i wypryski... co poradzić? / Foto.

...

Edytowane przez Ati
Czas edycji: 2010-04-03 o 19:59
Ati jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 08:14   #2
crawik15
Raczkowanie

Dot.: Okropna cera w młodym wieku. Rozszerzone pory i wypryski... co poradzić? / Foto

Ja na tych zdjęciach nie widzę żadnej masakry.. tylko całkiem konkretną cerę
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 10:50   #3
klaudia_szymanik
Przyczajenie

Dot.: Okropna cera w młodym wieku. Rozszerzone pory i wypryski... co poradzić? / Foto

A próbowałaś pójść do kosmetyczki na jakieś zabiegi z kwasami? Mnie się cera bardzo pogorszyła niedawno, poszłam do mojej "przedwiecznej" (:P) kosmetyczki, która zrobiła mi kwasy firmy Synesis czy coś takiego. Jeden lżejszy, drugi mocniejszy - zabieg miałam potem jeszcze 4 razy, dostałam od niej krem tej firmy i muszę powiedzieć, że doszłam do ładu Myślę, że warto było wydać tę kasę (jestem miesiąc po zakończeniu:P).

Oczywiście wszyscy też mówili, że mam ładną cerę, że nic się takiego nie dzieje, ale ja swoje widziałam - po tym zabiegu muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona (chociaż z natury czepialskie ze mnie babsko;P).
klaudia_szymanik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 10:58   #4
visionAM
Zakorzenienie

Masz ładną cerę i nie powinnaś narzekać. Polecam jedynie dobry krem matujący.
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 13:41   #5
Ati
Raczkowanie

...

Edytowane przez Ati
Czas edycji: 2010-04-03 o 19:59
Stary 2010-01-18, 14:02   #6
visionAM
Zakorzenienie

Hmm obejrzyj zdjęcia ludzi, którzy mają spore problemy z trądzikiem http://images.google.pl/images?q=prz...C2MvWbM:&tbo=0 a teraz spójrz w lustro i przestań narzekać
Stary 2010-01-18, 17:25   #7
Ati
Raczkowanie

O boże :O
Straszne ... chyba masz rację ... wydaje Wam się że drogeryjnymi kosmetykami pozbędę się tych niedoskonałości ?

Stary 2010-01-18, 17:34   #8
Mordka212
Raczkowanie

dokładnie masakra ................ powinnaś sie zamknac w domu i nie wychodzic ... hahhahahah
Mordka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:37   #9
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ati Pokaż wiadomość
O boże :O
Straszne ... chyba masz rację ... wydaje Wam się że drogeryjnymi kosmetykami pozbędę się tych niedoskonałości ?
tak, na pewno
Wystarczy że pójdziesz do dobrej apteki i kupisz krem odpowiedni dla swojego typu sery albo poczytasz rady tutaj lub na Biochemii Kosmetycznej.
Stary 2010-01-18, 22:59   #10
czaroownica87
Wtajemniczenie

ech,..muszę napisać, że troszkę się wkurzyłam po obejrzeniu Twoich zdjęć masz bardzo ładną cerę z kilkoma wypryskami i wkurza mnie, jak ktoś rozpacza z powodu tak "okropnej" cery...uwierz niejedna chciałaby się z Tobą zamienić...
pewnie gdybyś ujrzała moją twarz (a mam 23lata, więc mam już dawno za sobą okres dojrzewania)to pewnie stwierdziłabyś, że pozostaje mi się jedynie powiesić
a tak poważnie mówiąc...wydaje mi się, że masz bardzo ładną, zdrową cerę, tylko może wypryski pojawiają się od pudru? używasz podkładu? może to stąd...bo wydaje mi się, że ogólnie nie masz tendencji do wyprysków (przynajmniej takich typowych) bo nie widzę u Ciebie rozszerzonych porów, czy specjalnie tłustej cery.

Korzystając z wątku, chciałabym spytać, czy znacie jakieś dobre specyfiki na rozszerzone pory? jest to moje utrapienie...(bo już o wypryskach, wągrach i bliznach nawet nie wspominam). Słyszałam, że zielona glinka pomaga..
Może macie jakieś sprawdzone kosmetyki/sposoby?

P.S. do autorki Dziewczyno zrozum, że masz naprawdę śliczna twarz (wnioskuję to po cerze i pięknych, ponętnych ustach ogólnie można domyślić się, że należysz do tych dziewczyn hojniej obdarzonych przez naturę )jestem wręcz pewna, że jesteś śliczna i właśnie dlatego, gdy pojawi Ci się jakaś "niespodzianka" to rozpaczasz...bo jesteś przyzwyczajona do pięknej buzi...

Edytowane przez czaroownica87
Czas edycji: 2010-01-18 o 23:00
czaroownica87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 07:17   #11
crawik15
Raczkowanie

Korzystając z wątku, chciałabym spytać, czy znacie jakieś dobre specyfiki na rozszerzone pory? jest to moje utrapienie...(bo już o wypryskach, wągrach i bliznach nawet nie wspominam). Słyszałam, że zielona glinka pomaga..
Może macie jakieś sprawdzone kosmetyki/sposoby?

Rozszerzone pory są równiez i moim utrapieniem ja stosuję maskę z ziaji pro zielona glinka + mikroderbrazja i nieźle się spisuje choć mi bardziej zależałoby na starciu/złuszczeniu (?) skóry żeby ich się tak na serio pozbyć ( to znaczy zmniejszyć widoczność)
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:09   #12
kasiulkasp
Raczkowanie

Moim zdaniem cerę masz ładną. Pamiętaj o zmywaniu makijażu codziennie!! i peelingu, dobra maseczka z glinką też się przyda. Poza tym jestes w wieku szalejących hormonów, moim zdaniem nie masz czym się przejmować, to przejdzie Jak miałam 16 lat też mi coś wyskoczyło, a teraz nie mam problemów Często przed miesiączką może się coś na twarzy pojawić.

NA rozszerzone pory polecam krem loreala do cery przetłuszczająćej się zmniejszający widoczność porów, kosztuje jakieś 16zł.

kasiulkasp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 10:44   #13
Ati
Raczkowanie

...

Edytowane przez Ati
Czas edycji: 2010-04-03 o 20:00
Stary 2010-01-20, 12:21   #14
kasiulkasp
Raczkowanie

ja mam taki http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-15...-sie-skory.htm
ale są bardziej specjalistyczne np. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-31...onalosciom.htm
ja kupowałam go w promocji to koło 16zł kosztował

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

ma bardziej niebieskie teraz opakowanie:P

kasiulkasp jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości