Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-11-10, 09:19   #271
E
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez demonik
No, no, no - słów mi brakuje! Gratuluję Ci Ewo wspaniałej zdobyczy i jeszcze wspanialszego Anioła Stróża . Koko - czujność godna podziwu . Ja dziś pachnę tak jak Ty, czyli Cristobalem .
Dziękuję bardzo Wreszcie się udało Nie wiem jakim cudem odało się Koko znaleźć tę EC, ale jestem wielce szczęśliwa
E jest offline  
Stary 2005-11-10, 09:20   #272
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez E
A ja dziś pachnę przepięknie Escadą Collection Ale uwaga! EC z własnej flachy

PRAGNĘ GORĄCO PODZIĘKOWAĆ NASZEJ KOKO, która nie tylko mi ją wynalazła ale też zaangażowała się osobiście w jej zdobycie!!!!!

KOKO, JESTEŚ BOSSSSSKA
GRATULEJSZYN

To teraz się przyznaj, czego jeszcze szukasz kto wie, czy się nie spełni znowu
Madlaine jest offline  
Stary 2005-11-10, 09:24   #273
Toccata
Zadomowienie

Ja dziś pachnę jak czysta wykrochmalona pościel w drewnianym domku w szwajcarskich alpach Czyli Helmutem Langiem. Wielce to bezpieczny zapach, uroczy, bezpretensjonalny i do niczego nie zobowiązujący A już na pewno nie do bycia femme fatale albo inną seksbombą Czyli w sam raz dla mnie dzisiaj
Toccata jest offline  
Stary 2005-11-10, 09:39   #274
demonik
Zakorzenienie

Wink Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez Toccata
Ja dziś pachnę jak czysta wykrochmalona pościel w drewnianym domku w szwajcarskich alpach Czyli Helmutem Langiem. Wielce to bezpieczny zapach, uroczy, bezpretensjonalny i do niczego nie zobowiązujący A już na pewno nie do bycia femme fatale albo inną seksbombą Czyli w sam raz dla mnie dzisiaj
Hehehe, Toccato . Nie byłabym taka pewna tego "bezpieczeństwa" wykrochmalonej pościeli . Mój luby twierdzi, że ten zapach wyjątkowo seksualnie na niego działa . Lubi perfumy cięższe (wczoraj np. zauroczył go bardzo Madness ), ale ma wielką słabość do świeżego pranka .
demonik jest offline  
Stary 2005-11-10, 09:49   #275
MrsVargas
Wtajemniczenie

Organza...dopiero się poznajemy - próbka ale już mam wrażenie, że to nie będzie przelotna znajomość.
MrsVargas jest offline  
Stary 2005-11-10, 09:53   #276
neonka28
Zakorzenienie

IN LOVE AGAIN ..cudownie i bardzo wesoło dzis sie czuje(będę broić)
neonka28 jest offline  
Stary 2005-11-10, 09:55   #277
Szumak
Raczkowanie

GG do Szumak

Nadal dzielnie i bohatersko Summer by Kenzo w celu usidlenia kolejnej pustej fiolki. Na rekawkach slady po Alchimie i po Glorii.
Ale nie ten zestaw zapachowy wprawia mnie dzis w dobry nastroj, ale niezmierzone poklady dobrej energii, plynace od wizazowych duszyczek.
Szumak jest offline  
Stary 2005-11-10, 09:58   #278
Szumak
Raczkowanie

GG do Szumak

Cytat:
Napisane przez E
A ja dziś pachnę przepięknie Escadą Collection Ale uwaga! EC z własnej flachy

PRAGNĘ GORĄCO PODZIĘKOWAĆ NASZEJ KOKO, która nie tylko mi ją wynalazła ale też zaangażowała się osobiście w jej zdobycie!!!!!

KOKO, JESTEŚ BOSSSSSKA
E, wielkie gratulacje i wyrazy podziwu dla Koko
Szumak jest offline  
Stary 2005-11-10, 09:59   #279
Szumak
Raczkowanie

GG do Szumak

Cytat:
Napisane przez demonik
Hehehe, Toccato . Nie byłabym taka pewna tego "bezpieczeństwa" wykrochmalonej pościeli . Mój luby twierdzi, że ten zapach wyjątkowo seksualnie na niego działa . Lubi perfumy cięższe (wczoraj np. zauroczył go bardzo Madness ), ale ma wielką słabość do świeżego pranka .
Oj, cos jest w tym Demoniku, cos jest..
Szumak jest offline  
Stary 2005-11-10, 10:02   #280
Szumak
Raczkowanie

GG do Szumak

Cytat:
Napisane przez Madlaine
a ja dzisiaj wytrawną sliwowicą wyniesioną z wędzarni przynajmniej taka była reakcja mojego męża na Mauboussin, prześliczne i ładnie wibrujące
Hm, musze chyba przyjrzec sie blizej Mauboussin. Moj mezczyzna uwielbia sliwowice, to by mial 2 w 1
Szumak jest offline  
Stary 2005-11-10, 10:10   #281
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez E
Dziękuję bardzo Wreszcie się udało Nie wiem jakim cudem odało się Koko znaleźć tę EC, ale jestem wielce szczęśliwa
Ho, ho!
Toż to osiągnięcie na miarę wątku "Co ostatnio upolowałyście""-)
Chyba Cię Ewuś znowu jakoś przydybię na "naszym" skrzyżowaniu...hi, hi.
joasiak1 jest offline  
Stary 2005-11-10, 10:12   #282
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

A ja dziś Theoremą z próbki od Smoczycy (buziaki!) i klamka zapadła, mój TŻ niech już zbiera gotówkę. Hope, że do Gwiazdki zdąży Tylko czemu tego cudu nie uświadczysz na Allegro...? Buuu:-(
Dziewczyny, powiedzcie mi, jak to jest u Was z trwałością Theoremy? Bo warkocza to ona chyba nie ma, prawda...?
Chyba byłabym jej to skłonna wybaczyć nawet
joasiak1 jest offline  
Stary 2005-11-10, 10:35   #283
geonia
Zadomowienie

Ja dzis testuje próbeczke Etry Etro i ......toż to klon, sobowtór prawie, Le Feu, z tym że Le Feu bardziej miekki , maslany, w Etrze wyczuwam wiecej ostrości .......hmmmm......chyba trafi na moja liste marzeń do spełnienia
geonia jest offline  
Stary 2005-11-10, 11:05   #284
Szumak
Raczkowanie

GG do Szumak

Cytat:
Napisane przez joasiak1
A ja dziś Theoremą z próbki od Smoczycy (buziaki!) i klamka zapadła, mój TŻ niech już zbiera gotówkę. Hope, że do Gwiazdki zdąży Tylko czemu tego cudu nie uświadczysz na Allegro...? Buuu:-(
Dziewczyny, powiedzcie mi, jak to jest u Was z trwałością Theoremy? Bo warkocza to ona chyba nie ma, prawda...?
Chyba byłabym jej to skłonna wybaczyć nawet
Ano, na mnie tez nie ma, ale co tam - wybaczam. A jak ulotni sie pierwsza fala slodyczy to ja nawet jakies takie meskie nutki wyczuwam, znaczy takie jakby, eeee.. troszke kolonskie. A na koncu dopiero do glosu dochodzi slynna smietanka itd. Oj, piekna ci ta Theorema, ale musi troszke poczekac w kolejce, bo sie Casmir i Asja bezczelnie wepchaly
Szumak jest offline  
Stary 2005-11-10, 11:34   #285
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
GRATULEJSZYN

To teraz się przyznaj, czego jeszcze szukasz kto wie, czy się nie spełni znowu

Mam nadzieję Na razie nie chcę zapeszać

Dzięki za wszystkie gratulacje ale tak naprawdę podziw należy się KOKO Pomyśleć, że gdyby nie ona...

Asiu, jasne

Geoniu, nasza lista pragnień rośnie wprost proporcjonalnie do ilości posiadanych już flakonów A przecież powinno być odwrotnie
E jest offline  
Stary 2005-11-10, 11:34   #286
Ivesman
Raczkowanie

GG do Ivesman

Dziś carolina herrera 212 on ice(niebieskie).Taki lekki ,świeży i cytrusowy zapach....może nie adekwatny do pogody,ale zawsze poprawaił mi samopoczucie.
Ivesman jest offline  
Stary 2005-11-10, 11:35   #287
AniaM69
Zadomowienie

Ja dziś umownie pachnę Black Casmere - nawiedził mnie właśnie w pracy mój TŻ i na pytanie czy pachnę odparł - TROSZECZKĘ!!
Kurczę, ja się tak nie bawię - czemu one na mnie takie słabowyczuwalne?
AniaM69 jest offline  
Stary 2005-11-10, 11:42   #288
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaM69
Ja dziś umownie pachnę Black Casmere - nawiedził mnie właśnie w pracy mój TŻ i na pytanie czy pachnę odparł - TROSZECZKĘ!!
Kurczę, ja się tak nie bawię - czemu one na mnie takie słabowyczuwalne?
SZOK Toż to niesamowity killer!
E jest offline  
Stary 2005-11-10, 12:02   #289
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez geonia
Ja dzis testuje próbeczke Etry Etro i ......toż to klon, sobowtór prawie, Le Feu, z tym że Le Feu bardziej miekki , maslany, w Etrze wyczuwam wiecej ostrości .......hmmmm......chyba trafi na moja liste marzeń do spełnienia
Le Feu maślany??? Geoniu, od tylu lat go używam, a nigdy masła nie czułam! Że Le Feu bardziej mleczne od Etry - to się zgodzę
Stary 2005-11-10, 12:18   #290
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

Pachniałam Alienem ale żem się ufarbiła i wykapała więc teraz tylko pachnę farbą do włosów (luby bardzo lubi ten zapach ) i masełkiem do ciała Fruttini.
alraune jest offline  
Stary 2005-11-10, 12:31   #291
Toccata
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez demonik
Dobre, dobre, hehe
Toccata jest offline  
Stary 2005-11-10, 13:20   #292
sitc
Rozeznanie

Na szyji resztki porannego Angela, na nadgarstkach... tatam... brand new PRADA Jestem normalnie cała w skowronkach, bo mam wreszcie swoją Prade, Prada ma swoją pompkę i co chcieć jeszcze do szczęścia, poza Martini wieczorem?
A tak poważnie, to zakup w ciemno, ale jak narazie mam wrażenie że absolutnie trafiony
sitc jest offline  
Stary 2005-11-10, 13:43   #293
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sitc
Na szyji resztki porannego Angela, na nadgarstkach... tatam... brand new PRADA Jestem normalnie cała w skowronkach, bo mam wreszcie swoją Prade, Prada ma swoją pompkę i co chcieć jeszcze do szczęścia, poza Martini wieczorem?
A tak poważnie, to zakup w ciemno, ale jak narazie mam wrażenie że absolutnie trafiony
Prady nie znam [jeszcze ] ale pięknej retro flaszy z pompka już dziko zazdroszczę

a ja sama zdecydowałam się dziś na Mira Bai - słodko, pralinkowo, bezpiecznie
Stary 2005-11-10, 14:35   #294
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hybris
Le Feu maślany??? Geoniu, od tylu lat go używam, a nigdy masła nie czułam! Że Le Feu bardziej mleczne od Etry - to się zgodzę
Niech będzie bardziej mleczne ....i to nabiał i to nabiał
Chodziło mi o to, że Le Feu jest bardziej miekki, przyjazny , delikatny, taki własnie jak masełko, w sensie "konsystencji" , a nie tego, że wyczuwam masło.
geonia jest offline  
Stary 2005-11-10, 15:21   #295
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

A ja mam chwilowo dość zużywanych maniakalnie próbek (fiolki jako przedmiot na wagę złota )) a że i dzień dla mnie ważny, to sięgnęłam po ukochane Ambre Sultan Serge Lutensa - uwielbiam ten zapach, ale jest tak wielki i niesamowity, że noszę go tylko na wielkie okazje

A Black Cashmere jest bardzo bardzo delikatnym i ulotnym zapachem - trzyma się baaaardzo blisko skóry - coś już tu było o tym na naszym forum na mnie ma większą chyba trwałość, ale zero warkocza, to zapach blisko ciała - dlatego pożądałam balsamu z tej linii okrutnie (mam od jednej przemiłej wizażanki, ktorą ściskam serdecznie). Killer to nie jest absolutnie - może w pierwszej sekundzie po psiknięciu, ale błyskawicznie łagodnieje

Etra Etro o której już wspominałyśmy mimochodem to dla mnie jedyny tak przypominający Le Feu zapach. Bardzo mi się podoba, jest na mojej liście na "kiedyś". Póki co mam swoje Le Feu. No i żadnej maślanej nuty nie wyczuwam, mleko, przyprawy owszem ale nie masło

Maślanie to mi pachnie na ręku świeżo nabyty uwaga, uwaga Narciso Rodriguez ale w wersji Musc Oil

Smoczyca jest offline  
Stary 2005-11-10, 15:25   #296
eowyn
Raczkowanie

Baby doll, jakos sie trzeba bylo przebic przez ta mgle - w Poznaniu zupelne mleko za oknami!
eowyn jest offline  
Stary 2005-11-10, 16:18   #297
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
A ja mam chwilowo dość zużywanych maniakalnie próbek (fiolki jako przedmiot na wagę złota )) a że i dzień dla mnie ważny, to sięgnęłam po ukochane Ambre Sultan Serge Lutensa - uwielbiam ten zapach, ale jest tak wielki i niesamowity, że noszę go tylko na wielkie okazje

A Black Cashmere jest bardzo bardzo delikatnym i ulotnym zapachem - trzyma się baaaardzo blisko skóry - coś już tu było o tym na naszym forum na mnie ma większą chyba trwałość, ale zero warkocza, to zapach blisko ciała - dlatego pożądałam balsamu z tej linii okrutnie (mam od jednej przemiłej wizażanki, ktorą ściskam serdecznie). Killer to nie jest absolutnie - może w pierwszej sekundzie po psiknięciu, ale błyskawicznie łagodnieje

Etra Etro o której już wspominałyśmy mimochodem to dla mnie jedyny tak przypominający Le Feu zapach. Bardzo mi się podoba, jest na mojej liście na "kiedyś". Póki co mam swoje Le Feu. No i żadnej maślanej nuty nie wyczuwam, mleko, przyprawy owszem ale nie masło

Maślanie to mi pachnie na ręku świeżo nabyty uwaga, uwaga Narciso Rodriguez ale w wersji Musc Oil

A na mnie jednak BC pachnie długo i baaardzo intensywnie - i to w tym znaczeniu killer Nie mogę się nadziwić, jak to się dzieje, że z Was szybko "znika" Ano, każda skóra inna
E jest offline  
Stary 2005-11-10, 20:47   #298
ropuszka
Zakorzenienie

A ja dzis pachne probkami z gazet Niestety nie jestem z tego powodu happy, bo pierwsza to C-thru ruby, ktora byla w Avanti i mi sie rozlala a druga to Euphoria. Oba dosc podobne do siebie, intensywne i troszke bazarowe Zdecydowanie przestaly mi odpowiadac zapachy owocowe...
ropuszka jest offline  
Stary 2005-11-11, 09:38   #299
Edyta
Zadomowienie

Dziś testuję Casmir Pink z próbki od Benity Podoba mi się, zastanawiam się tylko, jak on się ma do klasycznego Casmir ??
Edyta jest offline  
Stary 2005-11-11, 10:34   #300
Kasiulka22
Zakorzenienie

Talking Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Dziś pachnę Laurą Laury Biagiotti... Ten zapach jest niesamowity, wodzi na pokuszenie...
Kasiulka22 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości