Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-11-26, 14:34   #691
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

to co w koncu znaczy TZ ? towarzysz zyciowy ???

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2005-11-26, 14:36   #692
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

przepraszam pomylilam watki ale wlasciwie to pytanie to moglo sie znalezc wszedzie teraz juz wiem ze tz to towarzysz zycia

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2005-11-26, 17:35   #693
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
E tam Burn-it-up, nie przejmuj się popularnością i noś co Ci się podoba, w końcu o to przecież chodzi, prawda? Ja nosiłam bijące rekordy popularności Coco Mademoiselle i Chance, i nadal je lubię, uważam za ładne zapachy że już nie wspomnę o tym, że zachwyciłam się Miss Dior Cherie i nosiłam dłuuugo jak było ciepło a Miss Dior Cherie to dopiero odsądzana jest od czci i wiary przez znawców
Cytat:
Napisane przez pixie7
Burn-it-up, nie przejmuj się i kup sobie Light Blue jeśli naprawdę Ci się podoba! Mnie zachwyciła powszechnie wzgardzona przez "wysublimowane gusta" Miss Dior Cherie i mam zamiar ją sobie na wiosnę/lato sprawić. Chociaż Light Blue chyba faktycznie bije rekordy popularności, czuć go wszędzie dosłownie, to na pewno gawiedź się nim szybko znudzi i znajdzie sobie kolejną zabawkę (typu "Promesse" ).

Dziewczyny serdeczne dzięki za wsparcie.Zdecydował am się i przed chwilą kupiłam 50ml.Mam nadzieje że apogeum popularności LB jest już za mą.A pozatym macie rację co ja się będę przejmować-podobają mi się i o to chodzi
Stary 2005-11-26, 17:44   #694
koko
Zakorzenienie

GG do koko

A ja dziś rano pachniałam Belle de Minuit, a teraz Allure. Mam jednak wielką słabość do tego zapachu...
koko jest offline  
Stary 2005-11-26, 18:46   #695
Szumak
Raczkowanie

GG do Szumak

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Dziewczyny serdeczne dzięki za wsparcie.Zdecydował am się i przed chwilą kupiłam 50ml.Mam nadzieje że apogeum popularności LB jest już za mą.A pozatym macie rację co ja się będę przejmować-podobają mi się i o to chodzi
Gratulacje! Burn-it-up - tak trzymac. Ja podobnie jak Pixie i Smoczyca uwazam, ze nie wazne, co inni mowia o zapachu i czy jest popularny, pospolity czy co tam jeszcze innego ludziska wymysla - jak cos mi sie podoba, to kupuje i czesc. W koncu nie o to chodzi, zeby pachniec czyms extra oryginalnym, tylko tym, co nam sie podoba i sprawia radosc
Szumak jest offline  
Stary 2005-11-26, 18:56   #696
Szumak
Raczkowanie

GG do Szumak

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Widzę Pixie, że znów wykazujemy pewną zgodność zapachową, pamiętam, że Ty jedyna podzielałaś moją słabość do małej Miss Diora
Smoczyco, ja tez, ja tez lubie Miss Dior Cherie i wcale nie zamierzam sie tego wstydzic! Gorzej, mi sie bardzo podoba chyba jeszcze bardziej przez wszystkich krytykowany Be Delicious
A tymczasem, poniewaz nic nie wyszlo jednak z moich planow zalegania w cieplej gawrze w towarzystwie Boudoir i Mauboussin, pachne sobie przyjemnie zolciutkimi Les Belles od Pralinki
Szumak jest offline  
Stary 2005-11-26, 19:10   #697
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Wink Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez Szumak
Smoczyco, ja tez, ja tez lubie Miss Dior Cherie i wcale nie zamierzam sie tego wstydzic! Gorzej, mi sie bardzo podoba chyba jeszcze bardziej przez wszystkich krytykowany Be Delicious
A tymczasem, poniewaz nic nie wyszlo jednak z moich planow zalegania w cieplej gawrze w towarzystwie Boudoir i Mauboussin, pachne sobie przyjemnie zolciutkimi Les Belles od Pralinki
Dziękuję że i Ty Szumaczku mnie popieraszMam Be Delicious,dostałam w prezencie i choć sama może bym ich sobie nie kupiła to bardzo mi się podobająTaki apetyczny i bardzo trwały zapach
Stary 2005-11-26, 19:14   #698
Meriamon
Rozeznanie

Dziś wychodząc w pośpiechu zła na dodatek złapałam za Just Cavalli i nie żałuje od razu mi sie humor poprawił...
burn-it-up Tobie sie podoba LB mi Boss Woman...który uwazany jest za płytki,bez wyrazu...pięknie współgra z moją skórą, na dodatek świetnie się w nim czuje, a co najważniejsze kobieco...mimo,że Boss'a nie lubie...ten zapach cenie i w przypływie gotówki zamierzam go sobie sprawić,gratuluje Ci zatem zdecydowanego zakupu
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline  
Stary 2005-11-26, 19:27   #699
sitc
Rozeznanie

A ja na poprawe kiepskiego samopoczucia zaaplikowałam sobie właśnie Narciso Rodrigueza- typowy facet, jest słodziutki tylko w przeciągu trzech godzin znika
sitc jest offline  
Stary 2005-11-26, 20:48   #700
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Meriamon
Dziś wychodząc w pośpiechu zła na dodatek złapałam za Just Cavalli i nie żałuje od razu mi sie humor poprawił...
burn-it-up Tobie sie podoba LB mi Boss Woman...który uwazany jest za płytki,bez wyrazu...pięknie współgra z moją skórą, na dodatek świetnie się w nim czuje, a co najważniejsze kobieco...mimo,że Boss'a nie lubie...ten zapach cenie i w przypływie gotówki zamierzam go sobie sprawić,gratuluje Ci zatem zdecydowanego zakupu
Właśnie z Light Blue tak jest,że mimo,iż zasadniczo wolę innego rodzaju zapachy(takie jak np. Lolita Lempicka czy Wish czyli dość ciężkie)to ten właśnie świetnie mimo swojej świeżości(choć w sumie pozornej-na mnie pachnie dość ostro) wtapia się w moją skórę.I teraz mimo,że jestem po długiej gorącej kąpieli nadal go czuję-siedzi jakby przyklejony.Bardzo się cieszę,że się zdecydowałam jednak.A Tobie życzę dokonania zakupu BW no i przypływu gotówki
Stary 2005-11-26, 22:38   #701
hybris
Zadomowienie

Cały dzień Poison na rozgrzewkę, a na nadgarstkach - Sotto Voce LB trzeba się nacieszyć
Stary 2005-11-27, 17:59   #702
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

w domowych pieleszach .... envy....cóz za tesknota za nim!
mulier jest offline  
Stary 2005-11-27, 18:02   #703
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Talking Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Dziś pachniałam Addictem,ale teraz pachnę także i AA Ylang&Vanilla bo szykowałam próbeczkę
Stary 2005-11-27, 18:23   #704
pixie7
Wtajemniczenie

A ja dziś pacznę strasznym, wybuchowym miksem jakimś, zupełnie niechcąco Sweter od wczoraj mocno Hypnotic Poison, ja cała globalnie różaną wodą z sephorowej serii (miałam ochotę na coś łagodnego ), bransoletka od zegarka (!) okazała się trzymać AA Lavande Velours, który to zapach snuje się zatem za lewą ręką, skrzyżowany z resztką Patchouly Etro (usiłowałam zmyć, ale dziko trwały; rzeczywiście to aromat zatęchłej piwnicy! ), a na prawnym nadgarstku za to mam przyjemny Shaal-Nur, też Etro, zbliżony wielce do Le Feu, niesłychanie ciekawy.
Wszystko razem tworzy jednak niezłą kakofonię, chyba czas się przebrać i wyszorować.
pixie7 jest offline  
Stary 2005-11-27, 18:25   #705
hybris
Zadomowienie

Sotto Voce z pełną premedytacją - muszę się nacieszyć
Stary 2005-11-27, 18:30   #706
Madlaine
Zakorzenienie

generalnie Alchimie + golf od swetra Gucci EDP
Madlaine jest offline  
Stary 2005-11-27, 19:18   #707
AniaM69
Zadomowienie

A ja dziś obficie Theoremą z próbki (Hybris) - bo właśnie zakupiłam 30ml i nie muszę się już szczypać
AniaM69 jest offline  
Stary 2005-11-28, 08:02   #708
Szumak
Raczkowanie

GG do Szumak

Desnuda, bo zaspalam i nie bylo czasu na objawy "syndromu pelnej szafy" Ale i tak by chyba byla Desnuda
Szumak jest offline  
Stary 2005-11-28, 08:52   #709
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Puma Women i Flowing na raz mieszanka wybuchowa

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2005-11-28, 08:54   #710
evee
Wtajemniczenie

GG do evee

jesien Van Cleef &Arpels + Desnuda na ocieplenie
i koszmarna migrena
evee jest offline  
Stary 2005-11-28, 09:01   #711
Madlaine
Zakorzenienie

Tumulte z próbki od Szumak i coraz bardziej mi się podoba, a zakup małego flakonika potwornie kusi
Madlaine jest offline  
Stary 2005-11-28, 09:07   #712
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Tumulte z próbki od Szumak i coraz bardziej mi się podoba, a zakup małego flakonika potwornie kusi
Wiedziaaaałam... Mnie też kusi

A ja dzisiaj pachnę Hiver Micallef - jeszcze z próbki od Demonika sknyrzę ich sobie bardzo
E jest offline  
Stary 2005-11-28, 09:11   #713
Szumak
Raczkowanie

GG do Szumak

Cytat:
Napisane przez Madlaine
A flakonik tez niczego sobie urody
Szumak jest offline  
Stary 2005-11-28, 09:24   #714
demonik
Zakorzenienie

Heh, ja dziś mam potworniasty katar . Wypachniłam się smakowitym Extraordinary, ale kompletnie nic nie czuję.

Cytat:
Napisane przez E
A ja dzisiaj pachnę Hiver Micallef - jeszcze z próbki od Demonika sknyrzę ich sobie bardzo
Bardzo się cieszę, że Zima Ci się spodobała . Gdybyś kiedyś miała ochotę na zakup - daj znać .
demonik jest offline  
Stary 2005-11-28, 09:33   #715
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez E
hmmm... podziwiam. Ja mimo wszystko nie potrafie nosić Zimy na dzień, choć myślałam, że przy niższych temperaturach będzie w sam raz. Dlatego pachnę dziś Jesienią M.Micallef, a na nadgarstku oczywiście Sotto Voce
Stary 2005-11-28, 09:34   #716
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez demonik
Heh, ja dziś mam potworniasty katar . Wypachniłam się smakowitym Extraordinary, ale kompletnie nic nie czuję.

Bardzo się cieszę, że Zima Ci się spodobała . Gdybyś kiedyś miała ochotę na zakup - daj znać .

Pewnie, że bym miała : ale pewnie nie będzie to prędko Niestety
Dzięki bardzo za ofertę
E jest offline  
Stary 2005-11-28, 09:36   #717
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hybris
hmmm... podziwiam. Ja mimo wszystko nie potrafie nosić Zimy na dzień, choć myślałam, że przy niższych temperaturach będzie w sam raz. Dlatego pachnę dziś Jesienią M.Micallef, a na nadgarstku oczywiście Sotto Voce
Dlaczego?
E jest offline  
Stary 2005-11-28, 09:44   #718
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez E
Dlaczego?
najkrócej mówiąc - jeśli nie jestem "odstawiona" wieczorowo, to ten zapach przytłacza mnie swoją ekspansywną pudrowością - zresztą jest tak elegancki, że nie potrafię go komponować z codziennym ubraniem lub makijażem.
Stary 2005-11-28, 09:48   #719
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hybris
najkrócej mówiąc - jeśli nie jestem "odstawiona" wieczorowo, to ten zapach przytłacza mnie swoją ekspansywną pudrowością - zresztą jest tak elegancki, że nie potrafię go komponować z codziennym ubraniem lub makijażem.
Aaaa... Myślałam, że na Tobie jest jest zbyt mocny.

Na mnie jakoś nie pachnie "wieczorowo", tylko tak otulająco-ocieplająco - a tego mi dzisiaj bardzo brakuje
E jest offline  
Stary 2005-11-28, 10:20   #720
Madlaine
Zakorzenienie

A ja się musze pochwalić, że właśnie przyfrunęła do mnie niespodziewanie i nieoczekiwanie omawiana zima jeszcze jej nie obwąchałam bo pachnę dzisiaj ogórkami z Wilka, jak wezme prysznic to potestuje trochę.

Alez mi się humorek poprawił, jak ja uwielbiam niespodzianki, szkoda że nie od tej osoby, od której bym wolała

PS. a na osłodę choroby dostałam słoiczek przepysznych figowych konfitur, w sam raz pod mojego figowego L'Artisana
Madlaine jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości