Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-30, 19:17   #121
Solis_
Raczkowanie

Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Hmm, to może bardziej opłaca się zamówić na allegro? Widziałam, że chodzą tam po ok 400zł i są też fajne kolorki do wyboru
Stary 2013-11-30, 22:00   #122
brumek
Zakorzenienie

Pytanie tylko, czy originalne. Ja tylko z tego powodu kupiłam w sephorze, że bałam się podróbki. Bo z tego, co poczytałam na różnych blogach, można na takie trafić ma allegro. Mimo że piszą, że oryginał i wstawiają iryginalne zdjęcie :/
Stary 2013-11-30, 22:26   #123
kolejna_wizazanka
Raczkowanie

Dziewczyny, a powiedzcie proszę, macie porównanie tego urządzenia z domowym urządzeniem do peelingu kawitacyjnego? Co lepsze?

Nie chodzi mi o teoretyczne rozważania jak działa jedno a jak drugie tylko o to, co w praktyce bardziej pomaga cerze tłustej i trądzikowej.
kolejna_wizazanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 22:48   #124
Solis_
Raczkowanie

albo z taką zwykłą szczoteczką do twarzy? z firmy Beauty np
Stary 2013-11-30, 23:59   #125
brumek
Zakorzenienie

Ja nie mam
Stary 2013-12-01, 00:32   #126
kolejna_wizazanka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ja nie mam
a byłaś kiedyś na peelingu kawit. u kosmetyczki? jak byś porównała efekty do clarisonica?
Stary 2013-12-01, 01:11   #127
Solis_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ja nie mam
Kurcze, takie porównanie bardzo by się przydało
Stary 2013-12-02, 12:52   #128
rika88
Rozeznanie

Cześć dziewczyny
Kupiłam właśnie Mia przez gruper jest za 299zł...jest też mia 2 za 399...
nie bardzo wiedziałam czym się różni, więc wzięłam tańszą wersję- w końcu i tak to nie jest mało kasy
Jak przyślą i przetestuję napiszę Wam swoją opinię

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 14:07   #129
kolejna_wizazanka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Solis_ Pokaż wiadomość
Kurcze, takie porównanie bardzo by się przydało
zamówiłam urządzenie do kawitacyjnego, więc będę niedługo w stanie się wypowiedzieć.
Stary 2013-12-02, 14:19   #130
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez rika88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Kupiłam właśnie Mia przez gruper jest za 299zł...jest też mia 2 za 399...
nie bardzo wiedziałam czym się różni, więc wzięłam tańszą wersję- w końcu i tak to nie jest mało kasy
Jak przyślą i przetestuję napiszę Wam swoją opinię
To przyjrzyj się dokładnie i porównaj z tą sprzedawaną w Sephorze, bo były podejrzenia, że za taką cenę to może nie być oryginał.
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 14:49   #131
asix88
Przyczajenie

Ja też się zastanawiałam nad tymi szczoteczkami z grouponu/grupera, ale po wejściu na stronę sprzedawcy bardzo się zniechęciłam - strona wygląda na zakładaną na szybko, tylko w celu sprzedania jak największej ilości szczoteczek. Bałabym się kupić nieco tańszą wersję, która mogłaby być podrobiona... wydawać tyle pieniędzy na potencjalną podróbkę. Mam nadzieje, że Twoja okaże się oryginalna, ale tak jak moja przedmówczyni napisała - lepiej sprawdzić ją dokładnie! Na blogu xbebe18 jest post o tym jak rozpoznać podrobioną szczoteczkę Clarisonic. Ja się zdecydowałam kupić w Sephorze i skorzystałam z -20% na zestawy świąteczne (zapłaciłam 503zł).
asix88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 15:08   #132
rika88
Rozeznanie

Kurcze to teraz mnie zmartwiłyście trochę...rzeczywiście cena w porównaniu do tej z Sephory bardzo podejrzana...ale 600zł to już dla mnie za dużo...nawet te 500 po promocji
Mam nadzieję, że nie okażą się oszustami
a gdyby trafiło się, że to podrobka- to w czym jest gorsza od oryginału?

Stary 2013-12-02, 15:29   #133
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez rika88 Pokaż wiadomość
Kurcze to teraz mnie zmartwiłyście trochę...rzeczywiście cena w porównaniu do tej z Sephory bardzo podejrzana...ale 600zł to już dla mnie za dużo...nawet te 500 po promocji
Mam nadzieję, że nie okażą się oszustami
a gdyby trafiło się, że to podrobka- to w czym jest gorsza od oryginału?
Jak się pogrzebie w necie, to jest trochę porównań oryginałów i podróbek, ale nie pamiętam, czy różnice są opisywane również w zakresie działania. W każdym razie uważam, że 299 zł za podróbę to dużo, bo na dobrą sprawę - jeśli urządzenie nie jest oparte na oryginalnej technologii - to nie może mieć identycznego działania.
W każdym razie życzę Ci, żeby Twoja Mia podróbą się nie okazała.
Stary 2013-12-02, 15:33   #134
asix88
Przyczajenie

Szczerze mówiąc nie wiem, ale na pewno nie będzie możliwości reklamacji, bałabym się też używać kosmetyków dodanych w gratisie, bo nie wiadomo co tam może być... poza tym jakoś szczoteczke może być też gorsza. Jednak nie nastawiaj się od razu negatywnie, może wcale tak nie będzie i szczoteczka będzie oryginalna. Zapomniałam dodać, że łatwo będzie sprawdzić szczoteczkę, ponieważ oryginalny produkt można zarejestrować na stronie clarisonic, ponieważ szczoteczki posiadają indywidualny kod. Możesz spróbować, w razie czego zgodnie z prawem masz 10 dni na odesłanie produktu w przypadku niezadowolenia bez uzasadnienia co jest przyczyną. Możesz sprawdzić szczoteczkę i w razie czego odesłać do nadawcy
Stary 2013-12-02, 16:14   #135
brumek
Zakorzenienie

Oglądałam taką szczoteczkę z groupona, właśnie za ok. 300 zł i od razu mi się rzuciło w oczy, że na opakowaniu napisane jest Mia, a nie Mia 2. I nie wiem, czy to po prostu stary model, czy podróbka. Na pewno opakowanie wygląda trochę inaczej,niż to, które kupiłam w sephorze.
Stary 2013-12-02, 16:25   #136
rika88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez asix88 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wiem, ale na pewno nie będzie możliwości reklamacji, bałabym się też używać kosmetyków dodanych w gratisie, bo nie wiadomo co tam może być... poza tym jakoś szczoteczke może być też gorsza. Jednak nie nastawiaj się od razu negatywnie, może wcale tak nie będzie i szczoteczka będzie oryginalna. Zapomniałam dodać, że łatwo będzie sprawdzić szczoteczkę, ponieważ oryginalny produkt można zarejestrować na stronie clarisonic, ponieważ szczoteczki posiadają indywidualny kod. Możesz spróbować, w razie czego zgodnie z prawem masz 10 dni na odesłanie produktu w przypadku niezadowolenia bez uzasadnienia co jest przyczyną. Możesz sprawdzić szczoteczkę i w razie czego odesłać do nadawcy
Dzięki za podpowiedź tak też zrobię

Stary 2013-12-02, 18:22   #137
OlaM
Moderator

No właśnie, trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że w Sephorze jest dostępna tylko Mia 2 i ta wersja do ciała, natomiast może ta szczotka za 299 zł to jest po prostu starszy model, którego u nas w oficjalnej sprzedaży nie ma .
Stary 2013-12-02, 20:42   #138
Solis_
Raczkowanie

Clarisonic to super sprawa i przyznam, że już miałam zaplanowany zakup, ale zapomniałam o jednej, istotnej rzeczy Odstrasza mnie wymienianie samych szczoteczek, a właściwie bardziej ich cena Na całość byłabym skłonna się skusić i wydać te 400zł, ale wydawać kilkadziesiąt co trzy miesiące na coś co jest warte dużo mniej Szkoda
Stary 2013-12-03, 18:15   #139
neti20
Raczkowanie

Hej dziewczyny
Dziś doszła do mnie szczoteczka właśnie z tego gruponaNie wiem co o tym myśleć?Próbowałam ją zarejestrować na stronie głównej i niestety kod nie wchodzi.Ta część namagnetyzowana od ładowarki ma zupełnie inną naklejkę niż w oryginale.Dzwoniłam do Sephory i Pani mi powiedziała że z tego co opisuje powinna być oryginalna.Ale nie jestem przekonana na 100.Niby napis na szczoteczce się zgadza, nie jest rozmazany, litery odpowiednie,na samym opakowaniu dodatkowej szczoteczki również jest napis.Nie wiem mam wątpliwości czy odsyłać?Co sądzicie ?
neti20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 19:14   #140
asix88
Przyczajenie

Możesz jeszcze sprawdzić czy numer seryjny na Twojej Clarsionic zgadza się z numerem seryjnym na pudełku.
Stary 2013-12-03, 19:54   #141
neti20
Raczkowanie

W którym dokładnie miejscu może się znajdować ten kod na pudełku?bo nie widzę niczego podobnego do kodu który jest na szczoteczce, żadnej naklejki z kodem też na opakowaniu nie widzę.
Stary 2013-12-03, 20:24   #142
asix88
Przyczajenie

U mnie numer seryjny jest umieszczony w takim prostokąciku a obok jest kod kreskowy i te znaczki typu recykling, CE, nie wyrzucać do kosza...
Stary 2013-12-05, 12:29   #143
promolcia
Zadomowienie

Dziewczyny szczerze odradzam Wam kupowanie clarisonic na gruperze...urządzenia za taką cenę nie mogą być oryginalne

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-12-05 o 12:52
promolcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 18:09   #144
Solis_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny szczerze odradzam Wam kupowanie clarisonic na gruperze...urządzenia za taką cenę nie mogą być oryginalne
za ile?
Stary 2013-12-06, 09:59   #145
neti20
Raczkowanie

Dziewczyny!!!
Szczoteczki Clarisonic mia 2 i podejrzewam zwykłe mia z tego groupona ostatniego to podróbki.Wysłałam maila z kodem do producenta i taką odpowiedź dostałam:
Thank you for contacting Clarisonic where we beautifully transform skin.
Unfortunately, the lot code you provided is invalid; therefore we cannot verify the authenticity of your Clarisonic device. We recommend you contact the retailer you purchased your Clarisonic from for assistance with a refund or replacement.

Kod nie wchodzi przy rejestracji, nie ma żadnej nalepki na opakowaniu z tym kodem, do tego naklejka na namagnetyzowanej części ładowarki jest taka jak w podróbce.Ja już raz kupiłam na allegro podróbkę i ją musiałam odesłać niestety osoba się nie przejęła że kod nie działa i niestety ktoś kupił tą szczoteczkę.Jeśli macie możliwość to odsyłajcie te podróbki i nie dajcie się nabrać jak Wam kit wciskają.Ja już sobie zamówiłam w Sephorze.Akurat mam możliwość zniżki i wolę dopłacić 100 więcej i mieć oryginał.Groupon twierdzi że szczoteczki były sprawdzane przez specjalistów, ale co to za specjaliści jak nie potrafią odróznić oryginału od podróbki.Na allegro był użytkownik który miał oryginalne szczoteczki bo podał kod i normalnie wchodził na stronie producenta. Także widać gołym okiem że ta firma jak i firma sprzedająca kupony chce sobie nabić tylko kasę.Podróbki mia 2 są coraz bardziej bliskie oryginałowi, ciężko poznać, jedynie po kodzie.
Stary 2013-12-06, 10:31   #146
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
Szczoteczki Clarisonic mia 2 i podejrzewam zwykłe mia z tego groupona ostatniego to podróbki.Wysłałam maila z kodem do producenta i taką odpowiedź dostałam:
Thank you for contacting Clarisonic where we beautifully transform skin.
Unfortunately, the lot code you provided is invalid; therefore we cannot verify the authenticity of your Clarisonic device. We recommend you contact the retailer you purchased your Clarisonic from for assistance with a refund or replacement.

Kod nie wchodzi przy rejestracji, nie ma żadnej nalepki na opakowaniu z tym kodem, do tego naklejka na namagnetyzowanej części ładowarki jest taka jak w podróbce.Ja już raz kupiłam na allegro podróbkę i ją musiałam odesłać niestety osoba się nie przejęła że kod nie działa i niestety ktoś kupił tą szczoteczkę.Jeśli macie możliwość to odsyłajcie te podróbki i nie dajcie się nabrać jak Wam kit wciskają.Ja już sobie zamówiłam w Sephorze.Akurat mam możliwość zniżki i wolę dopłacić 100 więcej i mieć oryginał.Groupon twierdzi że szczoteczki były sprawdzane przez specjalistów, ale co to za specjaliści jak nie potrafią odróznić oryginału od podróbki.Na allegro był użytkownik który miał oryginalne szczoteczki bo podał kod i normalnie wchodził na stronie producenta. Także widać gołym okiem że ta firma jak i firma sprzedająca kupony chce sobie nabić tylko kasę.Podróbki mia 2 są coraz bardziej bliskie oryginałowi, ciężko poznać, jedynie po kodzie.
niestety potwierdzam
już oddałam tego bubla, czekam teraz na pieniądze...
Stary 2013-12-06, 10:37   #147
neti20
Raczkowanie

Przykre jest dla mnie to że tyyyle osób się nacieło na to i prawdopodobnie już używa a w gruncie rzeczy mają badziewie.Wielki wstyd dla obu firm.Nigdy więcej nie zamówię nic z takich markowych rzeczy na grouponie czy podobnym!
Stary 2013-12-06, 11:03   #148
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Przykre jest dla mnie to że tyyyle osób się nacieło na to i prawdopodobnie już używa a w gruncie rzeczy mają badziewie.Wielki wstyd dla obu firm.Nigdy więcej nie zamówię nic z takich markowych rzeczy na grouponie czy podobnym!
Bardzo przykre...i gruper w ogóle nie reaguje na informacje, że pośredniczy w sprzedaży bubli !!!
Obiecałam sobie dokładnie to samo - nigdy więcej!
ale dobrze, że takie informacje już istnieją w sieci, więc może uda się uchronić jakąś część napalonych na niezły deal bo jak ja szukałam info na temat oryginalności szczoteczek z grupera to jeszcze nic nie było...a obecnie kolejne 200 pseudo clarisonioców jest do kupienia
Stary 2013-12-06, 11:35   #149
neti20
Raczkowanie

Właśnie o to chodzi.Jak zadzwoniłam do grupera to mi "sympatyczna" pani powiedziała żebym dzwoniła do tamtej firmy i z nimi wyjaśniała.Ja jej mówię no dobrze ale co z tą ofertą skoro to są ewidentnie podróbki.Ona mi na to że specjaliści sprawdzali i nic więcej.Na koniec dodała, czy chce się Pani o coś jeszcze zapytać.Krew zalewa jak się słyszy takie rzeczy.Zero jakiejkolwiek reakcji.Pani z tamtej firmy też na początku milutka a potem jak się zapytałam o oryginalność to jak syknęła, że o co mi chodzi co ja to mówię, to są oryginały, jaki kod, jaka rejestracja.Matko jaki profesjonalizm,strach tam iść na jakiekolwiek zabiegi jak mają tak wykwalifikowaną oszukańczą kadrę!
Stary 2013-12-06, 12:35   #150
promolcia
Zadomowienie

Wszystko niestety prawda. Przerabiałam dokładnie to samo.
Neti napisz proszę jak zakończyła się Twoja sprawa...zwróciłaś szczotkę i dostałaś zwrot pieniążków? jak długo czekałaś na zwrot?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości