Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-14, 22:11   #241
dorota0000
Przyczajenie

Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez yoasia85 Pokaż wiadomość
Hej!
Wygląda na to, że i ja się nacięłam. Dostałam Clarisonica kupionego z oferty na Grouponie od firmy SlimGroup. Porównałam ze zdjeciami na blogu xbebe i wyglądało na to, że nie jest to fake. Używaliśmy z moim facetem szczotki i 2 końcówek i wszystko działa bez zarzutu. Jednak przypadkiem natkęłam się na jakiś post, który skierował mnie na ten wątek i okazuje się, że chyba mam idealną podróbkę bo mój lot code też jest nieaktywny. Przejrzałam chyba już setki zdjęć I to byłby jedyny feler tej szczotki. I tu moje pytanie, mój mężczyzna podpowiedział mi, że jeśli mam podróbę to wszystkie numery seryjne od tego sprzedawcy będą takie same, zatem czy ktoś kupował na grouponie od slim group i mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć czy ma taki sam kod? załączam fotki.

A tak poza tym to chyba już po sprawie i jeśli okaże się, że mamy podróbkę to i tak jej nie zwrócimy bo była już używana;/

Witam,
ja kupiłam tę szczoteczkę na grouponie ze slimgroup. Dziś do mnie doszła. Oczywiście od razu porównałam z blogiem xbebe i niby wszystko grało. Potem jednak zaczęłam szukać informacji na YouTube i jest filmik, gdzie dziewczyna porównuje oryginalną z podróbką (która zarówno czcionkę na kodzie, napis na nakładce ma tak jak oryginał) a jednak różnica jest w tym m.in., że nakładka jest zupełnie przeźroczysta a powinna być w kolorze mlecznym i jeszcze jakieś tam szczegóły... no i już się załamałam. Natknęłam się jednak na Twój post i spróbowałam ją zarajestrować na clarisonic.com, no i udało się. Mam nadzieję, że to znak, że jednak jest oryginalna

aaa, zapomnialam dodać... kod mam inny od Twojego

kurcze dziewczyny... piszecie, że jednak groupon potwierdził Wam, że podróbki... ale pomimo, że moja szczoteczka została zarejestrowana to i tak nie jest to gwarancją, że jest oryginalna? Pomóżcie, bo nie wiem, co robić

Edytowane przez dorota0000
Czas edycji: 2014-01-14 o 22:40
dorota0000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 01:31   #242
bashkax
Przyczajenie

hmmm...na tym filmie youtube prezentowana jest podrobka

prawda?
bashkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:19   #243
justaa_
Raczkowanie

Cytat:
tadaaaa! udało się, zwrócą pieniądze na konto w ciągu 10 dni! teraz pozostaje czekanie...na zwrot i na promocję w Sephorze! nigdy więcej "superokazji"!!!
uff no to czekamy na promocję w Sephorze szczerze to już bym chciała mieć to "cudo"
Stary 2014-01-15, 10:02   #244
yoasia85
Przyczajenie

GG do yoasia85

Cytat:
Napisane przez dorota0000 Pokaż wiadomość

kurcze dziewczyny... piszecie, że jednak groupon potwierdził Wam, że podróbki... ale pomimo, że moja szczoteczka została zarejestrowana to i tak nie jest to gwarancją, że jest oryginalna? Pomóżcie, bo nie wiem, co robić
Ja zorientowałam się, że to podróbka po dwóch rzeczach - tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=NpTOyTroal0 i wizycie porównawczej w Sephorze...

Może Ty dostałaś oryginalną i masz wielkie szczęście Ja wiem jedno, nie zaufam już żadnej firmie - tylko autoryzowani sprzedawcy.
yoasia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 23:51   #245
bashkax
Przyczajenie

wlasnie, nigdy nie mamy pewnosci czy szczoteczka jest oryginalna, nasuwa sie pytanie czy efekty sa takie same, czy "podrobka" dziala tak samo, na tej samej zasadzie co clarisonic z Sephory?
czy ktos sprawdzal?
Stary 2014-01-16, 10:59   #246
kennedy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bashkax Pokaż wiadomość
wlasnie, nigdy nie mamy pewnosci czy szczoteczka jest oryginalna, nasuwa sie pytanie czy efekty sa takie same, czy "podrobka" dziala tak samo, na tej samej zasadzie co clarisonic z Sephory?
czy ktos sprawdzal?

moja ladnie dziala, skora jest przyjemnie oczyszczona nawet po mocnym makijazu
nie wiem jednak czy jest to dzialanie jak w oryginalnej szczoteczce...i tu lezy problem.

bo gdybym wiedziala ze tak ma dzialac to dalabym sobie spokoj z pisaniem do grupona i cieszyla sie dalej bo jest ladna i dobrze wykonana.
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 12:45   #247
yoasia85
Przyczajenie

GG do yoasia85

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
moja ladnie dziala, skora jest przyjemnie oczyszczona nawet po mocnym makijazu
nie wiem jednak czy jest to dzialanie jak w oryginalnej szczoteczce...i tu lezy problem.

bo gdybym wiedziala ze tak ma dzialac to dalabym sobie spokoj z pisaniem do grupona i cieszyla sie dalej bo jest ladna i dobrze wykonana.
U mnie też z działaniem jest podobnie, chociaż jak obejrzałam końcówki w sephorze to jest różnica. Samo urządzenie jest ok, działa poprawnie. Czasem tylko zdarza się, że muszę poruszać szczotką, żeby odpowiednio się poruszała. I pewnie olałabym sprawę, gdyby nie fakt, że to jest kłamstwo i sprzedawanie czegoś takiego z "gwarancją oryginalności" jest nabijaniem nas w butelkę. No i co najbardziej mnie zastanawia - te 500 osób które kupiło w ofercie Groupona szczotkę nawet nie dowie się, że jest podrobiona...
Stary 2014-01-16, 12:51   #248
yoasia85
Przyczajenie

GG do yoasia85

Wstawiam zdjęcia moich końcówek i samego urządzenia. Może komuś pomogą w weryfikacji.

Końcówka deep pore i delicate. Na zdjęciach widać, że są z żółtawego plastiku o błyszczącej powierzchni. Na odwrocie mają "wybite" kółka w ilości i wyglądzie różniącym się od oryginałów. Do tego deep pore jest bardziej kudłata i ma kolor włosia inny niż autentyk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1337[1].jpg (107,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1338[1].jpg (85,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1339[1].jpg (93,2 KB, 25 załadowań)
Stary 2014-01-16, 13:09   #249
yoasia85
Przyczajenie

GG do yoasia85

Jeśli o Clarisonic chodzi to wprawdzie nie jest to istotna sprawa, ale napis na główce jest inny niż na autentyku - w oryginale nie ma tak dużego odstępu między Mia a 2. i nie ma też przebarwień na plastiku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1341[1].jpg (119,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1342[1].jpg (123,6 KB, 28 załadowań)
Stary 2014-01-16, 16:03   #250
kennedy
Zakorzenienie

zadzwonilam na infolinie groupona i przedstawilam sprawe.

kazali napisac mejla- napisalam.

czekam na odpowiedz co dalej.
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
Stary 2014-01-16, 16:25   #251
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

Piszcie dziewczyny! Im Was więcej tym więcej możecie zdziałać! Ja na szczęście nie kupiłam na grouponie -najpierw zrobiłam "wywiad" w necie i takie "kwiatki" wyszły.Cena oryginalnej jest dla mnie nie do przejścia niestety, a nie mam pewności czy włosie szczoteczki nie podrażni cery naczynkowej:-( Koniec końców poszukałam tańszej szczoteczki z technologią soniczną (ale nie zamiennika) i jestem bardzo zadowolona Moja szczoteczka ma inne włosie,nie jest szczoteczką-kopią clarisonica, posiada mikro włókna wełniane- w dotyku takie jak..np.. pędzlach Hakuro do minerałów-bardzo delikatne, mocno zbite i super miękkie.Używam jej już od kilku dni i z naczynkami jest wszystko ok, a nawet lepiej

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-01-16 o 18:56
Narnijkar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 16:47   #252
dorota0000
Przyczajenie

Cytat:
Ja zorientowałam się, że to podróbka po dwóch rzeczach - tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=NpTOyTroal0 i wizycie porównawczej w Sephorze...

Może Ty dostałaś oryginalną i masz wielkie szczęście Ja wiem jedno, nie zaufam już żadnej firmie - tylko autoryzowani sprzedawcy.
z tego, co tu piszecie... każda się nacięła, to dziwne, żebym miała takie szczeście z tym oryginałem. Jednak muszę powiedzieć, że np na mojej przestrzeń pomiędzy mia a 2 jest prawidłowa...inna niż u Ciebie (a ten sam sklep). Ja to jeszcze miałam nadzieję, że może jakaś partia oryginalna była, skoro zarejestrowałam bez problemu moja szczoteczkę, ale chyba nie mam się co łudzić
ja już groupon omijam z daleka!
Stary 2014-01-16, 18:53   #253
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

Cytat:
Napisane przez dorota0000 Pokaż wiadomość
z tego, co tu piszecie... każda się nacięła, to dziwne, żebym miała takie szczeście z tym oryginałem. Jednak muszę powiedzieć, że np na mojej przestrzeń pomiędzy mia a 2 jest prawidłowa...inna niż u Ciebie (a ten sam sklep). Ja to jeszcze miałam nadzieję, że może jakaś partia oryginalna była, skoro zarejestrowałam bez problemu moja szczoteczkę, ale chyba nie mam się co łudzić
ja już groupon omijam z daleka!
Skoro zarejestrowałaś bez problemu to musi być oryginalny produkt Tylko prawdziwy kod z oryginalnej wersji przejdzie test na stronie clarisonica. Tego nie udało się jeszcze podrobić na szczęście Zresztą np. oryginalne perfumy tez tylko po kodzie można poznaćChyba miałaś niewiarygodne szczęście

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-01-16 o 18:55
Narnijkar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:14   #254
jaramsietym
Przyczajenie

Ja również się skusiłam na tą szczoteczkę na gruponie. Po przestudiowaniu waszych postów na forum, od razu poszłam po rozum do głowy, skontaktowałam się z tym sprzedawcą, że szczoteczka jest nieoryginalna itp i kazali mi ją odesłać.

Od czasu odesłania mineły 2 tygodnie, mieli zadzwonić, mieli się skontaktować mailowo ale cisza. I teraz ani szczoteczki ani pieniędzy... Już nie wiem co robić. Pisałam do nich kilka maili, ale dalej cisza.

Czy któras z was ma może taki sam problem? Czy wszystkim zwrócili pieniądze a ja jestem tym nieszczęśliwcem dla którego nie starczyło??
jaramsietym jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:18   #255
dorota0000
Przyczajenie

Też tak sobie myślałam na początku, ale skoro tyle osób trafiło na podróbki to już zwątpiłam Retyyy... dziękuję Ci bardzo Narnijkar za natychmiastową poprawę humoru! chociaż jedna dobra wiadomość... Pozdrawiam!
Stary 2014-01-16, 22:55   #256
yoasia85
Przyczajenie

GG do yoasia85

Dostałam zwrot kasiory! Kochane! Jeśli chcecie zwrotu pieniędzy kontaktujcie się z Grouponem!!! Nie z tą firmą!!]

Ja dopiero teraz, po otrzymaniu pieniędzy będę odsyłała szczotkę.
Stary 2014-01-17, 11:42   #257
kennedy
Zakorzenienie

O ciesze sie bo mnie probuja zbyc
Stary 2014-01-22, 19:09   #258
bashkax
Przyczajenie

Dziewczyny, podpowiedzcie gdzie najlepiej kupic szczoteczke clarisonic, poza Sephora oczywiscie, czy na allegro warto szukac?
Stary 2014-01-22, 21:14   #259
misiaq
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny, podpowiedzcie gdzie najlepiej kupic szczoteczke clarisonic, poza Sephora oczywiscie, czy na allegro warto szukac?
Poza Sephorą pozostaje tylko allegro/ebay gdzie, niestety, roi się od podróbek.

Jeśli sama miałabym kupować to raczej warto postarać się o czarną kartę sephory i czekać na -20%.

Ja chyba jednak zrezygnuję z opcji kupna clarisonica i zainwerstuję w foreo lunę... bo wydatek 100zł co 3 miesiące na zakup główki mnie lekko przeraża
Stary 2014-01-22, 21:32   #260
bashkax
Przyczajenie

Jak sadzicie, czy dzialanie podrobki clarisonica jest takie samo jak oryginalu?
a moze warto jakis zamiennik soniczny?
bardzo bardzo zastanawiam sie nad kupnem, a jak kusi....oj oj
Stary 2014-01-23, 13:28   #261
justaa_
Raczkowanie

My tak czekamy na te -20% od Sephory, a ja tam dumam ze to pewnie prędzej będzie dla posiadaczy złotych kart niż dla białych/czarnych

Ma któraś z Was może złotą kartę i w razie czego kupiłaby więcej?
Stary 2014-01-23, 18:38   #262
asix88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
My tak czekamy na te -20% od Sephory, a ja tam dumam ze to pewnie prędzej będzie dla posiadaczy złotych kart niż dla białych/czarnych
Dla czarnych kart też jest często - 20% (cały grudzień było -20%) więc teraz najprędzej będzie chyba w marcu na Dzień Kobiet. Moim zdaniem warto poczekać.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Jak sadzicie, czy dzialanie podrobki clarisonica jest takie samo jak oryginalu?
a moze warto jakis zamiennik soniczny?
bardzo bardzo zastanawiam sie nad kupnem, a jak kusi....oj oj
Co do podróbki przypuszczam, że jej działanie jest inne (gorsze) niż oryginału. Dodatkowo należy zaznaczyć, że w przypadku awarii sprzętu nie ma się gwarancji. Poza tym nie wiem czy zakupione oryginalne szczoteczki by pasowały na podrobioną Clarisonic (podobno się różnią te nasadki pod spodem). Podróbka to podróbka (która powiedzmy sobie szczerze tania nie jest) i moim zdaniem lepiej poczekać, zaoszczędzić i kupić oryginał. Osobiście używam szczoteczki od początku stycznia i jestem zachwycona! Stan mojej skóry się poprawił (liczba krostek i zaskórników się zmniejszyła) i użycie szczoteczki jest banalnie proste.
asix88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 20:53   #263
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

z innej beczki dla posiadaczek? jakich żeli używacie z clarim?
używałam żelu z biedronki micelarnego, ale wnerwia mnie chyba troszkę to,że się nie pieni więc przerzucam się na vichy purete dla wrażliwców... zobaczymy...
Stary 2014-01-23, 21:10   #264
asix88
Przyczajenie

Ja używam emulsji milceralnej Cetaphil - też się nie pieni, ale mi to nie przeszkadza. Nie używałam jeszcze tego żelu, który był w zestawie dołączony do szczoteczki. Używał może ktoś? Trochę się boję, bo słyszałam o nim złe opinie.
Stary 2014-01-23, 21:33   #265
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

ja zużyłam ten żel, żel jak żel... szału ni ma ale krzywdy też nie zrobił
Stary 2014-01-24, 08:46   #266
justaa_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asix88 Pokaż wiadomość
Dla czarnych kart też jest często - 20% (cały grudzień było -20%) więc teraz najprędzej będzie chyba w marcu na Dzień Kobiet. Moim zdaniem warto poczekać.
Warto, warto!
Stary 2014-01-25, 21:09   #267
yoasia85
Przyczajenie

GG do yoasia85

Mam pytanie do posiadaczek Clarisonica. Czy wchodzi Wam bez problemu do tego pokrowca/ opakowania?
Stary 2014-01-25, 21:46   #268
kennedy
Zakorzenienie

Bez problemu. Chodzi ci o ten plastik podrozny?
Stary 2014-01-26, 22:28   #269
bashkax
Przyczajenie

mnie tez szczoteczka nie chciala sie zamknac w tym mlecznym etui
Stary 2014-01-27, 01:28   #270
asix88
Przyczajenie

Ja mam Clarisonic z Sephory i zamyka się bez problemu, wszystko dopasowane.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości