Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-12-15, 11:25   #121
jucha
Wtajemniczenie

Dot.: czym dziś pachniesz, Wizażanko? episode III :D

hmmm...to jest raczej kwiatowy zapach, z domieszką nuty cytrusowej, taki olśniewajacy-dosłownie i idealnie do niej pasujący. Dosyć intensywny i mocny, ale zarazem świeży, pobudzający...cena-chodzi o wyższą półkę tym razem
jucha jest offline  
Stary 2005-12-15, 12:58   #122
Ivesman
Raczkowanie

GG do Ivesman

Dziś Birt for Man testing.bardzo fajny,ale nieco przeszkadza mi pieprz.nawet najlepszy zapach to cholerstwo może zepsuć!Nie cierpię pieprzu Jako przyprawa owszem,ale nie do perfum ludzie!
Ivesman jest offline  
Stary 2005-12-15, 13:10   #123
kizia mizia
Wtajemniczenie

Hihi ja za to uwielbiam pieprz im wiecej tym lepiej. Ostatnio zauroczył mnie Azzaro Visit, jest bardzo pikantny momentami aż świdruje w nosie. Nie lubie z kolei róży( co dla wielu z Was jest pewnie dziwne)... dla mnie to cholerstwo potrafi zepsuć nawet najlepszy zapach
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-15, 13:18   #124
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

Dziś Le Feu z próbeczki od Pixie (jeszcze raz dzięki) - zapach rzeczywiście piękny i niepowtarzalny, ale nie mój - także kłopot ze zdobywaniem mam z głowy
alraune jest offline  
Stary 2005-12-15, 13:31   #125
malaika7
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Hihi ja za to uwielbiam pieprz im wiecej tym lepiej. Ostatnio zauroczył mnie Azzaro Visit, jest bardzo pikantny momentami aż świdruje w nosie. Nie lubie z kolei róży( co dla wielu z Was jest pewnie dziwne)... dla mnie to cholerstwo potrafi zepsuć nawet najlepszy zapach
Kiziu, mam dokładnie tak samo!! Pieprz si, róża niet. Z tym, że niechęć do róży zaczyna mi przechodzić, miłość do pieprzu nie mija na szczęście Kurczę, muszę wypróbować koniecznie Visit... Pierwsza pozycja na mojej liście must-test
malaika7 jest offline  
Stary 2005-12-15, 13:35   #126
kizia mizia
Wtajemniczenie

Ja dostałam próbeczkę le feu od Hybris( dziękuję jeszcze raz, casmir już sie pakuje w bąbelki i jedzie ).Podoba mi się, robi wrażenie...nie powiem. Ale za bardzo różany jak dla mnie. Ufff ulżyło mi juz sie bałam że czeka mnie polowanie . Chociaż ostatnio dałam zawładnać się manii mienia, a ze wyjeżdzam na "tournee" po Europie może gdzieś go dorwe. W sumie to po mw. godzinie nie czuję już tak tej róży..hmm hmm hmmm
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-15, 13:38   #127
kizia mizia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez malaika7
Kiziu, mam dokładnie tak samo!! Pieprz si, róża niet. Z tym, że niechęć do róży zaczyna mi przechodzić, miłość do pieprzu nie mija na szczęście Kurczę, muszę wypróbować koniecznie Visit... Pierwsza pozycja na mojej liście must-test
Koniecznie wypróbuj !! Jest boskiJuż zamówiłam będe go miała w przyszłym tygodniu. Znasz jeszcze jakieś inne piepszne zapachy? Na ta porę roku pieprz jest idealny Jest taki ciepły , zmysłowy ...
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-15, 13:45   #128
Madlaine
Zakorzenienie

E dzisiaj dostałam oba Musty

Demoniczku ciesze się, że EC przypadło do gustu, będziemy szukać flaszki

wracając do tematu pachnę dzisiaj Maubossin własnie - robiłam próbki i tak przypadkiem się nimi spryskałam - pieknie dzisiaj pachną
Madlaine jest offline  
Stary 2005-12-15, 13:48   #129
Edyta
Zadomowienie

Pachnę dziś Rykiel Woman, ten zapach jest właśnie bardzo pieprzny , ma czarny i różowy pieprz, bardzo mi się podoba
Z pieprzowych zimowych faworytów dodam jeszcze Madness.
Edyta jest offline  
Stary 2005-12-15, 13:53   #130
kizia mizia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Edyta
Pachnę dziś Rykiel Woman, ten zapach jest właśnie bardzo pieprzny , ma czarny i różowy pieprz, bardzo mi się podoba
Z pieprzowych zimowych faworytów dodam jeszcze Madness.
Muszę wypróbować! DziękiA madness tak czy siak muszę mieć
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-15, 14:13   #131
MrsVargas
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez malaika7
I ja się przyznam że nie przepadam za różą , ale kto wie, może kiedyś. Nigdy nie mówię nigdy .
MrsVargas jest offline  
Stary 2005-12-15, 14:53   #132
malaika7
Rozeznanie

Cytat:
Koniecznie wypróbuj !! Jest boskiJuż zamówiłam będe go miała w przyszłym tygodniu. Znasz jeszcze jakieś inne piepszne zapachy? Na ta porę roku pieprz jest idealny Jest taki ciepły , zmysłowy ...
Madness owszem, Presence d'une femme ma pieprzną nutę, z tym, że jest schowana w głębi ciepła i słodyczy tego zapachu, ale wyczuwalna. Znasz? Addict jest na mojej skórze dość ostry, no i Nu EDT - to nie była miłość od pierwszego niucha, o nie.... Musieliśmy się długo oswajać, ale jest wspaniale przyprawiony Wiem, że któryś z zapachów Burberry (bodajże Touch) jest też z pieprzem, ale nie znam.
malaika7 jest offline  
Stary 2005-12-15, 14:57   #133
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malaika7
Madness owszem, Presence d'une femme ma pieprzną nutę, z tym, że jest schowana w głębi ciepła i słodyczy tego zapachu, ale wyczuwalna. Znasz? Addict jest na mojej skórze dość ostry, no i Nu EDT - to nie była miłość od pierwszego niucha, o nie.... Musieliśmy się długo oswajać, ale jest wspaniale przyprawiony Wiem, że któryś z zapachów Burberry (bodajże Touch) jest też z pieprzem, ale nie znam.
I Mont Blanc Individuell - tak bardzo mi się podobały, a przez ten pieprz nie da rady
E jest offline  
Stary 2005-12-15, 15:04   #134
kizia mizia
Wtajemniczenie

Znam i Addicta i nu..Addicta nawet chciałam swego czasu kupić ale na razie zrezygnowałam. Nu używa moja mama ...hmmm trochę za mocny jak dla mnie, oprócz tego pieprzu ma w sobie cos takiego..męskiego troche mi to przeszkadza szczerze mówiąc.
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-15, 15:10   #135
malaika7
Rozeznanie

Cytat:
Znam i Addicta i nu..Addicta nawet chciałam swego czasu kupić ale na razie zrezygnowałam. Nu używa moja mama ...hmmm trochę za mocny jak dla mnie, oprócz tego pieprzu ma w sobie cos takiego..męskiego troche mi to przeszkadza szczerze mówiąc.
To prawda, że Nu jest dość "zimny" w pewnym sensie, mimo przypraw, ale i tak wspaniały
A wracając do tematu: zaraz po prysznicu będzie... Mira Bai

Edytowane przez malaika7
Czas edycji: 2005-12-15 o 17:22
malaika7 jest offline  
Stary 2005-12-15, 15:23   #136
kizia mizia
Wtajemniczenie

Haha napisłam "pieprzu: przez "sz"( literówka). Malaika błagam popraw tego byka w swoim poście .
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-15, 15:26   #137
kizia mizia
Wtajemniczenie

A wracając do Nu to te przyprawy ujawniają sie na mojej skórze dopiero w ostatniej nucie. Początek jest tak jak pisałam trochę męski, koloński...
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-15, 15:36   #138
Paulinaaa_
Zakorzenienie

GG do Paulinaaa_

ja dzis na probna mature poszlam w chicu caroliny herrery
Stary 2005-12-15, 16:09   #139
Ivesman
Raczkowanie

GG do Ivesman

http://www.style.com/slideshows/stan...113005/14m.jpg

Soryy,że nie na temat,ale widział może ktoś coś takiego??
Ivesman jest offline  
Stary 2005-12-15, 16:20   #140
ropuszka
Zakorzenienie

Skoro lubicie pieprz w Azzaro, to spodoba Wam sie pieprz w Couture Moschino, ale pewnie juz znacie Ja bardzo lubie zwlaszcza ten drugi zapach, ale uzywam tylko latem, bo slabo go czuc Poza tym mam skojarzenia z Amor Amor.
Dzis znow pachne Tresor, czyli zoltymi, zwiedlymi rozyczkami
ropuszka jest offline  
Stary 2005-12-15, 16:48   #141
Pistacja
Raczkowanie

Ciąg dalszy testowania Nu YSL. Dziś mi się już tak nie podoba troszke zbyt kwaśny... Co znacie jeszcze orintalnego w tym guście? Oprócz Omni i Feminite du bois Shiseido?? Plizzz help
Stary 2005-12-15, 16:51   #142
Pistacja
Raczkowanie

Acha, właśnie przeczytałam,że pieprzowe są MAdness, Rykiel Woman i Addict. Jutro wypróbuje
Stary 2005-12-15, 18:05   #143
hybris
Zadomowienie

Mieszanką absolutną: globalnie (acz oszczędnie) Cinnabarem (własnym!!! Asiu), na ręce Magie Noire Lancome, a dodatkowo na polarze czuję Organze Nieprzyzwoitą, bo mi się wczoraj próbka od AniM wychlapała (cała ) Pocieszam się tym, że już niedługo czekoladowo-cynamonowa piękność zapuka do mych drzwi ręką Pana pocztyliona...
Stary 2005-12-15, 19:38   #144
Sauvignon
Raczkowanie

Dziś w pracy koleżanka miała próbkę Ruby Lips - skusiłam się oczywiście, i chcę dołączyć do osób które go komplementują - bardzo ładny. Owocowy, ale nie przesłodzony, i - BARDZO PROSZĘ podchodźcie z dystansem gdy piszę o nutach, bo tak naprawdę jestem laikiem strasznym - z piękną, bardzo lekką wanilią w tle... Później przechodziłam koło Sephory, i zafascynowana opiniami na wizażu że Tumulte pachnie jak pączki, spróbowałam dość odważnie bo bez wstępów z blotterem. Nie sądziłam że mi się spodoba - ale jako że czuję się w kwestii zakupu zapachów nasycona (a może tylko wyczerpana finansowo?), mam okres testowania zapachów, o których myślę, że są na pewno "nie moje"... I Tumulte bardzo mi się spodobał... Jest ta konfitura czy też woda różana, i lekki zapach ciasta pączkowego też wyczułam. Co najważniejsze, te pączki to taka wyraźna ale dyskretna aluzja, bynajmniej nie pachnie się cukiernią w Tłusty Czwartek. Był taki moment, że pomyślałam, oho, coś dziwnego mi się tu na skórze rozwija - ale ta nuta zaczęła mi się stopniowo podobać, i kojarzyć się z koniakiem albo brandy - naprawdę nie wiem, bo w mocniejszych niż wino alkoholach nie gustuję. Bardzo mi się też finisz podoba... Generalnie, choć wszystkie moje skojarzenia tutaj są spożywcze, zapach jest dla mnie mimo wszystko bardziej "baśniowy" niż "apetyczny". Mmmm, ładny...

Przedwczoraj testowałam wspomnianą wyżej Sonię Rykiel Woman - nie podobała mi się. Ale przyznam się, że w napadzie bezmyślnego zapachowego łakomstwa na wierzch dłoni walnęłam (chyba to naprawdę najlepsze okreslenie) zapach który gryzł się z nim wybitnie - Beyond Paradise. Wiem, barbarzyństwo. Ale jakoś tak mnie natchnęło.

Jeśli chodzi o inne wspominane ostatnio w tym wątku perfumy, Nu (edp) to jedna z moich ostatnich fascynacji (i zakupów). Bardzo trudny zapach; spróbuję kiedyś w wolnej chwili coś o nim napisać, bo o nim nie można w paru słowach.
Sauvignon jest offline  
Stary 2005-12-15, 20:06   #145
pixie7
Wtajemniczenie

Dotarły dziś do mnie pakiety od Hybris i E - dziewczynki! Mam więc aż dwie fiolki pięknej Asji (toż to płynny miód! Oj, zapoluję... ), i właśnie zaaplkowałam ją sobie na nadgarstek. A na drugim Must Clair de Jasmine - jest absolutnie boski!! Ewcia, jaka szkoda że już go wymieniłaś, ja bym odkupiła. No nic, będę polowała, zdradź tylko proszę, gdzie dorwałaś to cudo??
A, no i globalnie unosi się zapach Quelques Fleures (dobrze napisałam?), bo niestety fiolka nie przeżyła podróży... Ale zapach poznałam Dziękuję za tą miłą niespodziankę, Kasia! Przypomina mi Fleur d'Interdit Givenchy - taki bukiet w starym dobrym stylu. A co ja Tobie miałam wysłać? Bo kurczę, nie pamiętam już w natłoku tych próbek...
pixie7 jest offline  
Stary 2005-12-15, 21:00   #146
Benita5
Raczkowanie

Molinard Ambra
Benita5 jest offline  
Stary 2005-12-15, 21:44   #147
hybris
Zadomowienie

Pixiaczku, spoko, jak chcesz ponosić Quelques Fleurs, to Ci mogę jeszcze jedna próbkę psiknąć - Twoja paczka jest jeszcze u mnie, mogę dorzucić. Jutro już ją wyślę
Z tego, co pamiętam, to ja chciałam niuchnąć któreś z Twoich ukochanych - White Linen i Youth Dew. Mam też niejasne wrażenie, że jeszcze cóś mi po głowie łaziło, ale nie pamiętam
Stary 2005-12-15, 21:58   #148
hybris
Zadomowienie

Pixie, dokopałam się wreszcie do Twojej listy - gdybyś mi jeszcze mogą, oprócz EL, psiknąć odrobinkę AA Gentiana - byłabym Ci wdzięczna niezmiernie I to wszystko właściwie
Stary 2005-12-15, 21:59   #149
pixie7
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hybris
Pixiaczku, spoko, jak chcesz ponosić Quelques Fleurs, to Ci mogę jeszcze jedna próbkę psiknąć - Twoja paczka jest jeszcze u mnie, mogę dorzucić. Jutro już ją wyślę
Z tego, co pamiętam, to ja chciałam niuchnąć któreś z Twoich ukochanych - White Linen i Youth Dew. Mam też niejasne wrażenie, że jeszcze cóś mi po głowie łaziło, ale nie pamiętam
Hybrisku, mogłabyś?... Bo ja bym to-to chętnie na sobie ponosiła... No i jasna sprawa, Youth Dew i White Linen są Twoje (a może biegało o White Linen Breeze? Bo on jest moim evergreenem, ale White Linen klasyka też mam i próbki obie mogę zrobić )! Czeszę właśnie PW i znaleźć nie mogę niestety Twoich wybrańców u mnie Ale mam co najmniej 3, których myślę nie znasz, więc zapakuję.

Benitko kochana! Cały czas pamiętam o Tobie! Wiem, że mam wysłać próbasa Tempore Donna (poproszę o adres.. ) i Rosa Magnifica, którą ciągle mamy do ewentualnego rozparcelowania (ja się ciągle nie mogę do cholerstwa dobrać! Nigdy więcej nie kupię zapachu pozbawionego atomizera ). Czy coś jeszcze miałam Ci wysłać?...
pixie7 jest offline  
Stary 2005-12-15, 22:01   #150
pixie7
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hybris
Pixie, dokopałam się wreszcie do Twojej listy - gdybyś mi jeszcze mogą, oprócz EL, psiknąć odrobinkę AA Gentiana - byłabym Ci wdzięczna niezmiernie I to wszystko właściwie
Gentiany ci u mnie dostatek, więc oczywiście dorzucam do listy.
pixie7 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości