Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-03-23, 19:08   #571
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Wink Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Ja prosto z kąpieli i pachnę wybuchową mieszanką Green Tea i mleczka Bielendy powitanie z afryką.Całkiem ceikawie się razem komponują.
Stary 2006-03-23, 19:26   #572
Edyta
Zadomowienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Rano i południe - EC

Później Rush 2, bo właśnie dzisiaj dotarł (ale prawie go nie czułam, taki ulotny?). Wieczór - Dolce Vita
Edyta jest offline  
Stary 2006-03-23, 19:46   #573
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Edyta
Rano i południe - EC

Później Rush 2, bo właśnie dzisiaj dotarł (ale prawie go nie czułam, taki ulotny?). Wieczór - Dolce Vita
Na mnie tez słabo czuć Rush 2.

Matko, ide sobie, bo za dużo tutaj dzisiaj śladów moich stóp.
Stary 2006-03-23, 19:48   #574
homyk
Zakorzenienie

Wczoraj spotkałam się z Nu edp po raz pierwszy w moim życiu:

Cytat:
Napisane przez homyk
Dziś pachnę nowym wymiankowym nabytkiem Nu edp dzięki miłej gazetowej forumce .
Skojarzył mi się z Nemo Cacharel, którymi kiedyś obdarowałam mojego TŻ.
Jestem przeszczęśliwa, że Nu spodobały mi się na mojej skórze, bo trochę bałam się porażki. I choć w czasie testów wydawał mi się bardziej kadzidlany, to teraz czuję zdecydowane męskie nutki - nie sądziłam, że ukryte w damskich perfumach powodują, że kobieta czuje się tak bardzo pewna siebie . Chyba Nu do mnie pasują .
Dziś poznaję je dalej. I niesamowite, pachną zupełnie odmiennie niż poprzedniego dnia. Gdzie podziały się te męskie nutki, wczoraj tak dominujące? Nu są teraz słodkie, zmysłowe, upajające. Tajemnicze
Cieszę się, że je mam

Edytowane przez homyk
Czas edycji: 2006-03-23 o 20:46
homyk jest offline  
Stary 2006-03-23, 19:52   #575
Ami
Zakorzenienie

Life by Esprit... nie mogę się zdecydować czy mi się podobają czy nie
Ami jest offline  
Stary 2006-03-23, 20:43   #576
Benita5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez homyk
Wczoraj spotkałam się z Nu edp po raz pierwszy w moim życiu:

Dziś poznaję je dalej. I niesamowite, pachną zupełnie odmiennie niż poprzedniego dnia. Gdzie podziały się te męskie nutki, wczoraj tak dominujące? Nu są teraz słodkie, zmysłowe, upajające. Tajemnicze
Cieszę się, że je mam

Nu edp jest cudowny. "Upajajacy" to wlasciwe slowo
Benita5 jest offline  
Stary 2006-03-23, 20:49   #577
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benita5
Nu edp jest cudowny. "Upajajacy" to wlasciwe slowo
Ciekawe, czym jutro mnie zaskoczy .
homyk jest offline  
Stary 2006-03-23, 20:55   #578
magdziaS
Podróżniczka

Faza testów - Eau de Rubylips na jednym nadgarstku i Aqua Allegoria Palmplelune na drugim. Zawsze myślałam, że Pamplelune to będzie "mój" zapach, a tu się okazało, że początkowo piękna limetka zmienia się w irytujący i odrzucający kwaśny zapach potu

mikroREKLAMA
Moje paznokciowe królestwo
Zapraszam do siebie :)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 649 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
magdziaS jest offline  
Stary 2006-03-24, 07:43   #579
Sauvignon
Raczkowanie

Też jestem zafascynowaną fanką Nu edp. Zgadzam się, że potrafi pokazać różne twarze.
Sauvignon jest offline  
Stary 2006-03-24, 07:59   #580
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Dziś poraz setny chyba testuję J`adore.Przyjemne i ciepłe,ale myślę,że to nie jest zapach mojego życia
Stary 2006-03-24, 08:03   #581
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

odpowiedzią na to cudowne słoneczko bedzie chance chanel
mulier jest offline  
Stary 2006-03-24, 08:23   #582
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Dziś test Emporio Night Oczywiście w ciagu dnia bo w nocy nie bede sie budzic by wąchac jak sie zapach rozwija.
I chyba jestem mocno "tracnieta" bo zapach dla mnie jest delikatniejszy niz klasyczny, ale moze to wina tego ze mam dziś w pracy w pomieszczeniu obok swierzo ciete sosnowe deski i one mi wypaczaja zmysł powonienia.
Eenax jest offline  
Stary 2006-03-24, 08:34   #583
martyna101
Raczkowanie

GG do martyna101

ojojojj ale mnie dawno tutaj nie bylo witajcie dziewczynki ale natlok zajec mi nie pozwolil(

Ja dzisiaj pachne sobie Hypnotic Poison
martyna101 jest offline  
Stary 2006-03-24, 08:37   #584
szaja
BAN stały

Dzisiaj jestem kobieta domowa. Przesadzam kwiatki, gotuję, sprzątam
I czekam na pana listonosza z Daturą Noir.
A pachnę Bois de Violette Serge Lutensa.
szaja jest offline  
Stary 2006-03-24, 09:35   #585
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Zmieniłam zapach.
W wyniku badań przypaliłam troszkę grzankę w tosterze (czyt. sfajczyłam ja na popiół) więc w obecnaj chwili pachne "przecudnie" spaloną grzanka i lekko sfajczonym plastikiem. Poprzednio po takiej mieszance muziałam wszystko wyprac i sie kompletnie odszyrowac by nie śmierdziec spalenizną.

PS. W laboratorium jest czaro nic nie widac a przez wentylator w scianie buchaja kłeby dymu. Robi sie lekkie zbiegowisko z budynków obok wyleżli sprawdzic co sie dzieje.
Eenax jest offline  
Stary 2006-03-24, 09:40   #586
Suarti
Zadomowienie

Tribú
Suarti jest offline  
Stary 2006-03-24, 09:45   #587
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eenax
Zmieniłam zapach.
W wyniku badań przypaliłam troszkę grzankę w tosterze (czyt. sfajczyłam ja na popiół) więc w obecnaj chwili pachne "przecudnie" spaloną grzanka i lekko sfajczonym plastikiem. Poprzednio po takiej mieszance muziałam wszystko wyprac i sie kompletnie odszyrowac by nie śmierdziec spalenizną.

PS. W laboratorium jest czaro nic nie widac a przez wentylator w scianie buchaja kłeby dymu. Robi sie lekkie zbiegowisko z budynków obok wyleżli sprawdzic co sie dzieje.
Eenax , a jakież to eksperymenty prowadzisz?? Jesteś chemikiem z zawodu czy z zamiłowania?

Wracając do tematu, pachnę dziś Must II z próbki od E . Przyjemnie, choć słabiutko .

demonik jest offline  
Stary 2006-03-24, 09:51   #588
orioni
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Orioni nie kupuj Casmiru w ciemno, mnie się podobały nutki i opisy,a na sobie nie byłam w stanie go znieść dłużej jak 5 minut. To nie jest zapach z gatunku tzw. bezpiecznych, jak np. XS , które prawie na każdej skórze dobrze "leżą".
Nono...kontrowersyjne sa ponoc dlatego sie cykalam z kupnem w ciemno.
Do nastepnej zimy moze uda mi sie gdzies przetestowac.

Eden od wczoraj mnie czaruje z lekka na rekawku,
a dzis polami elizejskimi sie zlalam wrecz...
setka pojdzie szybko bo
pierwsza nuta ladna nie powiem a zaraz nic i na skorze i na ubraniu...
czy na was tez takie ulotne sa
:-?
orioni jest offline  
Stary 2006-03-24, 10:09   #589
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

demonik-u:
Ja jestem tak naprawdę wszystkim po trosze.
Zawody wyuczone to elektryk i mechanik.

A pracuję w laboratorium badawczym nad testami sprzetu AGD, medycznego.
Badam ich zdodność zgodnie z wymaganiami norm (norma-to tak na "chłopski rozum" zbiór badań i wytycznych które musi spełniac urzadzenie by mogło byc sprzedawane "legalnie" z rynku).

Akurat tak mi się trafiło ze teraz mam toster a jednym z badań w tosterze to jest sprawdzenie czy nic sie niestanie wokoło jesli w tosterze zablokuje sie grzanka i toster się niewyłączy. Jest przy tym strasznie duzo smrodu spalenizny i dymu z przypalającego sie pieczywa.

Z takich innych rzeczy to np. w mikrofalówkach spalam na wegiel ziemniaki, do wanny z hydromazażem wrzucam sztuczne włosy i sprawdzam czy wanna sie nie zepsuje, w maszynkach do miesa sprawdzam czy jak wrzuce kosc to sie nic niestanie pozatym ze inno badanie to jest mielenie najwyzszej gatunkowo wołowiny która potem musze wyżucić lub nakarmic firmowegi pieska.
A i mamy kilka bardzo fajnych rzeczy w firmie np.
tesciowa - przyrzad do trzaskania drzwiami
sztuczna noga - do badania ogrzewanych kapci
sztuczny palec - do sprawdzania czy w sprzecie jest jakieś miejsce niebezpieczne które mozna tym palcem dotknąc.
sztuczne włosy - do badania waniem
sztuczną głowe do badania syszarek hełmowych
mamy nawet sztuczne plamy

Ale wracajac do tematu, juz mi jest niedobrze, cuchne obrzydliwie.
Zaraz chyab pojde na spacer sie wywietrzyc choć troche. Ale jest tego 1 plus bedzie lub wokolo mnie w autobusach i tramwajach.
Eenax jest offline  
Stary 2006-03-24, 10:13   #590
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eenax
demonik-u:
Ja jestem tak naprawdę wszystkim po trosze.
Zawody wyuczone to elektryk i mechanik.

A pracuję w laboratorium badawczym nad testami sprzetu AGD, medycznego.
Badam ich zdodność zgodnie z wymaganiami norm (norma-to tak na "chłopski rozum" zbiór badań i wytycznych które musi spełniac urzadzenie by mogło byc sprzedawane "legalnie" z rynku).

Akurat tak mi się trafiło ze teraz mam toster a jednym z badań w tosterze to jest sprawdzenie czy nic sie niestanie wokoło jesli w tosterze zablokuje sie grzanka i toster się niewyłączy. Jest przy tym strasznie duzo smrodu spalenizny i dymu z przypalającego sie pieczywa.

Z takich innych rzeczy to np. w mikrofalówkach spalam na wegiel ziemniaki, do wanny z hydromazażem wrzucam sztuczne włosy i sprawdzam czy wanna sie nie zepsuje, w maszynkach do miesa sprawdzam czy jak wrzuce kosc to sie nic niestanie pozatym ze inno badanie to jest mielenie najwyzszej gatunkowo wołowiny która potem musze wyżucić lub nakarmic firmowegi pieska.
A i mamy kilka bardzo fajnych rzeczy w firmie np.
tesciowa - przyrzad do trzaskania drzwiami
sztuczna noga - do badania ogrzewanych kapci
sztuczny palec - do sprawdzania czy w sprzecie jest jakieś miejsce niebezpieczne które mozna tym palcem dotknąc.
sztuczne włosy - do badania waniem
sztuczną głowe do badania syszarek hełmowych
mamy nawet sztuczne plamy
Eenax . Masz zabójcze zajęcie - spalanie kartofelków na węgiel .

Ja poproszę sztuczną głowę, czasem z ulgą zdjęłabym swoją .

demonik jest offline  
Stary 2006-03-24, 11:53   #591
Rhiannon
Raczkowanie

GG do Rhiannon

Cytat:
Napisane przez demonik
Eenax . Masz zabójcze zajęcie - spalanie kartofelków na węgiel .

Ja poproszę sztuczną głowę, czasem z ulgą zdjęłabym swoją .
A mi najbardziej spodobał sie "przyrząd - teściowa"
A wracając do tematu, to przyszły do mnie próbeczki do Geonii I pachnę na jednym nadgarstku Mira Bai, a na drugim 24 Faubourg. Wnioski : jeśli z Choparda nie "wylezą" jakieś niedobre nutki, to od razu trafią na moja wish-listę . Jest cudowny!!! Nawet nie próbuję się wczuć, co konkretnie w nich czuję, po prostu zachwycam się
24 Faubourg: hmmm... Cięzki, oleisty. Naprawdę przywodzi na mysl rozgrzane słońcem, naolejkowame ciało. Czuję w nich pomarańczę, gorzką taką, może skórkę? Cos bergamotkowego? I jakieś kwiaty, duszne dość. Zapach bardzo kobiecy. Ale chyba nie mój. Mam zreszta mam straszne skojarzenia z jakąś wodą Oriflamu. Tylko nie zabijajcie za to, przecież zdarza się często kopiowanie zapachów przez tańsze i bardziej "popularne" firmy. Ale taka nutka podobna sie przewija. Zobaczymy, jak sie rozwinie.
A może bardziej podobałyby mi się 24F Eau Delicate? znacie?
A tak w ogóle, to mimo choroby mam dziś wspaniały, radosny humor . I pozdrawiam wszystkich serdecznie i słonecznie
Rhiannon jest offline  
Stary 2006-03-24, 12:06   #592
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
24 Faubourg: hmmm... Cięzki, oleisty. Naprawdę przywodzi na mysl rozgrzane słońcem, naolejkowame ciało. Czuję w nich pomarańczę, gorzką taką, może skórkę? Cos bergamotkowego? I jakieś kwiaty, duszne dość. Zapach bardzo kobiecy. Ale chyba nie mój. Mam zreszta mam straszne skojarzenia z jakąś wodą Oriflamu. Tylko nie zabijajcie za to, przecież zdarza się często kopiowanie zapachów przez tańsze i bardziej "popularne" firmy. Ale taka nutka podobna sie przewija. Zobaczymy, jak sie rozwinie.
Moje pierwsze spotkanie 24 Faubourg też było jakieś znajome - wydały mi się bardzo podobne do Moments P. Presley, które miałam kiedyś tam...
homyk jest offline  
Stary 2006-03-24, 12:24   #593
Rhiannon
Raczkowanie

GG do Rhiannon

Homyczku, skoro Cię złapałam w tym wątku, to zapytam tak offtopicowo . Czy słyszałaś coś o wycofywaniu naszego ukochanego Madness? Bo jakiś czas temu, jak byłam w Sephorze ostatni raz wybadać tenże zapach przed kupnem to nie mieli testera i pani powiedziała, że to dlatego, że wycofują Słyszałaś coś o tym?
A Moments nie znam, w ogóle nie znam nic od P. Presley...
A zapomniałam napisać, że 24F, jest tak oleisty, że po spryskaniu (delikatnie!) nadgarstka miałam na skórze pomarańczową plamę, która zeszła dopiero po roztarciu palcami
Rhiannon jest offline  
Stary 2006-03-24, 12:31   #594
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Homyczku, skoro Cię złapałam w tym wątku, to zapytam tak offtopicowo . Czy słyszałaś coś o wycofywaniu naszego ukochanego Madness? Bo jakiś czas temu, jak byłam w Sephorze ostatni raz wybadać tenże zapach przed kupnem to nie mieli testera i pani powiedziała, że to dlatego, że wycofują Słyszałaś coś o tym?

Rhiannon, dziewczyno droga, nie załamuj mnie. Nic o tym nie słyszałam. Nie chcę żeby to była prawda .

Madness raczej nigdy nie było w Sephorze, przynajmiej u mnie w Gdańsku. Jak już stał na półce, to nie było testera. Najcześciej widziany był przeze mnie na sephorowych wyprzedażach. Swoje flakoniki miałam jednak zawsze z innych żródeł.

Ale może coś jest na rzeczy i trzeba pomyśleć o konkretnych zapasach .
homyk jest offline  
Stary 2006-03-24, 12:43   #595
Rhiannon
Raczkowanie

GG do Rhiannon

Wiem, ja też się podłamałam. Dopiero, co miałam kupić pierwszą buteleczkę, a tu od razu taka nowina. I to po tym, jak wycofali w takim samym momencie NMillenaire. Ja byłam w krakowskiej Sephorze w Empiku. Ale już na Floriańskiej tester Madnessa był (zresztą dużo wcześniej też) Tyle, że tam już nie pytałam. Sprawdzę to przy najbliższej okazji. Mam nadzieję, że to nie prawda.Przepraszam, jeśli popsułam Ci humor... Nie chciałam
Ja też nie kupowałam w Sephorze . Zawsze trzeba szukać oszczędności Chociaż oni chyba daja jakieś rabaty, jak sie u nich nabije punktów za zakupy Czy mi się tylko wydaje? Jak to jest, nie wiecie, bo mam tam niby kartę, ale...
Rhiannon jest offline  
Stary 2006-03-24, 12:54   #596
homyk
Zakorzenienie

Nie martw się Rhiannon, nie popsułaś mi humoru Raduję się perspektywą weekendu .
Fakt, oszczędności trzeba szukać. Nie dla mnie zaporowe ceny w Sephorze . Owszem dają tam rabat, ale to tylko śmieszne 10% od jednorazowych zakupów dokonywanych po zebraniu na karcie bodajże 650 punktów. Musiałabym wydać u nich majątek, żeby ten upust wogóle odczuć. Raz skorzystałam już z tego rabatu - przy świątecznych zakupach. Zaoszczędziłam.... Uwaga 12 złotych No 30% rabatu to byłoby już coś.

Ale poważnie, trzeba się zastanowić nad tym zachomikowaniem Madness .
homyk jest offline  
Stary 2006-03-24, 13:01   #597
kizia mizia
Wtajemniczenie

Promocja "nu" w rossmanie zbiera swoje żniwo
Kupiłam dziś dla mamy 50ml edp( to jeden z jej ukochanych zapachów) i wpadłam jak śliwka w...nu.
Szykuje się kolejny romans
kizia mizia jest offline  
Stary 2006-03-24, 13:02   #598
Rhiannon
Raczkowanie

GG do Rhiannon

No to rzeczywiście zaoszczedziłaś... Zgadzam się, takie 30% byłoby zachęcające...
Szaja: opowiedz cos o tym Lutensie . Fiołki w nazwie widzę, a ładnie je czuć? Pytam, bo jestem zakochana w fiołkach .
Rhiannon jest offline  
Stary 2006-03-24, 13:06   #599
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Promocja "nu" w rossmanie zbiera swoje żniwo
Kupiłam dziś dla mamy 50ml edp( to jeden z jej ukochanych zapachów) i wpadłam jak śliwka w...nu.
Szykuje się kolejny romans
Ostatnio panie w Sephorze mówiły mi, że sieć wycofuje z półek całą linię Nu Miejmy nadzieję, że to tylko Sephora szykuje takie posunięcie...

Czyżby kroił się następny kandydat do zachomikowania?
homyk jest offline  
Stary 2006-03-24, 13:25   #600
Rhiannon
Raczkowanie

GG do Rhiannon

Ech... Nu też mi się baardzo podoba... Tyle, że narazie to był to taki "szybki numerek w perfumerii", o którym mocno staram sie zapomniec, z obawy przed kolejnym, zgubnym romansem nawet nie pytam, ile kosztuje w Rossmanie, bo miałam przyoszczędzić, a jeszcze In Black czeka w kolejce do kupienia

Dobra, piszcie, ile kosztuje, bo nie wytrzymałam

A tak w ogóle, to bardzo miło mi się z Wami gawędzi w przerwach w gotowaniu gnocchi z sosem pomidorowym
Rhiannon jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości