Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-09-22, 07:06   #1591
homyk
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Ubrałam dziś czerwone spodnie i wyperfumowałam się Madness
homyk jest offline  
Stary 2006-09-22, 07:33   #1592
Chatte96
Zadomowienie

ALIEN od rana. I ruszam do roboty - może koleżanki w pracy to przeżyją
Chatte96 jest offline  
Stary 2006-09-22, 07:36   #1593
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
W ten zimny poranek ogrzałam się Organzą IndecenceCzuję sie niemal jak w ekstazie.Uwielbiam ten zapach.Mam 30 ml ale podejrzewam,że byłabym skłonna dokupić jeszcze ze dwie flaszeczki na zapasNie rozumiem kompletnie co zdecydowało,że tak cudowny zapach został po prostu wycofanyChyba musze napisac do Givenchy
Gratuluję zakupu i jednocześnie trochę Ci zazdroszczę Eternity . Nigdy nie miałam OI, poznałam ją dzięki AniM69, a niedawno odświeżyłam znajomość z nią dzięki Dreamerowi. Nieprzyzwoita bardzo mi się spodobała, na mnie nie wychodzi żadna marchewka, na co narzekały niektóre dziewczyny, pachnie niezwykle smakowicie, jak gorąca czekolada z cynamonem i śliwką (piłam taką tydzień temu w Wedlu - boska , choć pod koniec nawet ja, wielbicielka czekolady, skapitulowałam). Wciąż mam pół próbki OI i szkoda mi ją zużyć .

A dziś pachnę Pocałunkiem Smoka edp, wieczorem mam "galę" .

demonik jest offline  
Stary 2006-09-22, 07:41   #1594
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Trudny dzien osłodzi mi Innocent
nefernefer35 jest offline  
Stary 2006-09-22, 07:45   #1595
ETERNITY
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupu i jednocześnie trochę Ci zazdroszczę Eternity . Nigdy nie miałam OI, poznałam ją dzięki AniM69, a niedawno odświeżyłam znajomość z nią dzięki Dreamerowi. Nieprzyzwoita bardzo mi się spodobała, na mnie nie wychodzi żadna marchewka, na co narzekały niektóre dziewczyny, pachnie niezwykle smakowicie, jak gorąca czekolada z cynamonem i śliwką (piłam taką tydzień temu w Wedlu - boska , choć pod koniec nawet ja, wielbicielka czekolady, skapitulowałam). Wciąż mam pół próbki OI i szkoda mi ją zużyć .

A dziś pachnę Pocałunkiem Smoka edp, wieczorem mam "galę" .

Na mnie też żadna marchewka nie wychodziIno właśnie ta czekoladka i cynamon-cudowne połączeniePamiętam jednak,że gdy pierwszy raz poznałam ten zapach(dzięki Dreamerowi) odrzuciło mnie na kilometr...jednak potem tak mnie ciągnęło do tych perfum że zużyłam całą próbkę.Marzyłam o nich od tego czasu jednak wtedy nie miałam pieniędzy na zakup.A teraz gdy już mam z kolei ciężko je dostac.Pomogła mi w tym KokakolaI teraz mam 30 ml szczęścia.Miałabym jeszcze drugą flaszeczkę:15 ml,jednak jak już napisałam w wątku o wiarygodnych perfumeriach-zostałam zrobiona w jajo Mam nadzieję jednak, że to się wyjaśni choć coraz bardziej wątpię bo maila do female.pl napisałam w poniedziałek i do dziś żadnej odpowiedziPieni ądze też na konto nie wróciłyNie będę się jednak rozczulać nad sobą...A tak zaglądam codziennie na Allegro i szukam 100 ml-cięzko jednak znaleźćNa ebayu niemieckim jest ale kompletnie nie wiem jak tam zamawiać i wogoleA korci że hej

Edytowane przez ETERNITY
Czas edycji: 2006-09-22 o 08:32
ETERNITY jest offline  
Stary 2006-09-22, 08:10   #1596
Toccata
Zadomowienie

Na mnie pachnie podobnie jak na Demoniku: mnóstwo czekolady z cynamonem Ogólnie jest to zapach tak syty i przepełniony sybaryckim zadowoleniem z życia, że ze świecą szukać podobnego

Ta piwniczna spleśniała marchewka, która wychodzi na niektórych to prawdopodobnie złośliwa paczula, która lubi ujawnić w tak przykry sposób.
Ja chętnie sobie wyobrażam, że to co tak pięknie mi w niej pachnie to owa tajemnicza jacaranda, która występuje także w intrygującym Hypnotic Poison.

A wracajac do zasadniczego tematu - dziś param się Czarną Magią. Dziwne perfumy, trudno mi wyrobić sobie zdanie na ich temat. Pociągające i odpychajace zarazem. W nucie głowy czuję ten sam migrenogenny składnik, który odrzucił mnie od Agenta i Cabaretu. Świdrujący, zły, silnie erotyczny wszakże, przyznaję. Potem zapach rozwarstwia się, idąc w mroczny lecz słodki orient. A dalej występuje efekt "pischingera" (czy jak tam się ten słodki przekładany wafel zwał) - raz nuty świdrujące, raz słoko-leniwe.
Chętnie poznałabym Czarną Magię w wersji ekstraktu...

Jeden nadgarstek potraktowałam znów odrobiną Apres L'Ondee, a trzeba przyznać, że niewiele zapachów może się tak różnić jak ten i Magie Noire. Apres jest początkowo ciut myszkowato zamszowy, delikatny a jednak silnie wyczuwalny, eteryczny a zapadający w pamięć. Fajny fajny, chyba się za jakiś czas skuszę
Toccata jest offline  
Stary 2006-09-22, 08:21   #1597
golgie
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5
GG do golgie

Angel Innocent i juz dostalam za niego komplement od szefaJego zona tez uzywa tych perfum
golgie jest offline  
Stary 2006-09-22, 08:37   #1598
pannaNikt
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
PannoNikt, a pochwalisz się zawartością paczuszki?
W tej chwili na przykład planuję wypróbowac Songes Annick Goutal i Heliotrope Etro

PS Bonusowo przysłali mi próbkę L'Or - w samą porę, bo kończy się poprzednia
pannaNikt jest offline  
Stary 2006-09-22, 08:40   #1599
evee
Wtajemniczenie

GG do evee

Z racji tego ,ze dzis znow piekne slonce czarna Mania parfum

piatek , piatek, piatek, piatek ,piatek
evee jest offline  
Stary 2006-09-22, 08:45   #1600
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

pure poison

mulier jest offline  
Stary 2006-09-22, 09:26   #1601
Dallale
Rozeznanie

Dolce Vitą, moim radosnym, żółtym słoneczkiem- świetnie komponuje się z żywiołową muzyką Buena Vista Social Club, której słucham, próbując sie dobudzić...

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Sex on the beach Demeter...
Wybrałem spontanicznie, nie był to chyba dobry wybór....
Pachnie jak herbatka owocowa, a nie sex...
No proszę, a ja byłam taka ciekawa, jak to cudo pachnie
Dallale jest offline  
Stary 2006-09-22, 09:41   #1602
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Moja Coco Chanel przyszla i okazala sie ordynarna podroba mimo zapewnien sprzedajacej o oryginalnosci i przedstawieniu rachunku za zakup tych perfum kurde, ale jestem wsciekla mam jeszcze gorszy humor niz mialam! Co ja moge zrobic z tymi perfumami, skory sprzedajaca zastrzegala, ze zwrotow nie przyjmuje? Coprawda kupilam je za smiesznie niska cene, bo mialy to byc perfumy pare razy uzywane (i chyba takie tez sa), ale mimo wszystko chcialabym odzyskac kase
lalesia jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:03   #1603
demonik
Zakorzenienie

Exclamation Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Moja Coco Chanel przyszla i okazala sie ordynarna podroba mimo zapewnien sprzedajacej o oryginalnosci i przedstawieniu rachunku za zakup tych perfum kurde, ale jestem wsciekla mam jeszcze gorszy humor niz mialam!
To przykre .

Cytat:
Co ja moge zrobic z tymi perfumami, skory sprzedajaca zastrzegala, ze zwrotow nie przyjmuje?
Poczytaj koniecznie:

- http://www.federacja-konsumentow.org....php?story=395
- http://www.federacja-konsumentow.org....php?story=417
- http://www.federacja-konsumentow.org....php?story=390

demonik jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:17   #1604
tulipanka
Zakorzenienie

Lalesiu, współczuję Ci bardzo, mam nadzieję, że uda Ci się jednak odzyskać pieniądze...

Dzisiaj znów testuję Wisha. Strasznie mnie do niego ciągnie, nie wiem czemu
tulipanka jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:18   #1605
cegutka
Raczkowanie

Un Bois Vanille globalnie i ostatnie kropelki Vocalise MPG na nadgarstkach. Już myślę o całej flaszce
cegutka jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:23   #1606
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Na mnie też żadna marchewka nie wychodziIno właśnie ta czekoladka i cynamon-cudowne połączeniePamiętam jednak,że gdy pierwszy raz poznałam ten zapach(dzięki Dreamerowi) odrzuciło mnie na kilometr...jednak potem tak mnie ciągnęło do tych perfum że zużyłam całą próbkę.Marzyłam o nich od tego czasu jednak wtedy nie miałam pieniędzy na zakup.A teraz gdy już mam z kolei ciężko je dostac.Pomogła mi w tym KokakolaI teraz mam 30 ml szczęścia.Miałabym jeszcze drugą flaszeczkę:15 ml,jednak jak już napisałam w wątku o wiarygodnych perfumeriach-zostałam zrobiona w jajo Mam nadzieję jednak, że to się wyjaśni choć coraz bardziej wątpię bo maila do female.pl napisałam w poniedziałek i do dziś żadnej odpowiedziPieni ądze też na konto nie wróciłyNie będę się jednak rozczulać nad sobą...A tak zaglądam codziennie na Allegro i szukam 100 ml-cięzko jednak znaleźćNa ebayu niemieckim jest ale kompletnie nie wiem jak tam zamawiać i wogoleA korci że hej
Eternity zobacz:

http://www.lafleur.pl/list.php?show=029006003&alejka=1

buuuu przepraszam, podpaliłam się a jest niedostępny, przepraszam

Zapusciłam wici do jednego gościa, który sprowadza różne niedostępne cuda , dam znac jak da mi odpowiedź

mulier jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:39   #1607
ETERNITY
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Eternity zobacz:

http://www.lafleur.pl/list.php?show=029006003&alejka=1

buuuu przepraszam, podpaliłam się a jest niedostępny, przepraszam

Zapusciłam wici do jednego gościa, który sprowadza różne niedostępne cuda , dam znac jak da mi odpowiedź
Właśnie zaglądałam już do tej perfumerii i niestety jest niedostępny(a pamiętam że w kwietniu jeszcze była cała linia kąpielowa a ja kasy wtedy nie miałam ).Dziękuję Mulierku za informację
ETERNITY jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:42   #1608
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Właśnie zaglądałam już do tej perfumerii i niestety jest niedostępny(a pamiętam że w kwietniu jeszcze była cała linia kąpielowa a ja kasy wtedy nie miałam ).Dziękuję Mulierku za informację
Eternity, na allegro jest balsam z serii OI i to nawet w przyzwoitej cenie:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=128125431
Stary 2006-09-22, 10:47   #1609
E
Zakorzenienie

A ja i moje spodnie "pachną" niestrawną mieszanką Asji, Romy, Theoremy i Chocolovers. Wszstkie są piękne, ale nie jednocześnie i nie na dłoniach, i spodniach Niestety, gdy robiłam próbki większość "szło" poza fiolkę

Chyba na razie nie będę się perfumawać "za uszkiem"
E jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:48   #1610
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
wieczorkiem gośc da mi odpowiedź ewentualnie czy ma i za ile, dam Ci znać na PW, warto przynajmniej się zorientować

mulier jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:50   #1611
Hvid
Zakorzenienie

Cytat:
Moja Coco Chanel przyszla i okazala sie ordynarna podroba mimo zapewnien sprzedajacej o oryginalnosci i przedstawieniu rachunku za zakup tych perfum kurde, ale jestem wsciekla mam jeszcze gorszy humor niz mialam! Co ja moge zrobic z tymi perfumami, skory sprzedajaca zastrzegala, ze zwrotow nie przyjmuje? Coprawda kupilam je za smiesznie niska cene, bo mialy to byc perfumy pare razy uzywane (i chyba takie tez sa), ale mimo wszystko chcialabym odzyskac kase
Lalesiu
Nie wiem, jak allegro rozwiazuje takie sytuacje, bo nie mialam takiego przypadku. Ale moze sprobuj do nich napisac, przeciez powinni dbac o dobro kupujacego. Nie wiem,moze to co pisze jest glupie i jestem naiwna.

Bardzo Ci wspolczuje
Hvid jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:52   #1612
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Pamplelune.
joasiak1 jest offline  
Stary 2006-09-22, 10:56   #1613
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Demoniku, dziekujec ale rozmawialam z moim tata, ktory siedzi w tej dziedzinie (handel) i powiedzial, ze faktycznie kupujac w sklepie internetowym kase musza zwrocic w razie niezadowolenia, jednak aukcje rzadza sie innymi prawami i sprzedawca nie ma obowiazku zwrocic pieniedzy

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Lalesiu, współczuję Ci bardzo, mam nadzieję, że uda Ci się jednak odzyskać pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Lalesiu
Nie wiem, jak allegro rozwiazuje takie sytuacje, bo nie mialam takiego przypadku. Ale moze sprobuj do nich napisac, przeciez powinni dbac o dobro kupujacego. Nie wiem,moze to co pisze jest glupie i jestem naiwna.

Bardzo Ci wspolczuje
Napisalam do Allegro, ale odpowiedzieli, ze sprawe musze zalatwic ze sprzedawca, bo oni interweniuja wylacznie wtedy, gdy towar nie dotarl

Chyba wystawie je ponownie na Allegro, tylko az mi glupio taka ordynarna podrobe dac na sprzedaz
lalesia jest offline  
Stary 2006-09-22, 11:05   #1614
pannaNikt
Raczkowanie

Cytat:

Lalesiu

Songes są piękne Chyba wpadłam
pannaNikt jest offline  
Stary 2006-09-22, 11:06   #1615
*luthien*
Raczkowanie

GG do *luthien*

Pachne dziś Hello
*luthien* jest offline  
Stary 2006-09-22, 11:10   #1616
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Dziewczynki, pomozcie co ja mam napisac w opisie aukcji? przeciez nie napisze, ze to ordynarna podroba, ale tez nie bede nikogo oszukiwac stwierdzeniem, ze to oryginal czy moze allegrowski zwrot, od ktorego dreszczy dostaje "oryginalnie zapakowane"?
lalesia jest offline  
Stary 2006-09-22, 11:12   #1617
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez *luthien* Pokaż wiadomość
Pachne dziś Hello
A co to takiego?
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2006-09-22, 11:16   #1618
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Demoniku, dziekujec ale rozmawialam z moim tata, ktory siedzi w tej dziedzinie (handel) i powiedzial, ze faktycznie kupujac w sklepie internetowym kase musza zwrocic w razie niezadowolenia, jednak aukcje rzadza sie innymi prawami i sprzedawca nie ma obowiazku zwrocic pieniedzy
Lalesiu, wierzę, że Twój Tata ma dużą wiedzę nt. handlu , ale może jeszcze dodatkowo upewnij się u źródła? Napisz maila z takim samym pytaniem, jakie zadałaś nam na forum do:

- Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta: http://www.uokik.gov.pl/pl/kontakt/

- Federacji Konsumentów: http://www.federacja-konsumentow.org....php?story=342

To jest chyba właściwsze rozwiązanie niż wystawianie na sprzedaż podróbki .

demonik jest offline  
Stary 2006-09-22, 11:20   #1619
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Lalesiu, wierzę, że Twój Tata ma dużą wiedzę nt. handlu , ale może jeszcze dodatkowo upewnij się u źródła? Napisz maila z takim samym pytaniem, jakie zadałaś nam na forum do:

- Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta: http://www.uokik.gov.pl/pl/kontakt/

- Federacji Konsumentów: http://www.federacja-konsumentow.org....php?story=342

To jest chyba właściwsze rozwiązanie niż wystawianie na sprzedaż podróbki .

niestety, sprzedajaca napisala ze nie przyjmuje zwrotow, a ja licytujac przystalam na jej warunki ja glupia baba, moglam sie domyslec, dlaczego nie przyjmuje chyba jednak wystawie, w koncu ktos to kupuje a tym samym godzi sie na podrobe
lalesia jest offline  
Stary 2006-09-22, 11:22   #1620
E
Zakorzenienie

Lalesiu spróbuj się za sprzedawcą jakoś dogadać. A jak to nie pomoże, to na policję.
E jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości