Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-10-13, 08:54   #2701
evee
Wtajemniczenie

GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Evee, cieszę się, że próbka doszła
Ulotny, mówisz Na mnie, jak na edt trzyma się całkiem nieźle
Ze smoczym ekstraktem w konkurencji "trwałość i esencjonalność" nie ma jednak szans

Już daruję sobie pisanie o tym, czym dziś pachnę
ale fajny jest, mniej ostry i bardziej otulajacy niz klasyk.Tylko czuje w nim jakas nutke.. znana mi z lekarstw :/

probeczki leca do Ciebie wieczorkiem,bo musialam Ci teraz odpsikac Red Dragona ktory stoi w biurze.Poza tym cos dorzucilam jeszcze
evee jest offline  
Stary 2006-10-13, 09:13   #2702
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
ale fajny jest, mniej ostry i bardziej otulajacy niz klasyk.Tylko czuje w nim jakas nutke.. znana mi z lekarstw :/

probeczki leca do Ciebie wieczorkiem,bo musialam Ci teraz odpsikac Red Dragona ktory stoi w biurze.Poza tym cos dorzucilam jeszcze
homyk jest offline  
Stary 2006-10-13, 09:16   #2703
szaja
BAN stały

Pachnę dziś Czarnym Koszmarem Donny Karan.
Pasuje mi do stroju i do nastroju
szaja jest offline  
Stary 2006-10-13, 09:45   #2704
demonik
Zakorzenienie

Słodziutka Mira-Bai z próbki od Mai79 .

demonik jest offline  
Stary 2006-10-13, 09:59   #2705
agaa13
Zakorzenienie

właśnie się zastanawiałam czym dziś będę pachnieć a tu słyszę puk, puk-otwieram- listonosz z próbeczką od Mai79 -i mam już odpowiedz -Madness
Stary 2006-10-13, 10:03   #2706
kijanka
Zadomowienie

A ja znów pachnę jesiennie, Automne Micallef z odlewki od E. Moja mama jest zachwycona tym zapachem, więc dostanie go w prezencie imieninowy, już niedługo,bo za dwa tygodnie. Myślałam, aby podarować Automne pod choinkę, ale nie mam cierpliwości na tak długie zwlekanie z zakupem tych pięknych perfum.
kijanka jest offline  
Stary 2006-10-13, 10:07   #2707
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
A ja znów pachnę jesiennie, Automne Micallef z odlewki od E. Moja mama jest zachwycona tym zapachem, więc dostanie go w prezencie imieninowy, już niedługo,bo za dwa tygodnie. Myślałam, aby podarować Automne pod choinkę, ale nie mam cierpliwości na tak długie zwlekanie z zakupem tych pięknych perfum.

kijanko ja zamówiłam sobie próbkę Automne Micallef i również jestem nimi oczarowana
Stary 2006-10-13, 10:13   #2708
maja79
Wtajemniczenie

Zdaje się, że dyktuję trendy na dziś
maja79 jest offline  
Stary 2006-10-13, 10:18   #2709
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
kijanko ja zamówiłam sobie próbkę Automne Micallef i również jestem nimi oczarowana
Prawda, że urocze. E powiedziała mi, że są podobne do Flowerbomb V&R, ale nie tak słodkie.
kijanka jest offline  
Stary 2006-10-13, 10:39   #2710
emememsik
po prostu Em :)

Puma Jamaica
Stary 2006-10-13, 10:44   #2711
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Prawda, że urocze. E powiedziała mi, że są podobne do Flowerbomb V&R, ale nie tak słodkie.

A w temacie - dzisiaj siedzę w domu i się uczę to znaczy taki mam plan I zupełnie nie mogłam się na nic zdecydować. W końcu padło na próbkę - NR for her edt, ale zupełnie go nie czuję
tulipanka jest offline  
Stary 2006-10-13, 10:54   #2712
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

A w temacie - dzisiaj siedzę w domu i się uczę to znaczy taki mam plan I zupełnie nie mogłam się na nic zdecydować. W końcu padło na próbkę - NR for her edt, ale zupełnie go nie czuję
Rozumiem, że cierpisz na głód wiedzy, a więc odnośnie cen Automne, już spieszę z informacjami:
30ml 215zł
50ml 360zł
100ml 450zł
kijanka jest offline  
Stary 2006-10-13, 11:05   #2713
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Rozumiem, że cierpisz na głód wiedzy, a więc odnośnie cen Automne, już spieszę z informacjami:
30ml 215zł
50ml 360zł
100ml 450zł
Generalnie na informację, że coś jest podobne do Flowerbombki reaguję tak Zaraz sobie zapiszę - nie zamawiać z Quality próbki Automne, bo potem pół życia będę na nie zbierać
tulipanka jest offline  
Stary 2006-10-13, 11:16   #2714
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Generalnie na informację, że coś jest podobne do Flowerbombki reaguję tak Zaraz sobie zapiszę - nie zamawiać z Quality próbki Automne, bo potem pół życia będę na nie zbierać
Na mnie Flowerbomb jest uroczym, lecz na dłuższą metę nużącym słodziakiem . Jesień przypomina mi bardziej Angel, jest jednak od niego lżejsza i bardziej pudrowa .

Les 4 Saisons - Automne notes:
bergamot, mandarin, "fruits rouges" (strawberry, raspberry, gooseberry, blackcurrant etc.), lily of the valley, nutmeg, patchouli, vanilla, white musk, sandalwood.

demonik jest offline  
Stary 2006-10-13, 11:18   #2715
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
masz PW
kijanka jest offline  
Stary 2006-10-13, 12:02   #2716
agatolinek
Raczkowanie

Brit Red, pychotka!!!!
agatolinek jest offline  
Stary 2006-10-13, 13:19   #2717
poissonivy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
a co się działo? Jeżeli mogę zapytać
Jasne. Dostałam odpowiedź od roteza z przyjęciem reklamacji, ale opiszę wszystko. Kochana Kasiulko, ja wcale nie wątpię, że dostanę orginalne perfumy, tego akurat jestem w 100% pewna (a to uważam za najważniejsze), jednak zachowanie sprzedającego uważam za mało profesjonalne .

No więc tak zamówiłam tego Gucciego o 23:48. Dostałam wiadomość od sprzedającego, czyli normalnie, ale uwaga, bez kosztów przesyłki. No to ja wysyłam maila rano ile ma kosztować przesyłka (6:52). Ok czekam na odpowiedź i otrzymuję ją o 8:34 ile kosztuje. Uwaga bez względu na odpowiedź moją (niektórzy jednak w pracy uczą dzieci, a nie wysyłają maile), rotez wysyła mi odpowiedź (o 10:24, czyli niecałe 2 godz. po poinformowaniu mnie o kosztach), że wysyła za pobraniem. Dodatkowo upiera się, że dostałam w wiadomości od sprzedającego ile kosztuje przesyłka. Wiecie, przecież nie chodzi mi o te 4zł różnicy, tylko o pewną zasadę. Nie nawidzę takiego traktowania klientów .

Boli mnie to, że naprawdę byłby fajny sprzedawca, bo i terminowy i orginały, ale jednak takie traktowanie klientów mnie drażni.

No ta zrobiłam off topa. Mam tylko nadzieję, że Demonik mnie nie wywali na zbity pysk z forum

A pachnę: Ode au reve YR. Do sweterka pasują idealnie.
poissonivy jest offline  
Stary 2006-10-13, 13:25   #2718
Kasiulka22
Zakorzenienie

Gucci Eau De Parfum II a na lewym nadgarstku testuję nowo przybyłe zakupione w ciemno Naomagic. Zapach ten jest bardzo świeży, choć później robi się mocno pudrowy. Otulił mnie pachnącym niemowlęcym obłoczkiem zasypki Oprócz tego na mojej skórze wychodzą z niego jakieś uniseksowe nutki jak w Calvin Klein ONE. Zastanawiam się właściwie na jaką porę roku jest on przeznaczony poniewaz myślę, że nadaje się na każdą. Naprawde fajne perfumy. Mocno wyczuwalne, tworzące ogon. Burn z niecierpliwością czekam kiedy Ty dostaniesz paczuszkę z Shiny i opiszesz ją
Kasiulka22 jest offline  
Stary 2006-10-13, 13:28   #2719
ligia
Raczkowanie

[quote=poissonivy;2885765]
Boli mnie to, że naprawdę byłby fajny sprzedawca, bo i terminowy i orginały, ale jednak takie traktowanie klientów mnie drażni.
quote]

ja tylko króciótko dodam , że u roteza kupiłam (w sumie to nie kupiłam ) perfumy w zestawie na prezent, po dwóch dniach napisał mi, że nie ma tego zestawu, że się pomylił...

w temacie presence, uprzyjemniają mi dziś dzień
ligia jest offline  
Stary 2006-10-13, 13:35   #2720
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

A propos Roteza - ja u niego kupowałam Sensi - na aukcji była wystawiona 30-tka, po kliknieciu przeze mnie "Kup Teraz" dostałam od niego maila, ze się pomylił przy wystawianiu i ma tylko 50-tke. Owszem, kupiłam. I rzeczywiście, perfumy oryginalne (piękne zresztą), przesyłka szybka, ale jakis taki leki niesmak pozostaje...
W temacie pachne niezmiennie Madness a na nadgarstku przypominam sobie Rush2 - już prawie zapomniałam, jaki to ładny zapach
Stary 2006-10-13, 13:36   #2721
Edyta
Zadomowienie

Tiger
Edyta jest offline  
Stary 2006-10-13, 13:51   #2722
poissonivy
Zakorzenienie

A ja właśnie dokonałam zamachu na swoją skórę. Testuję Gucciego edp, postanowiłam poznać młodszego brata edp2. Chyba znów przetasuję listę śmierdzieli. Ja już chyba wiem, co mnie tak drażnie, niestety to chyba piżmo, ale połączone z czymś jeszcze..., bo są zapachy, które piżmo mają, a jednak mnie nie odurzają.
Chyba idę po apap.

No to teraz pachnę i Guccim edp2. Przyszła paczuszka. Cudny. Już mam taki mix w nosie i na skórze, że już sama nie wiem czym gdzie pachnę.

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2006-10-13 o 14:27 Powód: Przyszła paczka...
poissonivy jest offline  
Stary 2006-10-13, 15:22   #2723
Edyta
Zadomowienie

Pachnę En Passant - obłęd!!! Cudowny zapach, cudowny prawdziwy bez

Przysłali od F. Malle, ale się cieszę!! Jeszcze prosiłam o Noir Epices i Bigarade Concentree, i też przysłali, cudowni są!!
Edyta jest offline  
Stary 2006-10-13, 16:36   #2724
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Na pocieszenie po pomyłce sprzedającego testuję Mauboussin od Demonika(Moniko,jeszcze raz ślicznie dziękuję).Śliczny,s łodki i smakowity
Stary 2006-10-13, 16:38   #2725
Pistacja
Raczkowanie

Globalnie Pure Poison

Lokalnie Eau de Cartier
I musze przyznać, że chyba ten zapach wyprzedził wszystkie na mojej wishlist
Coś dziwnego, to już kolejna moja fascynacja tej jesieni i mocne postanowienie kupna - aż do momentu znalezienia następnej fascynacji. Czy ja coś w końcu kupie !? Eau de Cartier jednak kusi okronie, bardziej niż poprzednie... chyba jak już je kupie to koniec z testowaniem i bedzie spokój

Ps. Demoniku jeśli czytasz, to w wątku pod tytułem "Eau de Cartier" umieściłam pytanko do Ciebie

Edytowane przez Pistacja
Czas edycji: 2006-10-13 o 16:40 Powód: dopisek
Pistacja jest offline  
Stary 2006-10-13, 17:28   #2726
twister_male
BAN stały

a ja skromnikutko adidas aB (czrarny)
twister_male jest offline  
Stary 2006-10-13, 17:50   #2727
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Jasne. Dostałam odpowiedź od roteza z przyjęciem reklamacji, ale opiszę wszystko. Kochana Kasiulko, ja wcale nie wątpię, że dostanę orginalne perfumy, tego akurat jestem w 100% pewna (a to uważam za najważniejsze), jednak zachowanie sprzedającego uważam za mało profesjonalne .

No więc tak zamówiłam tego Gucciego o 23:48. Dostałam wiadomość od sprzedającego, czyli normalnie, ale uwaga, bez kosztów przesyłki. No to ja wysyłam maila rano ile ma kosztować przesyłka (6:52). Ok czekam na odpowiedź i otrzymuję ją o 8:34 ile kosztuje. Uwaga bez względu na odpowiedź moją (niektórzy jednak w pracy uczą dzieci, a nie wysyłają maile), rotez wysyła mi odpowiedź (o 10:24, czyli niecałe 2 godz. po poinformowaniu mnie o kosztach), że wysyła za pobraniem. Dodatkowo upiera się, że dostałam w wiadomości od sprzedającego ile kosztuje przesyłka. Wiecie, przecież nie chodzi mi o te 4zł różnicy, tylko o pewną zasadę. Nie nawidzę takiego traktowania klientów .

No ta zrobiłam off topa. Mam tylko nadzieję, że Demonik mnie nie wywali na zbity pysk z forum

A pachnę: Ode au reve YR. Do sweterka pasują idealnie.
Zakupy u Roteza przypominają zakupy w ogromnym markecie . Z pewnościa nie można oczekiwac, że będzie podchodził do klienta indywidualnie, jestesmy dla niego jednymi z setek kupujących. Faktycznie, wprowadził ostatnio (i rygorystycznie tego przestrzega) zasade, że podejmujesz decyzję co do wpłaty na konto natychmiast po aukcji, w innym wypadku o 8 rano wysyła za pobraniem i nie ma zmiłuj sie . Cóż, coś za coś, jedni lubia duży wybór artykułów i wycieczki po ogromnych sklepach w których znajdziesz wszystko na miejscu a inni delektują sie kameralną atmosferą i indywidualnym, podejściem do klienta. Cóż, takie życie Ale rozumiem dobrze Twoje poddenerwowanie.

A pachnę co chyba oczywiste hehehe pure poison elixir

mulier jest offline  
Stary 2006-10-13, 19:01   #2728
tornado
Zadomowienie

Jak od kilku dni moim nowym nabytkiem Desire - muszę się nacieszyć A na nadgarstkach testy Cabaret i nowych London.
tornado jest offline  
Stary 2006-10-13, 19:01   #2729
poissonivy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Zakupy u Roteza przypominają zakupy w ogromnym markecie . Z pewnościa nie można oczekiwac, że będzie podchodził do klienta indywidualnie, jestesmy dla niego jednymi z setek kupujących. Faktycznie, wprowadził ostatnio (i rygorystycznie tego przestrzega) zasade, że podejmujesz decyzję co do wpłaty na konto natychmiast po aukcji, w innym wypadku o 8 rano wysyła za pobraniem i nie ma zmiłuj sie . Cóż, coś za coś, jedni lubia duży wybór artykułów i wycieczki po ogromnych sklepach w których znajdziesz wszystko na miejscu a inni delektują sie kameralną atmosferą i indywidualnym, podejściem do klienta. Cóż, takie życie Ale rozumiem dobrze Twoje poddenerwowanie.

A pachnę co chyba oczywiste hehehe pure poison elixir
I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że w aukcji nie było informacji o kosztach przesyłki. Ja rozumiem, że przy tak dużej liczbie klientów można zgłupieć, ale mimo wszystko ciut niesmaku pozostanie. Ale wszystko pozytywnie się skończyło, mam swojego Gucciego (pachnie obłędnie, rzeczywiście tym korkiem, to można komuś guza porządnego nabić ), pogodziliśmy się ze sprzedającym (ja długo nie chowam urazu w sobie), jednak 13 w piątek nie był dla mnie pechowy .
poissonivy jest offline  
Stary 2006-10-13, 21:25   #2730
nuxi
Raczkowanie

Ponieważ dopiero wczoraj odzyskałam węch, musiałam dziś sobie odbić ten smutny czas bez zapachów

Od rana pachnę Bois d'Encens i Ambre Soie Armaniego.
Ponieważ znów mnie rozkłada i chyba mam podwyższoną temperaturę wszystko odbieram bardziej intensywnie.
Bois d'Encens uwznioślał mnie w ciągu dnia i sprawił, że kilka razy byłam w bardzo uroczystym(?!?) nastroju bez żadnej konkretnej przyczyny. Zaskakujące przeżycie...
Pryśnięty dla odświeżenia po popołudniowej herbacie niemal wypalił mi usta ostrym akordem pieprzowym. Teraz, po kilku godzinach jest drzewnie-kadzidlany, mistyczny i majestatyczny. Skłania ku przemyśleniom...

Ambre Soie natomiast jest ciepły, korzenny i słodki za sprawą imbiru, cynamonu i goździków. Początkowo odrobinę żywiczny, drzewny, później mięknie i delikatnieje, słodko otula lekko czekoladową(?) nutą. Bardzo mi się podoba i chyba zainteresuję się wszystkim co ma ambre w nazwie

Chciałabym, żeby próbki starczyło jeszcze choć na jeden raz, gdy będę w lepszej formie.
M. Peszek
nuxi jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości