Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-04-25, 10:06   #211
E
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VI

Benitko, wczoraj było gorąco wprost Do tego dodaj awarię tramwaju + "pachnący inaczej" Brrrrr....
E jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:12   #212
neonka28
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez geonia
Neonko, dziś tez byłam w Kupcu , szkoda żesmy sie nie zgadały, bylaby okazja wypić kawke i sie poznać.....jaka szkoda

geoniu jak Wy macie tam dobrze..Browarek i Kupczyk ula la la!!

Obleciałam w szpilkach całą Półwiejską, wpadłam na targi Fryzjersko-Kosmetyczne , zagubiłam się przy wylocie z Poznania zamiast na Gniezno wylądowałyśmy prawie przed Warszawa a ciut za Swarzędzem
Grupa wyrostków dopadła mojej koleżanki auto , lali wodą i myli pomimo naszego strachu i niechęci. Pachniałam fiołkami Angela i było kosmicznie spokojnie!

Aha dopadłam też Mandaryne i mam z nią zdjęcie. nie należe do jej fanów ale byłam ciekawa czy miła i kulturalna i jak wygląda face to face.
Stary 2006-04-25, 10:15   #213
Benita5
Raczkowanie

Eh, no tak nie zapomne stania w korkach w Twoim miescie ...szczegolnie jak na skrzyzowaniu Narutowicza/kolo H.Centrum/ wykoleil sie tramwaj tuz obok mojego auta... przezylam chwile grozy...no coz, przydaloby sie zeby miasto zadbalo o stan torowisk bo tylu awarii z tramwajami w jednym tak pieknym miescie to nie widzialam... w Gdansku sie swego czasu za to zabrali i czywiscie na wakacje byly wieksze korki i wszystko rozkopane,do tego zamiast tramwajami to autobuski pomykaly...no ale bezpieczniej teraz jest i szybciej moga mknac Wracajac do Pi, probowalas go moze z czyms miksowac?
Benita5 jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:17   #214
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez E
Moniko, Pi lekki??? Jejku, dla mnie to dosyć ciężki słodziak z charakterem
Pi lekki nie jest , ale dla mnie to taki męski słodziak, choć niewątpliwie ciekawy i rozpoznawalny. Ciężki kaliber to dla mnie np. A-Men, którym zlewał się mój kolega ze studiów w ciepłe, majowe dni . Trudno było wytrzymać w tych oparach na zajęciach .

Cytat:
Napisane przez E
No i wychodzi ze Smoka słodycz?
Na mnie Smok generalnie jest bardziej słodki niż drzewny czy dymny, ale dziś rzeczywiście wydaje mi się słodszy i lżejszy niż dotychczas . Inna sprawa, że psiknęłam się dość oszczędnie, psik, psik .

Cytat:
Napisane przez neonka28
Upsnęło mi się z kompa brata Demoniku bez zalogowania ...ale bratem neonki moge na chwile być-neonka28

A tak naprawde to marze o spacerze we dwoje, spokojnie, pomału bez gonienia!!

Nawet przemknęło mi to przez myśl, ale doszłam do wniosku, że może Neonek idzie w ślady siostry i zagląda na Perfumy .

demonik jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:18   #215
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Juz nie pachne Teraz cuchnę papierochami. jak ja niecierpie coś robić w zastepstwie. czemu reszta kierowników w firmir musi być palaczami a ja musze to znosić na gupich spotkaniach kierowniczych na podsumowanie miesiąca?
Idę sie dalej wietrzyć
Eenax jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:22   #216
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neonka28
Demoniku a ty będziesz na targach INTERCHAM w Warszawie?? Co prawda w zeszłym roku pełno było wystawców podróbek zapachów ale kremy, maski i kolorówka zrekompensowała wszystko
Nie myślałam jeszcze o tym, właśnie zerknęłam na stronę główną i raczej będę wtedy w W-wie (25-27 maja?) . Chętnie na nie zajrzę .

demonik jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:22   #217
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez neonka28
geoniu jak Wy macie tam dobrze..Browarek i Kupczyk ula la la!!

Obleciałam w szpilkach całą Półwiejską, wpadłam na targi Fryzjersko-Kosmetyczne , zagubiłam się przy wylocie z Poznania zamiast na Gniezno wylądowałyśmy prawie przed Warszawa a ciut za Swarzędzem
Grupa wyrostków dopadła mojej koleżanki auto , lali wodą i myli pomimo naszego strachu i niechęci. Pachniałam fiołkami Angela i było kosmicznie spokojnie!

Aha dopadłam też Mandaryne i mam z nią zdjęcie. nie należe do jej fanów ale byłam ciekawa czy miła i kulturalna i jak wygląda face to face.
Ja też krązyłam po Połwiejskiej, widzę, ze cały czas deptalam Ci po pietach , ale na Mandaryne się nie nadziałam - napisz jakie wrażenia, bo ja nie mam o niej w pełni wyrobionego zdania, zresztą jak mam mieć, skoro jej nie znam

A tak w temacie- pachnę dziś Ananda Micallef i .....niestety rozczarowanie, ładny , bezpieczny, delikatny, ulotny i ......tyle, nie zachwycił mnie do tego stopnia, żebym zapłaciła za flakonik taka kasę. Spokojnie mozna kupić cos podobnego taniej. Zresztą i tak coś mi przypomina tylko nie mogę dojść co to za zapach?
Buuuuu.....a tak chciałam mieć niszowca w swojej kolekcji
geonia jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:22   #218
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Mnie paląca koleżanka dobijała Lacoste Pour Femme, ktory zreszta ma w sobie coś dymnego.
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:28   #219
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez geonia
A tak w temacie- pachnę dziś Ananda Micallef i .....niestety rozczarowanie, ładny , bezpieczny, delikatny, ulotny i ......tyle, nie zachwycił mnie do tego stopnia, żebym zapłaciła za flakonik taka kasę. Spokojnie mozna kupić cos podobnego taniej. Zresztą i tak coś mi przypomina tylko nie mogę dojść co to za zapach?
Widzę, że się udało . Masz rację co do Anandy - jest bardzo ładna, delikatna, kobieca - i nic więcej. Nie za wszelką cenę. Choć myślę, że wielbicielki kwiatowych woni byłyby nią zauroczone .

demonik jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:41   #220
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

O ja tez chce na targi

Geonia: ech szkoda ze sie nie podoba Ananda. Mnie tam pasuje ale ja to dziwadło jestem no i w kolekcji kwaitówek mam tak mało ze to jest odskocznia (no a pozatym nikt nie patrzy darowanemu koniowi w zebiska).
Mam nadzieję ze moze z reszty coś sie spodoba choć dla mnie ta Ananda jest z tego najciekawsza.
Eenax jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:53   #221
Rhiannon
Raczkowanie

GG do Rhiannon

Wczoraj pachniałam Lalique : Flora Bella . Podoba mi się, chociaż teoretycznie jest nie w moim stylu. I mężowi też bardzo sie spodobał. To pewnie dla Niego taka kwiatowa odskocznia od moich głownie orientalnych zapachów .
A dzisiaj Safari Uwielbiam je
Pozdrawiam wiosennie.

P.S. Geoniu : dzis wysyłam próbeczki .
Rhiannon jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:55   #222
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Neonatura Cocoon, małe uzaleznienie

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-04-25, 10:56   #223
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Eenax

Geonia: ech szkoda ze sie nie podoba Ananda. Mnie tam pasuje ale ja to dziwadło jestem no i w kolekcji kwaitówek mam tak mało ze to jest odskocznia (no a pozatym nikt nie patrzy darowanemu koniowi w zebiska).
Mam nadzieję ze moze z reszty coś sie spodoba choć dla mnie ta Ananda jest z tego najciekawsza.
Eenax , nie zrozumiałyśmy sie do końca - Ananda bardzo mi sie podoba i chetnie kupiłabym flakonik,ale nie za taka cenę
Wiesz ja mam takie dziwne osobiste odczucie , że jak Micallef sobie tak ceni swoje perfumy, to ja po aplikacji powinnam oszaleć, że poruszy wszystkie moje zmysły , że to "skarb" ukryty w pięknym flakonie , ale nic takiego się nie dzieje
Zapach piekny, ale ja liczyłam na coś więcej. Sama nie wiem na co, to tak trudno wyrazić.
Testowałam juz kilka zapachów Micallef'a i tylko Gaiac zrobił na mnie większe wrażenie, a reszta , bez emocji, ładne, bezpieczne...
Teraz liczę na markę Amouage.....zobaczymy, wkrótce bede miała próbeczkę.
A gdyby Ananda była na allegro za fajna cenę , to na pewno bym nabyła , bo wiosną i latem świetnie by się nosiły.
Eenax bardzo dziękuje za możliwośc poznania
geonia jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:01   #224
neonek21
Raczkowanie

GG do neonek21

Uwaga z lenistwa się nie loguje i pisze z konta brata

Mandaryna sympatyczna, o snieżno białych zabkach i zagęszczonych długich włosach. Uśmiechnięta w brylach od armaniego. Po zdjęciu okularów widać zmarszczki mimiczne w kącikach zewnętrznych oczu, długie głębokie zmarszczki. Prawdopodobnie przyczyną może być solarium którego wielbicielką niewątpliwie jest mandarynka.

Fajna uśmiechnięta ale widać że też zaganiana i zmączona troche. Makijaz nawet śliczny bo delikatny.Pistacjowo-fiołkowy górna powieka pistacja z nutką turkusu a dolna fiołkowa + rozświetlenie, na moje oko cienie Versace bo taki zestaw widzialam w kolekcji.

Łapska mnie się trzesły gdy cyfruwą robiłam zdjęcie , Mandarynka powiedziala "oby wyszło" i śmiałyśmy się z tego.

Fajny ochroniarz nie "kark" i nie "łysa pałka", chłopak z katalogu raczej
neonek21 jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:04   #225
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benita5
Eh, no tak nie zapomne stania w korkach w Twoim miescie ...szczegolnie jak na skrzyzowaniu Narutowicza/kolo H.Centrum/ wykoleil sie tramwaj tuz obok mojego auta... przezylam chwile grozy...no coz, przydaloby sie zeby miasto zadbalo o stan torowisk bo tylu awarii z tramwajami w jednym tak pieknym miescie to nie widzialam... w Gdansku sie swego czasu za to zabrali i czywiscie na wakacje byly wieksze korki i wszystko rozkopane,do tego zamiast tramwajami to autobuski pomykaly...no ale bezpieczniej teraz jest i szybciej moga mknac Wracajac do Pi, probowalas go moze z czyms miksowac?
Benitko, od wczesnej wiosny do późnej jesieni pół miasta jest rozkopane a i tak ciągle są jakieś problemy No i tory mamy węższe. Ale jak rozkopali przelotówkę na Zgierz, ktrórą się pomyka w Twoje strony - to był horror (5 km = 1 godzina!)

A w temacie - nie próbowałam, bo mam je zaledwie od wczoraj Chętnie jednak posłucham doświadczonej Koleżanki
E jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:05   #226
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez neonek21
Uwaga z lenistwa się nie loguje i pisze z konta brata

Mandaryna sympatyczna, o snieżno białych zabkach i zagęszczonych długich włosach. Uśmiechnięta w brylach od armaniego. Po zdjęciu okularów widać zmarszczki mimiczne w kącikach zewnętrznych oczu, długie głębokie zmarszczki. Prawdopodobnie przyczyną może być solarium którego wielbicielką niewątpliwie jest mandarynka.

Fajna uśmiechnięta ale widać że też zaganiana i zmączona troche. Makijaz nawet śliczny bo delikatny.Pistacjowo-fiołkowy górna powieka pistacja z nutką turkusu a dolna fiołkowa + rozświetlenie, na moje oko cienie Versace bo taki zestaw widzialam w kolekcji.

Łapska mnie się trzesły gdy cyfruwą robiłam zdjęcie , Mandarynka powiedziala "oby wyszło" i śmiałyśmy się z tego.

Fajny ochroniarz nie "kark" i nie "łysa pałka", chłopak z katalogu raczej
A gdzie dokładnie ją spotkałaś? Najbardziej jestem ciekawa tych ząbków śnieznobiałych , sama mam ochotę zabrać się za moje kompleksowo, ale mam problem ze znalezieniem idealnego dentysty. Na razie nie ufam żadnemu
geonia jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:11   #227
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez demonik
Pi lekki nie jest , ale dla mnie to taki męski słodziak, choć niewątpliwie ciekawy i rozpoznawalny. Ciężki kaliber to dla mnie np. A-Men, którym zlewał się mój kolega ze studiów w ciepłe, majowe dni . Trudno było wytrzymać w tych oparach na zajęciach .

Na mnie Smok generalnie jest bardziej słodki niż drzewny czy dymny, ale dziś rzeczywiście wydaje mi się słodszy i lżejszy niż dotychczas . Inna sprawa, że psiknęłam się dość oszczędnie, psik, psik .

Nawet przemknęło mi to przez myśl, ale doszłam do wniosku, że może Neonek idzie w ślady siostry i zagląda na Perfumy .

a na mnie, w chłodne dni, Smok był mocno drzewny. Teraz czuję jego słodycz i wręcz wydaje mi się delikatny
E jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:12   #228
neonek21
Raczkowanie

GG do neonek21

Spotkałam na targach, stała przy stanowisku firmy "paznokciowej" chyba Nail women-arcydziela tam robią. Ząbki tak białe że mozna się kompleksów nabawić

P.S. sorry za prywate , mam nadzieje ze demonik nam bury nie zrobi..
neonek21 jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:13   #229
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Uf! Ulzyło mi z tą Anandą.

Ja jak zobaczyłam mandarynę raz na zywo to maomom co niepadła trupem. Byłam przekonana ze ta kobieta jest w wieku mocno po 30 A jeszcze tego dnia sie dowiedziałam ze młodsza odemnie. Jak na moje oko w swoim wieku to jest strasznie zdezelowana.

Wracając do tematu Pachne wiosną, trawą i fiolkmai. Wziełam zrobiłam testy czu packając sie po skórze zywymi fiolkami cos to da by miec z nich zapach. Nie daje za bardzo nic ale nie smierdze juz papierosami
Eenax jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:15   #230
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez geonia
Ja też krązyłam po Połwiejskiej, widzę, ze cały czas deptalam Ci po pietach , ale na Mandaryne się nie nadziałam - napisz jakie wrażenia, bo ja nie mam o niej w pełni wyrobionego zdania, zresztą jak mam mieć, skoro jej nie znam

Spokooooojnie - coś się znajdzie
E jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:15   #231
neonek21
Raczkowanie

GG do neonek21

Cytat:
Napisane przez Eenax
Uf! Ulzyło mi z tą Anandą.

Ja jak zobaczyłam mandarynę raz na zywo to maomom co niepadła trupem. Byłam przekonana ze ta kobieta jest w wieku mocno po 30 A jeszcze tego dnia sie dowiedziałam ze młodsza odemnie. Jak na moje oko w swoim wieku to jest strasznie zdezelowana.

Wracając do tematu Pachne wiosną, trawą i fiolkmai. Wziełam zrobiłam testy czu packając sie po skórze zywymi fiolkami cos to da by miec z nich zapach. Nie daje za bardzo nic ale nie smierdze juz papierosami
Też kocham fiołki...
neonek21 jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:21   #232
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez E
Spokooooojnie - coś się znajdzie
Ewuś , wiem, ze coś się znajdzie, ale chyba muszę się osobiście wybrać do Quality . Mam ochote na nowy zakup i nic mnie nie kusi tak dogłebnie
Toż to paranoja jakaś, chcesz wydać kasę i nie masz na co
W takich momentach kupuje cos innego, ale niedosyt pozostaje. Wczoraj był to puder brazujacy z najnowszej kolekcji Guerlain......a ja tak bardzo chcę niszowca
geonia jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:44   #233
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez geonia
Ewuś , wiem, ze coś się znajdzie, ale chyba muszę się osobiście wybrać do Quality . Mam ochote na nowy zakup i nic mnie nie kusi tak dogłebnie
Toż to paranoja jakaś, chcesz wydać kasę i nie masz na co
W takich momentach kupuje cos innego, ale niedosyt pozostaje. Wczoraj był to puder brazujacy z najnowszej kolekcji Guerlain......a ja tak bardzo chcę niszowca
A ja wkrótce zajrzę do słynnej już Quality Tylko oczywiście, jak to ze mną bywa, będę tam w czasie finansowej zapaści Ale mam nadzieję, że - jeśli mnie coś urzeknie - Dziewczyny nie odmówią

Ja mam wielką, wielgachną ochotę na Mandragore
E jest offline  
Stary 2006-04-25, 11:46   #234
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Jak ja bym chciała miec opcję by miec kasę a nie miec na co wydac.
Jak narazie w kolejce sobie czakają: Ciel, Hepliotrope, Gaiac, jesien micallefów, i kilka L'artisanów (wilka juz mam, pozostaje mi pizmowa, figi, ziemnieczek)
Eenax jest offline  
Stary 2006-04-25, 12:13   #235
rachela
Zakorzenienie

Ja dzisiaj o mały włos, a skręciłabym do Quality. Ufff, co to była za pokusa

Pachnę próbką Extraordinary, na nic więcej nie miałam dzisiaj czasu
Kupić czy nie kupić??

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2006-04-25, 12:20   #236
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eenax
Jak ja bym chciała miec opcję by miec kasę a nie miec na co wydac.
Jak narazie w kolejce sobie czakają: Ciel, Hepliotrope, Gaiac, jesien micallefów, i kilka L'artisanów (wilka juz mam, pozostaje mi pizmowa, figi, ziemnieczek)
Łączę się w bólu
E jest offline  
Stary 2006-04-25, 12:25   #237
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela
Ja dzisiaj o mały włos, a skręciłabym do Quality. Ufff, co to była za pokusa

Pachnę próbką Extraordinary, na nic więcej nie miałam dzisiaj czasu
Kupić czy nie kupić??
Też pytanie
E jest offline  
Stary 2006-04-25, 12:29   #238
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez E
Też pytanie
Owszem
Chyba jednak nie kupię, najwyżej pakiet próbek zgarnę od konsultantki.
W życiu nie zużyłam czegoś większego niż 50ml!

No dobra, poza J'adore
I Envy.
Ale o tym ciiii

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2006-04-25, 12:29   #239
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Ja narazie sie pocieszam Pojutrze mam miec w łapkach Monsoon Ech jak stary to zapach niepamietam zapachu tez niezabardzo ale wiem ze strasznie lubiłam.
Dzis odbieram z poczty Gołabki Niny Ricci i rycze z radości.

rachela: cuz za dziwne pytanie? Odpowiedz tylko jest jedna słuszna!
Eenax jest offline  
Stary 2006-04-25, 12:31   #240
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Porannego Amorka dopełniłam właśnie Passionate Purple Avonu-pasują do siebie.
sylwia.gda jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości