Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-24, 18:55   #481
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
ja też czytałam o tym w Instyle'u. zdecydowałam się wypróbować Rapidlash, bo w regularnej cenie na truskawie był chyba po 140 zł. ale tymczasowo zniknął z oferty.
Latisse jak dla mnie ma cenę zaporową, w najbliższym czasie nie planuje wizyty u lekarza, żeby wybłagać receptę na Lumigan.

Kicia, ale masz śliczne oczy-taki piękny i wyrazisty kolor. i rzęsy też dłuuugie
moze ja tez pojde wyblagac recepte? ale boje sie zeby to ciut nie zaszkodzilo jak sie jednak nie ma zadnych problemow
dimiti jest offline  
Stary 2010-01-24, 19:01   #482
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moze ja tez pojde wyblagac recepte? ale boje sie zeby to ciut nie zaszkodzilo jak sie jednak nie ma zadnych problemow
Ja ide po recepte w srode. Jesli sie nalozy na rzesy a nie do oka nie bedzie problemow. Musze tylko kupic ten cienki pedzelek do linera z Sephory. Jedyny minus to taki, ze rzesy moga sciemniec, ale mnie to akurat nie bedzie przeszkadzalo .
Stary 2010-01-24, 19:02   #483
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja ide po recepte w srode. Jesli sie nalozy na rzesy a nie do oka nie bedzie problemow. Musze tylko kupic ten cienki pedzelek do linera z Sephory. Jedyny minus to taki, ze rzesy moga sciemniec, ale mnie to akurat nie bedzie przeszkadzalo .
OOoo to ja jak wroce to tez pojde po recepte w sumie pedzelek jest to faktycznie to moze byc dobry pomysl mi moga tez sciemniec- nawet by mi to bardzo pasowalo
dimiti jest offline  
Stary 2010-01-24, 19:06   #484
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Rzesy
prosze potraktowac to, co teraz napisze z duza doza tolerancji i rozsadku. Od razu zaznaczam (zeby nie bylo, ze reklama), ze nie mam nic wspolnego z producentem ani dystrybutorem.

Otoz, jako, ze moje rzesy (a ostatnio i brwi) draznia mnie niezmiernie, wypadaja, sa krotkie itp itd szukam jakiegos srodka, ktory by pomogl. Czytalam oczywiscie o RapidLash i Revitalash. Dotarlam rowniez do prepartu Latisse, ktorego producentem jest koncenr Allergan. JEst to jedyny srodek tego typu Amerykanska Agencję ds. Zywności i Lekow (FDA). Wydawany jest on na recepte. Cena to okolo 130 $. W najnowszym In Style'u znalazlam informacje, ze mozna go kupic w Polsce bez konsultacji z lekarzem na nailspa.pl za cene 440 zl. Strona wyglada dosc tandetnie, poza tym zadnej informacji znalezc mi sie ne udalo. Przed ten nadmiat flasha ciezko sie czegos doszukac .
Sybstancja aktywna uzyta w LAtisse to bimatoprost ophthalmic solution 0.03%. . Co ciekawe Allergan wypuscil wczesniej lek na jaskre (krople), ktore maja dokladnie ta sama substancje aktywna o tym samym stezeniu. Lumigan powstal wczesniej niz Latisse. To jego dermatolodzy zaczeli przepisywac na porost rzes wlasnie. Producent postanowil na tym zarobic i stworzyl wlasnie Latisse. Na rynku sa dostepne zatem dwa preparaty o tym samym skladzie za rozna cene (Lumigan to koszt okolo 70 zl w Polsce).

- krotki reportaz amerykanskiej telewizji Fox

zdjecia:
http://www.latisse.com/FeaturedWomen....aspx?state=32
http://www.latisse.com/BrookeGallery.aspx?state=31
i moje ulubione:
http://www.latisse.com/ClinicalTrial....aspx?state=33

Dodatkowe info:
http://www.hairpharmacy.co.uk/produc...n_latisse.html
http://home.intekom.com/pharm/allergan/lumigan.html
O Latisse też czytałam trochę , że ma składniki podobne do tych leków na jaskrę.. Ale nie wiedziałam, że w Polsce można wysępić takowy lek Myślicie, że pediatra mógłby wypisać na niego receptę???
Poza tym: RapidLash na Tru kosztował ponad 300zł, a 140 kosztował Revita Lash- podobny środek, ale o nim mniej informacji w necie znalazłam i nie wiem czy jest równie skuteczny.. (chciałam go, a tu znikł )

Kurcze... co ja bym dała za przetestowanie na sobie RapidLasha ..
Cytat:
ja też czytałam o tym w Instyle'u. zdecydowałam się wypróbować Rapidlash, bo w regularnej cenie na truskawie był chyba po 140 zł. ale tymczasowo zniknął z oferty.
Latisse jak dla mnie ma cenę zaporową, w najbliższym czasie nie planuje wizyty u lekarza, żeby wybłagać receptę na Lumigan.

Kicia, ale masz śliczne oczy-taki piękny i wyrazisty kolor. i rzęsy też dłuuugie
Sęp tą receptę, sęp Trzeba obadać cudeńko
(a oczy.. oczy jak oczy dżemks )

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-01-24 o 19:21
Dark_Kicia_Miau! jest offline  
Stary 2010-01-24, 19:14   #485
pilina
Raczkowanie

kurcze, zazdroszczę Wam. ja już nie mam takiego zaufanego lekarze (to znaczy mam, ale żeby się do niego dostać musiałabym wziąć urlop, co mi się nie kalkuluje trochę). czytałam na różnych forach zagranicznych, że ludzie stosowali ten Lumigan po prostu, dokładnie jak odżywkę i efekty były, bez dodatkowych efektów ubocznych.
bo w sumie przy podawaniu tych kropli jako leku na jaskrę zauważono efekty uboczne w postaci wzrostu rzęs.
gdybym tylko miała możliwość, to kupiłabym Lumigan i go stosowała z zachowaniem ostrożności, oszczędzając przy tym spooro kasy.
pilina jest offline  
Stary 2010-01-24, 19:25   #486
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
kurcze, zazdroszczę Wam. ja już nie mam takiego zaufanego lekarze (to znaczy mam, ale żeby się do niego dostać musiałabym wziąć urlop, co mi się nie kalkuluje trochę). czytałam na różnych forach zagranicznych, że ludzie stosowali ten Lumigan po prostu, dokładnie jak odżywkę i efekty były, bez dodatkowych efektów ubocznych.
bo w sumie przy podawaniu tych kropli jako leku na jaskrę zauważono efekty uboczne w postaci wzrostu rzęs.
gdybym tylko miała możliwość, to kupiłabym Lumigan i go stosowała z zachowaniem ostrożności, oszczędzając przy tym spooro kasy.
Ja mam tylko pediatrę i od biedy ginekologa Ale nie wiem czy oni są w stanie takie specjalistyczne leki przepisywać? Bo gdyby mogli...

Co do efektów ubocznych: na niektórych forach pisali, że w jakiś mały % osób, które stosowały Latisse miał doświadczyć zmiany koloru oka Nawet chyba na Zeberce ostatnio był artykuł o "10 najbardziej nieudanych kosmetykach " i tam napisali o Latisse i tej zmianie koloru oka.. Ale kurde, to chyba słabo możliwe Kolor oka mamy zakodowany w genach i co najwyżej mogłyby jakieś zmiany barwnikowe wystąpić, a nie zaraz cała tęczówka z niebieskiej w brąz by się zmieniła Slyszałam też o tym, że jakieś przebarwienia skóry przy rzęsach wystąpiły i jeśli już, to w to wierzę . Ale jak pisałam, doświadczył tego jakiś mały procent osób używających Latisse.
Stary 2010-01-24, 19:38   #487
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
. Co ciekawe Allergan wypuscil wczesniej lek na jaskre (krople), ktore maja dokladnie ta sama substancje aktywna o tym samym stezeniu.
Ja uzywalam dlugo kropli na zmniejszenie cisnienia w oku i widzialam "skutki uboczne" Mialam wtedy duzo wiecej rzes

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2010-01-24, 19:49   #488
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
O Latisse też czytałam trochę , że ma składniki podobne do tych leków na jaskrę.. Ale nie wiedziałam, że w Polsce można wysępić takowy lek Myślicie, że pediatra mógłby wypisać na niego receptę???
Poza tym: RapidLash na Tru kosztował ponad 300zł, a 140 kosztował Revita Lash- podobny środek, ale o nim mniej informacji w necie znalazłam i nie wiem czy jest równie skuteczny.. (chciałam go, a tu znikł )

Kurcze... co ja bym dała za przetestowanie na sobie RapidLasha ..

Sęp tą receptę, sęp Trzeba obadać cudeńko
(a oczy.. oczy jak oczy dżemks )
Jak wytlumaczysz lekarzowi po co Ci to dokladnie to powinien wystawic.
Latisse nie ma podobnego skladu jak Lumigan (na jaskre). Sklad jest identczny .

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Ja mam tylko pediatrę i od biedy ginekologa Ale nie wiem czy oni są w stanie takie specjalistyczne leki przepisywać? Bo gdyby mogli...

Co do efektów ubocznych: na niektórych forach pisali, że w jakiś mały % osób, które stosowały Latisse miał doświadczyć zmiany koloru oka Nawet chyba na Zeberce ostatnio był artykuł o "10 najbardziej nieudanych kosmetykach " i tam napisali o Latisse i tej zmianie koloru oka.. Ale kurde, to chyba słabo możliwe Kolor oka mamy zakodowany w genach i co najwyżej mogłyby jakieś zmiany barwnikowe wystąpić, a nie zaraz cała tęczówka z niebieskiej w brąz by się zmieniła Slyszałam też o tym, że jakieś przebarwienia skóry przy rzęsach wystąpiły i jeśli już, to w to wierzę . Ale jak pisałam, doświadczył tego jakiś mały procent osób używających Latisse.
Latisse/Lumigan nalozony na rzesy nie zmienia koloru oka. Zmienia je tylko gdy ten plyn sie to oczu dostanie. Trzeba zatem uwazam i nie aplikowac pol butelki na rzesy i po klopocie.
Przy uzywaniu Lumiganu zgodnie z zastosowaniem, czyli jako lek na jaskre zakrapiany do oka w wiekszosc przypadkow teczowka ciemnieje.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=SLFD8w7uSio

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2010-01-24 o 19:46
jamestown jest offline  
Stary 2010-01-24, 20:08   #489
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja uzywalam dlugo kropli na zmniejszenie cisnienia w oku i widzialam "skutki uboczne" Mialam wtedy duzo wiecej rzes
Uwielbiam takie skutki uboczne
Cytat:
Jak wytlumaczysz lekarzowi po co Ci to dokladnie to powinien wystawic.
Latisse nie ma podobnego skladu jak Lumigan (na jaskre). Sklad jest identczny .

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Latisse/Lumigan nalozony na rzesy nie zmienia koloru oka. Zmienia je tylko gdy ten plyn sie to oczu dostanie. Trzeba zatem uwazam i nie aplikowac pol butelki na rzesy i po klopocie.
Przy uzywaniu Lumiganu zgodnie z zastosowaniem, czyli jako lek na jaskre zakrapiany do oka w wiekszosc przypadkow teczowka ciemnieje.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=SLFD8w7uSio
Pogadam więc z panią dr, pediatrą tylko boję się, że mnie wyśmieje jak jej powiem że potrzebuję tego specyfiku, bo chciałabym mieć piękne rzęsy (to teściowa mojej siostry). I tak uważają mnie za taką z nie po kolei pod sufitem .. No ale cóż, czego się nie robi dla pięknych firanek?

kurcze no, pożądam tego Lumiganu
Stary 2010-01-24, 20:23   #490
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Uwielbiam takie skutki uboczne

Pogadam więc z panią dr, pediatrą tylko boję się, że mnie wyśmieje jak jej powiem że potrzebuję tego specyfiku, bo chciałabym mieć piękne rzęsy (to teściowa mojej siostry). I tak uważają mnie za taką z nie po kolei pod sufitem .. No ale cóż, czego się nie robi dla pięknych firanek?

kurcze no, pożądam tego Lumiganu
http://www.youtube.com/watch?v=qhBvdfOvXHw
Wyglada to dosc optymistycznie i przede wszystkim butelka 3 ml nie kosztuje 400 zl tylko 60 zl.
Naszukalam sie dzis info na temat tego srodka i mam nadzieje, ze komus pomoglam .
Stary 2010-01-24, 20:47   #491
gosiala
Zadomowienie

W którejś "Urodzie" było własnie o Lumiganie/Latissie.Pod wpływem tego kupiłam sobie te kropelki , ale stosuję je na razie baardzo ostroznie.zobaczymy , czy coś dają , po Mavali nie widzialam żadnych efektów, ale może dlatego , że rzęsy mam nawet w dobrym stanie , ale wiadomo - jak każda kobieta chciałabym więęęcej, gęściej i dłużej........Tylko , że ich pojemnośc 3ml , troche mnie załamuje
Stary 2010-01-24, 20:53   #492
Anjouka
Rozeznanie

Lepiej przeczytajcie mozliwe skutki uboczne...jest to lek na jaskre, wydawany tylko na recepte (a to cos znaczy), wiec zastanowilabym sie przed uzywaniem tego leku w innym celu.. Owszem dziala zapewne na rzesy..ale moze tez spowodowac wiele szkody. Nie wiem czy warto ryzykowac? ja sama mam klopoty z oczami, moj ojciec ma jaskre i przeszedl wiele operacji, a dalej slabiutko widzi i codziennie od wielu lat po kilka razy dziennie musi zakraplac oczy. Uwazajcie zeby preparat nei dostal sie do oczu. A wiadomo...zawsze cos scieknie do oka, nawet jak dajecie tylko na rzesy...

Możliwe skutki uboczne: Bardzo często przekrwienie spojówek, nadmierny wzrost rzęs, świąd oka. Często alergiczne zapalenie spojówek, niedomoga widzenia, zapalenie powiek, zaćma, obrzęk spojówki, nadżerka rogówki, wydzielina z oka, ściemnienie rzęs, rumień powieki, świąd powieki, ból oka, uczucie obecności ciała obcego, wzmożona pigmentacja tęczówki, uczucie pieczenia w oku, uczucie suchości oka, podrażnienie oczu, światłowstręt, pigmentacja skóry wokół oka, punkcikowe zapalenie rogówki, łzawienie, zaburzenia widzenia i pogorszenie ostrości widzenia. Ponadto obserwowano działania ogólne: ból głowy, wzmożona czynność wątroby, nadciśnienie. Przypuszcza się, że bimatoprost nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych.

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2010-01-24 o 20:58
Anjouka jest offline  
Stary 2010-01-24, 20:59   #493
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=qhBvdfOvXHw
Wyglada to dosc optymistycznie i przede wszystkim butelka 3 ml nie kosztuje 400 zl tylko 60 zl.
Naszukalam sie dzis info na temat tego srodka i mam nadzieje, ze komus pomoglam .
Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
W którejś "Urodzie" było własnie o Lumiganie/Latissie.Pod wpływem tego kupiłam sobie te kropelki , ale stosuję je na razie baardzo ostroznie.zobaczymy , czy coś dają , po Mavali nie widzialam żadnych efektów, ale może dlatego , że rzęsy mam nawet w dobrym stanie , ale wiadomo - jak każda kobieta chciałabym więęęcej, gęściej i dłużej........Tylko , że ich pojemnośc 3ml , troche mnie załamuje
Tylko szkoda, że to tylko 3ml.. No ale fajnie James że poinformowałaś nas o takiej możliwości
Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Lepiej przeczytajcie mozliwe skutki uboczne...jest to lek na jaskre, wydawany tylko na recepte (a to cos znaczy), wiec zastanowilabym sie przed uzywaniem tego leku w innym celu.. Owszem dziala zapewne na rzesy..ale moze tez spowodowac wiele szkody. Nie wiem czy warto ryzykowac? ja sama mam klopoty z oczami, moj ojciec ma jaskre i przeszedl wiele operacji, a dalej slabiutko widzi i codziennie od wielu lat po kilka razy dziennie musi zakraplac oczy. Uwazajcie.

Możliwe skutki uboczne: Bardzo często przekrwienie spojówek, nadmierny wzrost rzęs, świąd oka. Często alergiczne zapalenie spojówek, niedomoga widzenia, zapalenie powiek, zaćma, obrzęk spojówki, nadżerka rogówki, wydzielina z oka, ściemnienie rzęs, rumień powieki, świąd powieki, ból oka, uczucie obecności ciała obcego, wzmożona pigmentacja tęczówki, uczucie pieczenia w oku, uczucie suchości oka, podrażnienie oczu, światłowstręt, pigmentacja skóry wokół oka, punkcikowe zapalenie rogówki, łzawienie, zaburzenia widzenia i pogorszenie ostrości widzenia. Ponadto obserwowano działania ogólne: ból głowy, wzmożona czynność wątroby, nadciśnienie. Przypuszcza się, że bimatoprost nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych. Jednak podobnie jak po podaniu innych kropli do oczu przejściowe zaburzenia widzenia stwarzają niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Jeżeli po zakropleniu leku występują takie objawy przed rozpoczęciem jazdy lub obsługi maszyn należy zaczekać do momentu powrotu ostrości widzenia.
E, w porównaniu do innych leków, które stosuję to lista możliwych skutków ubocznych jest krótka A tak serio.. Nie spróbujemy, się nie dowiemy
Stary 2010-01-24, 21:09   #494
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Lepiej przeczytajcie mozliwe skutki uboczne...jest to lek na jaskre, wydawany tylko na recepte (a to cos znaczy), wiec zastanowilabym sie przed uzywaniem tego leku w innym celu.. Owszem dziala zapewne na rzesy..ale moze tez spowodowac wiele szkody. Nie wiem czy warto ryzykowac? ja sama mam klopoty z oczami, moj ojciec ma jaskre i przeszedl wiele operacji, a dalej slabiutko widzi i codziennie od wielu lat po kilka razy dziennie musi zakraplac oczy. Uwazajcie zeby preparat nei dostal sie do oczu. A wiadomo...zawsze cos scieknie do oka, nawet jak dajecie tylko na rzesy...

Możliwe skutki uboczne: Bardzo często przekrwienie spojówek, nadmierny wzrost rzęs, świąd oka. Często alergiczne zapalenie spojówek, niedomoga widzenia, zapalenie powiek, zaćma, obrzęk spojówki, nadżerka rogówki, wydzielina z oka, ściemnienie rzęs, rumień powieki, świąd powieki, ból oka, uczucie obecności ciała obcego, wzmożona pigmentacja tęczówki, uczucie pieczenia w oku, uczucie suchości oka, podrażnienie oczu, światłowstręt, pigmentacja skóry wokół oka, punkcikowe zapalenie rogówki, łzawienie, zaburzenia widzenia i pogorszenie ostrości widzenia. Ponadto obserwowano działania ogólne: ból głowy, wzmożona czynność wątroby, nadciśnienie. Przypuszcza się, że bimatoprost nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych.

Czytasz skutki uboczne Lumiganu.Rowniez je czytalam. Ja jednak nie zamierzam zakrapiac tym oczu, stad skutki uboczne nie beda mnie dotyczyc. Poza tym Lumigan ma identyczny sklad jak Latisse, czyli srodek na rzesy i stad cala idea. Latisse zostal dopuszczony do obrotu przez FDA przeciez.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2010-01-24 o 21:11
jamestown jest offline  
Stary 2010-01-24, 21:18   #495
króliczek
Zakorzenienie

dziewczyny, pomożecie?
mam ochotę coś kliknąć, waham się pomiędzy
Laura Mercier - Shimmer bloc w kolorze Orchid lub
Nars - bronzer Laguna.

co klikaaaaaaaać?!
króliczek jest offline  
Stary 2010-01-24, 21:19   #496
dimiti
Zakorzenienie

ehm pokrecone to wszystko

a ja sobie kliknelam dwie paczki na tru
dwa blyszczyki smashboxa, roz clinique, la laque fever i dwie odzywki BtB do tego sweterek i sukienke na all, puder utrwalajacy artdeco i torebke chyba to na jakies stresy
dimiti jest offline  
Stary 2010-01-24, 21:22   #497
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
ehm pokrecone to wszystko

a ja sobie kliknelam dwie paczki na tru
dwa blyszczyki smashboxa, roz clinique, la laque fever i dwie odzywki BtB do tego sweterek i sukienke na all, puder utrwalajacy artdeco i torebke chyba to na jakies stresy
Tak Ci sie meksykanskie Btb spodobalo?
Stary 2010-01-24, 21:26   #498
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Tak Ci sie meksykanskie Btb spodobalo?
heh dzisiaj uzylam tego lotionu, ale nie pisze czy splukac to trzeba czy nie? wiec nie splukalam troche dziwne wlosy byly, ale faktycznie gladsze i bardziej puszyste kupilam regenerujaca i zwiekszajaca objetosc- zobaczymy, jak mi sie nie spodobaja to u mnie zawsze kto uzyje moj ojczulek jakby mogl to by mi pol kosmetyczki wyniosl i zuzyl
dimiti jest offline  
Stary 2010-01-24, 21:44   #499
Anjouka
Rozeznanie

Cytat:
Czytasz skutki uboczne Lumiganu.Rowniez je czytalam. Ja jednak nie zamierzam zakrapiac tym oczu, stad skutki uboczne nie beda mnie dotyczyc. Poza tym Lumigan ma identyczny sklad jak Latisse, czyli srodek na rzesy i stad cala idea. Latisse zostal dopuszczony do obrotu przez FDA przeciez.
Tak, wiem, ze Latisse jest dopuszczony do obrotu, wiec nie bede krzyczec
Zdajcie relacje jak tam rzeski

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline  
Stary 2010-01-24, 21:54   #500
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Tak, wiem, ze Latisse jest dopuszczony do obrotu, wiec nie bede krzyczec
Zdajcie relacje jak tam rzeski
W srode mam plan isc do lekarza .
Stary 2010-01-24, 23:02   #501
izabellini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Zamawiam sama bo zazwyczaj zobaczę jakąś rzecz która mi sie podoba i często jest to ostatnia sztuka więc zbiorowe zamówienie nie wchodzi w grę.
W czwartek przecenili fajne buciki o 75% ale zostało po jednej parze w kazdym rozmiarze, dodatkowo tuż przed złożeniem zamówienia pojawiła się torebka której wcześniej trzy razy nie udało mi się kupić bo za kazdym razem była jedna sztuka więc też ją złapałam i to z 75% zniżką
Teraz tez mam w koszyku naszyjnik z gitarą dla siostry ostatnią sztukę

EDIT: opaski są w dziale Jewellery
pochwal się które buciki zamówiłaś
ja dzisiaj też zamówiłam 5 par butów, torbę i cekinowy beret za 4 funciaki

Edytowane przez izabellini
Czas edycji: 2010-01-24 o 23:11
izabellini jest offline  
Stary 2010-01-25, 07:33   #502
ilios
PIP.

GG do ilios

ło matko
nie bylo mnie troche ponad 4 dni.
CZTERY!!!! a tu juz 17 stron nowego watku

czy w miedzyczasie na tru pojawilo sie cos bez czego, o czym wprawdzie jeszcze nie wiem, moja dalsza egzystencja bez tego jest niemozliwa?
ilios jest offline  
Stary 2010-01-25, 08:40   #503
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ło matko

czy w miedzyczasie na tru pojawilo sie cos bez czego, o czym wprawdzie jeszcze nie wiem, moja dalsza egzystencja bez tego jest niemozliwa?

nic czekamy na nowe promocje

Dziewczyny szaleją teraz na asosie
Stary 2010-01-25, 10:25   #504
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ło matko

no już sie bałam że jakiś odwyk sobie robisz albo coś - nie daj Boże
nic nie straciłaś a nazwet zyskałaś bo troche było nerwów na forum
a na tru nędza, nie ma nic co kusi, zennek przestał nas lubić;

dlaczego nadal wisi promocja bransoletkowa skoro była do wczoraj??

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

WRZUCILI!!!

ide patrzeć co ....

NĘDZAAAAAAAAAAAA......... .............

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Jedna jedyna rzecz którą mogłabym kupić to to:
http://pl.strawberrynet.com/skincare...527/?CatgId=81
bo czarna kredka kusi, virtuoza nigdy nie miałam to bym spróbowała ...
tylko nie wiem jak te kremy i czy w ogóle warto wydawać stówkę na takie pierdołki spoza listy ...

chłopiec czy dziewczynka ?

Edytowane przez mejkapownia
Czas edycji: 2010-01-25 o 10:15
mejkapownia jest offline  
Stary 2010-01-25, 10:45   #505
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

WRZUCILI!!!

ide patrzeć co ....

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

tylko nie wiem jak te kremy i czy w ogóle warto wydawać stówkę na takie pierdołki spoza listy ...
Tragedia
Jak w top20 znowu dadzą to samo to ja się obrażam na Tru
soulie jest offline  
Stary 2010-01-25, 10:52   #506
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Tragedia
Jak w top20 znowu dadzą to samo to ja się obrażam na Tru
Bieda. Nie ma nic (N-I-C) .
Stary 2010-01-25, 11:16   #507
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość

WRZUCILI!!!

ide patrzeć co ....

odwyk?

wyjechalam na weekend dluzszy i juz umieralam z ciekawosci czy nowe promo sa, wracam, a nic..
te nowe

co do zestawu to ja jakis czas temu chcialam kupic kosmetyczke, wiec kupilam zestaw w tym stylu no bo jak mam wydac iles tam kasy na kosmetyczke, to lepiej dolozyc i miec kosmetyki jeszcze [ogolnie strasznie lubie miniaturki tuszy do rzes do kosmetyczki ]

mi sie przez srokowatosc i nowa milosc do ysl podoba to http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...776/?CatgId=81 wiem, ze bylo juz wiele razy no ale nie wezme, bo to staroc chyba jest.
i po co mi zreszta
podobnie jak to http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...514/?CatgId=81

eh
Zenek nam funduje przymusowy odwyk
ilios jest offline  
Stary 2010-01-25, 11:22   #508
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Fuuuj Same badziewia

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2010-01-25, 12:02   #509
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Jaka bida, ide na elfa
virtual_reality jest offline  
Stary 2010-01-25, 12:13   #510
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
piekne sa te paletki... a ile one cenowo wychodza? sama chyba bym sobie taka kupila....i nie pytaj sie ktora lepsza bo niestety obie super
Ta pierwsza kosztuje ok. 60, druga ok. 70. Zastanawiam się, czy brać, czy nie... Pojemności tych róży mogą być naprawdę maleńkie, oczywiście wolałabym pełnowymiarowe opakowania, jakby mi jakiś odcień nie podszedł to bym wymieniła czy sprzedała, a tak to wszystko zostaje w palecie, ale pojedynczo róże EL wychodzą po ok. 60-80 zł, a tak to za 130 zł mam osiem pudrów TŻ zgodził się kupić mi obie (jedna na Walentynki, druga na urodziny, które mam w kwietniu), i zastanawiam się: brać, czy nie brać?

Cytat:
nie wklejaj mi tutaj zdjec ja juz nie chce nic dopisywac do wish listy a ty tu mi takie fotki wklejasz!

Tagi
kosmetykoholizm, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości