Objętość! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-21, 20:03   #1
NaTT__
Przyczajenie

Objętość!

Witam Mam problem
Mam gęste włosy z tendencją do przetłuszczania się- lecz przede wszystkim brak im objętości... Próbowałam wielu szamponów ale większych efektów niestety nie widać :/ Stąd moja prośba- jakiego powinnam używać szamponu, jeżeli (widać wyżej, oraz: ) włosów nie suszę i myję je wieczorem- aby rano włosy były puszyste i ładnie się układały?

Jeżeli nie ma na to mocnych to może da się to załatwić w inny sposób...
Może przez zmianę fryzury?? Jak już wspominałam mam długie (mniej więcej za łopatki), gęste, blond/brąz włosy, które są prawie równe ( postopniowane na końcach) oraz grzywkę na bok- trochę przydługawą xD
Po zmianie fryzury także chciałabym mieć włosy włosy którym nie brak objętości (nie używam prostownicy ale od czasu do czasu , gdy będzie to konieczne, mogę włosy wyprostować) Z góry dzięki za pomoc!- W wyborze szamponu lub odpowiedniej fryzury^^
NaTT
NaTT__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:12   #2
mijaaaa
Raczkowanie

Dot.: Objętość!

Cytat:
Napisane przez NaTT__ Pokaż wiadomość
Witam Mam problem
Mam gęste włosy z tendencją do przetłuszczania się- lecz przede wszystkim brak im objętości... Próbowałam wielu szamponów ale większych efektów niestety nie widać :/ Stąd moja prośba- jakiego powinnam używać szamponu, jeżeli (widać wyżej, oraz: ) włosów nie suszę i myję je wieczorem- aby rano włosy były puszyste i ładnie się układały?

Jeżeli nie ma na to mocnych to może da się to załatwić w inny sposób...
Może przez zmianę fryzury?? Jak już wspominałam mam długie (mniej więcej za łopatki), gęste, blond/brąz włosy, które są prawie równe ( postopniowane na końcach) oraz grzywkę na bok- trochę przydługawą xD
Po zmianie fryzury także chciałabym mieć włosy włosy którym nie brak objętości (nie używam prostownicy ale od czasu do czasu , gdy będzie to konieczne, mogę włosy wyprostować) Z góry dzięki za pomoc!- W wyborze szamponu lub odpowiedniej fryzury^^
NaTT
CZEŚĆ!
Kochana to wszystko zależy od tego jaki rodzaj masz urody i kształt twarzy , najlepiej jak być pokazała zdj
hmm... porada na puszyste włosy- włosy myte na noc , podczas nocy oklapną Ci więc odpada, natmoiast myślę , że gdy umyjesz je w dzień i ułożysz na suszarkę da to lepszy efekt. Szampony na "puszystość" nic Ci nie dadzą jeśli masz dlugie i gęste włosy z tego względu , że zapewne są one cieżkie. Więc radzę suszyć suszarka i jakiś tapir ( tylko suszarki nie używać za często )
Jak pokażesz zdjęcie , to pomyślimy wspólnie nad zmianą fryzurki
mijaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:18   #3
The light
Zadomowienie

niestety, dlugie wlosy "ciagna w dol" fryzure. Mi pomaga pianka welli 2-dniowa objetosc. Dobrze wlosy jest pocieniowac i tapirowac.
The light jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:46   #4
nie_rOb_scen
Raczkowanie

a próbowałaś może tego nowego [?] szampony Syoss (czarna butelka z niebieskimi napisami jakimiś) ja osobiście włosy mam za gęste i wyglądam jak lew czasem więc próbuje je 'uspokoić' więc tego wynalazku nie używam ale moja mama oraz kuzynka strasznie zachwala ten ww. Syoss .
Stary 2010-01-22, 11:17   #5
The light
Zadomowienie

mam dosyc wrazliwa skore ktora nie lubi nowosci (np od Garniera mam masakryczne uczulenie na glowie- po wakacjach mialam przesuszone i myslalam, ze pomoze). Teraz cala butelka stoi i sie marnuje
Chociaz syoss mozna kupic w rossmanie w mini opakowaniach wiec sprobuje i dam znac
The light jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:14   #6
nie_rOb_scen
Raczkowanie

dobraa, to czekam na relacje.

zawsze jak nie podpasuje możesz sprezentować mamusi czy tam koleżance.
albo na wizażu na wymianę wrzucić :P
[ale mi reklama wyszła] hehe
Stary 2010-01-25, 21:56   #7
NaTT__
Przyczajenie

Syoos mówicie.. no ok Spróbujemy^^ Już niedługo poinformuję o efektach Jeżeli to nie pomoże, poślę fotki i pomożecie mi wybrać fryyz :P Dzięki z góry!
NaTT__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 23:29   #8
nie_rOb_scen
Raczkowanie

ok
trzymam kciuki żeby pomogło
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości