Najlepszy suplement/witaminy na w這sy. - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-01-22, 13:15   #1
kiitty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 037
Najlepszy suplement/witaminy na w這sy.

Witam Was drogie Wiza瘸nki. Mam problem z moimi w這sami. Baaardzo mi wypadaj Od kilku dni dos這wnie gar軼iami... Mam wi璚 do Was pytanie, jakie suplementy diety powinnam 造ka? Prosz, pole熯ie mi jakie, kt鏎e s skuteczne i w miar szybko wida rezultaty. Obecnie stosuj Silice i Capivit A+E, jednak efekt闚 narazie nie wida (造kam od ok.2 miesi璚y). Zastanawiam si nad kupnem Belissy, Skrzypowity lub Capivit pi瘯ne w這sy. Nie wiem jednak, kt鏎y z tych suplement闚 jest najlepszy i po kt鏎ym b璠 jakie rezultaty. Prosz Was bardzo o pomoc i przepraszam je郵i podobne w徠ki ju by造, ale naprawd nie wiem ju co robi Kupi豉m te mask do w這s闚 Wax i u篡wam jedwabiu Biosilk po ka盥ym myciu. Prosz pole熯ie mi jakie tabletki, po kt鏎ych przestan mi tak wypada w這sy, bo b璠 zmuszona chyba peruk sobie kupi, jak dalej w takim tempie b璠 mi wypada造
kiitty jest offline  
Stary 2010-01-22, 13:33   #2
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 471
Dot.: Najlepszy suplement/witaminy na w這sy.

Zapraszam na forum Piel璕nacja w這s闚
jest obszerny w酹ek WYPADAJ。E WΜSY - cz窷 III

W酹ek zamykam.

Galeria Moje wlosy

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 471 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a