Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do fryzjerki

Notka

Pytania do fryzjerki Tutaj możesz uzyskać odpowiedź na pytania o stylizację fryzury, farbowanie, higienę i pielęgnację włosów.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-22, 13:15   #1
kiitty
Zakorzenienie

Najlepszy suplement/witaminy na włosy.

Witam Was drogie Wizażanki. Mam problem z moimi włosami. Baaardzo mi wypadają Od kilku dni dosłownie garściami... Mam więc do Was pytanie, jakie suplementy diety powinnam łykać? Proszę, polećcie mi jakieś, które są skuteczne i w miarę szybko widać rezultaty. Obecnie stosuję Silice i Capivit A+E, jednak efektów narazie nie widać (łykam od ok.2 miesięcy). Zastanawiam się nad kupnem Belissy, Skrzypowity lub Capivit piękne włosy. Nie wiem jednak, który z tych suplementów jest najlepszy i po którym będą jakieś rezultaty. Proszę Was bardzo o pomoc i przepraszam jeśli podobne wątki już były, ale naprawdę nie wiem już co robić Kupiłam też maskę do włosów Wax i używam jedwabiu Biosilk po każdym myciu. Proszę polećcie mi jakieś tabletki, po których przestaną mi tak wypadać włosy, bo będę zmuszona chyba perukę sobie kupić, jak dalej w takim tempie będą mi wypadały
kiitty jest offline  
Stary 2010-01-22, 13:33   #2
kaska222
Moderator

Dot.: Najlepszy suplement/witaminy na włosy.

Zapraszam na forum Pielęgnacja włosów
jest obszerny wätek WYPADAJĄCE WŁOSY - część III

Wätek zamykam.

Galeria Moje wlosy

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 454 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pytania do fryzjerki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości